RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-05-2010   #131
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Παιδια απλά ο Μιγάδας μπέρδεψε τους μήνες και νομίζει οτι ειναι Πρωταπριλιά!!!!!!!!! Και προσπαθεί να μας παραμυθιάσει ότι αποχωρεί, για να βάλουμε αρνιά στις σούβλες και να στήσουμε το γλέντι και πάνω εκεί να σκάσει μύτη απο τη γωνία γελώντας για να μας τη σπασει!!!!!! Πρόκειται περι οργανωμένου σχεδίου ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ!!!!!!

υ.γ Μιγάδα ενα εχω να σου πω: Απο σένα ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!! χαχαχαχαχα
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010   #132
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Καλα να το λεει για πλακα παει και ερχεται...αν μπερδεψε την Πρωτομαγια με την Πρωταπριλια...μαλλον πρεπει να κοψει το πολυ ιντερνετ ....:d
  Reply With Quote
Old 01-05-2010   #133
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Καλα να το λεει για πλακα παει και ερχεται...αν μπερδεψε την Πρωτομαγια με την Πρωταπριλια...μαλλον πρεπει να κοψει το πολυ ιντερνετ ....:d
Μα θα' πρεπε να έχεις πια καταλάβει οτι η Πρωταπριλιά ειναι η αγαπημένη του μέρα....τη ζει 365 μέρες το χρόνο!!!!!!!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010   #134
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Καλή επιτυχία μιγάδα στην επερχόμενη δοκιμασία (που δεν είναι δα και κάτι το φοβερό, όσο κι αν το παρουσιάζουν έτσι)... In migadas we trust!
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Old 02-05-2010   #135
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

τα έβλεπα,όλη η ευρώπη τα είχε τούμπανο,ρίσκαρα το 100ευρώ μου με ρίσκο να κάνω το σκατό μου παξιμάδι στο παρίσι αλλά τελικά δικαιώθηκε η υφήλιος μαζί και εγώ και έβγαλα το εισιτήριο του final4.
100 * 1,90 * 1,30=247E...

Σας ευχαριστώ λίβερπουλ και λάτσιο
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 03-05-2010   #136
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
24/6 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!! ΣΩΣΤΑ?????????? Το μέτρημα εκεί με βγάζει......
52 και σημερα!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 05-05-2010   #137
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

2 ταξίδια το χρόνο κάνω και αυτά σχεδόν πάντα συνδυάζονται με την ομάδα αλλα ειλικρινά σας λέω. Αν δεν ήταν ΤΟΣΟ μεγάλη η *αυλα μας για αυτό που θα γίνει στο Παρίσι θα το ακύρωνα.
Νιώθω εκτός τόπου και πραγματικότητας με αυτά που γίνονται αυτή την ώρα στην Αθήνα. Ο θυμός πάντα σε τέτοιες αντιδράσεις οδηγεί,αλλά ήθελα να ξερα αντιδράμε απέναντι σε ποιον?
Στην αδερφή μας? Τη κοπέλα μας? Το πατέρα μας ή το γείτονα? Σε εμάς?
Αφου αυτοί ψηφισαν,ψηφίζουν και θα ψηφίζουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ επ'αόριστον αυτους που μας οδήγησαν εδώ.
Ο tc-g6 ως φίλος μου ξέρει και τις ιδεολογικές μου πεποιθησεις τις οποιες δε θελω τώρα να αναπτυξω,δεν ειναι η ωρα. Έχω αρχίσει να μαζευω όπως μπορω ενα καλο κεφαλαιο να εξαφανιστω απ'αυτη τη χώρα που επικρατουν τα 3 Ρ.
ραχατι-ρουφιανια-ρουσφετι
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 05-05-2010   #138
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
2 ταξίδια το χρόνο κάνω και αυτά σχεδόν πάντα συνδυάζονται με την ομάδα αλλα ειλικρινά σας λέω. Αν δεν ήταν ΤΟΣΟ μεγάλη η *αυλα μας για αυτό που θα γίνει στο Παρίσι θα το ακύρωνα.
Νιώθω εκτός τόπου και πραγματικότητας με αυτά που γίνονται αυτή την ώρα στην Αθήνα. Ο θυμός πάντα σε τέτοιες αντιδράσεις οδηγεί,αλλά ήθελα να ξερα αντιδράμε απέναντι σε ποιον?
Στην αδερφή μας? Τη κοπέλα μας? Το πατέρα μας ή το γείτονα? Σε εμάς?
Αφου αυτοί ψηφισαν,ψηφίζουν και θα ψηφίζουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ επ'αόριστον αυτους που μας οδήγησαν εδώ.
Ο tc-g6 ως φίλος μου ξέρει και τις ιδεολογικές μου πεποιθησεις τις οποιες δε θελω τώρα να αναπτυξω,δεν ειναι η ωρα. Έχω αρχίσει να μαζευω όπως μπορω ενα καλο κεφαλαιο να εξαφανιστω απ'αυτη τη χώρα που επικρατουν τα 3 Ρ.
ραχατι-ρουφιανια-ρουσφετι
φιλαρακι, θα φυγω θα παω αλλου. μεταναστης στο αμερικα, να γινω βλαχοελληνοαμερικανος αλλα να μη ζω αλλο αυτη τη μιζερια. χιλιες φορες χαρουμενος μαλακας παρα αυτο το χαλι στο ελλαντα.

