PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

DCS7
13-09-2015, 22:37
Μπα κάτι καινούργιο θα πεί. Με το χορτο πχ δεν έχει ασχοληθεί... θα πεί ότι ήταν γλυστερο και έπεσε ο Στιλ

Master of disaster
13-09-2015, 22:45
Ανταπόκριση απο το σπίτι του πόνου όποιος μπορεί αν όχι τώρα αύριο για τον καφέ

trust in who we are
13-09-2015, 23:08
http://i.imgur.com/FMLgcmn.jpg

Mits
13-09-2015, 23:14
Η πλακα ειναι οτι νομιζουν οτι τους κραταει πισω ο Αναστασιου και οτι παιζουν στο 30% γιατι το ροστερ ειναι για περπατητο πρωταθλημα :p
Αλαφουζ καντο ακου τα σαινια διπλα σου και φερε Σαντος να συνεχιστει αμειωτη η διασκεδαση :D

Chrisk7
13-09-2015, 23:17
στο σκαι πριν λιγο...
"Η σκληρη αντιμετωπιση του Μπεργκ και η ανοχη των διατητων"

με τις μισες φασεις να ειναι βουτιες του Μπεργκ

ας μας δειξουν και τις αγκωνιες που ριχνει εκτος φασης

air josh
13-09-2015, 23:19
Αυριο θα εχει συγκλονιστηκες αποκαλυψεις ο σαγονιας.πρεπει να ταισουμε σανο!ο εσιεν που ειναι θηριο στο κλουβι ποτε θα παιξει;

Darkling
14-09-2015, 00:01
ο Εσιεν θα ειναι ετοιμος λογικα για το ματς του Γιουροπα.



oh.
wait.




Ανταπόκριση απο το σπίτι του πόνου όποιος μπορεί αν όχι τώρα αύριο για τον καφέ

ρε αυτοι ονειρευονται Μπιελσα ρε. (τελειωσε και η παραμυθα του πολυβραβευμενου ελληνολλανδου πριγκηπα.

εχετε πει στον καραφλο ηγετη εσεις οι φιλοι και συνομιλητες του στο τριωροφο, ποσα θελει ο Μπιελσα το χρονο? μη παθει τιποτα αποτομο.

Περιμενω δηλωσεις απο το καλυτερο προπονητη στην ελλαδα

«Αδικήσαμε τους εαυτούς μας».:D



"Δουλεύουμε και ίσως θα πρέπει να αναθεωρήσουμε πράγματα για κάποιους ή ο καθένας για το μυαλό του. Όσο προπόνηση και να κάνεις το μυαλό δεν μπορείς να το προπονήσεις». "


Με λιγα λογια "οι παικτες μου ειναι ηλιθιοι"

γελαει ο κοσμος. Και να μην θελανε να τον φανε οι ιδιοι, θα τον καθαρισουνε για πλακα.
εκτος αν θελει να απολυθει και να παρει και την αποζημιωση πριν παει στο Βελγιο.
χαχα.

DCS7
14-09-2015, 00:32
Παρακαλάω να τον διώξουν για 2 λόγους. Πρώτον γιατί την ομάδα την έχει στήσει ο ίδιος με παίχτες προσωπικές του επιλογές που σκίζονται για την πάρτη του ακόμα και όταν ο προπονητης τους τα έχει σκατώσει. Απλά δεν ξέρουν μπάλα. Δυσκολα καποιος καινούργιος θα τους κερδίσει όπως ο Ολλανδός. Δευτερον γιατί την επιλογή του προπονητή θα την κάνουν Βοκολος - Φυσσας και δεν είναι καθόλου απίθανο να δουμε κανένα ανέκδοτο στίλ Φάμπρι ξανα.

Darkling
14-09-2015, 00:39
Εγω πιστευω δυο πραγματα πανω σ αυτο που λες.

πρωτον οτι δε θα τον διωξουν (αυτο βγαινει απ τα ρεπορταζ, εκτος αν υπαρξει αλλου ειδους πιεση τις επομενες μερες).
ετσι κι αλλιως εκτος των αλλων ειναι παμφθηνος.

το δευτερο ειναι οτι διαφωνω μαζι σου λιγο. Πιστευω καθαρα οτι οι παικτες, ιδιως οι ξενοι τον εχουνε ξεγραψει, τον θεωρουν χαμενη υποθεση. Φαινεται στο παιχνιδι του παο αυτο.
Αν εχω αδικο μπορει. αλλα αυτο νομιζω.

DCS7
14-09-2015, 00:49
Απλή εκτίμηση κάνω. Ο Μπέργκ φαίνεται ξενερωμένος και δεν θα αργήσει να ζητήσει μεταγραφή. Απλά ο Φαν Γιαν μπορεί πιο ευκολα να τον ψήσει να συνεχίσει να παίζει μιας και τον έχει βοηθήσει να ξαναγίνει παίχτης υψηλού επιπέδου.

