RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-03-2011   #701
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,912
Liked: 2,533
Likes: 34,848
Default

εδω που τα λεμε το ποδι του αμυντικου που ριχνει κατω τον μεσι ειναι εξω απο την περιοχη...στο 0.29 φαινεται. αλλα τα ποδια του μεσι ειναι μεσα στην περιοχη. ειναι ή δεν ειναι πεναλντι;; μπερδευτηκα...
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #702
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Δεν τον κλωτσάει. Του διπλώνει το πόδι. Του κάνει ψαλίδι ντονάκο.Όχι ότι ειναι καλύτερο ΑΝ το κάνει επιτειδες. Καμμία κλωτσια. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

Κοίτα και η κοπέλα μου λέει πως δεν υπήρχε πέναλτι στον Βενετίδη με τον ευθυμιάδη. Ο καθένας έχει μια λοκωτρυπίδα...
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #703
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Δεν τον κλωτσάει. Του διπλώνει το πόδι. Του κάνει ψαλίδι ντονάκο.Όχι ότι ειναι καλύτερο ΑΝ το κάνει επιτειδες. Καμμία κλωτσια. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

Κοίτα και η κοπέλα μου λέει πως δεν υπήρχε πέναλτι στον Βενετίδη με τον ευθυμιάδη. Ο καθένας έχει μια λοκωτρυπίδα...
ΨΑΛΙΔΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ???ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ? Είσαι ΤΡΕΛΟΣ.

Επίσης συγνώμη και πάλι που η δική μου κωλοτρυπίδα βλέπει τον μαρκάρισμα ΕΚΤΟΣ περιοχής. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #704
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
εδω που τα λεμε το ποδι του αμυντικου που ριχνει κατω τον μεσι ειναι εξω απο την περιοχη...στο 0.29 φαινεται. αλλα τα ποδια του μεσι ειναι μεσα στην περιοχη. ειναι ή δεν ειναι πεναλντι;; μπερδευτηκα...
Πήγαινε στον οφθαλμίατρο ΕΣΥ αν βλέπεις στο 0.29 πόδι εκτος περιοχής.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ...τα δειχνει ολα στο σλόου μόσιον και χάνεται η αίσθηση του live που είναι η δύναμη που τον πετάει κάτω καθώς και το πως "τρωει" την τρίπλα και τον πετά κάτω.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #705
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Πήγαινε στον οφθαλμίατρο ΕΣΥ αν βλέπεις στο 0.29 πόδι εκτος περιοχής.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ...τα δειχνει ολα στο σλόου μόσιον και χάνεται η αίσθηση του live που είναι η δύναμη που τον πετάει κάτω καθώς και το πως "τρωει" την τρίπλα και τον πετά κάτω.
ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΑΤΙΜΕ, ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙΣ, ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΕΙΣ. Στο μόνο που είχες ΑΝ, ΕΦΟΣΟΝ, ΙΣΩΣ, ΑΑΑΜΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ είναι για τον Ντάνι Άλβες. ΠΑΛΑΒΕ!
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #706
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
ΨΑΛΙΔΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ???ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ? Είσαι ΤΡΕΛΟΣ.

Επίσης συγνώμη και πάλι που η δική μου κωλοτρυπίδα βλέπει τον μαρκάρισμα ΕΚΤΟΣ περιοχής. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.
oxi ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΌΤΑΝ
α) ειναι συνέχεια φάσης που διωχνει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ την μπάλα
β) ΔΕΝ είσαι σίγουρος αν το έκανε επιτειδες.

"Επίσης συγνώμη και πάλι που η δική μου κωλοτρυπίδα βλέπει τον μαρκάρισμα ΕΚΤΟΣ περιοχής. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ. "
0:20-0:21 Είναι εκτός περιοχής ΣΩΣΤΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑΧΑΧ ΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #707
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Δεν τον κλωτσάει. Του διπλώνει το πόδι. Του κάνει ψαλίδι ντονάκο.Όχι ότι ειναι καλύτερο ΑΝ το κάνει επιτειδες. Καμμία κλωτσια. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

Κοίτα και η κοπέλα μου λέει πως δεν υπήρχε πέναλτι στον Βενετίδη με τον ευθυμιάδη. Ο καθένας έχει μια λοκωτρυπίδα...
Το μαρκαρισμα δεν το εχω δει και ετσι εχω να κανω μια ερωτηση. Ειναι απο πισω το ψαλιδι - διπλωμα???
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #708
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

κλαιω απο τα γελια!!! συνεχιστε ρεεεεεεεε
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 10-03-2011   #709
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Το μαρκαρισμα δεν το εχω δει και ετσι εχω να κανω μια ερωτηση. Ειναι απο πισω το ψαλιδι - διπλωμα???
eίναι τάκλιν που τσιμπάει ΚΑΝΟΝΙΚΑ την μπάλα,την διώχνει και στη συνέχεια ΤΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟ του παίρνει και τα πόδια...
Υπάρχει ΤΑΚΛΙΝ που να παίρνεις μόνο την μπάλα και να μην βρίσκεις στη συνέχεια τα πόδια?
Ε εκει στα πόδια του κάνει ψαλίδι. δλδ βρίσκεται το πόδι του νασρι αναμεσα στα δικά του. Τωρα αν το κανει επι τουτου ή οχι δεν ξερει κανεις. Εγώ πίστευω πως το κανεις επιτειδες.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #710
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
oxi ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΌΤΑΝ
α) ειναι συνέχεια φάσης που διωχνει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ την μπάλα
β) ΔΕΝ είσαι σίγουρος αν το έκανε επιτειδες.

"Επίσης συγνώμη και πάλι που η δική μου κωλοτρυπίδα βλέπει τον μαρκάρισμα ΕΚΤΟΣ περιοχής. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ. "
0:20-0:21 Είναι εκτός περιοχής ΣΩΣΤΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑΧΑΧ ΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
α. εφόσον διώχνει την φάση με το ένα πόδι έχει τελειώσει η υπόθεση. Με το ΑΛΛΟ πόδι τον χτυπάει.
β. ΟΧΙ δεν είμαι σίγουρος. Ο μόνος σίγουρος είσαι εσύ για τον Βαν Πέρσι που του έκανες ψυχολογική αξιολόγηση και έκρινες. ΟΧΙ δεν είμαι σίγουρος ότι το έκανε επίτηδες ο ΑΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΔΙ.

bonus hint. ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Η ΠΡΟΘΕΣΗ με κόκκινη. ΤΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ. ΑΣΧΕΤΕ και ΑΠΑΙΔΕΥΤΕ! Όταν αποβάλεις ένα παίκτη επειδή σήκωσε τα χέρια του σε διεκδίκηση κεφαλιάς τον αποβάλεις επειδή το έκανε όχι κρίνοντας ΑΝ το ήθελε.ΑΣΧΕΤΕ

ναι ρε αγόρι μου ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ? Εγώ το βλέπω ΕΚΤΟΣ περιοχής.
DON is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 14:30.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.