RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-02-2010   #161
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

παιδια, ακομα και χτες ο παο ειχε την αβαντα της διαιτησιας. οι βαζελοι εριχναν τρελο ξυλο στα σκριν μακρια απο τη μπαλα και δεν σφυριζοταν τιποτα. σε μια φαση, ο παο ειναι στην επιθεση και εχουν ξεμεινει στην αλλη πλευρα του παρκε ο καϊμακογλου με τον νικολας να τσακωνονται για ειναι μαρακαρισμα. και τοτε ο νικολας πιανει λαβη τον καϊμακογλου, τον πεταει κατω και τρεχει στην επιθεση για να εκμεταλλευτει τον παικτη παραπανω!!! οχι, οι διαιτητες δεν ειδαν τιποτα..... η πιο τρελη φαση ομως ηταν αλλη....ο σπανουλης κανει λαθος πασα, ο διαμαντιδης τρεχει να την προλαβει πριν βγει εξω και ενω εχει σταματησει το τρεξιμο γιατι δεν προλαβαινε, η μπαλα βρισκει εναν διαιτητη που ηταν πανω στη γραμμη του αουτ, και επιστρεφει στο παρκε. ο διαμαντιδης την παιρνει και παει να συνεχισει την επιθεση. ο διαιτητης βεβαια(αυτο ελειπε...) σφυριζει και δινει την μπαλα στο μαρουσι. και τοτε πεταγεται εξαλλος ο ομπραντοβιτς και αρχιζει να διαμαρτυρεται!!!!! μηπως ηθελε να του βαλουν και κανα καλαθι οι διαιτητες;;;;
μαλιστα, νομιζω οτι ενας εκ των τριων διαιτητων ηταν ελληνας....
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #162
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
παιδια, ακομα και χτες ο παο ειχε την αβαντα της διαιτησιας. οι βαζελοι εριχναν τρελο ξυλο στα σκριν μακρια απο τη μπαλα και δεν σφυριζοταν τιποτα. σε μια φαση, ο παο ειναι στην επιθεση και εχουν ξεμεινει στην αλλη πλευρα του παρκε ο καϊμακογλου με τον νικολας να τσακωνονται για ειναι μαρακαρισμα. και τοτε ο νικολας πιανει λαβη τον καϊμακογλου, τον πεταει κατω και τρεχει στην επιθεση για να εκμεταλλευτει τον παικτη παραπανω!!! οχι, οι διαιτητες δεν ειδαν τιποτα..... η πιο τρελη φαση ομως ηταν αλλη....ο σπανουλης κανει λαθος πασα, ο διαμαντιδης τρεχει να την προλαβει πριν βγει εξω και ενω εχει σταματησει το τρεξιμο γιατι δεν προλαβαινε, η μπαλα βρισκει εναν διαιτητη που ηταν πανω στη γραμμη του αουτ, και επιστρεφει στο παρκε. ο διαμαντιδης την παιρνει και παει να συνεχισει την επιθεση. ο διαιτητης βεβαια(αυτο ελειπε...) σφυριζει και δινει την μπαλα στο μαρουσι. και τοτε πεταγεται εξαλλος ο ομπραντοβιτς και αρχιζει να διαμαρτυρεται!!!!! μηπως ηθελε να του βαλουν και κανα καλαθι οι διαιτητες;;;;
μαλιστα, νομιζω οτι ενας εκ των τριων διαιτητων ηταν ελληνας....
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ήτανε έλληνας. Επίσης το πως σφυρίξανε ΧΘΕΣ τον παναθηναικό σε σχέση με το πως σφυράνε στην Ελλάδα είναι η ΜΕΡΑ με την ΝΥΧΤΑ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #163
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
και η κυριότερη αβάντα που παίρνει ο ΠΑΟ σε Ελλάδα και Ευρώπη είναι η ανοχή στα κινητά σκριν του Μπατίστ.
Καλα τα λες αλλα μην ξυνεις πληγες..οσο θυμαμαι ποσα τριποντα εχουμε φαει εξαιτιας αυτης της ανοχης..και δεν ειναι μονο ο Μπατιστ και ο Πεκοβιτς και οι αλλοι ψηλοι εχουν ανοχη σε αυτο..Απορω ρε παιδι μου παντως που οταν ζορισε το ματς δεν περασε τον Σαρας να στησει καμμια συνεργασια..Πρεπει να εχουνε χοντρη κοντρα..

