RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-02-2010   #31
nikolas -7-
6ος Παίκτης
 
nikolas -7-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: ATHENS
Posts: 435
Liked: 129
Likes: 247
Default

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Παιδιά οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι! Πραγματικά εγώ που είμαι φοιτητής Επιστήμης Υπολογιστών αισθάνομαι ότι το επάγγελμά τους από τον καναπέ μου μπορώ να το κάνω 10 φορές καλύτερα σχεδόν από όλους τους... Πριν λίγο πήρα και τηλέφωνο στο sport-gm και μου λέγανε "ευχαριστούμε πάρα πολύ για την επισήμανση, θα το κοιτάξουμε τώρα"... Για να δούμε σε πόση ώρα θα το έχουν κοιτάξει...
μην τους αδικεις θελει γνωσεις πυρηνικης φυσικης για να κανεις μια απλη μεταφραση κειμενου στα ελληνικα απο το site της fiba..και αγγλικα να μην ξερεις εχει και σχετικο πινακα ημαρτον δηλαδη και αφου αντιγραφουν ειδησεις το ενα site απο το αλλο κανε μια διασταυρωση ημαρτον!! ποσο πιο χαμηλα να πεσει το επιπεδο της ελληνικης δημοσιογραφιας?εντωμεταξυ στο gazzeta μετα το κρα αλλαξαν το τιτλο και το ο γκασολ καλυτεροσ παιχτης και 3ος ο σπανουλης στην ευρωπη ΕΓΙΝΕ κορυφαιος ο γκασολ 4ος ο σπανουλης !!ωραια διορθωση!ΑΝΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΜΙΛΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!οι ανθρωποι ειναι κομπλεξικοι οχι απλα ανικανοι...
__________________
PROUD TO BE RED....
nikolas -7- is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #32
nikolas -7-
6ος Παίκτης
 
nikolas -7-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: ATHENS
Posts: 435
Liked: 129
Likes: 247
Default

Quote:
Originally Posted by dude View Post
Πριν λίγο πήρα και τηλέφωνο στο sport-fm και μου λέγανε "ευχαριστούμε πάρα πολύ για την επισήμανση, θα το κοιτάξουμε τώρα"... Για να δούμε σε πόση ώρα θα το έχουν κοιτάξει...

Στο sport24 ξαναέστειλα e-mail, γιατί οι Μόγγολοι γράφουν ότι ο Σπανούλης βρέθηκε στην 3η θέση πίσω από Γκασόλ, Νοβίτσκι και Τεόντοσιτς... Από κει να δεις μυαλά... Κατα τα άλλα πιο κάτω αναφέρουν το Μίλος σαν 3ο, αλλά αυτό το παραπάνω το γράφουν στα bold στην αρχή του κειμένου και τους είπα να το διορθώσουν κι αυτό. Άσε, τους τα έχω πρήξει, αλλά άμα δεν δω αλλαγή δεν σταματάω... They fucked with the wrong mexican που λέμε...
δωστους λιγο χρονο το καρβουνο δεν καιγεται ευκολα...
__________________
PROUD TO BE RED....
nikolas -7- is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #33
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Ρε καλά οι άλλοι αλλά να το κάνει λάθος και το red planet και έβαλε και τον πίνακα λάθος!!!
http://www.redplanet.gr/html/ent/668/ent.264668.asp
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kk_SEF:
Old 15-02-2010   #34
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by nikolas -7- View Post
μην τους αδικεις θελει γνωσεις πυρηνικης φυσικης για να κανεις μια απλη μεταφραση κειμενου στα ελληνικα απο το site της fiba..και αγγλικα να μην ξερεις εχει και σχετικο πινακα ημαρτον δηλαδη και αφου αντιγραφουν ειδησεις το ενα site απο το αλλο κανε μια διασταυρωση ημαρτον!! ποσο πιο χαμηλα να πεσει το επιπεδο της ελληνικης δημοσιογραφιας?εντωμεταξυ στο gazzeta μετα το κρα αλλαξαν το τιτλο και το ο γκασολ καλυτεροσ παιχτης και 3ος ο σπανουλης στην ευρωπη ΕΓΙΝΕ κορυφαιος ο γκασολ 4ος ο σπανουλης !!ωραια διορθωση!ΑΝΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΜΙΛΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!οι ανθρωποι ειναι κομπλεξικοι οχι απλα ανικανοι...
Τουλάχιστον αυτό δεν είναι παραποίηση της αλήθειας. Το gazzetta αυτή τη στιγμή είναι το μόνο που έχει σωστά δώσει την είδηση (τον κομπλεξισμό ας τον αφήσουμε στην άκρη), ενώ οι άλλοι ακόμα κοιτάζουν τον πίνακα και δεν καταλαβαίνουν... τι να πείς; Μάλλον βρήκαμε δουλειά για το βράδυ... Πάντως παίδες, όποιος δεν έχει τίποτα σοβαρό να κάνει, κάντε καμιά βόλτα σε sites να βλέπετε πως λένε εκεί την είδηση, και ρίχνετε και κανένα e-mail μπας και συμμορφωθούν...

