RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 27-06-2015   #11
tmac
Πεντάδα
 
tmac's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: pereas
Posts: 3,986
Liked: 5,836
Likes: 9,598
Default

Quote:
Originally Posted by trust in who we are View Post
Δεν προκειται ποτε να ξεχασω αυτη τη μερα! ΠΟΤΕ!
εγω να δεις...
παραθετω τη μερα και ζητω συγνωμη για το σεντονι..
δεν δουλευω και ξυπναω με ενα κεφαλι καζανι με τερμα πονοκεφαλο,σπανια εως ποτε δεν με πιανει ομως σημερα με προετοιμαζε..
ξενερωμενος απο αρθρο βαρλα εχτες,μπαινω και βλεπω σκηνικο ανατροπης με ρελανς,παμε λεω φτιαξε μας την μερα..
φουτσες μπλετελικα με την ξενερα στο τερμα..
στο μεταξυ παω παιζω με τον κοπριτη μου να ξεχαστω,πανω στο παιχνιδι μου παταει δαγκωνια ζωρικη και φευγει μπαλκονι με κλωτσια ιπταμενος..
δεν βαριεσαι τι πληρωνω εμβολια στο φουστη λεω το εχει η μερα με τις "προδοσιες" σημερα.
κατα τις 11 το βραδυ πονοκεφαλο παλι,βαζω θερμομετρο 38 το κοντερ..
αυτα ειναι λεω,μιλαω με γιατρο τρεχα νοσοκομιο μου λεει γιατι δεν παιζεις με αυτα.(με το δαγκωμα σκυλου).
βουλα φιλαρακι απο πειραια,ουτε τζανειο(πειραια) ουτε κρατικο(νικαια)
δεν μαμιεται θα κανω κ βολτα λεω,περνω μηχανακι κ ξεκιναω..
στα μισα παρε βροχα στη κεφαλα,νημου ο tmac εφτασε στη βουλα..
μετα την κλασικη αναμονη στο προθαλαμο μεσα στο ιατρειο μια τυπισα γιατρος που εμοιαζε τερμα με Νικη Μπακουλη (παιζει να εχει διδυμη αδερφη η να ηταν κ η ιδια ξερω εγω)να μιλαει στο τηλεφωνο και να με ρωταει τι εχεις με ενα υφος "ρε φιλε εισαι ορθιος τι θες εδω τετοια ωρα και μας ενοχλεις".
της λεω το στορυ,τραβαει ενα χαρτι γραφει 2 μλκιες και μου λεει αντε στο φαρμακειο να κανεις αυτα..
μετα το στολισμα που ακολουθησε στη μανταμ αποδηχτηκε οτι στο νοσοκομειο δεν ειχε ουτε αντιτετανικο ουτε αντιβιοση να παρω οποτε τσαμπα τη στολισα..
φευγω με την βροχα να πεφτει ραητ θρου και παλι προς αναζητηση φαρμακειου.
μετα απο προσπαθεια βρισκω ενα παρακμιακο στον πειραια,ξυπναω τον φαρμακοτρηφτη (αν θελετε το πιστευεται,εμοιαζε φοβερα με παυλαρα χομπιτ γιανακοπουλο-δεν κανω πλακα!!!-οποιος θελει του στελνω διευθυνση φαρμακειου να παει να το διαπιστωσει)και του λεω το στορυ.
δεν κανω ενεσεις μου λεει αν θες να στα δωσω και πηγαινε διπλα σε μια ιδιοτικη κλινικη που εχει μηπως σου τα κανουν.
η φαση ειναι πλεον θριλερ,χτυπαω το κουδουνι της κλινικης και σκεφτομαι με ποιον θα μοιαζει αυτος που θα μου ανοιξει και αν τελικα θα παω απο τετανο η κατι παρομοιο τον 21 αιωνα!!!
ανοιγει μια μεγαλη σε ηλικια και σε κιλα νοσηλευτρια (δεν εμοιαζε με καποιον)
ξαναλεω το στορυ και με κοιταει καλα καλα,μετα απο ενα παγομα
μου κανει "ελα μεσα"!!!
γιναμε λεω θα ζησω!!!!
μου βαζει θερμομετρο,πυρετο τπτ!!!!!
"εγινες καλα απο μονος σου με αυτα που επαθες" μου λεει κραδενοντας μια συριγκα!!!
"ΓΥΡΝΑ τωρα"
ελεος ρε πουστη σκεφτομαι στο μπρατσο δεν μπορουσε να ειναι.
εχετε ακουσει αυτο που λεμε ελαφρη χερι?ε καμια σχεση το χερι ηταν σαν τα κιλα της..
με σωσες της λεω και φευγω αφου πληρωσα 30 γιουρο!!!
τη μερα λεω ρε πουστη μου,στην ουγκαντα παιζει να ειχα γινει καλα ποιο γρηγορα με τους γιατρους χωρις συνορα.
μετα απο μερικα βηματα βλεπω ενα atm με ουρα απο κοσμο και να ψιλομανουριαζουν,
3 η ωρα το ξημερωμα..
εχει γινει μλκια λεω,το ξερα οτι η μερα ειναι στημενη απο την αρχη..
γυριζω μαθαινω τα νεα και πλεον ειμαι σιγουρος οτι οι νομοι του μερφη βρισκουν εφαρμογη και οτι εχω την πηραματικη τους αποδειξη σαν εμπειρια απο μια αποφραδα ημερα..
πριν απο λιγο διαπιστωσα οτι το ηλεκτρονικο θερμομετρο που εχω δειχνει σχεδον οτι να ναι απο θερμοκρασιες,πολυ πιθανο να μην ειχα ποτε πυρετο..

υγ η ιστορια ειναι αληθινη απο την αρχη εως το τελος,οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα η καταστασεις δεν ξερω αν ειναι τυχαια!!!
την μυραστικα με το φορουμ πριν απο οποιδηποτε αλλο συγκενη η φιλο μπας και μου φυγει η υπερενταση και κοιμηθω σημερα
επιασε και παω για υπνο...
ευχαριστω για την κατανοηση χουπιδες..
α ρε μλκ σλουκα μας πικρανες!!!!!
__________________
That's a team, gentlemen and either we heal now, as a team,or we will die as individuals
tmac is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 04:14.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.