Darkling
14-09-2015, 01:08
o Φαν Γιαν λεει, αχαχαχαχααχαχ

DCS7
14-09-2015, 01:14
δεν είναι δικό μου, είναι του Φαιδων απο το φώς. Μετά απο ήττες της ζελας δίνει ρέστα με φαν γιαν. Μάλιστα είχε την ευλογη απορία πώς σκάνε συνέχεια προτάσεις στον ολλανδό κάθε φορά που παίζεται η θέση του...

duda-agelopouloi-v-span
14-09-2015, 04:02
βαζω να ακουσω σπορτ φμ να γελασω και κανει εκπομπή ο βασίλαρας.Παιρνει καποιος τηλεφωνο και του λεει για σας κυριε βασιλαρα είμαι η τζενη η χειλουδακη και μενει κοκκαλο ο βασιλαρας.Μου μυριζει ratm

Eleni7
14-09-2015, 04:05
Δικαια το σετ στον Φεντερερ. Το θεμα ειναι οτι θα μπορουσε να το τελειωσει πολυ πιο γρηγορα και χωρις να καταναλωσει επιπλεον ενεργεια. Σε ματς με best of 5 sets δυστυχως μετρανε αυτα στην ηλικια του. Αυτη την ωρα παντως δειχνει καλυτερα απο το Νολε.

edit: λαθος θρεντ γ@@@ το ξενυχτι μου αχαχαχαχ

DirtySniper
14-09-2015, 04:48
και ο φεντερερ αλλοθρησκος ειναι
βαζελακος
εβλεπε το ματς στη νεα σμυρνη για αυτο χανει

Darkling
14-09-2015, 09:14
Τζοκοβιτς γαυραρος του το κανε του ατέννιστου.

air josh
14-09-2015, 09:59
Εχει ξεκινησει το σταυρωμα του μεγαλου προπονητη.Ξαφνικα ανακαλυπτουν τα κενα,τον δυσαρεστο Μπεργκ,τις κακες μεταγραφες κλπ.Το καλοκαιρι ομως μας ειχαν πρηξει για τις γρηγορες και στοχευμενες κινησεις της ομαδας.

Darkling
14-09-2015, 10:36
Λυπαμαι που το λεω αλλα μας κοστιζει η φυγη Νταμπιζα!!

Και ολοι ξερουμε οτι δεν εφυγε γιατι ηταν αποτυχημε.ος!!!

Χασαμε απο τκλοτε τα αποδυτηρια και υστερουμε σε νοοτροπια!!
Λες και χουμε την πολυτελεια .α διωχνουμε ικανους ανθρωπους!!!




Μπα??? τωρα δε χορευετε τσαμικα στο τριωροφο για την αποπομπη του κωλογαυρου Νταμπιζα??

Παρτε τωρα Τακη Φυσσα να κανει καμμια καταγγελια "μου ειπε ο ταδε που τα αρνειται ολα" και καλη σαιζον. Τρομπες.

Lucifer_7
14-09-2015, 11:01
Είναι αστείο για τον βάζελο να κρατάει ακόμα τον Κυρ Γιάννη στον πάγκο ύστερα από τη σφαλιάρα του αιώνα από την Καμπάλα. Αυτό δείχνει το πόσο έχει μικρύνει επί Αλαφούζου που ξεκινάει το πρωτάθλημα και ξέρεις ότι δεν πρόκειται να σε χτυπήσει ποτέ αυτός ο βάζελος κι ας παίξει και τα 30 ματς στη λαγωφλόρο.

Lucifer_7
14-09-2015, 11:07
Από RATM :D

http://i.imgur.com/ZT0ytjn.jpg

Darkling
14-09-2015, 11:14
καλα, μην ποσταρουμε εδω κειμενα του Νικολογιαννη τον Ιουλιο σχετικα με το ποσο τελεια τα εκανε η παναθα και ποσο γρηγορα τους εκλεισε ολους σε αντιθεση με τον Ολυμπιακο (εννοειται παντα μια τετοια αναφορα, οταν εισαι κομπλεξας)

αυτη η ψυχη ο Εσσιεν, γνωριζει οτι μεχρι να ειναι ετοιμος, θα παιζει αδιαφορα ματς με τον Πανθρακικο στη Λεωφορο με 1500 θεατες?
η πουμα τι νεα καλα, πουλησε 40.000 φανελες του?

dora7
14-09-2015, 11:15
Από RATM :D

http://i.imgur.com/ZT0ytjn.jpg

Αρης Γατας ξερει πολλη μπαλα....:D:p

nrg15
14-09-2015, 12:41
Μιας και ο φιλος Darkling αναφερθηκε σε φανελες κλπ...
Να πω οτι με ενημερωσε φιλος(βαζελακι αρρωστο κιολας) μεσα απο Αdidas οτι οσες φανελες πουλησε ο Ολυμπιακος σε ενα καλοκαιρι δεν ειχε πουλησει ο Ποα σε 3 χρονια!!
ΤΡΟΥ ΣΤΟΡΥ!!

dora7
14-09-2015, 12:43
Μιας και ο φιλος Darkling αναφερθηκε σε φανελες κλπ...
Να πω οτι με ενημερωσε φιλος(βαζελακι αρρωστο κιολας) μεσα απο Αdidas οτι οσες φανελες πουλησε ο Ολυμπιακος σε ενα καλοκαιρι δεν ειχε πουλησει ο Ποα σε 3 χρονια!!
ΤΡΟΥ ΣΤΟΡΥ!!

να τις κανουν τι??? υπαρχουν και πιο φθηνα σφουγγαροπανα!:p

BigTarp
14-09-2015, 13:54
Μεταξύ μας τώρα ποιός έχει τόσο άθλιο γούστο να πάει να αγοράσει αυτή την ΓΤΠΚ φανέλα που σχεδίασε η adidas για τον Ολυμπιακό. Κάπου πήρε το μάτι μου κάτι φανέλες της Γιουβέντους και έμεινα μαλάκας. Οι υπεύθυνοι μάρκετιν του Ολυμπιακού πραγματικά θέλουν απόλυση, γκουλάγκ και καθημερινό μαστίγωμα από γάτα με τις εννιά ουρές, μέχρι να αποκτήσουν σεβασμό στην ιστορική φανέλα της ομάδας και μια αίσθηση γούστου!