Υ.γ Ειναι ιδεα μου η ο Ζοτς προσπαθει να ξεφτιλισει την μεταγραφη του Χαισλιπ για να εχει το ελευθερο να μην τον ξαναβαλει αμα γυρισει ο Τσαρτσαρης?Η ειναι τετοια η απελπισια του?
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 05-02-2010   #164
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ήτανε έλληνας. Επίσης το πως σφυρίξανε ΧΘΕΣ τον παναθηναικό σε σχέση με το πως σφυράνε στην Ελλάδα είναι η ΜΕΡΑ με την ΝΥΧΤΑ.
πιθανον και να κανω λαθος, απλως νομιζω οτι τον ακουσα να μιλαει ελληνικα καποια στιγμη. παντως, ακομα κι ετσι η διαιτησια τον εσπρωχνε πολυ τον ΠΑΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #165
Airness
Guest
 
Posts: n/a
Default


“Έλα πάμε μια όλοι μαζί να ακουστούμε μέχρι το κλειστό…”


“Ενα, δύο, τρία και!”


“ΝΙΚΟΛΑ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΕ!”


“Έτσι μπράβο! Πάμε πιο δυνατά!”


“ΝΙΚΟΛΑ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΕ!”


“Σας ευχαριστώ! Ήσασταν υπέροχοι!”


-”Έλα! Πάμε πιο δυνατά μη μας κερδίσουν τα τσιράκια του χοντρού: Παύλο Θεέ, πάρε την ΠΑΕ!”
-“Παύλο Θεέ, πάρε την ΠΑΕ”.


“Δε μας ακούω πολύ δυνατούς. Μήπως να ζητούσες από τον αδερφό σου τον Κόκκαλη να σου ανταποδώσει τη στήριξη;”
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 05-02-2010   #166
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

ρε παιδια, σορρυ που ειμαι λιγο ακυρος, αλλα που στο καλο ειναι το τοπικ:''παρουσιαση νεων μελων'';;; το 'χα βρει και οταν ξαναμπηκα το 'χασα
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #167
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
ρε παιδια, σορρυ που ειμαι λιγο ακυρος, αλλα που στο καλο ειναι το τοπικ:''παρουσιαση νεων μελων'';;; το 'χα βρει και οταν ξαναμπηκα το 'χασα
http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=10
DON is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #168
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

καλα φιλε, εσυ μου απαντας πριν προλαβω να ρωτησω...να σου πω, εχω και κατι αποριουλες στη φυσικη, μπορεις να μου τις λυσεις;; ΛΟΛ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010   #169
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
καλα φιλε, εσυ μου απαντας πριν προλαβω να ρωτησω...να σου πω, εχω και κατι αποριουλες στη φυσικη, μπορεις να μου τις λυσεις;; ΛΟΛ
μπααα!δεν σκάμπαζα ποτέ!πάντως γενικά προσπάθησε να ποστάρεις στα κατάλληλα topic για το κάθε θέμα γιατί θα γίνουν κώλος
DON is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010   #170
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eκτος ο Σαρας απο το ματς με την Μπαρτσελονα..θα μεινει Αθηνα να δουλεψει σε φυσικη κατασταση λεει..να πω οτι τον ετοιμαζε για μας θα το καταλαβαινα αλλα φαινεται πως δεν τον υπολογιζει ουτε για τα δυσκολα..κακο του κεφαλιου του..
  Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 13:43.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.