PDA

View Full Version : Αθλητική Συζήτηση


Pages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

lamar
22-03-2011, 20:03
Γι'αυτό ρωτάω, να βεβαιωθώ.
Δεν είναι ένα γιαπωνέζικο κόμικ. Είναι το απόλυτο γιαπωνέζικο καλλιτεχνικό δημιούργημα.
Πρόλαβες εσύ το Σογκόκου? Γιατί είσαι της γενιάς Καμπαμαρού και πριν.

Οχι φιλε δεν το ηξερα. Αλλα διαβασε κεντα που παιχτηκε. Ημουν σε σπιτι μιας κοπελας (αρκετα μικροτερη μου) πριν καποιο καιρο, και μετα το νταβαντουρι, με επιασε μια πεινα και της ειπα να φτιαξει μια μακαροναδα να φαμε.
Βρηκα λοιπον την ευκαιρια και μπηκα το πρεζακι εδω μεσα. Με ειδε που ημουν στο ιντερνετ ηρθε απο πανω μου και ειδε ενα ποσταρισμα του sypersayian, και αρχισε να φωναζει χοροπηδωντας. Οταν την ρωτησα αρχισε να μου λεει κατι παλαβα για μυθικο κομικ και τετοια και το μονο που συγκρατησα ηταν το Dragon Ball:p.

Εννοειται Καμπαμαρου φιλε, να τρωει μακαροναδες καργα, ο νιντζα.

Υ.Γ Υπαρχει τοπικ να μιλησουμε για παλια κομικ και κινουμενα σχεδια των παιδικων μας χρονων? Αν οχι ανοιχτε ενα ρε, να γινει χαμος.

KingJames
22-03-2011, 20:03
Mπιμπίλας ήταν στον Καμπαμαρού ?Στον Τζουμαρο του 'χαν κλείσει με μανταλάκι τη μύτη κ έδινε ρεσιταλ

johny b
22-03-2011, 20:07
Ο Μπιμπίλας μικρός λέει είχε γράψει έκθεση στο δημοτικό ότι περισσότερο κι απ'τη μαμά του αγαπάει την Αλίκη Βουγιουκλάκη.
Δεν είναι ποτέ καλό σημάδι αυτό.

TT7
22-03-2011, 20:08
Mπορω να κανω ενα με Anime γιαπωνεζικα το οποιο θα ειναι γενικοτερα μιας και ολα ειναι μεταγλωττισεις και κακες μαλιστα γιαπωνεζικων αριστουργηματων...Κανω ενα τωρα για να μην ειμαστε και off-topic...

Lamar νομιζα οτι γουσταρες MILF ...Κατω τα χερια απο τις 25αρες ειναι στο δικο μας target group...

johny b
22-03-2011, 20:13
Ρε συ μόλις άνοιξα. Και γενικότερο μάλιστα. Να λέμε και για ηλεκτρονικά. Αν είναι σβήστο τότε

lamar
22-03-2011, 20:18
Ρε συ μόλις άνοιξα. Και γενικότερο μάλιστα. Να λέμε και για ηλεκτρονικά. Αν είναι σβήστο τότε

Οχι να μην το σβησει. Και μπλιμπλικια φιλε, ωραιος.

lamar νομιζα οτι γουσταρες milf ...Κατω τα χερια απο τις 25αρες ειναι στο δικο μας target group...

Δεν ηταν καν 25!!! Αλλα κινουμαι αναμεσα σε 25-28 και 35+. Οι υπολοιπες το μονο που βλεπουν ειναι το στεφανι.....Αλλεργια!!!!

DON
24-03-2011, 14:26
ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ και η ΑΕΚ έφαγε 6 γκολ επειδή έλειπε ο Δέλλας, ο Καράμπελας και Γεωργέας με το Μάκο και με τον Μπλάνκο. Έλα βγάλε απο τον Ολυμπιακό τον Μπράβο, τον Τοροσίδη που λείπανε αλλά και τον Αβραάμ, τον Μοντέστο και τον Μιραλάς...ΓΙΑ ΒΓΑΛΤΟΥΣ

ΡΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ??? ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΛΗ ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΜΕΝΕ??? Τι μεταμφιεσμένε δηλαδή? ΧΟΝΤΡΟΙ και οι δύο είστε απλά εσύ έχεις μαλλιά (ακόμα)...ΡΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ.



ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ ΖΑΝΕΤΤΙ. Πες μου για την 1η ύλη του ντε...μίλα μου για το dna του...ΕΛΑ ΑΚΟΥΩΩΩ...ΠΩΩΩΣΣΣΣ???ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΠΑΤΗΣΤΕ ΜΗΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ

ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ

DirtySniper
24-03-2011, 17:01
...

δεν υπαρχει γερμανικο ποδόσφαιρο είναι σαν να είσαι απ'την μυτιλήνη και να σου αρέσει το σκι.....


Εγώ δεν είμαι από τη Λέσβο
αλλά μου αρέσουν οι Λεσβίες
μετράει?

*GrimReaper*
26-03-2011, 23:49
αλωσαμε το κολαστηριο της Μαλτας με 10 παικτες....ΤΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ....

υ.γ εχασα 150 ευροπουλα τατιανας γιε τοροσιδη γιδοβοσκε! Το μυριζε το χ

υ.γ ρομενταλ μας δουλευεις ρε φιλε?..εδω δεν μπορεις να βαλεις ενα τετοιο?

SuperSayian
27-03-2011, 00:15
Mαύρα χάλια η εθνική δυστυχώς...παραλίγο να με πάρει ο ύπνος με αυτό το πράγμα!Οι δηλώσεις βέβαια του Παπασταθόπουλου ακόμα χειρότερες,συνέχεια έλεγε είμασταν πολύ αγχωμένοι και αυτό που μετράει είναι οι 3 βαθμοί!Μα να του λέει ακόμα και ο Μένιος πως παίζαμε με την Μάλτα τίποτα αυτός "Δεν πάιξαμε καλά είχαμε πολύ αγχος στο Α ημίχρονο,στο Β προσπαθήσαμε και πήραμε τους 3 βαθμούς"

*GrimReaper*
27-03-2011, 00:19
ΡΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΛΤΑ ΡΕΕΕΕΕ τι αγχωμενοι...τι προσπαθησατε και πηρατε 3 βαθμους...ΝΤΡΟΠΗ επρεπε να νιωθετε

SuperSayian
27-03-2011, 00:38
Αφού είμαστε τραγικοί ρε τι περιμένεις??Έπρεπε να την ξαναφάμε όπως στον πρώτο αγώνα με την Γεωργία που ήταν "Έγκλημα και Τιμουρ-ια"χαχα!Καλά που έχασαν και οι Κροάτες να λέμε!

*GrimReaper*
27-03-2011, 02:31
εγω το εβλεπα το χ και το επαιξα....αλλα ο μλκς ο τοροσιδης βλεπεισ...

αντε αυριο αρχιζει και η f1 στην αυστραλια με τον φετελ στην πολλ ποσισιον

KonTaz
27-03-2011, 06:30
ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ....
Τα σέρνει τα "προσόντα" της!!!

μιγάδας
27-03-2011, 21:29
ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ....
Τα σέρνει τα "προσόντα" της!!!

καλα μας δουλευεις;; το γεγονος οτι εβαλε στο 95 γκολ στη μαλτα δειχνει οτι ''σερνει τα προσοντα της'';;; δηλαδη το γεγονος οτι απλως κηνυγησαν τη νικη μεχρι το τελος σ ενα ματς με ομαδα 10 φορες χειροτερη απο μας, σημαινει οτι εχουν και προσοντα;;

KonTaz
27-03-2011, 22:09
καλα μας δουλευεις;; το γεγονος οτι εβαλε στο 95 γκολ στη μαλτα δειχνει οτι ''σερνει τα προσοντα της'';;; δηλαδη το γεγονος οτι απλως κηνυγησαν τη νικη μεχρι το τελος σ ενα ματς με ομαδα 10 φορες χειροτερη απο μας, σημαινει οτι εχουν και προσοντα;;

Σαρκασμός,ειρωνεία όπως θες πες το..Προφανώς δεν έγινε αντιληπτος/ή :p :D ;) :cool:

*GrimReaper*
27-03-2011, 22:13
προφανως ειρωνευεται ρε μιγαδα

υ.γ ουπς ειχα απο πριν ανοιχτη την σελιδα και δεν εκανα ανενωση :p

tc-g6
28-03-2011, 12:54
@@ καπλαμα, με τετοιους παιχτες τι περιμενεις? η εθνικη του 2004 ειχε παιχτες του ποα που ειχαν ομως ψυχολογια λογω νταμπλ, τωρα βαρανε προσοχες στον χαρο. ποιος καραγκουνης ρε γμτ? τι νινης και τζορβας? λιγη σοβαροτητα ρε γμτ.
επισης, παιχτης λυμπεροπουλος ΔΕΝ υπαρχει...

μιγάδας
28-03-2011, 16:45
Σαρκασμός,ειρωνεία όπως θες πες το..Προφανώς δεν έγινε αντιληπτος/ή :p :D ;) :cool:

ρε ασ' τ' αυτα και πες ενα ονομα για αντικαταστατη του νιλσεν..:p

KonTaz
28-03-2011, 16:47
ρε ασ' τ' αυτα και πες ενα ονομα για αντικαταστατη του νιλσεν..:p

Φώτσης.............

*GrimReaper*
29-03-2011, 16:15
Θέλει Μάντσεστερ ο Σνάιντερ

http://www.sport24.gr/football/omades/Inter/thelei_mantsester_o_snainter.819415.html

και ποιος τον ακουει μετα τον don

johny b
29-03-2011, 16:20
Σ'αυτή την ομάδα οι Ολλανδοί ταιριάζουν γάντι. Απορώ πώς δεν έχει παίξει ακόμα εκεί κανένας Ολλανδός παιχταράς.

DON
29-03-2011, 16:46
Σ'αυτή την ομάδα οι Ολλανδοί ταιριάζουν γάντι. Απορώ πώς δεν έχει παίξει ακόμα εκεί κανένας Ολλανδός παιχταράς.

Πρώτα να σχολιάσω το δημοσίευμα...

ΦΕΡΤΟΝ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΣΤΟ ΜΑΤΖΕΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ!!!

Με Νάνι, με Σνάιντερ, με Ερνάντεζ-Ρούνι με Ράφαελ και Φάμπιο και Φέρντιναντ πίσω και τα πάντα όλα...ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ!

Τώρα στο ολλανδός παικταράς ΜΗΗΗΠΩΣ ξεχνιέσαι?

http://curtinho.files.wordpress.com/2009/12/ruud-van-nistelrooy.jpg

zouparos
29-03-2011, 16:49
Κοίτα κόμπλεξ ρε...Σιγά μην δεν αναφερόσουν στην Μπάρτσα...

Εγώ κάτι έχω ακούσει πάντως για τα γατάκια της Βαρκελώνης. Πως όταν επιτέλους ο σκατόγερος θα αποδωμήσει ποδοσφαιρικά εις κύριον πως καλοβλέπεται τον γκουαρντιόλα.

Μα γιατί αφού είναι γατουλης και αυτός.
Όταν θα φύγει ο σερ σκατοτσιχλας θα πέσει πολύ πείνα στο νησί. Πολλα υπαλληλάκια του τα βλέπω προς οαεδ μεριά

johny b
29-03-2011, 16:50
Toν είχα ξεχάσει αυτόν όντως. Άρα επιβεβαιώνομαι ότι ταιριάζουν γάντι οι Ολλανδοί

DON
29-03-2011, 16:52
Κοίτα κόμπλεξ ρε...Σιγά μην δεν αναφερόσουν στην Μπάρτσα...

Εγώ κάτι έχω ακούσει πάντως για τα γατάκια της Βαρκελώνης. Πως όταν επιτέλους ο σκατόγερος θα αποδωμήσει ποδοσφαιρικά εις κύριον πως καλοβλέπεται τον γκουαρντιόλα.

Μα γιατί αφού είναι γατουλης και αυτός.
Όταν θα φύγει ο σερ σκατοτσιχλας θα πέσει πολύ πείνα στο νησί. Πολλα υπαλληλάκια του τα βλέπω προς οαεδ μεριά

δεν είναι κόμπλεξ κύριε. Απλά στοχεύουμε κορυφή και φέτος δείχνει η μπαρτσελόνα να είναι η 1η στην Ευρώπη...Άν και τον Τσίχλα ποτέ μην τον ξεγράφεις και πόσο μάλλον τον special one. Επίσης ποιός είπε λίγο τον γουαρδιόλα και γατούλη?! ΚΑΝΕΙΣ νομίζω.

ΟΟΟΤΑΝ φύγει ο σκατότσιχλας...ΠΟΣΟ ΒΑΖΕΛΙΖΕΙΣ ΡΕ. Τον Καραλή μου θυμίζεις που το καλοκαίρι ΠΑΝΥΓΗΡΙΖΕ που έφυγε επιτέλους ο ΔΥΝΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ο Κοκκαλάρας και μετά έφαγε τον ΜΑΡΙΝΑΚΑΡΟ ΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ στον ποπό του και ίσιωσε.

ΡΕ ΠΑΕΙ ΞΟΦΛΗΣΑΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.

zouparos
29-03-2011, 16:58
Καλά περίμενε να δεις ποιος θα ξοφλήσει...
Τον τσίχλα συγγνωμη αλλα τον εχω ξεγραμμενο για φέτος γιατι όπως σου λέω εδώ και 4 μήνες αυτή η ομάδα ΔΕΝ τραβάει. εσύ μπορει να μην το βλέπεις γιατι νικάτε αλλά εγώ που ειμαι αντικειμενικος το βλέπω.
8/10 ματς της ΔΕΝ βλέπεται.

Για τον Μουρίνιο προφανώς και τον υπολογίζω. αυτο ελειπε τόσα λεφτά ξόδεψε ξανά. Και εγώ με 150 εκατομμύρια φτιάχνω ομάδα. Όχι τόσο καλή και επιστημονική όσο ο Μουρίνιο αλλά κατι θα κανει.

Μα εγώ δεν χαίρομαι που θα φύγει ο σκατοτσιχλας ο μαμημενος. Το μισό νησί θα κλαίει που θα μπει στον οαεδ αυτόματα

tc-g6
29-03-2011, 17:10
φαντασου μονο τον μουρινιο στη λιβερπουλ! θα ακουω το νιαουρισμα του don-ερ δυο στενα πιο κατω...

ποκοπικο, ΑΝ γινει ποτε πραγματικοτητα ο εφιαλτης σου δεσμευομαι να σου φερνω παγο για τη σουφρα σου, χοχοχο!

DON
29-03-2011, 17:21
Θα πάει ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ο γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ σε ομάδα ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ. Μάλιστα...

ΑΛΛΑΞΕ ΠΛΕΥΡΟ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ.

tc-g6
29-03-2011, 17:22
Θα πάει ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ο γεννημένος ΝΙΚΗΤΗΣ σε ομάδα ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ. Μάλιστα...

ΑΛΛΑΞΕ ΠΛΕΥΡΟ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ.

προσεχε μην αλλαξω και σε καρφωσω. μετα θα σου σκουζεις παλι στα πακιστανικα της μαντζεστε...

zouparos
30-03-2011, 02:50
ZOYΠΗΔΕΣ ΑΓΓΛΑΚΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ

Σύμφωνα με γκάλοπ που έγινε στην Μεγάλη Βρετανία οι "κόκκινοι διάβολοπακιστανοί" είναι η πιο μισητή εταιρία της χώρας.



Στο γκάλοπ που συμμετείχαν περισσότερα από 1000 άτομα τα πρωτεία πήρε μία ομάδα επιβεβαιώνοντας έτσι πως οι επιτυχίες δεν φέρνουν μόνο φίλους αλλά και εχθρούς.


Όπως προκύπτει, λοιπόν, από έρευνα της Online Opinions, το 26% των ερωτηθέντων απάντησε ότι η πιο απεχθής εταιρεία στη χώρα είναι η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, πολύ μπροστά από οποιαδήποτε άλλη ομάδα, αφήνοντας πίσω εταιρίες όπως η Ryanair, η British Gas και η Royal Bank of Scotland.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1371080/Manchester-United-hated-UK-company.html

DON
30-03-2011, 10:55
[center]

Σύμφωνα με γκάλοπ που έγινε στην Μεγάλη Βρετανία οι "κόκκινοι διάβολοπακιστανοί" είναι η πιο μισητή εταιρία της χώρας.

Όπως προκύπτει, λοιπόν, από έρευνα της online opinions, το 26% των ερωτηθέντων απάντησε ότι η πιο απεχθής εταιρεία στη χώρα είναι η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, πολύ μπροστά από οποιαδήποτε άλλη ομάδα, αφήνοντας πίσω εταιρίες όπως η ryanair, η british gas και η royal bank of scotland.


Άν γίνει γκάλοπ στην Ελλάδα ΔΕΝ πιστεύεις πως Νο1 μισητή ομάδα θα είναι ο Ολυμπιακός? Αφού η μισή ελλάδα είναι ΟΣΦΠ και οι άλλοι μισοί ΑΝΤΙ-ΟΣΦΠ. Τι να λέμε τώρα...ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΝΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ και το δείχνει παντού!!!

*GrimReaper*
30-03-2011, 11:59
ζουπ σου την ειπε τωρα....αυτο ειναι αληθεια!

lamar
30-03-2011, 13:49
Άν γίνει γκάλοπ στην Ελλάδα ΔΕΝ πιστεύεις πως Νο1 μισητή ομάδα θα είναι ο Ολυμπιακός? Αφού η μισή ελλάδα είναι ΟΣΦΠ και οι άλλοι μισοί ΑΝΤΙ-ΟΣΦΠ. Τι να λέμε τώρα...ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΝΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ και το δείχνει παντού!!!

Ναι αλλα στην Αγγλια η ερευνα δεν λεει για την πιο μισητη ομαδα, αλλα για την πιο μισητη εταιρεια.

Στην Ελλαδα εχουμε πολυ πιο μισητες εταιρειες απο την ΠΑΕ Ολυμπιακος...

Η ΔΕΗ ειναι πρωτο φαβορι.

tc-g6
30-03-2011, 14:16
Ναι αλλα στην Αγγλια η ερευνα δεν λεει για την πιο μισητη ομαδα, αλλα για την πιο μισητη εταιρεια.

Στην Ελλαδα εχουμε πολυ πιο μισητες εταιρειες απο την ΠΑΕ Ολυμπιακος...

Η ΔΕΗ ειναι πρωτο φαβορι.

με ΟΤΕ εχεις μπλεξει??? εκει να δεις ζορι, 1 μηνα τρεχω και δεν φτανω με τους χορηγους της βαζελας...

*GrimReaper*
30-03-2011, 14:37
Ναι αλλα στην Αγγλια η ερευνα δεν λεει για την πιο μισητη ομαδα, αλλα για την πιο μισητη εταιρεια.

Στην Ελλαδα εχουμε πολυ πιο μισητες εταιρειες απο την ΠΑΕ Ολυμπιακος...

Η ΔΕΗ ειναι πρωτο φαβορι.

Don σου τη ειπε τωρα....αυτο ειναι αληθεια!

lamar
30-03-2011, 14:48
με ΟΤΕ εχεις μπλεξει??? εκει να δεις ζορι, 1 μηνα τρεχω και δεν φτανω με τους χορηγους της βαζελας...

Εμ ποιος σου ειπε να μετακομισεις? Ειναι εποχες για τετοια πραγματα? Κατσε εκει στα αυγα σου. Θες και αλλαγες....?

tc-g6
30-03-2011, 14:57
Εμ ποιος σου ειπε να μετακομισεις? Ειναι εποχες για τετοια πραγματα? Κατσε εκει στα αυγα σου. Θες και αλλαγες....?

για ολα φταιει ο γαμιολης ο βαζελος, τελοc!

8rilos!!!
30-03-2011, 15:27
[size="4"]Στο γκάλοπ που συμμετείχαν περισσότερα από 1000

μαλακα κλαιω μιλαμε για μια χωρα 50 εκατομμυριων κατοικων και στην ερευνα συμμετειχαν 1000-1500 ατομα...χ0α0χα0χ0α0 τεραστιο ποσοστο...χα0χ0αχ0α0χ0α0

zouparos
30-03-2011, 16:08
τι τεραστιο ποσοστό ρε φλόμπα...
από στατιστική έχεις στο μυαλό σου??
και πολλα ειναι 1000 ατομα αν η ερευνα εγινε επιστημονικα με το κατάλληλο δείγμα. ελεος μην λεμε ότι θέλουμε.

Αν μίλαγε για ομάδες, don,ουτε που θα το έγραφα.
Άλλα όταν μιλάμε για εταιρίες, που μέσα είναι τράπεζες πχ το να βγεις η πιο μισητή εταιρεία κάτι υποδεικνύει.

Ότι ειναι απογονοι μου κομπλεξικοι δλδ

Εμ ποιος σου ειπε να μετακομισεις? Ειναι εποχες για τετοια πραγματα? Κατσε εκει στα αυγα σου. Θες και αλλαγες....?

έλα εδώ σπίτι ρε,έχω ενα ντιβανακι να κατεβασω για το δωματιο να κοιμάται σιμά μου η δικιά σου και έχω και το σπίτι του σκύλου για σένα:p

tc-g6
30-03-2011, 16:53
έλα εδώ σπίτι ρε,έχω ενα ντιβανακι να κατεβασω για το δωματιο να κοιμάται σιμά μου η δικιά σου και έχω και το σπίτι του σκύλου για σένα:p

ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP! :p:p:p

zouparos
30-03-2011, 16:59
ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP! :p:p:p

ιντερνΈτ έχωμεν, νοβα δεν έχωμεν αλλά κλέβουμε τα 3 καναλάκια της, 2 αθλητικά και 1 με τις ταινίες:p και το σπίτι του σκύλου είναι κανονική αποθηκούλα με ψυγείο μέσα,ρευμα, ντουλαπες με ρουχα, βιβλιοθηκη, διαδρομο για τρεξιμο κτλ. απλα ειναι αδήλωτη ημιυπαίθριος από πίσω δεν φαίνεται:cool:

άντε ελα

tc-g6
30-03-2011, 17:26
ιντερνΈτ έχωμεν, νοβα δεν έχωμεν αλλά κλέβουμε τα 3 καναλάκια της, 2 αθλητικά και 1 με τις ταινίες:p και το σπίτι του σκύλου είναι κανονική αποθηκούλα με ψυγείο μέσα,ρευμα, ντουλαπες με ρουχα, βιβλιοθηκη, διαδρομο για τρεξιμο κτλ. απλα ειναι αδήλωτη ημιυπαίθριος από πίσω δεν φαίνεται:cool:

άντε ελα

παω να φορτωσω γυναικα, παιδια, σκυλια, γατια και ερχομαστε! και για να δεις ποσο καλος ειμαι, θα εχουμε και νοβα τα παντα ολα με 100 € το 6μηνο... χοχοχο!

lamar
30-03-2011, 17:32
ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP! :p:p:p

Ειμαι ο ανθρωπος σου.

Ιντερνετ, NOVA, Connx tv, τα παντα ολα!!!!!!

Μην ξεχασεις να φερεις μια 24αδα Coca Cola Zero οπως θα ερχεσαι.......:p

zouparos
30-03-2011, 17:53
Πες του ολοκληρη την αλήθεια όμως!
Πως στα ματς του θρυλου στο μπασκετ θα τον στελνεις σε καφενεια γιατι εισαι φλομπας αχαχαχαχα

Και μιας και βγηκαμε και οφφ τοπικ θα πω και 2 μεγαλες αλήθειες τωρα.

1. Γιατι ρε μουνακια εμεις που σιχαινομαστε την κοκα κολα και εχουμε πιει συνολο 1 ποτηρι στη ζωη μας να μην μπορουμε να εχουμε δωρο στα ντελιβερι το οτιδηποτε αλλο? Πάντα μου φερνουν δωρο αν παραγγειλω πανω απο 10 ευρώ μια κοκα κολα. τι να την κανω ρε μαλακες?? εμεις ζωη δεν εχουμε?

Και η 2η και σημαντικοτερη.

