RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-03-2011   #981
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
τα 4 σε νοκ αουτ ματς φυσικά και θα έρθουν γιατι ειναι νοκ αουτ ματς. αν χανεις 2-0 θα κατσεις πισω???

Το αν θα ρουφαγα την λουτσα θα επρεπε να το δουμε σε κανονικό ΑΓΩΝΑ με κανονικούς κανόνες γερμανέ!!

Δεν ξεραμε πως στα μουντιαλ τριγωνιζουμε τις ευθειες...

και εμένα ο ξάδερφος μου γεννήθηκε στο Καναδά γιατι εκει ετυχε κ ειχε πει τοτε η μανα του. αρα ειναι καναδος!!

Mesut ?zil, ενας γνήσιος γερμανός.
μα καλά δεν το ξερει??? γιατι τον γιουχαραν οι καταληψιες τουρκοι στο ολυμπιακο σταδιο? γιατι δεν πανηγυρισε το γκολ του??
Ρε μαλακα βαζελε, παρε μια αποφαση. Ποια ομαδα υποστηριζεις ρε κακομοιρη? Ισπανια, Αργεντινη, ή τελικα Αγγλια? Βαζελε!!!

Αλλα αληθεια, το ματς της φωτογραφιας, ΠΟΣΟ ΗΡΘΕ???

ΝΑΙ, φιλε, αν διαλεξει ο ξαδερφος σου και θελει να παρει την καναδικη υπηκοοτητα ειναι ΚΑΝΑΔΟΣ. Εχει γεννηθει εκει, πηγε εκει σχολειο, εχει μαθει ποδοσφαιρο ή οτι αλλο εκει, αρα ειναι Καναδος.

Ο Οζιλ, γεννηθηκε στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ, πηγε σε ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ σχολειο, εμαθε ποδοσφαιρο στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ. Τι ειναι? Δεν ειναι Γερμανος???

Τον γιουχαραν γιατι διαλεξε να ειναι γερμανος, γιατι ο ιδιος ειπε οτι η Γερμανια ειναι η πατριδα του, και δεν πανηγυρισε το γκολ, γιατι οι γονεις του ειναι τουρκοι μεταναστες.
__________________

Last edited by lamar; 22-03-2011 at 18:57.
lamar is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011   #982
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Αυτο σου λεω και εγω. Το ποδοσφαιρο που δεν υπαρχει, το ποδοσφαιρο που ειναι σοβαρο και βγαζει ταλενταρες και εχει τον καλυτερο παικτη του κοσμου, του εκανε τον κωλο οπως κανει του κωλους ο Ροκο Σιφρεντι στην ταινια Rocco Ravishes LA!!!

Σκεψου να υπηρχε κιολας.....
Χωρίς τον ζανεττι έχωντας τον μαλακα με την χαιτη της νιουκασλ που δεν παιζει καν πίσω!
ναι ρε παιδι μου. ελα σου παιρνω τον λαμ βαλε τον μετζελντε δεξια πισω να γελασουμε.

Επίσης σου βγαζω το αμυντικο σου χαφ που με ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ και μια υποτυπωδη ομάδα σου ΓΑΜΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟΝ ΑΔΟΞΑΣΤΟ...

Κατάλαβες ποιον λέω ε??? ΑΥτον που μαζι με τον ετο σας γάμησε τις προάλλες ΜΟΝΟΣ του?


έλα βγάλε και τον σβαινστάγκερ...

Επίσης παίξε με τον μαραντόνα προπονητή ε λαμαρ??
μαραντονα προπονητης=γκαλης και μετα διαμαντιδης...

Επίσης, όχι δεν έχει τον καλύτερο παικτη του κόσμου, δεν ειναι αυτός. Είναι ο μαριο γκομεζ οκ?? Ή μηπως ειναι ο φριντς ο πελάτης του ιεροκλη στολτίδη και όποιου μιλάει ελληνικά? Δεν ειναι ο μέσσι μωρέ.

Lamarako έλα την Πέμπτη να στην κάνω δώρο ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ!!

zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 22-03-2011   #983
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Λαμαρ μπασεκτικά θα ήταν LeBron ravishes LA.

Υ.Γ Μην απαντήσεις εν βρασμώ!Δεν έχω κάτι με το γερμανικό ποδόσφαιρο,άσχετα αν το αντιπαθώ!Συμπαθώ τις Bmw Μ3
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011   #984
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Ρε μαλακα βαζελε, παρε μια αποφαση. Ποια ομαδα υποστηριζεις ρε κακομοιρη? Ισπανια, Αργεντινη, ή τελικα Αγγλια? Βαζελε!!!

Αλλα αληθεια, το ματς της φωτογραφιας, ΠΟΣΟ ΗΡΘΕ???

ΝΑΙ, φιλε, αν διαλεξει ο ξαδερφος σου και θελει να παρει την καναδικη υπηκοοτητα ειναι ΚΑΝΑΔΟΣ. Εχει γεννηθει εκει, πηγε εκει σχολειο, εχει μαθει ποδοσφαιρο ή οτι αλλο εκει, αρα ειναι Καναδος.

Ο Οζιλ, γεννηθηκε στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ, πηγε σε ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ σχολειο, εμαθε ποδοσφαιρο στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ. Τι ειναι? Δεν ειναι Γερμανος???

