RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-03-2011   #581
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
υ.γ. Σουάρεζ δεν έγινε τίποτα που έπαιξε τρομερά. ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ παραμένει. Της οκκάς και του σορού για πρωταθλητισμό! Τώρα πάλι στον καναπέ σας γιατί εμείς σηκώνουμε ΚΟΥΠΕΣ και παίζουμε ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ λίγκ.
1ον. Δεν εχεις σηκωσει καμια κουπα ακομα. Εισαι στο +3 απο την Αρσεναλ με αγωνα λιγοτερο εκεινοι, και σε εχουν και μεσα στο emirates.

2ον. Ακομα και να το παρεις ομως, θα ειναι γεματη η κουπα μεσα, με τα ψωλοχυματα του Ντιρκ και του Κινγκ Κεννυ!!!

Και οπως εγραφες εσυ ο ιδιος, "ΕΓΩ ΨΩΛΟΧΥΜΕΝΑ πρωταθληματα δεν τα θελω".

Ε, το φετινο σου αν το παρεις θα εχει πανω τα σπερματα των Liverpoolians!!!

Οσο για τις διοργανωσεις εκτος νησιου, μαζευτειτε ολες οι ομαδες, ενωστε τα τροπαια σας μπας και μας περασετε...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 08-03-2011   #582
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
1ον. Δεν εχεις σηκωσει καμια κουπα ακομα. Εισαι στο +3 απο την Αρσεναλ με αγωνα λιγοτερο εκεινοι, και σε εχουν και μεσα στο emirates.

2ον. Ακομα και να το παρεις ομως, θα ειναι γεματη η κουπα μεσα, με τα ψωλοχυματα του Ντιρκ και του Κινγκ Κεννυ!!!

Και οπως εγραφες εσυ ο ιδιος, "ΕΓΩ ΨΩΛΟΧΥΜΕΝΑ πρωταθληματα δεν τα θελω".

Ε, το φετινο σου αν το παρεις θα εχει πανω τα σπερματα των Liverpoolians!!!

Οσο για τις διοργανωσεις εκτος νησιου, μαζευτειτε ολες οι ομαδες, ενωστε τα τροπαια σας μπας και μας περασετε...

1. Τι έχω? Με ποιά? ΓΕΛΑΝΕ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.

2. Επειδή έχασα 1 ματς? Φοβερό. ΧΕΣΤΗΚΕ Η ΦΟΡΑΔΑ ΣΤΟ ΑΛΩΝΙ ΠΕΛΑΤΕΣ.

Τα "ψωλοχυμένα" είναι όταν έχω 2/2 ήττες. ΜΟΝΟ. Υπάρχει κάτι τέτοιο??? Όσο για τις διοργανώσεις εκτός νησιού εγώ μιλάω και είμαι Man Utd για όσο ζω. Για πριν και τις κούπες ΚΑΠΟΤΕ που έχετε δεν τις αμφισβητώ. ΜΕΓΑΛΗ-ΤΕΡΑΣΤΙΑ-ΕΠΙΚΗ ομάδα η Λίβερπουλ. Αλλά ΚΑΠΟΤΕ. Πλέον? ΚΟΥΤΣΙΚΗ.

ΣΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ

DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 08-03-2011   #583
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,910
Liked: 2,532
Likes: 34,828
Default

ρε μια φορα νικησατε.....αραξτε λιγο γιατι ετσι οπως πατε θα φτασετε τσαμπιονσιπ καμια μερα κι ακομα με τη μαντσεστερ θ ασχολειστε.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Old 08-03-2011   #584
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

μπουαχαχαχαχα! και 3 κατηγοριες να πεσουμε παλι τα μικρα της manu θα εχουν το προβλημα και το κομπλεξ. εσεις ασχολειστε με την LFC γιατι ακομα και οταν αυτη παραπεει εσεις παραμενετε μια τριχα απο τα @@ της...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 08-03-2011   #585
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
ρε μια φορα νικησατε.....αραξτε λιγο γιατι ετσι οπως πατε θα φτασετε τσαμπιονσιπ καμια μερα κι ακομα με τη μαντσεστερ θ ασχολειστε.....
Τι εννοεις μια φορα...

Περσι ποσο ηρθαμε???

Προπερσι??? Και μαλιστα μεσα εξω???
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #586
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,910
Liked: 2,532
Likes: 34,828
Default

νομίζω οτι ο ΔΟΝ έχει γράψει το συνολικό σκορ επί σερ άλεξ οποτε δε χρειαζεται να πω κατι αλλο.........εμενα αυτο που μου τη σπαει ειναι το κομπλεξ που βγαζουν οι λιβερπουλιανς. προσωπικα σεβομαι απεριοριστα την ιστορια της λιβερπουλ και τη συμπαθω πολυ σαν ομαδα. απο την αλλη ομως δε βλεπω να υπαρχει αναλογος σεβασμος στη μαντσεστερ.......που στην τελικη δεν ειναι και τσελσκι.....γιατι του χρονου εγω θα ρθω στο ανφιλντ με 19 πρωταθληματα.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Old 08-03-2011   #587
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
νομίζω οτι ο ΔΟΝ έχει γράψει το συνολικό σκορ επί σερ άλεξ οποτε δε χρειαζεται να πω κατι αλλο.........εμενα αυτο που μου τη σπαει ειναι το κομπλεξ που βγαζουν οι λιβερπουλιανς. προσωπικα σεβομαι απεριοριστα την ιστορια της λιβερπουλ και τη συμπαθω πολυ σαν ομαδα. απο την αλλη ομως δε βλεπω να υπαρχει αναλογος σεβασμος στη μαντσεστερ.......που στην τελικη δεν ειναι και τσελσκι.....γιατι του χρονου εγω θα ρθω στο ανφιλντ με 19 πρωταθληματα.....
Ασε τι λεει ο Ντον, εσυ βγηκες και ειπες, μια φορα κερδισατε και το κανατε θεμα.

Ε στα τελευταια τρια πρωταθληματα εχω 4 νικες και εχεις 2. Η μια μαλιστα απο τις 4 νικες μου ειναι εκτος εδρας και μαλιστα με 1-4.

Αρα δεν κεδισαμε μια φορα και το καναμε θεμα....
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 08-03-2011   #588
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,910
Liked: 2,532
Likes: 34,828
Default

για την ταμπακερα ομως οτι στα τελευταια 4 πρωταθληματα η καλυτερη θεση που πηρες ηταν η 3η και αν ενω εγω εχω παρει τα 3, δεν μιλας.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011   #589
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
για την ταμπακερα ομως οτι στα τελευταια 4 πρωταθληματα η καλυτερη θεση που πηρες ηταν η 3η και αν ενω εγω εχω παρει τα 3, δεν μιλας.....
Μα δεν εχω τι να πω. Μονο στραβος δεν βλεπει οτι ο κυρ Αλεκος εχει φτιαξει πολυ καλυτερη ομαδα απο την Λιβερπουλ και τις υπολοιπες και οτι δικαια παιρνει τις κουπες.

Εγω πρωτος κραζω την Λιβερπουλ και οτι η κατρακυλα μας δεν εχει βρει ακομα σταματημο...

Αλλα παρολα αυτα, το πρωταθλημα του 2008-09, ειναι απο αυτα που ο don δεν τα θελει. Τιγκα.....στο σπερμα!!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 08-03-2011   #590
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Άφτο ρε Δον,άφτο δε σε πάει κ δεν το πάς.
Μιγάδα 2ρος to 2008/09,με 2 ήττες κ 2 ακυρωθέντα γκολ.
Τα άλλα τα λέει ο Λαμαρ.
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 12:51.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.