RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-03-2010   #21
red23
Πεντάδα
 
red23's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: athens
Posts: 582
Liked: 389
Likes: 155
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Εγώ ας πούμε θα μπορούσα απο την μέρα Νο1 να λέω για ΠΑΤΑΤΑΚΗΔΕΣ, για ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ απο το ΣΕΦ, για τύπους που σηκώνομαι να φωνάξω κανα σύνθημα και μου λένε "εεε κάτσε κάτω δεν βλέπω", για άτομα που πάνε ΣΕΦ για να φάνε ΚΑΛΟ ΠΟΠ ΚΟΡΝ κτλ...Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου. Δεν κάθομαι να ξεκατινιάζομαι σε ένα forum ανοιχτό στα μάτια του ΚΑΘΕΝΟΣ το ξανατονίζω!!! Για να ξεκατινιαστώ με τον kk_sef για παράδειγμα έχω όσες ευκαιρίες θέλω αφού και στις συναντήσεις του redhoops θα τον δώ και στο ΣΕΦ μέσα και τα πάντα όλα!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΕΔΩΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?

Ρε συ don ολα καλα κ ολα ωραια αυτα που λες...αλλα αυτο δεν ειναι ενα φορουμ στο οποιο ο καθενας μας μπορει να πει ελευθερα αυτο που θελει?την αποψη του για το οτιδηποτε?προφανως και ναι....
Τωρα αν εγω ή οποιοσδηποτε αλλος δεν συμφωνει με την καθε αποψη που θα ακουστει, πολυ απλα ή του εκφραζεις τη διαφωνια σου με εναν ευλογο τροπο ή κανεις κατι αλλο: δεν ασχολεισαι και τελειωνει εκει το θεμα...
Δεν χρειαζεται ουτε τσακωνομαστε αλλα ουτε καν να φτανουμε στα ακρα πχ αποχωρησεις...
Σεβασμος παιδια στην καθε αποψη που ακουγεται εδω μεσα ειτε συμφωνουμε μ'αυτην ειτε οχι..
red23 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον red23:
Old 17-03-2010   #22
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

καθε αποψη πρεπει να εκφραζεται με μετρο και να κρινεται με μετρο...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #23
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Εγώ ας πούμε θα μπορούσα απο την μέρα Νο1 να λέω για ΠΑΤΑΤΑΚΗΔΕΣ, για ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ απο το ΣΕΦ, για τύπους που σηκώνομαι να φωνάξω κανα σύνθημα και μου λένε "εεε κάτσε κάτω δεν βλέπω", για άτομα που πάνε ΣΕΦ για να φάνε ΚΑΛΟ ΠΟΠ ΚΟΡΝ κτλ...Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου. Δεν κάθομαι να ξεκατινιάζομαι σε ένα forum ανοιχτό στα μάτια του ΚΑΘΕΝΟΣ το ξανατονίζω!!! Για να ξεκατινιαστώ με τον KK_SEF για παράδειγμα έχω όσες ευκαιρίες θέλω αφού και στις συναντήσεις του redhoops θα τον δώ και στο ΣΕΦ μέσα και τα πάντα όλα!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΕΔΩΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?

