RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2017   #17051
Laokoontas
Πεντάδα
 
Laokoontas's Avatar
 
Join Date: May 2014
Posts: 3,218
Liked: 19,559
Likes: 10,622
Default

"Το έχω ξαναπεί, ο Ολυμπιακός είναι ο αντίπαλος του Παναθηναϊκού, ήταν ο μεγάλος μας εχθρός όλα αυτά όμως, μέσα στο γήπεδο! Εκτός γηπέδου δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε, αγαπάνε το μπάσκετ όσο το αγαπάμε κι εμείς. Η διαφορά μας είναι στο χρώμα, αυτοί υποστηρίζουν τον Ολυμπιακό, εμείς τον Παναθηναϊκό. Θα ήμουν αχάριστος και δεν θα έδειχνα την εκτίμησή μου προς τον αντίπαλο αν έλεγα ψέματα ότι δεν με προσέγγισε. Με είχε προσεγγίσει ο Ολυμπιακός και μάλιστα με έναν τρόπο που προσωπικά με είχε κολακεύσει. Παρά του ότι τόσα χρόνια ήταν ο μεγάλος αντίπαλος, με προσέγγισαν με ένα ιδιαίτερα τιμητικό τρόπο και θα ήταν άδικο να μην το πω γιατί αυτή είναι η αλήθεια. "

Πολυ σοβαρο παιδι ο Φωτσης και μπραβο του,εγω τον συμπαθω και τον σεβομαι γιατι και εκεινος δειχνει πραγματικα να σεβεται καποια πραγματα.
__________________
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
καλά ο βλάκας ο σπυρόπουλος μέχρι και στον Μπα μπορεί να άλλαζε τονισμό
Laokoontas is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2017   #17052
Lavor7
Πεντάδα
 
Lavor7's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 2,780
Liked: 7,131
Likes: 11,207
Default

Υπερκομματικος ο Φωτσης.Κατηγορια Λαζου Παπαδοπουλου.
__________________
"Όταν συνεδρίαζε η Ελληνική Χειρουργική Εταιρεία και παρευρισκόταν ο Κόκκαλης οι άλλοι λιποθυμούσαν, τόσο φοβόντουσαν τις παρεμβάσεις του."
Lavor7 is offline   Reply With Quote
The Following 17 Users Say Thank You to Lavor7 For This Useful Post:
Old 01-09-2017   #17053
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

τωρα που ειπατε για τον αραουχο..

ακουστε αν ειστε λογικοι ανθρωποι με μαλλια πριν τα χασετε τελειως τι συνθημα δονουσε τις τελευταιες μερες το σπιτι μας...

δεν εχουμε να βαλουμε ουτε ρουχο, φερτε μας ξανα, ξανα τον αραουχο...

εχω ριξει πολυ κλαμα, πλας σχολια του τυπου ρε ξεβρακωτοι που θελετε και πρωταθλημα, βρειτε πρωτα βρακι να βαλετε!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 01-09-2017   #17054
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,265
Liked: 50,904
Likes: 122,937
Default

Τι μαρτυριο περνας και εσυ καημενη.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 02-09-2017   #17055
dio
Πεντάδα
 
dio's Avatar
 
Join Date: May 2016
Posts: 11,312
Liked: 52,197
Likes: 39,655
Default

Quote:
Originally Posted by dora7 View Post

δεν εχουμε να βαλουμε ουτε ρουχο, φερτε μας ξανα, ξανα τον αραουχο...
Υπερβολές. Δεν είναι, δα, και τόσο παλτό
__________________
?\_(ツ)_/?

Quote:
Originally Posted by Czar View Post
οι καράφλες δεν είναι για τιτίκες
dio is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to dio For This Useful Post:
Old 02-09-2017   #17056
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Χαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2017   #17057
VasilisL7
Πεντάδα
 
VasilisL7's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Άργος
Posts: 6,330
Liked: 12,882
Likes: 11,748
Default

__________________
«Εκείνος που τρελάθηκε με την απόφασή μου ήταν ο 7χρονος γιος μου: “Δεν πιστεύω να το λες σοβαρά ότι θα φορέσεις τα πράσινα”. Είχε πλάκα η αντίδρασή του»
VasilisL7 is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to VasilisL7 For This Useful Post:
Old 07-09-2017   #17058
Darkling
Moderator
 
Darkling's Avatar
 
Join Date: Aug 2014
Location: Victoria Road
Posts: 17,615
Liked: 14,256
Likes: 80,559
Default

Ρόλο υπεύθυνου δημοσίων και διεθνών σχέσεων με παρουσία και στο αγωνιστικό τμήμα του ΠΑΟκ αναλαμβάνει ο βετεράνος διαιτητής, Δημήτρης Σαραϊδάρης.



