RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-02-2011   #471
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
zoup for arsenals bench!!!!!
Tην έχω ΚΑΤΑΓΑΜΗΣΕΙ στο μάνατζερ. Μόνο αυτη παίρνω πάντα απ'τις μεγάλες
Ο Βενγκέρ για μένα είναι ο Νο1 επιστήμονας πάνω στο ποδόσφαιρο. έστω σ'αυτο το ποδοσφαιρο το εκλυστικο που αγαπαω κ ελπιζω κ αλλοι.
Είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ ΦΟΒΕΡΟΣ. απλά ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

απλά άλλο το ένα και άλλο το κοουτσιλικι. Για το 2ο συζηταμε σήμερα και έκανε λάθη τι να κανουμε. τα οποία τα διόρθωσε αλλά δυστυχώς έπρεπε νωρίτερα
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #472
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Φυσικά και το έπνιξε γιατί είναι επιπέδου σάλκε. Και τι? για αυτο το ματς μιλάγαμε με αυτον τον τερματοφυλακα!
Ο γουιλσιρ φυσικά και την κατάπιε. Γιατί είπα εγώ να τον βγάλει? Μέσα τον είχα στα σχέδια μου.
Και φυσικά και δεν χτύπησε απ'τα πλάγια!!
Απλά ανέβαζε παραπανω τα μπακ του όπως και εγώ είχα στο μυαλο μου. Ανεβασε κλισι και εμπουε(τραγικος επιθετικα) απελευθερωσε ΝΑΣΡΙ ,έβαλε κ τον αρσαβιν(ηθελα να τον αναφερω πριν απλα πιστευα πως ειναι οφφ λογω τραυματισμου) πάνω στη γραμμή.
Πως είδες πως χτυπησε απ'τα πλαγια?? Και τα 2 γκολ ειναι κάθετες. Κάθετη απ'τα πλαγια πρωτη φορά βλέπω. ΆΛΛΟ ανεβαζω μπακ και δινω εκει την μπαλα για να ανοιξω την απόσταση που επιτιθεμαι(δηθεν) και άλλο απο που φευγει η μπαλα...
Πάντα από το κέντρο βγαίνανε οι επιθέσεις του!! Απ'τα πλάγια 2 φορές προσπάθησε ο αρσαβιν και μπαρμπουτσαλα.

Φυσικά και τον έβριζα. Αν ειχε στο νου του να το χτυπησε απ'το 70 και μετά λόγω μη αντοχής αρσαβιν πια,έπρεπε να διαφυλάξει το 0 παίζοντας άμυνα στην αρχή και όχι αυτό το τσίρκο.

υ.γ. Το γκολ ειναι ΚΑΘΑΡΟ. όταν φευγει η μπαλα απ'το ποδι του συμπαικτη του καλυπτεται. Σίγουρος δεν ειμαι όμως θα το κοιταξω
Ρε, μεθυσμενος εισαι? Η μπαλια του Νασρι στον Αρσαβιν για το γκολ ειναι καθετη??? Δεν κανει κουρσα απο τα δεξια και την κοβει στο υψος της μεγαλης περιοχης?

Ο Κλισι απο που κανει τη μπαλια, απο το κεντρο??? 2 μετρα απο την πλαγια γραμμη ειναι. Αν δεν ξερεις τι γραφεις δεν φταιω εγω. Οταν λεμε χτυπα απο το κεντρο, σημαινει χτυπα απο τον αξονα, δεν σημαινει, καθετη μπαλια απο τα πλαγια, γιατι και απο το πλαι βγαινουν καθετες!!!!


υ.γ Εγω ειμαι τοσο σιγουρος οτι ειναι οφσαιντ που σου βαζω οτι στοιχημα γουσταρεις!!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #473
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,169
Likes: 8,719
Default