συμφωνω οτι δεν εχει νοημα να συζηταμε για το ποσο καλος ή κακος ειναι ο κοσμος μας ουτε για το ποιόν του καθε οπαδικου λαου. ωστοσο, αυτο δε σημαινει οτι ολοι εστερνιζομαστε την αποψη για ''ανωτεροτητα της ολυμπιακης φυλης''......οπως ξερεις, ολα ξεκινησαν απο μια παπαρια του dude. οντως αυτο που εγραψε ηταν βλακεια και δεν τιθεται θεμα να πουμε αν ο αγγελοπουλος και ο χαλπεριν ειναι πιο σημαντικοι απο τα εκατομμυρια ολυμπιακους....ομως, επειδη ο dude εχει γραψει χιλιαδες ποστ (και επειδη οπως αποδειχτηκε βιαζοταν να παιξει προ οταν εγραφε αυτο το ποστ), πιστευω πως ηταν ευκολα αντιληπτο οτι κατι αλλο ηθελε να πει...αν προσεξεις την απαντηση που του εδωσα εγω, θα δεις οτι του ειπα οτι γραφει μαλακιες, ομως ειμαι σιγουρος οτι κατι αλλο εννοει. παρεξηγηθηκαν λοιπον τα λεγομενα του dude και θεωρηθηκαν προδοσια του ''ολυμπιακου πνευματος'' και τοτε τεθηκε ζητημα ''ανωτεροτητας της ολυμπιακης φυλης'' απο πολλους. απο τη στιγμη που τεθηκε αυτο το ζητμα, ειχε το το δικαιωμα ο καθενας που διαφωνει να εκφρασει την αποψη του. μεσα σ' αυτο το πλαισιο κι ενω ειχε γινει ενας κανονικος σχετικα διαλογος και φαινοταν να ειχε λυθει το θεμα, καπως πεφτει στο τραπεζι ο λαος του αρη και αρχιζει μια ανουσια συζητηση για το αν οι αρειανοι ειναι καλοι ή οχι......κουβεντα στην κουβεντα, αρχιζουν οι 3 θεσσαλονικεις να βριζονται γιατι για αλλη μια φορα ειχαμε παρεξηγηση των λεγομενων καποιου(dipolico) και δυστηχως ο dipolico δεν ειναι dude για να κρατηθει και να αμβλυνει την ενταση..πεφτει κι αυτος στην παγιδα και γινομαστε μαλλια-κουβαρια...
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #24
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
συμφωνω οτι δεν εχει νοημα να συζηταμε για το ποσο καλος ή κακος ειναι ο κοσμος μας ουτε για το ποιόν του καθε οπαδικου λαου. ωστοσο, αυτο δε σημαινει οτι ολοι εστερνιζομαστε την αποψη για ''ανωτεροτητα της ολυμπιακης φυλης''......
"Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου."

DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 17-03-2010   #25
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

ναι ρε παιδι μου, εχεις απολυτο δικο. απλως λεω οτι τεθηκε τετοιο ζητημα και ειναι καλο να ξεκαθαρισουμε οτι αλλο κραταω τις κρισεις για τον λαο μας για παρτι μου κι αλλο δεν μιλαω για το λαο του θρυλου γιατι ειναι ο πιο...προικισμενος και εχει το αλαθητο. δεν λεω οτι τεθηκε απαραιτητα απο σενα το ζητημα αλλα απο τη στιγμη που τεθηκε, οποιος διαφωνουσε μπορουσε να πει τη γνωμη του.
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #26
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
"Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου."

Εντάξει, άποψη είναι κι αυτό (απολύτως σεβαστή). Εγώ ας πούμε μπορεί να μην συμφωνώ, και να θεωρώ ότι όλα θα έπρεπε να βρίσκονται προς συζήτηση, αλλά εάν εσύ επιθυμείς σαν συνδημιουργός της διαδικτυακής παρέας που λέγεται redhoops να την ακολουθήσουμε σαν πρακτική όσα παιδιά είμαστε εγγεγραμμένοι εδώ μέσα, τότε μετά χαράς και χωρίς κανένα πρόβλημα είμαστε όλοι (τουλάχιστον έτσι νομίζω, αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος) διατεθειμένοι να το πράξουμε. Απλά προτού γίνουν όλες όλες οι προηγούμενες παρεξηγήσεις, νομίζω δεν ήταν σαφές κάτι τέτοιο... Για αυτό και ήταν λογικό ο οποιοσδήποτε να θεώρησε ότι ήταν ωφέλιμο να κάνει κριτική στον κόσμο της ομάδας (και ειδικά από τη στιγμή που έβλεπε εσένα σαν admin να λές κατά καιρούς ότι εδώ μέσα "τα λέμε όλα")...

Last edited by Dude; 17-03-2010 at 15:58.
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 19:59.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.