RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-03-2011   #641
KonTaz
Πεντάδα
 
KonTaz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 13,147
Liked: 33,334
Likes: 51,567
Default

α ρε μουζάκα ούτε ένα ματς δεν μας αφήνεις να δούμε...

Ολυμπιακός
Άρσεναλ
Γιούβε
Μπάγερν

βάζελος
μαν υ
ρεαλ
μπαρτσα
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
ΚΑΙΛ ΧΑΙΝΣ. Γιατί έτσι.
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μαρκάρει στα πόδια Γιασικεβίτσιους, Διαμαντίδη, κόβει ψηλά το Μπατίστ -τον ισοπεδώνει βασικά. Καρλ Χάηνς Ρουμενίγκε
KonTaz is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #642
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Πάμε και άλλη μια γιατι καθε φορά μπορεί να είναι η τελευταία και για αυτό πρέπει καθημερινώς να τον ευγνωμονώ...

ΔΙΑ Ή ΘΕΕ Ή ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΟΤΙ ΑΡΤΙΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...
ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ...

υ.γ. μλκ του βενγκερ για αυτο που παρουσιασε...δεν αξιζει στην ομαδα του

υ.γ. ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΪΚΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΤΗΣ ΜΠΑΛΙΤΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΥΝΩ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΝΗΣΙ
. ΘΑ 'ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 09-03-2011   #643
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
ΚΑΘΑΡΙΣΕ Ο ΜΠΟΥΖΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ

10 Attempts on target 0
7 Attempts off target 0


MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Ε
ΜΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΑΘΑΡΙΣΕ Ο ΜΠΟΥΖΑΚΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
3-1 αντι για 6-0 ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΟΥΖΑΚΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΩΡΗ ΦΡΑΓΚΟΚΟΤΑ, ΚΟΤΑΡΑ ΛΥΡΑΤΗ δεν έχεις τα @@ ρε ΧΕΣΤΗ διαιτητολάγνε που μας έσπασες τις ΜΠΑΛΕΣ για ένα οσφαίντ στο έμιρετς, που μας τα έκανες ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ρε ΚΟΤΑ ότι πέρσυ την "σφάξανε" την μπαρτσελόνα κτλ κτλ κτλ ΡΕ ΑΡΧΙΧΕΣΤΗ, ΡΕ ΑΡΧΙΕΡΕΑ ΤΟΥ ΦΟΦΟΒΙΣΜΕΝΟΥ βάλε για πρώτη φορά τα παντελονάκια σου που τα έχεις καταχωνιάσει (ακόμα περιμένω απάντηση στο προηγούμενο post-ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ και άρχισες τα "πείτε τι αντι- είστε") και βγες ΑΝΤΡΙΚΙΑ και πες

ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΦΑΞΑΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ αφού στο 1-1 στο 60 λεπτό με ΣΚΟΡ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ για τους Άγγλους σε γήπεδο 90.000 θέσεων και να γίνεται χαμός η Άρσεναλ έμεινε με 10 παίκτες γιατί ο Βαν Πέρσι δεν άκουσε ένα σφύριγμα. ΒΓΕΣ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ και σταμάτα να κάνεις σαν greenwebfan με τα μπεεε και μπεεε σαν απάντηση. ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΒΑΖΕΛΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ. ΒΓΕΣ ΚΟΤΑΡΑ και παραδέξου το και άσε τα 3-1 αντί για 6-0 λες και της ΣΤΕΡΗΣΑΝΕ γκόλ της Μπαρτσελόνα. Άς ήτανε ΙΚΑΝΗ να τα έβαζε.

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ είναι ότι στο 1-1 ΣΦΑΓΙΑΣΘΗΚΕ η Άρσεναλ με αποβολή φάντασμα. ΒΓΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΡΕ ΧΕΣΤΗ και άσε τα μπεεε και τα μπουυ γιατί όταν στον επόμενο ή μεθεπόμενο γύρο η μπάρτσα φάει την ΒΟΥΡΤΣΑ όπως πέρσυ και βγείς πάλι σαν τον ΒΑΣΙΛΑΚΗ και τον ΒΑΡΟΥΧΑ να ψάχνεις το offside να εξηγήσεις γιατί ο ΨΙΨΙΝΕΛΟΣ ΣΟΥ πάλι θα είναι στον αγαπημένο ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΥ κανείς δεν θα σε λυπηθεί, θα γίνεις περίγελος, θα σε δουλεύουν και οι πέτρες.

