RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-04-2011   #1481
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

Σε αυτά τα χαζά βίντεα που έβαλε ο Δον, φαίνεται η διαφορά της Μαδρίτης και των οπαδών της, από τους οπαδούς της Μπαρσελόνα: Οι πρώτοι ΔΕΝ έχουν να δουν τίποτα από την ομάδα τους, οπότε ψάχνουν να βρουν τι στραβό έκαναν οι αντίπαλοι, ενώ οι δεύτεροι ασχολούνται με την ομάδα τους και τις φουστιές των άλλων τις αγννοούν. Γιατί στα 4 τελευταία ματς, υπήρχαν πάρα πολλές φάσεις που σε βίντεο θα έπιαναν 20 λεπτάκια. Αλλά "στα @@ μας τα δυο, πάντα άρρωστοι με τη Μπαρσελόνα" Ψάξτε κι άλλο, θα βρείτε και τον Πεπ να σκαλίζει τη μύτη του, και θα έπρεπε να αποβληθεί...
deninho is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to deninho For This Useful Post:
Old 28-04-2011   #1482
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Τελικά θα ξεχάσουμε και το ποδόσφαιρο για να κάνουμε το χατήρι στον Μουρίνιο και την ομάδα του . Αφού δεν ντρέπεται που με μπάτζετ 500 μυρίων παίζει Ημιτελικό Πρωταθλητριών στην έδρα του και προσπαθεί να πάρει Χ σαν κλεφτοκοτάς τι να πώ πάει το παιχνίδι στη δύναμη και στο αντιαθλητικό ποντάροντας πως είμαι Ρεαλ και δεν θα μου αποβάλουν παίκτη , ενώ αναρωτιέται το εξωφρενικό πως γίνετε να παίζουμε με λιγότερους κάθε φορά αντί να αναρωτηθεί πως γίνετε να παίζουμε έτσι ωστε σε κάθε παιχνίδι αναγκάζονται οι διαιτητές να μας αφήνουν λιγότερους. Ο Ολυμπιακός του Λεμονή έπαιξε με την τσέλσι στο Καραισκάκη ούτε κρύφτηκε έτσι αλλά το κυριότερο δεν χτύπησε κανέναν . Οταν παίκτης μπαίνει στη φάση με τις τάπες προτεταμένες ( και μάλιστα την φτέρνα όπως ο Πέπε) δεν είναι προβολή είναι κόκκινη ακόμα και να βρεί τη μπάλα που δεν τη βρήκε το αν δεν έκοψε το πόδι του Αλβες είναι θέμα θεού και ευστροφίας του Αλβες . Θυμίζω πριν λίγο καιρό ένα μαρκάρισμα του φλαμινί με τα δύο πόδια στη μπάλα δεν βρήκε τον παίκτη της Τότεναμ όμως παρά το ότι βρήκε μπαλα και η μπάλα τον παίκτη (στην κόντρα) του έσπασε το πόδι .

http://www.sport-fm.gr/article/472620
Και αυτός στη μπάλα πάει αλλά με τις τάπες προτεταμένες και μάλιστα παράλληλα με το χορτάρι
peter is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to peter For This Useful Post:
Old 28-04-2011   #1483
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,889
Liked: 79,689
Likes: 59,963
Default

Πωπω, πόνεσα μόνο που το είδα..



Δείτε στα 00:54, 01:09, 01:35 και 03:07

Ολυμπιακόψυχε DON περιμένω σχόλιο!
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to redglove For This Useful Post:
Old 29-04-2011   #1484
redfan
Πεντάδα
 
redfan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 782
Liked: 607
Likes: 1,329
Default

κριμα που η φετινη πορτο "χαθηκε" στο ουεφα και δεν την απολαυσαμε στο τσουλου.Και καθομασταν να βλεπουμε την μαντσεστερ να εχει βγει για περιπατο στο κεντρο της σαλκε που δεν εκοβε ουτε με βαλε.(κυριακο αγορι μου κανε τον τραυματια η βαρα τον προπονητη σ που βαλθηκε να σε ξεφτιλισει).Τωρα καρικ και φλετσερ φουλ προπονηση γτ θα εχουμε δυσκολο βραδυ στις 28 Μαιου.
ευχομαι μονο να τραυματιστει ο βιντιτς στο 85,να παρει το περιβραχιονιο ο στρατιωτης στα αριστερα.Ακου να μου εχεις για αρχηγο τον σερβο...
__________________
ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ,ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΣΕΦ

Γιαννης Σπανουδακης 1931-2010
οταν οι αλλοι βλεπαν πορτοκάλι που του ειχαν δωσει ορμονες,αυτος εβλεπε το μπασκετικο τμημα του ολυμπιακου...

ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ,ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΩΤΕΥΟΜΟΥΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
ΑΙΦΝΙΔΙΑ,ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ
redfan is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011   #1485
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Quote:
Originally Posted by redglove View Post

Δείτε στα 00:54, 01:09, 01:35 και 03:07

Ολυμπιακόψυχε don περιμένω σχόλιο!
Ναι τα κακόμοιρα τα ορφανά τα αδικήσανε
ΟΥ ΡΕ ΑΙΣΧΗ ΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΠΥΡΓΟΥ
peter is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον peter:
Old 29-04-2011   #1486
KonTaz
Πεντάδα
 
KonTaz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 13,147
Liked: 33,337
Likes: 51,567
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Όπως πήρε ΚΟΚΚΙΝΗ ο Πέπε και στον τελικό κυπέλλου. Για πες μας κονταζ στο 0:40 τi ακριβως ειναι?? Για ποιο λογο το κανει αυτο για εξηγησε μας...
Στο 0:50???? Στο 1:25???
Στα πόσα για σένα πρέπει να φεύγει το τσεκουρι απ'τη Πορτογαλία??
ΕΓΩ λέω πως το 1ο στο 0:40 ειναι για φυλακή και τέλος.

Αλλά θέλω τη γνωμη σου που χθες ηθελες συσταση στις παρατεταμενες ταπες μισο μετρο απ'το εδαφος. Στο κύπελλο φανταζομαι αναδερφθηκες στην διαιτησια ε??? Ήταν ή δεν ηταν άδικο εκει που επαιξε 120 λεπτά αυτο το σιχαμα???

Eδώ ακόμα μια "σπανια" ενέργεια του κυριου Πέπε που χθες πηγαινε για την μπάλα και δεν ειχε προθεση να σπασει ποδι...

Δες λοιπον ολα τα μαρκαρισματα του πεπε στο τελικο κυπελλου και πες...Δικαια τελειωσε με 11 η Ρεάλ?? Δίκαια κέρδισε??
Ό,τι να ναι...Όχι δεν έμεινε δίκαια με 11 η Ρεάλ αν θες την γνώμη μου.Θα παραδεχτείς τώρα ότι δεν ήταν κόκκινη του Πέπε??
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
ΚΑΙΛ ΧΑΙΝΣ. Γιατί έτσι.
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μαρκάρει στα πόδια Γιασικεβίτσιους, Διαμαντίδη, κόβει ψηλά το Μπατίστ -τον ισοπεδώνει βασικά. Καρλ Χάηνς Ρουμενίγκε

Last edited by KonTaz; 29-04-2011 at 05:57.
KonTaz is online now   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον KonTaz:
Old 29-04-2011   #1487
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Έτσι μπράβο!! είσαι μάγκας!! Άδικα με 11 η Ρεάλ,ίσως να αλλοιώθηκε ο τελικός.
Όχι φίλε τι να παραδεχτώ? απ'τη 1η στιγμή είμαι της γνώμης αυτής. Μιλάμε για επικίνδυνο παιχνίδι επι τουτου σε άσχετη φάση σε άσχετο μέρος του γηπεδου απο συγκεκριμενο δρεπανι που χάνει κάθε καλη μαρτυρία αυτόματα.
Ξέχωρα απ'το πρότερο "έντιμο βίο",απομονομένο το μαρκάρισμα είναι για κόκκινη κάρτα για μένα. Δεν σου λεω ψεμματα για να παραδεχτω κατι. αυτο πιστευω απ'την αρχη. Ίσα ίσα έπρεπε να μεινει με λιγοτερους η ρεαλ.

Σε παραπέμπω και στα λόγια του πιτερ λίγο παραπανω.

