RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-01-2016   #3431
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Ασχετο αλλα επεσε το ματι μου στο IMDB σε μια σειρα πριν λιγες μερες το "Μaking a Murderer" και διαβασα τωρα και στο ONEMAN οτι ειναι πολυ καλο.
Το εχει δει κανεις?
nrg15 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3432
rakos
Banned
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 6,579
Liked: 714
Likes: 19,727
Default

Ωραια δραματικη σειρα ειναι και το Bloodline τσεκαρετε τη
rakos is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3433
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Ρε παιδιά τελείωσα και το 2ο επεισόδιο εχθές leftovers, δεν κρατήθηκα ξενύχτησα. ΑΚΟΜΑ να καταλάβω... :P
Μην μπεις στο τρυπακι να καταλαβεις. Οτι εγινε-εγινε. Εφυγαν και τελος. Απο κει και περα ασχολουμαστε με τους παροντες. Και ολα θα κολλησουν καλα στην πορεια. Βλεπε
Όχι ρε δεν ψάχνω να καταλάβω γιατί έφυγαν. Τα μετέπειτα είναι εντελώς "βλαμμένα" ανεξήγητα στο μυαλό μου μέχρι τώρα. ΟΚ θες να με κρατήσεις να δω το επόμενο επεισόδιο κτλ κτλ αλλά δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος που δεν εξηγείς τι ακριβώς είναι η Ομάδα Ίχνους ή όπως την λένε. Εξήγησε μου τι είναι πως συστάθηκε κτλ μην μου σπας χωρίς λόγο τα αρχίδια να περιμένω. Κατάλαβες?
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3434
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,311
Liked: 51,037
Likes: 123,269
Default

Θα κολλησει ολο το παζλ. Υπομονη!
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3435
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Βρε καλή μου δεν είπα ότι δεν θα κολλήσει. Είπα ότι είναι επιτηδευμένη στέρηση πληροφορίας. Δεν "κολλάει" με την δράση αλλά μου την κρατάει την πληροφορία απλά για την αγωνία. Λάθος.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3436
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

τι εξηγηση βρε Ιασονα,εξαφανιστηκαν ανθρωποι χωρις λογο,ειναι παρα πολυ λογικο να εμφανιστουν τετοιες μουρλομαδες...στην πρωτη φαση

θα κολλησει αλλα οχι με τον τροπο που περιμενεις...αλλα με πλοκη τριτου προσωπου,τελοσπαντων,αν την παλεψεις και δεν αρχιζεις τα συνεχομενα ερωτηματικα στα πρωτα 5 επεισοδια πιστευω θα αξιζε ο κοπος
αλλα ξαναλεω η σου αρεσει πολυ η οχι...δεν ειναι δηλ αντικειμενικα υπεργαματη οπως το ναρκος π.χ

τι κανει ρε το μπλακ μιρρορ γιατι ρε βρωμοαγγλοι τις πιο γαματες σας σειρες τις κανετε 3 επεισοδια την σεζον....
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to standby25 For This Useful Post:
Old 04-01-2016   #3437
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by standby25 View Post
τι εξηγηση βρε Ιασονα,εξαφανιστηκαν ανθρωποι χωρις λογο,ειναι παρα πολυ λογικο να εμφανιστουν τετοιες μουρλομαδες...στην πρωτη φαση

θα κολλησει αλλα οχι με τον τροπο που περιμενεις...αλλα με πλοκη τριτου προσωπου,τελοσπαντων,αν την παλεψεις και δεν αρχιζεις τα συνεχομενα ερωτηματικα στα πρωτα 5 επεισοδια πιστευω θα αξιζε ο κοπος
αλλα ξαναλεω η σου αρεσει πολυ η οχι...δεν ειναι δηλ αντικειμενικα υπεργαματη οπως το ναρκος π.χ