Πρόσεξε...Εγώ λέω ότι ΚΑΙ ΠΑΛΙ θα πέρναγε η Μπάρτσα αφού ο Βενγκέρ κατέβασε Άρσεναλ, χεσμένη και φοβισμένη και αργά ή γρήγορα και με 11 θα το έτρωγε και γενικά στα @@ μου η διαιτησία δεν είμαι ΒΑΖΕΛΟΣ εγώ να κλαίω για 1 offside και 1 ανάποδο σφύριγμα. Εγώ λέω πως η Μπάρτσα ήτανε καλύτερη συνολικά στα 2 ματς και ΔΙΚΑΙΑ πέρασε, στα @@ μου τον γράφω και τον μπουζάκα και τον άλλο στο πρώτο ματς. Αλλά εσύ μωρή ΚΟΤΑΑΑΑ σήμερα ΞΕΧΑΣΕΣ ότι είχε και ΡΕΦΕΡΙ το ματς? Αλλά εσυ ρε ΚΟΤΑ που έχεις κάνει την ανάλυση ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ σε εκπομπή του κυριάκου θωμαίδη σήμερα μας το γύρισες στο μπεεεε και στο πόσες τελικές είχανε και και και?


ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΜΙΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #644
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον KingJames:
Old 09-03-2011   #645
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

101% ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ...101%...Η ΠΟΥΤΑΝΑ Ο ΦΑΝ ΠΕΡΣΙ 101% ειχε ακουσει το σφυριγμα...ΦΑΝΗΚΕ διότι σήκωσαν ΧΕΡΑΚΙΑ οι 2 αμυντικοι της μπαρτσα...φανηκε απ'το ότι σταματησαν...φάνηκε απ'το ραθυμο στυλ που έριξε το σουτ...το είχε ακουσει 101%...
Φυσικά αυτό και θα αποδειχθεί τα επόμενα 24ωρα μιας και οφ δι ρεκορντ θα το παραδεχτεί...Εκείνη την στιγμη προφανως και δεν θα το παραδεχοταν γιατι θα ετρωγε φαπες απ'το προπονητη του.
101% ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ,101% ΣΟΥΤΑΡΕ ΕΠΕΙΤΕΙΔΕΣ ΑΠ'ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ(που αποδεικνυεται πως τα ειχε απ'το 1ο ημιχρονο που γλιτωσε απευθειας κόκκινη).

Αντ'αυτου στο ματς ΔΕΝ δίνει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτι στον μέσσι στο 0-0 και 2η κίτρινη στο κοσιελνι στο 2-1...
Ο μπουζακα σφυριξε όσο δε πηγαινε Άρσεναλ στο μέτρο του δυνατού φυσικά. Και εννοώ όταν δεν έχεις περάσει τη σέντρα,όταν τα συνολικα σουτ ειναι 20-0 και οι συνολικές προσπάθειες πετυχημενες και μη,ολοκληρωμενες και μη 50-2 τι ισορροπίες να κρατήσει και ενας μαλάκας...

Όσον αφορά όλο το γύρο των "16" δεν μέτρησε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ γκολ στο Λονδίνο για το 0-2 που θα τελείωνε και την πρόκριση και το πανηγυράκι που πήγε να στηθεί απόψε μπας και δει και κάποιος το ματς μιας και σε 0-2 του Λονδίνου θα έπιαναν τα 2 ματς τηλεθεαση 15% μ.ο.

ΟΠΟΙΟΣ μετά από ματς για 6-0 που δεν έγινε ΟΧΙ από τύχη αλλά από ηλίθια νοοτροπία των παικτων της Μπάρτσα με συνολικές προσπάθειες για γκολ 50 εναντι 2 είναι απλά
ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΑΡΑ ΑΠ'ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ...

Στ' αρχιδια μου τι θα κανει η μπαρτσελονα στο μεθεπομενο γυρο...Θα τυχει με τον μουρινιο θα κοιμηθει κ λιγο ο Θεός θα κάνουμε και 5-6 μαρκαρισματα για νοσοκομείο,θα στήσουμε και ένα τοιχος α λα ιντερ βιασμο του ποδοσφαιρου και θα το πάρει? Ε ΚΑΙ????
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ...
Να το πάρεις να στο δωρισει να το βαλεις στο πάτο σου...
στα αρχίδια μου!!
Εγώ βλέπω μπάλα.
Ας έβγαινε και σημερα εξω η Μπάρτσα...και τι εγινε??? δεν θα ειναι η καλυτερη ομαδα και φέτος?

Για ποια απάντηση ομιλείς δεν έχω πάρει πρεφα...

