PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

RED DIMITRIS 1997
02-03-2010, 16:15
ΝΕΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΝΤΟ.......

************************************

ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΕΚ ΜΕΡΟΣ ΟΛΩΝ…… ΤΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ……….
ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΚΟΝΤΕ… ΤΙΠΟΤΑ…… ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΟΛΟΓΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΟΧΟΣ ….ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ…… ΟΤΙ ΓΥΜΝΑΖΕΣΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ…..
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ…ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΠΟ……ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ.. ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ….ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ….. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ….ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΤΣΙ….. ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ‘ΠΡΑΣΙΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ’
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΚΟΝΤΕ….. Ο ΣΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ Η ΟΧΙ? ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ….ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ……..

ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΛΕΕΙ Ο george….. ΠΑΕΙ ΠΡΩΙΝΗ Η ΟΧΙ? ΔΥΣΚΟΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ villa…..na ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ…….
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΠΑΝΟΥΛΗ….. ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΥΙΞΕΙ Η ΠΙΑΤΣΑ… ΕΣΥ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ? ΨΕΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ?

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΟΤΣ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΠΡΩΤΟΣ…..ΣΑΝ ΚΑΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ….. ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ?
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΤΙΖΑΝ…. ειδικα στα γραφεια της ομοσπονδιας?

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ.

ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ …ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΣΤ …ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ …ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΤΙΣΤ……

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΟΙΝΗΣ… ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΑΠΛΑ……

ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ……

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΝΟΣ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ…. ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ…ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ…… ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ….
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ……. ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ….
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΠΑΜΠΑ…
ΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ……
ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ?
ΕΞΟΡΓΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΡΟ ΥΦΟΣ …ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ… ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ…..ΠΟΙΟΣ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ…?
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ……ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥΣ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ……
ΜΕ ΜΙΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΛΥΚΑΙΝΕΙ…ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ…. ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ…..ΝΑ 2-3 ΜΕΤΡΑ ΠΕΤΑΕΙ…ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΠΕΦΤΕΙ…….
ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΕΣΥ……
ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ….) Ο ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ = Η ΠΡΑΣΙΝΗ
ΤΥΦΛΟΣ ΟΠΑΔΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟΣ…… ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ…. ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ…….

DON
02-03-2010, 16:16
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΣΤΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕΕΕΕΕΕ!!!!

gianna7
02-03-2010, 16:25
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΣΤΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕΕΕΕΕΕ!!!!




:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ολοι τους και μόνοι μας!!!!!!:woot

tc-g6
02-03-2010, 16:54
στραβωνει ο βοτανικος, στραβωσε και η συγγρου (δεν τους θελουν τα "κοριτσια" για να μην τους παρουν τη δουλεια οι παιχτες του ποα), μενει μονο το λαγο-νησι...
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!

ps: χαθηκε στη μπαλα να ειχαν παρει αυτοι τον Λαγο αντι για το αεκακι? συλλεκτικη θα ειχε γινει η φανελα! :-p

nikolas -7-
03-03-2010, 00:07
ΝΕΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΝΤΟ.......

************************************

ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΕΚ ΜΕΡΟΣ ΟΛΩΝ…… ΤΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ……….
ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΚΟΝΤΕ… ΤΙΠΟΤΑ…… ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΟΛΟΓΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΟΧΟΣ ….ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ…… ΟΤΙ ΓΥΜΝΑΖΕΣΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ…..
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ…ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΠΟ……ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ.. ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ….ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ….. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ….ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΤΣΙ….. ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ‘ΠΡΑΣΙΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ’
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΚΟΝΤΕ….. Ο ΣΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ Η ΟΧΙ? ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ….ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ……..

ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΛΕΕΙ Ο george….. ΠΑΕΙ ΠΡΩΙΝΗ Η ΟΧΙ? ΔΥΣΚΟΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ villa…..na ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ…….
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΠΑΝΟΥΛΗ….. ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΥΙΞΕΙ Η ΠΙΑΤΣΑ… ΕΣΥ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ? ΨΕΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ?

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΟΤΣ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΠΡΩΤΟΣ…..ΣΑΝ ΚΑΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ….. ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ?
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΤΙΖΑΝ…. ειδικα στα γραφεια της ομοσπονδιας?

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ.

ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ …ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΣΤ …ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ …ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΤΙΣΤ……

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΟΙΝΗΣ… ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ ΑΠΛΑ……

ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ……

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΝΟΣ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ…. ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ…ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ…… ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ….
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ……. ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ….
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΠΑΜΠΑ…
ΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ……
ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ?
ΕΞΟΡΓΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΡΟ ΥΦΟΣ …ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ… ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ…..ΠΟΙΟΣ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ…?
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ……ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥΣ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ……
ΜΕ ΜΙΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΛΥΚΑΙΝΕΙ…ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ…. ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ…..ΝΑ 2-3 ΜΕΤΡΑ ΠΕΤΑΕΙ…ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΠΕΦΤΕΙ…….
ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΕΣΥ……
ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ….) Ο ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΓΙΟΣ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ = Η ΠΡΑΣΙΝΗ
ΤΥΦΛΟΣ ΟΠΑΔΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟΣ…… ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ…. ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ…….

απολαυστικος η μονη διαφωνια στο οτι τον βλεπω πολυ συχνα στα μπουζουκια στο villa σπανια εκτος και αν παει μετα στα καπακια για after!!xaxaxα!!!σοβαρα τωρα για τις λαλακιες του ντιογκο η του σοφο η του μιλος ολο κ επεφτε ενα αρθαρακι ενας υπαινιγμος εστω εδω μουγκα στην στρουγκα η μηπως δεν ειναι ειδηση να σκας κομματια στην προπονηση??παρασερνει και τους μικρους κιολας οχι τπτ αλλο...χεχε

RED DIMITRIS 1997
03-03-2010, 09:18
απολαυστικος η μονη διαφωνια στο οτι τον βλεπω πολυ συχνα στα μπουζουκια στο villa σπανια εκτος και αν παει μετα στα καπακια για after!!xaxaxα!!!σοβαρα τωρα για τις λαλακιες του ντιογκο η του σοφο η του μιλος ολο κ επεφτε ενα αρθαρακι ενας υπαινιγμος εστω εδω μουγκα στην στρουγκα η μηπως δεν ειναι ειδηση να σκας κομματια στην προπονηση??παρασερνει και τους μικρους κιολας οχι τπτ αλλο...χεχε

ρε μιλάμε για περιπτωσαρα...εγω του απαντω για να μου απαντησει να εχουμε υλικο......
του γραφω για σαρας μου λεει....., ετσι ηταν παντα χααχαχαχαχ και εσυ θα τον ελενξεις αν παει πρωινη και κατι τετοια...
μου λεει κανω προπονηση 4 φορες την εβδομαδα...και του απαντω τι μου λες? ενα αυτο γραφο εδω ενα αυτογραφο εδω....... περα απο τον χαβαλέ....ειναι επικινδυνος χουλιγκανος.................... αλλα αμα τον πιασει κανα αρωωστακι στον δρομο και τον...:doggy:doggy:doggy:doggy ποιος θα φταει?

gianna7
03-03-2010, 16:16
το ανεβάζω εδώ που είναι τα γενικά..............


ΜΕΓΑΛΟ ΓΛΕΝΤΙ................ΒΑΖΕΛΟΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ!!!!:hump:hump:hump


http://www.rednews.gr/basketball.aspx?nid=902&cid=n

X-ray7
03-03-2010, 16:25
Έγω προτείνω να τους δώσουν το ΣΕΦ να παίζουν.. :hump

gianna7
03-03-2010, 16:30
Έγω προτείνω να τους δώσουν το ΣΕΦ να παίζουν.. :hump



Χμμμμ δεν θα το συνιστούσα γιατί δεδομένου ότι τους πιάνει.....mayday mayday τσιρπλιπιπι....:D όταν κατηφορίζουν προς Πειραιά, ας μην μολύνουμε άλλο το περιβάλλον. Ειμαστε και οικολόγοι....:rolleyes::rolleyes:

DON
03-03-2010, 16:38
το ανεβάζω εδώ που είναι τα γενικά..............


ΜΕΓΑΛΟ ΓΛΕΝΤΙ................ΒΑΖΕΛΟΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ!!!!:hump:hump:hump


http://www.rednews.gr/basketball.aspx?nid=902&cid=n

ΟΥΑΧΑΧΑ!!!

ΤΣΟΧΟΧΕΛΑΚΗΔΕΣ Γ@ΜΩ ΤΗΝ sportday ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΑΥΡΙΟ? ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ. Για τον κόκκαλη και τις μαύρες τρύπες ωραία τα λέγατε ε ΣΙΧΑΜΑΤΑ!!!???? ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ ΜΥΑΛΟΠΩΛΗΔΕΣ!

RED DIMITRIS 1997
03-03-2010, 16:43
ΟΥΑΧΑΧΑ!!!

ΤΣΟΧΟΧΕΛΑΚΗΔΕΣ Γ@ΜΩ ΤΗΝ sportday ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΑΥΡΙΟ? ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ. Για τον κόκκαλη και τις μαύρες τρύπες ωραία τα λέγατε ε ΣΙΧΑΜΑΤΑ!!!???? ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ ΜΥΑΛΟΠΩΛΗΔΕΣ!

ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.........χαχαχαχαχαχαχαχα


http://www.youtube.com/watch?v=GKe8S7beC6s

gianna7
03-03-2010, 16:49
ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.........χαχαχαχαχαχαχαχα


http://www.youtube.com/watch?v=GKe8S7beC6s




ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Και μ'αυτό το διακριτικό γέλιο αφήνω τη βαζελοεταιρεία και εσας. Καλό απόγευμα....guys:woot:woot

RED DIMITRIS 1997
04-03-2010, 14:17
ΑΠΕΣΤΕΙΛΑ ΣΕ ΚΟΝΤΟ ΑΥΤΟ....

*****************************



Δημήτρη Κοντε …….

Τα νέα από την πατρίδα δεν ειναι καλά ……. υπαρχει δημοσιευμα……. που λεει…….:

απο εφημεριδα Bilc :

Πεκοβιτς :

«Ανυπομονώ να επιστρέψω στο Βελιγράδι, να δω τους φίλους μου», τόνισε ο Νίκολα Πέκοβιτς, αλλά ξεκαθάρισε: «Δεν ερχόμαστε για… πικνίκ»! Ο ΠΑΟ, παρά το «αντίο» στην Euroleague προέχεται από μεγάλη εμφάνιση και νίκη επί του Ολυμπιακού και ο Σέρβος σέντερ φορ προσθέτει: «Παίξαμε εξαιρετικά και αποκτήσαμε ξανά αυτοπεποίθηση. Ήταν μια μεγάλη ανάσα εν όψει των αγώνων που έρχονται με πρώτο αυτόν με την Παρτζιάν».

Η Παρτιζάν νίκησε τους πρωταθλητές στο πρώτο μεταξύ τους ματς του Τοp16 και ο Πέκοβιτς παραδέχεται: «Άξιζε τη νίκη. Τώρα είναι η σειρά μας για ρεβάνς. Παρότι δεν θα συνεχίσουμε στα προημιτελικά, θέλουμε να κρατήσουμε ψηλά την αξιοπρέπειά μας».

Το μέλλον της Παρτιζάν, αλλά και του Αμαρουσίου εξαρτάται από τον ΠΑΟ, με τον Πέκοβιτς να λέει: «Είναι ενδιαφέρον που περνά ο… λόγος μας για το ποια από τις δύο ομάδες θα προκριθεί. Προσωπικά προτιμώ να κερδίσουμε και τα δύο ματς, αλλά θα ήθελα να δω την Παρτιζάν στην επόμενη φάση».

source : http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10601&subid=2&pubid=7390418

EΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΠΕΚΟΒΙΤΣ……. ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ……..ΓΙΑΤΊ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ….ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΛΕΝΤΙ ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ……

ΕΠΙΣΗΣ …ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ…… ΤΟ ”ΘΕΛΩ” ΥΠΕΡΙΣΧΥΕΙ ΤΟΥ ”ΠΡΟΤΙΜΩ”………………….

ΕΠΙΣΗΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ……………………..

ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΗΜΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ…… ΘΕΛΩ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΣΗΜΕΡΑ ( ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΣΤΟΜΙΣΑ ) ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΗΤΤΑ )……. Η ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ……

ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΔΙΑΛΟΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟΥ ….ΚΑΙ ΧΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΑΟ….ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ……ΑΣ ΜΗΝ ΜΙΛΙΣΩ……

gianna7
04-03-2010, 15:14
http://www.sport.gr/default.asp?pid=240&aid=59831 :mad::mad::mad::mad:

konpap7
04-03-2010, 15:22
Καινούργιος Κόντος:mad:
Για τον Ομπραντοβιτς τι να πούμε δηλαδή?:confused:

gianna7
04-03-2010, 15:24
Καινούργιος Κόντος:mad:
Για τον Ομπραντοβιτς τι να πούμε δηλαδή?:confused:



Τουλάχιστον ο Κόντος γράφει ονομαστικά. Ο άλλος κρύβεται πίσω απ'το nickname και δεν έχει κάν τρόπο επικοινωνίας:mad::mad: ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ!:rolleyes:

μιγάδας
04-03-2010, 15:25
υπογραφη δεν εχει το πονημα;;;;

gianna7
04-03-2010, 15:30
υπογραφη δεν εχει το πονημα;;;;

Οχι βέβαια. Υπογραφή βάζουν οι ΑΝΤΡΕΣ, οχι οι ζαρτιέρες:doggy

μιγάδας
04-03-2010, 15:35
οτι θα το 'λεγε αυτο γυναικα, δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια.....

gianna7
04-03-2010, 15:44
οτι θα το 'λεγε αυτο γυναικα, δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια.....



Κοίτα να σου πώ, δεδομένου ότι ειστε είδος υπο εξαφάνιση(οι ΑΝΤΡΕΣ:D), είναι 2 απο τα σημάδια που σας ξεχωρίζουμε. Το άλλο είναι..............:rolleyes:
Ας μην συνεχίσω γιατι βλέπω να τρώω απαγορευτικό δια παντώς απο τους admin:D:D

DON
04-03-2010, 15:46
Κοίτα να σου πώ, δεδομένου ότι ειστε είδος υπο εξαφάνιση(οι ΑΝΤΡΕΣ:D),

ΕΕΕΠ!!!:hump

manol14
05-03-2010, 13:15
http://www.sport.gr/default.asp?pid=240&aid=59831 :mad::mad::mad::mad:

Μιλάμε για μεγάλο πανικό

Εγώ μόνο έτσι μπορώ να το μεταφράσω!!!

DON
05-03-2010, 13:23
Μιλάμε για μεγάλο πανικό

Εγώ μόνο έτσι μπορώ να το μεταφράσω!!!

Μπορείς να το πεις και "μεγάλο μισθό απο την ΒΙΑΝΕΞ".

manol14
05-03-2010, 15:44
Κάτι μου λέει ότι πλησιάζει και αυτή η ώρα....
http://www.youtube.com/watch?v=PP_tu6yRgbA&feature=related

μιγάδας
05-03-2010, 16:04
παντως παιδια, οφειλω να παραδεχτω οτι χτες οι βαζελοι τιμησαν την μπασκετικη τους ιστορια. κι εγω περιμενα να ανοιγαν τα ποδια στην παρτιζαν, ωστοσο τη νικησαν. πιστευω βεβαια οτι εξακολουθουν να θελουν να περασει η παρτιζαν, απλως για να μη φανε κραξιμο αποφασισαν να παιξουν για τη νικη και στα 2 ματς ωστε να μην αλοιωσουν τον ομιλο......

RED DIMITRIS 1997
05-03-2010, 17:43
παντως παιδια, οφειλω να παραδεχτω οτι χτες οι βαζελοι τιμησαν την μπασκετικη τους ιστορια. κι εγω περιμενα να ανοιγαν τα ποδια στην παρτιζαν, ωστοσο τη νικησαν. πιστευω βεβαια οτι εξακολουθουν να θελουν να περασει η παρτιζαν, απλως για να μη φανε κραξιμο αποφασισαν να παιξουν για τη νικη και στα 2 ματς ωστε να μην αλοιωσουν τον ομιλο......

Με δυο νικες του Παο ... περναει η Παρτιζαν.....ολοι ευτυχισμενοι....κοινως με δυο νικες του ΠΑΟ .... και η πιττα ολοκληρη ( προκριση παρτιζαν ) και ο σκυλος χορτατος ( Ζοτς )

peter
05-03-2010, 20:56
παντως παιδια, οφειλω να παραδεχτω οτι χτες οι βαζελοι τιμησαν την μπασκετικη τους ιστορια. κι εγω περιμενα να ανοιγαν τα ποδια στην παρτιζαν, ωστοσο τη νικησαν. πιστευω βεβαια οτι εξακολουθουν να θελουν να περασει η παρτιζαν, απλως για να μη φανε κραξιμο αποφασισαν να παιξουν για τη νικη και στα 2 ματς ωστε να μην αλοιωσουν τον ομιλο......
Και αυτό είναι και το σωστό να στοχέψεις στη νίκη σε κάθε αγώνα έστω και αν δοκιμάσεις κάποια σχήματα και να βελτιώσεις απλά το ρεκόρ σου.
Δεν υπάρχουν ομάδες από την ίδια χώρα υπάρχουν απλά διαφορετικές ομάδες που μάχονται για το καλύτερο και αυτό πρέπει να θέλουμε και εμείς για το καλό του Μπάσκετ (αν και πρέπει να γίνει και μάθημα στην διοργανώτρια να μην βάζει ομάδες από την ίδια χώρα στον ίδιο όμιλο για να ικανοποιήσει μικροσυμφέροντα αφού όλοι θυμόμαστε πως σχηματίστηκε αυτός ο όμιλος)

viper151
05-03-2010, 21:37
Και αυτό είναι και το σωστό να στοχέψεις στη νίκη σε κάθε αγώνα έστω και αν δοκιμάσεις κάποια σχήματα και να βελτιώσεις απλά το ρεκόρ σου.
Δεν υπάρχουν ομάδες από την ίδια χώρα υπάρχουν απλά διαφορετικές ομάδες που μάχονται για το καλύτερο και αυτό πρέπει να θέλουμε και εμείς για το καλό του Μπάσκετ (αν και πρέπει να γίνει και μάθημα στην διοργανώτρια να μην βάζει ομάδες από την ίδια χώρα στον ίδιο όμιλο για να ικανοποιήσει μικροσυμφέροντα αφού όλοι θυμόμαστε πως σχηματίστηκε αυτός ο όμιλος)

Εγω τελικά ποτέ δεν κατάλαβα γιατι το μαρούσι βρέθηκε με τον παναθηναικό. Παει πολύ πίσω και δεν θυμάμαι πως σχηματίζονταν αυτοί οι δύο όμιλοι αλλα νομίζω και το goal και η sday είχαν του ομίλους που προέκυπταν ωστε να μην καταπατείτε κανείς νόμος.

