RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-02-2011   #491
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default





E δεν ειναι μπροστά του τι να κάνουμε. Αν έχει ένα παιδι την επιλογη του παγώματος στο 9ο δευτερόλεπτο με το ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ(όχι μετά από κλάσματα που έχει σηκωθεί) απ'τα ποδια του συμπαικτη του η μπαλα ειναι ΔΙΠΛΑ.

Ορίστε ότι μπορώ να κάνω από απόσταση...Μόλις έχει φυγει απ'το πόδι του συμπαίκτη του. Η μπάλα φαίνεται στο ύψος του στήθους του μόλις φεύγει

http://img692.imageshack.us/f/0012gw.jpg

Eδώ ακόμα λίγα κλάσματα ΑΡΓΟΤΕΡΑ(φαινεται η μπάλα που έχει απομακρυνθεί και απ'το σώμα του καθώς και ΑΠ'ΤΑ πόδια των της άρσεναλ που έχουν ελάνιστα προχωρήσει) ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΥΘΕΙΑ... Φαίνεται και απ'την απόσταση που έχουν απ'τους παίκτες της Άρσεναλ αμφότεροι που είναι ΔΙΠΛΑ ακόμα και στο διασκελισμό!!!!!)


http://img826.imageshack.us/f/0014x.jpg

Η πραγματικότητα ΉΤΑΝ δύσκολη αλλά είχα δίκιο. Αν είσαι λογικός άνθρωπος θα το παραδεχτείς...αν όχι ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ

Λαμαράκο μου άντε καληνύχτα γιατί βλέπω νύσταξες χιχι



Η ΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΙΑ
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #492
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΒΑΖΕΛΙΖΕΙΣ. ΜΟΝΟ ΕΣΥ ασχολείσαι με την διαιτησία ρε άνθρωπε. Ούτε ο ίδιος ο Μέσσι δεν ασχολείται. ΜΟΛΥΣΜΕΝΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ. Είδαμε την μπαλάρα του αιώνα και ακούω πάλι για την διαιτησία. ΕΛΕΟΣ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #493
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,908
Liked: 2,532
Likes: 34,816
Default

varouxashoops το καναμε.....

ο ζουπ εχει δικιο αλλα κι ο ΔΟΝ δικιο εχει.......ποιος τη μαμει τη διαιτησια;;;
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 17-02-2011   #494
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Ναι, σορρυ ρε ζουπ, που την επεσα για υπνο. Τι μαλακας και εγω που δουλευω το πρωι και επρεπε να κοιμηθω.

Στο θεμα μας τωρα.

Αν και εγω ακομα πιστευω οτι ειναι λιγο μπροστα ο Μεσι, εστειλα μηνυμα σε ενα φιλο μου διαιτητη που ειναι και αρρωστος Αρσεναλ, ο οποιος μου ειπε οτι δεν ειναι οφσαιντ στη πρωτη φωτο ο Μεσσι, οπου και ξεκιναει η φαση.

Οποτε mea culpa.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #495
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

" Επτά φορές έχει ταξιδέψει ο Λιονέλ Μέσι με την Μπαρτσελόνα στην Αγγλία για αναμετρήσεις του Τσάμπιονς Λιγκ και προκαλεί εντύπωση το γεγονός ότι δεν έχει καταφέρει να σκοράρει σε κάποια από αυτές.

Ο Αργεντινός, που έχει σκοράρει 167 γκολ με τους Μπλαουγκράνα και έχει ανακυρυχθεί κορυφαίος σκόρερ των δυο τελευταίων Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά παρόλα αυτά αδυνατεί να βρει δίχτυα στην Γηραιά Αλβιώνα. Οι αγγλικές ομάδες που έχουν βρεθεί στον δρόμο της Μπαρτσελόνα, εκτός από την Άρσεναλ είναι οι Τσέλσι, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ. "

DON is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #496
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Πλάκα έκανα σ'αυτο(στον ύπνο) ρε ξεκόλλα

Όταν παίζεις σε τέτοιο επίπεδο η πρόκριση μπορεί να κριθεί σε ένα γκολ! Πέρσι η Ίντερ "ΞΕΚΟΛΛΙΑΣΕ" την Μπαρτσελόνα με συνολικό
σκορ 3-2 με το ένα γκολ να έίναι 2 μέτρα οφφσάιντ τι να κάνουμε. Έγραψε όμως κτλ

Και δεν ασχολήθηκα με την διαιτησία τα δεδομένα ΚΑΤΕΓΡΑΨΑ...Δόθηκαν επίσης 2 ανύπαρκτα οφσάιντς που βγάζανε σε τετ α τετ...Ε και?? Εδώ μιλάμε για ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΚΟΛ.