2. Δίνω 1000 ευρώ σ όποιον μου φερει μπροστα μου τον ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ που σχεδιασε τις καρεκλες που εχει εντος το ρεντ καφε. Μιλάμε ο ανθρωπος θελει εκτελεση εν ψυχρω. 10 φορές έπεσα χθες γαμώ το σπιτι του

kopitis
31-03-2011, 01:06
αύριο ξεκινάει το MLB..
το spring training τελειώνει απόψε και από αύριο ξεκινά η regular season στην οποία οι ομάδες δίνουν 162(!!!!) αγώνες.. από όπου θα προκύψουν και οι 8 ομάδες της postseason( ας πούμε playoffs).
υπάρχουν και εδώ δυο περιφέρειες( όχι γεωγραφικά όμως,η National και η American league) και κάθε περιφέρεια έχει 3 division(west, central, east ) κάθε division έχει από 4-6 ομάδες, ενώ στην postseason μπαίνουν συνολικά 8 ομάδες, τέσσερις από κάθε περιφέρεια ( οι 1οι της κάθε division και από τις υπόλοιπες ομάδες αυτή που έχει το καλύτερο ρεκόρ..)
τρελό κόλλημα με το άθλημα, φυσικά κι εκεί Boston, που όμως δεν φοράνε πράσινα αλλά κόκκινα :p:p:p( Boston Red Sox).
πρωταθλητές πέρσι ήταν οι San Francisco Giants(τους τελικούς με τους Texas Rangers(4-1) τους είχε δείξει η ΝΟΒΑ ).
Τις πιο πολλες κατακτήσεις τις έχουν οι NY Yankees(27) ενώ οι Red SOX πήραν το 2007 το τελευταίο πρωτάθλημα(σύνολο 7 )..
Για την ιστορία οι τελικοί( δηλαδή οι αναμετρήσεις ανάμεσα στους πρωταθλητές των 2 περιφερειών) ονομάζονται World Series Champions..

υγ1)αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται για το άθλημα και έχει κάποιες απορίες (στο πως παίζεται ακριβώς, κανονισμοί, στατιστικά(που εκεί κι αν χάνεις την μπάλα..) ) το λέει κι σύντομα θα ανέβει τεράστιο ποστ αλλά NFL...

υγ2) με την ευκαιρία εδώ και 2 εβδομάδες περίπου έχει βγει το MLΒ 2K11, αρκετά καλό παιχνίδι που σε βάζει κανονικά στο κλίμα του αθλήματος..

SuperSayian
31-03-2011, 01:11
Απορώ πως δεν σε παίρνει ο ύπνος ρε με το μπέιζμπολ:cool::cool:

kopitis
31-03-2011, 01:15
όντως οι ρυθμοί είναι πολύ αργοί.. μα πάρα πολύ αργοί..
αλλά από όταν κατάλαβα τι παίζει, γούσταρα αρκετά..
κι έτσι όταν θέλω να ξεφύγω από τον γαύρο( σε όλα τα αθλήματα) το γυρνάω στο τέννις, mlb και nfl..

SuperSayian
31-03-2011, 01:28
Έχω κάτι χρόνια να παρακολουθήσω τώρα αλλά πραγματικά θυμάμαι οτι δεν το άντεχα!!Τέννις και αμέρικαν φούτμπολ ψιλοβλέπω και εγω αλλά έτσι για πλάκα,δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσουν ιδιαίτερα!

8rilos!!!
31-03-2011, 15:23
red sox και τα μυαλα στα καγκελα...εγω την γουσταρω απο τοτε που ακουσα την ιστορια για την καταρα του μπαμπινο(μου φαινετε ετσι τον λενε)

kopitis
31-03-2011, 15:39
στα ελληνικά έτσι προφέρεται... ουσιαστικά πρόκειται για έναν θρύλο στην Αμερική τον Βabe Ruth, o οποιός έφυγε από τους Red Sox κοντά στο 1920 για τους Yankees κι ενώ αυτοί έγιναν η καλύτερη ομάδα, η Βοστώνη δεν μπορούσε να κάνει τίποτα, μέχρι το 2004 που πήρε και πάλι το πρωτάθλημα( και έσπασε και καλά η κατάρα)...

8rilos!!!
01-04-2011, 01:05
στα ελληνικά έτσι προφέρεται... ουσιαστικά πρόκειται για έναν θρύλο στην Αμερική τον Βabe ruth, o οποιός έφυγε από τους red sox κοντά στο 1920 για τους yankees κι ενώ αυτοί έγιναν η καλύτερη ομάδα, η Βοστώνη δεν μπορούσε να κάνει τίποτα, μέχρι το 2004 που πήρε και πάλι το πρωτάθλημα( και έσπασε και καλά η κατάρα)...

ναι την ξερω την ιστορια,μαλιστα εχει βγει μια αντιστοιχη ταινια αν δεν κανω λαθος...επισης ο κοσμος παρα τις τεραστιες αποτυχιες στηριζει απιστευτα την ομαδα...

*GrimReaper*
02-04-2011, 15:30
Κυρίαρχος Ναδάλ

http://www.sport24.gr/Sports/Tennis/kyriarxos_nadal.822949.html

Τα 10 καλύτερα γκολ της εβδομάδας

http://www.sport24.gr/football/Kosmos/ta_10_kalutera_gkol_ths_evdomadas.823082.html

TT7
02-04-2011, 16:28
Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχει συνδέσει το όνομα της με τις μεγαλύτερες επιτυχίες βρετανικών συλλόγων στην Ευρώπη. Αντιστοίχως η red army θεωρείται ως ο σύνδεσμος που προκάλεσε τεράστια προβλήματα στους "μπέμπηδες" σε ότι αφορά τον χουλιγκανισμό.

Κοιτα να δειςοι Πακηδες και οι Κινεζοι...εχουν οπαδους και οι πολυεθνικες????Περιεργα πραγματα!!!!

KingJames
02-04-2011, 20:32
Δεκαετία?Λέει κάτι για 80κάτι?
Θυμίσου το λόγο που αποκλέιστηκαν για κάποια χρόνια οι αγγλικές ομάδες από την Ευρώπη.
Πλέον τα πράγματα είναι διαφορετικά για την εταιρεία σας.
Φάπα ξάπλα -λολ

zouparos
02-04-2011, 23:49
έσπασε το σερί του μεταφραστη.
και ετσι η μπάρτσα παιζει για την πλάκα της με τα δευτερα(χωρις τον μεσσι δλδ).
δε θα 'παιζει που δεν θα 'παιζε τωρα η καλυτερη μας.

zouparos
03-04-2011, 16:21
ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ ΤΟΥΣ ΝΗΣΙΟΥ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ 3 ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ απ'την χθεσινή ανατροπή με το γυφτοσωματειό του Λονδίνου!!

Ας βρεθεί ένας να αποβάλλει το παράρτημα του τσιχλάκια απ'το πρωτάθλημα έλεος δεν πάει άλλο.

ΚΥΠΕΛΛΟ

Γουεστ Χαμ- Μάντσεστερ Γ.- 4:0 30.11.2010

ΑΓΓΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ

χθες 2-4 με ανατροπή αχαχαχα

Μάντσεστερ Γ.- Γουεστ Χαμ- 3:0 28.08.2010

Μάντσεστερ Γ.- Γουεστ Χαμ- 3:0 23.02.2010

Γουεστ Χαμ- Μάντσεστερ Γ.- 0:4 05.12.2009

Γουεστ Χαμ- Μάντσεστερ Γ.- 0:1 08.02.2009

Μάντσεστερ Γ.- Γουεστ Χαμ- 2:0 29.10.2008

Μάντσεστερ Γ.- Γουεστ Χαμ- 4:1 03.05.2008

Γουεστ Χαμ- Μάντσεστερ Γ.- 2:1 29.12.2007

Μάντσεστερ Γ.- Γουεστ Χαμ- 0:1 13.05.2007


ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ...ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ???
Οκ είστε και καλά αφεντικά, για να μην φάνε και ξύλο απ'τους δικους τους, πήρανε και μια ξέμπαρκη 4αρα στο κύπελλο της πλάκας που δεν ασχολειται κανείς.
ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟΜΠΟΥΤΙΑΣΜΑ??
ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ Η ΛΑΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ??? 10ΕΤΕΣ???

ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

TT7
03-04-2011, 20:58
http://www3.rosario3.com/blogs/damian/wp-content/uploads/2009/07/lexotanil1.jpg

8rilos!!!
03-04-2011, 23:50
ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ ΤΟΥΣ ΝΗΣΙΟΥ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ 3 ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ απ'την χθεσινή ανατροπή με το γυφτοσωματειό του Λονδίνου!!

καλα τα λεει ο ντονακος....


ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΟΣ

zouparos
04-04-2011, 00:06
edit...μαλακιες


όσο για το ποστ ειναι 100% αληθεια. η γουεστ χαμ λογω εκεινου του ματς εχει γινει χειροτερη κ απ'τον οφη. Ούτε ο κομποτης τέτοια ανατροπή. αλλα μαγκια του, του τσιχλακια που τα κανει,μόνος του παιζει μπαλα

8rilos!!!
04-04-2011, 00:10
8ryle κοψε αυτο το αστειακι οκ? αντε βλακα
ο ντον ειναι φιλος μ μπορει να πει καμμια μαλακία παραπάνω εσύ οχι.

όσο για το ποστ ειναι 100% αληθεια. η γουεστ χαμ λογω εκεινου του ματς εχει γινει χειροτερη κ απ'τον οφη. Ούτε ο κομποτης τέτοια ανατροπή. αλλα μαγκια του, του τσιχλακια που τα κανει,μόνος του παιζει μπαλα

1ον ποιο αστειακι;; 1η φορα το ειπα...
2ον αν σε ενοχλησε,μαλακια μου...σορρυ

μιγάδας
04-04-2011, 00:26
τι ''σορρι'' ρε, θα μας τρελανεις;; βριστον τον παλιομ@λ@κα που θα σε πει και βλακα....αντε ρε ντιντηδες πανε ν αναψουν λιγο τα αιματα κι αμεσως ''σορρι'' και ''σορρι''....δεν παμε που δεν παμε βαρκελωνη, ας τα κανουμε λιγο που@να, δε βλαπτει....:p

8rilos!!!
04-04-2011, 00:33
τι ''σορρι'' ρε, θα μας τρελανεις;; βριστον τον παλιομ@λ@κα που θα σε πει και βλακα....αντε ρε ντιντηδες πανε ν αναψουν λιγο τα αιματα κι αμεσως ''σορρι'' και ''σορρι''....δεν παμε που δεν παμε βαρκελωνη, ας τα κανουμε λιγο που@να, δε βλαπτει....:p

ασε ρε βουτυρομπεμπε...

μιγάδας
04-04-2011, 00:35
ε, εσεις που δεν ειστε ριξτε κανα καλο μπινελικι να ξεχαρμανιασουμε.........τι, μονο με τον κρις θ ασχολουμαστε.....

8rilos!!!
04-04-2011, 00:37
ε, εσεις που δεν ειστε ριξτε κανα καλο μπινελικι να ξεχαρμανιασουμε.........τι, μονο με τον κρις θ ασχολουμαστε.....

σε παρατησε η γκομενα μιγαδακο και δεν εχεις τι να κανεις; :p

μιγάδας
04-04-2011, 00:40
καλο ρε, αλλα παλιο.

λοιπον κατσε γιατι εσυ εισαι και κοτουλα. ρε ζουπ, ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΣΕΡ ΑΛΕΞ ΠΙΑ;;;;;;;;;

zouparos
04-04-2011, 00:49
εγώ την αλήθεια λέω.
ΟΥΤΕ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ το χθεσινό.

Τι τα κανει ηθελα να 'ξερα. Από αλαζονεία μάλλον όπως κάθε μεγάλος στον τομέα του. και απο επιδειξη δύναμης.
ΜΑΓΚΙΑ του ξαναλέω.

αλλά να λεμε τα πραγματα ως έχουν.

Από εκεινο το ματς 9-1 τα μεταξυ σας??

ΟΥΤΕ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ!!

DON
04-04-2011, 17:02
ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ...ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ???
Οκ είστε και καλά αφεντικά, για να μην φάνε και ξύλο απ'τους δικους τους, πήρανε και μια ξέμπαρκη 4αρα στο κύπελλο της πλάκας που δεν ασχολειται κανείς.
ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟΜΠΟΥΤΙΑΣΜΑ??
ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ Η ΛΑΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ??? 10ΕΤΕΣ???

ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

KAMAΡΙ μου ηρέμησε θα μου πάθεις τίποτα...

Την ώρα που ο διαιτητής ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΑ σφύραγε 2 πέναλτι σε 20 λεπτά εναντίον του PRIDE OF MANCHESTER της MATZESTE UNITED και το σκόρ γινότανε 2-0 υπέρ της Γουέστ Χαμ σε φαντάζομαι να ετοιμάζεις τα post τα ηρωικά με τα μεγάλα λόγια για το μπουρδέλο απο το μάτζεστε που πάλι πήρε πούλο και πάει το πρωτάθλημα και στα 18 θα μείνει και έρχεται η λιβερπουλάρα του νταλγκλίς κτλ...

και μετά ήρθε ο ROONEY και μέσα σε 40 λεπτάκια το έκανε 2-4 και ΤΕΖΑ όλοι...

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_01/Rooney0310DM_468x640.jpg

ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΤΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.


M23IdmrTqmg

ΖΟΥΠΑΚΟ ΜΟΥΥΥΥ...Πες αλεύρι...το 19ο σε γυρεύει!!! και μην σκας ρε Ζουπάκο μου...Και το ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΚΙ έκανε 5 χρόνια σχεδόν μέσα στην φάπα...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ Η ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ ΖΟΥΠΑΚΟ!!!

4 April 2004 Old Trafford 0–1

και μετά ΔΩΣΕ

και ξαναυπέγραψες

13 September 2008 Anfield 2–1

4.5 χρόνια ΑΝΥΠΟΓΡΑΦΟΣ ΡΕ ΖΟΥΠΑΚΟ?

zouparos
04-04-2011, 17:17
gEmNk5Tj_eA

http://1.bp.blogspot.com/_7m_kZk4Buzs/S5VFdMlF1II/AAAAAAAABE8/VZNZnFOPniQ/s400/%CE%9A%CE%9F%CE%9C%CE%A0%CE%9F%CE%A4%CE%97%CE%A3.j pg

http://images.mirror.co.uk/upl/m4/jan2011/0/1/the-godfather-image-1-373048575.jpg

johny b
04-04-2011, 17:33
Την αποσυντόνισε το γκολ στο τέλος του πρώτου την Ηλιούπολη

*GrimReaper*
06-04-2011, 21:03
ειδατε τον παικταρα τον παπαδοπουλο ετσι?

DON
07-04-2011, 00:47
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_01/Rooney0310DM_468x640.jpg

ZOYΠΑΚΟ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΡΕ???

SuperSayian
07-04-2011, 01:10
Ποια Λίβερπουλ ρε??Μπαρτσελόνα:p:p:p:p

Μάλλον ο ζουπ είναι ακόμα εκστασιασμένος.Κρίμα και μπήκα περιμένωντας να χετε γράψει 2-3 σελίδες σήμερα!

Eleni7
07-04-2011, 02:35
Οχι, οτι πολυασχολουμαι με ξενο ποδοασφαιρο (δεν ειμαι Man utd ή Chelsea,μια συμπαθεια τρεφω για την Liverpool).Μονο cl βλεπω και αυτο μετα τα προημιτελικα.Αλλα,αυτο στο τελος δεν ηταν λιγο πεναλντι?

Dude
07-04-2011, 02:39
8ryle κοψε αυτο το αστειακι οκ? αντε βλακα
ο ντον ειναι φιλος μ μπορει να πει καμμια μαλακία παραπάνω εσύ οχι.


Νευράκια; Πολύ παρεξηγιάρης ξαφνικά... Τελοσπάντων, άλλη φορά καλό είναι αν σε πειράξει κάτι να το πείς πιο όμορφα. Ο τρόπος σου εδώ είναι αντίθετος με τους κανόνες, όσο κι αν είσαι παλιός και όλοι σε ξέρουν... συν ότι ο 8rilos ήταν κάτι παραπάνω από προφανές ότι δεν ήθελε να σε προσβάλει. Μόνος σου θίχτηκες.

SuperSayian
07-04-2011, 02:47
Πεναλντάρα ήταν για να τα λέμε ολα αλλά αυτό το πράγμα που λέγετε Τσέλσι είναι ανίκανο πέρα για πέρα!Για να μην μιλήσω για το άλλο ανέκδοτο που λέγετε Τόρες...Έλεος απλά!

Eleni7
07-04-2011, 02:55
Αλλος βλακαμας ο Αντσελοτι.Αφηνει μεσα 90 λεπτα τον ανυπαρκτο Τορες και βγαζει τον μοναδικο παικτη που ταλαιπωρουσε την αμυνα της Γιουναιτεντ,τον Ντρογμπα.Στην αλλαγη οι παικτες της αμυνας δεν μπορουσαν να κρυψουν το χαμογελο τους

zouparos
07-04-2011, 02:58
Σε ποιο ματς ρε Εleni??
Πες μου ότι έβλεπες τον αγγλικο προημιτελικό ράγκμπι στη νετ...

@dude...εσύ το λες ότι μόνος μου θίχτηκα εγώ διαφωνώ. είναι προσβολή να μου γράφει με κάτι γραμματα ροζ τεραστια βαζελοψυχος. Και δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες. όταν βρίζω την μικρη ομαδα του ματζεστε εχω νευρα. Και δεν υπηρχε λόγος να επεμβεις τώρα μετά από 100 ώρες που το λύσαμε μόνοι μας απο πμ. Σαν το κουγια εκανες τώρα με το ξερό το αιμα στη μουρη.

DONάκο εγώ δεν μιλάω. Βλέπω μπάλα προς το παρών. Εσύ άνοιγε το δεν πειράζει...Τελικό με μαρσέιγ, τσέλσκι και σάλκε. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ:eek:

Εγω ΑΝ φτάσω με Άρσεναλ,Σαχτάρ,Ρεάλ.

ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 η σαχτάρ τις κοντράρει, τις 2 δε τις περνάει αέρα!! Φαντάσου.

ΑΛΛΑ δεν πειράζει μίλα μίλα. Δεν σε χόρτασε στη Ρώμη, τώρα το σενάριο θα είναι καλύτερο.
ΕΠΙ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ.

Θα είναι ωραίος τελικός. Θα παίξει μπάλα η ματζεστε (ωχαχαχαχαχαχα τα νεφρά μου), δεν θα κλειστει θα παιξει ανοιχτα (ωχαχαχαχαχαχαχα) και θα νικήσει ο καλύτερος.
Εντάξει αν μια στο εκατομμύριο σε ξαναγαμήσει ο ΜΕΣΣΙ θα φταιει η ντόπα(ωχαχαχαχα). Πολ σκόουλς ράιαν γκιγκς ετών 80 παρά κάτι μαζί, ο ΜΕΣΣΙ παίρνει ντόπα.

Όσο για την Λίβερπουλ θα ξανασηκωθούμε γαμώ τον σωτήρη κυργιάκο ανύπαρκτε κλεφτοκοτά απομίμηση του οτο ρεχάγκελ

zouparos
07-04-2011, 02:59
Αλλος βλακαμας ο Αντσελοτι.Αφηνει μεσα 90 λεπτα τον ανυπαρκτο Τορες και βγαζει τον μοναδικο παικτη που ταλαιπωρουσε την αμυνα της Γιουναιτεντ,τον Ντρογμπα.Στην αλλαγη οι παικτες της αμυνας δεν μπορουσαν να κρυψουν το χαμογελο τους

μήπως ρε δεν εισαι κοπελα?? δεν παιζεσαι λεμε. ολα τα αθληματα ξερεις, τα μελετάς όμορφα όπως ο νικόλας ο αλέφαντος, δεν παιζει να 'σαι κοπελα.

Eleni7
07-04-2011, 03:05
Σε ποιο ματς ρε Εleni??
Πες μου ότι έβλεπες τον αγγλικο προημιτελικό ράγκμπι στη νετ...

Η αληθεια ειναι οτι ειχα χρονια να δω τοσο ξυλο σε αγωνα champions league.Ειδικα μια καρατια του Φερντιναντ πανω στον Μαλουντα ηταν λιγο σοκαριστικη.

Όσο για την Λίβερπουλ θα ξανασηκωθούμε γαμώ τον σωτήρη κυργιάκο ανύπαρκτε κλεφτοκοτά απομίμηση του οτο ρεχάγκελ

Μακαρι η Λιβερπουλ να επιστρεψει στην κορυφη.Ή τουλαχιστον να την διεκδικησει ξανα.Οση καζουρα και να πεφτει,δεν θα υπηρχε Γιουναιτεντ χωρις Λιβερπουλ και Λιβερπουλ χωρις Γιουναιτεντ,τουλαχιστον οχι με την εννοια που τις ξερουμε τωρα.Ειναι και οι 2 ομαδες Θρυλοι.Σαν τον Θρυλο.Αλλα με παικτες σαν τον Κυργιακο και τον Σκρτελ δεν θα δουν προκοπη στο λιμανι...

Eleni7
07-04-2011, 03:07
μήπως ρε δεν εισαι κοπελα?? δεν παιζεσαι λεμε. ολα τα αθληματα ξερεις, τα μελετάς όμορφα όπως ο νικόλας ο αλέφαντος, δεν παιζει να 'σαι κοπελα.


Οχι!Αληθεια κοπελα ειμαι!Απλα επειδη ο μπαμπας ηταν ποδοσφαιριστης,μου κολλησε το μικροβιο.Αν και εγω αγωνιστικα προτιμησα μπαλα πορτοκαλι χρωματος!

Dude
07-04-2011, 03:09
Τώρα το είδα, για αυτό και τώρα μίλησα. Πρέπει να είναι σβησμένο, κάτι τέτοιο, γιατί δεν το βλέπω σε προηγούμενες σελίδες... Τελοσπάντων, εσύ προσεβλήθης γιατί σε είπε έτσι... Αυτός λογικό να θίχτηκε που τον είπες βλάκα, και παρόλα αυτά δεν σου απάντησε με άσχημο τρόπο, γιατί κατάλαβε ότι σε πείραξε... οπότε +1 από μένα στο μικρό. Κατά τα άλλα προσπάθησε να αφήνεις τα νεύρα σου εκτός φόρουμ, και αν θέλεις να μην σε πειράζουν, προσπάθησε να εκτίθεσαι λιγότερο... ή ζήσε με τις συνέπειές αυτού και μην τα θές μονά ζυγά δικά σου. Αυτά. Καληνύχτα και ώρα καλή... ;)

SuperSayian
07-04-2011, 03:13
Ειδικα μια καρατια του Φερντιναντ πανω στον Μαλουντα ηταν λιγο σοκαριστικη.

Do you know Bruno Cirillo?:eek::eek::eek: χαχαχα

Γιατί ρε παιδιά φάση είχε σήμερα το Αγγλικό "ντέρμπι",βέβαια λίγο πόναγαν τα μάτια μας αλλα εντάξει..Μια πάσα της προκοπής ρε παιδιά,μια πάσα να δούμε...Ο Τόρες στο μισο μέτρο έκανε λάθος πάσα ο αθεόφοβος...Ρε εμένα να βαζε κάτι παραπάνω θα κανα...Αν πας ολο γιόμες,γιόμες,γιόμες και ξυλίκι απο πίσω τι θέαμα να δεις?Και η αλήθεια είναι οτι αν η Τσέλσι είχε μια πιθανότητα να κάνει κάτι καλό αυτό θα γινόταν με τον Ντρογκμπά,αν θυμάμαι καλά και το δοκάρι απ τα δικά του πόδια ξεκίνησε!

zouparos
07-04-2011, 03:16
Οχι!Αληθεια κοπελα ειμαι!Απλα επειδη ο μπαμπας ηταν ποδοσφαιριστης,μου κολλησε το μικροβιο.Αν και εγω αγωνιστικα προτιμησα μπαλα πορτοκαλι χρωματος!

Ε εντάξει κανείς δεν είναι τέλειος!!

Καρατιά ο ρίο?? Αποκλείεται:p

Τέλος πάντων,ελπίζω στον τελικό του Γουέμπλει(χουντεμπλεϊ) να μην χάσουν το δρόμο οι γιδοβοσκοι της μικρής κωμόπολης διπλα στο Μπόλτον και να έρθουν με τις γκλίτσες τους, να στήσουν το ωραίο το τοίχος τους με 10 αμυντικούς, να κάνουν τις πολλές τις ευκαιρίες τους (2 αν ειναι σε μέρα), να κάνει και τα βουντου του ο σκατόγερος και βλέπουμε.