βουλευτες λαμογια, δημοσιοι υπαλληλοι που μιζαρονται, επιχειρηματιες που φοροδιαφευγουν, πολιτες που εισφοροδιαφευγουν, αγροτες που κανουν bmw τις επιδοτησεις και εργατοπατερες που βαζουν πανω απο ολα το κομμα. τους σιχαθηκα.

πεσαμε στα σκατα και ηρθε το ΔΝΤ μπας και μας βγαλει (με το αζημιωτο βεβαια, πρεπει ολοι να στησουμε κωλο) και εμεις τι κανουμε? αντιδρουμε χωρις να προτεινουμε, δεν θελουμε να καταλαβουμε οτι πρεπει να στησουμε παλι τη ζωη μας αντι να κυνηγαμε φαντασματα και παλευουμε οχι για το δικαιωμα μας στην εργασια και την αξιοπρεπη ζωη αλλα για το βολεμα, το ρουσφετι και τη λαμογια.
σε ολα αυτα αμεσο αποτελεσμα ειναι η τυφλη βια που αργα ή γρηγορα οδηγει σε νεκρους.

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που ειμαι κομματι αυτης της κοινωνιας...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 05-05-2010   #139
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Παιδια εχετε δικιο σε ολα οσα λετε..αλλα αυτο με το ΔΝΤ ειναι πραγματικα τραγικο..Το μονο που θα καταφερουν ολες αυτες οι θυσιες των μισθωτων και των συνταξιουχων ειναι να ξεπληρωνουν τους τοκους απο τα δανεια που θα μας δινουν...μια ζωη θα ξεχρεωνουμε δηλαδη..Οπου πηγε το ΔΝΤ εφερε πεινα και εξαθλιωση και οσα λαθη και αν καναμε σαν λαος μεσω των κυβερνησεων που με ηλιθιοτητα ψηφιζαμε τοσα χρονια δεν αξιζουμε να γινουμε Κινα η Ινδια και να δουλευουμε για λιγα δολλαρια...
  Reply With Quote
Old 05-05-2010   #140
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Παιδια εχετε δικιο σε ολα οσα λετε..αλλα αυτο με το ΔΝΤ ειναι πραγματικα τραγικο..Το μονο που θα καταφερουν ολες αυτες οι θυσιες των μισθωτων και των συνταξιουχων ειναι να ξεπληρωνουν τους τοκους απο τα δανεια που θα μας δινουν...μια ζωη θα ξεχρεωνουμε δηλαδη..Οπου πηγε το ΔΝΤ εφερε πεινα και εξαθλιωση και οσα λαθη και αν καναμε σαν λαος μεσω των κυβερνησεων που με ηλιθιοτητα ψηφιζαμε τοσα χρονια δεν αξιζουμε να γινουμε Κινα η Ινδια και να δουλευουμε για λιγα δολλαρια...
και τι θα γινει δηλαδη? φαγαμε (σαν κρατος) τα λεφτα και τωρα θα μας ταϊζουν αλλοι? ετσι οπως τα καναμε (με την ανοχη ή τη συμμετοχη μας) να τα λουστουμε τωρα.

οι ενοχοι πρεπει να πληρωσουν αλλα μαζι θα δεινοπαθησουμε και εμεις. αμα το βολεμα και η διαφθορα συνεχιστουν το αποτελεσμα θα ειναι ακομα πιο τραγικο...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 18:53.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.