Είχα όμως την μαγκια να σου πω πως δεν την είχα ζυγίσει καλά την φάση,όχι ως προς αν ειναι ή οχι κανονικό αλλά ως προς την ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΗΣ...

Το στοίχημα όμως πήγαινε κανονικά γιατί είμαι τρελά εγωιστής και ήθελα να δω αν έχω πεσει τόσο έξω ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟΣ κτλ κτλ


Όσο για χθες πράγματι γατάκι ο Μέσσι. Στην ανύπαρκτη βραδιά του ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΣΣΙΣΤ

υ.γ. Τώρα αν είχες εσύ δίκιο και εγώ ακύρωνα στο άσχετο ΜΟΝΟΣ μου το στοίχημα ΔΕΝ θέλω να φαντάζομαι τι θα άκουγα χεχεχε
υ.γ.1 Η υδονή μου που αποδείχτηκε πως ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΟ ΓΚΟΛ ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ Δήμο :d

@μιγαδα...ναι μωρέ τι σημασία έχει που έγινε 0-2 τώρα να ουμε αχαχαα

υ.γ. Δήμο έκοβες το κώλο σου για το στοίχημα. Γιατί δε ρώτησες πρώτα το φίλο σου για τη πεντακάθαρη φάση?? Αν είχα χάσει θα σου άρεσε να είχα ακυρώσει μόνος ΜΟΥ το στοίχημα ενώ ο άλλος είχε πει μέσα??? Δεν το περίμενα αυτό από σένα αλήθεια

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Ο Αργεντινός, που έχει σκοράρει 167 γκολ με τους Μπλαουγκράνα και έχει ανακυρυχθεί κορυφαίος σκόρερ των δυο τελευταίων Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά παρόλα αυτά αδυνατεί να βρει δίχτυα στην Γηραιά Αλβιώνα. Οι αγγλικές ομάδες που έχουν βρεθεί στον δρόμο της Μπαρτσελόνα, εκτός από την Άρσεναλ είναι οι Τσέλσι, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ. "
Σοβαρά ρε ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΕ ΞΑΔΕΡΦΕ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ???

Εγώ γιατί θυμάμαι ΠΩΣ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΩΑΜΕΘ, ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΑΛΠ κ ο Φαν ντερ Σαρ έχει ανοίξει το στόμα ΣΑΝ ΤΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ???



Του αρέσει να σας γαμάει ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ μη βλέπει και ο συντηρητικός λαός του νησιού και σοκάρεται...

ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΡΙΞΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΤΗΣΕΙ delete...αχαχαχαχα

υ.γ. λαμαρ αβαβα το στοίχημα?
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 17-02-2011   #497
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Στην ανύπαρκτη βραδιά του ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΣΣΙΣΤ

Σοβαρά ρε ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΕ ΞΑΔΕΡΦΕ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ???

Εγώ γιατί θυμάμαι ΠΩΣ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΩΑΜΕΘ, ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΑΛΠ κ ο Φαν ντερ Σαρ έχει ανοίξει το στόμα ΣΑΝ ΤΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ???

υ.γ. λαμαρ αβαβα το στοίχημα?
Το γκολ αυτό είναι σαν το πρωτάθλημα ηθικής της ΑΕΚ το 2008? Τι μετράς μόνο εσύ και ο Ντέμης?ΧΑΧΑΧΑ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ 2008 ΑΕΚ Athens, ΣΚΟΡΕΡ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ EMIRATES ΛΙΟΝΕΛ ΜΕΣΣΙ. Eπίσης δεν τον είπε κανείς ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΕΧΘΕΣ μόνο. ΓΕΝΙΚΑ αυτό κάνει όταν ο Τσάβι και ο Ινιέστα ο Μεσσάκος. ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΚΑΛΟΣ ήτανε, αλα Φουστέρ. Πίεσε και τα σημαιάκια, έβγαλε και 1 ασίστ...ΚΑΛΟΣ αλλά ΛΙΓΟΣ.