Mits
14-09-2015, 14:16
Δεν τρελαθηκα προσωπικα με τις εμφανισεις της που....ας

http://s24.postimg.org/qzv19poat/Collage_kit_Juve_2015_16.jpg

Ενταξει γουστα ειναι αυτα παντως ειναι τρομερη αναβαθμιση σε σχεση με την Puma.Αυτο που θελει σιγουρα πολυ δουλεια και αναβαθμιση ειναι το site της ομαδας πολυ πισω σε σχεση με αυτα του εξωτερικου.

Lucifer_7
14-09-2015, 15:26
Αυτο που θελει σιγουρα πολυ δουλεια και αναβαθμιση ειναι το site της ομαδας πολυ πισω σε σχεση με αυτα του εξωτερικου.
Ίσα-ίσα το αντίθετο πιστεύω εγώ. Έχει τα πάντα και μπορείς να πλοηγηθείς παντού εύκολα σε σχέση με άλλα site.

deninho
14-09-2015, 16:19
Μεταξύ μας τώρα ποιός έχει τόσο άθλιο γούστο να πάει να αγοράσει αυτή την ΓΤΠΚ φανέλα που σχεδίασε η adidas για τον Ολυμπιακό.

πλάκα κάνεις, ε;

BigTarp
14-09-2015, 16:46
Μεταξύ μας τώρα ποιός έχει τόσο άθλιο γούστο να πάει να αγοράσει αυτή την ΓΤΠΚ φανέλα που σχεδίασε η adidas για τον Ολυμπιακό.

πλάκα κάνεις, ε;

Οχι.

Απλώς έχω συγκεκριμένα κριτήρια για το πως πρέπει να είναι η φανέλα του Ολυμπιακού.

π.χ. το παρακάτω σχέδιο σε συνάρτηση πάντα με την τεχνολογία της εποχής είναι το ιδανικό.

http://free-phos.blogspot.gr/2011/02/blog-post_5935.html

Jasone
14-09-2015, 18:02
παιδιά ζούμε στην εποχή του ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ αθλητισμού.

BigTarp
14-09-2015, 19:23
παιδιά ζούμε στην εποχή του ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ αθλητισμού.

Ποιός είπε το αντίθετο;

Στο ΝΒΑ οι Boston Celtics και οι Chicago Bulls έχουν το ίδιο σχέδιο εμφάνισης εδώ και πενήντα χρόνια. Τους υπεύθυνους αυτής της επιλογής δύσκολα θα τους περιγράφαμε ως βαθιά ρομαντικούς ερασιτέχνες, χωρίς να κινδυνεύουμε να χαρακτηριστούμε ως άσχετοι.

kirkadianos
14-09-2015, 19:47
Αφηστε τα αυτα τωρα ρε!
Στα καλα νεα της ημερας... συνεχιζει ο Γιανναρος ο Αναστασιου στη μπαναθα...
τρισμεγιστε Αλαφουζε, σε αγαπαμε παθολογικα..

kopitis
14-09-2015, 21:20
Εγώ πάντως που πήρα εμφάνιση μέσω του ίντερνετ μου έκανε εντύπωση ότι μου την έστειλαν μέσα σε 2 μέρες ( επαρχία έτσι) αλλά κι άσχημο ότι σχεδόν τα μισά ρούχα εδώ και 2 μήνες λέει ότι δεν τα έχει.
Σαν εμφανίσεις είναι πολύ καλές, εγώ πήρα την 3η που πραγματικά τα σπάει!

Darkling
15-09-2015, 14:48
Τις επόμενες ημέρες ήταν προγραμματισμένο να κάνουν αγιασμό στο Κορωπί, ωστόσο οι άνθρωποι της ομάδας το επισπεύσανε.

Η ιεροτελεστία έλαβε χώρα την Τρίτη, μετά το τέλος της προπόνησης και ο λόγος προφανώς ήταν προκειμένου να ξορκιστεί η κακοδαιμονία που έχει φέρει τον Παναθηναϊκό σε δύσκολη κατάσταση, τόσο νωρίς μέσα στη σεζόν.





Εχω κλασει στο γελιο με την μαλακια που τους δερνει εκει μεσα.

BigTarp
15-09-2015, 18:35
Στην επόμενη γκέλα προβλέπω να κάνουν auto da fe. Μεσαίωνας και ξερό ψωμί...

DCS7
15-09-2015, 19:08
Χαχαχαχαχαχαχαχα ... :p

KonTaz
17-09-2015, 15:01
Επιπλέον, μέχρι το 32ο λεπτό όταν και άνοιξε το σκορ ο Παναθηναϊκός, οι οπαδοί φώναζαν το σύνθημα: "ΠΑΟ θρησκεία, Θύρα 13 - Παίξτε μπάλα, δεν είναι η Γκαμπάλα".

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧ
Στα καλύτερα της η αλογοτροφή

Darkling
17-09-2015, 15:07
ναι αλλα μετα ριξανε εξι και ο Εσσιεν ηταν φαντασμαγορικα απλος και καθηλωτικα ουσιαστικος.

BabisKyr
20-09-2015, 12:47
Πάνω μου ανέβαζε ρυθμούς ο Μικαέλ Εσιέν με στόχο να κάνει το επίσημο ντεμπούτο με τον Παναθηναϊκό, ήρθε ένα ακόμη ανησυχητικό νέο για τον Γκανέζο μέσο.