Έχουμε καιρό ακόμα...
Αν και με τον ημιτελικό που έρχεται κανείς δεν θα θυμάται τον τελικό.
Εκεί είναι τα δύσκολα για την Μπαρτσελόνα. ελέω μουρινιο δύσκολα, γιατί κατα τ'αλλα...

Eleni7
07-04-2011, 03:17
Ολα κ ολα.Η Λιβερπουλ την επιασε κοτσο την Τσελσι.Ο Τορες εχει να παιξει καλο ποδοσφαιρο τουλαχιστον 2 χρονια (λαμπαδα στον Βιγια πρεπει να αναψουν για το Μουντιαλ οι Ισπανοι).Οχι μονο εδωσαν ενα καρο λεφτα,αλλα η Λιβερπουλ τα χειριστηκε και καλα περνωντας 2 νεαρους αλλα και ταλαντουχους παικτες.

υγ.Δεν σημαινει κατι το αποψινο διπλο.Εμφυλιοι προημιτελικοι και ημιτελικοι εχουν αλλο βαρος απο τα παιχνιδια πρωταθληματος (ισχυει σε ολα τα σπορ).Τα παντα μπορει να γινουν.Παιζει ρολο και η τυχη.Θα το παλεψει η Τσελσι,αν και η Γιουναιτεντ εχει την φανελα

zouparos
07-04-2011, 03:22
όχι και ταλαντουχος ο ανθρακορύχος ο ξάδερφος του νίκου ιορδανίδη με μαλλιά!!
Και μην μου βαλει κανεις κανα βιντεάκι απ'το yt...
εγώ 36 εκατομμύρια δεν έδινα ούτε για τον νάνι αυτή την στιγμή, ούτε για τον αγκουέρο.
όχι για αυτον τον ξυλοκοπο.

4αρι στον ΟΣΦΠ παίζει αυτος,οχι επιθετικος στην Λίβερπουλ

SuperSayian
07-04-2011, 03:23
Οχι!Αληθεια κοπελα ειμαι!

[Γκουζκούνης mode on]Απεδειξέ το:p:p:D:D:D[Γκουζγκούνης mode off]

Ρε οι ρεβάνς είναι την άλλη εβδομάδα?

KonTaz
07-04-2011, 03:28
Πάντως η Μαν Γιου δεν βλέπεται...

Eleni7
07-04-2011, 03:29
όχι και ταλαντουχος ο ανθρακορύχος ο ξάδερφος του νίκου ιορδανίδη με μαλλιά!!
Και μην μου βαλει κανεις κανα βιντεάκι απ'το yt...
εγώ 36 εκατομμύρια δεν έδινα ούτε για τον νάνι αυτή την στιγμή, ούτε για τον αγκουέρο.
όχι για αυτον τον ξυλοκοπο.

4αρι στον ΟΣΦΠ παίζει αυτος,οχι επιθετικος στην Λίβερπουλ

Η αληθεια ειναι οτι τον εχω δει να παιζει μια φορα,και αυτη κατα τυχη.Σε ενα παιχνιδι Σιτυ-Νιουκαστλ φετος.Ηταν παρα πολυ καλος.Ειχε σκοραρει μια ή δυο φορες.Καλα,και αυτα τα ποσα που ακουγονται εγω δεν τα πολυπιστευω (πχ Μπαλοτελι 30 εκατ,Τζεκο 30 εκατ κ.ο.κ).Παιζονται και αλλα πραγματα.Αλλωστε το ποδοσφαιρο ειναι πλεον μπιζνες.

Δεν ηταν παντως τοσο καλη κινηση αυτος οσο ο Σουαρεζ.Μεγαλος παικταρας αυτος,αν και πρεπει να ειναι λιγο κωλοπαιδο

SuperSayian
07-04-2011, 03:30
Πάντως η Μαν Γιου δεν βλέπεται...

ban άμεσα!χαχα,όντως αλλά η Τσέλσι απλά δεν υπάρχει σε ποδοσφαιρικό χάρτη!(Γι αυτό το επίπεοδ που υποτίθεται οτι είναι)

zouparos
07-04-2011, 03:37
ε εντάξει ρε μαλάκες. σκουριαζει η τσέλσκι.
ντρογκμπα-τερι-λαμπαρντ ολη η ραχοκοκκαλια μετράει αντίστροφα.

και βοηθειες μηδεν. τι ειναι αυτος ο ζιρκοφ κ ο αλλος ρε εκει μπροστά.
αν βγάλεις απ'αυτην την ομάδα τον μιχαλακη τον εσιεν μένει γυμνή που λέει ο λόγος.

όσο για τον αντσελότι εντάξει. είδα τώρα το ματς για απέλαση ο τύπος.

Το να βλέπεις αυτο το ματς ράγκμπι μετά την Μπαρτσελόνα είναι
ΣΑΝ να έχεις φάει σουβλάκια και μετά να τσιμπάς και λίγο σπανακόριζο

KonTaz
07-04-2011, 03:37
ban άμεσα!χαχα,όντως αλλά η Τσέλσι απλά δεν υπάρχει σε ποδοσφαιρικό χάρτη!(Γι αυτό το επίπεοδ που υποτίθεται οτι είναι)

Άλλη τραγική ομάδα από κει.Να δεις που θα πάει η Σάλκε τελικό Τσάμπιονς Λιγκ...

Eleni7
07-04-2011, 03:42
Καλα,ο Λαμπαρντ ειναι ρισπεκτ.Ειχα διαβασει σε μια ερευνα οτι εχει μετρηθει με iq 160!Ουτε ο Αινσταιν δεν ειχε τοσο!Τρομερα μυαλωμενος και κοντρολαρισμενος αθλητης

SuperSayian
07-04-2011, 03:45
Αν είχε 160,τόσο είχε και ο Αινστάιν μην κλέβεις:p:p...Εκτός και αν το μετράνε σε άλλη κλίμακα.χαχα

Ρε μετά ποια είναι τα διασταυρωματα?

johny b
07-04-2011, 03:45
Άη Κιού 160 αλλά μια τρίπλα κάθετη δεν μπορεί να κάνει.
Γύρω γύρω σαν τον Μπασινά μοιράζει

zouparos
07-04-2011, 03:47
ε ενταξει ο φρανκ ο λαμπαρντ ειναι οχι ο ινιεστα. δε λες που βελτιωθηκε κιολας.

*GrimReaper*
07-04-2011, 03:49
ας ειπωθει απο εμενα πρωτη φορα η σκεψη: Ρεαλ μαδριτης πρωταθλητρια ευρωπης σε μπασκετ και ποδοσφαιρο" Φυσικα και δεν το θελω, φυσικα και δεν το πιστευω 100% αλλα ποτε δεν ξες

johny b
07-04-2011, 03:51
Eγώ για το μπάσκετ το θέλω πάντως.

8rilos!!!
07-04-2011, 08:56
Νευράκια; Πολύ παρεξηγιάρης ξαφνικά... Τελοσπάντων, άλλη φορά καλό είναι αν σε πειράξει κάτι να το πείς πιο όμορφα. Ο τρόπος σου εδώ είναι αντίθετος με τους κανόνες, όσο κι αν είσαι παλιός και όλοι σε ξέρουν... συν ότι ο 8rilos ήταν κάτι παραπάνω από προφανές ότι δεν ήθελε να σε προσβάλει. Μόνος σου θίχτηκες.



@dude...εσύ το λες ότι μόνος μου θίχτηκα εγώ διαφωνώ. είναι προσβολή να μου γράφει με κάτι γραμματα ροζ τεραστια βαζελοψυχος. Και δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες. όταν βρίζω την μικρη ομαδα του ματζεστε εχω νευρα. Και δεν υπηρχε λόγος να επεμβεις τώρα μετά από 100 ώρες που το λύσαμε μόνοι μας απο πμ. Σαν το κουγια εκανες τώρα με το ξερό το αιμα στη μουρη.

Τώρα το είδα, για αυτό και τώρα μίλησα. Πρέπει να είναι σβησμένο, κάτι τέτοιο, γιατί δεν το βλέπω σε προηγούμενες σελίδες... Τελοσπάντων, εσύ προσεβλήθης γιατί σε είπε έτσι... Αυτός λογικό να θίχτηκε που τον είπες βλάκα, και παρόλα αυτά δεν σου απάντησε με άσχημο τρόπο, γιατί κατάλαβε ότι σε πείραξε... οπότε +1 από μένα στο μικρό. ;)

ρε συ dude δικιο εχει ο ζουπ,αυτος με ειπε βλακα(σιγα τα ωα) και εγω τον ειπα βαζελοψυχο= οτι χειροτερο υπαρχει...
μπορει να το ειπα στην πλακα αλλα ο καθενας μπορει να ειχε παρεξηγηθει...
και το εχουμε λυσει το θεμα...

μιγάδας
07-04-2011, 11:11
Ρε μετά ποια είναι τα διασταυρωματα?

μαντσεστερ-σαλκε και ρεαλ-μπαρτσα.

τι μαλακια ρε παιδι μου οι φετινοι προημιτελικοι...απο τον πρωτο αγωνα τελειωσαν ολοι....

DON
07-04-2011, 12:46
Όσο για την Λίβερπουλ θα ξανασηκωθούμε γαμώ τον σωτήρη κυργιάκο ανύπαρκτε κλεφτοκοτά απομίμηση του οτο ρεχάγκελ

http://www.sport24.gr/football/England/idiokthths_ths_liverpoyl_o_lempron_tzeims.828132.h tml

ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΕΣΤΕ. ΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!Εκτός απο ανυπόγραφη ομάδα είστε και με ανυπόγραφο ιδιοκτήτη πλέον. ΡΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ?

KingJames
07-04-2011, 13:15
Don για μια κ μοναδική φορά σοβαρέψου κ μη λές αερολογίες.
Από χτές το βράδυ που τα ελληνικά σαιτς μεταφράζουν την είδηση δίνουν τη δικιά τους ερμηνεία.Αυτό που έβαλες ήταν σωστό -αν κ έχουν γράψει μεγάλη μαλακία εκει μέσα παλιότερα βγάζοντας κακία για το Βασιλιά-.
Αν κατάλαβες πως είναι κάτι σαν τον Αδαμίδη περαστικά σου.

DON
07-04-2011, 13:17
Lebron-Liverpool τι μένει?

ΛΕΜΠΡΟΝ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ (πανλαγοκοταικός).

KingJames
07-04-2011, 13:35
Τα 'χεις κάνει πουτ@να όλα.Σου δίνω άφεση λόφω φυσικής ροής στη γραφικότητα κ στις τυμπανοκρουσίες.

zouparos
08-04-2011, 00:11
H φετινή Πόρτο είναι μια μικρουλα τοση δα Μπαρτσελόνα.
Βλέπωντας και λίγο μπενφίκα κατάλαβα γιατί το παίρνει φέτος με 48 βαθμούς διαφορά.
Ωραία φουρνιά η πόρτο απ'τη μέση και μπροστά.

DON
08-04-2011, 11:38
H φετινή Πόρτο είναι μια μικρουλα τοση δα Μπαρτσελόνα.
Βλέπωντας και λίγο μπενφίκα κατάλαβα γιατί το παίρνει φέτος με 48 βαθμούς διαφορά.
Ωραία φουρνιά η πόρτο απ'τη μέση και μπροστά.

Με ποιόν ηγέτη???

http://runvyntrarun.files.wordpress.com/2007/12/belluschi.jpg

υ.γ. 3 απο τις 4 ομάδες των 4 του ΟΥΕΦΑ προτογαλικές??? ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΛΑΔΑΡΑ.

KingJames
08-04-2011, 14:04
QJ0AGYi42Z4&feature=player_embedded

Ζουπαρε σαν 15χρόνο έτοιμο να τη βγάλει να τη ζουλίξει είναι...Αυτά από μένα...Προβλέπω μάχη

DON
08-04-2011, 14:12
ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!

Δείτε ρε παιδιά τον μεγαλύτερο παίκτη του πλανήτη! ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΖΟΥΠΑΚΟ ΜΟΥ κοίτα την γατούλα σου! Ρε μέσσι που πα ρε μέσσι...ΡΕ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???

Δεν εξηγείται αλλιώς. Lebron-Messi μάθανε ότι είμαι σε κατάθλιψη μετά την Σιένα και είπανε "πάμε να κάνουμε τον ντονάκο να πεθάνει απο τα γέλια"...ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΣΣΙ ΕΡΩΤΥΛΕ.

Κάνεις και cybersex μέσσι!?ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

tc-g6
08-04-2011, 15:06
ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΓΚΟΜΕΝΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΟΜΩΣ???

redfan
08-04-2011, 17:49
αφηστε ρε τον ανθρωπο να συγκεντρωθει στην μπαλλα να μας μαγευει.Δεν ειναι για oλους αυτα.
http://img651.imageshack.us/img651/1458/georgeod.jpg (http://img651.imageshack.us/i/georgeod.jpg/)

KingJames
08-04-2011, 18:01
Απ'το μουσείο.Μόνο κ μόνο για να το δείς.
http://img822.imageshack.us/img822/3789/1000167p.jpg

Υ.Γ Της αγγλοβαζελομάδας δε θα μπεί ποτέ...

TT7
08-04-2011, 21:32
αφηστε ρε τον ανθρωπο να συγκεντρωθει στην μπαλλα να μας μαγευει.Δεν ειναι για oλους αυτα.
http://img651.imageshack.us/img651/1458/georgeod.jpg (http://img651.imageshack.us/i/georgeod.jpg/)

Και που επαιζε ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ?????Ο Θρυλος των γηπεδων και Θρυλος των Κρεβατιων??

kopitis
08-04-2011, 23:41
Και που επαιζε ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ?????Ο Θρυλος των γηπεδων και Θρυλος των Κρεβατιων??

φούλαμ;;;;:rolleyes::rolleyes:

μιγάδας
08-04-2011, 23:42
μπαααααααααα........

αν και προσωπικα λατρευω τον τυπο στο αβαταρ του κοπιτη

*GrimReaper*
09-04-2011, 00:14
Απ'το μουσείο.Μόνο κ μόνο για να το δείς.
http://img822.imageshack.us/img822/3789/1000167p.jpg

Υ.Γ Της αγγλοβαζελομάδας δε θα μπεί ποτέ...

eeeeeetsi!

DON
09-04-2011, 01:03
Αυτό είχε μπει σε επίσκεψη των οπαδών της. ΟΤΑΝ έρθουν και της Μάντσεστερ έλα να δούμε αν θα μπεί...ΓΚΕΜΠΕΛΣ.

*GrimReaper*
09-04-2011, 01:06
ΓΚΕΜΠΕΛΣ.

μεχρι εκει που δεν παει ομως!! :cool:

*GrimReaper*
09-04-2011, 01:07
Οι δεκαπέντε καλύτερες αποκρούσεις

http://www.sport24.gr/football/ellada/oi_dekapente_kaluteres_apokrouseis.829308.html

λιγο οτι ναναι...πχ εχει πρωτα τον σαργκανη στο 12 και μετα στο 11 τον χαλκια που πηγε η μπαλα πανω του

Τα 10 καλύτερα γκολ της εβδομάδας

http://www.sport24.gr/football/Kosmos/ta_10_kalutera_gkol_ths_evdomadas.829372.html

lamar
09-04-2011, 12:11
Αυτό είχε μπει σε επίσκεψη των οπαδών της. ΟΤΑΝ έρθουν και της Μάντσεστερ έλα να δούμε αν θα μπεί...ΓΚΕΜΠΕΛΣ.

Για τις ομαδες μπορεις να λες οτι θες. Αλλα για τους οπαδους μην κουραζεσαι.

Δεν εχουμε καμια σχεση με τους οπαδους την ΜanUtd. ΚΑΜΙΑ!!!

Εχουμε παει και στο Old Trafford και στο Anfield.

Στο Anfield ειχαμε αυτο...

iyqKWLVBIh4&feature=related

Και στο Old Trafford δεν ειχαμε τιποτα...

*GrimReaper*
09-04-2011, 14:44
αφου το παραδεχεται μονος του οτι ειναι ο συγχρονος γκεμπελς! Τι του απαντατε!

tc-g6
11-04-2011, 10:15
Αυτό είχε μπει σε επίσκεψη των οπαδών της. ΟΤΑΝ έρθουν και της Μάντσεστερ έλα να δούμε αν θα μπεί...ΓΚΕΜΠΕΛΣ.

ΠΡΩΤΟΝ, οι οπαδοι της LFC ηταν οι ΠΡΩΤΟΙ που εστειλαν συλληπητηρια μετα τα ατυχημα.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ, δες το video του lamar-ινα.
ΤΡΙΤΟΝ, η λογικη και μονο της manu ειναι ομοια με αυτη της βαζελας.

zouparos
11-04-2011, 21:22
ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!

Δείτε ρε παιδιά τον μεγαλύτερο παίκτη του πλανήτη! ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΖΟΥΠΑΚΟ ΜΟΥ κοίτα την γατούλα σου! Ρε μέσσι που πα ρε μέσσι...ΡΕ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???

Δεν εξηγείται αλλιώς. Lebron-messi μάθανε ότι είμαι σε κατάθλιψη μετά την Σιένα και είπανε "πάμε να κάνουμε τον ντονάκο να πεθάνει απο τα γέλια"...ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΣΣΙ ΕΡΩΤΥΛΕ.

Κάνεις και cybersex μέσσι!?ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

kατάντια στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ συζήτηση τέτοιο σχόλιο.
Να μιλήσω τότε αν είναι πουστρα ο σνάιντερ και αν τον έχει μεγάλο ο μαραντόνα...ΚΑ-ΤΑ-ΝΤΙΑ!

Άσε που δεν έχω ψάξει αν έχει πει κάτι ο Μέσσι για αυτο το βίντεο, που δεν έχω καταλάβει και κάτι το περιεργο-κακο-επιληψημο, γιατί μου κάνει και για μουφιά πέραν όλων των άλλων.

Και κάτι σοβαρό τώρα,
Φυσικά και ο μπελουτσι δεν ειναι ο ηγετης της φετινής Πόρτο. γραναζι να τονε πεις μεχρι εκει. αυτο δεν αμφισβητει την αξια του φυσικά.

redfan
11-04-2011, 21:54
ΠΡΩΤΟΝ, οι οπαδοι της LFC ηταν οι ΠΡΩΤΟΙ που εστειλαν συλληπητηρια μετα τα ατυχημα.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ, δες το video του lamar-ινα.
ΤΡΙΤΟΝ, η λογικη και μονο της manu ειναι ομοια με αυτη της βαζελας.

τι λογικη εχει η manu που ταιριαζει με της βαζελας?ΑΠλα ειναι τα πραγματα.
ολυμπιακος-γιουβεντους-μαντσεστερ-ρεαλ μαδριτης
Οι ομαδες με τους περισσοτερους οπαδους στην χωρα τους και με τους ακομα περισσοτερους αντι-οπαδους.Αυτες τις ομαδες η τις λατρευεις η τις σιχαινεσαι.ΟΠΩΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΣΤΕΣ.

johny b
11-04-2011, 21:57
Kαι οι οποίες στην Ευρώπη δεν είναι δυνάστες-πλην Ρεάλ-
είναι άστες

redfan
11-04-2011, 22:03
ε προφανως τους οπαδους τους ντοπιους στο πρωταθλημα τους αποκτας

*GrimReaper*
12-04-2011, 03:34
τι λογικη εχει η manu που ταιριαζει με της βαζελας?ΑΠλα ειναι τα πραγματα.
ολυμπιακος-γιουβεντους-μαντσεστερ-ρεαλ μαδριτης
Οι ομαδες με τους περισσοτερους οπαδους στην χωρα τους και με τους ακομα περισσοτερους αντι-οπαδους.Αυτες τις ομαδες η τις λατρευεις η τις σιχαινεσαι.ΟΠΩΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΣΤΕΣ.

Ερωτηση....Τι κοινο εχουν Βαζελος-Ρεαλ μαδριτης-Μανου-Μιλαν?
Απαντηση...ΒΡΩΜΑ ΜΠΟΧΑ

Τα εχουμε πει μην τα ξαναλεμε

Ολυμπιακος-Λιβερπουλ-Ερυθρος Αστερας-Μπαρτσα[παλια τουλαχιστον(για τους ρομαντικους το λεω)]

υ.γ ΤΡΕΛΗ ΠΟΥΤΣΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΣΤΕΣΤΑ!...ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΠΟΛΗ ΛΕΜΕΝΣ....ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΑΝΣΤΕΣΤΑ!

Eleni7
12-04-2011, 23:32
Don σε προλαβα :p

http://askmeany.com/wp-content/uploads/2009/12/ryan-giggs-askmeany.jpg

DON
12-04-2011, 23:34
http://www.google.gr/url?source=imgres&ct=img&q=http://xfootballwallpapers.com/wp-content/uploads/wallpapers/Glory-Glory-Man-United.jpg&sa=X&ei=WLSkTZhJw5k69_at_wg&ved=0CAQQ8wc&usg=AFQjCNHRcGG7V80Fa5XEBXCLlc3IABLatg

Eleni7
12-04-2011, 23:35
χεχεχε

Πως πανε τωρα οι διασταυρωσεις?

TT7
12-04-2011, 23:42
Μπαρτσα-Ρεαλ

Μανου-εχω τις αγγλικες ομαδες πελατες με Σαλκε......

Βλεπω επαναληψη τελικου 2009..Εκτος και αν ο εκλεκτος κανει κανενα τρελο ή η Σαλκε ειναι καλυτερη ομαδα απο οσο νομιζουμε...

Eleni7
12-04-2011, 23:44
Η Γιουναιτεντ θα ειναι τελικο.
Στο Μπαρτσα-Ρεαλ θα γινει χαμος.

Και για να μην ξεχνιομαστε:p

YzjF7bLyvc4

SuperSayian
12-04-2011, 23:47
Πάντως για να μην φανώ και εριστικός παρότι θα φανώ:p:p:p προσωπικά δεν δίνω σχεδόν καμία τύχη για το τρόπαιο στην Μάντζεστερ...Και ξαναλέω αυτό το πράγμα με τα μπλε λέγετε Τσέλσι?

TT7
13-04-2011, 00:01
Αν παει με αυτο το ροστερ τελικο εχοντας παρει και το πρωταθλημα ειναι μυθικο κατορθωμα απο τον Σερ Τσιχλα...και ας μην το παρει..

SuperSayian
13-04-2011, 00:03
^^ Δεκτόν και σωστόν αλλά για να τα λέμε και ολα τον βοήθησαν και οι περιστάσεις πολύ...Πάρα πολύ!Το να παίζεις ημιτελικό Τσου λου με Σάλκε δεν συμβαίνει και κάθε χρόνο!

johny b
13-04-2011, 00:05
^^ Δεκτόν και σωστόν αλλά για να τα λέμε και ολα τον βοήθησαν και οι περιστάσεις πολύ...Πάρα πολύ!Το να παίζεις ημιτελικό Τσου λου με Σάλκε δεν συμβαίνει και κάθε χρόνο!

Αν παίζεις κάθε χρόνο στους 8 και τους 4 θα κάτσει κι η Σάλκε

TT7
13-04-2011, 00:08
Παιζεις με μια ομαδα που ξεκωλιασε την περσυνη πρωτθλητρια με 5 γκολ στην εδρα της...δεν θα ναι και παιχνιδακι να περασεις...

zouparos
13-04-2011, 00:15
ποια περσινη πρωταθλητρια μωρε.
με εναν προπονητη και 11 ατομα κατενατσιο??

ξεφτυλιστηκε ολοκληρωτικα η περσινη ομαδα.

της πουτσας ομαδα η σαλκε, αλλα μεσα στη κωλοφαρδια που δερνει την ομαδα αυτή,το κακο ειναι πως μονο να χασει εχει πια μεχρι το γουεμπλεϊ.
ενω με την ιντερ θα μας το παρουσιαζαν και καλά ντέρμπι γελάει το σύμπαν όλοκληρο.

βαραγα ενεσεις με την μπαρτσελόνα και το γυρναγα κατα διαστηματα και δεν αντεχα!! παίζανε ακόμα χειρότερα.