DON
06-03-2010, 02:47
Εγω τελικά ποτέ δεν κατάλαβα γιατι το μαρούσι βρέθηκε με τον παναθηναικό. Παει πολύ πίσω και δεν θυμάμαι πως σχηματίζονταν αυτοί οι δύο όμιλοι αλλα νομίζω και το goal και η sday είχαν του ομίλους που προέκυπταν ωστε να μην καταπατείτε κανείς νόμος.

Mέχρι το τρίτο group δυναμικότητας στους ομίλους ΡΕΑΛ και ΒΑΖΕΛΟΥ οι ΤΡΙΤΕΣ ομάδες (Μακάμπι και Παρτιζάν) μπαίνανε με ΚΛΗΡΩΣΗ. Μετά το μαρούσι ήτανε στο 4ο γκρούπ δυναμικότητας και είχε μπεί ΗΔΗ η παρτιζάν με τον βάζελο και η euroleague είπα ότι δεν γίνεται ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ αλλαγή! ΛΟΥΤΣΕ ΜΠΛΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!

gianna7
06-03-2010, 15:05
http://www.superbasket.gr/kontos/?p=39

DON
06-03-2010, 15:18
http://www.superbasket.gr/kontos/?p=39

ΑΠΛΕΤΟ ΓΕΛΙΟΟΟΟ!!!!

kk_SEF
06-03-2010, 19:00
http://www.superbasket.gr/kontos/?p=39


Εκτός που βιάζονται όλοι (λέω εγώ) να πούνε ότι το θηρίο ξύπνησε... δεν μπορεί το Μαρούσι να κάνει ένα τίναγμα της γάτας που ψοφάει να τους κλείσει άλλη μια φορά το στόμα; Ετσι για να γουστάρουμε ρε γμτ :d

Dude
06-03-2010, 19:34
http://www.sport24.gr/ast/cov/pa/paoosfp2802s43_b.jpg

Η εικόνα είναι παρμένη από το sport24, και ο τίτλος της είναι κατά λέξη:
"Δύο NBAer στο μεγάλο μας ντέρμπι! Μεγάλη μας τιμή..."

Ρε τίποτες, ο ένας ήταν ένας από τους καλύτερους έκτους παίκτες του πρωταθλήματος πριν φύγει, ενώ ο αλλος από εκείνους που έχουν κανει από τα φοβερότερα σκουπίσματα πάγκων στην ιστορία του ΝΒΑ... εν'ολίγοις ανάθεμά το κι αν έχει παίξει ποτέ... Οι άλλοι 3 ΝΒΑers του βάζελου έχουν πολύ περισσότερα λεπτά συμμετοχής από τον Haislip (Σπανούλης, Φώτσης και Μπατίστ), γιατί δεν τους βάλατε σε διπλανή εικόνα σαν Hall Of Famers;

Συμπερασματικά, η πολλή ...ακία τυφλώνει... Επίσης το να είσαι αλλόθρησκος δεν είναι πρόβλημα, το να είσαι ...άκας όμως είναι (ειδικά όταν η δουλειά σου είναι η αντικειμενική δημοσιογραφία)... Προσπαθήστε να αφυπνίσετε τον εγκέφαλό σας να δέχεται σωστά τις πληροφορίες που λαμβάνει πρίν τα ακούσετε από εκείνους τους ομόθρησκούς σας που ξέρουν έστω λίγο τι τους γίνεται...

gianna7
06-03-2010, 19:41
http://www.sport24.gr/ast/cov/pa/paoosfp2802s43_b.jpg

Η εικόνα είναι παρμένη από το sport24, και ο τίτλος της είναι κατά λέξη:
"Δύο nbaer στο μεγάλο μας ντέρμπι! Μεγάλη μας τιμή..."

Ρε τίποτες, ο ένας ήταν ένας από τους καλύτερους έκτους παίκτες του πρωταθλήματος πριν φύγει, ενώ ο αλλος από εκείνους που έχουν κανει από τα φοβερότερα σκουπίσματα πάγκων στην ιστορία του ΝΒΑ... εν'ολίγοις ανάθεμά το κι αν έχει παίξει ποτέ... Οι άλλοι 3 ΝΒΑers του βάζελου έχουν πολύ περισσότερα λεπτά συμμετοχής από τον haislip (Σπανούλης, Φώτσης και Μπατίστ), γιατί δεν τους βάλατε σε διπλανή εικόνα σαν hall of famers;

Συμπερασματικά, η πολλή ...ακία τυφλώνει... Επίσης το να είσαι αλλόθρησκος δεν είναι πρόβλημα, το να είσα ...άκας όμως είναι... Προσπαθήστε να αφυπνίσετε τον εγκέφαλό σας να δέχεται σωστά τις πληροφορίες που λαμβάνει πρίν τα ακούσετε από εκείνους τους ομόθρησκούς σας που ξέρουν έστω λίγο τι τους γίνεται...



+1000000 Η λέξη κλειδί στο παραπάνω κείμενο ειναι ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ. Και το καρύδι είναι νόστιμο, αλλα αν το καρυδότσουφλο είναι ΚΕΝΟ.....:


Παραθέτω και την επιτομή της κωλοτούμπας, γλυψίματος...ονομάστε κατα την κρίση σας.....

http://www.superbasket.gr/asproulias/?p=217

και για να μην ξεχνιόμαστε....μίλησε και ο Προστάτης των γυναικών του φόρουμ
http://papaloukas-diamantidis-blog.wind.com.gr/index.php/2010/03/06/to-mialo-mas-ston-paok/

Πέραν του κοινώνικου μυνήματος(που είναι αξιέπαινο!), φήμες ότι για κάθε αγκωνιά του ΔΔ, θα μαζεύονται 100 ευρώ κρίνονται ως ανυπόστατες

peter
06-03-2010, 19:45
http://www.sport24.gr/ast/cov/pa/paoosfp2802s43_b.jpg

Η εικόνα είναι παρμένη από το sport24, και ο τίτλος της είναι κατά λέξη:
"Δύο nbaer στο μεγάλο μας ντέρμπι! Μεγάλη μας τιμή..."

Ρε τίποτες, ο ένας ήταν ένας από τους καλύτερους έκτους παίκτες του πρωταθλήματος πριν φύγει, ενώ ο αλλος από εκείνους που έχουν κανει από τα φοβερότερα σκουπίσματα πάγκων στην ιστορία του ΝΒΑ... εν'ολίγοις ανάθεμά το κι αν έχει παίξει ποτέ... Οι άλλοι 3 ΝΒΑers του βάζελου έχουν πολύ περισσότερα λεπτά συμμετοχής από τον haislip (Σπανούλης, Φώτσης και Μπατίστ), γιατί δεν τους βάλατε σε διπλανή εικόνα σαν hall of famers;

Συμπερασματικά, η πολλή ...ακία τυφλώνει... Επίσης το να είσαι αλλόθρησκος δεν είναι πρόβλημα, το να είσαι ...άκας όμως είναι (ειδικά όταν η δουλειά σου είναι η αντικειμενική δημοσιογραφία)... Προσπαθήστε να αφυπνίσετε τον εγκέφαλό σας να δέχεται σωστά τις πληροφορίες που λαμβάνει πρίν τα ακούσετε από εκείνους τους ομόθρησκούς σας που ξέρουν έστω λίγο τι τους γίνεται...
Εκτός από τα παραπάνω ο Τσίλι ήταν και νούμερο 6 ντραφτ κάποιοι επένδυσαν πολύ σοβαρά πάνω του και δεν τους διαψεύδει. Ο άλλος ήταν ο θεαματικός παίκτης της Μάλαγα για την ευρώπη και ο πέρασα και δεν ακούμπησα για το ΝΒΑ

Dude
06-03-2010, 19:48
Ναι, μα εγώ προσωπικά το Χέισλιπ τον πάω σαν παίκτη. Σπουδαία αθλητικά προσόντα, εργάτης στο γήπεδο, θεαματικός (θυμάται κανείς τι μας είχε κάνει πριν λίγα χρόνια στο ΣΕΦ σαν παίκτης της Εφές; )... αλλά πιστεύω και ο ίδιος αν καταλάβαινε όσα γράφουνε θα ζητούσε συγγνώμη από τον Τσίλι μέσα στο γήπεδο...

peter
06-03-2010, 20:02
Ναι, μα εγώ προσωπικά το Χέισλιπ τον πάω σαν παίκτη. Σπουδαία αθλητικά προσόντα, εργάτης στο γήπεδο, θεαματικός (θυμάται κανείς τι μας είχε κάνει πριν λίγα χρόνια στο ΣΕΦ σαν παίκτης της Εφές; )... αλλά πιστεύω και ο ίδιος αν καταλάβαινε όσα γράφουνε θα ζητούσε συγγνώμη από τον Τσίλι μέσα στο γήπεδο...

Δεν θα το λεγα οι δηλώσεις ήταν στο κλίμα ήρθα να αντιμετωπίσω τον Τσίλι ήλθα στους νικητές κ.τ.λ καταλαβαίνω πώς ήταν δοτές στην επικοινωνιακή ανάγκη που εξυπηρετούσε η απόκτησή του αλλά τις έκανε .
Πιστεύω κι’ εγώ πως είναι ένας πολύ καλός και θεαματικός παίκτης που αν είναι να παίξει στον ΠΑΟ θα αντικαταστήσει τον Φώτση σαν βασικό 4άρι σε οτιδήποτε άλλο δεν κολλάει εκτός ίσως από το να πάρει λεπτά από τον Μπατίστ. Αν και είναι πιθανό αν τους πάρουμε το Πρωτάθλημα να φορτωθεί αυτός όλη τη λέζα

Dude
06-03-2010, 20:13
Δεν θα το λεγα οι δηλώσεις ήταν στο κλίμα ήρθα να αντιμετωπίσω τον Τσίλι ήλθα στους νικητές κ.τ.λ καταλαβαίνω πώς ήταν δοτές στην επικοινωνιακή ανάγκη που εξυπηρετούσε η απόκτησή του αλλά τις έκανε .
Πιστεύω κι’ εγώ πως είναι ένας πολύ καλός και θεαματικός παίκτης που αν είναι να παίξει στον ΠΑΟ θα αντικαταστήσει τον Φώτση σαν βασικό 4άρι σε οτιδήποτε άλλο δεν κολλάει εκτός ίσως από το να πάρει λεπτά από τον Μπατίστ. Αν και είναι πιθανό αν τους πάρουμε το Πρωτάθλημα να φορτωθεί αυτός όλη τη λέζα

Εντάξει, μπορεί να μην ζητούσε συγγνώμη, αλλά οι δηλώσεις που έχει κάνει είναι λογικές και αναμενόμενες, και νομίζω ότι δεν έρχονται σε ρίξη με τη λογική ότι το πιθανότερο είναι πως τον Τσίλι το σέβεται απόλυτα σαν παίκτη... Αυτό ήθελα κυρίως να πω...

manol14
06-03-2010, 20:56
[QUOTE=gianna7;7506]+1000000 Η λέξη κλειδί στο παραπάνω κείμενο ειναι ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ. Και το καρύδι είναι νόστιμο, αλλα αν το καρυδότσουφλο είναι ΚΕΝΟ.....:


Παραθέτω και την επιτομή της κωλοτούμπας, γλυψίματος...ονομάστε κατα την κρίση σας.....

http://www.superbasket.gr/asproulias/?p=217

Καλά τάγραψε το παληκάρι σε αυτό το άρθρο έγραψε ότι είδε!!!

ΥΓ Νομίζω ότι ο Ασπρούλιας είναι απο τους λιγους "συμπαθητικούς" βάζελους αρθρογράφους!!!!

Wolf7
07-03-2010, 15:30
Xαρακτηριστικός τύπος Έλληνος ΑΡΔ (http://trololololololololololo.com/)... :D:D

Μη μασάτε αδέρφια... δε θα μας τρελάνουν αυτοί...
Τα καταφέρνουμε και μόνοι μας :woot:woot

peter
08-03-2010, 10:04
Αυτό εννοώ όταν λέω ο άνθρωπος είναι μικρός και δεν κάνει για προπονητής (ως άνθρωπος) διαβάστε τη δήλωσε για την ενέργεια του
Λάζαρου Παπαδόπουλου τόνισε: «Είναι μια φανταστική ενέργεια από τον Λάζαρο. Είναι ένα παράδειγμα προς όλους και αποδεικνύει και αναδεικνύει και την ανθρώπινη πλευρά του. Όλοι όσοι έχουν την δυνατότητα να βοηθήσουν συνανθρώπους, πρέπει να το κάνουν. Εγώ το κάνω χρόνια, αλλά δεν θέλω να γράφεται το παραμικρό. Δεν μου αρέσει να μιλάω γι' αυτά. Το κάνεις και δεν το λες».Που και έτσι να είναι τι θέλει να δειχτεί ή να την πεί στον άνθρωπο που φωναχτά ή μη χάρισε περί τα 100.000€

DON
08-03-2010, 12:05
Αυτό εννοώ όταν λέω ο άνθρωπος είναι μικρός και δεν κάνει για προπονητής (ως άνθρωπος) διαβάστε τη δήλωσε για την ενέργεια του
Λάζαρου Παπαδόπουλου τόνισε: «Είναι μια φανταστική ενέργεια από τον Λάζαρο. Είναι ένα παράδειγμα προς όλους και αποδεικνύει και αναδεικνύει και την ανθρώπινη πλευρά του. Όλοι όσοι έχουν την δυνατότητα να βοηθήσουν συνανθρώπους, πρέπει να το κάνουν. Εγώ το κάνω χρόνια, αλλά δεν θέλω να γράφεται το παραμικρό. Δεν μου αρέσει να μιλάω γι' αυτά. Το κάνεις και δεν το λες».Που και έτσι να είναι τι θέλει να δειχτεί ή να την πεί στον άνθρωπο που φωναχτά ή μη χάρισε περί τα 100.000€

oyaxaxaxaxaxa!!!! ΡΕ ΠΟΣΟ ΡΕΖΙΛΗΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

X-ray7
08-03-2010, 14:18
Κρίμα.. :p

link (http://www.sport-fm.gr/article/220557)

DON
08-03-2010, 14:22
Κρίμα.. :p

link (http://www.sport-fm.gr/article/220557)

"ΑΤΥΧΟΣ" λέγεται ο ΝΤΟΠΕΡΜΑΝ?

μιγάδας
08-03-2010, 14:23
εν τω μεταξυ, αυτοι που μιλανε για ατυχια του ΔΔ, δεν καταλαβαινουν(ή μηπως κανουν τις παπιες;;) οτι δεν ειναι ατυχια αλλα φυσικο επακολουθο των εξαντλητικων σεζον που εκανε τα προηγουμενα χρονια. δεν φταιει η ατυχια αλλα η μεγαλομανια του γκαστονε που δεν ηθελε να τον αφηνει να ξεκουραστει μην τυχον και χασει κανα ματς......και βεβαιως, η τυχη που ειχε τοτε ο διαμαντιδης και δεν τραυματιζοταν, τωρα του γυρναει μπουμεραγκ γιατι του ερχονται ολα μαζεμενα.....

X-ray7
08-03-2010, 14:25
Σιγά μη βγουν να πουν ότι φταίει ο γκαστόνε για τον Διαμαντίδη. Πιθανότερο είναι να πουν ότι του έχουν κάνει μάγια παρά ότι κάηκε από τη κακή διαχείρηση του γκαστόνε.. :d

konpap7
08-03-2010, 14:45
Σιγά μη βγουν να πουν ότι φταίει ο γκαστόνε για τον Διαμαντίδη. Πιθανότερο είναι να πουν ότι του έχουν κάνει μάγια παρά ότι κάηκε από τη κακή διαχείρηση του γκαστόνε.. :d

χαχαχα ΕΤΣΙΙΙ...Καμιά μέρα που θα παρατήσει την ομάδα διαλυμένη θα πουν τίποτα η μπα?:p

RED DIMITRIS 1997
08-03-2010, 15:15
χαχαχα ΕΤΣΙΙΙ...Καμιά μέρα που θα παρατήσει την ομάδα διαλυμένη θα πουν τίποτα η μπα?:p

καμια μέρα.... η το καλοκαιρι? λεω εγω....

ξεσκονιζει τα Ισπανικά του λέει...... μαλιστα......

και η διαδοχη κατασταση θα ειναι ο Ιτουδης.........

και κατι μου λεει ...οτι ολοι αυτοι οι φοβεροι δημοσιογραφοι......απο τωρα ακονιζουν τα 'στυλό' τους.... για τις χιλιαδες γραμμες κειμενου που θα αφιερωσουν στον τιτανοτεραστιο Ιτουδη.....μουχαχαχαχαχαχαχαχ

konpap7
08-03-2010, 15:17
ξεσκονιζει τα Ισπανικά του λέει...... μαλιστα......

Για ποια ομάδα?