Στην προπόνηση της Κυριακής ένιωσε ενοχλήσεις στο κοιλιακό τοίχωμα λόγω υπερφόρτωσης και δεν ολοκλήρωσε το πρόγραμμα για προληπτικούς λόγους. Η κατάσταση του 32χρονου άσου θα επανεκτιμηθεί τη Δευτέρα και θεωρείται δύσκολο να παίξει την Τετάρτη απέναντι στον Λεβαδειακό στη Λεωφόρο (16:00), αν κι αναμενόταν στο ματς της τέταρτης αγωνιστικής να έκανε-έστω και σαν αλλαγή-την πρώτη του εμφάνιση στο πρωτάθλημα.

ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

kirkadianos
20-09-2015, 13:44
Πρεπει να εχει βρει σασι αυτος... δεν εξηγειται αλλιως..

Darkling
20-09-2015, 14:28
Πανω που ανεβαζε ρυθμους. δηλαδη πανω που σπρινταρε μια φορα, γιατι οι κακες γλωσσες που ειδαν το φιλικο με την Ελευσινα λεγανε κατι για "παιζει να μη βγηκε μια φορα απ το κυκλικο της σεντρας" και για "παιζει να μην εκανε ουτε ενα τρεξιμο"

Καλοφορετος.

Eleni7
20-09-2015, 14:40
Κριμα για τον παικτη, μου ειναι εξαιρετικα συμπαθης. Αν και την ποδοσφαιρικη του ζωη την εζησε και με το παραπανω. Ο βαζελος ομως ειναι για σφαλιαρες. Δε παιζει να μη φαινοντουσαν αυτα στις εξετασεις.

Darkling
20-09-2015, 14:51
Εχουν αρχισει και βγαινουν κι αλλες βρωμες (αν και καποιες τις στηριζει η Γατα οποτε ελεγχονται) οτι τον πηραν χωρις σοβαρες ιατρικες εξετασεις. Αν ισχυει, καποιοι στην παε ΣΚΑΙ, θελουν κρεμασμα.

deninho
20-09-2015, 15:22
ο αλαφούζος εξελίσσεται σε μεγαλύτερη ολυμπιακή μορφή από τον Κόκκαλη. Θα καταφέρει αυτό που δεν έχει καταφέρει κανείς άλλος. Να ξανακάνει τον ποα ερασιτεχνικό σωματείο

DCS7
20-09-2015, 16:17
Παντως επειδή τα ξόρκια των κληρικών δεν έπιασαν στον εσιέν (μαλλον επειδή είναι αφρικανός) προτείνω στην παε να προσλάβουν σαμάνους της υποσαχάριας αφρικής. Δεν είναι κακή ιδέα να θυσιάσουν και κανένα κόκκορα για την μεσούλα του μεγάλου γκανέζου ηγέτη του κέντρου.

Darkling
21-09-2015, 13:14
ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΕΧΟΥΜΕ…
Διαβάζω «ενοχλήσεις ο Εσιέν» και αναλύσεις για το αν θα παίξει. Επειδή ορισμένοι μπερδεύτηκαν, υποτίμησαν, γελάστηκαν, να τους θυμίσω ότι το ρεπορτάζ δεν θα το εγκαταλείψω ποτέ και έχω ορισμένες απορίες:
-Που ήταν Κυριακή ξημερώματα ο Εσιέν;
-Αληθεύει ότι βρέθηκε θετικός σε έλεγχο αλκοτέστ που του έγινε;
-Αληθεύει ότι τον… μάζεψε άνθρωπος του Παναθηναϊκού;
-Αληθεύει ότι χθες όλη ημέρα στον Παναθηναϊκό «ψάχνονταν» τι θα γίνει με αυτή την περίπτωση;
Αυτά… Σύντομα και άλλα καυτά και αποκλειστικά θέματα στις οθόνες σας. Θα… λιώσουν τα F5 στα πληκτρολόγια…



απ το επισημο ακκαουντ του Βερβελε στο facebook. στο ραδιο λεει οτι δεν υπαρχει καμμια αμφισβητηση περι του γεγονοτος και πιθανον σχετιζεται με την "νεα" καθυστερηση στην επανοδο του.

dora7
21-09-2015, 13:23
ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΕΧΟΥΜΕ…
Διαβάζω «ενοχλήσεις ο Εσιέν» και αναλύσεις για το αν θα παίξει. Επειδή ορισμένοι μπερδεύτηκαν, υποτίμησαν, γελάστηκαν, να τους θυμίσω ότι το ρεπορτάζ δεν θα το εγκαταλείψω ποτέ και έχω ορισμένες απορίες:
-Που ήταν Κυριακή ξημερώματα ο Εσιέν;
-Αληθεύει ότι βρέθηκε θετικός σε έλεγχο αλκοτέστ που του έγινε;
-Αληθεύει ότι τον… μάζεψε άνθρωπος του Παναθηναϊκού;
-Αληθεύει ότι χθες όλη ημέρα στον Παναθηναϊκό «ψάχνονταν» τι θα γίνει με αυτή την περίπτωση;
Αυτά… Σύντομα και άλλα καυτά και αποκλειστικά θέματα στις οθόνες σας. Θα… λιώσουν τα F5 στα πληκτρολόγια…



απ το επισημο ακκαουντ του Βερβελε στο facebook. στο ραδιο λεει οτι δεν υπαρχει καμμια αμφισβητηση περι του γεγονοτος και πιθανον σχετιζεται με την "νεα" καθυστερηση στην επανοδο του.