αλλά εντάξει τους δικαιολογώ. είχαν και τρομοκρατία με την γιαγια να φωναζει επιτακτικα μπακ μπακ στον παικτη της τσελσκι που εκλεβε μετρα σ'ενα πλαγιο αουτ.
ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

y.g. kαι για πες μας ρε τζονι τις τελευταιες 4 χρονιες με ποιες επαιζε η μπαρτσελονα πχ σε 4. επειδη ειπες για τη σαλκε κ τις πιθανοτητες

DON
13-04-2011, 00:16
ZOYΠΑΚΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΡΕ?

SINCE 1990
L9F2H-VWfoA

SuperSayian
13-04-2011, 00:34
Φυσιολογικό είναι να παίζει κάθε χρόνο στους 8 η Γιουνάιτεντ.Είναι μεγάλη ομάδα δεν το αμφισβητεί κανείς αυτό νομίζω(Άσχετο αν κάνουμε και καμια πλάκα που και που:D:D) το να είναι κάθε χρόνο εκεί είναι ή θα πρέπει να είναι το ελάχιστο που ζητάνε οι οπαδοί τις απ αυτή.Αν κάτσει καμια ξέμπαρκη στα ημιτελικά μπορέι να συμβεί,αν και για να πω την αλήθεια στα ημιτελικά εγω την τελευταία δεκαετία τουλάχισοτν δεν θυμάμαι στους 8 ναι είναι ποιο πιθανό, αλλά αν δεν έρθει κούπα η συμμετοχή σε τελικό σημαίνει πως απο τύχη έφτασες,αν πάρεις την κούπα φυσικά γίνεσαι μάγκας και κανείς δεν θα θυμάται οτι η Μάντζεστερ πήγε τελικό αποκλείωντας την Τσέλσι που παίζει καλύτερα με 10 παίχτες παρά με έντεκα και την Σάλκε(Ασχολίαστο)..Δεν λέμε οτι οι μεγάλες ομάδες διακρίνονται για τους τίτλους και οχι για τις συμμετοχές?Και το ρόστερ αυτό καθ αυτό δεν είναι άσχημο..Άσχημο είναι το αποτέλεσμα.Υπήρχαν χρονιές που είχε καλύτερο ρόστερ απ το φετινό με τον ίδιο προπονητή και δεν έκανε το βήμα παραπάνω.Άρα ή το επίπεδο έχει πέσει αρκετά ή αν έχεις τύχη διάβαινε...Όσο για το πρωτάθλημα τι να πούμε?Μπράβο τους το πήρανε με ουσιαστικό μοναδικό αντίπαλο την Άρσεναλ.Μια Λίβερπουλ που θυμίζει Λίβερπουλ μόνο στο όνομα και μια Τσέλσι για γέλια οκ,κατάφεραν και πήραν το πρωτάθλημα!

ΥΓ.Respect βέβαια στον Γκίγκς!Απίστευτα πράγματα για την ηλικία του!

zouparos
13-04-2011, 00:37
ακόμα τα 3 αγγούρια στο στόμα σου έχεις απ'το πρόσφατο ματσάκι, μην μιλάς.

Ή αν τα βγάλεις πες μας
για την γιαγιακα την χουλιγκανα που ελεγε μπακ μπακ στο πλαγιο κ ο αλλος σχολιαζε το κασκολ της (παντα ειμεθα εριστικοι οι λιμανισιοι)
καναρινάκι

johny b
13-04-2011, 00:42
Φυσιολογικό είναι να παίζει κάθε χρόνο στους 8 η Γιουνάιτεντ.Είναι μεγάλη ομάδα δεν το αμφισβητεί κανείς αυτό νομίζω(Άσχετο αν κάνουμε και καμια πλάκα που και που:d:d) το να είναι κάθε χρόνο εκεί είναι ή θα πρέπει να είναι το ελάχιστο που ζητάνε οι οπαδοί τις απ αυτή.Αν κάτσει καμια ξέμπαρκη στα ημιτελικά μπορέι να συμβεί,αν και για να πω την αλήθεια στα ημιτελικά εγω την τελευταία δεκαετία τουλάχισοτν δεν θυμάμαι στους 8 ναι είναι ποιο πιθανό, αλλά αν δεν έρθει κούπα η συμμετοχή σε τελικό σημαίνει πως απο τύχη έφτασες,αν πάρεις την κούπα φυσικά γίνεσαι μάγκας και κανείς δεν θα θυμάται οτι η Μάντζεστερ πήγε τελικό αποκλείωντας την Τσέλσι που παίζει καλύτερα με 10 παίχτες παρά με έντεκα και την Σάλκε(Ασχολίαστο)..Δεν λέμε οτι οι μεγάλες ομάδες διακρίνονται για τους τίτλους και οχι για τις συμμετοχές?Και το ρόστερ αυτό καθ αυτό δεν είναι άσχημο..Άσχημο είναι το αποτέλεσμα.Υπήρχαν χρονιές που είχε καλύτερο ρόστερ απ το φετινό με τον ίδιο προπονητή και δεν έκανε το βήμα παραπάνω.Άρα ή το επίπεδο έχει πέσει αρκετά ή αν έχεις τύχη διάβαινε...Όσο για το πρωτάθλημα τι να πούμε?Μπράβο τους το πήρανε με ουσιαστικό μοναδικό αντίπαλο την Άρσεναλ.Μια Λίβερπουλ που θυμίζει Λίβερπουλ μόνο στο όνομα και μια Τσέλσι για γέλια οκ,κατάφεραν και πήραν το πρωτάθλημα!

ΥΓ.respect βέβαια στον Γκίγκς!Απίστευτα πράγματα για την ηλικία του!

Δεν είναι τόσο απλό. Πόσες φορές πέρασε απ'τους 8 η Άρσεναλ?
Πάντως η θεώρηση με τα κύπελλα δε με βρίσκει συμφωνο. Η Γιουβέντους είναι τεράστιο σωματείο κι έχει όσα κι η Φόρεστ

DON
13-04-2011, 00:44
ακόμα τα 3 αγγούρια στο στόμα σου έχεις απ'το πρόσφατο ματσάκι, μην μιλάς.

Ή αν τα βγάλεις πες μας
για την γιαγιακα την χουλιγκανα που ελεγε μπακ μπακ στο πλαγιο κ ο αλλος σχολιαζε το κασκολ της (παντα ειμεθα εριστικοι οι λιμανισιοι)
καναρινάκι
http://www.historicalkits.co.uk/manchester_united/images/manchester_united_1893-1894.gif

χαρά απο 1 ματς. ΑΕΚΤΖΗΣ

σχολιασμός για παράγοντες, προπονητές, παίκτες και συμπεριφορές. ΒΑΖΕΛΑΣ

SuperSayian
13-04-2011, 00:56
Σωστό αυτό αλλά τώρα συγκρίνουμε λίγο πορτοκάλια με λεμόνια.Η Φόρεστ αν συνέχιζε στο ίδιο επίπεδο με τα 80's αυτή την στιγμή πιθανότατα θα θεωρούνταν απ τις κορυφαίες ομάδες,τώρα οσο για την Γιούβε ναι είναι μια ομάδα με ιστορία κτλ αλλά κατα την άποψη μου δεν μπαίνει στο πρώτο ράφι(στην συνολική της ιστορία) των Ευρωπαϊκών ομάδων!

DON
13-04-2011, 01:01
δεν μπαίνει στο πρώτο ράφι(στην συνολική της ιστορία) των Ευρωπαϊκών ομάδων!

καλά τώρα το εννοείς όταν το λες ή είναι η "υπερβολή" που μιλάει? Ομάδα με 27 σκουντέτο, 20 χρονιές 2η δηλαδή 47 χρονιές στην πρώτη 2άδα του ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ? Ομάδα με 2 Τσουλιά και 5 τελικούς? Ομάδα που έχει κατακτήσει ΟΟΟΛΑ τα ευρωπαικά τρόπαια απο τσουλι, μέχρι κυπελλούχων, ουεφα, ιντερτότο, σούπερ καπ, διηπειρωτικά???

Ε ΟΧΙ.

johny b
13-04-2011, 01:02
Σωστό αυτό αλλά τώρα συγκρίνουμε λίγο πορτοκάλια με λεμόνια.Η Φόρεστ αν συνέχιζε στο ίδιο επίπεδο με τα 80's αυτή την στιγμή πιθανότατα θα θεωρούνταν απ τις κορυφαίες ομάδες,τώρα οσο για την Γιούβε ναι είναι μια ομάδα με ιστορία κτλ αλλά κατα την άποψη μου δεν μπαίνει στο πρώτο ράφι(στην συνολική της ιστορία) των Ευρωπαϊκών ομάδων!

xαλαρά στο τοπ 5. Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Μίλαν, Γιουβέντους, Μπάγερν
άσχετα αν δε συμπαθώ καμμία

redglove
13-04-2011, 01:07
καλά τώρα το εννοείς όταν το λες ή είναι η "υπερβολή" που μιλάει? Ομάδα με 27 σκουντέτο, 20 χρονιές 2η δηλαδή 47 χρονιές στην πρώτη 2άδα του ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ? Ομάδα με 2 Τσουλιά και 5 τελικούς? Ομάδα που έχει κατακτήσει ΟΟΟΛΑ τα ευρωπαικά τρόπαια απο τσουλι, μέχρι κυπελλούχων, ουεφα, ιντερτότο, σούπερ καπ, διηπειρωτικά???

Ε ΟΧΙ.

Απ'όταν έφυγε ο Ζιντάν δεν έχει σημείο αναφοράς η Γιουβέντους. Δηλαδή πιάσε έναν εικοσιπεντάρη και πες του να σου πει για αυτήν την ομάδα και θα καταλάβεις. Ή δέχεσαι ότι και η Βαρέζε και η Αρμάνι Τζηνς είναι από τις κορυφαίες μπασκετικές;

zouparos
13-04-2011, 01:09
χαρά απο 1 ματς. ΑΕΚΤΖΗΣ

σχολιασμός για παράγοντες, προπονητές, παίκτες και συμπεριφορές. ΒΑΖΕΛΑΣ

δεν έχω χαρά από κανένα ματς. στεναχωρια εχω για την λίβερπουλ.
αλλά εσύ ανέφερες την λίβερπουλ σήμερα και σου απάντησα.
Ψέμματα είναι πως πρόσφατα ήσουν με 3 αγγουρες στο στόμα??

Θα έπαιζε ο Ολυμπιακός στους 8 του τσάμπιονς λιγκ και θα ανέφερε το αεξακι?
Ε εσύ το έκανες!! Φαντάσου...

Σχολίασα σήμερα κάτι για παράγοντα,παίκτη ή προπονητή της μικρής ομάδας της συνοικιας του μπόλτον??
Για μια χουλιγκανα γιαγιακα σχολίασα και το καυτο κοινό του γηπέδου σας που ακουγοντουσαν οι ανύπαρκτοι λέω. ΓΕΛΑΕΙ το σύμπαν

@τζονι_μπι...δεν μου ειπες αν ετυχε με την "σαλκε" η μπαρτσελόνα τα τελευταια χρονια στους 4...

Οι μεγαλύτερες ομάδες στην Ευρώπη, επομένως και στον κόσμο ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ και δυστυχώς για μερικές για μένα μετά τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ είναι με τυχαια σειρά
η λίβερπουλ,η μικρη ομαδουλα της επαρχιας του νησιου,η μπαρτσα, η ρεαλ,η μπάγερν και η γιουβεντους.
για μένα αυτες οι 6 και η μιλαν 7η.
για κατακτησεις λεω και για μπάλα που παιξανε, για κοσμο π σερνουν κτλ

johny b
13-04-2011, 01:10
Απ'όταν έφυγε ο Ζιντάν δεν έχει σημείο αναφοράς η Γιουβέντους. Δηλαδή πιάσε έναν εικοσιπεντάρη και πες του να σου πει για αυτήν την ομάδα και θα καταλάβεις. Ή δέχεσαι ότι και η Βαρέζε και η Αρμάνι Τζηνς είναι από τις κορυφαίες μπασκετικές;

Δεν υπάρχει στατιστική αναλογία ανάμεσά τους.
10 χρόνια πτώσης είχαν όλες οι μεγάλες ομάδες. Κάποιες είχαν και 30 ακόμα

TT7
13-04-2011, 01:14
@τζονι_μπι...δεν μου ειπες αν ετυχε με την "σαλκε" η μπαρτσελόνα τα τελευταια χρονια στους 4..

Ετυχε την προηγουμενη σεζον με τους μεγαλυτερους λουζερς της Ευρωπης, ασχετα αν εγω την γουσταρω σαν ομαδα, και ρουφηξε τις μπαλες του ''Εκλεκτου''....

johny b
13-04-2011, 01:17
@τζονι_μπι...δεν μου ειπες αν ετυχε με την "σαλκε" η μπαρτσελόνα τα τελευταια χρονια στους 4...

Να στο πω
όχι

zouparos
13-04-2011, 01:21
Ετυχε την προηγουμενη σεζον με τους μεγαλυτερους λουζερς της Ευρωπης, ασχετα αν εγω την γουσταρω σαν ομαδα, και ρουφηξε τις μπαλες του ''Εκλεκτου''....

μπω καλα οτι να 'ναι. εδω μιλαμε για μια ομαδα της πλακας πιο κατω ακομα και στην περιοχη της και μου μιλάς για ομάδα του μουρίνιο που είναι προπονηταράς και μάλιστα την 2η χρονιά του που το καλοκαιρι της δεν ειχε μουντιαλ-γιουρο!!
Μούσμουλα με φραγκοστάφυλα.

με σκορ 3-1 και 0-1(δλδ συνολικα γκολ 3-2) με ένα απ'τα 3 γκολ να είναι μόνο 2 μέτρα οφσάιντ εσύ το λες "ρουφηξε τις μπάλες".
ΝΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!:eek::eek::eek::eek:

ΕΤΣΙ ρε ΜΑΛΑΚΕΣ. τέτοια μπάλα σας αξίζει!!!
ευχομαι μα τη παναγια να βαλσαμωσουνε τέτοιες ομάδες και σε 20 χρονια να παίζεται μπάλα απ'τους ηλεκτρονικους υπολογιστές με 10 αμυντικούς και 1 επιθετικό.
και να βλέπετε μπάλα μόνο απ'το yt και να λεισμονείτε ακόμα και το εκτυθλωτικό ποδόσφαιρο του οτο ρεχαγκελ το 2004.

τέτοια σας αξίζουν όταν σε αγώνα που έγινε ότι έγινε κρίθηκε στη λεπτομέρεια λέτε τέτοιες μαλακίες.

Δλδ το 5-0 του μουρινιο το πιο προσφατο τι ειναι??
για πες μας ρε ξυπνιτζη αν το 3-2 με γκολ 3 μετρα οφσαιντ και 90 λεπτα ξεφτυλισμενη αμυνα ειναι "ρουφηξα τις μπαλες" τι ειναι το 5-0????

zouparos
13-04-2011, 01:23
Να στο πω
όχι

ε βέβαια. ε ενταξει περασε κ την μαρσέιγ και το νεκροταφειο του λονδινου όμως δεν λέει. και αν το παρει θαρρώ πως το 2030 αν αναπολουμε αυτες τις εποχές θα λέμε για την μάντσεστερ και το ποδοσφαιρο της το 2011...

SuperSayian
13-04-2011, 01:24
@Don ας αφήσουμε εξω τους εγχώριους τίτλους...Και προσωπικά διαφωνώ με την άποψη του "Συνολικά καλύτερου πρωταθλήματος του κόσμου" οι λόγοι?Πολλοί..Ενας εξ αυτών και απ τους ποιο κύριους είναι οτι δεν γίνετε να βάλω στο ίδιο τσουβάλι το ποδόσφαιρο της δεκαετίας του 70 με αυτό του 90.Δηλαδή αν για παράδειγμα το Ιταλικό ήταν το καλύτερο του κόσμου το 70 και μετά χάθηκε και το Αγγλικό το 90 και μετά πάλι χάθηκε θα είναι το ίδιο?Εντελώς αντίθετη άποψη για μένα!Τώρα δεν γίνετε μια ομάδα να συγκρίνετε συνολικά με μια άλλη αν η πρώτη έχει 5-7-9 Τσ Λιγκ και η άλλη 2!Και θύμισε μου την άποψη σου για την Λίβερπουλ?Ομάδα με 5 τρόπαια Τσου Λου,3 Ούεφα και 3 σούπερ καπ..Εσυ μας λες για πρώην ομάδα κτλ κτλ

@Τζόνυ δεν γίνετε να συγκρίνω την μισητή για μένα Ρεαλ με την Γουβέντους πχ. Και επίσης δεν γίνετε να λείπει η Λίβερπουλ απ το top 5!:D:D:D

TT7
13-04-2011, 01:26
για πες μας ρε ξυπνιτζη αν το 3-2 με γκολ 3 μετρα οφσαιντ και 90 λεπτα ξεφτυλισμενη αμυνα ειναι "ρουφηξα τις μπαλες" τι ειναι το 5-0???

Οτι ειναι και αυτο...διαστημικο ποδοσφαιρο ο Οβρεμπο...

8tLPRV-U6ds

johny b
13-04-2011, 01:33
ε βέβαια. ε ενταξει περασε κ την μαρσέιγ όμως δεν λέει. και αν το παρει θαρρώ πως το 2030 αν αναπολουμε αυτες τις εποχές θα λέμε για την μάντσεστερ και το ποδοσφαιρο της το 2011...

Ξεκολλάτε με το φανατισμό με τις ξένες διότι είναι κωμικό μετά από ένα σημείο.
Όπως είναι τώρα η Μπαρτσελόνα σημείο αναφοράς ποδοσφαίρου, κι αυτό δεν αμφισβητείται έτσι ή αλλιώς, ήταν κι η Μάνστεστερ τη δεκαετία του 90. Πανικός γινόταν 95-00 με τη Μαντσεστερ. Δεν είναι τυχαία η παγκόσμια εμπορικότητά της. Παγκοσμίως ήταν Μπουλς στο μπάσκετ, Μάντσεστερ στην μπάλα. Μετά από 30 χρόνια θα θυμάσαι την Μπάρτσα, ίσως ως μια απ'τις καλύτερες έβερ μαζί με Άγιαξ 70, Μίλαν 90, Ρεάλ 60, αλλά θα θυμάσαι και τον Καντονά, τον Μπέκαμ, τον Κιν, το Σκόουλς, τον Γκιγκς, το Φέργκιουσον.
Σούπερ Σάγιαν η Γιουβέντους αν κάνεις συνολική ποδοσφαιρική ανάλυση δεν μπορεί να μένει έξω απ'το τοπ 5. Και μόνο που είναι η μεγαλύτερη Ιταλική ομάδα μπαίνει. Τώρα αν δεν έχει όσα τρόπαια έχει η Μίλαν ή η Ρεάλ είναι άλλο καπέλο. Η Λίβερπουλ έχει μια μεγάλη 15ετία, που συνέπεσε με την τηλεόραση κι έκανε φανατικούς αλλά δεν έχει τόσο συνεπή ιστορία.

zouparos
13-04-2011, 01:41
Αυτός που το έφτιαξε το βίντεο λέγεται antilimanisios13???

Γιατί μόνο κάτι τέτοια γαμημένα παιδάκια κάνουν τέτοια βίντεο!!
4μιση λεπτά βίντεο και το μόνο που υπάρχει είναι ένα χέρι του πικέ!
ΜΟΝΟ!!

Παρόλα αυτά είχα ξαναπεί για εκείνη την σειρά των αγώνων με την τεράστια τότε τσέλσι,που ηταν ουσιαστικά ο τελικός του τσου λου, πως δεν ηταν κανένας καλύτερος και εξίσου το δικαιούντας κ οι 2.
Η διαιτησία έπαιζε την μπαρτσελόνα, χωρις φυσικά να γίνει κανα όργιο όπως πέρσι, γιατί πάντα έτσι κάνει η ουεφα.
την ειχανε ψιλογαμησει την προηγουμενη χρονια κ της έδωσαν τα στραγαλια.
που φυσικά και δεν φαίνονται σ'αυτο το αστειο το λιγοτερο βιντεακι που εβαλες.

Εγώ όμως δεν είπα για εκεινη την σειρά των αγώνων πως ο ντρογμπά και ο μπαλακ ρουφηξαν τις μπάλες της μπαρτσα γιατί το ματς ηταν αμφιροππο και λιγη σημασία έχει ποιος πέρασε.

Εσυ όμως το είπες!!! Το έγραψες!!!
Και με διαιτησία σαφώς πιο σφαγιαστική!!

Καταλαβαινεις την διαφορά? Καταλαβαινεις τι ηλίθιο είναι αυτο που γράφεις?

ειναι εξοργιστικο να γραφεις τετοιες ανοησίες για ενα ματς π κριθηκε σε ενα γκολ!!!

ΕΠΙΣΗΣ το διαστημικό ποδόσφαιρο πάντα υπάρχει και θα υπάρχει και δεν αλλάζει απ'τα τρόπαια μόνο.
ΜΑ στα αρχίδια μου αν θα το έπαιρνε στο παρίσι ή στη ρώμη ή αν θα το πάρει φέτος.

Θα αλλάξει το πόσο ΚΑΛΥΤΕΡΗ με διαφορά απ'την μαντσεστερ πχ ειναι φετος η μπαρτσελονα με το αν κερδισει σε ενα ματς η μαντσεστερ πχ στο τελικο???

εδώ μιλάμε για μπάλα!
δε μιλάμε για οβρεμπο.

μιλαμε για την μαλακια που ειπες πως ρουφηξε τα μπαλακια.

Αν αυτο ηταν ρουφηξα τα μπαλακια, το 5-0 το πρόσφατο τι ειναι?? ε που να μιλήσεις, θα γραψεις καμμια μαλακια ή κανα βιντεο με τα τρια πρωτα λεπτα να μην δειχνουν τπτ και το 1ο να ειναι κοκκινη στην μπαρτσελονα.

υ.γ. Αν αυτο ηταν ρουφηξα τα μπαλακια, το 5-0 το πρόσφατο τι ειναι??

TT7
13-04-2011, 01:42
xαλαρά στο τοπ 5. Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Μίλαν, Γιουβέντους, Μπάγερν
άσχετα αν δε συμπαθώ καμμία

Στο τοπ-5 του ποδοσφαιρου συνολικα δεν εχει θεση η Μπαρτσα, και σορρυ που το λεω γιατι ειναι η Ρεαλ μεσα...Λιβερπουλ,Αγιαξ οτι θες μπορεις να βαλες εκει περα..Σε λιγα χρονια μπορει τωρα ομως οχι...Γνωμη μου παντα...

zouparos
13-04-2011, 01:46
Ξεκολλάτε με το φανατισμό με τις ξένες διότι είναι κωμικό μετά από ένα σημείο.
Όπως είναι τώρα η Μπαρτσελόνα σημείο αναφοράς ποδοσφαίρου, κι αυτό δεν αμφισβητείται έτσι ή αλλιώς, ήταν κι η Μάνστεστερ τη δεκαετία του 90. Πανικός γινόταν 95-00 με τη Μαντσεστερ. Δεν είναι τυχαία η παγκόσμια εμπορικότητά της. Παγκοσμίως ήταν Μπουλς στο μπάσκετ, Μάντσεστερ στην μπάλα. Μετά από 30 χρόνια θα θυμάσαι την Μπάρτσα, ίσως ως μια απ'τις καλύτερες έβερ μαζί με Άγιαξ 70, Μίλαν 90, Ρεάλ 60, αλλά θα θυμάσαι και τον Καντονά, τον Μπέκαμ, τον Κιν, το Σκόουλς, τον Γκιγκς, το Φέργκιουσον.

Ναι που διαφωνώ σε αυτά που λες???
Δεν ειναι φανατιλα πως ο φεργκιουσον οπως ολοι οι μεγαλοι ειναι και υπερκωλοφαρδος. δεν ειναι φανατιλα αυτο.
δεν ειναι φανατιλα πως τα 2 τσου λου του ειναι με ανατροπη στο 91 και το αλλο με γλιστρα.
Αλλα θα άλλαζε κάτι αν το επαιρνε τοτε η μεγαλη μπάγερν επειδη την πατησε σε 1 ματς??
Τπτ δε θα αλλαζε οπως το ειπες!
Η τότε ομαδα της μαντσεστερ ηταν απλα μαγική!

Και έτσι την θυμόμαστε και θα την θυμόμαστε και μετά απο 20 χρονια.
ΑΛΛΑ τοτε τζονι δεν υπηρχε το ιντερνετ και το γιουτουμπ να γραφει κ να φτιαχνει ο καθενας τις μαλακιες του.

