RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-04-2010   #121
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
τι να λεμε, 61 και σημερα και μετα βλεπουμε αν και ποτε θα συνελθω!
παιζει να εισαι ο πρωτος που καταφερε να κανει οφφτοπικ σχολιο στο μονο τοπικ που δεν υπαρχουν οφφτοπικς!!!! θα με μαθεις πως γινεται;;
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2010   #122
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
τι να λεμε, 61 και σημερα και μετα βλεπουμε αν και ποτε θα συνελθω!
24/6 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!! ΣΩΣΤΑ?????????? Το μέτρημα εκεί με βγάζει......
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 28-04-2010   #123
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Το γράφω εδώ για να κολλάει με τη γενική αδιαφορία

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!!!! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????????????????: )
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 28-04-2010   #124
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

ανοιξε το τοπικ ρε μιλος.....γιατι πολυ αδιαφορια εχει πεσει ..μην τα περιμενουμε ολα απο τους admins και τους mods
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2010   #125
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
ανοιξε το τοπικ ρε μιλος.....γιατι πολυ αδιαφορια εχει πεσει ..μην τα περιμενουμε ολα απο τους admins και τους mods
Ναι μωρέ σκοτώνονται τα παιδιά!!!!χαχαχαχ

Δεν το ανοίγεις εσύ καλύτερα Grim???? Φτιάχνω τα νύχια μου τώρα!!!!!! χαχαχαχαχαχ
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2010   #126
Apostolot
Πεντάδα
 
Apostolot's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,095
Liked: 14,784
Likes: 4,272
Default

Αγαπητέ Don, θα αφήσω στην άκρη τα σέβη σου για τη Μπήλιω και το Σπύρο μόνο για τις κομματάρες από Bon Iver. Αλλά πραγματικά κυκλοφορεί θεσπέσια μουσική στην Ελλάδα (όπως και παντού σχεδόν) ακόμα. Είναι γεγονός ότι δεν προωθείται βεβαίως αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν υπάρχει. Τα πρώτα πράγματα που μου έρχονατι στο μυαλό είναι οι Θεσσαλονικείς Your Hand In Mine οι οποίοι στις οργανικές συνθέσεις του δίσκου τους Every Night Dreams ανέβασαν τον πήχη ακόμα ψηλότερα, οι Night On Earth είναι αξία, ο Θανάσης Παπακωσταντίνου, οι Χειμερινοί Κολυμβητές, η Λένα Πλάτωνος και πάρα πολλοί ακόμα. Και να σκεφτείς ότι δεν αναφέρομαι καν στην ηλεκτρονική μουσική καθώς δύσκολα μπορεί κανείς να πει πως περικλύει εθνική ταυτότητα. Όρεξη θέλει απλά να ψάχνουμε.
Apostolot is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010   #127
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to *GrimReaper* For This Useful Post:
Old 01-05-2010   #128
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

λοιπον λοιπον, ειμαι στη δυσαρεστη(λεμε τωρα) θεση να σας ανακοινωσω την αποχωρηση μου απο το φορουμ...... και παραθετω τους λογους αυτης της αποφασης:

1ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον dude που οχι μονο μας τα 'χει κανει οσο τα εχει ο μιλος με τα στατιστικα του, οχι μονο γουσταρει τον γιοτα(μ), οχι μονο στηνει ονλάιν παιχνιδια αλλα θελει να παντρευτει και την ευγενια μανωλιδου και να διαλυσει την καταπληκτικη οικογενεια του αδωνι!!!!!!!!!
2ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον redglove (ΑΓΑΠΑΜΕ redglove) να μου κανει συνεχεια ΑΔΙΚΕΣ παρατηρησεις λες κι εχω βγει ποτε εγω οφτοπικ και λες κι εχω πει κανα ψεμα........
3ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον ΔΟΝ....... δεν θυμαμαι ομως γιατι......
4ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον kk_SEF να μου την μπαινει συνεχεια τελευταια και να μην μπορω να βρω επιχειρηματα να του απαντησω......
5ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον grimreaper γιατι οσες φορες συμφωνει μαζι μου αλλες τοσες διαφωνει.........
6ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ να κανω κι αλλους κοιλιακους απο τα γελια οταν γραφει ο dirtys..... σε λιγο θα φτασω το 12-pack......
7ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον αδυσωπητο ανταγωνισμο με τη milos18..... ακομα να παραδεχτει οτι ειμαι νικητης.....

και τελος...8ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ να ασχολουμαι με μια ομαδα γεματη αμπαλους, αταλαντους παικτες, εκ των οποιων για κανενος τα ποδια δεν μπορουμε να μιλαμε μεχρι το βραδυ και για εναν προπονητη-μυρωδια που δεν εχει παιξει ποτε του μπασκετ και δεν ξερει ουτε τα βασικα..... ΒΑΡΕΘΗΚΑ να μιλαω για μια ομαδα που παει και παιζει σε κατι ψωροδιοργανωσεις της πλακας στο παρισι την ωρα που οι ΑΡΜΑΔΕΣ παιζουν στο ανωτατο μπασκετικο επιπεδο και κερδιζουν με χαρκτηριστικη ευκολια στο ναο του μπασκετ, το κλειστο της οδου κενεντι.......

αυτα.......

υ.γ: ο μουρινιο ειναι προπονηταρας αλλα μαμιεται.... (ενα τελευταιο, αποχαιρετηστηριο οφτοπικ....)
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010   #129
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Oχι ρε μιγαδα...Ξανασκεψου το ...και σου αφιερωνω ενα τραγουδακι..

  Reply With Quote
Old 01-05-2010   #130
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

μπα δεν ειναι τιποτα απεργει λογο εργατικης πρωτομαγιας. Θα επιστρεψει αυριο

αλλα παιζουν και τα εξης

-η αλλεργια στην ανοιξη τον πειραξε στον εγκεφαλο
-ΩΡΑ και ΜΕΡΑ που ειναι τον πειραξαν οι ρετσινες
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 19:27.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.