αλλη μια υπεροχη επιλογη βαζελας να πεσουν τα τσιμεντα....

DCS7
21-09-2015, 15:04
ελα μωρέ, θα κράξουν λίγο μαρινάκη τα μέσα, θα βρούν κανένα ανάποδο πλάγιο στο 3-0 να παίζει η δίκη, θα βγάλουν κανένα ξεχασμένο παλιό ποδοσφαιριστή για να πεί πως το πρωτάθλημα είναι στημένο για αυτό το χάνουν με 30 βαθμούς διαφορά και θα ξεχαστεί ο Εσιέν. Ποιος θυμάται πέρσι πχ ότι στην θέση του Αμπειντ πήρανε κάποιον Μπουι που τον παρουσιάσαν σαν το επόμενο next best thing της Γιουβε και ο τύπος ήταν πιο αργός και απο τα δέντρα; Ποιος θυμάται ότι όταν χτυπησε ο Μπέργκ φεραν απο την Ρόμα τον "νέο Ιμπραίμοβιτς" με αποτέλεσμα να παίζουν μπροστά με Πέτριτς Καρέλη και Ατζαγκούν και να σκοράρουν μόνο με κόντρες; Ολοι όμως θυμούνται τον Σπάθα για την κοκκινη στην Τρίπολη σε ένα μάτς που ούτος η άλλος έληξε ισοπαλία ενώ φωνάζουν για το χέρι του Ατζαγκούν στο Καραισκάκη στην μοναδική φορά που πέρασαν την σέντρα. Ετσι και φέτος σε 2 μήνες δεν θα θυμούνται ότι έπαιρναν διαρκείας για τον Εσιέν, ουτε την Καμπάλα, θα θυμούνται τον διαιτητή στο μάτς με την Ξάνθης αν τυχει και δώσει ένα ανάποδο κόρνερ που γίνει γκόλ. Σανό μπολικο να υπάρχει και απο πρόβατα δεν έχουν πρόβλημα, έχουν πλεόνασμα.

manoskol
21-09-2015, 15:19
Καλα εντάξει...μη λέμε μαλακιες τώρα εσωτερικές μαλακιες της διαλυμένης ζελας ειναι αυτα όλα..αλκοτεστ με δυο μπυρες...χαχααχχααχααχχααα
Οχι οτι μας χάλασε..παιζει και να ειναι στημενο μπας και φαει κανα προστιμο ή καμια διακοπη συμβολαιου και τον ξεφορτωθουν...

lemmy85
21-09-2015, 16:41
Άντε, με γεια ο νέος Γκοβού λοιπόν..εκείνος μας χάρισε και μερικές στιγμές γέλιου πριν φύγει ως Sidney "Walker"..αυτόν παίζει να μην τον δούμε και ποτέ

manoskol
21-09-2015, 16:50
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/804662/mikri-geysi-apo-ti-nea-exasteri-pic

Τωρα σοβαρα εχουμε χορηγο αθλητικου υλικου στο πιο εμπορικο τμήμα του συλόγου εταιρία που της ελληνικης αντιπροσωπίας το twitter acount εχει βαφτει κόκκινο..και καλα προς τιμην του προδοσφαιρικού τμήματος.. και twittarει για την εξάσφυριχτρη φανέλα...ρε αντε γαμω την αντιντας σας...

Υ.Γ Για να μην λετε οτι εχω προτιμηση στη Nike... Δεν θα ειχα προβλημαστο μπασκετ να ειχαμε και εκει adidas αρκει να μην είχαν οι ζελοι...

damianos
21-09-2015, 17:20
http://i292.photobucket.com/albums/mm17/tony_4me/CPbKOCKUkAEBVlr_zpsi9bvqjeb.jpg

Πρώτο πράγμα δικέ μου, 6 αστέρων

BigTarp
21-09-2015, 20:05
Καρακιτσαριό,

θυμίζει εμφάνιση από ΝΒΑ all star game της δεκαετίας του '80.

6 αστέρια και τ' αρχίδια μου κουνιούνται, περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις.

DCS7
21-09-2015, 20:16
περισσότερο τα βάζουν για να τα βλέπουν οι ίδιοι και να τα θυμίζουν στον εαυτό τους. Οι αντίπαλοι δεν ψαρώνουν πιά για αυτό η ΤΣΣΚΑ τους έχει με 40π μ.ο. διαφορών στην Μόσχα. Ο σεβασμός κερδίζεται στο γήπεδο και χάνεται στο γήπεδο. Αν έχουν τα άντερα και θέλουν να λέγονται διεκδικητές ας το δείξουν στο παρκέ να ψαρώσουμε, όχι στα υφάσματα. Μας έχουν πρίξει, κάθε χρόνο βάζουν και σε ένα ακόμα διαφορετικό σημείο τα αστέρια τους, μην τυχών και δεν τα δούμε και ξεχαστουμε ότι έχουν 6 ευρωπαικά.

Eleni7
21-09-2015, 20:20
Βλακειες. Ευτυχως δεν εγινε κανα τετοιο κιτσαριο στο σορτσακι μας στο ποδοσφαιρο.

LFO
21-09-2015, 20:30
Του χρονου θα εχουν και τον νεκρο υδατογραφημα στην φανελα

BigTarp
22-09-2015, 00:10
Άντε του χρόνου να βγάλουν και φανέλα εκρού, "το χρώμα του νεκρού" που λέει κι η dora.