αυτο αμφισβητειται σημερα.
αμφισβητειται το ποσο η μπαρτσελονα ειναι σημειο αναφορας
το πως αυτο που παιζει σε κανει να μενεις μαλακας
το καταλαβες??

ο ενας λεει για τις ντοπες, με το γκιγκς στα 39 να έχει το μποξ του μποξ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ, και ο άλλος για "ρουφηγματα μπαλών".

TT7
13-04-2011, 01:53
Παρόλα αυτά είχα ξαναπεί για εκείνη την σειρά των αγώνων με την τεράστια τότε τσέλσι,που ηταν ουσιαστικά ο τελικός του τσου λου, πως δεν ηταν κανένας καλύτερος και εξίσου το δικαιούντας κ οι 2.

Χαχαχα,.....επαναλαμβανω....Αλλο βιντεο τωρα...Το αξιζαν και οι 2 μαλιστα....

d0om9WD8AsI&feature=related


Ρε συ ρουφηγμα αρχιδιων ηταν...με την αργοκαρουτα τον Μοτα, τον αποτυχημενο απο την Ρεαλ Σναιντερ, τα ΚΑΠΗ Στανκοβιτς Ζανετι, την μαουνα τον Σαμουελ και τον διωγμενο απο σας Ετο...σας ΒΙΑΣΕ στο πρωτο ματς...αστερακια βλεπατε ....Και στον επαναληπτικο τους αφησε με 10 παικτες απο νωρις αλλα και παλι ....

Επαναλμβανω οτι παρολο που την γουσταρω, θεωρω την Ιντερ τον μεγαλυτερο πελατη ΟΛΩΝ των ομαδων σε Ευρωπαικα ματς...

Οποτε ρουφηξτε τα τωρα...Οσο για το 5-0 μην βιαζεσαι Ζουπαρε...την πρωτη χρονια εχανε και απο τον Παναθηναικο η Ιντερ του Ζοσε...μην βιαζεσαι...
Επισης δυστυχως πηρε τετοια εκταση το σκορ που δεν μπορω να μιλησω για τι σφυριγματα πηρε παλι το Διαστημοπλοιο....

redfan
13-04-2011, 01:54
Σωστό αυτό αλλά τώρα συγκρίνουμε λίγο πορτοκάλια με λεμόνια.Η Φόρεστ αν συνέχιζε στο ίδιο επίπεδο με τα 80's αυτή την στιγμή πιθανότατα θα θεωρούνταν απ τις κορυφαίες ομάδες,τώρα οσο για την Γιούβε ναι είναι μια ομάδα με ιστορία κτλ αλλά κατα την άποψη μου δεν μπαίνει στο πρώτο ράφι(στην συνολική της ιστορία) των Ευρωπαϊκών ομάδων!
Απο wikipedia:According to the International Federation of Football History and Statistics, an organization recognised by FIFA, Juventus were Italy's best club of the 20th century and the second most successful European club in the same period
Κοινως η δευτερη μεγαλυτερη ομαδα του 20ου αιωνα μετα την Ρεαλ.Μιλαμε για την ομαδα που ουσιαστικα εκπροσωπει την ιταλια με 29% των ιταλων φιλαθλων να την υποστηριζουν.(ουτε ολυμπιακος δεν ξερω να εχει τετοιο νουμερο)

Απ'όταν έφυγε ο Ζιντάν δεν έχει σημείο αναφοράς η Γιουβέντους. Δηλαδή πιάσε έναν εικοσιπεντάρη και πες του να σου πει για αυτήν την ομάδα και θα καταλάβεις. Ή δέχεσαι ότι και η Βαρέζε και η Αρμάνι Τζηνς είναι από τις κορυφαίες μπασκετικές;

Αμα εισαι 25αρης,οπως εγω,και οταν μαθαινεις τι σημαινει champions league βλεπεις την γιουβε να πηγαινει 3 σερι τελικους,δυσκολα την ξεχνας.Ποσο μαλλoν οταν ο capitano στην θυμιζει συχνα...
tJHe_OQHEUM
απιστευτο standing ovation στο 4:00 απο τους μαδριλενους.

zouparos
13-04-2011, 02:05
@tt7

άστο δεν υπαρχει λόγος να βρισω. μην μου ξανααπαντησεις πουθενα ελενη μενεγακη ποδοσφαιρικά.
άστο.

δυστυχως δεν λειτουργει κ το ιγκνορ λιστ σε σενα

TT7
13-04-2011, 02:08
Βρισε ρε νταξει....δεν με πειραζει....

Εχεις ξεχασει να αναφερεις στα επιχειρηματα σου οτι ηταν κουρασμενοι απο το ταξιδι με το λεωφορειο...χαχαχα...δεν κοιμηθηκε καλα με το αρκουδακι του ο Μεσι...

redglove
13-04-2011, 02:24
Αμα εισαι 25αρης,οπως εγω,και οταν μαθαινεις τι σημαινει champions league βλεπεις την γιουβε να πηγαινει 3 σερι τελικους,δυσκολα την ξεχνας.Ποσο μαλλoν οταν ο capitano στην θυμιζει συχνα...
tjhe_oqheum
απιστευτο standing ovation στο 4:00 απο τους μαδριλενους.

Εντάξει, και εγώ θυμάμαι τον Πάβελ να χάνει τον τελικό, αρκούν αυτά όμως για να την κάνουν μεγάλη ομάδα;

redfan
13-04-2011, 02:28
Για το σημερινο ματς
Ancelotti αγορι μ,βγες και πες μας.Στην προπονηση τα βαζει ο τορες?Οχι οτι με χαλασε το σημερινο αλλα ετσι για να ξερουμε.Και αλλη φορα να λες στον ντρογκμπα να μην σε ξεφτυλιζει τοσο οταν μπαινει αλλαγη.Που τον αφηνεις εξω απο τετοιο ματς και μπαινει και παλευει μονος του.

TT7
13-04-2011, 02:30
Για το σημερινο ματς
ancelotti αγορι μ,βγες και πες μας.Στην προπονηση τα βαζει ο τορες?Οχι οτι με χαλασε το σημερινο αλλα ετσι για να ξερουμε.Και αλλη φορα να λες στον ντρογκμπα να μην σε ξεφτυλιζει τοσο οταν μπαινει αλλαγη.Που τον αφηνεις εξω απο τετοιο ματς και μπαινει και παλευει μονος του.

Αφου ειναι μαλακας μωρε ο Αμπραμοβιτς...τα ιδια εκανε και με τον Εκλεκτο και του φορτωσε τον Σεφτσενκο...στα αρχιδια του να τον διωξει να παρει την αποζημιωσαρα του και ολα καλα με τον τρελο που εμπλεξε...

zouparos
13-04-2011, 02:31
Εντάξει, και εγώ θυμάμαι τον Πάβελ να χάνει τον τελικό, αρκούν αυτά όμως για να την κάνουν μεγάλη ομάδα;

Ξέρεις πολλές ομάδες να έχουν πάει σερί!!!! σε 4 ημιτελικους τσου λου??

αλλα ενταξει μπορει να την ακουσεις εδω μεσα και της πουτσας τη γιουβεντους και ανυπαρκτη δε ξερεις ποτέ

TT7
13-04-2011, 02:34
Εντάξει, και εγώ θυμάμαι τον Πάβελ να χάνει τον τελικό, αρκούν αυτά όμως για να την κάνουν μεγάλη ομάδα;

Ρε σοβαρευτειτε παρολο που ειναι οι βαζελοι της Ιταλιας...μποχα βρωμα κλπ...ειναι τεραστιο σωματειο και σιγουρα στο τοπ 5...:cool;)

redfan
13-04-2011, 02:35
Εντάξει, και εγώ θυμάμαι τον Πάβελ να χάνει τον τελικό, αρκούν αυτά όμως για να την κάνουν μεγάλη ομάδα;
2η πιο πετυχημενη ευρωπαικη ομαδα στον 20ο αιωνα
η μονη ομαδα στον κοσμο που εχει κατακτησει ολα τα πιθανα τροπαια παγκοσμιως
η μεγαλυτερη στο καμπιονατο
με τους περισσοτερους οπαδους στην χωρα της
η μονη με συγχρονο ιδιοκτητο γηπεδο απο τον σεπτεμβρη στην Ιταλια
με τις περισσοτερες χρυσες μπαλες(μαζι με μπαρτσα νομιζω)
τι αλλο χρειαζεται για να γινει μεγαλη ομαδα?Ενταξει τωρα ειναι σε προσπαθεια για ανακαμψη μετα την serie b αλλα δεν γινεται 6 χρονια να σβησουν ολα τα παραπανω.

Dude
13-04-2011, 03:45
Ρε συ ζούπαρε, μίλα σαν άνθρωπος λίγο. Την έχεις δεί ότι για σένα δεν ισχύει κανένας κανόνας; Πώς τη βλέπεις τη δουλειά; Απλά το λέω γιατί αισθάνομαι λίγο μαλάκας να θυμάμαι περιπτώσεις μπαναρισμάτων του παρελθόντος, όταν έχουν πεί παρόμοια πράγματα με αυτά που γράφεις εσύ. Και δεν το λέω γιατί πρόκειται να γίνει κάποιο τώρα... Απλά ΗΜΑΡΤΟΝ ρε αγόρι... αυτοπεριορίσου λίγο πού και πού.


Αμα εισαι 25αρης,οπως εγω,και οταν μαθαινεις τι σημαινει champions league βλεπεις την γιουβε να πηγαινει 3 σερι τελικους,δυσκολα την ξεχνας.Ποσο μαλλoν οταν ο capitano στην θυμιζει συχνα...
tJHe_OQHEUM
απιστευτο standing ovation στο 4:00 απο τους μαδριλενους.

Alex Del Piero fenomeno vero... Μεγάλη ομάδα η Γιούβε, κι ας μην την υποστήριζα ποτέ. Αλλά ποδοσφαιρικά, στο τοπ6 μαζί με Ρεάλ, Μάντσεστερ, Μπάγερν, Μπάρτσα, και Μίλαν. Και ακολουθούν Λίβερπουλ και Άγιαξ, κάπως έτσι.

*GrimReaper*
13-04-2011, 03:51
Ρε σοβαρευτειτε παρολο που ειναι οι βαζελοι της Ιταλιας...μποχα βρωμα κλπ...ειναι τεραστιο σωματειο και σιγουρα στο τοπ 5...:cool;)

Διαφωνω. Η μιλαν ειναι ο βαζελος της Ιταλιας.

TT7
13-04-2011, 03:58
Διαφωνω. Η μιλαν ειναι ο βαζελος της Ιταλιας.

Δεν ξερω η οικογενεια Ανιελι εχει πολλα κοινα στον τροπο που επηρρεαζει και επιλεγει να λειτουργει με την οικογενεια Βαρδινογιαννη...

Dude
13-04-2011, 04:10
Εάν το κριτήριο είναι παντοδυναμία στα εγχώρια και περισσότερος και λαϊκότερος κόσμος να σε υποστηρίζει από τη μία, και καλύτερες ευρωπαικές πορείες κι ένας Μπερλουσκόνι από πίσω από την άλλη, τότε με μια υπεραπλουστευμένη λογική η Γιουβέντους είναι ο Ολυμπιακός της Ιταλίας, και η Μίλαν ο βάζελος. Όπως και να έχει είναι 2 ποδοσφαιρικοί μύθοι.

tc-g6
13-04-2011, 10:53
καλα ρε dude, τι διαολο ειπε ο ζουπ και χαλαστηκες??? ενταξει καποιοι απο εμας μπορει να μιλαμε πιο προκλητικα και να ριχνουμε κανα μπινελικι αλλα το κανουμε επειδη ειμαστε μεταξυ μας, χωρις να προσβαλουμε καποιον. βαλτε λογοκρισια, βαρεστε και κανενα μπαν να στρωσουμε χαρακτηρα αν ειναι.

διαβαζω κατι σχολια για ομαδες τυπου γιουβετσι, γιουβεντι, γιουβεντους πως διαολο λεγεται και για κατι μπατσες, μπαρτσες και τετοια.

ρε 2 ομαδες υπαρχουν στον πλανητη γη και αλλες 2 που ακολουθουν απο κοντα, ο ολυμπιακος και τα τσικο του και απο διπλα ο ερυθρος αστερας και η λιβερπουλ. οι υπολοιπες ειναι ειναι ομαδουλες του τσιρκο για να περναει η ωρα, χοχοχο!

DON
13-04-2011, 13:13
Απ'όταν έφυγε ο Ζιντάν δεν έχει σημείο αναφοράς η Γιουβέντους. Δηλαδή πιάσε έναν εικοσιπεντάρη και πες του να σου πει για αυτήν την ομάδα και θα καταλάβεις. Ή δέχεσαι ότι και η Βαρέζε και η Αρμάνι Τζηνς είναι από τις κορυφαίες μπασκετικές;

ρε σύνελθε...ΤΙΝΑΦΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?

http://retrosport.files.wordpress.com/2009/11/alesandro-del-piero.jpg

O 25άρης δηλαδή ο γεννημένος το 1986, το 2003 στον τελικό του Μάντσεστερ που έπαιζε η Γιουβέντους ΧΩΡΙΣ Ζιντάν δηλαδή στα 17 του δεν το θυμάται???ΡΕ ΤΙΝΑΦΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΡΕ?

Μιλάμε για την ΠΙΟ σιχαμερή ομάδα της γης, πιο πολύ και απο Λίβερπουλ, Ρεάλ αλλά ΤΙΝΑΦΤΑ ΡΕ?

@don ας αφήσουμε εξω τους εγχώριους τίτλους...Και προσωπικά διαφωνώ με την άποψη του "Συνολικά καλύτερου πρωταθλήματος του κόσμου" οι λόγοι?Πολλοί..Ενας εξ αυτών και απ τους ποιο κύριους είναι οτι δεν γίνετε να βάλω στο ίδιο τσουβάλι το ποδόσφαιρο της δεκαετίας του 70 με αυτό του 90.Δηλαδή αν για παράδειγμα το Ιταλικό ήταν το καλύτερο του κόσμου το 70 και μετά χάθηκε και το Αγγλικό το 90 και μετά πάλι χάθηκε θα είναι το ίδιο?Εντελώς αντίθετη άποψη για μένα!Τώρα δεν γίνετε μια ομάδα να συγκρίνετε συνολικά με μια άλλη αν η πρώτη έχει 5-7-9 Τσ Λιγκ και η άλλη 2!Και θύμισε μου την άποψη σου για την Λίβερπουλ?Ομάδα με 5 τρόπαια Τσου Λου,3 Ούεφα και 3 σούπερ καπ..Εσυ μας λες για πρώην ομάδα κτλ κτλ


Άς αφήσουμε έξω τους εγχώριους? ΤΙ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? Μήπως να βάζουμε και αστέρια για τα Ευρωπαικά όπως τα βαζέλια? ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ? Αστέρι σε φανέλα μπαίνει για 10άδα ΕΓΧΩΡΙΩΝ πρωταθλημάτων...Τι να αφήσω έξω? Το ιταλικό απο το 1920 μέχρι το 2011 ΣΥΝΟΛΙΚΑ σε ΔΙΑΡΚΕΙΑ είναι μακράν το καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου, το πιο ανταγωνιστικό, δύσκολο, υψηλού επιπέδου πρωτάθλημα της ΓΗΣ πως να το κάνουμε τώρα δηλαδή???

Το ότι η Γιουβέντους έχει ΟΛΑ τα Ευρωπαικά τρόπαια και έχει 7 διεκδικήσεις και 2 κατακτήσεις θα μου πεις πόσες άλλες στον πλανήτη το έχουν καταφέρει?

Η Λίβερπουλ απο όλα όσα αναφέρεις έχει πάρει 3 τρόπαια Ευρωπαικά και είναι 21 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα ρε. ΤΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ?

@tt7

άστο δεν υπαρχει λόγος να βρισω. μην μου ξανααπαντησεις πουθενα ελενη μενεγακη ποδοσφαιρικά.
άστο.

δυστυχως δεν λειτουργει κ το ιγκνορ λιστ σε σενα

Σε ξεβράκωσε και απαντάς έτσι? δεν το περίμενα απο σένα.

Διαφωνω. Η μιλαν ειναι ο βαζελος της Ιταλιας.

o xΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ. Είμαι ρόμα ρε και με κάνετε να υπερασπίζομαι Γιούβε, Μίλαν και πιο παλιά Ίντερ. φφφφφφφφφφφφφφφ

καλα ρε dude, τι διαολο ειπε ο ζουπ και χαλαστηκες??? ενταξει καποιοι απο εμας μπορει να μιλαμε πιο προκλητικα και να ριχνουμε κανα μπινελικι αλλα το κανουμε επειδη ειμαστε μεταξυ μας, χωρις να προσβαλουμε καποιον. βαλτε λογοκρισια, βαρεστε και κανενα μπαν να στρωσουμε χαρακτηρα αν ειναι.


Κανείς δεν βάζει λογοκρισία και δεν πέφτουν ban αλλά όπως είπε και ο dude ας κρατάμε εμείς οι ίδιοι ένα σημείο...οι "απειλές" για μπινελίκια κτλ...ε καλά τώρα.

zouparos
13-04-2011, 13:33
Ρε συ ζούπαρε, μίλα σαν άνθρωπος λίγο. Την έχεις δεί ότι για σένα δεν ισχύει κανένας κανόνας; Πώς τη βλέπεις τη δουλειά; Απλά το λέω γιατί αισθάνομαι λίγο μαλάκας να θυμάμαι περιπτώσεις μπαναρισμάτων του παρελθόντος, όταν έχουν πεί παρόμοια πράγματα με αυτά που γράφεις εσύ. Και δεν το λέω γιατί πρόκειται να γίνει κάποιο τώρα... Απλά ΗΜΑΡΤΟΝ ρε αγόρι... αυτοπεριορίσου λίγο πού και πού.

nαι στο ειπα αυτοπεριοριζομαι γιατι δεν προκειται να ξαναμιλησω για ποδοσφαιρο γιατι και η μαλακία έχει τα όρια της. έχουμε καταληξει πως ο πελε ηταν μαϊμου, ο μαραντονα πρεζακιας και ο μεσσι γατουλα κ πουτανας γιος. αυτη τη κουβεντα κανουμε.

αν μπορεις να υπαρξει ιγκνορ λιστ και σε εσας γιατι δεν γινεται δε ξερω θα με βοηθουσες. και μπαναρισε με ειλικρινα στο λεω για να μην αισθανεσαι ασχημα.

γιατι και η μαλακινση εγκεφαλου εχει τα ορια της.

DON
13-04-2011, 13:38
nαι στο ειπα αυτοπεριοριζομαι γιατι δεν προκειται να ξαναμιλησω για ποδοσφαιρο γιατι και η μαλακία έχει τα όρια της. έχουμε καταληξει πως ο πελε ηταν μαϊμου, ο μαραντονα πρεζακιας και ο μεσσι γατουλα κ πουτανας γιος. αυτη τη κουβεντα κανουμε.

αν μπορεις να υπαρξει ιγκνορ λιστ και σε εσας γιατι δεν γινεται δε ξερω θα με βοηθουσες. και μπαναρισε με ειλικρινα στο λεω για να μην αισθανεσαι ασχημα.

γιατι και η μαλακινση εγκεφαλου εχει τα ορια της.

Συγνώμη που θα απαντήσω εγώ αλλά ο μόνος που μαλακίζεται εδωμέσα είσαι ΕΣΥ.

Είσαι ο μοναδικός άνθρωπος που είδες το γκολ του Φουστέρ να είναι ΑΥΤΟΓΚΟΛ. Είσαι ο μοναδικός που όρισε την δημοκρατία διαφορετικά απο ότι απο αυτούς που την ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝΕ. Είσαι ο μοναδικός που και να κλάσει ο Μέσσι θα λες μυρίζει λεβάντα. Είσαι γενικά ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ δογματικός. Ακόμα και εγώ κάνω τις κωλοτουμπίτσες μου, τον χαβαλέ μου κτλ κτλ κτλ...

Εσύ την έχεις δει ιεροκύρηκας του YNWA του MES QUE UN CLUB και του ΠΑΝΤΟΥ ΚΟΝΤΑ Η 7. Ε τσίλαρε, ρίξε τους τόνους ξερωγωναουμε και κανείς δεν θα σου κάνει ban απλά τα ερωτικά σου έχουν κάνει ΠΟΛΤΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.

http://www.northcoastjournal.com/022405/cover0224-photohed.jpg

Κανείς δεν είπε τον Πελέ ΜΑΙΜΟΥ, ο Μαραντόνα ΗΤΑΝΕ πρεζάκιας, τον μέσσι κανείς δεν τον είπε πουτάνας γιο αλλά ΨΙΨΙΝΕΛΑ ΕΙΝΑΙ. Σ'αρέσει-δεν σ'αρέσει.

*GrimReaper*
13-04-2011, 14:00
o xΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ. Είμαι ρόμα ρε και με κάνετε να υπερασπίζομαι Γιούβε, Μίλαν και πιο παλιά Ίντερ. φφφφφφφφφφφφφφφ

ρε θρησκε. Ομαδα με διοικηση που ελεγχει ολη την χωρα +ποσα καναλια και εφημεριδες δικες του με ποιον ειναι πιο πολυ εφαμιλη...με οσφπ η με βαζελο?...οχι πες!

DON
13-04-2011, 14:03
ρε θρησκε. Ομαδα με διοικηση που ελεγχει ολη την χωρα +ποσα καναλια και εφημεριδες δικες του με ποιον ειναι πιο πολυ εφαμιλη...με οσφπ η με βαζελο?...οχι πες!

ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ=ΚΟΚΚΑΛΗΣ.

Απλά ο δικός μας δεν ήτανε μπακάλης να εκτεθεί και να κατέβει στην πολιτική. Έβαζε τους αυλικούς του να κάνουν τους πρωθυπουργούς.

*GrimReaper*
13-04-2011, 14:10
ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ=ΚΟΚΚΑΛΗΣ.

Απλά ο δικός μας δεν ήτανε μπακάλης να εκτεθεί και να κατέβει στην πολιτική. Έβαζε τους αυλικούς του να κάνουν τους πρωθυπουργούς.

αρα ο κοκκαλης ηλεγχε την χωρα ολοκληρη, αρα ο οσφπ θα μπορουσε να κανει οτι γουσταρει....