Μικρέ μου ανίδεε χοντρούλη δεν μιλάει για τον τελικό του ΤΣ.Λ. το κομμάτι αλλά για ματς σε γήπεδα μπάρτσα και αγγλία. ΟΧΙ σε ουδέτερο. Επίσης ο Μέσσι μου έκλασε τα φρύδια μου. Το 2-0 έκανε. ΟΥΑΟΥ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #498
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
υ.γ. Δήμο έκοβες το κώλο σου για το στοίχημα. Γιατί δε ρώτησες πρώτα το φίλο σου για τη πεντακάθαρη φάση?? Αν είχα χάσει θα σου άρεσε να είχα ακυρώσει μόνος ΜΟΥ το στοίχημα ενώ ο άλλος είχε πει μέσα??? Δεν το περίμενα αυτό από σένα αλήθεια
Μα εννοειται ρε μπαγλαμα, οτι αφου επιβεβαιωθηκες οτι το στοιχημα ισχυει κανονικα.

Ρε μαλακα τι με περασες??? Αφου σου ειπα mea culpa, σημαινει οτι αναγνωριζω οτι εχω κανει λαθος και εχω χασει το στοιχημα.

Κρατα το αποκομμα, και οταν βρεθουμε θα σου δωσω τα φραγκα.

Εγω φιλαρακι δεν εχω προβλημα να αναγνωριζω τα λαθη μου οποτε τα κανω.

Δεν βλεπω αυτογκολ εγω, οταν καποιος εχει βαλει το γκολ της αγωνιστικης μονο και μονο επειδη δεν παω τον παικτη...

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post

Σοβαρά ρε ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΕ ΞΑΔΕΡΦΕ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ???

Εγώ γιατί θυμάμαι ΠΩΣ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΩΑΜΕΘ, ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΑΛΠ κ ο Φαν ντερ Σαρ έχει ανοίξει το στόμα ΣΑΝ ΤΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ???



Του αρέσει να σας γαμάει ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ μη βλέπει και ο συντηρητικός λαός του νησιού και σοκάρεται...

ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΡΙΞΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΤΗΣΕΙ delete...αχαχαχαχα

Μαλακα εισαι το τερας της κωλοτουμπας.

Εσυ ρε δεν εχεις κανει ολοκληρη αναλυση για το ποσους ποντους εχει δωσει ο Φουστερ και λιγο πολυ εχεις πει οτι αν δεν εχει ανοιξει αυτος το σκορ, ή αν το γκολ του δεν ειναι το νικητηριο δεν εχει δωσει τη νικη???

Και τωρα μας λες οτι ο Μεσσι γαμησε την Μαν Γιου ενω ειναι αυτος που απλα εκανε το 2-0 συμφωνα με τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ λεγομενα!!!!!

Ο Ετο γαμησε τη Μαν Γιου, ο Μεσσι "ετυχε" να ειναι ο σκορερ του δευτερου γκολ.

Ολα αυτα συμφωνα με τη δικη σου λογικη για την προσφορα του Φουστερ!!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 17-02-2011   #499
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Ε ναι!! Το 2-0 έκανε...Δεν καπάρωσε 3 πόντους? ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΔΩΣΕ? ΑΧΑΧΑ Εσύ δεν μας έχεις κοζάρει άρθρο με 26 πόντους??? ΠΕΣ επομένως πως ήταν ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ εκείνο το άρθρο που ούτε την ΕΙΧΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ...ΠΕΣΤΟ ΟΜΩΣ...για να μην πω και εγώ πως σας γάμησε.

Α μάλιστα τον ενοχλεί το κλίμα. Μιλάμε για ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ...Σε 7 ματς δεν έχει σκοράρει αλλά ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ λίγες μέρες μετά σε άλλο ΓΗΠΕΔΟ τις έχει ξεπατώσει...Ανάλυση ΝΙΚΟΥ ΧΟΡΤΑΡΕΑ...