Dark Angel #9
08-03-2010, 16:01
Για την μπανταλονα, να τον πετυχουμε παλι ευρωπη να παρουμε εκδικηση για το 94 χαχαχα!εγω δε θελω να φυγει ρε παιδια.... πρεπει να μεινει να τον ταραξουμε στην καρπαζια!!!!!

RED DIMITRIS 1997
08-03-2010, 16:41
... πιστευω εδω οι πιο πολλοι ειμαστε αντικειμενικοι Ολυμπιακοι.... το αν ειναι καλος η κακος προπονητης ο Ζοτς... δεν χρειαζεται αναλυση.... ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ......αλλα μεχρι εκει.....

απο το παρα πολυ καλος... μεχρι το διαστημικος ανικητος τιτανοτεραστιος, Διγενης Ακριτας του μπασκετ ....ελεος......

οπως λοιπον γραφουν για τα καλα του ... ετσι... πρεπει να γραφουν και για τα εγκληματα του........
πριν δυο χρονια ειχε αφησει την ομαδα χωρις 5αρι .... φετος χωρις 4αρι....εχει να μας δειξιε κατι καινουργιο εδω και ποσα χρονια..... εκανε κακιστη διαχειριση του υλικου ( εκαψε σπανουλη ) .....περυσι ο γιαννακης που εκανε τοσο τραγικα με Βουισιτς.......που τον εβαζε μονιμα 30+ λεπτα... κραξαν ολοι..... τεσπα τα γνωριζουμε ολοι τι γινεται.....και ποιοι γραφουν τι γραφουν..... πληρωμενοι δημοσιογραφοι κανονικά και με το νομο......που μας πληροφορουν μετα απο ηττα και πανωλεθρια της ομαδος τους.... οτι μας διδαξε ηθος ο ζοτς....
ενταξει μας διδαξε ηθος ...ευχαριστουμε.... αλλα μηπως θα πρεπει να τον προβληματισει το γεγονος ...οτι αυτος ο τιτανοτεραστιος προπονητης.... διδασκει ηθος και μονο ηθος.....και οι συναδελφοι του διδασκουν μπασκετ.........αυτο το γυρω γυρω ολοι και στη μεση ο Ηλεκτρολογος......δεν πιανει......
ας συνεχισουν λοιπον να τον λιβανιζουν......και να μην βλεπουν την πραγματική διασταση των πραγματων....και οταν ο καλος ο Καπετανιος εγκαταλειψει πρωτος πρωτος το πλοιο....αφηνοντας το γιουσουφακι του να αναλαβει.......τοτε ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα μας πουν ξανα.......
παρολο που δεν μ αρεσει να βρισκω τον Παο αδυναμο ( οπως εκανε αυτος τοσα χρονια με εμας ).... αυτο ειναι που θα συμβει.....

και οταν το μπασκετ του Παο...παψει να εχει αγοραστικη αξια.....να δω πληρωμενοι δημοσιογραφοι.....τι θα κανουν......?

Εγω παντος καποιο ειδικο του μπασκετ.... τον βλεπω Ιατρικο Επισκεπτη...... σε κανα 2-3 χρονια......
Σε ποιον αναφερομαι αραγε ?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

DON
08-03-2010, 17:14
Εγω παντος καποιο ειδικο του μπασκετ.... τον βλεπω Ιατρικο Επισκεπτη...... σε κανα 2-3 χρονια......
Σε ποιον αναφερομαι αραγε ?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Κοντός? γιατί όμως ιατρικός επισκέπτης?

RED DIMITRIS 1997
08-03-2010, 19:22
Κοντός? γιατί όμως ιατρικός επισκέπτης?

Ρε κωλογαυρε.... περιμενα πολλους να μου ζητησουν διευκρινισεις αλλα οχι απο εσενα..... εσενα σε ειχα στα σιγουρακια μου......:p

τι γιατι ρε? Θα κανει απολυσεις η πρασινη..... μιας και θα εξαΦανιστουν σαν ομαδα απο παντου...... με μπαλα δεν ασχολειαται ο κοντος.... αρα....τι του απομενει?
Σαν καλος υπαλΛηλος θα γινει ιατρικος επισκεπτης της βιανεξ.....θα παρει λιστα με πρασινους γιατρους......και με το ηλιθιο βλεμμα του.... θα περιφερεται ...... προσπαθωντας να πεισει ...οτι η παρακεταμολη της βιανεξ ..σε αντιθεση με οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει στο εμποριο παγκοσμιως..... δεν εχει μονο αναλγητικες ικανοτητες αλλα μπορει να θεραπευσει ακομη και τον καρκινο........

τελικα θα λαβει τα μετρα του ο Ιατρικος συλλογος καθως και ο φαρμακευτικος συλλογος.... θα τους μηνυσει..... αλλα την υποθεση θα την αναλαβει Ο Σχινας.... οποιος κατα την ακροαματικη διαδικασια θα στηριξει την υπερασπιστικη του γραμμη σε φανφαρες παροιμιες και αρλουμπες ( αρλουμπειν εστι φιλοσοφειν ) ... με αποτελεσμα δικαστες και ενορκοι....μη μπορωντας να τους αντεξουν.....να κανουν δεκτο το αιτημα τους....να δικαστουν στο ανωτατο διακαστηριο του CAS....

εκει θα γινει τελικα η δικη τους .... μετα απο 10 χρονια αναβολων ( αφου το δικαστηριο ειχε μεγαλο φορτο εργασιας απο τις επαναλνβανομενες προσφυγες των δικομανών Χανουμηδων ) ....οπου θα ΑΠΑΛΑΧΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ..... ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:hump:hump:hump:doggy:doggy :doggy

RED DIMITRIS 1997
08-03-2010, 23:42
.........ΠΡΟΣ ΔΗΜΤΡΗ ΚΟΝΤΟ......
ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΗΣ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ.......
************************************************** ****
ΕΝΧΩΡΙΟ ΤΙΤΛΟ ΕΚΤΟΣ ΠΑΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ…. ΣΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ? ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΗΡΕ…………ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΕΝΧΩΡΙΟ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΟ?
το αν ειναι καλος η κακος προπονητης ο Ζοτς… δεν χρειαζεται αναλυση…. ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ……αλλα μεχρι εκει…..
απο το παρα πολυ καλος… μεχρι το διαστημικος – ανικητος – τιτανοτεραστιος, -Διγενης Ακριτας του μπασκετ ….ελεος……
οπως λοιπον γραφουν για τα καλα του … ετσι… πρεπει να γραφουν και για τα εγκληματα του……..
πριν δυο χρονια ειχε αφησει την ομαδα χωρις 5αρι…. φετος χωρις 4αρι….
εχει να μας δειξιε κατι καινουργιο εδω και ποσα χρονια…..
εκανε κακιστη διαχειριση του υλικου ( εκαψε σπανουλη και απο οτι φαινεται και Διαμαντιδη)
…..περυσι ο Γιαννακης που εκανε τοσο τραγικα με Βουισιτς…….που τον εβαζε μονιμα 30+ λεπτα… κραξαν ολοι…..
τεσπα τα γνωριζουμε ολοι τι γινεται…..και ποιοι γραφουν τι γραφουν…..
”Δικαιοι” δημοσιογραφοι και καταρτισμενοι δημοσιογραφοι……που μας πληροφορουν μετα απο ηττα και πανωλεθρια της ομαδος τους…. οτι μας διδαξε ηθος ο ζοτς…. οτι ηταν ατυχια οτι οτι οτι…κλπ
ενταξει μας διδαξε ηθος …ευχαριστουμε….
αλλα μηπως θα πρεπει να σας προβληματισει το γεγονος …οτι αυτος ο τιτανοτεραστιος προπονητης…. διδασκει ηθος και μονο ηθος φετος…..και οι συναδελφοι του διδασκουν μπασκετ………
Αυτο το γυρω γυρω ολοι και στη μεση ο Ηλεκτρολογος……δεν πιανει……
αυτο δεν ειναι ουτε σχεδιο Παπαφλεσα……
Συνεχιστε λοιπον να τον λιβανιζετε……και να μην βλεπετε την πραγματική διασταση των πραγματων….και οταν ο καλος ο Καπετανιος εγκαταλειψει πρωτος πρωτος το πλοιο….. τοτε δεν θα χρειαστειτε σχεδιο Παπαφλεσα…. αλλα σχεδιο Ξενοκρατης….. οχι για να τον αντικαταστησετε…. αλλα για αναδασωση στην καμενη γη που θα αφησει πισω του……..
και οταν το μπασκετ του Παο…παψει να εχει αγοραστικη αξια…..να δω οι αντικενικοι δημοσιογραφοι…..τι θα κανουν……
Εγω παντος καποιους ειδικους του μπασκετ…. τους βλεπω Ιατρικους Επισκεπτες στην Βιανεξ
….. σε κανα 2-3 χρονια……
θα παρουν λιστα με πρασινους γιατρους……και θα περιφερονται …… προσπαθωντας να πεισουν …οτι η παρακεταμολη της βιανεξ ..σε αντιθεση με οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει στο εμποριο παγκοσμιως….. δεν εχει μονο αναλγητικες ικανοτητες αλλα μπορει να θεραπευσει ακομη και τον καρκινο……..
τελικα θα λαβει τα μετρα του ο Ιατρικος συλλογος καθως και ο φαρμακευτικος συλλογος…. θα τους μηνυσει….. αλλα την υποθεση θα την αναλαβει Ο Σχινας…. οποιος κατα την ακροαματικη διαδικασια θα στηριξει την υπερασπιστικη του γραμμη σε φανφαρες παροιμιες και αρλουμπες ( ΤΟ αρλουμπειν εστι φιλοσοφειν ) … με αποτελεσμα δικαστες και ενορκοι….μη μπορωντας να τους αντεξουν…..να κανουν δεκτο το αιτημα τους….να δικαστουν στο ανωτατο διακαστηριο του cas….
εκει θα γινει τελικα η δικη τους …. μετα απο 10 χρονια αναβολων ( αφου το δικαστηριο ειχε μεγαλο φορτο εργασιας απο τις επαναλνβανομενες προσφυγες των δικομανών Χανουμηδων ) ….οπου θα ΑΠΑΛΑΧΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ Β ….. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ….
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ Η ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ…..ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΝΗΣΤΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ….
ΥΓ : ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ….ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΚΑΤΗΛΗΜΕΝΟΣ…… ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Η ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ……..ΕΙΤΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΙΤΕ ΚΟΚΚΙΝΗ …… Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΨΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙ…….ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ….. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΣΟΥ…… ΣΑΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ… ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ…
ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ…. ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΟΣ…. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΚΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ….. ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ…. ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΜΕΡΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ…….ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΕ… ΠΩΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ – ΚΑΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ ΣΟΥ………..
ΥΓ3 : Η ΚΑΕ ΠΑΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ 400.000 ΣΤΟ ΟΑΚΑ…….. ΣΩΣΤΑ Η ΟΧΙ?
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ…..ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΕ…. ΠΟΣΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ….ΚΑΙ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ 100.000 ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ…….ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ? ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ……….ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ……ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ… ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΟ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΡΓΑΡΑ……
ΥΓ4 : ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ( ΦΥΣΙΚΑ Η ΝΟΜΙΚΑ ) ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ – ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

Dark Angel #9
09-03-2010, 00:09
red dimitri εισαι μορφαρα! τελος.- RESPECT MAN!!! ;)

zouparos
09-03-2010, 00:20
ξερετε αν ο κοντος ρουφαει-διαγραφει σχολια?
γιατι της εγραψα κατι της κυρατσας αλλα θα το φαει λογικα η πρασινη χουντα

DON
09-03-2010, 00:53
ξερετε αν ο κοντος ρουφαει-διαγραφει σχολια?
γιατι της εγραψα κατι της κυρατσας αλλα θα το φαει λογικα η πρασινη χουντα

Όχι αυτό μέχρι τώρα δεν το έχει κάνει...Μόνο σε μένα τα ρουφάει μερικά γιατί ζορίζεται μήπως είμαι "συνάδελφος" αφού ξέρω λίγα παραπάνω απο όσα ξέρουν για αυτόν ο απλός κόσμος :rolleyes:

zouparos
09-03-2010, 01:27
επρεπε να τον σεβεσαι στις δυσκολες στιγμες του:d

RED DIMITRIS 1997
09-03-2010, 10:02
Όχι αυτό μέχρι τώρα δεν το έχει κάνει...Μόνο σε μένα τα ρουφάει μερικά γιατί ζορίζεται μήπως είμαι "συνάδελφος" αφού ξέρω λίγα παραπάνω απο όσα ξέρουν για αυτόν ο απλός κόσμος :rolleyes:

xaxaxaxa μπηκα και εγω στην λιστα......απανταει δεν δημοσιευει....και λεει οτι δεν θελει να πιστευει οτι ειμαι δημοσιογραφος χαχαχαχαχαχαχαχα

zouparos
09-03-2010, 13:10
ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ για να γινω και εγω υπαλληλος μια φυλλαδας που πουλα οπαδηλικι και γεννα βια εκτός απ’τη ντροπή που αναγκαστικα θα νιώσω πρέπει να έχω και κάποιο επώνυμο που να συνεπάγεται τυφλή αφοσίωση κ να συνάδει με τα τα αφεντικά μου?
ευχαριστω

pros XARIS

Εσένα πρέπει να σε λένε πάντως ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΟ, δεν εξηγείται αλλιώς η ανάλυση σου…Συγχαρητήρια…:D:D:D:D:D

εδέχθη συγχαρητηρια...πάω να καθαγιασθώ όπως καταλαβαίνετε

tc-g6
09-03-2010, 13:18
ε ρε γελιο που εχουν τα αιωνια δευτεροτριτα! πανω τους αδερφια!!! χεχεχε

redred
09-03-2010, 15:56
εμενα ο κοντος δε μου εχει ανεβασει 2-3 φορες μνμ

Dark Angel #9
09-03-2010, 16:08
θα ταν ψηλα κ δε θα το φτανε ρε συ :p κατανοηση κ συμπαρασταση στο βαζελο χομπιτουπαλληλο! χαχαχα

RED DIMITRIS 1997
09-03-2010, 16:38
θα ταν ψηλα κ δε θα το φτανε ρε συ :p κατανοηση κ συμπαρασταση στο βαζελο χομπιτουπαλληλο! χαχαχα

ΡΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΜΑΤΟ...... ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ :hump:hump:hump:doggy:doggy:doggy

Dark Angel #9
09-03-2010, 16:53
ΡΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΜΑΤΟ...... ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ :hump:hump:hump:doggy:doggy:doggy

χαχαχα! ολος δικος ρε!! σκιστονεεε!!!:D:D:doggy:doggy:doggy

Dipolico
09-03-2010, 18:23
Τι ασχολείστε ρε παιδιά με τον καθυστερημένο της πράσινης πατσαβούρας..?
Δεν του αξίζει τέτοια τιμή.. Αν δεν γράφαμε και εμείς, το Blog του θα είχε ήδη σταματήσει..

Αφήστε τον βλάκα μόνο του, τώρα στην απελπισία της πτώσης τους.. Να χει ησυχία, να μπορέσει να ακούσει τον θόρυβο, την ώρα της πρόσκρουσης στον πάτο... :woot

manol14
09-03-2010, 23:09
Ρε παιδιά ρε παιδιά δείτε το και λιγο αλλιώς και εξηγουμαι αμέσως
Θα σας πω την αμαρτία μου ..... όποτε είμαι λίγο πεσμένος προβληματισμένος και γενικά σε όχι καλη ψυχολογική κατάσταση ψάχνω κάτι να μου φτιάξει το κέφι ...
Ε πρόσφατα ανακάλυψα ότι το να διαβάζεις κειμενάκια του ΚΟΝΤΟΥ ε ρε παιδί μου νοιώθεις μια ψυχολογική ανάταση γελάς με την καρδιά σου ξεχνάς τα προβήματά σου πως να το κάνουμε δηλαδή ο άνθρωπος είναι τέλοιος "κωμικός συγγραφέας".
Οπότε μάγκες ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ
Τον χρειαζόμαστε και μη ξεχνάτε ο Μαιος είναι κοντά δεν έχεται αγωνία για το τι θα γράψει μετά ????