To εκτός έδρας γκολ δίνει αβαντάζ στην Μπάρτσα που έτσι κι αλλιώς θα σκοράρει και στην Βαρκελώνη αυτό είναι σίγουρο!Ο Βενγκέρ λογιά θα παίξει στα ίσα δεν νομίζω να δούμε ταμπούρωμα αλα Μουρίνιο!Πιστεύω θα είναι ωραίο και το β ματς!
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον SuperSayian:
Old 17-02-2011   #474
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,908
Liked: 2,532
Likes: 34,816
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
θα γινει της καραπουταναρ@ς στη βαρκελωνη.......γουσταρω....
παντως το δευτερο γκολ της αρσεναλ ηταν αντεπιθεση, οποτε δεν μπορεις απο κει να κρινεις αν επαιζε απο τα πλαγια ή απο τον αξονα
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #475
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by kopitis View Post
από του χρόνου η Τρεβίζο δεν θα υποστηρίζεται οικονομικά από την Μπενετόν, καθώς η εταιρία αποφάσισε να αφήσει μετά το 1982 το τμήμα μπάσκετ....
Καιρός ήτανε...Εδώ ο μπένετον δεν θα έχει μαγαζιά πλέον, ομάδα θα έχει?

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
tα έχουμε πει με την κυρία που έχει πάρει διαζύγιο με τον πρωταθλητισμό...
Παίζει την αρμάδα του Μέσσι του Τσάβι και του Ινιέστα με παγιδα οφσάιντ στα 40 μέτρα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΦΑΕ ΤΟΝ ΛΟΥΤΣΟ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟΝ "ΔΗΘΕΝ" ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. ΛΟΥΤΣΟ ΑΓΓΛΙΚΟ.

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
υ.γ. Το γκολ ειναι ΚΑΘΑΡΟ. όταν φευγει η μπαλα απ'το ποδι του συμπαικτη του καλυπτεται. Σίγουρος δεν ειμαι όμως θα το κοιταξω
μας έλεγες για την "αδικία" με την Ίντερ, τώρα πάλι ανακάλυψες τα δικά σου!Μήπως φοράς και φούστες και είσαι ο Τσισέ? ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΡΕ ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΕ!

Last edited by TT7; 17-02-2011 at 00:17.
DON is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #476
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

υ.γ Εγω ειμαι τοσο σιγουρος οτι ειναι οφσαιντ που σου βαζω οτι στοιχημα γουσταρεις!!!!

άντε να το βάλουμε το στοίχημα αν και το είδα μόνο την ώρα του αγώνα το ριπλέι.Π θα το βρουμε? :d
εμ τι ειναι η 1η. καθετη τοσων μέτρων του φάμπρεγκας. απλά ο νασρι μετά την εξελίσσει. Από κάθετη δεν προήλθε?
Μάλιστα. απ'τα πλάγια βγαίνουν οι κάθετες οκ...αχαχαχα το μάθαμε κ αυτο


donako γραψε μόνος σου δεν σου απαντάω. ΌΤΙ ΠΕΙΣ. ουτως ή αλλως εγώ δεν έχω χιουμορ. Έχεις δικιο. πάρε κάνε quote 2 γραμμες απ'τις 200 μου και μια χαρά πεταλωτη
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #477
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,169
Likes: 8,719
Default

Αυτός ο μαλάκας που περιέγραφε πως λεγόταν??Μας έπρηξε τα @@ ο τύπος!
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011   #478
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by supersayian View Post
Αυτός ο μαλάκας που περιέγραφε πως λεγόταν??Μας έπρηξε τα @@ ο τύπος!
αλέκος πρών αλέκα(σουταριζε η φαν περσι αχαχα)
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 17-02-2011   #479
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
donako γραψε μόνος σου δεν σου απαντάω. ΌΤΙ ΠΕΙΣ. ουτως ή αλλως εγώ δεν έχω χιουμορ. Έχεις δικιο. πάρε κάνε quote 2 γραμμες απ'τις 200 μου και μια χαρά πεταλωτη
Ε καλά προφανώς ότι πω...Τι να πεις εσύ? Για τον τσιμπουκωμένο ψιψινέλο τον Μέσσι που όταν δεν παίζουν οι ΑΝΤΡΕΣ Ινιέστα-Τσάβι ψάχνει την κουβερτούλα του? Για την διαστημική Μπάρτσα που γλύτωσε το 3μπαλό επειδή ο ΒανΠέρσι είναι τιτίκα??? ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΑΣΤΟ.
DON is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 17-02-2011   #480
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
μια χαρά πεταλωτη
χαχααααχαχα
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 08:41.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.