RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-03-2010   #1
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default Games!

πειτε που λιωνετεεεε!

για αρχη να προτεινω ενα που βγηκε προσφατα με καλο gameplay και ακομα καλυτερο περιβαλλον


Last edited by *GrimReaper*; 09-04-2010 at 02:22.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον *GrimReaper*:
Old 17-03-2010   #2
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,846
Likes: 2,765
Default

Προς το παρων κανω ενα back to classics με το πολυαγαπημενο Devil May Cry 3.... http://www.youtube.com/watch?v=xglCq8I_izg
πολυ ενδιαφερον φαινεται το Metro 2033 παντως
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is online now   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #3
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eγω περισσοτερο των strategy( Total War ) αλλα το Oblivion και το Fable (ειναι λιγο πιο παιδικο) τα απολαυσα πραγματικα...Τωρα σκεφτομαι να μαζεψω λεφτα και να παρω ενα PS3 γιατι εκει τα απολαμβανεις περισσοτερο τα παιχνιδια και να καω με God of War 3 και Dante's Inferno..
  Reply With Quote
Old 17-03-2010   #4
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

fable...τι μου θυμησες τωρα...ημουν ετοιμος να παρω το 360 μονο και μονο για να παιξω το fable2...το ενα το ειχα λιωσει και ξενερωσα οταν εμαθα οτι δεν θα βγει για πισι το 2
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #5
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,846
Likes: 2,765
Default

Dante's Inferno μετραει ααασχημααααααα!! κ γαμω τα παιχνιδια κ κριμα που δν εχει βγει για Pc ρε γμτ (οχι οτι θα το σηκωνε το δικο μου αλλα λεμε τωρα :P)
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is online now   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #6
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by Dark Angel #9 View Post
Προς το παρων κανω ενα back to classics με το πολυαγαπημενο Devil May Cry 3.... http://www.youtube.com/watch?v=xglCq8I_izg
πολυ ενδιαφερον φαινεται το Metro 2033 παντως
αν και δεν μου αρεσουν τετοιου ειδους παιχνιδια...(μεταλαγμενα τερατα κτλπ ) και γενικως παιζω οσο το δυνατον γινεται πιο ρεαλιστικα games...το περιβαλλον του metro2033 μου φανηκε τρομερο
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #7
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Παντως και γω τα περισσοτερα παιχνιδια σε PC τα παιζω καθως η μοναδικη κονσολα που ειχα ποτε μου ηταν το ΘΡΥΛΙΚΟ Mega Drive...o μαμιας της φλωρο-Nintendo..Πλεον με τις δυνατοτητες που εχει το ps3 (250 gb σκληρο) και την προσβασιμοτητα σε Ιντερνετ αξιζει να επενδυσεις σε αυτο γιατι τα κανουργια παιχνιδια στο pc σε αναγκαζουν να αλλαζεις καρτα γραφικων συνεχεια...Φιλε Grim-Reaper κρατα μια πισινη για το fable2 .. τα ιδια εκανε και με το 1 η microsoft γιατι θελει να προμοταρει τις παιχνιδομηχανες της..Καποια στιγμη ειμαι πεποισμενος οτι θα το βγαλει σε PC...
  Reply With Quote
Old 17-03-2010   #8
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

κι εγω ετσι πιστευω, εχει ομως και 1-1.5 χρονο που βγηκε.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #9
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eπισης για μενα μια απο τις τελευταιες σειρες που δεν απαιτουσε υπολογιστη της ΝΑΣΑ για να τα παιξεις και να τα απολαυσεις ηταν τα Legacy of Kain...το βαθος των χαρακτηρων, οι φωνες των ηρωων και το ολο στορυ ηταν απο τα πιο σκοτεινα και μελαγχολικα που εχω συναντησει..πραγματικα χαρακτηρες που δεν ηταν κακοι η καλοι..Στο ενα παιχνιδι ενας χαρακτηρας ηταν ο κακος και στο επομενο ο βασικος ηρωας!!!Σπουδαια δουλεια κατ'εμε......
  Reply With Quote
Old 17-03-2010   #10
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,908
Liked: 2,532
Likes: 34,812
Default

ρε παιδια τι να λεμε τωρα.....οσο μπασκετικοι και να μαστε, μια ειναι η θρησκεια: Pro evolution soccer
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 20:55.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.