RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 07-03-2016   #11
Buendia
Πεντάδα
 
Buendia's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 933
Liked: 26,930
Likes: 9,379
Default

Α, ΟΚ. Νόμιζα ότι ήθελες κάτι πάνω στα τεχνικά, στα οποία αναφέρεται.

Όχι όμως, καλά έκανες και δεν κατάλαβες τον ντόρο, γιατί δεν υπήρχε και κάτι να το δικαιολογεί. Σκατά εξήγησε επίσης. Εγώ δεν έχω πετύχει ακόμα άνθρωπο να μην ήξερε εκ των προτέρων για το θέμα και να κατάλαβε κάτι. Το αντίθετο μάλλον.

Και οι guests, που ανέφερες, μεγάλη αποτυχία. Ακόμα και εγώ που έχω ασχοληθεί κάπως, με μπερδέψανε έτσι όπως τα λέγανε. Γενικά θα μπορούσε είτε να αφιερώσει λίγο περισσότερο χρόνο στα τεχνικά, είτε να βάλει απλοποιημένα (και ας μην είχε απόλυτη ακρίβεια). Έτσι όπως το πήγε πάντως, δεν....

Όσο για το Όσκαρ, μάλλον του το δώσανε για να μη τα πάρει όλα η Επιστροφή και μετά άντε να δικαιολογήσουν το καλύτερης ταινίας στο Spotlight


ΥΓ. Αν θέλει κανείς πάντως να το ψάξει παραπάνω (χωρίς να χρειαστεί να διαβάσει οικονομικά βιβλία), μπορεί να δει το πολύ καλό αυτό και το μέτριο -και σχετικά αφελές- αλλά με ενδιαφέροντα ιστορικά στοιχεία, αυτό.
__________________
Quote:
Originally Posted by redglove View Post
Πήγε και το πήρε ο Αρχηγός. Είπε "Είμαι ο μεγαλύτερος ΝΙΚΗΤΗΣ που είχε αυτή η ομάδα τα τελευταία 20 χρόνια, θέλει κανείς να με ρωτήσει κάτι;"
Quote:
Originally Posted by giovanni10 View Post
Και το δεκαρικο των αφων ειναι απ τον ιδρωτα τους και χωρις ανταλαγμα. Του βαγγελα το αυγατιζουν οι μανατζερζζζ.
Buendia is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Buendia:
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 23:07.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.