Ο Μέσι, οι "θρύλοι" και τα ρεκόρ

http://www.sport24.gr/football/Spain/tha_to_spasei_to_rekor_o_mesi.832575.html

α ρε γατακι μεσσι

Μετά τον Λέμαν, ο Τοχούρογλου!

http://www.sport24.gr/football/Kosmos/meta_ton_leman_o_toxourogloy.832941.html

8rilos!!!
13-04-2011, 14:32
το top 8(με τυχαια σειρα) ειναι
μπαγερν-ρεαλ-μιλαν-γιουβεντους-μαντσεστερ-λιβερπουλ-αγιαξ-μπαρτσα

redfan
13-04-2011, 15:01
παντως οντως τι τσακωνομαστε,αφου ολοι συμφωνουμε οτι 2 ομαδες υπαρχουν.Ο ολυμπιακος και το τσικο του που λεει και ο tc-g6.To χει πει και ο καραφλος θεος,τι αλλο να πουμε εμεις.
z1hTqITfkEg

Airness
14-04-2011, 13:39
Οργανωτής της εξέδρας της Σάλκε ο Ραούλ

http://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/Schalke04/318627.html

kopitis
15-04-2011, 13:19
15/4/1989 -15/4/2011

http://www.england365.gr/article/15298/%CE%97-%CF%84%CF%81%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%B4%CE%AF%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%9D%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%B3%CE%BA%CE%BB%CE%AF%C F%82

http://www.sport24.gr/football/omades/Liverpool/xilsmporo_22_xronia_meta.834341.html

zouparos
15-04-2011, 15:03
http://www.ultras.gr/news/item/601-youll-never-walk-alone


ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ
http://www.ultras.gr/media/k2/items/cache/94ae6d3810d6b4d1b169793b928c343e_XL.jpg

1q47bOtV3-Y

Tο μνημοσυνο όπως καθε χρονο στην αγ. Κων/νου σήμερα

zouparos
15-04-2011, 17:37
ο Μουρινιο δεν εχει κανενα αρνητικο ειναι απλα ο special 1,o ΕΚΛΕΚΤΟΣ
:p

έχει αρνητικό. λόγω παρελθοντος έχει κόμπλεξ με τη Μπαρτσελόνα. Που εκτός απ'το παρελθόν έγκειται στο ότι λόγω νοοτροπίας ΠΟΤΕ δεν θα δουλέψει στην Μπάρτσα. Και αυτό τον πονά. κατά τ'αλλα όπως τα λες. Επίσης άλλο αρνητικό του πως σπάνια βγάζει παίκτη

standby25
15-04-2011, 17:54
έχει αρνητικό. λόγω παρελθοντος έχει κόμπλεξ με τη Μπαρτσελόνα. Που εκτός απ'το παρελθόν έγκειται στο ότι λόγω νοοτροπίας ΠΟΤΕ δεν θα δουλέψει στην Μπάρτσα. Και αυτό τον πονά. κατά τ'αλλα όπως τα λες. Επίσης άλλο αρνητικό του πως σπάνια βγάζει παίκτη

δεν εχει βγαλει ποτε παιχτη οπως τον καρβαγιο,παολο φερειρα,μανις,καρλος αλμπερτο ασχετο που καποιοι δεν επιασαν προβλημα τους,ο Πορτο ομως τους μοσχοπουλησε,οπως εκτοξευσε παιχτες οπως μαικον,τιαγκο μοττα,μιλιτο,λαμπραρντ,τζοε κοουλ,ντρογκμπα,εσσιεν κλπ κλπ...
Μαλλον εισαι οπαδος Μπαρτσα γιατι οσο και διαστημικη μπαλα να παιζει ακομα σε σε τιτλους ειναι το μεσαιο φρυδι της Ρεαλ(που την σιχαινομαι) δηλ εχει μολις το 1/3 σε ευρωπαικες κουπες...αρα λιγο ατοπο αυτο με το κομπλεξ προς την Μπαρτσα

zouparos
15-04-2011, 18:08
δεν εχει βγαλει ποτε παιχτη οπως τον καρβαγιο,παολο φερειρα,μανις,καρλος αλμπερτο ασχετο που καποιοι δεν επιασαν προβλημα τους,ο Πορτο ομως τους μοσχοπουλησε,οπως εκτοξευσε παιχτες οπως μαικον,τιαγκο μοττα,μιλιτο,λαμπραρντ,τζοε κοουλ,ντρογκμπα,εσσιεν κλπ κλπ...
Μαλλον εισαι οπαδος Μπαρτσα γιατι οσο και διαστημικη μπαλα να παιζει ακομα σε σε τιτλους ειναι το μεσαιο φρυδι της Ρεαλ(που την σιχαινομαι) δηλ εχει μολις το 1/3 σε ευρωπαικες κουπες...αρα λιγο ατοπο αυτο με το κομπλεξ προς την Μπαρτσα

Όχι φίλε μου δεν έχει βγάλει. Και σου έγραψα σπάνια βγάζει. Αυτο ισχύει 100%. Πρώτα πρώτα όταν μιλάμε για τον Μουρίνιο ως σπέσιαλ ουαν και Νο1 κτλ δεν γίνεται να μιλάμε για τον μουρινιακο της Πόρτο,έναν υπερταλαντουχο προπονητή πριν από 7 χρόνια. Τα πράγματα εξελίσσονται έτσι και κρίνω το τώρα αντε το πρόσφατο παρελθόν.
Επομένως, για το τώρα φυσικά και δεν έχει βγάλει πλήθος παικτών ανάλογα με αυτό που κρίνεται, δλδ την κορυφή.
Εξελίσσει να πεις ναι!! Και αυτό μόνο μέσα απ'την ομάδα του,ατομικά λίγοι παίκτες έχουν αλλάξει διαχρονικά επίπεδο. Ποιος ντογμπα και κοουλ και μαικον κτλ. ΕΤΟΙΜΟΙ παικταραδες ολοι τους που τους εξελιξε μεσα απ'την ομαδικη δουλεια.
Εγώ θέλω να μου πάρει εναν ανύπαρκτο,εναν που δεν τον ξέρει η μάνα του και να τον κάνει παίκτη. Αυτο που κάνει ο βενγκερ, ο σερ τσιχλας, το συστημα μασια-μπαρτσα.
Θέλει πάντα ταλαντουχους παικταραδες για αυτό πηγαίνει άλλωστε σε ομάδες ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠ'ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ.

Το ότι έχει λιγότερους τίτλους η Μπαρτσελόνα απ'τη Ρεάλ που κολλάει με το κόμπλεξ του?? Δεν ειχε καμμια σχεση με την Ρεάλ στο παρελθον,αδιάφορη του είναι παντελώς. Αυτο ειναι 101% σιγουρο που στο λέω και δεν ειναι και κανα μυστικό. Έχει απιστευτο κομπλεξ με την Μπαρτσελόνα.
και σιγα το 1/3 σε ευρωπαϊκές κουπες...ετσι όπως τα πηρε να τα χέσω.

@τζονι...την ανεμενα την απάντηση:p!

zouparos
15-04-2011, 18:21
Αυτό είναι το μειονέκτημα του μην μου αραδιάσεις ονόματα δεν αλλάζει κάτι.
Πήγε τώρα στην ρεαλ λόγω κομπλεξ τι να λεμε τώρα...

Ελα βρε στα 2 λιμάνια της καρδιάς σου αφού για αυτά είσαι πλασμένος ποια ρεαλ τώρα.

υ.γ. ντα σκοντοσο το αρκιγκο σου λαμαρ:p

DON
15-04-2011, 18:58
έχει αρνητικό. λόγω παρελθοντος έχει κόμπλεξ με τη Μπαρτσελόνα. Που εκτός απ'το παρελθόν έγκειται στο ότι λόγω νοοτροπίας ΠΟΤΕ δεν θα δουλέψει στην Μπάρτσα. Και αυτό τον πονά. κατά τ'αλλα όπως τα λες. Επίσης άλλο αρνητικό του πως σπάνια βγάζει παίκτη

έχεις δίκιο....έχει κόμπλεξ γιατί την απέκλεισε 2 φορές 1 με ίντερ 1 με τσέλσι...ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΜΟΥΡΙΝΙΟ. Έχει κόμπλεξ γιατί στα 8-9 χρόνια προπονητικής έχει 1 ουεφα και 2 τσουλι και η μπαρτσελόνα ολόκληρη έχει 4 ουεφα και 3 τσουλι. Έχει κόμπλεξ γιατί πήγε στην πρώτη ομάδα της Ισπανίαςκ αι της Ευρώπης την (ΣΙΧΑΜΕΝΗ) Ρεάλ και γιατί την ξεπάτωσε και μετά σας χαιρέταγε μέσα στο Καμπ Νου σαν άλλος Ιωαννίδης που χαιρέταγε τις βαζέλες μέσα στο ΟΑΚΑ.

ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΜΟΥΡΙΝΙΟ είσαι ο διάδοχος του Ιωαννίδη που ήτανε ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟΥΣ.

Επίσης να τα λέμε αυτά σπάνια βγάζει παίκτη ο Μουρίνιο...Ο Καρβάλιο, ο Ντέκο, ο Ντρογκμπά ήτανε παγκοσμίως γνωστοί ποδοσφαιρισταί πριν ανακαατευτεί μαζί τους ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ.

Όσο για αυτό το ΠΟΤΕ στην Μπάρτσα...ααααχ ρε ζουπάκο είσαι αθώος και βιάζεσαι πολύ...Εδώ πήγε ο Μητρόπουλος στον βάζελο και ο Φίγκο στην Ρεάλ...

deninho
15-04-2011, 19:14
Έχει κόμπλεξ γιατί πήγε στην πρώτη ομάδα της Ισπανίαςκ αι της Ευρώπης την (ΣΙΧΑΜΕΝΗ) Ρεάλ και γιατί την ξεπάτωσε

τι έκανε; :D:D:D:D:D

Έχει τεράστιο κόμπλεξ απέναντι στη Μπαρσελόνα για ένα και μόνο λόγο:

http://imgur.com/yfYSW.jpg

ΥΓ Στην Μπαρσελόνα δε θα ξαναπάει ως μέλος του προπονητικού τιμ Π-Ο-Τ-Ε!

zouparos
15-04-2011, 19:17
"ο Ντρογκμπά ήτανε παγκοσμίως γνωστοί ποδοσφαιρισταί πριν ανακαατευτεί μαζί τους ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ."
Season Month/Year by to Transfer fee
04/05 07.2004 Olympique Marseille FC Chelsea 37.000.000 €

Έγραψα σπάνια βγάζει παίκτη. Ανέφερες 2. Θα μου πεις και άλλους 5 το πολύ...σε σύνολο 600 παικτών που έχουν περάσει απ'τα χέρια του.
Μετά την τσέλσι, σε Ίντερ και τώρα σχεδόν κανέναν παίκτη να τον βγάλει. Να μαζεψει το διαμαντακι και να το φτιαξει. Όχι!!! Απλά θα πάρει το διαμαντακι και θα του κάνει το καλυτερο advertisement management για να φανεί και να το δουν ολοι και να το θαυμασουν ολοι. Σε αυτό ίσως ο πρώτος. Μέσα απ'την ομαδική δουλειά!

Έχει κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα απ'το παρελθον του! Ο Ιωαννίδης δεν δουλευε νομίζω στη βαζέλα! Δεν ήταν στις ακαδημίες, ουτε δουλευε ως μεταφραστης και τον σούταραν!
Απλά πράματα...άστοχη σύγκριση. (παρένθεση αλλά ο ιωαννίδης φυσικά και εχει κ αυτος πολλα κομπλεξ. όχι με τη βαζελα αλλα πολλα)

Δεν έχουν σχέση οι τίτλοι του με το κόμπλεξ. Ο Θανασακης ο Γιαννακοπουλος έχει σηκώσει 5 ευρωλιγκες, τόσα πρωταθληματα, τόσα,τόσα,τόσα και την ημέρα που ήταν Βαρκελώνη μίλαγε για τον μπασκετικό ΟΣΦΠ...Αυτό σημαίνει κόμπλεξ και απέδειξα πως καμμια σχεση οι τιτλοι κ οι επιτυχιες με το κομπλεξ. ΓΙΓΑΝΤΙΟΣ προπονητής ο ζοζέ αλλά το κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κ αυτό. Λόγω παρελθόντος του.

Πάμε και στο τελευταίο. Άλλο ο Φίγκο,ο Μητρόπουλος και ο Χ ξεχωριστός άνθρωπος και άλλο ο ΛΑΟΣ...Όπως στον ΘΡΥΛΟ κουμαντο κανει ο κόσμος και συγκεκριμενοι παίκτες δεν ηρθαν απλα ανατρέχοντας στο πρόσφαρο παρελθόν έτσι και εκεί κουμάντο κάνει ο κόσμος. Έτσι στην λογική του ποτέ μην λες ποτέ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ. Γιατί στην Μπαρτσελόνα, η λογική είναι συγκεκριμενη και την εχουν ορίσει όπως τους καυλώνει. Κ ο μουρίνιο δεν ταιριάζει.
Γουγλαρε ροσελ και ΠΟΤΕ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ και δες δηλώσεις!

standby25
15-04-2011, 20:38
Εξελίσσει να πεις ναι!! Και αυτό μόνο μέσα απ'την ομάδα του,ατομικά λίγοι παίκτες έχουν αλλάξει διαχρονικά επίπεδο. Ποιος ντογμπα και κοουλ και μαικον κτλ. ΕΤΟΙΜΟΙ παικταραδες ολοι τους που τους εξελιξε μεσα απ'την ομαδικη δουλεια.
Εγώ θέλω να μου πάρει εναν ανύπαρκτο,εναν που δεν τον ξέρει η μάνα του και να τον κάνει παίκτη. Αυτο που κάνει ο βενγκερ, ο σερ τσιχλας, το συστημα μασια-μπαρτσα.
Θέλει πάντα ταλαντουχους παικταραδες για αυτό πηγαίνει άλλωστε σε ομάδες ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠ'ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ.

Το ότι έχει λιγότερους τίτλους η Μπαρτσελόνα απ'τη Ρεάλ που κολλάει με το κόμπλεξ του?? Δεν ειχε καμμια σχεση με την Ρεάλ στο παρελθον,αδιάφορη του είναι παντελώς. Αυτο ειναι 101% σιγουρο που στο λέω και δεν ειναι και κανα μυστικό. Έχει απιστευτο κομπλεξ με την Μπαρτσελόνα.
και σιγα το 1/3 σε ευρωπαϊκές κουπες...ετσι όπως τα πηρε να τα χέσω.

@τζονι...την ανεμενα την απάντηση:p!

Καταρχην κανεις δεν προσλαβε τον Μουρινιο για να παραγει ταλεντα αλλα πηγε σε ομαδες με μοναδικο σκοπο να σηκωσει αμεσα κουπες και το καταφερνει εμφατικα οπου παει,ο φεργιουσον μεχρι να μεγαλουργησει με την φουρνια του Γκιγκς,Νεβιλ κλπ κλπ επεφτε η φαπα συννεφο,ο Μουρινιο αυτη την πολυτελεια δεν την εχει.......ακριβως το ιδιο ισχυει και για τον Βενγκερ, αναδειξη παιχτων απο το 0 με ενα σημαντικο τιμημα απο το 2005 και μετα εχει σηκωσει 3 εμιρατες καπ
Τωρα αν εχει κομπλεξ με την Μπαρτσα κολλητος του δεν ειμαι για να στο επιβεβαιωσω ουτε γνωριζω ενδομυχα τον ψυχικο του κοσμο,το μονο σιγουρο ειναι οταν εισαι σε μια ομαδα μεγαλυτερου βενηλεκους ειναι κομματακι δυσκολο να νιωθεις κομπλεξ για την ακριβως υποδεεστερη σου

zouparos
15-04-2011, 21:04
Καταρχην κανεις δεν προσλαβε τον Μουρινιο για να παραγει ταλεντα αλλα πηγε σε ομαδες με μοναδικο σκοπο να σηκωσει αμεσα κουπες και το καταφερνει εμφατικα οπου παει,ο φεργιουσον μεχρι να μεγαλουργησει με την φουρνια του Γκιγκς,Νεβιλ κλπ κλπ επεφτε η φαπα συννεφο,ο Μουρινιο αυτη την πολυτελεια δεν την εχει.......ακριβως το ιδιο ισχυει και για τον Βενγκερ, αναδειξη παιχτων απο το 0 με ενα σημαντικο τιμημα απο το 2005 και μετα εχει σηκωσει 3 εμιρατες καπ
Τωρα αν εχει κομπλεξ με την Μπαρτσα κολλητος του δεν ειμαι για να στο επιβεβαιωσω ουτε γνωριζω ενδομυχα τον ψυχικο του κοσμο,το μονο σιγουρο ειναι οταν εισαι σε μια ομαδα μεγαλυτερου βενηλεκους ειναι κομματακι δυσκολο να νιωθεις κομπλεξ για την ακριβως υποδεεστερη σου


Είσαι στο μυαλό των προέδρων?? Αυτοί λεφτά θέλουν. Αν τα λεφτά ισοδυναμούν με τίτλους,αυτους θέλουν (πολύ θα τους άρεσε όμως να μην χαλάνε ενα καράβι φράγκα για τον Σπεσιαλ Ουαν αλλά να έφτιαχνε και 5-6 παικτακια)

Στο 1ο σκέλος αυτών που λες δεν με απασχολεί όμως εμένα αυτό. Εμένα με απασχολεί το ωραίο ποδόσφαιρο. Στην Μπαρτσελόνα στόχος είναι οι τίτλοι αλλά με απαραίτητη και βασικότατη προυπόθεση το όμορφο και επιθετικό ποδόσφαιρο. (Σου θυμίζω το ματς με τον Μουρινιο λογικά ήταν που πέρναγε μέσα στο Λονδίνο με το 3-2 και ήταν όλη μπροστά. εγω δεν το 'χω ξαναδει αυτό.) Κανείς όμως δεν αναφέρεται στον Μουρίνιο για το θεαματικό και ελκυστικό ποδόσφαιρο των ομάδων τους παρά μόνο στη συλλογή τίτλων. Και μιλάμε τώρα για ομάδες που οι παικταράδες ήταν πάμπολλοι.
Για σένα, η Ρεάλ είναι μεγαλύτερου βεληνεκους απ'την Μπαρτσελόνα. Δεν ξέρω πως μετριέται άλλωστε το βεληνεκές.
Και μην μπερδευεις στην κουβέντα την Ρεάλ. Το κόμπλεξ του Μουρίνιο δεν υπάρχει φέτος αν είναι δυνατόν. Σου λεω από τότε που έφυγε/τον πεταξαν απ'την Μπαρτσελόνα. ΑΠΟ ΤΟΤΕ.
Έχει κάνει δεκάδες δηλώσεις αλλά και κινήσεις που το δείχνουν ολοφάνερα.
""I respect Bar?a and I'll never forget what the club gave me in the four years I was here.It is clear that I will end my career without having coached Bar?a."
ΣΩΩΩΩΩΠΑ! Ανακάλυψε την Αμερική! Θα τελειώσει την καριέρα χωρίς Μπάρτσα. Τα κλάμματα θα τονε πιάσουν ρε συ. Άμα ήταν στο χέρακι του να δεις πως θα ερχόταν γονατιστός.

υ.γ. "I'm not stupid enough to think that this hate can be turned into love''...Αυτά φίλε μου δεν τα είπε φέτος!! Και τώρα σε αφήνω να σκεφτείς γιατί επέλεξε Ρεάλ μέχρι να επιστρέψει εκεί που του αρέσει. Γιατι στη Μαδρίτη ψυχοραγεί γιατί δεν ταιριάζουν στο τρελοχαρακτήρα του τα φλωράκια της Μαδρίτης...αλλά είναι αμφίδρομη η σχέση τους. Τον χρησιμοποιουν και τους χρησιμοποιεί;)

@μιτς...το καινουργιο τις εχει απλά βαριέμαι να ανοίγω το άλλο πισι! γαμημενοι μανατζαρέοι

___

α φίλε επειδη ειπες για τον βενγκερ. εγώ τον εχω κράξει για αυτο ακριβως που λες. για τις κουπες. αλλα ρε φιλε ποτε θα δω απο ομαδα του μουρινιο εκεινη της αρσεναλ που το πηρε αηττητη??? ΠΟΤΕ άστο...και τις εχέγγεια βάση χρημάτων έχει ο ενας κ ο αλλος...Ααα...Και "καλό" το κράξιμο στο βενγκερ αλλά ο ανθρωπος αυτο μπορει να κανει. Η άρσεναλ εφτιαξε γηπεδο κ του εξηγησε πως δεν υπαρχουν λεφτά μέχρι να αρχισει να ξεχρεωνεται. Και αυτός φίλε μου θα ήθελε να έχει αντεμπαγιορ, αυτος που τον εφτιαξε, όπως τον εχει τώρα έτοιμο ο μουρινιο αλλα μολις άκουσαν στην άρσεναλ για τα φράγκα της σίτυ τον έδωσαν με κορδελίτσα. Για αυτό σου λέω πως είναι άδικη η σύγκριση μόνο βάση τίτλων...

DON
15-04-2011, 22:12
"ο Ντρογκμπά ήτανε παγκοσμίως γνωστοί ποδοσφαιρισταί πριν ανακαατευτεί μαζί τους ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ."
season month/year by to transfer fee
04/05 07.2004 olympique marseille fc chelsea 37.000.000 ?

Έγραψα σπάνια βγάζει παίκτη. Ανέφερες 2. Θα μου πεις και άλλους 5 το πολύ...σε σύνολο 600 παικτών που έχουν περάσει απ'τα χέρια του.
Μετά την τσέλσι, σε Ίντερ και τώρα σχεδόν κανέναν παίκτη να τον βγάλει. Να μαζεψει το διαμαντακι και να το φτιαξει. Όχι!!! Απλά θα πάρει το διαμαντακι και θα του κάνει το καλυτερο advertisement management για να φανεί και να το δουν ολοι και να το θαυμασουν ολοι. Σε αυτό ίσως ο πρώτος. Μέσα απ'την ομαδική δουλειά!

Έχει κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα απ'το παρελθον του! Ο Ιωαννίδης δεν δουλευε νομίζω στη βαζέλα! Δεν ήταν στις ακαδημίες, ουτε δουλευε ως μεταφραστης και τον σούταραν!
Απλά πράματα...άστοχη σύγκριση. (παρένθεση αλλά ο ιωαννίδης φυσικά και εχει κ αυτος πολλα κομπλεξ. όχι με τη βαζελα αλλα πολλα)

Δεν έχουν σχέση οι τίτλοι του με το κόμπλεξ. Ο Θανασακης ο Γιαννακοπουλος έχει σηκώσει 5 ευρωλιγκες, τόσα πρωταθληματα, τόσα,τόσα,τόσα και την ημέρα που ήταν Βαρκελώνη μίλαγε για τον μπασκετικό ΟΣΦΠ...Αυτό σημαίνει κόμπλεξ και απέδειξα πως καμμια σχεση οι τιτλοι κ οι επιτυχιες με το κομπλεξ. ΓΙΓΑΝΤΙΟΣ προπονητής ο ζοζέ αλλά το κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κ αυτό. Λόγω παρελθόντος του.

Πάμε και στο τελευταίο. Άλλο ο Φίγκο,ο Μητρόπουλος και ο Χ ξεχωριστός άνθρωπος και άλλο ο ΛΑΟΣ...Όπως στον ΘΡΥΛΟ κουμαντο κανει ο κόσμος και συγκεκριμενοι παίκτες δεν ηρθαν απλα ανατρέχοντας στο πρόσφαρο παρελθόν έτσι και εκεί κουμάντο κάνει ο κόσμος. Έτσι στην λογική του ποτέ μην λες ποτέ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ. Γιατί στην Μπαρτσελόνα, η λογική είναι συγκεκριμενη και την εχουν ορίσει όπως τους καυλώνει. Κ ο μουρίνιο δεν ταιριάζει.
Γουγλαρε ροσελ και ΠΟΤΕ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ και δες δηλώσεις!


mου δείχνεις ΠΟΣΑ ΣΤΟΙΧΗΣΕ για να αποδείξεις ΤΙ ρε ζουπάκο? και ο Ντιόγκο στοίχησε 10 εκ. ευρώ...ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Μουρίνιο έγινε ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΑΡΥ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ και πριν ήτανε στην ανύπαρκτη τότε Μαρσέιγ πλάκα μου κάνεις τώρα??? Τι θες για να πεις "ανέδειξε" ένα παίκτη? Να πάρει τον ΦΑΚΙΝΟ να τον κάνει ΤΣΑΒΙ? ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ???

Έχεις κατανοήσει ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ο Μουρίνιο? λες "είπες 2 άντε να έβγαλε και άλλους 5"...Ρε φίλε έτσι μιλάμε για 7 παίκτες σε 9-10 χρόνια ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ και εγώ σου λέω πως δεν είναι 7 ζουπάκο...

Έχω γράψει και έχω ξαναγράψει και ξαναμα και δώσε πως η ΑΜΑΘΕΙΑ είναι πολύ κουραστική αλλά οκ άντε πάλι...

Λοιπόν ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ είχε στην ΛΕΙΡΙΑ τον :
ΝΤΕΡΛΕΙ...Ναι ντε αυτόν που βίασε την βαζέλα στη λαγοφλώρο μετά πήρε το ΟΥΕΦΑ και μετά το ΤΣΟΥΛΙ και έπαιξε μέχρι και με την εθνική σε φιλικό. Όχι δεν το ανέδειξε ρε...
ΝΟΥΝΟ ΒΑΛΕΝΤΕ...Ναι ντε αυτόν που και αυτός βασιλκός στην Πόρτο πήρε ΟΥΕΦΑ και ΤΣΟΥΛΙ και πλέον παίζει στην Αγγλία και την Έβερτον. Φαντάζομαι πως το 2001 που ήτανε στην Λειρία πριν πάει ο Μουρίνιο αν σε ρώταγα ποιός θα παίζει στην Έβερτον θα έλεγες "Νούνο Βαλέντε ρε"...ΠΟΙΟΣ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΤΩΡΑ?