peter
11-03-2010, 01:02
http://www.gazzetta.gr/bloggers/vetakis/item/73575-πούτα-ευρωλίγκα
Οι άνθρωποι έχουν κάνει την παραπληροφόρηση πλέον επιστήμη γιατί αυτά έπρεπε να τα είχαν γράψει όταν έγινε η κλήρωση όπως τα είχαν γράψει μόνο φίλαθλοι του Ολυμπιακού .
Το ότι ο όμιλος δεν έγινε Μπάρτσα Παναθηναικός Μακάμπι Εφές όπως έπρεπε με βάση τα κριτήρια της λίγκας είναι μάλλον χαζό να πιστεύει κανείς πως ήταν εύνοια στην καλύτερη τότε ομάδα της Ευρώπης αντίθετα μάλλον ήταν μεγάλη βοήθεια στον ΠΑΟ αντί για Μακάμπι Εφές να έχει Παρτιζάν Μαρούσι ενώ δεν κακόπεφτε και στις άλλες δύο αντί για Μπάρτσα ΠΑΟ να πάνε με Σιένα Ρεαλ . Το Μαρούσι βολευόταν γιατί ήθελε τα εισιτήρια και έτσι έγινε και αδικήθηκε και ο Μεσίνα με τη Ρεάλ για να ευνοηθεί ο Ομπράντοβιτς με τον ΠΑΟ αυτή είναι η πραγματικότητα βέβαια τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα σχεδιάζουμε και να που ο ΠΑΟ είναι έξω και η Ευρωλίγκα πληρώνει την ζαβολιά της .
Τέλος ο Βουγιόσεβιτς θέλει να κάνει την δουλειά του και να πιέσει τους Έλληνες διαιτητές αυτός γιατί το αναπαράγει με το είναι <<δικαιολογημένες>> οι φωνές του Βουγιόσεβιτς; Όταν διαιτητεύουν οι δύο καλύτεροι μας διαιτητές πιστεύει δηλαδή ότι είναι στημένοι ; και αφού το πιστεύει έχει δει κάποιο άλλο παιχνίδι τους που δεν σφύριξαν ότι έβλεπαν αλλά ότι ήθελαν .
Δεν ξέρω αν κάποιος έχει κωδικό για σχολιασμό στο gazzetta αλλά χρειάζεται μία απάντηση

peter
11-03-2010, 01:14
Καλά οι άνθρωποι έχουν πάθει μεγάλη ζημιά ο Παπαδογιάννης ανακάλυψε λέει το μπλοκάκι του με τις σημειώσεις του (θα το βρήκε ο Θανάσης) και κάνει κριτική στο Γιαννάκη για το παιχνίδι της Εθνικής με την Αργεντινή.
ΠΑΝΙΚΟΣ

kk_SEF
11-03-2010, 08:48
http://www.gazzetta.gr/bloggers/vetakis/item/73575-πούτα-ευρωλίγκα (http://www.gazzetta.gr/bloggers/vetakis/item/73575-%CF%80%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%B1-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%89%CE%BB%CE%AF%CE%B3%CE%BA%C E%B1)
Οι άνθρωποι έχουν κάνει την παραπληροφόρηση πλέον επιστήμη γιατί αυτά έπρεπε να τα είχαν γράψει όταν έγινε η κλήρωση όπως τα είχαν γράψει μόνο φίλαθλοι του Ολυμπιακού .
Το ότι ο όμιλος δεν έγινε Μπάρτσα Παναθηναικός Μακάμπι Εφές όπως έπρεπε με βάση τα κριτήρια της λίγκας είναι μάλλον χαζό να πιστεύει κανείς πως ήταν εύνοια στην καλύτερη τότε ομάδα της Ευρώπης αντίθετα μάλλον ήταν μεγάλη βοήθεια στον ΠΑΟ αντί για Μακάμπι Εφές να έχει Παρτιζάν Μαρούσι ενώ δεν κακόπεφτε και στις άλλες δύο αντί για Μπάρτσα ΠΑΟ να πάνε με Σιένα Ρεαλ . Το Μαρούσι βολευόταν γιατί ήθελε τα εισιτήρια και έτσι έγινε και αδικήθηκε και ο Μεσίνα με τη Ρεάλ για να ευνοηθεί ο Ομπράντοβιτς με τον ΠΑΟ αυτή είναι η πραγματικότητα βέβαια τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα σχεδιάζουμε και να που ο ΠΑΟ είναι έξω και η Ευρωλίγκα πληρώνει την ζαβολιά της .
Τέλος ο Βουγιόσεβιτς θέλει να κάνει την δουλειά του και να πιέσει τους Έλληνες διαιτητές αυτός γιατί το αναπαράγει με το είναι <<δικαιολογημένες>> οι φωνές του Βουγιόσεβιτς; Όταν διαιτητεύουν οι δύο καλύτεροι μας διαιτητές πιστεύει δηλαδή ότι είναι στημένοι ; και αφού το πιστεύει έχει δει κάποιο άλλο παιχνίδι τους που δεν σφύριξαν ότι έβλεπαν αλλά ότι ήθελαν .
Δεν ξέρω αν κάποιος έχει κωδικό για σχολιασμό στο gazzetta αλλά χρειάζεται μία απάντηση

Ελεος! Τώρα που αποκλείστηκαν θυμήθηκαν τον ορισμό των ομίλων και ότι όλα τα blog το έγραφαν;;;;;; Αλλά έπρεπε να είχαν όντως τη Μακάμπι να ήταν πιο σίγουρος ο αποκλεισμός. Ουστ ρεεεε :doggy

RED DIMITRIS 1997
11-03-2010, 10:04
τωρα το δα..... θα τον περιποιηθω....το απογευμα που θα φυγω απο το γραφειο..... :p

DON
11-03-2010, 10:24
Καλά οι άνθρωποι έχουν πάθει μεγάλη ζημιά ο Παπαδογιάννης ανακάλυψε λέει το μπλοκάκι του με τις σημειώσεις του (θα το βρήκε ο Θανάσης) και κάνει κριτική στο Γιαννάκη για το παιχνίδι της Εθνικής με την Αργεντινή.
ΠΑΝΙΚΟΣ

ΠΟΥ??? ΔΩΣΕ!!!:woot

RED DIMITRIS 1997
11-03-2010, 10:40
ΠΟΥ??? ΔΩΣΕ!!!:woot

ειναι γελοιος.......

δες απλα :

http://www.gazzetta.gr/bloggers/papadogiannis

τιτλος : Βάλ'το να το κάνουμε κάδρο...

DON
11-03-2010, 11:31
ειναι γελοιος.......

δες απλα :

http://www.gazzetta.gr/bloggers/papadogiannis

τιτλος : Βάλ'το να το κάνουμε κάδρο...

τίτλος : " ΒΑΛΤΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ. ":cool:

X-ray7
11-03-2010, 12:58
Α1: Δοκιμάζει Τσίλντρες ο Ηλυσιακός

link (http://troktiko.blogspot.com/2010/03/1_6303.html)

Ψαρώσατε? :p

Airness
11-03-2010, 19:23
ZEbuXQSvXCo&feature=player_embedded

*GrimReaper*
11-03-2010, 22:23
Ετσι ρε ΓΑΥΡΕ γιοβανοβιτς :p 0-2 στο 16'

zouparos
11-03-2010, 23:46
http://img695.imageshack.us/i/dd1g.jpg/

*GrimReaper*
12-03-2010, 00:09
Ετσι μουναρες μου...το 'φχαριστηθηκα....ο πανιωνιος του οσφπ σας κερασε σημερα :hump:hump:hump:hump:hump:hump

konpap7
12-03-2010, 00:21
http://img695.imageshack.us/i/dd1g.jpg/

Από τα δημοσιεύματα της Πράσινης που λέμε ότι θα έχουμε για το τέλος :woot
(Μόνο που αυτό είναι για το ποδόσφαιρο)

zouparos
12-03-2010, 00:28
Από τα δημοσιεύματα της Πράσινης που λέμε ότι θα έχουμε για το τέλος :woot
(Μόνο που αυτό είναι για το ποδόσφαιρο)
στο ιδιο δεξια έχει ρεπορτάζ μπάσκετ που γράφει για το ρεαλ-ποα ΠΡΟΒΑ FINAL4:doggy:doggy:doggy:doggy:doggy:doggy:p:p:p:p :p

*GrimReaper*
12-03-2010, 00:39
πλεον ο πανιωνιος της ευρωπης εγινε μπαρτσα μετα απο το σημερινο ματς

jj7
12-03-2010, 00:45
ετσι με τα μ#@# που λεγανε "ποια στανταρ" και "ποια στανταρ" .......ΦΑΤΕ ΤΗΝ

tc-g6
12-03-2010, 01:25
ΚΥΡΙΕ "ΠΡΕΣΒΗ" ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΤΕ! 3 ΑΠΟ ΣΠΑΡΤΑ, 3 ΑΠΟ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, 3 ΑΠΟ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ 3 ΑΠΟ ΣΤΑΝΤΑΡ!!! ΕΥΡΩ-ΠΕΗ...

DON
12-03-2010, 12:28
XMMM....Tα βλέπω...Τα ξαναβλέπω...

t6hx_lNljvI

Tι μου θυμίζει...Τι μου θυμίζει...

vFdXRhvfet0

X-ray7
12-03-2010, 15:17
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs416.snc3/25098_361745397590_815037590_3630892_3622641_n.jpg

X-ray7
12-03-2010, 16:08
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs436.snc3/25098_361919347590_815037590_3631208_6818035_n.jpg

*GrimReaper*
20-03-2010, 21:47
Μποχα-βρωμα

μαζεμενα και τακτοποιημενα...;)

http://pao13.netfirms.com/vaz_index.htm

μιγάδας
20-03-2010, 22:18
ετσι η αρμαδα-ομαδαρα-τιτανοτεραστια-και σαμπουν και κοντισιονερ, ομαδα του ζοτς-πιστευα κι εγω να πιασω κανα γκομενακι μου το πηρε κι αυτο ο τσιλι-ομπραντοβιτς νικησε με 110-81 τους λεϊκερς(με ματζικ, κομπε κ σακιλ μαζι)-καβαλιερς και λοιπες αρειανες δυναμεις που συστρατευτηκαν στα υλισια με μοναδικο στοχο την εξαφανιση της χομπιτανθρωποτητας.....

zouparos
24-03-2010, 12:47
http://img696.imageshack.us/img696/6653/25853139852572415212625.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/14/54678423.png (http://img7.imageshack.us/i/54678423.png/)

tc-g6
24-03-2010, 16:10
ποιο ειναι το μεγαλυτερο μουσειο στον κοσμο?

το οακα με 65.000 αγαλματα...

DON
24-03-2010, 18:24
ποιο ειναι το μεγαλυτερο μουσειο στον κοσμο?

το οακα με 65.000 αγαλματα...

Πάλιωσε!χαχαχα!ΕΓΡΑΨΕ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΚΗΣ ΒΑΡΔΑΛΑΚΗΣ!!!

tc-g6
26-03-2010, 11:12
ελα αλλο ενα παλιο.

γιατι σταματησαν τα εργα στο βοτανικο?

γιατι βρηκαν αρχαια! ενα κυπελλο, καποιο πρωταθλημα...

*GrimReaper*
26-03-2010, 16:31
npGBQGW0bPU
:cool:

*GrimReaper*
11-04-2010, 23:23
(γαμω τους 10 χαρακτηρες μου :cool:)

dora7
12-04-2010, 08:17
(γαμω τους 10 χαρακτηρες μου :cool:)

Πίστευα ότι δεν θα το ζήσουμε ποτέ, αλλά κάναμε κι εμείς ότι μπορούσαμε για να ζήσει το Πανελλήνιο αυτή τη μοναδική εμπειρία!!!!!!;););)

tc-g6
12-04-2010, 12:01
χτικιαρη σιμαο, ελα να μας τα πεις απο κοντα. στα μπουζουκια εισαι "μαγκας" και εσυ και ο μπα-λετο, στο γηπεδο ομως λαγοι και πελατες.
σας πονεσε πολυ ο αγγλος εραστης...

gianna7
12-04-2010, 12:07
(γαμω τους 10 χαρακτηρες μου :cool:)




Εμείς το ζήσαμε, αλλά το επόμενο τους πρωτάθλημα θα το ζήσουν τα εγγόνια μας. Βγάλανε γλώσσα και οι δευτερότριτοι:hump:hump

tc-g6
12-04-2010, 12:15
http://img169.imageshack.us/img169/555/prota8lhths.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/7169/image12ur.jpg

http://img36.imageshack.us/img36/1310/26787383564022471795767.jpg

σε καλη μερια το χαρισμενο βαζελακια, ΑΝ ξυπνησει ο θειος θα τα πουμε το χρονου. και με τους λετους και τους σιμαους και τους σισεδες...

Dude
12-04-2010, 18:24
Προτείνω στους admins όλο αυτό το thread να μετακινηθεί στους "Ανέμους και Ύδατα" (ή οπουδήποτε αλλού θεωρείτε ότι ταιριάζει καλύτερα), διότι πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχουν αυτά που έχουν ειπωθεί εδώ μέσα (και ειδικά τα παραπάνω πρωτοσέλιδα) με το Olympiacos BC, που είναι η κατηγορία των συζητήσεων...

X-ray7
12-04-2010, 18:35
Εγώ πάλι θα πρότεινα να αλλάξει η ονομασία του τόπικ σε " Κουβέντες για αλλόθρησκους Μπάσκετ" και να ανοίξει νέα τόπικ στο διάφορα για αλλόθρησκους γενικότερα και να μεταφερθούν εκεί τα ανάλογα posts..

Dude
12-04-2010, 18:36
Κι αυτό γίνεται... Πάντως επειδή το γενικό κουβέντες για αλλόθρησκους αφορά τα πάντα, νομίζω ότι καλό θα είναι να γίνει κάποια μετακίνηση των απαραίτητων posts... Aς αποφασίσουν οι αρχηγοί...

redred
15-04-2010, 22:09
Τελος ο Χαισλιπ απ'τον παναθηναικο.Επεστρεψε στο Ελληνικο ροστερ ο σερμαντινι.

Dark Angel #9
15-04-2010, 22:12
για να ξεκουρασουν τον σερμαντινι τον ειχαν παρει κ τωρα που το θηριο ειναι ετοιμο τον βαλανε Α1 παλι....χα0χ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0α :p

kk_SEF
15-04-2010, 22:18
Αυτός που ήταν 2-3 Τσίλι σε συσκευασία ενός; Και τώρα ποια πόδια θα λατρεύει ο Μπατής;

Edit βγήκε λόγω τραυματισμού λέει (το πιστεύουμε; ) και δεν έχουν δικαίωμα για άλλη αλλαγή οπότε απλά μας τελείωσε...

Dark Angel #9
15-04-2010, 22:28
ο Μπατη(ρη)ς θα λατρευει τα ποδια του πεκοβιτς τωρα, ξερετε, τα βρωμερα μεγαλα ποδια των τρολ... ειναι φετιχιστης ο ανθρωπος! χαχαχαχ

redglove
15-04-2010, 23:05
Σκεφτείτε μόνο να είχαμε ίδια κατάσταση στον Ολυμπιακό. Θα λέγανε τώρα όλοι για τα τραγικά λάθη του Γιαννάκη ή όχι;

Ουστ ρε...

Sixama
15-04-2010, 23:07
edit βγήκε λόγω τραυματισμού λέει (το πιστεύουμε; ) και δεν έχουν δικαίωμα για άλλη αλλαγή οπότε απλά μας τελείωσε...

Ο Χάισλιπ μάλλον πρέπει να ήταν "σακάτης" από πριν έρθει στην Ελλάδα. Δεν πρέπει να ήταν τυχαίο που δεν έπαιζε στους Σπερς καθόλου.Τους πιάσανε "κότσο" τους βαζέλες μου φαίνεται...

Dude
15-04-2010, 23:15
Όλα αυτά μου ακούγονται πολύ υποθετικά (αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω ας μας διαφωτίσει)... Ωστόσο ο Χέισλιπ είναι οντως σούπερ αθλητής, και στο διαγωνισμο καρφωμάτων που τον είχα δεί από κοντά τον έβλεπα πολύ χαλαρό στις προσπάθειές του (για τα δεδομένα του)... Οπότε ακόμα και τελείως μούφα να είναι η όλη φάση με τον τραυματισμό του, εμένα λίγο μου το έβγαζε ότι κουβαλάει κάποιο προβληματάκι...

redred
15-04-2010, 23:25
εχει καποιο προβλημα λενε στα γονατα κ απ'τη στιγμη που γυρισε ο Τσαρτσαρης δεν τον χρειαζονται κ μαλλον θα φυγει.Τωρα τι ακριβως θα κανουν δν ξερω κ δν με πολυνοιαζει.Απλα κουβεντα να γινεται...

nikolas -7-
16-04-2010, 00:02
εχει καποιο προβλημα λενε στα γονατα κ απ'τη στιγμη που γυρισε ο Τσαρτσαρης δεν τον χρειαζονται κ μαλλον θα φυγει.Τωρα τι ακριβως θα κανουν δν ξερω κ δν με πολυνοιαζει.Απλα κουβεντα να γινεται...


μονοετες υπεγραψε??παντως μας ευνοει απιστευτα τετοια εξελιξη ακομα και κουτσος ειναι καλυτερος του σερπαντινα που λεει ο λογς..βεβαια με το φαρδος του ζοτσα βλεπω σε κανα τελικο αν ντυνεται κουκοτς και να τα βαζει απο παντου..κουκοτς ειπα?θου κυριε...να ντυνεται ουινστον λακοβιτς εστω παπανικολαου ηρωες της μιας βραδιας δηλαδη που πριν παιξουν με τον θρυλο απλα κοιμηθηκαν με τον σακιλ...θου κυριε παλι μ αραπη εννοω και τα βαζανε απο παντου..:cool::cool::cool::cool::cool:

kk_SEF
16-04-2010, 08:50
Σκεφτείτε μόνο να είχαμε ίδια κατάσταση στον Ολυμπιακό. Θα λέγανε τώρα όλοι για τα τραγικά λάθη του Γιαννάκη ή όχι;

Ουστ ρε...

Τώρα που τα λέμε θυμάμαι και μερικούς γαύρους να λένε "ΠΩ ΡΕ ΑΥΤΟΙ ΧΑΙΣΛΙΠ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΝ?" μουχαχαχαχααα

air josh
16-04-2010, 10:34
Που ειστε τωρα κυριοι δημοσιογραφοι αλητες να μας πειτε για το Χαισλιπ.Τωρα δεν αλλαζουν τα δεδομενα..Ο παιχταρας με τις γαμπες για μια εκπομπη δε μας κανει ε!!!!Δε ντρεπονται καθολου...

zouparos
16-04-2010, 11:41
εδω δεν ντρεπονται που γραψανε σημερα πως ειναι η μοναδική ομαδα στην ευρωπη που δεν εχει ηττα στο 2010:hump:hump:hump:hump:hump:hump:hump
αχαχαχαχ
αχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχα τι γραφουν ρε οι γελοιοι...
σε ποιο αθλημα??? στη μπαλα που ξεφτυλιστικαν μεσα στο οακα?
ή στο μπασκετ που έπεσε φάπα απ τους 16?