πρεπει να ειναι ο 4ος διαιτητης/εποπτης που δουλευει στην παε παοκ.
Σαββιδης κανει οτι μπορει, εκτος απ το να φτιαξει ομαδα της προκοπης βεβαια.

θεωρω οτι ενα απ τα επομενα πρωταθληματα θα το παρει παντως, τοσα χρηματα σε virtually, ολους, εχουν παει.
__________________
We re high here, forever.
Darkling is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Darkling For This Useful Post:
Old 07-09-2017   #17059
VasilisL7
Πεντάδα
 
VasilisL7's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Άργος
Posts: 6,330
Liked: 12,882
Likes: 11,748
Default

Μπεργκ: "Μακριά από την Ελλάδα λόγω... εφορίας"!

Αποκαλυπτικός σε συνέντευξη του ο Μάρκους Μπεργκ, τόνισε πως δεν μπόρεσε να επιστρέψει στην Ελλάδα λόγω της... εφορίας! Τι είπε για την επιλογή του να διαλέξει τα πετροδόλαρα της Αλ Αΐν, με σκοπό να μπορέσει να εξασφαλίσει την οικογένεια του και να κάνει το όνειρο του πραγματικότητα!

Το ήθελε πολύ και το πέτυχε. Ο Μάρκους Μπεργκ άφησε την Ευρώπη και ένα εξαιρετικό συμβόλαιο με τον Παναθηναϊκό (περίπου 1.200.000€), με σκοπό σχεδόν τα... τριπλάσια της Αλ Αΐν από τα ΗΑΕ.

Ο Σουηδός δεν δίστασε να παραδεχθεί σε συνέντευξη του στην Aftonbladet πως επέλεξε τα χρήματα, αφού όπως τόνισε θέλει να ξέρει πως έχουν εξασφαλίσει ένα άνετο μέλλον στα παιδιά του και να κάνει... ταξίδια.

Στη συνέχεια έγινε ακόμα πιο... αποκαλυπτικός, λέγοντας πως δεν μπορεί να γυρίσει προσωρινά στην Ελλάδα λόγω της εφορίας!

"Θέλαμε να πάμε στην Ελλάδα και να μαζέψουμε ρούχα στο σπίτι μας εκεί. Αλλά αυτό δεν συνέβη, διότι δεν μπορούσαμε να ταξιδέψουμε στην Ελλάδα, λόγω φορολογικών κανόνων", είπε χαρακτηριστικά ρίχνοντας μίνι... βόμβα.

Στη συνέχεια είπε για τα χρήματα που λαμβάνει: "Δεν θα μπορούσα ποτέ να αμείβομαι με αυτά τα χρήματα στη Ευρώπη, ακόμη κι αν έπαιζα στην Πρέμιερ Λιγκ. Είναι ένα ολοκληρωμένο πακέτο. Η σύζυγός μου και εγώ το συζητήσαμε αρκετές φορές και καταλήξαμε ότι έχουμε τρία παιδιά και πρέπει να εξασφαλίσουμε το μέλλον τους, την ανάπτυξή τους. Δεν έχουμε ταξιδέψει πουθενά μόνο για τα χρήματα", είπε και συνέχισε:

"Όταν έπαιζα στην Γκέτεμποργκ κέρδιζα 20.000 δολάρια το μήνα και αποταμίευα πάρα πολλά χρήματα. Είναι σαφές ότι πρέπει να ζούμε το παρόν, αλλά εγώ θέλω να ξοδεύω για μια καλή διαβίωση, για ένα καλό αμάξι και να μπορώ να ταξιδεύω όποτε θέλω και όπου θέλω τη μέρα που θα αποσυρθώ.

Το έχουμε συζητήσει πολύ αυτό το θέμα με τη σύζυγό μου, να ταξιδεύουμε όταν τα παιδιά πλέον θα έχουν μεγαλώσει, τότε θα μπορούμε να το ευχαριστηθούμε".
__________________
«Εκείνος που τρελάθηκε με την απόφασή μου ήταν ο 7χρονος γιος μου: “Δεν πιστεύω να το λες σοβαρά ότι θα φορέσεις τα πράσινα”. Είχε πλάκα η αντίδρασή του»
VasilisL7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον VasilisL7:
Old 08-09-2017   #17060
DCS7
Πεντάδα
 
DCS7's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 5,259
Liked: 7,469
Likes: 17,858
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
θεωρω οτι ενα απ τα επομενα πρωταθληματα θα το παρει παντως, τοσα χρηματα σε virtually, ολους, εχουν παει.
εκτος αν κοπει η πίστωση απο ρωσία μερια
__________________
wherever law ends, tyranny begins
DCS7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to DCS7 For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:30.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.