Βίντεο έχω βαρεθει να βαζω. Το οτι εμεινε με 10 η ρεαλ κ για αυτο το λόγο κατερρευσε ειναι τόσο αστείο όσο οτι η σημαια του μουρινιο ο οβρεμπο έσπρωξε σκανδαλωδώς την Μπαρτσελόνα αφήνοντας την με 10 στο Λονδίνο για πάμπολλη ώρα.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011   #1488
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Έτσι μπράβο!! είσαι μάγκας!! Άδικα με 11 η Ρεάλ,ίσως να αλλοιώθηκε ο τελικός.
Όχι φίλε τι να παραδεχτώ? απ'τη 1η στιγμή είμαι της γνώμης αυτής. Μιλάμε για επικίνδυνο παιχνίδι επι τουτου σε άσχετη φάση σε άσχετο μέρος του γηπεδου απο συγκεκριμενο δρεπανι που χάνει κάθε καλη μαρτυρία αυτόματα.
Ξέχωρα απ'το πρότερο "έντιμο βίο",απομονομένο το μαρκάρισμα είναι για κόκκινη κάρτα για μένα. Δεν σου λεω ψεμματα για να παραδεχτω κατι. αυτο πιστευω απ'την αρχη. Ίσα ίσα έπρεπε να μεινει με λιγοτερους η ρεαλ.

Σε παραπέμπω και στα λόγια του πιτερ λίγο παραπανω.

Βίντεο έχω βαρεθει να βαζω. Το οτι εμεινε με 10 η ρεαλ κ για αυτο το λόγο κατερρευσε ειναι τόσο αστείο όσο οτι η σημαια του μουρινιο ο οβρεμπο έσπρωξε σκανδαλωδώς την Μπαρτσελόνα αφήνοντας την με 10 στο Λονδίνο για πάμπολλη ώρα.
Ασχετο σημειο του γηπεδου το σημειο που βρισκεται η μπαλα???

Ο προτερος εντιμος βιος ειναι για τα δικαστηρια, και για τον Διαμαντιδη, οταν εφτυσε τον Τεοντοσιτς.

Το ματς Τσελσι - Μπαρτσελονα ειναι η επιτομη του χειρουργειου. Σε αφηνει και καλα με 10 παικτες, δεν δινει 3 πεναλτι στην Τσελσι, το ενα απο το πρωτο ημιχρονο το οποιο ειναι και κοκκινη καρτα και εσυ μας λες οτι ειναι αστειο??? Εχεις δικιο ρε...100-0 Τσελσι επαιξε ο Οβρεμπο ο οποιος ολως τυχαιως αποσυρθηκε απο την διαιτησια....

Εγω μετα απο αυτη την μαλακια που ειπες για το ματς Τσελσι - Μπαρτσα, αρνουμαι να ξανασυζητησω οτιδηποτε αθλητικο μαζι σου που να εχει σχεση με τους καταλανους....Δεν βλεπεις την τυφλα σου, οταν τους αφορα ενα θεμα.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 29-04-2011   #1489
KonTaz
Πεντάδα
 
KonTaz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 13,147
Liked: 33,337
Likes: 51,567
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Έτσι μπράβο!! είσαι μάγκας!! Άδικα με 11 η Ρεάλ,ίσως να αλλοιώθηκε ο τελικός.
Όχι φίλε τι να παραδεχτώ? απ'τη 1η στιγμή είμαι της γνώμης αυτής. Μιλάμε για επικίνδυνο παιχνίδι επι τουτου σε άσχετη φάση σε άσχετο μέρος του γηπεδου απο συγκεκριμενο δρεπανι που χάνει κάθε καλη μαρτυρία αυτόματα.
Ξέχωρα απ'το πρότερο "έντιμο βίο",απομονομένο το μαρκάρισμα είναι για κόκκινη κάρτα για μένα. Δεν σου λεω ψεμματα για να παραδεχτω κατι. αυτο πιστευω απ'την αρχη. Ίσα ίσα έπρεπε να μεινει με λιγοτερους η ρεαλ.

Σε παραπέμπω και στα λόγια του πιτερ λίγο παραπανω.