μιγάδας
16-04-2010, 14:05
ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ..........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχα.

nikolas -7-
17-04-2010, 20:56
111-66τοσο τελικο σκορ παο-οεριστερι μενουν 9 δευτερα να τελειωσει και ο ζοτς δειχνει συστημα οι περιστεριωτες εχουν σκυλιασει στην αμυνα γινεται το σου αστοχο ριμπαουν ο καλθης ο χατζηγεωργιου εχει τρελαθει και τελικα 1 δευτερο πριν την ληξη μπαινει εν μεσω αποθεωσης το καλαθακι που τοσο χρειαζοντουσαν με τον χατζηγεωργιου να εχει εκσπερματωσει και να επισημαινει περηφανα πως οτι ειναι ρεκορ για την φετινη Α1 και να φωναζει λεσ και μπηκε το νικητηριο καλθι για το παγκοσμιο..λοιπον για μενα αυτο ειναι αλητεια και απο τον ζοτς και απο τους παιχτες και απο τον βλακογεωργιου..περαστικα βαζελες οι μερες της αφθονιας σας ειναι μετρημενες...

ΥΓ.μπραβο για το ρεκορ θα το λετε και στα παιδια σας...

μιγάδας
18-04-2010, 00:52
λοιπον, σημερα τα βαζελια εχασαν την τελευταια τους ευκαιρια για πρωταθλημα....... τετοιο κωλο του πουστη, ΔΕΝ θα ξαναεχουν....βεβαια ολα τα περιμενεις με τον γκαστονε αλλα και παλι....αν δεν εχουν 100% ευστοχια και εμεις να παιζουμε με σλουκα και παπανικολαου δεν προκειται να νικησουν...... ε, 100% ειχαν σημερα αλλα απο δω και περα παπαλα...το πολυ-πολυ κανα 70αρι οπως στο ΟΑΚΑ που πηγαμε να το παρουμε χωρις λινας-μπουρου και με τον μιλος ακομα στον βερτη....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΒΑΖΕΛΙΑ

Υ.Γ: ΧΑΤΖΙΒΛΑΚΑΣ ΟΕΟΕΟΕ

X-ray7
18-04-2010, 01:55
" Παράλληλα ο Παναθηναϊκός βρίσκεται κοντά στο να ολοκληρώσει την κανονική περιόδο με 25 νίκες και μόλις μία ήττα, επίδοση που έχει να σημειωθεί από την εποχή του μεγάλου Αρη της δεκαετίας του '80 (σ.σ. 26-0 το ρεκό των «κίτρινων»). "

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10491&subid=2&pubid=7716311



Αλήθεια εμείς πέρσι που κάναμε ρεκόρ 25-1 και ήταν νέο ρεκόρ παίζαμε σε άλλο πρωτάθλημα ή τα ρεκόρ στην Ελλάδα μετράνε μόνο για τους βάζελους και τα σκουλήκια? :mad:

peter
18-04-2010, 14:14
Χρειαζόντουσαν μια πειστική εμφάνιση για να φύγει η απογοήτευση με τον Χάισλιπ γι’ αυτό και ο Γιαννακόπουλος ήταν στο Περιστέρι με βάζελους αρα για τους βάζελους η αστυνομία δεν έχει πρόβλημα μόνο για μας αλλά τα ίδια έγιναν και στο Μαρούσι ότι και να κάνουν όμως για να πάρουν ή να πάρουμε τίτλο πρέπει να μας ή να τους κερδίσουμε όλα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα .

gionaxos
18-04-2010, 17:26
Μην σας εκπλήσσει.Ανέκαθεν ήταν :

Παναθηναϊκός+Αστυνομία=Love For Ever

gionaxos
18-04-2010, 17:32
" Παράλληλα ο Παναθηναϊκός βρίσκεται κοντά στο να ολοκληρώσει την κανονική περιόδο με 25 νίκες και μόλις μία ήττα, επίδοση που έχει να σημειωθεί από την εποχή του μεγάλου Αρη της δεκαετίας του '80 (σ.σ. 26-0 το ρεκό των «κίτρινων»). "

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10491&subid=2&pubid=7716311



Αλήθεια εμείς πέρσι που κάναμε ρεκόρ 25-1 και ήταν νέο ρεκόρ παίζαμε σε άλλο πρωτάθλημα ή τα ρεκόρ στην Ελλάδα μετράνε μόνο για τους βάζελους και τα σκουλήκια? :mad:

Αυτό το παρατήρησε κι ένας φίλος μου.Ούτε η ...επιλεκτική μνήμη των ρεπόρτερ να σας εκπλήσσει.

Για χρόνια ίσχυε το Ελληνικό Μπάσκετ=Παναθηναϊκός συν τις εξαιρετικές σχέσεις που έχει ο βαζελοσύλλογος με την παραπληροφόρηση και τα Μ.Μ.Ε. γενικότερα.

zouparos
18-04-2010, 17:35
τι να πει κανεις για τη κρατικη πια...
στο μπάσκετ έχουν πάρει διαζύγιο με την αλήθεια-πργματικότητα-αντικειμενικότητα!!!

αισθάνομαι βλάκας που πληρώνω να μεταδίδει ο χατζηγεωργιου τους εργοδότες του την ίδια ώρα που δεν φιλοτιμήθηκαν να μας δείξουν το final 4 του eurocup που αγωνίζονταν ΕΛΛΗΝΙΚΗ(!!) ομάδα!!!!
αλλά τι λέω! ξεχάστηκα όπως είπε και ο x-ray...δεν είχε περάσει ούτε ο λαγός,ούτε καν ο άρης

TT7
18-04-2010, 18:06
Απο τοτε που ο Χατζηγεωργιου αρχισε να μιλαει για τις αρχαιες χορηγιες των Αθηναιων πολιτων σε αγωνα Ηρακλη-Παο για το κυπελο την φετινη σεζον αποφασισα να παρακολουθω τους αγωνες που μεταδιδει στο mute.. η να βαζω ραδιοφωνο εφοσον υπαρχει παραλληλη μεταδοση και να βλεπω μονο την εικονα..Μιλαμε ειναι ο ορισμος του παπαρα...Απορω πως ειναι διευθυντης αθλητικου τμηματος της ΕΡΤ...

gionaxos
18-04-2010, 18:24
Μιλαμε ειναι ο ορισμος του παπαρα...Απορω πως ειναι διευθυντης αθλητικου τμηματος της ΕΡΤ...

Γιατί απορείς?Έχει όλα τα απαραίτητα προσόντα.Μόνος σου το αιτιολογείς στην πρώτη φράση σου.:woot

gianna7
18-04-2010, 20:10
http://www.superbasket.gr/kontos/?p=49:doggy:doggy

kk_SEF
18-04-2010, 20:17
Κεντάει ο άνθρωπος...

gianna7
18-04-2010, 20:20
Κεντάει ο άνθρωπος...


Οπως λέει και ο λαός: Ο πνιγμένος απ'τα μαλλιά του πιάνεται:)

kk_SEF
18-04-2010, 20:22
Ειδικά η γαργάρα για τον Χαισλιπ είναι αριστουργηματική!

Πού'ναι ο red dimitris να τον στολίσει :p

Dude
19-04-2010, 02:10
Το στόλισα λίγο κι εγώ, όπως του άρμοζε (για πρώτη φορά στη ζωή μου, και δεν νομίζω να ξαναασχοληθώ)...

Υ.Γ. Πραγματικά κάτι τέτοιοι τύποι υπάρχουν για να σε κάνουν να δυσανασχετείς που είσαι άνθρωπος και προσπαθείς να ερμηνεύσεις γεγονότα και καταστάσεις βάσει της λογικης... Και το λέω αυτό ανεξαρτήτως οπαδικών προτιμήσεων... Τα ίδια θα πώ και για Ολυμπιακούς που δεν βλέπουν πέρα από τη μύτη τους...

Dude
19-04-2010, 02:28
Θεώρησα ότι το thread "Κουβέντες για αλλόθρησκους" έπρεπε να αλλάξει θέση... Κι εξηγώ...

Βρισκόταν στην υποκατηγορία "Γενική Συζήτηση" της κατηγορίας "Olympiacos BC"... Επειδή λοιπόν δεν έχει καμία σχέση ούτε με το "Olympiacos BC", ούτε με το "Μπάσκετ" γενικά, ούτε με το "Ολυμπιακός Παντού!", νομίζω ότι μπορεί να βρίσκεται μόνο στην κατηγορία "Παραλειπόμενα" από τις υπάρχουσες, και συγκεκριμένα στους "Ανέμους και Ύδατα"...

Αν διαφωνείτε επί του θέματος αγαπητέ redglove, παρακαλώ πράξτε όπως νομίζετε...

μιγάδας
19-04-2010, 14:20
ρε dude, δεν ειχες τι να κανεις χτες και αλλαζες θεση ολα τα τοπικς;;;;

Dude
19-04-2010, 15:27
ρε dude, δεν ειχες τι να κανεις χτες και αλλαζες θεση ολα τα τοπικς;;;;

Κάπως έτσι, αν και νομίζω πως κάναμε καλή δουλειά εγώ και τα εγκεφαλικά μου κύτταρα... ;)

DON
21-04-2010, 12:29
Καιρό είχα να ασχοληθώ με τα ΣΙΧΑΜΑΤΑ. Το έταξα όμως ειδικά και στον DirtyS!!!

Ιδού λοιπόν : Haislip-ιάδα / ΑΡΔ Episode 4!!!

http://don-basketblog.blogspot.com/2010/04/haislip.html

gianna7
21-04-2010, 13:01
Καιρό είχα να ασχοληθώ με τα ΣΙΧΑΜΑΤΑ. Το έταξα όμως ειδικά και στον DirtyS!!!

Ιδού λοιπόν : Haislip-ιάδα / ΑΡΔ Episode 4!!!

http://don-basketblog.blogspot.com/2010/04/haislip.html




:woot:woot:woot:woot:woot:woot:woot:woot

gianna7
21-04-2010, 13:07
Και ώς συνέχεια του άρθρου του Don να προσθέσω ότι αφού επιτέλους ξεφορτώθηκαν το μοναδικό εμπόδιο:rolleyes: πρός την κατάκτηση των 3 στόχων τους οι σιχαμένοι......τι; μόνο ένας τους έμεινε;:D
Είναι πια έτοιμοι(όπως μας δείχνουν και οι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ:p) εμφανίσεις τους
να κατακτήσουν την κορυφή!

Διαβάστε και τρομάξτε:eek:


http://www.sport24.gr/html/ent/738/ent.356738.asp

zouparos
21-04-2010, 13:19
σα να τα εγραφα εγω! μπράβο don

Dark Angel #9
21-04-2010, 16:26
Ωραιος ντον, το δα το αρθρο πριν παω σχολη κ μου φτιαξε το κεφι :d

kk_SEF
21-04-2010, 23:55
Πολύ καλό Don!

zouparos
22-04-2010, 13:40
Θετικός ο Χριστοφιδέλης

Θετικό σε απαγορευμένη ουσία βρέθηκε το πρώτο δείγμα του Κώστα Χριστοφιδέλη, σε αιφνιδιαστικό έλεγχο ούρων που του έγινε μετά τον πρώτο ημιτελικό της Α1 Ανδρών, ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Αρη (19/4).

Αυτό αποκαλύπτει η εφημερίδα Goal. Το ΕΣΚΑΝ ενημέρωσε σχετικά την ομοσπονδία του βόλεϊ και εν συνεχεία ενημερώθηκε και ο Παναθηναϊκός.

Οπως αναφέρει το ρεπορτάζ, ο διεθνής ακραίος έκανε χρήση φαρμάκων την περίοδο που είχε έντονες ενοχλήσεις στη μέση, αλλά αν δεν έχει δηλώσει το φάρμακο, αντιμετωπίζει τον κίνδυνο τιμωρίας.

Ετσι, θα απουσιάσει από τον δεύτερο ημιτελικό με τον Αρη στη Θεσσαλονίκη (22/3), καθώς το τριφύλλι περιμένει και τα αποτελέσματα του δεύτερου δείγματος.
__________________________________________

αθώα!! αθώααα!!!

μιγάδας
25-04-2010, 00:33
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10479&subid=2&pubid=7800587

τζορβα πες αλευρι.......

υ.γ: δωστε βαση σε αυτους με τα λαχανι........

*GrimReaper*
28-04-2010, 00:07
-βαζελοι με στολες σεκιουριταδων
-σκουλικια καθονται,δεχονται τις προκλησεις (μη σχολιασει κανεις :cool: )
-και οι μπατσοι ακομα πιο αστειοι καθονται και κοιτανε....οτι να 'ναι

4KgUXXEmHbc

nikolas -7-
28-04-2010, 00:20
θα τιμωρηθει κανεις..ειτε παε ειτε φυσικο προσωπο???ελεος με τισ αλητειες..

υγ μπατσοι-ζελες αδερφακια παλι ε??

*GrimReaper*
28-04-2010, 00:26
θα τιμωρηθει κανεις..ειτε παε ειτε φυσικο προσωπο???ελεος με τισ αλητειες..

υγ μπατσοι-ζελες αδερφακια παλι ε??

οπως παντα

μιγάδας
28-04-2010, 12:41
το σκουλικια δεν ειχαν στειλει σκληροπυρηνικους;;;;; γιατι δεν μπορω να βρω αλλο λογο που δεν μπηκαν μεσα να σπασουν στο ξυλο τους 15 μαλακες ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ που το 'παιζαν σεκιουριταδες για να βολταρουν ανενοχλητοι στο στιβο......

υ.γ: βαζελοι μ...α κοτοπουλα με κρανη..... (προφανως αναφερομαι στους χουλιγκανους..)

*GrimReaper*
28-04-2010, 13:56
το σκουλικια δεν ειχαν στειλει σκληροπυρηνικους;;;;;

25 χιλιαδες σκουλικια σκηροπυρηνικοι??....χαχαχαχα...ΔΕΝ! :cool:

μιγάδας
28-04-2010, 15:54
οχι 25.000 αλλα εστω ο σουπερ3 δεν θα κατεβαινε συσσωμος λογικα;;; αν ηταν 3-4000 καφροι αρειανοι, θα ειχαν μπει μεσα και τους σεκιουρηταδες θα τους κλεγανε οι μανουλες τους.........

zouparos
28-04-2010, 16:12
οταν συναντωνται οι λαγοι του νοτου με του βορρα ιδού τα αποτελέσματα

gianna7
01-05-2010, 21:54
Και πάνω που είχα αρχίσει να ανυσυχώ........ να το το παιδί μας. Ευτυχώς που έβαλε και αυτό το Υ.Γ, γιατί είχα αρχίσει να παίρνω χάπια που συμφωνούσα με τα γραφόμενά του....:D:D


http://www.superbasket.gr/kontos/?p=52

TT7
01-05-2010, 22:20
Πολλες φορες προσπαθω να μπω στην ψυχοσυνθεση τετοιων ατομων ...ειναι καθαρα θεμα επιβιωσης οικονομικης αυτο που κανουν η ειναι ψυχολογικα αιτια και θελουν παντα να ειναι υπαλληλοι και να εχουν ενα αφεντικο???Να αισθανονται οτι υπαρχει καποιος που τους προστατευει δηλαδη...Οτι και να ναι απο αξιοπρεπεια μηδεν...

tc-g6
03-05-2010, 13:45
βασικα τα πραματα ειναι πολυ απλα.

τα επεισοδια στο οακα τα κανουν ειτε αντιεξουσιαστες ειτε ειναι μεμονωμενα περιστατικα ειτε τα κατασκευαζουν τα ΜΜΕ. τα πουλμαν δε, εχουν τεχνικη βλαβη και παιρνουν φωτια μονα τους.
αντιθετα στο καραϊσκακης γινονται αισχη και τους χτυπαμε με αεροβολα και μπαζουκας.

η διαιτησια ειναι πλεον αντικειμενικη. πχ στο πεναλτυ της αεκ χτες, στο ακυρωθεν γκολ του τορο στο 1-2 του δευτερου γυρου, στα γκολ που ακυρωθηκαν σε ολη τη διαρκεια της περιοδου, ακομα και στις καρτες που μοιραστηκαν απλοχερα σε παιχτες μας. ολα αυτα ηταν για το καλο του ποδοσφαιρου, το ειπε αλλωστε και ο καρα-goonies.
κατι περιεργα δε σφυριγματα υπερ των αλλων ειναι ειτε μικρολαθακια που δεν κρινουν το αποτελεσμα ειτε φαντασια των γαυρων (στην καβαλα, με τον παπ-αρη, ...)

οι ομαδες κρινονται μονο απο μια χρονια. για αυτο ο ποα ειναι υπερομαδα και εμεις ομαδουλα. και ας εχουμε 37 τιτλους εναντι 20 και ας εχουμε 24 κυπελλα εναντι 17 και ας εχουμε 76 νικες μεταξυ μας εναντι 46.

αλλα αυτα παθαινες οταν απο τη μια δινεις δικαιωματα με την εικονα της ομαδας και απο την αλλη δεν αντιδρας στα κακως κειμενα...

zouparos
03-05-2010, 17:28
τι εστί κόμπλεξ?

κόμπλεξ εστι όταν ακους πριν 3 λεπτά καθώς παρακολουθεις το παοκ-πανελληνιος μια φωνή 50χρονου(το λιγότερο) να διαπερνά του δημοσιογράφου και ωρυόμενος να λέει:
"αντι *&%%^& μλκ ζουρο,....,ΣΚΑΤΟΓΑΥΡΕ"

τι τους έχουμε κανει:cool:

gianna7
03-05-2010, 23:13
http://www.gazzetta.gr/agonistiki-a1basket/item/81191-καταιγίδα-μάη-μήνα

http://www.gazzetta.gr/bloggers/papadogiannis/item/81219-h-γιορτή-των-αγίων-θεοδώρων


Και κατι ελαφρύ για ανάγνωσμα, όσο ετοιμάζουμε τις βαλίτσες για Παρισι.:D

Υ.Γ: διαβάζεται με ομπρέλα:rolleyes::rolleyes:

natag
06-05-2010, 15:03
Δε ξερω αν κανει να το πω αλλα ρε πουστη μου πως γινεται καθε φορα που κερδιζει ο βαζελος κατι γινεται και μια καταστροφη;...

