RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-03-2010   #31
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

προσωπικα το παιχνιδι που περιμενω να βγει (για pc) ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ειναι αυτο





εχει γινει απιστευτα προσεγμενη δουλεια!..τα γραφικα στο gameplay ειναι οπως στα παλαιοτερα παιχνιδια εβλεπες βιντεακια στο τελος καθε πιστας ...απλα δειτε το 2ο βιντεακι και θα καταλαβετε
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #32
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

WOW στο pc και οτιδηποτε εχει να κανει με κινηση και ασκηση στο Wii.
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #33
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
WOW στο pc και οτιδηποτε εχει να κανει με κινηση και ασκηση στο Wii.
γυμναζεσαι κι εσυ σαν τον αλεξανδρο πετριδη?
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #34
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
γυμναζεσαι κι εσυ σαν τον αλεξανδρο πετριδη?
χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 19-03-2010   #35
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,846
Likes: 2,765
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.
κ το wii πανω απ ολα ειναι τρελος χαβαλες με παρεα
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dark Angel #9 For This Useful Post:
Old 23-03-2010   #36
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Παιχνίδια 3D από τη Nintendo

http://www.news247.gr/a/5!124225
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to *GrimReaper* For This Useful Post:
Old 25-03-2010   #37
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Kαλα τα Pro δεν ειναι προτιμησεις πλεον..Απλα ΔΕΝ γινεται να μην τα παιξεις....Ξεχασα να αναφερω και το καλυτερο rpg που εχω παιξει μεχρι στιγμης στην ζωη μου...FALLOUT 3 ...AΠΛΑ RESPECT!!!!
Έχω σταματήσει να παίζω παιχνίδια στο PC από τη στιγμή που ήθελε κάθε παιχνίδι κι ένα upgrade αλλά το καλύτερο παιχνίδι που έπαιξα ποτέ στο είδος του ήταν το FALLOUT 2. Απότι διάβασα το 3 το συνέχισε και το τελείωσε άλλη εταιρεία από την αρχική γι'αυτό και μεσολάβησαν τόσα χρόνια να βγει.Δεν έχω προσωπική άποψη για το 3 λοιπόν αλλά το 2 ήταν το μόνο που είχα δει με τόσα διαφορετικά path που μπορούσες να το τελειώσεις διαφορετικά κάθε φορά.

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
ελα ρε ...wipeout?...τι σου αρεζε σε αυτο το παιχνιδι....εγω καθε φορα που το επαιζα ζαλιζομουν
Όταν βγήκε το πρώτο DOOM καθόμουν με τις ώρες και έπαιζα κολλημένος σε 20αρες CRT στο TEI Αργότερα έλιωνα το Collin McRae και για χάρη του πήρα μέχρι και τιμονιέρα πανάκριβη για το πορτοφόλι μου τότε.
Από ένα σημείο και μετά όμως έπαθα αυτό που λες κι εσύ. Δεν μπορώ πλέον να παίξω κανένα first person πάνω από 20 λεπτά χωρίς να πάθω ναυτία. Με χάλασε πολύ όχι που δεν παίζω αλλά που κατάλαβα πολύ αργά πόση ζημιά έκανα με κάτι που νόμιζα αθώο

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.
Αφού σταμάτησα όπως είπα πιο πάνω το PC είδα το Wii κι έπαθα πλάκα. Η Nintendo τους έστειλε όλους για βρούβες. Εκεί που χτυπιόταν να βελτιώσουν τα γραφικά τους έβαλε να κρυφτούν στα εργαστήρια να ψάχνουν πως θα αντιγράψουν την μόνη παιχνιδομηχανή που είναι μπροστά από την εποχή της, τη μόνη που σε σηκώνει από τη θέση σου και σε κουράζει αληθινά. Εχω πολλούς τίτλους και μεταξύ αυτών και γυμναστικής και μπορώ να επιβεβαιώσω απόλυτα τον tc-g6! Wii rulz!!!

Όσο για παλιά με δεδομένο ότι ο πρώτος μου υπολογιστής ήταν zx81 (πρόγονος του spectrum με 1k μνήμη) πιστεύω δεν έχει νόημα να τα απαριθμήσω
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...

Last edited by kk_SEF; 25-03-2010 at 16:31.
kk_SEF is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to kk_SEF For This Useful Post:
Old 25-03-2010   #38
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Απότι διάβασα το 3 το συνέχισε και το τελείωσε άλλη εταιρεία από την αρχική γι'αυτό και μεσολάβησαν τόσα χρόνια να βγει.Δεν έχω προσωπική άποψη για το 3 λοιπόν αλλά το 2 ήταν το μόνο που είχα δει με τόσα διαφορετικά path που μπορούσες να το τελειώσεις διαφορετικά κάθε φορά.
Nαι το ανελαβε η Bethesda(ελπιζω να γραφεται ετσι) η οποια εχει κανει και το εξαιρετικο Oblivion...οποτε τα αποτελεσματα ηταν εξαιρετικα..αν το σηκωνει ο υπολογιστης σου δοκιμασε το...δεν θα χασεις..

Για την Νιντεντο δεν μπορω να μιλησω αντικειμενικα γιατι ειμαι μεγας SEGA FAN και συνεχιζω να απολαμβανω την εταιρια μου απο τα τρομερα παιχνιδια που δημιουργει..τις κονσολες πλεον τις εχει εγκαταλειψει..Ναι το Wii ειναι διασκεδαστικο...αλλα σε σχεση με τα Χbox 360 και ειδικα την ναυαρχιδα ps3 εχει να επιδειξει μονο την τιμη του πλεον..
  Reply With Quote
Old 27-03-2010   #39
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Από γραφικά κλπ σίγουρα τo wii δεν το πιάνει το ps3 και τα υπόλοιπα αλλά σε φιλοσοφία άνοιξε ένα νέο δρόμο κι αυτό για μένα το κάνει πρωτοπόρο και την εταιρεία χρόνια μπροστά. Απόδειξη η σπουδή της MS να διαφημίσει το αντίστοιχο δικό της με τα γνωστά βιντεάκια αλλά αν άκουσα καλά το project στην πραγματικότητα έχει πάει πολύ πολύ πίσω...
Πάντως believe it or not μου χάρισαν ένα μεταχειρισμένο ps3 πριν 2 μήνες και σχεδόν δεν το έχω αγγίξει γιατί δεν προλαβαίνω Πάνε οι ανέμελες μέρες του gaming
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2010   #40
panas12
6ος Παίκτης
 
panas12's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 492
Liked: 271
Likes: 186
Default

fm και NBA2K10..
__________________
~καν'το όπως ο Durant~
panas12 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον panas12:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 16:23.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.