RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-03-2011   #1
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default Ελληνικές σειρές

Eνταξει απλα απαιχτοι και οι τρεις τους.....Καθε φορα που τα βλεπω κλαιω απο τα γελια...











__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to red hoopligan For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #2
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

η καλυτερη σειρα που εχει παιξει στην ελληνικη τηλεοραση τουλαχιστον απο τοτε που βλεπω εγω...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον 8rilos!!!:
Old 15-03-2011   #3
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Eίσαι νινί ακόμα!χοχοχο!

DON is offline   Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #4
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Eίσαι νινί ακόμα!χοχοχο!
εχω δει ολα τα επειδοδια και λεω οτι το 50-50 ειναι πολυ καλυτερο (και εχω και τεραστια αδυναμια στον μπεζο)
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2011   #5
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
εχω δει ολα τα επειδοδια και λεω οτι το 50-50 ειναι πολυ καλυτερο (και εχω και τεραστια αδυναμια στον μπεζο)
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να δεις ΣΕΙΡΑ 20 χρόνια μετά και να κατανοήσεις το χιούμορ, τις καταστάσεις, τα πάντα όλα του τότε. Δεν είναι ΤΑΙΝΙΑ μια σειρά...Προσπάθησε να δεις άγνωστο πόλεμο που κάποτε έβλεπε ΟΟΟΟΛΗ η ελλάδα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Όπως δεν θα γελάς το ίδιο με το 50-50 σε 20 χρόνια απο τώρα...άστο...
DON is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #6
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να δεις ΣΕΙΡΑ 20 χρόνια μετά και να κατανοήσεις το χιούμορ, τις καταστάσεις, τα πάντα όλα του τότε. Δεν είναι ΤΑΙΝΙΑ μια σειρά...Προσπάθησε να δεις άγνωστο πόλεμο που κάποτε έβλεπε ΟΟΟΟΛΗ η ελλάδα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Όπως δεν θα γελάς το ίδιο με το 50-50 σε 20 χρόνια απο τώρα...άστο...
ντον ποσο ησουνα οταν παιζοταν?....6? 7? 27 δεν εισαι? Δδλ εσυ 7 χρονων κατανοουσες το χιουμορ και τα παντα ολα της σειρας...μπραβο σου θα στειλω επιστολη στην νασα να σε παρουν. Ασε μας ρε ντον να πουμε

Επισης εγω δεν σου ειπα οτι δεν γελουσα με την σειρα η οτι δεν κατανοησα το τοτε χιουμορ. Απο τις αγαπημενες μου σειρες ειναι. Αλλα το 50-50 μου αρεσει πιο πολυ πως να το κανουμε τωρα. Ειναι πιο ωραια σειρα για μενα! πως να το κανουμε τωρα?
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2011   #7
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
ντον ποσο ησουνα οταν παιζοταν?....6? 7? 27 δεν εισαι? Δδλ εσυ 7 χρονων κατανοουσες το χιουμορ και τα παντα ολα της σειρας...μπραβο σου θα στειλω επιστολη στην νασα να σε παρουν. Ασε μας ρε ντον να πουμε

Επισης εγω δεν σου ειπα οτι δεν γελουσα με την σειρα η οτι δεν κατανοησα το τοτε χιουμορ. Απο τις αγαπημενες μου σειρες ειναι. Αλλα το 50-50 μου αρεσει πιο πολυ πως να το κανουμε τωρα. Ειναι πιο ωραια σειρα για μενα! πως να το κανουμε τωρα?
Δεν μιλάω για το έτος μιλάω για την ΕΠΟΧΗ που παιζότανε. Άλλη ελλάδα, άλλο χιούμορ, άλλα αστεία άλλα όλα!Δεν σου "απαγορεύω" να σου αρέσει άλλη σειρά περισσότερο απλά σου λέω πως είναι ΑΤΟΠΟ να κρίνεις σειρές που δεν τις έζησες τις εποχές που παίζοντανε +-2 χρόνια. κατάλαβες??
DON is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #8
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Δεν μιλάω για το έτος μιλάω για την ΕΠΟΧΗ που παιζότανε. Άλλη ελλάδα, άλλο χιούμορ, άλλα αστεία άλλα όλα!Δεν σου "απαγορεύω" να σου αρέσει άλλη σειρά περισσότερο απλά σου λέω πως είναι ΑΤΟΠΟ να κρίνεις σειρές που δεν τις έζησες τις εποχές που παίζοντανε +-2 χρόνια. κατάλαβες??
Το εχω δει και σε επαναληψη που παιζοταν κατα το 99'...9 χρονια μετα πιανετε η οχι?

Επισης σου ειπα....θεωρω οτι καταλαβαινω το χιουμορ της σειρας....ξερω τα τοτε γεγονοτα και καταλαβαινω απολυτα το χιουμορ της....αλλα το 50-50 μ'αρεσει περισσοτερο. Δεν καταλαβαινω που κολλας. Οι απαραδεκτοι ειναι προσωπικα η 2η καλυτερη για μενα σειρα ever. Γιατι να μην βαλω μια σειρα που παιχτηκε προσφατα και να βαλω μια σειρα του 90'? Ειναι πολυ απλη η εξηγηση. Γιατι μπορω να κατανοησω 100% το χιουμορ της σειρας αλλα προσωπικα μου αρεσει πιο πολυ η σειρα του 50-50... σοου σιμπλ!

Last edited by *GrimReaper*; 15-03-2011 at 17:53.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to *GrimReaper* For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #9
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Το 50-50 έχει κάποια καλά σημεία, αλλά για μένα ούτε στο τοπ5... και πολύ λέω. Απαράδεκτοι άλλη κλάση.
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #10
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
η καλυτερη σειρα που εχει παιξει στην ελληνικη τηλεοραση τουλαχιστον απο τοτε που βλεπω εγω...
Quote:
Originally Posted by don View Post
eίσαι νινί ακόμα!χοχοχο!
περιμενα καποια τετοια εξυπναδα για αυτο και το απο τοτε που βλεπω εγω
απο οσο εχω παρακολουθησει απαραδεκτους,πρεπει οντως να ηταν τρομερη σειρα...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to 8rilos!!! For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:12.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.