Χθες είπα πως ήταν χάλια! Δεν το είδες?? Χάλια με ασίστ όμως και ένα πεντακάθαρο γκολ που δεν μέτρησε. Αν μέτραγε δλδ όπως θα έπρεπε θα ήταν mvp με ενα γκολ και μια ασιστ. Τότε δε θα έκανε κακακια ε??? ΑΡΑ δομείς ενα ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ πάνω σε μια λανθασμένη απόφαση κλασμάτων του δευτερολέπτου ενός ανθρώπου ΑΧΑΧΑΧΑ

Καταλαβαίνω πως έχεις βρεθεί σε δύσκολη θέση με ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ επιχείρημα σου για τους 26 πόντους και δεν σε πιέζω άλλο.

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Μαλακα εισαι το τερας της κωλοτουμπας.

Εσυ ρε δεν εχεις κανει ολοκληρη αναλυση για το ποσους ποντους εχει δωσει ο Φουστερ και λιγι πολυ εχεις πει οτι αν δεν εχει ανοιξει αυτος το σκορ, ή αν το γκολ του δεν ειναι το νικητηριο δεν εχει δωσει τη νικη???

Και τωρα μας λες οτι ο Μεσσι γαμησε την Μαν Γιου ενω ειναι αυτος που απλα εκανε το 2-0 συμφωνα με τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ λεγομενα???

Ο Ετο γαμησε τη Μαν Γιου, ο Μεσσι "ετυχε" να ειναι ο σκορερ του δευτερου γκολ.

Ολα αυτα συμφωνα με τη δικη σου λογικη για την προσφορα του Φουστερ!!!!
ΦΥΣΙΚΑ! ! Λες να το εννοουσα? Άφησε με να έχω την δικια μου στρατηγική για να ξεμπροστιάζω τον donako...Φυσικά και ο ΕΤΟ ήταν ο άνθρωπος που έκρινε το ματς εκεινη την ημέρα...δες το παραπανω ποστ και άφησε να περνα λίγη ώρα να κρίνεις που το πάω

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Δεν βλεπω αυτογκολ εγω, οταν καποιος εχει βαλει το γκολ της αγωνιστικης μονο και μονο επειδη δεν παω τον παικτη...
πιστεύεις δηλαδή πως το ΕΝΝΟΩ?? Δηλαδή έτσι όπως με ξέρεις πιστεύεις πως δεν το έκανα για να σας σπάσω τα νεύρα αλλά το πίστευα ε??
Σε λίγο ρε πουστη μου θ πιστέψετε πως όσα λέμε για το φουστερ είναι και αληθινά! Δε παίζεστε αχαχα
ΘΕΜΟ τρελοκομείο θα τους στείλουμε go on brate
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #500
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
πιστεύεις δηλαδή πως το ΕΝΝΟΩ?? Δηλαδή έτσι όπως με ξέρεις πιστεύεις πως δεν το έκανα για να σας σπάσω τα νεύρα αλλά το πίστευα ε??
Σε λίγο ρε πουστη μου θ πιστέψετε πως όσα λέμε για το φουστερ είναι και αληθινά! Δε παίζεστε αχαχα
ΘΕΜΟ τρελοκομείο θα τους στείλουμε go on brate
Δεν με νοιαζεις τι εννοεις. Με νοιαζει τι γραφεις. Οταν ενας παικτης που εσυ βριζεις ακομα και στον υπνο σου, σε "γαμαει" ακομη μια φορα, δινοντας μια ακομη νικη στην ομαδα σου, παραδεχεσαι το μπουκωμα, και μετα κανεις και την πλακα σου.

Γιατι αυτο που εκανες δεν ειχε την εικονα της πλακα, αλλα του κομπλεξισμου.

Ο tc για παραδειγμα, δεν πηγαινει μια τον Φουστερ, πρωτα ειπε οτι εβαλε γκολαρα και μετα ολα τα υπολοιπα.

Σορρυ αλλα εγω δεν μπορω να μπω στη λογικη σου.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 03:10.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.