Για την πόρτο είπαμε τον Ντέκο και τον Καρβάλιο, βάλε και τον ΜΑΝΙΣ που τον είχανε ΠΕΤΑΜΕΝΟ στην Μπενφίκα κάτι σαν τον Πίρλο στην Ίντερ και ήτανε βασικά προβληματικός χαρακτήρας στην Μπενφίκα σαν τον Τζιμπούρ στην ΑΕΚ και τον τσίμπησε τσάμπα και τον έκανε βασικούρα και χαφάρα να τον πληρώσει 16 εκ. ευρώ η Μόσχα. Βάλε και τον ΠΑΟΥΛΟ ΦΕΡΕΙΡΑ που τον πήρε απο την ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ και τον έκανε να έχει 150 ματς με την φανέλα της Τσέλσι πλέον...

Είμαστε στους 7 παίκτες μόνο σε Λειρία-Πόρτο που τους μάθαμε ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ μέσα απο τα χέρια του "δεν βγάζει παίκτες".

Πάμε παρακάτω...Δεν θα σου πω για Τέρι,Λάμπαρντ που ΕΚΤΙΝΑΧΘΗΚΑΝ αλλά οκ τους ξέραμε...

ΝΤΡΟΓΚΜΠΑ Στα 26 του παίρνει μεταγραφή απο την ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ στην Μαρσέιγ και απο εκεί κάνει ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ σεζόν και παίρνει μεταγραφή στην Τσέλσι...Θες να σου πω 10 φορ που το κάνανε αυτό και ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Ζοζέ έγινε ΤΟ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ.
ΤΣΕΧ Ποιός ήτανε ο Τσέχ πριν τον πάρει ο Μουρίνιο??? ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ήτανε ο τερματοφύλακας της ΡΕΝ. ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

Πάμε και στην Ίντερ

Ο Μιλίτο απο την Τζένοα, ο Πάντεφ που τον είχε βιάσει ο Ολυμπιακός, ο Σάμουελ ο γυρολόγος, ο Λούσιο ο παρηκμασμένος, ο Σνάιντερ ο στάσιμος, ο Μαικόν το ταλέντο γενικά ένα σύνολο ΑΣΤΕΙΟ μέχρι να τους παραλάβει ο Μουρίνιο γίνεται κάτοχος triple crown

Ακόμα και τώρα στην Ρεάλ δεν έχει ΓΚΑΛΑΚΤΙΚΟΣ...Έχει τον πεταμένο απο την Σίτι ΑΝΤΕΜΠΑΓΙΟΡ, τον Μπενζεμά που γελάγανε στην αρχή στην Ρεάλ μαζί του, τους Χιγκουαίν-Γκάγκο αιώνια ταλέντα, τα ταλέντα οζίλ,κεντίρα,ντι μαρία, τους βιασμένους απο όλες τις τρύπες στην Αγγλία Αρμπελόα-Τσάβι Αλόνσο κτλ...

Παρόλαυτα στον ΠΡΩΤΟ χρόνο είναι στους 4 του ΤΣ.Λ., τελικό Κυπέλλου και πρωτάθλημα θα δείξει... Όταν θα ΑΡΑΞΕΙ σε μια ομάδα για χρόνια και του δωθεί η ευκαιρία να μαζέψει ακόμα πιο αγυάλιστα διαμαντάκια τα ξαναλέμε...Αλλά στην ΡΕΑΛ και την Ίντερ του Μοράτι και την Τσέλσι του Αμπράμοβιτς δεν έχεις το "δικαίωμα" να πάρεις και τον ΦΑΚΙΝΟ.

Για να τελειώνουμε λοιπόν με αυτό το αστείο. Τον πήρε η ΠΟΡΤΟ χωρίς την επιτακτική ανάγκη για triple crown και είχε το χρόνο του να πάρει τους ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ απο την Λειρία να τους κάνει ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ που σηκώσανε back2back ΟΥΕΦΑ και ΤΣΟΥΛΙ. Μετά πήγε στον ΝΕΟΠΛΟΥΤΟ Αμπράμοβιτς που ήθελε πρωτάθλημα ΤΩΡΑ και το ΠΗΡΕ και αυτό και μετά πήγε στην Ίντερ που έδινε την ζωή της για ένα ΤΣΟΥΛΙ και το ΠΗΡΕ και αυτό και τώρα πήγε στην Ρεάλ που ψοφάει για απανωτά triple crown και για 1ο χρόνο πάει ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟ βουρ και για τις 3 κούπες με το πρωτάθλημα να φαντάζει πιο δύσκολο απο όλα.

Τον σουτάρανε απο μεταφραστή και σας βιάζει κατα συρροήν και κατεξακολούθησην? ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ. Άκου ρε τον διώξανε απο μεταφραστή...φοβερό!χαχαχαχαχα!

ΕΕΕΤΣΙ αγόρι μου, έτσι ΚΟΙΜΗΣΟΥ τον ύπνο του δικαίου...Κουμάντο κάνει ο κόσμος στον θρύλο ρε γι'αυτό ο μισητός μπάγιεβιτς απο την 7 γύρισε και μόλις θέλαμε τον βάλαμε μπροστινό τον κόσμο και είπαμε τον έφαγε η 7, μετά πήραμε τον ΑΡΧΗΓΟ της βαζέλας στην Ριζούπολη Νικοπολίδη και έγινε χαμός απο αντιδράσεις, τον ΕΙΣΑΙΤΡΕΛΑ Μιχαλάκη που φύλαγε το τριφύλλι 1 χρόνο πριν όταν μας έβαζε γκολ, πήραμε πίσω τον μητρόπουλο, ο οικονόμου με το τατουάζ ΤΡΙΦΥΛΛΙ έπαιξε σε εμάς κτλ κτλ κτλ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΡΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. Ούτε ο Τσουκαλάς δεν τα λέει αυτά...

Εγώ σου λέω πως αν σε γαζώσει 3-4 χρονιές απανωτές με την Ρεάλ ο Μουρίνιο θα αλλάξουν και τα γουγλ και ο Ροσέλ και η Βαρκελώνη όλη...ΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΠΕΣΙΑΛ (ΟΥΑΝ) ΤΡΙΤΜΕΝΤ.


Για σένα, η Ρεάλ είναι μεγαλύτερου βεληνεκους απ'την Μπαρτσελόνα. Δεν ξέρω πως μετριέται άλλωστε το βεληνεκές.

για τις κουπες. αλλα ρε φιλε ποτε θα δω απο ομαδα του μουρινιο εκεινη της αρσεναλ που το πηρε αηττητη??? ΠΟΤΕ άστο...Και "καλό" το κράξιμο στο βενγκερ αλλά ο ανθρωπος αυτο μπορει να κανειΚαι αυτός φίλε μου θα ήθελε να έχει αντεμπαγιορ, αυτος που τον εφτιαξε, όπως τον εχει τώρα έτοιμο ο μουρινιο αλλα μολις άκουσαν στην άρσεναλ για τα φράγκα της σίτυ τον έδωσαν με κορδελίτσα. Για αυτό σου λέω πως είναι άδικη η σύγκριση μόνο βάση τίτλων...

Δεν ξέρεις??? ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ.

Επίσης ο Μουρίνιο αφού σε βιάσει με την Ρεάλ θα καταλήξει στο λιμάνι του...ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ...και θα φτάσει 70 χρονών εσύ και 90 αυτός και θα βγεί τον "γιο του" όπως ο παππούς Φέργκιουσον βρήκε τον μπαμπά τον Μουρίνιο

ΣΕΡ ΑΛΕΞ-ΣΠΕΣΙΑΛ ΟΥΑΝ και κάποιος που τώρα είναι κάτω απο 10 ετών σε 30-40 χρόνια θα είναι ο ΤΡΙΤΟΣ...ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙ Ο ΣΠΕΣΙΑΛ ΟΥΑΝ ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ.

Όσο για το τι ομάδα είδες απο την Άρσεναλ μάλλον ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ τι μπαλάρα έπαιζε η Πόρτο και τι ακριβώς κατόρθωμα είναι να πάρεις ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ με ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ στην εποχή μας...Επίσης είδαμε και όταν είχε ΠΑΚΤΩΛΟ χρημάτων ο Βενγκέρ τι πήρε στο νησί και στην Ευρώπη...ΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ του Σερ Άλεξ πήρε και αυτός και έχασε ΟΥΕΦΑ απο την ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ...Γελάνε και οι πέτρες...Μέχρι και απο την βαζέλα έχανε...

*GrimReaper*
15-04-2011, 22:15
ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν

zouparos
15-04-2011, 22:36
ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν

oti ο τελικος τοτε ηταν καπου στη βρετανια όπως κ τωρα?? + οτι η σαλκε ειναι γερμανικη σαν τη μπαγερ ξερω γω?? +τον ραουλ??

johny b
15-04-2011, 22:42
ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν

Είδες όνειρο ότι του χρόνου πέφτει Ολυμπιακός-Σάλκε πρώτος αγώνας και λήγει 6-2?

*GrimReaper*
15-04-2011, 22:56
εχουμε και λεμενς:

και οι 2 γερμανικες ομαδες εχουν απο ενα ουεφα....η λεβερκουζεν το πηρε το 88' και εκανε καλη πορεια στο cl 14 χρονια μετα, στον τελικο του 2002 δλδ. Και στα ημιτελικα ποιον ειχε αποκλεισει? ω ναι. την μανου. Η σαλκε πηρε το ουεφα το 97' και κανει την καλυτερη της πορεια στο τσουλου φετος! ακριβως 14 χρονια μετα! και με ποιον παιζει? ω ναι με την μανου.

Μιλαμε αν πανε τελικο ρεαλ-σαλκε και σκοραρει και κανας ΡΑΟΥΛ!! οπως το 2002 θα ειναι κατι παραπανω ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ! 5 συμπτωσεις μαζεμενες...τα 14 χρονια,ο ημιτελικος με την μανου, ο τελικος της διοργανωσης, ο τελικος της διοργανωσης με την ρεαλ, και ο πινακας να γραψει σκορερ ραουλ...:p...ιλουμινατι σε λεω

DON
15-04-2011, 23:12
Που τα βρήκες όλα αυτά τα στοιχεία ρε τρελέ!!!???Τα site τα γράψανε??? ΘΕΙΚΟ!

Πάντως επειδή ο Τσίχλας θα είναι έτσι και αλλιώς ΠΟΛΥ δύσκολο να πάρει την κούπα απο τον Special one δεν πειράζει χαλάλι να πάει η Σάλκε τελικό αρκεί να μην γίνει η στραβή και περάσει το γατάκι ο Μέσσι με τα ΝΤΟΠΕρμαν τους συμπαίκτες του...

εριστικός_7

standby25
15-04-2011, 23:16
Επίσης ο Μουρίνιο αφού σε βιάσει με την Ρεάλ θα καταλήξει στο λιμάνι του...ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ...και θα φτάσει 70 χρονών εσύ και 90 αυτός και θα βγεί τον "γιο του" όπως ο παππούς Φέργκιουσον βρήκε τον μπαμπά τον Μουρίνιο

Μια πολη εχει λιμανι ξακουστο στο νησι και προβλεπεται σαυτο να αραξει το ρυμουλκο Μουρινιο για να ανυψωσει την μεγαλη ομαδα του μερσευσαιντ εκει που της αξιζει ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ :cool:

*GrimReaper*
15-04-2011, 23:21
Που τα βρήκες όλα αυτά τα στοιχεία ρε τρελέ!!!???Τα site τα γράψανε??? ΘΕΙΚΟ!

οχι εντελως τυχαια. Συζητουσαμε με εναν φιλο και Επειδη εχω πει φετος κατι για την ρεαλ, οτι την βλεπω πρωταθλητρια σε μπασκετ και ποδοσφαιρο αν και ειναι δυσκολο + οτι δεν το θελω και καθολου αλλα δεν ξερω πως μου καθησε στο μυαλο. Ε με την πορεια της σαλκε θυμηθηκα την λεβερκουζεν, ειχα και την ρεαλ στο μυαλο μου και μπηκα γουικιπιντια και εκει ειδα τις ημερομηνιες και επαθα πλακα :cool:

johny b
15-04-2011, 23:21
Από τακτικής άποψης ο τελικός πρέπει να'ναι Ισπανοί εναντίον Μάντσεστερ.
Είτε Φέργκιουσον-Μουρίνιο που δεν ξαναχει γίνει ενδεχομένως τόσο μεγάλοι κόουτς αντίπαλοι σε τελικό, είτε Φέργκιουσον εναντίον Μπαρστελόνα για να δούμε τί ακριβώς εχει στο μυαλό του όταν λέει ότι ξέρει πώς να αντιμετωπίσει τα Ισπανά.
Ο Δίας μας στέρησε το Ισπανία-Βραζιλία το καλοκαίρι.
Αν στείλει και τον Παπαδόπουλο τελικό για να χάσει με14-0 ε τότε
γαμιέται ο Δίας.

DON
15-04-2011, 23:29
Μια πολη εχει λιμανι ξακουστο στο νησι και προβλεπεται σαυτο να αραξει το ρυμουλκο Μουρινιο για να ανυψωσει την μεγαλη ομαδα του μερσευσαιντ εκει που της αξιζει ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ :cool:

http://s-fun.com/wp-content/uploads/2008/09/the-smiling-buildings-funny-buildings-at-united-states.jpg

κοινώς γελάνε και τα τσιμέντα με το μπουρδέλο του Μέρσεισαιντ.

οχι εντελως τυχαια. Συζητουσαμε με εναν φιλο και Επειδη εχω πει φετος κατι για την ρεαλ, οτι την βλεπω πρωταθλητρια σε μπασκετ και ποδοσφαιρο αν και ειναι δυσκολο + οτι δεν το θελω και καθολου αλλα δεν ξερω πως μου καθησε στο μυαλο. Ε με την πορεια της σαλκε θυμηθηκα την λεβερκουζεν, ειχα και την ρεαλ στο μυαλο μου και μπηκα γουικιπιντια και εκει ειδα τις ημερομηνιες και επαθα πλακα :cool:

ΘΥΜΗΣΟΥ ότι θα παίξει στα site άμεσα.

υ.γ. Α ΡΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΜΟΥΡΙΝΙΟ. ΤΕ ΡΑ ΣΤΙ Ε.

http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/1054710143-Ο-Μουρίνιο-πήγε,-οι-δημοσιογράφοι-έφυγαν

zouparos
15-04-2011, 23:59
mου δείχνεις ΠΟΣΑ ΣΤΟΙΧΗΣΕ για να αποδείξεις ΤΙ ρε ζουπάκο? και ο Ντιόγκο στοίχησε 10 εκ. ευρώ...ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Μουρίνιο έγινε ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΑΡΥ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ και πριν ήτανε στην ανύπαρκτη τότε Μαρσέιγ πλάκα μου κάνεις τώρα??? Τι θες για να πεις "ανέδειξε" ένα παίκτη? Να πάρει τον ΦΑΚΙΝΟ να τον κάνει ΤΣΑΒΙ? ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ???

Θέλω να σου αποδείξω το αυτονόητο. Ότι ήταν ΠΑΙ-ΚΤΑ-ΡΑΣ...δεν γίνεται στα 26 να θες να μου πεις πως ήταν της πλάκας και ξαφνικά τον έκανε τον καλυτερο σεντερ φορ του κόσμου(που ητανε φυσικά).
Ο Μουρίνιο δεν κάνει συλλογή ταλέντων ή διαμαντακίων αλλά συλλογή ΕΤΟΙΜΩΝ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΩΝ έτοιμους να τους χώσει να κάνουν την κατάλληλη αγγαρεία ώστε να πάρει πρωτάθλημα ή κουπα γενικά

Έχεις κατανοήσει ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ο Μουρίνιο? λες "είπες 2 άντε να έβγαλε και άλλους 5"...Ρε φίλε έτσι μιλάμε για 7 παίκτες σε 9-10 χρόνια ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ και εγώ σου λέω πως δεν είναι 7 ζουπάκο...

Εγώ εξ'αρχής μίλησα για τον Μουρίνιο ως ΣΠΕΣΙΑΛ ΟΥΑΝ ΤΟΝ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ. Δεν μπορώ να μιλήσω για τον Μουρινιο με τα κοκκινομαγουλάκια πριν 7 χρόνια γιατί ΔΕΝ ήταν σπέσιαλ ουαν και τον έκρινα με άλλα κριτήρια. Προφανώς είπα πως έχει βγάλει παικτες που όλων τυχαίως το 90% θα αφορά την τότε Πόρτο. Για αυτό και δεν αναφέρομαι στην λεϊρία όπως κανείς δεν αναφέρεται στον φεργκιουσον για την νταντι που σκατά ήτανε.

Για αυτό και έσβησα απο εδω αυτους τους παίκτες...ποιος παουλο φερέιρα τι ειναι αυτο?:eek:

Είμαστε στους 7 παίκτες μόνο σε Λειρία-Πόρτο που τους μάθαμε ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ μέσα απο τα χέρια του "δεν βγάζει παίκτες".

Πάμε παρακάτω...Δεν θα σου πω για Τέρι,Λάμπαρντ που ΕΚΤΙΝΑΧΘΗΚΑΝ αλλά οκ τους ξέραμε...

Τρελή εκτίναξη...Δεν βλέπεις ατομικά εκτιναξη?? φοβερη!

ΝΤΡΟΓΚΜΠΑ Στα 26 του παίρνει μεταγραφή απο την ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ στην Μαρσέιγ και απο εκεί κάνει ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ σεζόν και παίρνει μεταγραφή στην Τσέλσι...Θες να σου πω 10 φορ που το κάνανε αυτό και ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Ζοζέ έγινε ΤΟ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ.
ΤΣΕΧ Ποιός ήτανε ο Τσέχ πριν τον πάρει ο Μουρίνιο??? ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ήτανε ο τερματοφύλακας της ΡΕΝ. ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

Τα έγραψα πιο πριν για την Τσέλσι. Ξέρω γω?? Δημιουργησε παίκτη με 13 εκ. ευρώ αγορά απ'τη Ρεν?? τρελό νουμερο για αταλαντο ανεπεξεργαστο διαμαντι. Όλοι παικταράδες επομένως. 26 χρονών ο ντρογμπας 30 μύρια αλλά αυτος τον δημιουργησε...Γιατι αυτο μου λες!! Εγώ είπα! Στην εξέλιξη μεσα στην ομάδα μάστερ! Εσύ όμως δεν γραφεις αυτο αν κτλβ καλα. γιατι εγω μιλαω για δημιουργια.Δημιουργια στα 26 πρωτη φορα βλεπω!! Και επειδή είπες πριν για τον Φακίνο. Ναι αυτό θέλω. Να πάρει έναν κασιγιας 14 χρονων απ'τη μανας του την ποδια και να τον κάνει τερματοφυλακα. Να πάρει τον τσαβι που ειπες και να κανει τον ίδιο. Τον πουγιολ,τον μεσσι, τον, τον ,τον
Πάμε και στην Ίντερ

Ο Μιλίτο απο την Τζένοα, ο Πάντεφ που τον είχε βιάσει ο Ολυμπιακός, ο Σάμουελ ο γυρολόγος, ο Λούσιο ο παρηκμασμένος, ο Σνάιντερ ο στάσιμος, ο Μαικόν το ταλέντο γενικά ένα σύνολο ΑΣΤΕΙΟ μέχρι να τους παραλάβει ο Μουρίνιο γίνεται κάτοχος triple crown

Η ομάδα έγινε!! Δεν πήρε 1 ξεχωριστά τις κουπες! Αυτη ειναι η διαφορά!! ΚΑΝΕΝΑΝ δεν ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ!! Ο σάμουελ πάλι της πουτσας ειναι, ο μαϊκόν πάλι παικταρας ειναι όπως και ηταν(το ταλεντο μλκ π ειπες), ο παντεφ ανυπαρκτος, ο σνάιντερ εσύ τον λες στάσιμο εγώ τον λέω και τον έλεγα παικταρα έτοιμο, τον λουσιο εσυ τον θεωρεις παρακμη εγώ μια χαρά τον θεωρουσα προπερσι π τον ειχε. Κανένας ΑΤΟΜΙΚΑ κατά την γνώμη μου δεν έφτιαξε κάτι για την παρτυ του. Έφτιαξαν τα πάντα για το σύνολο. Για την ομάδα του.
Ποτε δεν το αμφισβητησα. Είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ στο να παιρνει τους καλύτερους και να τους φτάνει στην κορυφή.

Ακόμα και τώρα στην Ρεάλ δεν έχει ΓΚΑΛΑΚΤΙΚΟΣ...Έχει τον πεταμένο απο την Σίτι ΑΝΤΕΜΠΑΓΙΟΡ, τον Μπενζεμά που γελάγανε στην αρχή στην Ρεάλ μαζί του, τους Χιγκουαίν-Γκάγκο αιώνια ταλέντα, τα ταλέντα οζίλ,κεντίρα,ντι μαρία, τους βιασμένους απο όλες τις τρύπες στην Αγγλία Αρμπελόα-Τσάβι Αλόνσο κτλ...

Αν ειναι αυτοι μαλακες δεν αλλαζει το ότι ο αντεμπαγιορ ειναι ΠΑΙΚΤΆΡΑ!! Ο μπενζεμα είναι έτοιμος παικτης απ'την ρεαλ αγορασμενος με 35 χαρτια απ'τον λολας!! Ο ιγκουαϊν ταλέντο ρε γαμώτο?? Ε ενταξει οκ. Ο Τσάβι αλόνσο βιασμένος!!! ΜΑΛΙΣΤΑ!!:eek: Ε ναι και η Μπάρτσα έδιωξε τουρε κ πηρε εναν τυχαιο για εκεινη την θέση,εναν άλλον βιασμενο τον μασερανο. Δεν μου στέκοντΑΙ καθόλου λογικά αυτά που μου λες!!!
Δεν έχει γκαλακτικος απλά τον κριστιανο ροναλντο οκ

Παρόλαυτα στον ΠΡΩΤΟ χρόνο είναι στους 4 του ΤΣ.Λ., τελικό Κυπέλλου και πρωτάθλημα θα δείξει... Όταν θα ΑΡΑΞΕΙ σε μια ομάδα για χρόνια και του δωθεί η ευκαιρία να μαζέψει ακόμα πιο αγυάλιστα διαμαντάκια τα ξαναλέμε...Αλλά στην ΡΕΑΛ και την Ίντερ του Μοράτι και την Τσέλσι του Αμπράμοβιτς δεν έχεις το "δικαίωμα" να πάρεις και τον ΦΑΚΙΝΟ.

Δεν έχεις το δικαίωμα,αλλά το έχουν ομάδες επιπέδου Μπάγερν, Μπάρτσα, Μάντσεστερ, Άρσεναλ...ΜΟΝΟ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟ:eek::eek:

Για να τελειώνουμε λοιπόν με αυτό το αστείο. Τον πήρε η ΠΟΡΤΟ χωρίς την επιτακτική ανάγκη για triple crown και είχε το χρόνο του να πάρει τους ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ απο την Λειρία να τους κάνει ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ που σηκώσανε back2back ΟΥΕΦΑ και ΤΣΟΥΛΙ. Μετά πήγε στον ΝΕΟΠΛΟΥΤΟ Αμπράμοβιτς που ήθελε πρωτάθλημα ΤΩΡΑ και το ΠΗΡΕ και αυτό και μετά πήγε στην Ίντερ που έδινε την ζωή της για ένα ΤΣΟΥΛΙ και το ΠΗΡΕ και αυτό και τώρα πήγε στην Ρεάλ που ψοφάει για απανωτά triple crown και για 1ο χρόνο πάει ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟ βουρ και για τις 3 κούπες με το πρωτάθλημα να φαντάζει πιο δύσκολο απο όλα.

Πες στον Αμπράμοβιτς πως τον καίει το πρωτάθλημα και όχι το άλλο και θα σ'αρχισει:p Δεν είναι κανένα αστείο! Ο άνθρωπος πηγαινει μόνο σε νεόπλουτους που μαζεύουν ΟΤΙ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ κυκλοφορει, την αφαν γκατέ και τους ΚΑΝΕΙ μια αχτύπητη ομάδα! Ατομικά εξελίσσονται οχι τόσο οσο μέσα απ'την ομαδική δουλειά.
Τον σουτάρανε απο μεταφραστή και σας βιάζει κατα συρροήν και κατεξακολούθησην? ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ. Άκου ρε τον διώξανε απο μεταφραστή...φοβερό!χαχαχαχαχα!