Βίντεο έχω βαρεθει να βαζω. Το οτι εμεινε με 10 η ρεαλ κ για αυτο το λόγο κατερρευσε ειναι τόσο αστείο όσο οτι η σημαια του μουρινιο ο οβρεμπο έσπρωξε σκανδαλωδώς την Μπαρτσελόνα αφήνοντας την με 10 στο Λονδίνο για πάμπολλη ώρα.
Για το Τσέλσι-Μπάρτσα έχεις άδικο.Και αν δεν θυμάσαι τι έγινε ξαναδές το,γιατί εκτίθεσαι με αυτά που λες.
Για τον Πέπε δεν συμφωνώ.Ήταν το πρώτο αντιαθλητικό μαρκάρισμα του παιχνιδιού ξαναλέω.
Δεν δίνεις κόκκινη και αλλάζεις τις ισορροπίες στο πρώτο αντιαθλητικό μαρκάρισμα.
Είναι ΣΠΑΝΙΑ περίπτωση,είναι σύμφωνη με τον κανονισμό(η κόκκινη) αλλά ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΗ από τα μαλλιά για να βοηθήσει/προστατεύσει μια ομάδα που δεν το χρειαζόταν κιόλας.
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
ΚΑΙΛ ΧΑΙΝΣ. Γιατί έτσι.
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μαρκάρει στα πόδια Γιασικεβίτσιους, Διαμαντίδη, κόβει ψηλά το Μπατίστ -τον ισοπεδώνει βασικά. Καρλ Χάηνς Ρουμενίγκε
KonTaz is online now   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to KonTaz For This Useful Post:
Old 29-04-2011   #1490
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by deninho View Post
Σε αυτά τα χαζά βίντεα που έβαλε ο Δον, φαίνεται η διαφορά της Μαδρίτης και των οπαδών της, από τους οπαδούς της Μπαρσελόνα: Οι πρώτοι ΔΕΝ έχουν να δουν τίποτα από την ομάδα τους, οπότε ψάχνουν να βρουν τι στραβό έκαναν οι αντίπαλοι, ενώ οι δεύτεροι ασχολούνται με την ομάδα τους και τις φουστιές των άλλων τις αγννοούν. Γιατί στα 4 τελευταία ματς, υπήρχαν πάρα πολλές φάσεις που σε βίντεο θα έπιαναν 20 λεπτάκια. Αλλά "στα @@ μας τα δυο, πάντα άρρωστοι με τη Μπαρσελόνα" Ψάξτε κι άλλο, θα βρείτε και τον Πεπ να σκαλίζει τη μύτη του, και θα έπρεπε να αποβληθεί...
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ με αυτό που έγραψες...Ο Ζουπάκος έχει ποστάρει ΟΛΟΚΛΗΡΟ dvd ρεεεε ΠΟΥ ΖΕΙΣ???



και ο δημιουργός του βίντεο λέγεται MessiAlfrodo...Αλλά έχεις ΔΙΚΙΟ :

"φαίνεται η διαφορά της Μαδρίτης και των οπαδών της, από τους οπαδούς της Μπαρσελόνα"

ΡΕ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ ή εκτίθεστε καταλάθος???? Έχουν κάνει και συμφωνώ στο post σου ο Reaper, o Glove και ο Peter και ο Glove έχει ποστάρει ΚΙΑΛΛΟ βίντεο παρακάτω με το "ξύλο της Ρεάλ"...ΗΜΑΡΤΟΝ

2 βίντεο 5 και 6 σχεδόν λεπτών...5+6=11 λεπτά βίντεο με δάκρυ γιατί παίζουμε ΑΝΤΡΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΡΕ ΤΙΤΙΚΕΣ.

Πως το είπες όμως???

" υπήρχαν πάρα πολλές φάσεις που σε βίντεο θα έπιαναν 20 λεπτάκια. ]Αλλά "στα @@ μας τα δυο, πάντα άρρωστοι με τη Μπαρσελόνα" "

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ. ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕΣ. ΞΑΝΑΠΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΤΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΑΔΩΝ...Πατήστε και συμφωνώ και ποστάρετε και άλλα βιντεάκια μετά...ΜΠΕΕΕ.


Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Βίντεο έχω βαρεθει να βαζω.