Τον γιουχαραν γιατι διαλεξε να ειναι γερμανος, γιατι ο ιδιος ειπε οτι η Γερμανια ειναι η πατριδα του, και δεν πανηγυρισε το γκολ, γιατι οι γονεις του ειναι τουρκοι μεταναστες.
ρε δεν μιλαμε πολιτικά μιλάμε ΠΟ-ΔΟ-ΣΦΑΙ-ΡΙ-ΚΑ.
Πολιτικά προσωπικά ότι θελει θα ειναι ο άνθρωπος.
Φυσικά αφου έχει γερμανική νοοτροπία είναι γερμανός.

Εγώ λέω για 1η ύλη.
Αν εμενε στη τουρκια δεν θα τον ηξερες ΠΟ-ΤΕ.

Είχατε απίστευση πρώτη ύλη, δηλαδή όχι ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ dna,τουρκοι μπαμπαδες. αυτο σε συνδυασμο με την απιστευτη επαγγελματικότητα σας τον κάνατε παικταρα.
σε καποιους δεν αρεσει,εγώ τον χαζευω να πω την αληθεια.

Ωραία τον ετοιμασατε τον φτιαξατε σαν ωραία τσικό όπως είπε πριν, και το παιδί θα συνεχίσει την καριέρα του σε σοβαρό πρωτάθλημα τώρα.

Ποιους γερμανου βγάλατε τα τελευταια 5 χρόνια?? Το τοπ σας ειναι ο μουλερ και ο λαμ αχαχαχαχα
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011   #985
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Χωρίς τον ζανεττι έχωντας τον μαλακα με την χαιτη της νιουκασλ που δεν παιζει καν πίσω!
ναι ρε παιδι μου. ελα σου παιρνω τον λαμ βαλε τον μετζελντε δεξια πισω να γελασουμε.

Επίσης σου βγαζω το αμυντικο σου χαφ που με ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ και μια υποτυπωδη ομάδα σου ΓΑΜΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟΝ ΑΔΟΞΑΣΤΟ...

Κατάλαβες ποιον λέω ε??? ΑΥτον που μαζι με τον ετο σας γάμησε τις προάλλες ΜΟΝΟΣ του?

έλα βγάλε και τον σβαινστάγκερ...

Επίσης παίξε με τον μαραντόνα προπονητή ε λαμαρ??
μαραντονα προπονητης=γκαλης και μετα διαμαντιδης...

Επίσης, όχι δεν έχει τον καλύτερο παικτη του κόσμου, δεν ειναι αυτός. Είναι ο μαριο γκομεζ οκ?? Ή μηπως ειναι ο φριντς ο πελάτης του ιεροκλη στολτίδη και όποιου μιλάει ελληνικά? Δεν ειναι ο μέσσι μωρέ.

Lamarako έλα την Πέμπτη να στην κάνω δώρο ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ!!

[
Ρε ποσο ηρθε το ματς??? Στα παπαρια μου αν ειχες τον Μαραντονα προπονητη και τον Γκουτιερες αριστερο μπακ. Ο καλυτερος σου επαιζε? Επαιζε. Ποσα μετρησες? .............

Επισης και το 2006, που επαιζαν ολοι, παλι σε απεκλεισα ρε κακομοιρη. Παλι σε απεκλεισα. Εγω που δεν υπαρχω...Εσενα που υπαρχεις.

Ποιος Φριντς??? Ημαρτον ρε, ουτε τους παικτες δεν ξερεις, και καθομαι και ασχολουμαι σοβαρα μαζι σου???
__________________

Last edited by lamar; 22-03-2011 at 19:17.
lamar is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011   #986
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Η πρώτη ύλη είναι ελληνική. Ο μπαμπάς του Οζίλ ήταν Έλληνας. Όπως και όλων των Τούρκων
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to johny b For This Useful Post:
Old 22-03-2011   #987
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Λαμαρ μπασεκτικά θα ήταν LeBron ravishes LA.

Υ.Γ Μην απαντήσεις εν βρασμώ!Δεν έχω κάτι με το γερμανικό ποδόσφαιρο,άσχετα αν το αντιπαθώ!Συμπαθώ τις Bmw Μ3
Χαχαχ, αλλα ρε συ, τυπος που χρησιμοποιει ταλκ, μονο για ravish δεν τον εχω....
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011   #988
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Η πρώτη ύλη είναι ελληνική. Ο μπαμπάς του Οζίλ ήταν Έλληνας. Όπως και όλων των Τούρκων
Μήπως ήσουν έξω απ'το σκάι τις προάλλες με κατι σημαιες και μου εκλεινες το δρομο λακαμα?
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 22-03-2011   #989
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Μαζευτήκανε και δε με φωνάξανε?
Εσύ ρε ανθέλληνα σταμάτησες να φωνάξεις παρέα με τους άλλους πατριώτες?
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον johny b:
Old 22-03-2011   #990
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
του εκανε τον κωλο οπως κανει τους κωλους ο Ροκο Σιφρεντι στην ταινια rocco ravishes la!!!
Χαχαχα...Εισαι μεγαλος...Κατεβειτε Κρητη ρε να πινουμε ρακες και να μιλαμε για ποδοσφαιρο και να πεταγομαστε και στην πορνογραφια....

Υ.Γ Οι Ιταλοι σας εχουν πελατες στις τσοντες με τον Δασκαλο Μαριο Σαλιερι...
  Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 13:04.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.