RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-05-2020   #1691
mixalis
Πεντάδα
 
mixalis's Avatar
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 4,286
Liked: 16,600
Likes: 8,880
Default

Κοντά στην παραμονή και ανανέωση της συνεργασίας με τον Παναθηναϊκό βρίσκεται ο Νίκος Παππάς.

Κάτοικος ΟΑΚΑ πιθανότητα θα συνεχίσει να είναι ο Νίκος Παππάς.

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του «Campeones.gr», ο 29χρονος γκαρντ αποδέχτηκε την πρόταση με μειωμένες αποδοχές του Παναθηναϊκού και αναμένεται να ανανεώσει το συμβόλαιό του.

Η πρόταση που κατατέθηκε στον διεθνή καλαθοσφαιριστή εκτιμάται ότι είναι κοντά στις 400 χιλιάδες ευρώ, δηλαδή μείωση περίπου στο 50 τις εκατό, σε σχέση με τις 800 χιλιάδες που είχε λαμβάνειν από το υπάρχον συμβόλαιο.

Οι συζητήσεις ξεκίνησαν εντός της τρέχουσας εβδομάδας και ο Παππάς εμφανίζεται να αποδέχτηκε τους νέους όρους και αυτό που απομένει είναι η υπογραφή του νέου συμβολαίου.
mixalis is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον mixalis:
Old 15-05-2020   #1692
trust in who we are
Πεντάδα
 
trust in who we are's Avatar
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 10,928
Liked: 68,827
Likes: 26,246
Default

παίζει ακόμα αυτός ?
__________________
AGAINST ALL AND AGAINST ALL ODDS ΠΑ-ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

AND NOTHING ELSE MATTERS
trust in who we are is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to trust in who we are For This Useful Post:
Old 15-05-2020   #1693
Άγιος Πέτρος
Πεντάδα
 
Άγιος Πέτρος's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 11,883
Liked: 34,005
Likes: 48,767
Default

wannabe Alvertis
Άγιος Πέτρος is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Άγιος Πέτρος For This Useful Post:
Old 15-05-2020   #1694
mixalis
Πεντάδα
 
mixalis's Avatar
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 4,286
Liked: 16,600
Likes: 8,880
Default

Τι έγινε τελικά με τη συνέντευξη τύπου που θα έδινε και θα μίλαγε για όλους και για όλα;
mixalis is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to mixalis For This Useful Post:
Old 16-05-2020   #1695
sotosred
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2017
Posts: 1,977
Liked: 3,904
Likes: 4,140
Default

Έχει δουλειές τώρα: κατεβάζει συμβόλαια. Από τους τελευταίους θα ζητήσει να πληρώσουν για να διαφημιστούν μπας και βρουν ομάδα.
Μετά θα πει στους μάνατζερς αν έχουν κάτι στα στα πανέρια για μεταγραφές.
sotosred is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον sotosred:
Old 16-05-2020   #1696
iliasp87
Πεντάδα
 
iliasp87's Avatar
 
Join Date: Oct 2014
Posts: 1,621
Liked: 3,768
Likes: 4,203
Default

Ο παπάς έπαιρνε 800 χιλιάρικα; και μετά λέγαμε για το συμβόλαιο του μάντζαρη
iliasp87 is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2020   #1697
isiah
Πεντάδα
 
isiah's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 5,075
Liked: 54,121
Likes: 14,379
Default

Ντάξει άσχετα από την προσφορά του καθενός στην ομάδα του Παπάς >>> Μάντζαρη σα ταλέντο.
__________________
Quote:
Originally Posted by Άγιος Πέτρος View Post
Σπανούλης κουβαλάει τη μπάλα και μαζί τα τελευταία 15 χρόνια της ζωής μου.
Quote:
Originally Posted by amra11 View Post
6)χαϊδέψτε μου το στήθος, ταΐστε με σταφύλι
isiah is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2020   #1698
DCS7
Πεντάδα
 
DCS7's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 5,255
Liked: 7,465
Likes: 17,849
Default