*GrimReaper*
06-05-2010, 15:59
Δε ξερω αν κανει να το πω αλλα ρε πουστη μου πως γινεται καθε φορα που κερδιζει ο βαζελος κατι γινεται και μια καταστροφη;...

http://mpakoterma.blogspot.com/2008/12/blog-post.html

duke
06-05-2010, 19:02
http://mpakoterma.blogspot.com/2008/12/blog-post.html

Θα ξεπαστρέψουν όλη την ανθρωπότητα οι φούστηδες έτσι όπως πάει...:woot

μιγάδας
10-05-2010, 14:23
βαζελακια τον πιασατε καλα το μαη;;;;; γιατι εμεις ειμασταν παρισι κι ειχαμε αλλες δουλειες...... τι ηρθατε φετος στην ευρωλιγκα;;; 14οι ή 15οι;;;; γιατι εμεις ηρθαμε 2οι.....και πληρωσαμε και τη δικη σας κλοπη το '96....... επρεπε να αποδοθει διακαιωσυνη εις βαρος του θρυλου..... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ λοιπον... ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ....

duke
10-05-2010, 23:27
Άλλοι Καταλανοί κι άλλοι σκαταλανοί...Στις κηδείες με ξένα κόλυβα πρώτοι είναι πάντως...

nikolas -7-
15-05-2010, 14:40
http://www.superbasket.gr/?c=357&a=125226


το μεγαλο συνθημα φουστη βασιλακοπουλε δν θ ακουστει ξανα σ ευρωπαικο μας παιχνιδι...

kk_SEF
15-05-2010, 15:27
Στοίχημα; ;):d

zouparos
16-05-2010, 01:30
διαβαζω sites,υποπτεύομαι αυριανά πρωτοσέλιδα και επειδή έλειπα το απόγευμα σας ρωτάω! Με ποιον έπαιζε η βαζέλα σήμερα τ απόγευμα και βλέπω κατι ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΕΣ επικεφαλήδες στυλ "αφεντικό","βρυχάται η αίτνα","αφινιασε το θεριό","το 2012 ηρθε απόψε και φόραγε πράσινα" μπας και πειστώ εγώ ο καχύποπτος? με τους καβαλίερς ή με τους ορλάντο έπαιζε?

kk_SEF
16-05-2010, 01:45
Πλάκα πλάκα επειδή είδα λίγο απορώ πως η ομάδα του Ζούρου από σκληρό καρύδι κατάντησε τόσο σάκος του μποξ...

redglove
16-05-2010, 04:49
Ο Ζούρος αλήθεια τί σχόλια έκανε στον ΣΚΑΪ μετά τα ματς μας;

Στον ημιτελικό πχ μας έλεγε ότι αυτός θα έκανε φάουλ στην τελευταία φάση.

nikolas -7-
16-05-2010, 22:57
εχει μπολιαστει σε συνειδηση διατητων παργοντων παικτων και προπονητων οτι ο ποα ειναι η αρμαδα που λιγο καιρο ξαποσταινει και ξανα προσ την δοξα τραβα//οτι εχει τα τελεια συστηματα τουσ τελειους παιχτες και την τελεια λειτουργια..δν θα βγαλω τον ποα α χρηστο το αντιθετο..αλλα βλεποντας τον αγωνα με τον πανελληνιο εβλεπς οτι ο μονος που χτυπιοταν ηταν ο ζουρος .που και αυτος τα παρατησε στο τελος οπως ηταν λογικο με τον ζοτς να ουρλιαζει ακομα και στους +23 για ενα φαουλ που δν ηταν του νικολας.. ο μαρκοβιτ σε καθε ηττα του απο τον παο εχει ξοδεψει 1 τονο σαλιο για να αποθεωσει την πρασινη αρμαδα ..το μαρουσι μονο π εχει το mood impossible is nothing ορθωσε ανστημα αλλα εχουμε και τους γκρι να διορθωνουν..παρατυπιες..και ετσι το τλευταιο διαστημα βλεπουμε 40αρες 30αρες και απο το πρωτο λεπτο ενα στυλακι απο καθε αντιπαλο του ποα αντε να χασουμε να παμε σπιτια μας..μεχρι και η δυσμοιρη ολτενμπουργκ χτυπησε το ματσακι μεχρι τελους ..

DON
19-05-2010, 13:00
με τους καβαλίερς ή με τους ορλάντο έπαιζε?

Mε τους East All-Stars

*GrimReaper*
19-05-2010, 17:09
α ρε πουστρες

http://freddos.yooblog.gr/2010/05/19/2071/

panas12
20-05-2010, 19:39
α ρε πουστρες

http://freddos.yooblog.gr/2010/05/19/2071/

TO mpaleto kai oi ypoloipes xoreftries se nees peripeteies..
afta ta p**kia mas phran to prwtathlima..
RE POY NAI O TZOLE???

redglove
21-05-2010, 06:22
Ρε κουλάρετε, τί κάναν αυτοί που δεν έχετε κάνει εσείς δηλαδή;

peter
21-05-2010, 08:46
Λετε ο Μεσίνα να βγεί εκτός πλάυ οφ από το πρώτο γύρο αφού η Καχασόλ του έσπασε την έδρα με 66-60 τουλάχιστον θα γλιτώσει το ξεφτιλίκι από τη Μπάρτσα
και για να μην ξεχνιόμαστε αυτή η ομάδα σύμφωνα με τους Δημοσιογράφους είναι καλύτερη από τη ΤΑΟΥ παρόλο που τερμάτισε 3η και η Ταου 2η αφού αυτή νίκησε το Βάζελο μέσα έξω ενώ εμείς τη Ταού μεσα έξω

TT7
23-05-2010, 20:53
Οπως νομιζω φανηκε ξεκαθαρα σημερα τ πρωταθλημα εξαρταται απο μας...Η αρμαδα μαλλον χτυπησε καποιο παγοβουνο και στα 2 ματς με Πανελληνιο εδειξε ποια ειναι πραγματικα..μια ομαδα ΠΟΛΥ κατωτερη απο μας..

Υ.Γ Αυτο το πραγμα με τα σκριν του Μπατιστ εχει καταντησει αστειο..ενταξει να υπαρχει καποια ανοχη εστω και καποια καλυψη απο τους διαιτητες ..αλλα πλεον μιλαμε για διακωμοδηση αθληματος..ο τυπος δεν κανει κινητο σκριν απλα..ωρες ωρες μοιαζει να κανει μπλοκ-αουτ στην επιθεση αντι για σκριν ..βαζει τον κωλο του και τραβαει τον αμυντικο μεχρι την ρακετα με τα χερια γυρω απο την μεση του..ελεος δηλαδη..

μιγάδας
29-05-2010, 15:56
χενκ τεν-τεν κατε:

-Καραγκούνης;

"Κάνει τα πάντα για να κερδίσει κι αυτό ενίοτε είναι... πρόβλημα. Χίλιες φορές του είπα να μη βουτάει γιατί εκνευρίζει τους διαιτητές και δεν μας δίνουν ούτε αυτά που είναι. Είναι πολύ ιδιαίτερος χαρακτήρας και καλός παίκτης. Θα τον ήθελα πέντε χρόνια νεώτερο".

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

duke
29-05-2010, 16:46
χενκ τεν-τεν κατε:

-Καραγκούνης;

"Κάνει τα πάντα για να κερδίσει κι αυτό ενίοτε είναι... πρόβλημα. Χίλιες φορές του είπα να μη βουτάει γιατί εκνευρίζει τους διαιτητές και δεν μας δίνουν ούτε αυτά που είναι. Είναι πολύ ιδιαίτερος χαρακτήρας και καλός παίκτης. Θα τον ήθελα πέντε χρόνια νεώτερο".

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μόνο που δεν μας είπε αν είναι και ωραίο παιδί για τα γούστα του ο τεντάς!:doggy

Airness
30-05-2010, 20:31
«Επιστρέφει στη Μακάμπι ο Γιασικεβίτσιους»

http://www.sport-fm.gr/article/275863

DON
31-05-2010, 14:46
Το γράφω εδώ για να είμαι "σωστός" ως προς το ποιό topic το γράφω...Ίσως bannαρω τον εαυτό μου για αυτό που θα γράψω αλλά είμαι περίεργος πόσα "συμφωνώ" θα πάρει!χαχαχα!

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΣΕ ΝΙΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΧΟΡΟΠΗΔΑΜΕ.

ΣΙΧΑΜΕΝΕ ΚΡΕΑΤΟΛΕΛΙΑ, ΛΕΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΕΥΝΟΗΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΜΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΡΕΤΙΝΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΠΡΙΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ. ΕΜΕΤΙΚΕ ΠΟΥΣΤΗ.

gianna7
31-05-2010, 15:17
Το γράφω εδώ για να είμαι "σωστός" ως προς το ποιό topic το γράφω...Ίσως bannαρω τον εαυτό μου για αυτό που θα γράψω αλλά είμαι περίεργος πόσα "συμφωνώ" θα πάρει!χαχαχα!

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΣΕ ΝΙΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΧΟΡΟΠΗΔΑΜΕ.

ΣΙΧΑΜΕΝΕ ΚΡΕΑΤΟΛΕΛΙΑ, ΛΕΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΕΥΝΟΗΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΜΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΡΕΤΙΝΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΠΡΙΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ. ΕΜΕΤΙΚΕ ΠΟΥΣΤΗ.


+Σπασαρ@@@@δης, αγκωνάκιας, κ@@λ@παίδι και 15 κιλα μακάκας, αλλά κάποτε ο Σώκος τον απέκλεισε γιατί ήτο ακριβός για το Θρύλο:eek::eek:

Dude
31-05-2010, 16:04
Επί της ουσίας έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο, θα έλεγες όμως τα ίδια αν έπαιζε στο Θρύλο;

johny b
31-05-2010, 16:14
Don πρέπει να ντρέπεσαι που αναφέρεσαι με τέτοιους ανοίκειους και απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς σ'ένα πραγματικό αποξηραμένο εμετό των Ελληνικών γηπέδων. Αίσχος και ντροπή σε όσους μιλούν κατ'αυτό τον τρόπο για ένα άτομο που κόσμησε και κοσμεί το πάνθεον των βρωμύλλων. Τεράστια και απροσμέτρητη η προσφορά αυτού του αληθινού βρωμιάρη των Ελληνικών γηπέδων. Δυσαναπλήρωτο το κενό που θα αφήσει όταν αποσυρθούν οι αγκώνες του. Ο καταλύτης όλων των Ελληνικών επιτυχιών από των καιρό που ο Μιλτιάδης έκανε πικ εν ρολ στο Δάτη. Έυχομαι να μην αποδοθούν οι τιμές στον απίστευτο 3δι μετά το τέλος της καριέρας του. Αξίζει να του γίνει μια πλαστική επέμβαση στο ελαττωματικό ρινικό του οστούν και μάλιστα χωρίς χρέωση.

*GrimReaper*
31-05-2010, 16:15
Επί της ουσίας έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο, θα έλεγες όμως τα ίδια αν έπαιζε στο Θρύλο;

οχι φυσικα αλλα που κολλαει τωρα αυτο? Αν ειναι ετσι ποτε δεν προκειτε να βρισεις κανεναν και για κανεναν λογο!....

Διαμαντιδη εισαι πολυ προκλητικος πουσταρα!

Dude
31-05-2010, 16:19
Για αυτό το λέω... Για μένα δεν είναι σωστή στάση αυτή (και δεν λέω ότι αυτό θα έκανε ο Don, για τη δική σου απάντηση λέω). Να το πώ κι αλλιώς, αν είχε έρθει κάποτε στον Ολυμπιακό προ αμνημονεύτων ετών αυτός ο παίκτης, εγώ θα το έλεγα ανοιχτά ότι τους αγκώνες τους χρησιμοποιεί τρομερά βρώμικα, κι ας ήταν και MVP του γαλαξία.

*GrimReaper*
31-05-2010, 16:27
Για αυτό το λέω... Για μένα δεν είναι σωστή στάση αυτή (και δεν λέω ότι αυτό θα έκανε ο Don, για τη δική σου απάντηση λέω). Να το πώ κι αλλιώς, αν είχε έρθει κάποτε στον Ολυμπιακό προ αμνημονεύτων ετών αυτός ο παίκτης, εγώ θα το έλεγα ανοιχτά ότι τους αγκώνες τους χρησιμοποιεί τρομερά βρώμικα, κι ας ήταν και MVP του γαλαξία.

θα συμφωνουσαμε αλλα εκφρασεις οπως οι προηγουμενες φυσικα δεν θα ακουγοταν απο κανεναν...Αλλα με την ιδια λογικη δεν βριζεις κανεναν ποτε γιατι φανταζεσαι αν θα ηταν φιλος-συγγενης-οικογενεια κτλπ...:cool: ....Ο πουστης ο διαμαντιδης λοιπον παιζει βρωμικα και οσο το κανει εγω προσωπικα θα τον βριζω. (Φιλικα ντουντ)

Dude
31-05-2010, 16:29
Ok, καταννοητός.

DON
31-05-2010, 18:41
Επί της ουσίας έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο, θα έλεγες όμως τα ίδια αν έπαιζε στο Θρύλο;

Άν έπαιζε στον Θρύλο δεν θα είχε γίνει ΠΟΤΕ τέτοιο ΣΙΧΑΜΕΝΟ όν...Δεν θα είχε ΠΟΤΕ την αβάντα που έχει τώρα, δεν θα είχε ΠΟΤΕ ποτιστεί με την φουστιά του σωματείου αυτού και κυρίως δεν θα είχε εξελιχθεί ΠΟΤΕ απο ένα συμπαθητικό παιδί που πέρναγε απαρατήρητο στο ΣΕΦ σε σύγχρονο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ-ΑΛΒΕΡΤΗ.

Dude
31-05-2010, 18:52
Καλά για μένα καμία σχέση με Αλβέρτη δεν έχει, αλλά απόψεις είναι αυτές. Κατά τα άλλα συμφωνούμε ότι δεν θα είχε την αβάντα που σταδιακά απέκτησε, παρόλα αυτά τους αγκώνες του μια χαρά θα τους χρησιμοποιούσε όπου κι αν έπαιζε...

μιγάδας
31-05-2010, 21:58
κοιτα πως εχει το πραμα ντουντ.....παρε για παραδειγμα τον τεοντοσιτς.....ειχε ολες τις προδιαγραφες να γινει ο νεος ''διαμαντιδης''......οχι κι απ' τα καλυτερα παιδια, ψωνισμενος και εχοντας και τη σερβικη (μπασκετικη)πουστια μεσα του....στην αρχη βουτουσε σαν τον καραγκουνη.......οταν ομως παιζεις σ' ενα υγιες σωματειο(και δε λεω οτι οι βαζελοι δεν ειναι υγιες σωματειο επειδη ειναι βαζελοι αλλα επειδη εχουν φτιαξει ενα βρωμερο συστημα) και εχεις εναντιον σου και οχι μαζι σου ολο το χουντο-συστημα, παυεις να κανεις τετοιες πουστιες και παιζεις καθαρα......

Dude
31-05-2010, 22:12
Μην το ψάχνεις αγαπητέ. Διαφωνούμε... :) Είναι καθαρά θέμα κάθε παίκτη ξεχωριστά κατ'εμέ. Θές να μου πείς δηλαδή πως ο Φώτσης, ο Πέκοβιτς, ο Σισκάουσκας (αναφέρομαι σε αθλητές που γενικά έχουν φορέσει τη φανέλα του ΠΑΟ) είναι παρόμοιες περιπτώσεις με το επικίνδυνο παιχνίδι του Διαμαντίδη; Η απάντηση είναι όχι (ελπίζω να συμφωνείς :)). Αντιθέτως, ο Χατζηβρέττας είναι παρόμοια περίπτωση με το Διαμαντίδη (για μένα πολύ χειρότερη), και ήταν έτσι ανέκαθεν... Και στον Ηρακλή παλιότερα, και στην ΤΣΣΚΑ, και στον ΠΑΟ, και τώρα στον Άρη. Για να πάμε και στα δικά μας... Ο Αγαδάκος ήταν κανένας καθαρός παίκτης; Μια ζωή μπουνιές έπαιζε και παίζει. Εκανε κάτι άλλο στη θητεία του στον Ολυμπιακό; Επομένως αυτά τα περί αέρα υγείας και καθαρότητας που αποπνέει η φανέλα και το σωματείο δεν μου λένε κάτι.

Όσο για το Μίλος, δεν σταμάτησε να βουτάει επειδή διαπίστωσε ότι παίζει σε ένα καθαρό και μεγάλο σωματείο... Απλά όλοι οι προπονητές του σε Ολυμπιακό και Σερβία του το τόνισαν, και με τη σειρα τους κι ο ίδιος άρχισε να το βλέπει, ότι αυτός ο τρόπος παιχνιδιού αρχίζει να μην περνάει πια (μέχρι και στο Ναβάρο έχει σχεδόν σταματήσει η ανοχή σε θεατρινισμούς και τον περιμένουν στη γωνία οι διαιτητές).