Presvis
23-09-2015, 11:53
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12027660_10154236893180931_709998074598714198_n.jp g?oh=75b8a7b6fc17bd130221a79ba99f188c&oe=56AB50D6

Άγιος Πέτρος
23-09-2015, 13:18
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/12027337_955685047807223_8004656957221038109_o.jpg

kirkadianos
23-09-2015, 13:21
8Y6PzxZjBPU

manoskol
23-09-2015, 15:54
Παρτε μια προγευση για φέτος και τις συγνώμες των βάζελων,,,,

Επίθεση Τζόρτζεβιτς σε FIBA και διαιτητές

Η συνέντευξη Τύπου του κόουτς Αλεξάντερ Τζόρτζεβιτς στο Βελιγράδι μετά το τέλος του
Ευρωμπάσκετ κατέληξε να είναι ευθεία επίθεση στη FIBA και τους διαιτητές.

Όπως είπε: “Δεν θέλουν να μας βλέπουν στα ματς που κρίνουν μετάλλια. Η FIBA δεν παίρνει
τίποτα από εμάς, ούτε χρήματα, ούτε μάρκετινγκ. Είμαστε μια ομοσπονδία με περιορισμένες
δυνατότητες, προϋπολογισμό δύο εκατομμύρια Ευρώ, μπορούμε να κάνουμε λίγα πράγματα
σε διεθνές επίπεδο. Συνέβησαν κάποια πράγματα τόσο προφανή, ώστε θα αντιδράσουμε.
Θα στείλουμε στη FIBA ένα βίντεο που εξηγεί τις θέσεις μας”.

Η εξήγηση του είναι η ακόλουθη: “Η Σερβία είχε τον ίδιο διαιτητή σε τέσσερα ματς.
Ο Έλληνας Χριστοδούλου είναι μεγάλος διαιτητής, αλλά αυτό δεν είναι ξεκάθαρο για μένα.
Δεν είναι ξεκάθαρο γιατί μας έπαιξε Ισπανός διαιτητής στα ημιτελικά και στερούν από τους
αθλητές μας τη δυνατότητα να παλέψουν για ένα μετάλλιο. Αυτό κάνει την πρόκληση ακόμα
μεγαλύτερη για μας. Ο Τόνι Πάρκερ είπε στον αρχηγό μας,
τον Μίλος Τεόντοσιτς: “Έρχεσαι εδώ κάθε χρόνο και δεν σε σέβονται”.

Darkling
23-09-2015, 16:23
η λαμπαδα που πρεπει να αναψει ο Αλαφουζος σε καθε αγιο, για το πιο ευκολο προγραμμα ολων των εποχων που εχω δει σε εκκινηση ομαδας, θα πρεπει να εχει το υψος του κτιριου του Σκαι τουλαχιστον.

Master of disaster
23-09-2015, 16:55
η λαμπαδα που πρεπει να αναψει ο Αλαφουζος σε καθε αγιο, για το πιο ευκολο προγραμμα ολων των εποχων που εχω δει σε εκκινηση ομαδας, θα πρεπει να εχει το υψος του κτιριου του Σκαι τουλαχιστον.

Και μεις πάντως πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι με το πρόγραμμα γιατί θα μείνει οριστικά ο Ιπτάμενος Ολλανδός των παγκων

Darkling
23-09-2015, 17:13
α ναι αλλο αυτο. Απλα αν ειχε κανα αστερα, καμμια τουμπα, κανα περιστερι, θα ειχαν αρχισει τα κυνηγητα.

Eleni7
23-09-2015, 17:45
Παρτε μια προγευση για φέτος και τις συγνώμες των βάζελων,,,,

Επίθεση Τζόρτζεβιτς σε FIBA και διαιτητές

Η συνέντευξη Τύπου του κόουτς Αλεξάντερ Τζόρτζεβιτς στο Βελιγράδι μετά το τέλος του
Ευρωμπάσκετ κατέληξε να είναι ευθεία επίθεση στη FIBA και τους διαιτητές.

Όπως είπε: “Δεν θέλουν να μας βλέπουν στα ματς που κρίνουν μετάλλια. Η FIBA δεν παίρνει
τίποτα από εμάς, ούτε χρήματα, ούτε μάρκετινγκ. Είμαστε μια ομοσπονδία με περιορισμένες
δυνατότητες, προϋπολογισμό δύο εκατομμύρια Ευρώ, μπορούμε να κάνουμε λίγα πράγματα
σε διεθνές επίπεδο. Συνέβησαν κάποια πράγματα τόσο προφανή, ώστε θα αντιδράσουμε.
Θα στείλουμε στη FIBA ένα βίντεο που εξηγεί τις θέσεις μας”.

Η εξήγηση του είναι η ακόλουθη: “Η Σερβία είχε τον ίδιο διαιτητή σε τέσσερα ματς.
Ο Έλληνας Χριστοδούλου είναι μεγάλος διαιτητής, αλλά αυτό δεν είναι ξεκάθαρο για μένα.
Δεν είναι ξεκάθαρο γιατί μας έπαιξε Ισπανός διαιτητής στα ημιτελικά και στερούν από τους
αθλητές μας τη δυνατότητα να παλέψουν για ένα μετάλλιο. Αυτό κάνει την πρόκληση ακόμα
μεγαλύτερη για μας. Ο Τόνι Πάρκερ είπε στον αρχηγό μας,
τον Μίλος Τεόντοσιτς: “Έρχεσαι εδώ κάθε χρόνο και δεν σε σέβονται”.