Μην τα λες σε μένα!! Σ'αυτον να τα πεις που ειχε όνειρο να κάτσει στο πάγκο και έφαγε σουτ!!! Μην τα λες σε μένα ξαναλέω! Το σας βιάζει κατά συρροην ειναι ανέκδοτο.
ΕΕΕΤΣΙ αγόρι μου, έτσι ΚΟΙΜΗΣΟΥ τον ύπνο του δικαίου...Κουμάντο κάνει ο κόσμος στον θρύλο ρε γι'αυτό ο μισητός μπάγιεβιτς απο την 7 γύρισε και μόλις θέλαμε τον βάλαμε μπροστινό τον κόσμο και είπαμε τον έφαγε η 7, μετά πήραμε τον ΑΡΧΗΓΟ της βαζέλας στην Ριζούπολη Νικοπολίδη και έγινε χαμός απο αντιδράσεις, τον ΕΙΣΑΙΤΡΕΛΑ Μιχαλάκη που φύλαγε το τριφύλλι 1 χρόνο πριν όταν μας έβαζε γκολ, πήραμε πίσω τον μητρόπουλο, ο οικονόμου με το τατουάζ ΤΡΙΦΥΛΛΙ έπαιξε σε εμάς κτλ κτλ κτλ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΡΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. Ούτε ο Τσουκαλάς δεν τα λέει αυτά...

Ε ο κόσμος κάνει κουμαντο τι να κανουμε. Έτσι γίνεται!! Ειδικά για την μπαρτσελονα που μιλαμε τώρα. Και στον οσφπ κανει κουμαντο ο κόσμος. Η κάθε περίπτωση που λες ειναι διαφορετική δεν θελω να τις αναλυσω.

Εγώ σου λέω πως αν σε γαζώσει 3-4 χρονιές απανωτές με την Ρεάλ ο Μουρίνιο θα αλλάξουν και τα γουγλ και ο Ροσέλ και η Βαρκελώνη όλη...ΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΠΕΣΙΑΛ (ΟΥΑΝ) ΤΡΙΤΜΕΝΤ.

Εννοείς να στήσει τοίχος βερολίνου, να πέσουν οι σκαριές με μανία και να ξεδέψει κανα 300 μύρια ακόμα η Ρεάλ?? Σίγουρα θα το καταφέρει!! Δεν ανφιβάλλω καθόλου.

Δεν ξέρεις??? ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ.

Για σένα. Δεν έχουν όλη την ίδια κουλτουρα. Το πιο εύκολο για την Μπαρτσελόνα να τα έσκαγε και να τον επαιρνε. ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΚΤΕΣ+ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ= Νο.1
Δεν το έκαναν κ ουτε προκειται ποτε άρα κάτι σημαινει

Όσο για το τι ομάδα είδες απο την Άρσεναλ μάλλον ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ τι μπαλάρα έπαιζε η Πόρτο και τι ακριβώς κατόρθωμα είναι να πάρεις ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ με ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ στην εποχή μας...Επίσης είδαμε και όταν είχε ΠΑΚΤΩΛΟ χρημάτων ο Βενγκέρ τι πήρε στο νησί και στην Ευρώπη...ΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ του Σερ Άλεξ πήρε και αυτός και έχασε ΟΥΕΦΑ απο την ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ...Γελάνε και οι πέτρες...Μέχρι και απο την βαζέλα έχανε...

Αήττητος πρωτάθλημα πήρε, έχεις ομοσπονδιες,διαιτητές,όλους τους προπονητες έτοιμους στ'ακουστικο να δώσουν ότι καλυτερο έχουν στον φέργκιουσον και παρόλα αυτα ΠΟΤΕ δεν το έχεις καταφέρει. Γελάνε και οι πέτρες με την τότε ομάδα του βενγκερ?? οκ. και εγω τον εχω κραξει αλλα οχι κ ετσι

Να τονίσω πως η συζητηση ξεκίνησε για το κόμπλεξ του Μουρίνιο. Που ελπίζω να έγινε αντιληπτο πως υπάρχει για την Μπαρτσελόνα και πως έχει ξεκινήσει κτλ κτλ.
Αυτο για την μη παραγωγή παικτων ήρθε ως συνέχεια αλλά μονοπόλησε.

είτε Φέργκιουσον εναντίον Μπαρστελόνα για να δούμε τί ακριβώς εχει στο μυαλό του όταν λέει ότι ξέρει πώς να αντιμετωπίσει τα Ισπανά.

Ξέρει...ο τσίχλας...από ρωμαϊκά όργια...ρώτα τον Μέσσι και τον Ετό.

αυτά αν ξέχασα κάτι.
να τώρα διάβασα και το τελευταίο με τους μοσογράφους. Πω το πουστη ακουει Μπαρτσελόνα και κάνει σα παιδάκι σπασμωδικές κινήσεις.
Τον φαντάζομαι πριν τα σοβαρά ματς δεν θα κοιμάται θα έχει κάτσει να τετραγωνίσει τον κύκλο χαχαχα

johny b
16-04-2011, 00:16
Ξέρει...ο τσίχλας...από ρωμαϊκά όργια...ρώτα τον Μέσσι και τον Ετό.

Σ'εκείνο το ματς ο Φέργκιουσον δοκίμασε
πρώτη φορά συγκεκριμένη τακτική για την Μπαρτσελόνα.
Ξεκίνησε το πρέσινγκ απ'τον τερματοφύλακα ακόμα για να μη
φτάσει η μπάλα στους μεσαίους.
Για 15 λεπτά έπιασε η τακτική κι είχε η Μάντσεστερ
2-3 καλές ευκαιρίες. Μετά κουράστηκαν ξεκίνησε το πινγκ πονγκ στα χαφ
και τετέλεσται.
Δεύτερη τακτική ήταν του Μουρίνιο με την Ίντερ που άφηνε την πρώτη πάσα και ντούμπλαρε τα μαρκαρίσματα όταν ο παίχτης που έδινε την πάσα
έκανε κίνηση να την ξαναπάρει. Αυτό έπιασε για έναν αγώνα αλλά μόνο γιατί
η Ίντερ είχε και παιχταράδες.
Τρίτο κόλπο ήταν αυτό που έκαναν οι Ολλανδοί το καλοκαίρι
δηλαδή ξύλο ειδικά στα χαφ με αποκορύφωμα το ιπόν του Ντε Γιονγκ
στον Αλόνσο, έπιασε κι αυτό γιατί έχασαν αυτοσυγκέντρωση
κι αν δεν ήταν ο Κανίγιας θα χάνανε και το κύπελλο.
Αυτό που ήθελα να δω εγω
ήταν τί θα κανε η Βραζιλία,
που έχει τον τέλειο συνδυασμό τεχνικής
κι αθλητικότητας, δηλαδή αν θα κατάφερναν
οι Ισπανοί να μονοπωλήσουν κατοχή ακόμη κι
απέναντι στη Βραζιλία. Ας όψεται ο Σνάηντερ
Για να δω και μόνο τί έχει στο νου του
ο μπάρμπας θέλω την Μπαρτσελόνα στον τελικό.

zouparos
16-04-2011, 00:24
δεν ειχαν 2-3 ευκαιριες. 1 ειχαν και αυτη τα κλασσικα σουτ του κριστιανο απ'το σπιτι του

μακάρι να γίνει. εγώ δεν του δίνω τύχη πάντως του σερ με πληρη μπαρτσελονα. τρόπος του λεγειν δλδ για 1 μονο ματς.
ο μουρινιο το ίδιο θα ακολουθησει.για αυτο το λογο ΑΝ παιξει ο ντι μαρια πχ καποιο σοβαρο ματς να μ τρυπησεις την μυτη...παρολο π ειναι παικταρα

DON
16-04-2011, 00:26
Ζουπάκο είσαι ΔΟΓΜΑΤΙΚΟΣ αλλά οκ...εγκαταλείπω και πάλι!χιχιχι!

KonTaz
16-04-2011, 01:23
Όποιος υποστηρίζει Μαν Γιου θα πρέπει να εύχεται να μην πάει στον τελικό η ομάδα του,γιατί το ξεβράκωμα που θα ακολουθήσει θα είναι μοναδικό στα χρονικά....

zouparos
16-04-2011, 01:30
εγώ θέλω στο τέλος του χρόνου να ακουει χουντέμπλεϊ ο σερ και να μασάει 4 μπιγ μπαμπολ ταυτόχρονα,γίνεται

antiunited_7

standby25
16-04-2011, 02:20
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50280_261339842775_3561509_n.jpg

zouparos
17-04-2011, 03:25
ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΒΙΑΣΕ ΠΑΠΠΟΥ!!!


Ή ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ

http://2.bp.blogspot.com/_vlAis_Ggvzc/SLkHau8Yk5I/AAAAAAAAASc/zhsHlyveYYw/s400/wanted.png
http://www.sport24.gr/football/England/article836258.ece/ALTERNATES/w620/toure.jpg
MPvF5OPCEDg
http://mypanathinaikos.files.wordpress.com/2011/04/ferguson.jpg

*GrimReaper*
17-04-2011, 03:44
Σημερα η μανου εφαγε ΓΑΥΡΙΚΗ ΠΟΥΤΣΑ!!!....σας καρφωνει ο γαυρος ο γιαγια ρε!!!! Μια ειναι η ομαδα στην πολη!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

υ.γ βαζω ενα απο τα σπιτια του ζουπαρου για... Ρεαλ πρωταθλητρια ευρωπης 2011!

zouparos
17-04-2011, 03:55
ρεαλ πρωταθλητρια ευρώπης?? μάλιστα!

*GrimReaper*
17-04-2011, 03:58
ρεαλ πρωταθλητρια ευρώπης?? μάλιστα!

θα δειιις...δεν θα χρειαζεται να κοιμασαι σε παγκακια μετα

DON
17-04-2011, 09:25
ΠΑΛΙ ΧΑΡΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΦΡΥΔΙΑ ΡΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ?

standby25
17-04-2011, 12:17
ΠΑΛΙ ΧΑΡΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΦΡΥΔΙΑ ΡΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ?

ενα ενα το παραμυθι της χιονατης θα πεφτει,το απολυτο ξεβρακωμα ομως θα γινει στο ιδιο γηπεδο,hold on δον δεν τελειωσει ακομα το γλεντι

TT7
17-04-2011, 14:51
Καλα ο Πολ Σκοουλς και στα 80 του θα μαλωνει με τα αλλα ΚΑΠΗ δεν την παλευει το ατομο...
Μπραβο στην Σιτι ...αντε μετα απο 30 χρονια παλι...

Υ.Γ Ο Κριστιανο Ροναλντο εχει σοβαροτερο προβλημα απο αυτα που ολοι νομιζουν μαλλον...Οζιλ τους χορεψες αγορι μου...
Πεπε αν ειχες εστω το ΕΛΑΧΙΣΤΟ μυαλο απου απαιτειται για να παξεις την θεση θα ησουν το καλυτερο σεντερ μπακ στον κοσμο...

Airness
17-04-2011, 18:27
Στέλνουν τον Ζοσέ πίσω στην Ιντερ!

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=16490&subid=2&pubid=126928686

KingJames
17-04-2011, 21:57
ΠΑΛΙ ΧΑΡΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΦΡΥΔΙΑ ΡΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ?
http://3.bp.blogspot.com/_Ck6LQcv4sOg/TLaOtSPlRZI/AAAAAAAAcbo/gV6BqWfET5I/s1600/Dirk+Kuyt+32.jpg

Kαλό re Don,συμφωνεί κ ο Κuyt !

redfan
18-04-2011, 00:52
http://img685.imageshack.us/img685/8951/photo136028991734713044.jpg ("[URL=http://img685.imageshack.us/i/photo136028991734713044.jpg/)

οπαδοι πανηγυριζουν το 19ο πρωταθλημα της μαντσεστερ...

DON
18-04-2011, 01:12
ενα ενα το παραμυθι της χιονατης θα πεφτει,το απολυτο ξεβρακωμα ομως θα γινει στο ιδιο γηπεδο,hold on δον δεν τελειωσει ακομα το γλεντι

τι ομάδα είσαι είπαμε στην αγγλία?

kopitis
18-04-2011, 01:17
την season 94-95 κι ενώ η Μπλάκμπερν (του Νταγκλίς νομίζω) είναι την τελευταία αγωνιστική 1 βαθμό από την mutd, έρχεται στο anfield ενώ η utd πάει στο Λονδίνο για την west ham..
Σε όλη την Αγγλία λένε ότι αν αφήσουν την Μπλάκμπερν να νικήσει( εμείς ήμασταν αδιάφοροι) και ο Κένι θα πάρει πρωτάθλημα και ο "αντίπαλος" θα το χάσει, αλλά η ομάδα κι ο κόσμος χωρίς δεύτερη σκέψη αποφασίζουν να παίξουν για την ιστορία της ομάδας( αλήθεια όλο αυτό θυμίζει τίποτα σε κανέναν;;; ) και νικάμε με 2-1 , από εμάς σκόραραν οι Barnes & Redknapp και από την άλλη ο Shearer( αν θυμάμαι καλά, κάποιος πιο παλιός μπορεί να το διορθώσει) κι αφήνουν την τύχη του πρωταθλήματος στην μαντσεστε και στο τι θα κάνει αυτή....

έτσι και τότε έτσι και τώρα...
αφού και φέτος δεν πήραμε εμείς το πρωτάθλημα απλά δεν μας νοιάζει ποιος θα το πάρει....
με αυτήν την LFC μεγαλώσαμε (και με τις ιδέες της ) κι έτσι θα συνεχίσουμε...

άλλο ένα τραγικό νέο:
Σκοτώθηκε ο Αντεφέμι.. ότι να είναι ρε πουστη μου...
http://www.sport-fm.gr/article/470810

zouparos
20-04-2011, 12:30
ΠΛΥΣΟΥ ΑΠΟΨΕ,ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ,ΣΤΗΣΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΝ "Ο ΠΟΘΟΣ" ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ...ΤΑ ΟΡΕΚΤΙΚΑ!

http://3.bp.blogspot.com/_B1JtfOpd85I/SnLG26lrCeI/AAAAAAAARt4/XHjpbgJhXMM/s400/sir+bobby+robson+barcelona+mourinho.jpg

DON
20-04-2011, 12:31
1o ματς...5-0
2ο ματς...1-1 με 10 παίκτες
3ο ματς...???

air josh
20-04-2011, 13:03
Ο Μουρινιο καταλαβε οτι για να αντιμετωπιση τη μπαρτσα πρεπει να τη παιξει στη κοντρα να κλεψει μπαλες και να χτυπησει στον ανοιχτο χωρο.Αν παει να το παρει παιζοντας μπαλα θα φαει μια τριαρα.Παντως στη μαδριτη πολυ μουρμουριζουν για το τροπο παιχνιδιου του.Βεβαια αν παρει το τσου λου δε θα εχει προβλημα

υγ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΡΕΑΛ

*GrimReaper*
20-04-2011, 13:51
Redglove act immidiatly

Στην Εθνική ο 3ος αδερφός Γκασόλ!

ΟΧΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!!!! και θα γινει και ποιο ψηλος απο ολους...οκ

http://www.sport24.gr/Basket/SpainBasket/sthn_ethnikh_o_3os_aderfos_gkasol.839157.html

Η νέα "χρυσή" φανέλα της Μπάγερν!

http://www.sport24.gr/football/Germany/h_nea_xrysh_fanela_ths_mpagern.839870.html

KonTaz
20-04-2011, 14:58
Μην ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ zoupare...

μιγάδας
20-04-2011, 15:02
χαχα, ο κοκκινογαντης κρατησε το ποστ με το ''act immidiatly'' κι εσβησε το αλλο που ταν ''καθαρο''. τωρα θα νομιζει κανεις οτι κατι πρεπει να κανει ο αντμιν για να μην παει κι ο τριτος γκασολ στην εθνικη:p

οι οπαδοι της μπαρτσα μετα το 5-0 μπορουν να ξανοιγονται οσο θελουν.

DON
20-04-2011, 15:07
Eγώ έκανα το administration μικρέ :P

KonTaz
20-04-2011, 15:07
Οπαδός της μπάρτσας...

Ακούγεται τουλάχιστον αστείο...

μιγάδας
20-04-2011, 15:11
Eγώ έκανα το administration μικρέ :P

ειδες για να πεταγεσαι εκει που δεν πρεπει;; σκατα τα κανεις. αφου ειπε το παλικαρι, τον κοκκινογαντη θελει να δρασει, οχι τον ΔΟΝ.....:p


Οπαδός της μπάρτσας...

Ακούγεται τουλάχιστον αστείο...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑ.

KonTaz
20-04-2011, 15:13
ειδες για να πεταγεσαι εκει που δεν πρεπει;; σκατα τα κανεις. αφου ειπε το παλικαρι, τον κοκκινογαντη θελει να δρασει, οχι τον ΔΟΝ.....:p




ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑ.

Οπαδός της Μπάρτσας πριν το 2009 ή μετά το 2009???

Έχει μεγάλη διαφορά βλέπεις..

μιγάδας
20-04-2011, 15:14
ρε μας κοροϊδευεις;;;; εσυ δηλαδη ρωτας ενα παιδι τι ομαδα ειναι, σου λεει ολυμπιακος, και τον ρωτας ''πριν τον κοκκακλη ή μετα'';;;;

KonTaz
20-04-2011, 15:20
Το ίδιο είναι ρε αγόρι μου???

Μετά το 2009 όλοι έγιναν ξαφνικά Μπαρτσελόνα..

Άλλο να την υποστηρίζεις όταν έτρωγε την μία φάπα μετά την άλλη και άλλο τώρα.Έχει διαφορά

TT7
20-04-2011, 15:21
Οπαδός της Μπάρτσας πριν το 2009 ή μετά το 2009???

Έχει μεγάλη διαφορά βλέπεις..

Βασικα οταν την ψωλιαζε η Ρεαλ με τους πραγματικους Γκαλακτικος ησασταν Μπαρτσα??
Οταν ετρωγε τις 4αρες απο την Βαλενθια του Κουπερ??

Ασε δεν θα σου πουνε....μαθανε ολοι ανεξαρτησια της Καταλανωνιας κλπ...Θα περασει και αυτης η μοδα της και θα βρουνε αλλη ομαδα..:cool:

μιγάδας
20-04-2011, 15:29
ισχυει κι αυτο που λετε αλλα προφανως δεν ειναι απολυτο. ειναι τραγικο να λες οτι ειναι απολυτο.

με την ιδια λογικη θα σου πω κι εγω οτι αμα βρεθει ο ολυμπιακος στη θεση του βαζελου τωρα που τον τρωει σ ολα τ αθληματα, θα παψεις κι εσυ να σαι ολυμπιακος. μοδα ειναι

DON
20-04-2011, 15:35
με την ιδια λογικη θα σου πω κι εγω οτι αμα βρεθει ο ολυμπιακος στη θεση του βαζελου τωρα που τον τρωει σ ολα τ αθληματα, θα παψεις κι εσυ να σαι ολυμπιακος. μοδα ειναι

ε προφανώς και είναι μόδα...γιαυτό γεμίσαμε Ολυμπιακούς που ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ και πανυγηράκηδες. Όπως κάποτε ήτανε μόδα να είσαι ΑΕΚ και "πάρε θέση" και στα δημοτικά κτλ παιδιά 11-12 χρονών είναι ΑΕΚ απλά επειδή ήτανε μόδα μετά το 2004 να "διαφέρεις" και να είσαι ΑΕΚ.

μιγάδας
20-04-2011, 15:42
ναι ρε ωραια, αλλα αυτο ειναι απολυτο;;; δηλαδη οποιος γουσταρει μπαρτσα γουσταρει επειδη ειναι μοδα;; προφανως και οχι όλοι. γιατι αν ηταν ολοι, θα ειμασταν κι ολοι εμεις πανηγυρτζηδες ολυμπιακοι της μοδας που θα ντρεπομασταν

DON
20-04-2011, 15:46
To ΟΛΟΙ που στο καλό το είδες στο γραπτό μου και το ρωτάς?

lamar
20-04-2011, 15:47
ΜΟΝΟ ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΡΕ!!!!!!!!!!

μιγάδας
20-04-2011, 15:49
to ΟΛΟΙ που στο καλό το είδες στο γραπτό μου και το ρωτάς?

δεν ρωταω μονο εσενα. ο κονταζ ειπε οτι ειναι αστειο να μιλαμε για ''οπαδους της μπαρτσα''. λες και ολοι εγιναν μπαρτσα λογω μοδος

KonTaz
20-04-2011, 16:09
Οκ όχι όλοι αλλά ένα μεγάλο μέρος τους σίγουρα...
Και οι συγκεκριμένοι σε κάνουν να αντιπαθείς την καλύτερη ομάδα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου να βλέπει ποδόσφαιρο

μιγάδας
20-04-2011, 16:13
ναι αλλα αυτο ισχυει για ολες τις ομαδες. ολες οι ομαδες εχουν οπαδους ''απο μοδα''

KonTaz
20-04-2011, 16:14
Με την Μπαρτσελόνα όμως έχει παραγίνει το κακό....

8rilos!!!
20-04-2011, 16:46
@lamar ελεεινα αρχιδατη ομαδα η μπιλμπαο....απο τις πιο μαγκικες ομαδες στον κοσμο...

zouparos
20-04-2011, 20:16
μπραβο ΤΤ7 το πέτυχες!!
Για αυτό είμαστε κ αρκετοί από εδώ Λίβερπουλ...
και στο μπάσκετ Ολυμπιακός.
Διανα παλι έπιασες

ΌΛΑ να τα ξερεις?? Ενταξει να ξερεις 2-3 πραματα,αλλα ΟΛΑ???

TT7
20-04-2011, 20:50
Η αληθεια ειναι οτι ειμαι τερας μορφωσεως.....
Προφανως και δεν ανηκεις σε αυτην την κατηγορια λογω ηλικιας...

Οταν γιναμε γαυροι ...γιατι νομιζω εκει 24-25 εισαι και εσυ..το μπασκετ μας εδινε χαρες..για εμας μιλαω...

Τωρα Λιβερπουλ τι να σου πω...μαλλον διαβαζες Σωτηρακοπουλο και Διακογιαννη που μας εχουν ζαλισει τα αρχιδια με την προπαγανδα τους..χαχα....

Στα σοβαρα τωρα...εγω το δεχομαι να ειναι ενας γαυρος και φανατικος Λιβερπουλ...απλα δεν δεχομαι αυτες τις μαλακιες που λενε για την Γιουναιτεντ οτι ειναι ο βαζελος του νησιου...
Και οι 2 ειναι τεραστιες ομαδες και οι 2 εχουν καποια πραγματα που μπορει να ταυτιστει ενας γαυρος μαζι τους...αυτα..

Απλα αυτο που εχεις με την Μπαρτσα να το κοιταξεις...χαχα...λεγεται ψυχωση!!!

zouparos
20-04-2011, 21:00
εγω δεν την εχω πει βαζελο. Ίσα ίσα όταν κάνετε συγκρισεις περι λιβερπουλ και χρονων εγχωριας ατιτλιας με την αεκ μου ανεβαινει η πιεση στο κεφαλι.
Ποιος θα πει για την μαντσεστερ?? φυσικα και ειναι μεγαλη ομαδα.
ας ξεχωρισουμε την πλακα που κανουμε περι ματζεστα κτλ με την πραγματικοτητα.

Αν εγώ έχω ψύχωση,ο εξτρεμιστής της ετα ο λαμαρ τι έχει? αχαχαχα

Eleni7
20-04-2011, 23:36
Τωρα αυτα τα κακομαθημενα εκατερωθεν θεωρουνται παγκοσμιοι πρωταθλητες?Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα?Χιλιες φορες το Ολυμπιακος-Παναθηναικος.Σιχαθηκαμε το ποδοσφαιρο στο πρωτο ημιχρονο.

ΥΓ.Το Τοτεναμ-Αρσεναλ ειναι απιστευτη ματσαρα.Παρτε μαθηματα απο τους Βρετανους χαζοισπανακια (και πορτογαλακια μαζι)

DON
20-04-2011, 23:41
Ότι και να γίνει στο τέλος...ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΣ. Τα γατάκια της μπαρτσελόνα μόνο την πιπίλα δεν ζητάνε και αν ο Κ. Ρονάλντο δεν τζούφιος μέχρι τώρα και ο πέπε γκαντέμης θα μιλάγαμε για 2 ή 3-0 στο ημιχρόνιο.

ΜΕΣΣΙ ΜΕΣΣΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩΩΩΩ????ΨΙΨΙΨΙΨΙΨΙΨΙ