μιγάδας
31-05-2010, 22:21
ρε τιτανομεγιστε μοντ, δεν μιλησα γω για ''ανωτεροτητα της φανελας'':
δε λεω οτι οι βαζελοι δεν ειναι υγιες σωματειο επειδη ειναι βαζελοι αλλα επειδη εχουν φτιαξει ενα βρωμερο συστημα

και βεβαιως δε λεω οτι οσοι φορουν την φανελα του βαζελου γινονται πουστηδες(οχι με τη σεξιστικη εννοια...). απλως λεω οτι εκει υποθαλπονται τετοιες συμπεριφορες....οταν εχεις 2 προεδρους που βγαινουν στο μικροφωνο και κοροϊδευουν τον αντιπαλο προπονητη(αυτον τον οποιο καποτε χρησιμοποιουσαν ως οπλο για να την ''πουν'' στους ολυμπιακους..) ή οταν φτιαχνουν βιντεο με κοτες και καραγκιοζηδες για εναν εκ των κορυφαιων ευρωπαιων προπονητων(ο οποιος παρεμπιπτοντως τους εχει πελατες στην καριερα του.....), προφανως και κατι τυποι σαν τον διαμαντιδη βρισκουν και τα κανουν....και αν δλδ ειναι θεμα προπονητη, γιατι δεν του το κοβει μαχαιρι ο μελιτζανας;;; και αν δε του το κοβει μαχαιρι, επειδη ειναι ωφελιμο για την ομαδα του, γιατι δε συμβουλευουν ολοι οι αλλοι προπονητες τους παικτες τους να χωνουν αγκωνιες;;;;;;

Dude
31-05-2010, 22:39
Σε πιάνω, μια χαρά τα λές για τους προέδρους τους. Απλά διαφωνώ στο ότι ο παίκτης κοιτάει τέτοια πράγματα και πράττει ανάλογα... Γενικώς, δεν φταίει για όλα η βαζελοχούντα που έχει στηθεί από Γιαννακοπουλέους και Σία. Η άποψή μου είναι ότι το πράγμα είναι αρκετά απλούστερο στο συγκεκριμένο θέμα... Ο Διαμαντίδης έτσι έμαθε να ντριμπλάρει και να ποστάρει, επομένως εφόσον του επιτρέπεται αυτός ο τρόπος, δεν έχει λόγο να αλλάξει κάτι. Αν όντως του σφύριζαν τα φάουλ τότε θα έβλεπες ότι θα το μείωνε, πιθανά και θα το εξαφάνιζε. Τα ίδια μπορούμε να πούμε και για τα σκριν του Μπατίστ αντίστοιχα... Δεν σφυρίζονται τα διαρκώς κινούμενα σκριν του, οπότε έχει το ελεύθερο να πετάει τον κώλο του σε όλες τις μεριές του παρκέ.

Τελοσπάντων, πολύ κουβέντα γίνεται περί αγκώνων και λοιπών μερών του σώματος, και νομίζω ότι στην ουσία του θέματος όλοι βλέπουμε τι γίνεται. Από κει και πέρα το ότι ο καθένας ερμηνεύει διαφορετικά κάποια πράγματα είναι απολύτως φυσιολογικό.

μιγάδας
31-05-2010, 22:44
αρα καταληγουμε στο συμπερασμα οτι αμα ο διαμαντιδης ηταν στον θρυλο δεν θα επαιζε τοσο βρωμικα γιατι θα του σφυριζαν τα παντα....:Ρ

Dude
31-05-2010, 22:47
Πιθανά ναι. Το θέμα είναι αν του επιτρεπόταν να παίζει όσο πιο βρώμικα μπορεί, εμείς θα βγαίναμε να το λέγαμε; Εγώ εκεί στάθηκα... Τελοσπάντων, γαμήθηκε το θέμα οπότε ας το αφήσουμε. Μαλλον δεν ήταν η ώρα του...

μιγάδας
31-05-2010, 22:49
νταξει ξερουμε οτι εισαι κρυφοβαζελος και υπαλληλος των βρωμοχομπιτ οποτε δε σε παρεξηγουμε.......:Ρ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΦΑΠΑ

tc-g6
01-06-2010, 14:45
http://troktiko.blogspot.com/2010/06/nba.html

???

μα αφου εχουν αστερες, αυτους με τα γκρι...

TT7
01-06-2010, 14:58
2 τα ενδεχομενα....Ειτε λενε μαλ... που ειναι αρκετα πιθανο ειτε ο Ζοτς μας κουναει μαντηλακι...

DON
01-06-2010, 15:02
http://troktiko.blogspot.com/2010/06/nba.html

???

μα αφου εχουν αστερες, αυτους με τα γκρι...

ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΣΤΕΡΕΣ".

X-ray7
01-06-2010, 15:17
2 τα ενδεχομενα....Ειτε λενε μαλ... που ειναι αρκετα πιθανο ειτε ο Ζοτς μας κουναει μαντηλακι...


Η' θέλουν να ηρεμήσουν το κόσμο βλέποντας το Σπανούλη να έχει ρίξει άγκυρα στο μικρολίμανο.. ;)

8rilos!!!
01-06-2010, 15:38
αυτοι υπονοουν τον νοβιτσκι ειμαι σιγουρος...:p

TT7
01-06-2010, 16:00
Παντως για να πω την κακιουλα μου ελπιζω αν τελικα γινει αυτο που ελπιζουμε ο παικτης να ειναι σε καλυτερη κατασταση του χρονου απο οτι ειναι τωρα...Και ο μονος τροπος ειναι να ξεκουραστει φετος το καλοκαιρι...

panas12
01-06-2010, 16:19
http://troktiko.blogspot.com/2010/06/nba.html

???

μα αφου εχουν αστερες, αυτους με τα γκρι...

Μάλλον τον νοβιτσκι θέλουν να υπονοήσουν ,αλλά για να θελήσει να έρθει ο γερμανός σε οποιαδήποτε ομάδα στην ευρώπη θα πρέπει να έχει αποβλακωθεί τελείως..
-στο nba ,ακόμα και άτιτλος έχει το σεβασμό όλων
-μπορεί ακόμα να κυνηγήσει ένα τεράστιο συμβολαίο
-μπορεί ακόμα να κυνηγήσει τον τιτλο(με άλλη ομάδα)
-για να τον πάρουν οι νάνοι θα πρέπει να διώξουν όλους τους υπόλοιπους και να βάλουν υποθήκη το εργοστάσιο καιτο σπίτι τους.

Ο ''αστέρας'' που γράφουν πιθανότατα υπάρχει αλλά θα ναι ή κανένας διάττοντας ή κανένας γοργοπόδαρος με 4.6 λεπτα μ.ο.

TT7
01-06-2010, 16:22
Και Τζινομπιλι ακουσα οτι φαντασιωνονται....

DON
01-06-2010, 16:23
Και Τζινομπιλι ακουσα οτι φαντασιωνονται....

ρε είναι ΑΣΧΕΤΟΙ οι άνθρωποι...ο Τζινόμπιλι υπέγραψε ΕΠΕΚΤΑΗΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ εδώ και 1 μήνα!!!Η-ΜΑ-ΡΤΟΝ.

8rilos!!!
01-06-2010, 16:26
για να παρουν τζινομπιλι πρεπει να δωσουν 6-7 μυρια το χρονο καθαρα σε αυτον και με την καινουρια φορολογια θα παει γυρω στα 9-10 μυρια....απλα δεν υπαρχει περιπτωση!!!!για τον νοβιτζκι απλως δεν το αναλυω...

panas12
01-06-2010, 16:26
Και Τζινομπιλι ακουσα οτι φαντασιωνονται....

μπου-χαχχαχααχα..οτι είπε κ ο don

μιγάδας
01-06-2010, 16:28
που να δεις τι φαντασιωση θα 'χουν οταν τους πιασει απ' το λαιμο ο λινας.....

TT7
01-06-2010, 16:31
Eπισης επειδη φευγει ο Πεκο σκεφτονται Σοφο..χαχαχα...καλα δε μπορειτε να πειτε πρπσφερω γελιο μεσημεριατικα..Του χρονου θελουν Σοφο-Τελετοβιτς-Σπλιτερ..χαχαχα..

tc-g6
01-06-2010, 16:33
μπουχαχαχα! απαιχτες οι απαντησεις σας!!!

οποτε 2 περιπτωσεις υπαρχουν.
ειτε να διπλασιαστει η τιμη της ασπιρινης ειτε ο "αστερας" να ειναι τυπου χεϊ-σλιπ. σωστα?

panas12
01-06-2010, 16:43
Για να το πάμε λίγο πιο σοβαρά(λέμε τώρα),απ'όσο μπορώ να θυμηθώ ,ο μονος ''αστέρας'' που παίζει για ευρώπη αυτή τη στιγμή είναι ο ρούντι.Γιαυτόν προς το παρόν δεν υπάρχουν σοβαρές πλήροφορίες απο αμερική και αυτές που έχουν ακουστεί (για οσφπ-ρεαλ-μπαρτελόνα) εχουν διαψευσθεί.
Υπαρχουν φυσικά πολλοι και καλοί ελεύθεροι (ρεντιγκ-μπαρνς κτλ) ,οι οποιοι σιγουρα όμως δεν είναι τα ονόματα που μπορουν να παρουσιαστουν σαν ''αστέρες'', σωτήρες ή κατι τέτοιο ,απο οποιαδήποτε σοβαρή ομάδα.
Αν μου ξεφεύγει καποιος διορθώστε με.

Dark Angel #9
01-06-2010, 16:59
eπισης επειδη φευγει ο Πεκο σκεφτονται Σοφο..χαχαχα...καλα δε μπορειτε να πειτε πρπσφερω γελιο μεσημεριατικα..Του χρονου θελουν Σοφο-Τελετοβιτς-Σπλιτερ..χαχαχα..

Συμφωνα με εγκυρες πληροφοριες στα κρυφα εργαστηρια των χομπιτ ειναι ετοιμος ο κλωνος του Χακιμ Ολαζουον!κινηση ματ μιλαμε! :p


Και διερρευσε φωτογραφια του επικεφαλη γιατρου του ολου εγχειρηματος! δεν ειναι αλλος απ τον.....
Dr. Alphonse Mephisto!!!
http://conspiracygrimoire.com/wp-content/uploads/52a.jpg

8rilos!!!
01-06-2010, 17:37
ελευ8ερος θελει να μεινει και ο τουρκογλου αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι πιθανο να γυρισει στην ευρωπη

τελευταιο ονομα πετζα στογιακοβιτς...τι αλλο θα ακουσουμε...

redglove
01-06-2010, 21:05
Εγώ πάντως θέλω πραγματικά πολύ να φέρουν τρελό όνομα για να καβλώσουν και άλλο οι δικοί μας.

dora7
01-06-2010, 21:09
Εντάξει, κι εγώ είμαι η Μόνικα Μπελούτσι, αλλά στον πλανήτη Γη κυκλοφορώ ινγκόγνιτο!!!!!!!!!;);););););););););):):):):):): ):):):):):)

gianna7
01-06-2010, 22:01
http://troktiko.blogspot.com/2010/06/nba.html

???

μα αφου εχουν αστερες, αυτους με τα γκρι...

Αϊ στο καλό τους, γελάσαμε πάλι απόψε!

Για να το πάμε λίγο πιο σοβαρά(λέμε τώρα),απ'όσο μπορώ να θυμηθώ ,ο μονος ''αστέρας'' που παίζει για ευρώπη αυτή τη στιγμή είναι ο ρούντι.Γιαυτόν προς το παρόν δεν υπάρχουν σοβαρές πλήροφορίες απο αμερική και αυτές που έχουν ακουστεί (για οσφπ-ρεαλ-μπαρτελόνα) εχουν διαψευσθεί.
Υπαρχουν φυσικά πολλοι και καλοί ελεύθεροι (ρεντιγκ-μπαρνς κτλ) ,οι οποιοι σιγουρα όμως δεν είναι τα ονόματα που μπορουν να παρουσιαστουν σαν ''αστέρες'', σωτήρες ή κατι τέτοιο ,απο οποιαδήποτε σοβαρή ομάδα.
Αν μου ξεφεύγει καποιος διορθώστε με.

Ο ρούντι εχει δηλώσει οτι προτιμαει να παιξει εστω και στην Κινα, παρά να παίξει στην Ευρώπη.

zouparos
01-06-2010, 23:22
για μπάλα σε 5x5 πήγα,για το σπανούλη άκουγα.
του το 'παν μέσα απ'τη volvo που είναι χορηγός μας,έλεγε συνοφρυωμένος ο πράσινος λαγούκος (:cool:)

TT7
02-06-2010, 12:42
Ασχετο αλλα εσπασε την εδρα ο Πανελληνιος και μειωσε σε 2-1 ..37 ποντους ο Μπλακνει..Καλα ματσακια πρεπει να γινονται..ο Βουγιουκας εχει θεση στον Ολυμπιακο πιστευετε?

8rilos!!!
02-06-2010, 13:03
Ασχετο αλλα εσπασε την εδρα ο Πανελληνιος και μειωσε σε 2-1 ..37 ποντους ο Μπλακνει..Καλα ματσακια πρεπει να γινονται..ο Βουγιουκας εχει θεση στον Ολυμπιακο πιστευετε?

ο βουγιουκας ειναι παιχτης που αν ερθει στον θρυλο θα πρεπει να εχει τον ρολο του γλυνιαδακη και νομιζω πως ειναι κριμα για την καριερα του απλα να συμπληρωνει 12αδα...

μιγάδας
02-06-2010, 14:26
μα αυτον τον ρολο ειχε περσι και δεν ανταποκριθηκε γιατι πολυ απλα δεν ειναι αυτου του στιλ...δεν ειναι ξυλαγκουρο, εχει πολυ ταλεντο και κινησεις κοντα στο καλαθι, ωστοσο οχι τοοοοσο ταλεντο για να παιξει στον θρυλο.....τουλαχιστον συμφωνα με οσα εχουμε δει μεχρι τωρα.....

TT7
02-06-2010, 14:57
Nαι πιστευω εχει μελλον και για Εθνικη ακομα και ειναι καλος ψηλος..πρεπει να δυναμωσει και να βελτιωθει στην αμυνα αν εχει βλεψεις επιστροφης...

Dude
03-06-2010, 04:08
Aφιερωμένο στη μεγάλη ομάδα του ΠΑΟ και στο υπέροχο διαιτητικό τρίο... Άντε, χαρείτε με τη φαρσοκωμωδία που στήθηκε στον τρίτο αγώνα... :hump

aEz4SkKHmEI

tlPs95dgRYw

tc-g6
04-06-2010, 13:47
Με πρόστιμο 2.000 ευρώ τιμωρήθηκε από τον αθλητικό δικαστή ο Δημήτρης Διαμαντίδης για φτύσιμο στον Μίλος Τεόντοσιτς στον τρίτο τελικό της Α1 Μπάσκετ. Ο αρχηγός του Παναθηναϊκού απολογήθηκε το πρωί της Παρασκευής δια μέσω του δικηγόρου του και λίγο αργότερα εκδόθηκε η σχετική απόφαση για την απρεπή ενέργεια του.

5.000 πρόστιμο και για τον Παναθηναϊκό για τις κροτίδες και αντικείμενα που πέταξαν οι οπαδοί του στον αγωνιστικό χώρο του ΟΑΚΑ.

troktiko

~ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ! ΞΕΦΤΙΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟ ΣΕΦ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΡΟΧΑΛΑ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΥΝΑΜΙΤΑΚΙΑ, ΔΥΝΑΜΙΤΕΣ!!!
οχι, δεν επικροτω τη βια. ομως αυτη η αποφαση ειναι τουλαχιστον προκλητικη και θα οδηγησει σε εναν 5ο τελικο που θα λειπουν μονο τα τανκς της πρασινης χουντας.
ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΕΦ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΕΦΑΛΙΑ. να βαλουν ταξη στην ΚΕΔ και να δωσουν ψυχολογια στην ομαδα, να τριξουν δοντια ρε γμτ.

ασχετο, μαθατε τιποτα για "αδελφοποιηση" ποα-εβερτον???

http://www.sport24.gr/html/ent/295/ent.365295.asp

ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα!!!

duke
06-06-2010, 13:50
http://www.basketblog.gr/Pages/ViewContent.aspx?l=1&e=i&p=3&i=49639&t=1&c=58&w=0&m=1

ΠΟΥΣΤΗ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΕΕΕ...

8rilos!!!
06-06-2010, 15:24
ο κογκαλιδης σε κοντρα με τον βασιλακοπουλο...δεν ξερω ποιον αντιπαθω περισσοτερο:p:p:p:p:p

gianna7
09-06-2010, 10:56
@Τη φιέστα του Παναθηναϊκού και τον τελικό από το ΝΒΑ (σε επανάληψη) μπορείτε να δείτε όσοι διαθέτετε το συνδρομητικό κανάλι.
Αναλυτικά:

novasports 1
19:00 Εκπομπή
Φιέστα Παναθηναϊκού

21:00 ΝΒΑ
Βοστόνη - Λέικερς (Μ) @


Το παιχνίδι του NBA το βάζω για ξεκάρφωμα. Υστερα απο τέτοια φιέστα:eek: ποιος θα θέλει να δεί ΝΒΑ;:rolleyes::rolleyes:
Μπορείτε αν θέλετε να πάτε. Εχουν ετοιμάσει πολλά δώρα και εκπλήξεις. Θα γίνει και διαγωνισμός καλύτερης ροχάλας. Ο νικητής θα πάρει απο τα χέρια του μαιτρ(σσ Αγκωνίδης) συλλεκτικό βαζάκι με τη ροχάλα που έριξε στον Μίλος μαζί με το βιβλίο του Ζαμπούνη, για το Σαβουάρ Βιβρ:D

A! ξέχασα....φυσικά τη μουσική θα επιμεληθεί Η Βίσση, που θα αφιερώσει το τραγούδι(επανεκτέλεση) "Του αγοριού απέναντι πείτε του πως το φτύνω"

tc-g6
09-06-2010, 11:57
συμφωνα με πληροφοριες η φιεστα θα ειναι ΠΟΑ-μικτη ΕΟΚ/ΚΕΔ με διαιτητες τα χομπιτ. η απονομη θα γινει απο την αστυνομια...
:p

gianna7
09-06-2010, 22:04
http://www.sport24.gr/html/ent/604/ent.366604.asp



ΦΤΟΥ(2000 ευρώ πρόστιμο) ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΩ:eek::eek:

Airness
09-06-2010, 22:58
Μπορεί ο Θανάσης (αρχικά) και ο Παύλος Γιαννακόπουλος (λίγο αργότερα) να ανακοίνωσαν την ανανέωση της συνεργασίας του Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς για άλλα δύο χρόνια, ωστόσο ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους έχει διαφορετική πληροφόρηση και εμφανίστηκε δύσπιστος για τις εξελίξεις!