Η πλακα ειναι οτι ειδικα σε καποια σημεια στον ημιτελικο σφυριζαν προκλητικα Σερβια.

Presvis
23-09-2015, 19:52
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12046981_1044616152236976_2909737743458531410_n.jp g?oh=50e71eac2430908376c99035d73af94d&oe=56607C14

Chrisk7
23-09-2015, 20:25
τι εγινε ρε παιδια ξεκινησε το μνημοσυνο στο οακα?

Darkling
23-09-2015, 20:33
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12046981_1044616152236976_2909737743458531410_n.jp g?oh=50e71eac2430908376c99035d73af94d&oe=56607C14




οντως τωρα???

ακυρο, ειδα τα ρητουητς κλπ, ψαρωσα και γω στα διαλα ρε.

HoopFan
23-09-2015, 20:39
http://www.ebasket.gr/fs/uploads/2015/09/panathinaikos-emfanisi-2015-16.jpg

https://media3.giphy.com/media/iGNiqAuwG9dwQ/200.gif

Eleni7
23-09-2015, 20:40
http://www.ebasket.gr/fs/uploads/2015/09/panathinaikos-emfanisi-2015-16.jpg

https://media3.giphy.com/media/iGNiqAuwG9dwQ/200.gif

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τελικα το λιγοτερο κιτς ηταν τα αστερια στο σωβρακο.

trust in who we are
23-09-2015, 20:42
νταξει τραγικες!

Darkling
23-09-2015, 20:48
α) αυτες οι ψυχεδελοριγες με ζαλιζουνε.

β) η Μαντσεστερ Σιτυ τι κανει εκει?

freduccino
23-09-2015, 20:50
ρε ειλικρινα δεν μπορω να πιστεψω οτι θα φορανε αυτα τα πραγματα... με πιανει νευρικο απο τωρα

deninho
23-09-2015, 21:22
Ο άλλος στα αριστερά, γιατί βγήκε με τις πιτζάμες;

kseplenhs
23-09-2015, 21:23
Έχει η γιαγιά μου μια σαν του γκιστ σε ποδιά όταν τηγανίζει

dora7
23-09-2015, 21:28
μανεκεν οι νταλτον μπροστα στις σωβρακοπυζαμες της καε βαζελας....:p

BigTarp
23-09-2015, 23:57
http://www.ebasket.gr/fs/uploads/2015/09/panathinaikos-emfanisi-2015-16.jpg

https://media3.giphy.com/media/iGNiqAuwG9dwQ/200.gif

Τα σχέδια είναι κάτι μεταξύ Ταμτάκος 1985 και menoumeEvropi 2015.

Απλά ΣΙΧΑΜΑ.

Eleni7
24-09-2015, 00:56
Η πλακα ειναι οτι στους περισσοτερους βαζελους αρεσει. Τι παει λαθος με αυτους επιτελους;

Red Pulse
24-09-2015, 01:05
 

DCS7
24-09-2015, 01:28
μιλάμε για την απόλυτη κακογουστιά. Η τερμα δεξιά ειναι ένα μπαστάρδεμα ποδοσφαιρικής και μπασκετικής εμφάνισης με τελικό αποτέλεσμα ενα γκέι εφαρμοστό μπλουζάκι με κολάν για μανίκια. Οι δυο επόμενες πιτζάμες με τις οριζόντιες ρίγες μοιάζουν με ενα παλιό πουλόβερ που μου χε πλέξει η συχωρεμένη γιαγιά μου εχοντας προσθέσει με σιδεροτυπο λεζάντα απο το Μπλέικ. Η τέρμα αριστερά είναι η πιο συμπαθητική αν εξαιρέσεις το τιρκουάζ χρώμα που αν δεν είσαι Μαντσεστερ Σιτι δεν το φοράς. Χώρια που είναι γκέι το τιρκουάζ. Τι τιρκουάζ ρε; Κόκκινο, μοβ, πορτοκαλί, κίτρινο, πράσινο, μπλέ, μαύρο, άσπρο, αντε και ρόζ αν μιλάμε για Παλέρμο. Αυτά τα χρώματα χρησιμοποιείς σε εμφανίσεις! Μετά το λαχανί είχαμε καινούργια έμπνευση. Α και 4 διαφορετικές εμφανίσεις; OMG!

Master of disaster
24-09-2015, 01:40
Mποχωρίδης 3 μήνες έξω .. ή θα βάλουν στο rotation Κόνιαρη Λούντζη ή ο νεκρός θα πάρει το πιστοποιητικό θανάτου 6 μήνες νωρίτερα

Eleni7
24-09-2015, 01:41
μιλάμε για την απόλυτη κακογουστιά. Η τερμα δεξιά ειναι ένα μπαστάρδεμα ποδοσφαιρικής και μπασκετικής εμφάνισης με τελικό αποτέλεσμα ενα γκέι εφαρμοστό μπλουζάκι με κολάν για μανίκια. Οι δυο επόμενες πιτζάμες με τις οριζόντιες ρίγες μοιάζουν με ενα παλιό πουλόβερ που μου χε πλέξει η συχωρεμένη γιαγιά μου εχοντας προσθέσει με σιδεροτυπο λεζάντα απο το Μπλέικ. Η τέρμα αριστερά είναι η πιο συμπαθητική αν εξαιρέσεις το τιρκουάζ χρώμα που αν δεν είσαι Μαντσεστερ Σιτι δεν το φοράς. Χώρια που είναι γκέι το τιρκουάζ. Τι τιρκουάζ ρε; Κόκκινο, μοβ, πορτοκαλί, κίτρινο, πράσινο, μπλέ, μαύρο, άσπρο, αντε και ρόζ αν μιλάμε για Παλέρμο. Αυτά τα χρώματα χρησιμοποιείς σε εμφανίσεις! Μετά το λαχανί είχαμε καινούργια έμπνευση. Α και 4 διαφορετικές εμφανίσεις; OMG!