Δεν μου αρέσει κανένας απο τους 2. Αλλά αν βάλουμε μέσα τα F4 ο Βαγγελάκης ρίχνει κάπου τόσο >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> στον Νικολάκη τον επαναστάτη του κατεστημένου. Και μπορεί ο βαγγελάκης να έχει ταλέντο αντίστοιχο του δικού μου στο μπάσκετ αλλά έχω να θυμάμαι 3 κομβικά παιχνίδια που έκανε ματσάρες με την μπάλα να καίει (Πρόχειρα θυμάμαι τα 2 F4 Κων/λης vs CSKA, στην σειρά με Μπάρτσα το 15). Ο Παντού Παπας το μόνο που θυμόμαστε είναι ενα μπαζερ μπίτερ (με φενερ νομίζω) που έβριζε τους δημοσιογράφους και τα ελληνικά ντέρμπι που αν έπαιζες άμυνα στον αντισυστημικό επαναστάτη και βαριανάσαινες πολύ σφύριζαν φάουλ. Περισσότερο τον θυμούνται εμεις για την φάση που ο σπανούλης του εκρυψε την μπάλα και την εμφάνισε κάπου στην πλάτη του παρά οι βάζελοι.
__________________
wherever law ends, tyranny begins
DCS7 is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2020   #1699
isiah
Πεντάδα
 
isiah's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 5,075
Liked: 54,121
Likes: 14,379
Default

Ατομικά τους συνέκρινα, όχι βάσει παραστάσεων, τροπαίων και διακρίσεων ομαδικών στα οποία ο Βαγγος προφανώς και υπερέχει. Ούτε θα προτιμούσα τον παντουπαπα αν γύριζε ο χρόνος πίσω. Αλλά μπασκετικά αυτά που έκανε ο μαλάκας, ο δικός μας ούτε στον ύπνο του.

Όπως και να 'χει, σε ελληνική ομάδα με τόσο μειωμένο μπατζετ, το να παίρνουν αυτοί 800-900 είναι σπατάλη. Έτσι αποδείχθηκε δηλαδή εκ των υστέρων γιατί κι εγώ πανηγύριζα όταν ανανέωσε σε μας ο Μαντζ το '17.
__________________
Quote:
Originally Posted by Άγιος Πέτρος View Post
Σπανούλης κουβαλάει τη μπάλα και μαζί τα τελευταία 15 χρόνια της ζωής μου.
Quote:
Originally Posted by amra11 View Post
6)χαϊδέψτε μου το στήθος, ταΐστε με σταφύλι

Last edited by isiah; 16-05-2020 at 16:00.
isiah is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2020   #1700
Lucifer_7
Πεντάδα
 
Lucifer_7's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 14,665
Liked: 25,064
Likes: 51,816
Default

Quote:
Originally Posted by DCS7 View Post
Δεν μου αρέσει κανένας απο τους 2. Αλλά αν βάλουμε μέσα τα F4 ο Βαγγελάκης ρίχνει κάπου τόσο >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> στον Νικολάκη τον επαναστάτη του κατεστημένου. Και μπορεί ο βαγγελάκης να έχει ταλέντο αντίστοιχο του δικού μου στο μπάσκετ αλλά έχω να θυμάμαι 3 κομβικά παιχνίδια που έκανε ματσάρες με την μπάλα να καίει (Πρόχειρα θυμάμαι τα 2 F4 Κων/λης vs CSKA, στην σειρά με Μπάρτσα το 15). Ο Παντού Παπας το μόνο που θυμόμαστε είναι ενα μπαζερ μπίτερ (με φενερ νομίζω) που έβριζε τους δημοσιογράφους και τα ελληνικά ντέρμπι που αν έπαιζες άμυνα στον αντισυστημικό επαναστάτη και βαριανάσαινες πολύ σφύριζαν φάουλ. Περισσότερο τον θυμούνται εμεις για την φάση που ο σπανούλης του εκρυψε την μπάλα και την εμφάνισε κάπου στην πλάτη του παρά οι βάζελοι.

Μπάζερ με Ζιελόνα Γκόρα
Μπάζερ με Ζέλα πριν τους το κάνει ο Σπανούλαρος στο ΟΑΚΑ.

Χωρίς πλάκα μακάρι να είχε κάνει έστω τα μισά από αυτά που έχει κάνει ο Μάντζαρης.
__________________
Quote:
Originally Posted by Nikaia View Post
Στο κατω κατω της γραφης δεν παμε να σηκωσουμε την ευρωλιγκα αλλα να φτιαξουμε μια ρημαδοομαδα της προκοπης και να παλεψουμε...ασχετως φυσικα που θα τους πηδηξουμε ολους
Lucifer_7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Lucifer_7 For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 05:59.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.