Θες και σχόλιο Redglove???Ακριβώς όπως είπες...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΙΤΙΚΑ. Είμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΨΥΧΟΣ δηλαδή



και όχι



Quote:
Originally Posted by redfan View Post
κριμα που η φετινη πορτο "χαθηκε" στο ουεφα και δεν την απολαυσαμε στο τσουλου.
Η Πόρτο απο όταν έφυγε ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ Ζοζέ και την πήρε αυτός ο απατεών Ζεσουάλδο Φερέιρα είχε πέσει πάλι στα παλιά σκατά ΠΡΟ ΖΟΖΕ.

Ε μετά ήρθε ο ΜΑΘΗΤΗΣ του Δασκάλου ο Κ. Andr? Villas Boas...Ποιός είναι ε??? Διαβάστε παρακάτω και ενημερωθείτε γιατί σε 2-3 χρόνια η μόνο σοβαρή αντίπαλος της ομάδας του Μουρίνιο θα είναι ΟΠΟΙΑ προπονεί ο κύριος αυτός και φυσικά η Μαν. Γιουνάιτεντ όσο θα έχει τον Σερ Τσίχλα :

Ο Andr? Villas Boas είναι 34 ετών, δεν έπαιξε ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑ, έγινε προπονητής στα 17 του, που ήτανε δίπλα στον μπόμπι ρόμπσον και μετά μπήκε στην αγκαλιά του ΖΟΖΕ! Απο την πόρτο στην τσέλσι και μετά στην ίντερ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ.

Μετά όμως άνοιξε τα φτερά του ανέλαβε την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ακαδέμικα που δεν είχε νίκη τον οκτώβρι του 2009 και την έφτασε στην 11η θέση με 10 βαθμούς απο την ζώνη του υποβιβασμού και στον τελικό του league cup! ΠΡΟΦΑΝΩΣ μετά τον τσίμπησε η ΚΑΚΙΣΤΗ πόρτο που μετά τον Μουρίνιο είχε υποφέρει με τον ΑΣΤΕΙΟ Ζεσουάλδο Φερέιρα.

Απο το καλοκαίρι του 2010 λοιπόν άρχισε το ΓΑΜΗΣΙ.

Πούτσα στο σουπερ καπ με την Μπενφίκα, ΞΕΠΕΡΑΣΕ το ρεκόρ αήττητου σε όλες τις διοργανώσεις του ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΟΥΡΙΝΙΟ που είχε 33 ματς φτάνοντας τα 36!!!, κερδίζοντας την ΤΣΚΑ Μόσχας έφτασε 10 ευρωπαικές νίκες σε ΜΙΑ σεζόν ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ του πορτογαλικού ποδοσφαίρου και ακόμα έχει και βιγιαρεάλ (+1 δηλαδή εχθές) και τελικό και έχει ταράξει την Ευρώπη στην 5άρα 5 εδώ 5 εκεί πάρε 5 και εσύ και εσύ και εσύ, πήρε το πρωτάθλημα με διπλό μέσα στο ΝΤΑ ΛΟΥΖ της Μπενφίκα 5 αγωνιστικές πριν το τέλος, έγινε ο τρίτος πιο νεος κοουτς στην ιστορια μετα απο το 1939 και το 1962 και 2η φορά μόλις που το παίρνει μέσα στην έδρα της Μπενφίκα στην ιστορία (η 1η φορά ήτανε 71 χρόνια πίσω!!!) και έκανε ρεκόρ πόντων και νικών στην ιστορία.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ 2η του σεζόν σαν προπονητής ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΓΙΣΤΟΥ ο κύριος ΜΠΟΑΣ.


ΦΟΒΑΜΑΙ μην οι μαλάκες στο Λίβερπουλ ξυπνήσουν και πάνε και τον πάρουν...

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Εγω μετα απο αυτη την μαλακια που ειπες για το ματς Τσελσι - Μπαρτσα, αρνουμαι να ξανασυζητησω οτιδηποτε αθλητικο μαζι σου που να εχει σχεση με τους καταλανους....Δεν βλεπεις την τυφλα σου, οταν τους αφορα ενα θεμα.
Όταν εγώ λέω ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΟΣ εσύ μου λες τα δικά σου. ΦΑΤΗΝΑ ΤΩΡΑ!
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 11:09.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.