«Εμάς ο Ζέλικο μας είπε άλλα πράγματα. Αν μείνει θα είναι το καλύτερο νέο για τον Παναθηναϊκό και είμαι έκπληκτος που δεν έχει υπογράψει μέχρι τώρα. Όταν είσαι τόσο επιτυχημένος, γιατί να μη θέλουν να ανανεώσει;», είπε ο «Σάρας» στα αποδυτήρια μετά το τέλος της φιέστας. Τώρα, είτε ξέρει κάτι παραπάνω, είτε είχε μείνει ανενημέρωτος

Παράλληλα, άφησε τα πάντα ανοικτά και για τη δική του παραμονή: «Δεν είναι δικό μου ζήτημα. Εχουμε μια οψιόν, ξέρετε πως είναι αυτά τα πράγματα... Ελπίζω ο Θεός να μας βοηθήσει και να πανηγυρίσουμε ακόμη περισσότερο στο μέλλον. Να περάσει πρώτα το καλοκαίρι και βλέπουμε».

Dark Angel #9
09-06-2010, 23:06
αληθεια, ο μεγαλος παιχταρας του nba που θα ηταν στη φιεστα που ηταν;;;; καθονταν μπροστα τα χομπιτ κ δε φαινοτανε;;; :p

8rilos!!!
10-06-2010, 00:32
παιδια δεν ξερω που να το γραψω οποτε το βαζω εδω...μπορει να μου πει καποιος ποσο γκαντεμης ειμαι για να πετυχω ακριβως το τρενο προς μαρουσι με ολους τους βαζελους που βγαιναν απο φιεστα και να τραγουδουν συνθηματα για τον θρυλο και να προσπαθω να κρατηθω για να μην αρχισω τα συλλογος της πλακας...απειρα βλακες ολοι τους!!!!!!

zouparos
10-06-2010, 00:36
κόλλησαν και αυτοκόλλητα? μάλωσαν με το εσωτερικό του τρένου στάαανταρ.
ελα δώστους! ήταν τόσο hools?

8rilos!!!
10-06-2010, 00:38
ηταν πολυ αγριοι ρε ηταν 40 ατομα στο βαγονι και ακουγοντουσαν σαν να ειναι 10...χωρις πλακα τραγουδουσαν σαν να ντρεπονται...εν τω μεταξυ εγω σε μια ακρη και να κοπαναω το καθισμα απο τα νευρα μου:p:p:p

gianna7
10-06-2010, 09:30
@8rilos!!!@ είσαι ενας μικρός ήρωας.

Βάζω ένα άρθρο εδώ, γιατί (σωστά) έκλεισε το topic των Τελικών(πάνω που θα ήμουν on topic:p:p)



http://ageofbasketball.blogspot.com/

tc-g6
10-06-2010, 11:20
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ!

αισχος και ντροπη τετοια παραληψη. τελικα στην ελλαδα οι πραγματικοι ηρωες δεν τιμωνται ποτε, ξεφτιλα.
γιατι ρε χομπιτ δεν βραβευσατε τους αρωγους της επιτυχιας σας? δηλαδη και οι διαιτητες δεν ειναι ανθρωποι? δεν χρειαζονται εστω ενα "ευχαριστω" για τα οσα σας εχουν προσφερει?

:p

8rilos!!!
10-06-2010, 12:30
μα να θελω τοσο πολυ να φωναξω παω θρησκεια ζητω η αστυνομια και να μην μπορω:mad::mad::mad::mad:

gianna7
10-06-2010, 16:38
http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/86682-%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%B5-1-%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%B5-2-152


Και αναρωτιώμουν γιατί έχω φαγούρα:p:p:p

gianna7
11-06-2010, 13:38
http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/87274-%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1%C F%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%86%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B6%C E%B5%CE%B9

tc-g6
11-06-2010, 14:05
http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/87274-%ce%bf-%cf%80%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%b8%ce%b7%ce%bd%ce%b1%c f%8a%ce%ba%cf%8c%cf%82-%ce%b1%cf%80%ce%bf%cf%86%ce%b1%cf%83%ce%af%ce%b6%c e%b5%ce%b9

Χ.Ψ.Α

Χεζε Ψηλα κι Αγναντευε...

gianna7
11-06-2010, 15:56
Χ.Ψ.Α

Χεζε Ψηλα κι Αγναντευε...


Ε.Υ.Ζ

Εχω Υψοφοβία και Ζαλίζομαι

tc-g6
11-06-2010, 16:34
Στο απροχώρητο φαίνεται πως έχει φτάσει η κατάσταση στον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό. Αφού οι πρωτοκλασάτοι παίκτες της ομάδας βόλεϊ κίνησαν για άλλες πολιτείες, ήρθε η αποχώρηση του προέδρου Απόστόλη Κίτσιου και τώρα οι «πράσινοι» αναζητούν το διάδοχό του μέσω… μικρής αγγελίας στην ιστοσελίδα της ομάδας!

Η ανακοίνωση:

«Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος (Π.Α.Ο.) προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο, που επιθυμεί να αναλάβει το Τμήμα Αμειβομένων Αθλητών Πετοσφαίρισης Ανδρών του Παναθηναϊκού Α.Ο. να υποβάλει, σύμφωνα με τα οριζόμενα στις διατάξεις του νόμου περί ερασιτεχνικού και επαγγελματικού αθλητισμού όπως ισχύει, εγγράφως τη πρότασή του έως την Δευτέρα 26/07/2010 και ώρα 13:00 στην Γραμματεία του Ομίλου, οδός Λ. Κατσώνη αρ. 3, Αθήνα, Τ.Κ. 11472 (τηλ. 2106444401/2)».

~ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! σωκοοοοοοο βρεθηκε λυση!

8rilos!!!
11-06-2010, 18:22
Στο απροχώρητο φαίνεται πως έχει φτάσει η κατάσταση στον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό. Αφού οι πρωτοκλασάτοι παίκτες της ομάδας βόλεϊ κίνησαν για άλλες πολιτείες, ήρθε η αποχώρηση του προέδρου Απόστόλη Κίτσιου και τώρα οι «πράσινοι» αναζητούν το διάδοχό του μέσω… μικρής αγγελίας στην ιστοσελίδα της ομάδας!

Η ανακοίνωση:

«Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος (Π.Α.Ο.) προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο, που επιθυμεί να αναλάβει το Τμήμα Αμειβομένων Αθλητών Πετοσφαίρισης Ανδρών του Παναθηναϊκού Α.Ο. να υποβάλει, σύμφωνα με τα οριζόμενα στις διατάξεις του νόμου περί ερασιτεχνικού και επαγγελματικού αθλητισμού όπως ισχύει, εγγράφως τη πρότασή του έως την Δευτέρα 26/07/2010 και ώρα 13:00 στην Γραμματεία του Ομίλου, οδός Λ. Κατσώνη αρ. 3, Αθήνα, Τ.Κ. 11472 (τηλ. 2106444401/2)».

~ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! σωκοοοοοοο βρεθηκε λυση!


αυτοι ειναι χειροτεροι και απο εμας:hump:doggy

panas12
13-06-2010, 14:35
οι σερβοι γραφουν για προταση της ρεαλ σε πεκοβιτς

8rilos!!!
13-06-2010, 15:58
ο πεκοβιτς μπορει να φυγει μονο για nba μου φαινεται

tc-g6
16-06-2010, 14:11
λεω να παω για προεδρος του ερασιτεχνη ποα. δε θελω πανω απο μια-δυο μερες για να τους κανω απο μπουρδελο κωλοχανειο και να φυγω! :p

Airness
16-06-2010, 14:30
«Στέλνουν» Τζάαμπερ στον Παναθηναϊκό

http://www.sport-fm.gr/article/278402

Αν αληθεύει η είδηση, προβλέπω να κινούνται σε πολύ "σφικτή" πολιτική τα χόμπιτ φέτος.

nikolas -7-
16-06-2010, 19:36
καποτε θα γινοταν κ αυτο..τοσα χρονια χωνουν ακομη να καταλαβω πωσ βγαζουν την χασουρα..μεχρι κ ο σωκος εχει γονατισει απο την κριση(ασχετως αν κατα την γνωμη μ εχει κονομησει απο θρυλο) αυτη χωσιμο καθε καλοκαιρι μποχα βρωμα μου ..βρωμαει..

tc-g6
18-06-2010, 13:39
http://www.sport-fm.gr/article/278775

για να μην τρωμε την παραμυθα της δικαιοσυνης. αλλους σωστα (καποτε ομως και λαθος) τους σφαζουν και αλλους λαθεμενα τους αθωωνουν, αναλογα τα πρασινα συμφεροντα...

dora7
18-06-2010, 21:16
http://www.sport-fm.gr/article/278775

για να μην τρωμε την παραμυθα της δικαιοσυνης. αλλους σωστα (καποτε ομως και λαθος) τους σφαζουν και αλλους λαθεμενα τους αθωωνουν, αναλογα τα πρασινα συμφεροντα...

Να τους χαίρονται και να μην τους χάνουν από πελάτες αυτοί που τους διορίζουν........:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d: d

zouparos
19-06-2010, 15:36
ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΟΓΟΤΡΟΦΗΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΘΙΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΤΑΕΤΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ 106 ΤΙΤΛΩΝ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 59 ΕΤΩΝ (!!!) ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 180!
ΟΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΗΤΑΝ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΟΡΟΙ 'Η ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΤΟΥΣ
(ΞΙΦΑΣΚΙΑ, ΠΙΝΓΚ - ΠΟΝΓΚ ΚΛΠ..)
ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ Ο ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΥΝΤΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΤΟΥΣ ΚΙΤΣΙΟΣ...
ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ...
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ...


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ------ ποα

2010 - 11 ---------- 2010 - 6
2009 - 16 ---------- 2009 - 5
2008 - 12 ---------- 2008 - 5
2007 - 14 ---------- 2007 - 5
2006 - 15 ---------- 2006 - 6
2005 - 16 ---------- 2005 - 5
2004 - 10 ---------- 2004 - 4
2003 - 8 ---------- 2003 - 2
2002 - 11 ---------- 2002 - 1
2001 - 10 ---------- 2001 - 1
2000 - 11 ---------- 2000 - 5
1999 - 8 ---------- 1999 - 1
1998 - 9 ---------- 1998 - 5
1997 - 11 ---------- 1997 - 3
1996 - 6 ---------- 1996 - 8
1995 - 4 ---------- 1995 - 3
1994 - 5 ---------- 1994 - 3
1993 - 9 ---------- 1993 - 6
1992 - 11 ---------- 1992 - 2
1991 - 3 ---------- 1991 - 5
1990 - 4 ---------- 1990 - 7

AX AX AX:hump:hump:hump

zouparos
22-06-2010, 14:06
Δείτε να λιώσετε...

link (http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_2189.htm) του πρώτου μύθου του Αισώπου -13-

"Το πρωί σήμερα και ενώ προχωρούσα στο λιμάνι της Πρέβεζας,φορώντας μια επετειακή μπλούζα της ομάδας μου του ολυμπιακού, άγνωστος μου επιτέθηκε πετώντας με μέσα στο λιμάνι λέγοντάς μου "να σε δω τώρα αν θα ξαναφορέσεις μπλούζα" και συγκεκριμένα για κακή ...
μου τύχη έπεσα στο σημείο όπου εκβάλουν τα λήμματα του δημου Πρέβεζας, σοκαρισμένος όπως ήμουν αφού με βοήθησαν περαστικοί ν βγω δεν κατάφερα να εντοπίσω πουθενά τον δράστη απλά ενημερώθηκα από τους περαστικούς πως φόραγε μπλούζα"αρτα θύρα 13", ακόμα δεν έχω καταφέρει να επανερθω από το σοκ αλλά και την δυσοσμία λόγω των λημμάτων...."

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ



ΣΗΜΕΡΑ ήρθε η εμετική απάντηση (http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_3266.html) δίχως επιχειρήματα φυσικά:mad:

"Ως προς την ειδηση του troktikou στις 18/6/2010 "Με πέταξε μέσα στο λιμάνι επειδή φόραγα μπλούζα του Ολυμπιακού!"
εχουμε κ λεμε: α) δεν βρεθηκε ουτε ενας αυτοπτης μαρτυρας του γεγονοτος παρολο που το συγκεκριμενο σημειο που αναφερεται στο θεμα βρισκεται στο κεντρο της πολης β) δεν αναφερθηκε το γεγονος ουτε στην αστυνομία ...
ουτε στο λιμενικο μιας κ το ελέγξαμε (στο troktiko την εκανε την καταγγελια στην αστυνομια γιατι δεν πηγε ?) γ) μετα απο πολλες προσπαθειες για επικοινωνια με το τroktiko για να μαθουμε με ποιο τροπο βγηκε αυτη η ΨΕΥΤΗΚΗ ΕΙΔΗΣΗ δεν λαβαμε καμια απαντηση.
ως εκ τουτου σας ενημερωνουμε οτι ΣΤΑ ΙΣΑ , μονο παραμονη πρωτοχρονιας κ μεσα στα βαθια χαραματα θα μπορουσατε να κατεβετε στην πρεβεζα κ να ΚΛΕΨΕΤΕ οτι κλεψατε. οσο για το θεμα που ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ στο troktiko δειχνει για αλλη μια φορα ποσο προπαγανδιστες ειστε."

ΘΥΡΑ 7 ΠΡΕΒΕΖΑ

ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ:mad:
Αναγκάστηκα να στείλω και εγώ στο proktiko αυτό που βίωσα σήμερα:(
Ελπίζω να το δημοσιεύσουν:
"EINAI ΦΡΙΚΩΔΕΣ αυτό που έζησα σήμερα...Είχα πάει με 10 φίλους μου στο Πασαλιμάνι για βόλτα και καφεδάκι. Φοράγαμε όλες μπλούζες του Ολυμπιακού με τον ονομα Νικοπολίδης από πίσω. Ξαφνικά ένας θηριώδης τύπος που φόραγε μπλούζα ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ 13 μας όρμηξε και αφου έδειρε και τους 10 μας,μας πέταξε με μανία και μίσος μέσα στο λιμάνι. Γεμίσαμε λύμματα και βρωμιές. Έναν φίλο μου τον κυνήγησε και καρχαρίας μέχρι να καταφέρουμε να τον ανασύρουμε. Ως πότε θα ανεχόμαστε αυτές τις καταστάσεις?
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ"

tc-g6
22-06-2010, 14:17
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

zouparos
22-06-2010, 14:23
τι γελας?:mad: κατεβηκε η αναρτηση του άτυχου φιλάθλου του ΟΣΦΠ που βιάστηκε απ'τα μαριδάκια του λιμανιου της Πρεβέζης όση ώρα ήταν μέσα.:mad:
Μα γιατί? Ηταν τόσο πιστευτη καταγγελία!:p

Και ακόμα δεν έχει ανέβει η δικιά μου παραμυθ...εεε...καταγγελία:mad:

υ.γ.:Πάντως βελτιώνονται το παραδέχομαι. Μάθανε πως η Πρέβεζα έχει θάλασσα...:doggy

tc-g6
22-06-2010, 14:27
γελαω γιατι "γραφουν πολυ και τρεχουν περισσοτερο"...

johny b
22-06-2010, 16:06
Δείτε να λιώσετε...

link (http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_2189.htm) του πρώτου μύθου του Αισώπου -13-

"ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ:mad:
Αναγκάστηκα να στείλω και εγώ στο proktiko αυτό που βίωσα σήμερα:(
Ελπίζω να το δημοσιεύσουν:
"EINAI ΦΡΙΚΩΔΕΣ αυτό που έζησα σήμερα...Είχα πάει με 10 φίλους μου στο Πασαλιμάνι για βόλτα και καφεδάκι. Φοράγαμε όλες μπλούζες του Ολυμπιακού με τον ονομα Νικοπολίδης από πίσω. Ξαφνικά ένας θηριώδης τύπος που φόραγε μπλούζα ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ 13 μας όρμηξε και αφου έδειρε και τους 10 μας,μας πέταξε με μανία και μίσος μέσα στο λιμάνι. Γεμίσαμε λύμματα και βρωμιές. Έναν φίλο μου τον κυνήγησε και καρχαρίας μέχρι να καταφέρουμε να τον ανασύρουμε. Ως πότε θα ανεχόμαστε αυτές τις καταστάσεις?
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ"

Nα σαι καλά αγόρι μου. Βγήκε coca cola απ'τη μύτη.
Οι ιστορίες που ποστάρει το Πρωκτικό είναι αντίστοιχης εγκυρότητας με τα τηλέφωνα που έβγαζε η Χρουσαλά τύπου "με λένε Μαρία και ζηλέυω την πεθερά του άντρα μου"

tc-g6
23-06-2010, 14:12
Πρόταση για αγορά της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, αλλά και της Παιανίας, κατέθεσε στον Γιάννη Βαρδινογιάννη σήμερα Τετάρτη 23 Ιουνίου ο Ανδρέας Βγενόπουλος και του δίνει διορία ενός μήνα προκειμένου να απαντήσει. Αν γίνει αποδεκτή η πρότασή του δεσμεύεται να κάνει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου κατά 23 εκατ. ευρώ και να βάλει τον Νικόλα Πατέρα πρόεδρο για δύο χρόνια.

troktiko

gianna7
23-06-2010, 22:01
Ενα αρρωστημένο αστείο;
http://www.superbasket.gr/?c=139&a=126602