RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-01-2012   #671
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

Αφηστε παιδες εχω κ εγω το A Dance With Dragons εδω κ κατι βδομαδες κ με τα διαβασματα κτλ 3-4 κεφαλαια εχω καταφερει να διαβασω! εχει πολυ ζουμι παντως...!!!
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2012   #672
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

η σειρά είναι Ο-Α-ΣΗ
τι να λέμε τώρα, τα πάντα όλα...
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον D.Rivers:
Old 07-02-2012   #673
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,328
Liked: 22,240
Likes: 8,728
Default

Fringe βλέπει κανείς?Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτή η σουπερ ντούπερ σειρά δεν έχει καθόλου τηλεθέαση...Αυτοί οι τρόμπες οι Αμερικανοί δηλαδή προτιμούν να βλέπουν ακόμα τι κάνει η Κριστίνα Γιάνγκ με τον μαλακα τον άντρα της και δεν τους αρέσει το fringe?WTF,τι τους συμβαίνει?

Έτσι και το κόψουν φέτος δηλαδή έλεος...
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #674
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,268
Liked: 50,926
Likes: 122,965
Default

Λιγα για την Κριστινα Γιανγκ

Απο τα φαβορι για να κοπει ειναι το Fringe

Last edited by Eleni7; 07-02-2012 at 16:09.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #675
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,328
Liked: 22,240
Likes: 8,728
Default

Ε ναι λογικά θα κοπεί αφού τα νούμερα του είναι τρεις φορές λιγότερα απ την πρώτη σεζόν.Και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.Ο J. J. Abrams αν έχει ενα καλό αυτό είναι οτι οι σειρές του όσο προχωράνε γίνονται όλο και πιο εθιστικές.Όπως το Lost ας πούμε,παρόλο που στο τέλος το μάμησαν, έτσι κι αυτό όσο προχωράει το σενάριο και η πλοκή γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρον.Το στόρι είναι τρομερό κατ εμε και με ανατροπές και με ολα.Κ αντ αυτού δεν το βλέπει κανείς..

Και βλέπουν το νοσοκομείο απ το σιάτλ που δεν θα πρεπε να ναι νοσοκομείο αλλα βίλα των οργίων .Όλοι οι γιατροί έχουν παρθεί με όλους.Της Πόπης γίνεται εκει μέσα.Και οσο για την Γιανγκ πρέπει να ναι απ τους ποιο σπαστικούς χαρ/ες ever τι μας νοιάζει κυρά μου τι θα κάνεις με την μήτρα σου και με τους μουροχαβλους που πας και παντρεύσαι?Και αυτός ο μαύρος πως τον λένε,τι έχει τραβήξει μ αυτήν την γυναίκα που διάλεξε?Τα πάθη του Ιωβ τραβάει ο καψερός.
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #676
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Για όσους βλέπουν γενικά σειρές, βάλτε να δείτε πρωτίστως Alcatraz, Once upon a time και δευτερευόντως Homeland, Person of Interest, Terra Nova και The secret circle. Βγήκε και ένα Touch, αλλά έχω δει μόνο επεισόδιο και δεν ξέρω να σας πω πολλά
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #677
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

Χμ Terra Nova ειχα δει λιγο αλλα δε με πολυεψησε... μπορει να του δωσω μια ευκαιρια παλι... Modern Family ειναι επικη σειρα με τον Θεο Ed O'neill και την Sofia Vergara
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #678
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Ρε παιδιά, αφού γίνεται πολύς λόγος για σειρές, γιατί δεν δημιουργείται αντίστοιχο θέμα;
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Old 07-02-2012   #679
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Εγώ για να μαι ειλικρινής, το απέφευγα επειδή είμαι νιούφης εδώ και δεν ήθελα να κάνω χαλάστρα στο topic
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012   #680
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,328
Liked: 22,240
Likes: 8,728
Default

Quote:
Originally Posted by Dark Angel #9 View Post
Χμ Terra Nova ειχα δει λιγο αλλα δε με πολυεψησε... μπορει να του δωσω μια ευκαιρια παλι...
Ποτέ μην ξεκινάτε σειρά που ξεκίνησε φέτος.Για να δέιτε και πως θα εξελιχθεί και αν μετά ακούσετε καλά λόγια να δείτε 2-3 σεζόν μαζεμένες να πορωθείτε. Εγω πέρσι πήγα να ξεκινήσω 2 σειρές που ξεκινησαν τότε και κόπηκαν και οι δυο. Οπότε και για το καλό του ίδιου του show δεν ξεκινάω καμια σειρά φετινή!

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Ρε παιδιά, αφού γίνεται πολύς λόγος για σειρές, γιατί δεν δημιουργείται αντίστοιχο θέμα;
Η αυτό,ή να μετονομαστεί τουλάχιστον το thread σε Κινηματογράφος/Σήριαλ η κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
__________________

Last edited by SuperSayian; 07-02-2012 at 19:52.
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 22:58.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.