Προς το παρών απολαμβάνω σε μια ΑΣΧΗΜΗ βραδιά του Μέσσι το ψωλοχυμενο νησί.
ΠΑΡΕ ΚΟΥΠΕΣ, ΠΑΙΡΝΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ, ΧΛΕΑΥΣΜΟ και 18-0 τελικές
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #646
KonTaz
Πεντάδα
 
KonTaz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 13,147
Liked: 33,334
Likes: 51,567
Default

Ο κύριος king james παρακαλείται δίπλα από τον υπερπαίκτη να βάλει:ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗΣ αλλά ΚΟΤΑ...(συνεχίστε don και zoupare )
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
ΚΑΙΛ ΧΑΙΝΣ. Γιατί έτσι.
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μαρκάρει στα πόδια Γιασικεβίτσιους, Διαμαντίδη, κόβει ψηλά το Μπατίστ -τον ισοπεδώνει βασικά. Καρλ Χάηνς Ρουμενίγκε
KonTaz is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον KonTaz:
Old 09-03-2011   #647
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Δεν μπορώ να λέω ψέματα!
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον KingJames:
Old 09-03-2011   #648
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Επρεπε ρε πουστη μου να το καρφωσει εκει ο Μπετνερ και να σκασουν ολοι εκει μεσα...
Εγω λεω πως με τοσες χιλιαδες κοσμο δεν μπορει κανενας να ειναι σιγουρος πως το ακουσε παρα μονο ο ιδιος..
Φανηκε απο οταν εβαλε το γκολ η Αρσεναλ, που ηταν οντως χειροτερη και δεν αξιζε να περασει, ποσο πολυ την ευνοησε...Με συνοπτικες διαδικασιες την καθαρισε την Αρσεναλ

Εγω λεω πως και παλι θα περνουσε η Μπαρτσα,αλλα και μονο που δεν αφησε καν την παραμικρη δυνατοτητα στους αλλους ειναι κατακριτεος...
  Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 09-03-2011   #649
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

σωστά. ειναι κατακριτέος που έκανε την δουλεια του επειδή ακολουθησε το κανονισμο χαζο ξεχαζο στη φαση του φαν περσι.
ειναι κατακριτεος που στο 0-0 δεν εδωσε πεναλτι υπερ της μπαρτσελονα.
μαλλον το εκανε για το κακο της αρσεναλ και αυτο
ειναι κατακριτεος για την καθαρισε πως το ειπες? με συνοπτικες διαδικασιες αχαχαχα ε ναι ειναι κατακριτεος που εδωσε το 2ο πεναλτι απ'τα 2 που έπρεπε να δώσει και κατακριτεος που δεν εβγαλε 2η κιτρινη στο κοσιελνι π ανετρεψε τον πεντρο που έμπαινε μόνος του.
ε ρε γλεντια
ρε τον μπουζακα τελικα...
1 ΠΕΝΑΛΤΙ ΑΒΑΒΑ, 1 ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΒΑΒΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ που βαση κανονισμου ειναι 100% δίκαιη ειδικά για τον φαν περσι που ήταν μια μονιμη πρόκληση απ'το 1ο ημίχρονο και συναμα ο 12ος παικτης της μπαρτσελόνα

έπρεπε να το ειχε καρφωσει ο ξυλοκοπος με 20-1 τελικές να έληγε 3-2...τότε θα αποδίδονταν δικαιοσύνη ποδοσφαιρική. θα πέρναγε αυτος που ήθελα...εεεεε...αυτος που έπρεπε δικαιωματικά βάση απόδοσης.

ΛΕΦΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 09-03-2011   #650
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,329
Liked: 22,251
Likes: 8,728
Default

Η αλήθεια είναι όπως πάντα κάπου στην μέση...Η Άρσεναλ σήμερα θα μπορούσε να είναι καλύτερη..εγω προσωπικά την περίμενα κάπως ποιο ψυχωμένη...Anyway η Μπαρτσελόνα ήταν η καλύτερη ομάδα και δικαίως προκρίθηκε,σε μια σειρά αγώνων(εστω και 2) υπάρχουν ευκαιρίες και απ τους δυο ομάδες να αποδέιξουν τι αξίζουν.Η Άρσεναλ αν πέρναγε θα έκανε μια μεγάλη μαγκιά αλλά θα είχε κλέψει την θέση της Μπαρτσα!That's ok for me!

Απο κει και πέρα εγω δεν είδα κάτι τρελό απ την Μπάρτσα,ναι υπάρχουν στιγμές που χάνετε η μπάλα,ναι όλοι ξέρουν να αλλάζουν πάσες με κλειστά μάτια αλλα δεν έκαναν και κάτι το εξωπραγματικό(Για το επίπεδο τους).Ποια 6-0 αντι 3-1 κ μπλα μπλα.Μέχρι το 2-1 εγω το ματς μια χαρά το είδα μετά μπήκε το τρίτο τους άνοιξε η όρεξη για κανα τέταρτο (να ναι καλά ο Αλμούνια για την Άρσεναλ) και στο τέλος πήγε πάλι να γίνει καμια κηδεία να χει ενδιαφέρον αλλα τεσπα Aντε να δούμε και τα επόμενα ζευγάρια τώρα..
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 02:47.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.