Εδώ και το redplanet τα ίδια λέει... Έλεος με την ασχετοσύνη πια...
Dude is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #35
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default ΑΡΔ

Quote:
Originally Posted by nikolas -7- View Post
μην τους αδικεις θελει γνωσεις πυρηνικης φυσικης για να κανεις μια απλη μεταφραση κειμενου στα ελληνικα απο το site της fiba..και αγγλικα να μην ξερεις εχει και σχετικο πινακα ημαρτον δηλαδη και αφου αντιγραφουν ειδησεις το ενα site απο το αλλο κανε μια διασταυρωση ημαρτον!! ποσο πιο χαμηλα να πεσει το επιπεδο της ελληνικης δημοσιογραφιας?εντωμεταξυ στο gazzeta μετα το κρα αλλαξαν το τιτλο και το ο γκασολ καλυτεροσ παιχτης και 3ος ο σπανουλης στην ευρωπη ΕΓΙΝΕ κορυφαιος ο γκασολ 4ος ο σπανουλης !!ωραια διορθωση!ΑΝΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΜΙΛΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!οι ανθρωποι ειναι κομπλεξικοι οχι απλα ανικανοι...
Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Παιδιά οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι! Πραγματικά εγώ που είμαι φοιτητής Επιστήμης Υπολογιστών αισθάνομαι ότι το επάγγελμά τους από τον καναπέ μου μπορώ να το κάνω 10 φορές καλύτερα σχεδόν από όλους τους... Πριν λίγο πήρα και τηλέφωνο στο sport-gm και μου λέγανε "ευχαριστούμε πάρα πολύ για την επισήμανση, θα το κοιτάξουμε τώρα"... Για να δούμε σε πόση ώρα θα το έχουν κοιτάξει...
Πηρα και εγω τους μαλακες στον sport fm και μου ειπαν την εξης παπαρια. Οτι στην ψηφοφορια των ειδικων βγηκε 3ος ο Σπανουλης, και για αυτο το εγραψαν. Βεβαια τους εβρισα ασχημα λεγοντας του οτι συνολικα ειχαν 2 χιλιαδες και ψηφους διαφορα, εκαναν οτι δεν ηξεραν και τετοιες μαλακιες.

ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lamar is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #36
nikolas -7-
6ος Παίκτης
 
nikolas -7-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: ATHENS
Posts: 435
Liked: 129
Likes: 247
Default

Quote:
Originally Posted by kk_sef View Post
Ρε καλά οι άλλοι αλλά να το κάνει λάθος και το red planet και έβαλε και τον πίνακα λάθος!!!
http://www.redplanet.gr/html/ent/668/ent.264668.asp
καλα εκει και αν καινε καρβουνο..ο πινακας κανει μπαμ οτι ειναι φτιαγμενος απο εκεινους απλα για να δειξει την καταταξη..αντιγραφη της ειδησης χωρις διατσαυρωση!-->νομος για την δημοσιογραφια να διαταυρωνεις την ειδηση!! μιλαμε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!εστειλα και στον μελαγιες μπας και φιλοτιμηθει αυτος και τους πει αν το διορθωσουν αλλα φευ ακομη πετανε αετο..
__________________
PROUD TO BE RED....
nikolas -7- is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #37
nikolas -7-
6ος Παίκτης
 
nikolas -7-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: ATHENS
Posts: 435
Liked: 129
Likes: 247
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Πηρα και εγω τους μαλακες στον sport fm και μου ειπαν την εξης παπαρια. Οτι στην ψηφοφορια των ειδικων βγηκε 3ος ο Σπανουλης, και για αυτο το εγραψαν. Βεβαια τους εβρισα ασχημα λεγοντας του οτι συνολικα ειχαν 2 χιλιαδες και ψηφους διαφορα, εκαναν οτι δεν ηξεραν και τετοιες μαλακιες.

ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
στο site λεει κατω κατω στον αστερισκο τι σημαινει το ranking-->the ranking reflects a combination of fan and expert voting. o νικητης αναδειχθηκε δηλαδη απο συνδυασμο ψηφων κοινου και ειδικων το γεγονος οτι στον πινακα εχουν 3 τον μιλος και 4 τον σπανουλη δεν τους κινησε την περιεργεια???η μηπως μετραει η γνωμη μονο τωνειδικων??λες και ψηφιζουμε για το skip!!πειτε εκανα μαλκια και αφηστε τις ηλιθιες δικαιολογιες!!!!ανειναι δυνατον παλι καλα δεν θα βγω το βραδυ και θα τους τα κανω τσουρεκια μεχρι να τ αλλαξουν...
__________________
PROUD TO BE RED....
nikolas -7- is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to nikolas -7- For This Useful Post:
Old 15-02-2010   #38
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Παιδιά, πείτε εδώ αν ξαναπαίρνετε και τι σας λένε, γιατί θα ξαναπάρω κι εγώ αμά είναι...
Dude is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #39
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Έπεσε και το κάστρο του redplanet... Μέχρι στιγμής, σωστά η είδηση αναπαράγεται σε gazzetta, redplanet, και μερικώς σωστά στο sport24... Οπότε ας επικοινωνήσει όποιος μπορεί με sport-fm, sport24 (να διορθωθεί ο αριθμός 3 στα bold και να γίνει 4) και sportdog... Έχετε δει πουθενά αλλού την είδηση;
Dude is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010   #40
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Ο Καβαλιερατος οταν τους εκραξα με ειπε και βλακα!!!!!
lamar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 22:19.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.