RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-04-2010   #81
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

η κοιλια ειναι ενδειξη ευημεριας και καλοπερασης. εξαλλου πλεον ειναι σε νορμαλ για την εποχη επιπεδα λογω γυμναστικης (η διατροφη τα χαλαει λιγο αλλα μην τα θελουμε κι ολα δικα μας).
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 10-04-2010   #82
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

ΝΑΙ ΒΡΕ μεσι ΝΑΙ!!!..ΓΚΟΟΟΟΛ...

Τελος 0-2....

puta real madrid

Last edited by *GrimReaper*; 11-04-2010 at 01:08.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to *GrimReaper* For This Useful Post:
Old 11-04-2010   #83
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

και τωρα κουπα μες στο μπουρδελο τους να διαμελιστουν απο το τριξιμο τα κοκκαλα του φρανκο!! ΕΤΣΙ ΜΑΜΑΕΙ Η ΚΑΤΑΛΩΝΙΑ (πιπερι)
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010   #84
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο ), είτε για τον οποιοδήποτε...
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Old 11-04-2010   #85
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο ), είτε για τον οποιοδήποτε...
θα συμφωνησω μονο αν το λες για τον λογο του οτι ο νεκρος δεν μπορει να απαντησει
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010   #86
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο ), είτε για τον οποιοδήποτε...

ρε dude, μην εισαι τοσο ευγενικος πια, με εκνευριζεις.....
μη βαζεις ολους τους νεκρους στην ιδια μοιρα. η εκκλησια λεει ο,τι οποιος πεθαινει σβηνονται οι αμαρτιες του(ή κατι τετοιο τελος παντων). ε, εγω δεν το πιστευω αυτο γιατι δε γινεται αυτο το κτηνος να εχει στειλει στο θανατο 300.000 ανθρωπους, να εχει βυθισει μια χωρα στο φασισμο και εγω να τον σεβομαι επειδη ειναι νεκρος........
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ

Last edited by μιγάδας; 11-04-2010 at 19:41.
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 11-04-2010   #87
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Τραγικό δυστύχημα... http://www.sport-fm.gr/article/224936
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kk_SEF:
Old 11-04-2010   #88
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Αν αρχίσουμε να βρίζουμε και να κατηγορούμε νεκρούς, (άσχετα αν το αξίζουν ή όχι) θα μπούμε σε άλλα μονοπάτια ..... Γι αυτό και συμφωνώ με το Dude.
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010   #89
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Αγαπητέ μιγάδας, προσωπικά δεν συμφωνώ σχεδόν σε τίποτα με αυτά που λέει η εκκλησία, αλλά αυτό δεν νομίζω να αφορά κανέναν...Κατά τα άλλα, επαναλαμβάνομαι και λέω, συμφωνώ με το πνεύμα του σχολίου σου 150%, αλλά ακόμα κι αν περνούσε από το μυαλό μου ακριβώς η ίδια σκέψη αυτούσια δεν θα έγραφα ποτέ κάτι τέτοιο, για τους λόγους που αναφέρει η milos_18... [Γιάννης Αγιάννης mode] Γενικώς, δεν βρίσκω κακό το να ακολουθείς τις αρχές σου ακόμα κι αν απέναντί σου έχεις ανθρωπους που κάνουν τα πάντα για να σε κάνουν να τις απαρνηθείς. [/Γιάννης Αγιάννης mode]
Dude is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #90
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,895
Liked: 2,526
Likes: 34,769
Default

α κατσε γιατι τωρα μου αρχισες τα φιλοσοφικα και εγω που ειμαι των θετικων επιστημων δεν τα πολυκαταλαβαινω.....δλδ, λες ας πουμε οτι εσυ εχεις ως απαραβατη αρχη να μη βριζεις νεκρους και δεν προκειται να την παραβεις ακομα κι αν ο νεκρος ειναι ο χιτλερ;; αν εννοεις αυτο, τοτε πασο. μονο που προσωπικα δεν το χω σαν αρχη αυτο..... εχω σαν αρχη να σεβομαι τους ανθρωπους που αξιζουν ή που τελος παντων σεβονται και μενα και τον Ανθρωπο, ασχετα αν ειναι νεκροι ή οχι. ο θανατος ειναι μια ιδιοτητα της υλης οπως και η ζωη. αρα οποιον σεβομαι εν ζωη, τον σεβομαι και μετα θανατον. οποιον μισω εν ζωη, τον μισω και εκδηλωνω το μισος μου και μετα θανατον. με πιανεις;; προσωπικη αποψη....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 21:48.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.