τι κανει ρε το μπλακ μιρρορ γιατι ρε βρωμοαγγλοι τις πιο γαματες σας σειρες τις κανετε 3 επεισοδια την σεζον....
ΟΥΤΕ ότι δεν είναι λογικό είπα. Είπα πως απλά εμφανίζει μια ομάδα, μας δείχνει ενέργειες τις, μας δείχνει ότι είναι μέλος η γυναίκα του μπάτσου, μας δείχνει τα ΠΑΝΤΑ και σκοπίμως δεν σου λέει τι παίζει. Γιατί έγιναν, τι πρεσβεύουν κτλ. Αυτό λέω. Δεν είπα ότι δεν θα κολλήσει ή κάτι άλλο είπα ότι σκοπίμως δεν στα λέει έτσι για τη φάση...Θα κάνω υπομονή αυτό που είπες για τα μπουριά με κέρδισε :P

black mirror ξανάρχισε? τι παίζει?
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2016   #3438
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

την βλεπω απο την αρχη,δεν την ηξερα καν...απο εδω την ''ακουσα''
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον standby25:
Old 04-01-2016   #3439
MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
Πεντάδα
 
MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: бескућник
Posts: 3,084
Liked: 14,908
Likes: 4,845
Default

Quote:
Originally Posted by nrg15 View Post
Ασχετο αλλα επεσε το ματι μου στο IMDB σε μια σειρα πριν λιγες μερες το "Μaking a Murderer" και διαβασα τωρα και στο ONEMAN οτι ειναι πολυ καλο.
Το εχει δει κανεις?
έχω δει τα δύο πρώτα αλλά θα περιμένω υπότιτλους για τα υπόλοιπα. αν είχαν βγει θα το έβλεπα μάλλον με τι μια όλο.
αυτό που πρέπει να ξέρεις είναι ότι κακώς γράφουν ''σειρά'' στο σαιτ που το διάβασες, είναι ντοκυμαντερ του νετφλιξ γυρισμένο τα τελευταία δέκα χρόνια, παρακολουθώντας την ιστορία του Steven Avery, ο οποίος έμεινε 18 χρόνια στη φυλακή για βιασμό και αφέθηκε ελεύθερος όταν εξετάσεις DNA έδειξαν ότι άλλος ευθύνεται για το έγκλημα. Αυτό οδήγησε σε αρκετές αλλαγές στο νομικό σύστημα ενώ ο Avery απειλούσε ότι θα κινηθεί νομικά κάτι που θα κόστιζε εκατομμύρια. Στη μέση της δικαστικής υπόθεσης όμως έγινε ο κύριος ύποπτος για μια άλλη δολοφονία.
το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος το δει θα βγει από τα ρούχα του με τα όσα έγιναν. Must see!!!
MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ:
Old 04-01-2016   #3440
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Quote:
Originally Posted by MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ View Post
Quote:
Originally Posted by nrg15 View Post
Ασχετο αλλα επεσε το ματι μου στο IMDB σε μια σειρα πριν λιγες μερες το "Μaking a Murderer" και διαβασα τωρα και στο ONEMAN οτι ειναι πολυ καλο.
Το εχει δει κανεις?
έχω δει τα δύο πρώτα αλλά θα περιμένω υπότιτλους για τα υπόλοιπα. αν είχαν βγει θα το έβλεπα μάλλον με τι μια όλο.
αυτό που πρέπει να ξέρεις είναι ότι κακώς γράφουν ''σειρά'' στο σαιτ που το διάβασες, είναι ντοκυμαντερ του νετφλιξ γυρισμένο τα τελευταία δέκα χρόνια, παρακολουθώντας την ιστορία του Steven Avery, ο οποίος έμεινε 18 χρόνια στη φυλακή για βιασμό και αφέθηκε ελεύθερος όταν εξετάσεις DNA έδειξαν ότι άλλος ευθύνεται για το έγκλημα. Αυτό οδήγησε σε αρκετές αλλαγές στο νομικό σύστημα ενώ ο Avery απειλούσε ότι θα κινηθεί νομικά κάτι που θα κόστιζε εκατομμύρια. Στη μέση της δικαστικής υπόθεσης όμως έγινε ο κύριος ύποπτος για μια άλλη δολοφονία.
το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος το δει θα βγει από τα ρούχα του με τα όσα έγιναν. Must see!!!
Τα διαβασα ολα αυτα και περιμενω και εγω υποτιτλους... Δειχνει πολυ δυνατο! Αν βρεις subs στειλε μου ενα PM ρε φιλε!
nrg15 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον nrg15:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 16:40.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.