Σχετικο ειναι οι 4 εμφανισεις. Ουσιαστικα 2 ειναι. Η γαλαζια και οι πρασινες/ασπροπρασινες. Πχ με τη Ζαλγκιρις τι θα φορεσουν που δεν εχουν ασπρη μονοχρωμη; Αναγκαστικα θα βαλουν τα τιρκουαζ.

trust in who we are
24-09-2015, 01:46
-Αντιληφθηκατε οτι αναψατε το τσιγαρο σας απο τη φλογα των ολυμπιακων?
-Τη φλογα των ολυμπιακων? Δηλαδη ρε φιλαρακι εμεις οι παναθηναϊκοι, οι παοκτζηδες, οι αρειανοι δεν εχουμε δικαιωμα στη φλογα, δεν εχουμε δικαιωμα στη φωτια εισαι καλα ρε?
-Κυριε μου οταν λεω τη φλογα των ολυμπιακων εννοω τη φλογα των ολυμπιακων αγωνων!
-Φιλαρακι ΜΗ! ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ!
-Μα γιατι κυριε τα χετε παρει? Δεν καταλαβαινω!
-Ποσα λεφτα εχει δωσει αυτος ο κοκκαλης για να ονομασει τους αγωνες ολυμπιακους ηθελα να ξερα ρε φιλαρακι, ποσα εχει δωσει, και μην μου πεις οτι δεν εχει δωσει λεφτα γιατι θα ειναι ψεμα φιλαρακι, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ?

lcKyqR3Ises


Καθε ομοιοτητα με την σημερινη πραγματικοτητα ΔΕΝ ειναι καθολου τυχαια!

Darkling
24-09-2015, 02:02
το τι εχει γινει σημερα απο σαητς τυπου σδνα και αεκτζηδες γενικοτερα για το ματς, δεν εχει προηγουμενο. σαπιλα.

δεν πηραν πεναλτυ αλλα δεν τρεχει τιποτα, χασανε κιολας αλλα ολοι καλα. οπως ειπε και ο απλος φιλαθλος "μπορει να ηταν πεναλτυ αλλα τετοιες διαιτησιες ομορφαινουν το ποδοσφαιρο."
στο ενδιαμεσο ακομα ψαχνουνε στα ρηπλεη αν ο Χαρα εβαλε το χερι στο οακα για να σκοραρει.

lemmy85
24-09-2015, 02:17
http://www.ebasket.gr/fs/uploads/2015/09/panathinaikos-emfanisi-2015-16.jpg

b4vPVKE4ZKo

Lucifer_7
24-09-2015, 02:44
http://www.ebasket.gr/fs/uploads/2015/09/panathinaikos-emfanisi-2015-16.jpg

Βγαίνουν και σε ανδρικές;

Jasone
24-09-2015, 03:41
Ο γιανκοβιτς περιμένει το παιδι του νταρντεν του μπαρτζωκαρου;;;

dora7
24-09-2015, 12:05
Η πλακα ειναι οτι στους περισσοτερους βαζελους αρεσει. Τι παει λαθος με αυτους επιτελους;

αν μου βρεις ενα εστω πραγμα που παει καλα μ' αυτους σου κανω δωρο και τις τεσσερις φανελες τους....:p:p

Darkling
24-09-2015, 12:18
επειδη εδω κανω μαχητικο ρεπορταζ.

πολυ ωραιες ρε!! δεν το περιμενα!! ειδικα η φανελα του μπαφους ΓΑΜΗΣΤΕΡΗ ρεε


Φανελάρες!
Μάλλον το τμήμα μάρκετινγκ του μπάσκετ άκουσε αυτά που λέγαμε για τις ποδοσφαιρικές..

Η εμφανιση απο σχεδιο και ποιοτητα ειναι γαμηστερη.

marketing επιπέδου πολυμετοχικοτητας στην μπάλα,μπράβο στην ΚΑΕ

Αυτη που φοραει ο χαραλαμπο μεσα στο τοπ3 ολων των εποχων γενικα

Καταπληκτικο σχεδιο, ξεπερασαν καθε προσδοκια!

Η μια καλύτερη από την άλλη.

Απλα γαμιστερες ολες ανεξαιρετως οι στολες. Καταπωρωθηκα και με τις σημερινες.

Όντως καταπληκτικές εμφανίσεις και λογικά λανσάρουμε και πρώτοι στην Ευρώπη τις εμφανίσεις με μανίκι αλά ΝΒΑ, σωστά;

dora7
24-09-2015, 12:22
επειδη εδω κανω μαχητικο ρεπορταζ.

πολυ ωραιες ρε!! δεν το περιμενα!! ειδικα η φανελα του μπαφους ΓΑΜΗΣΤΕΡΗ ρεε


Φανελάρες!
Μάλλον το τμήμα μάρκετινγκ του μπάσκετ άκουσε αυτά που λέγαμε για τις ποδοσφαιρικές..

Η εμφανιση απο σχεδιο και ποιοτητα ειναι γαμηστερη.

marketing επιπέδου πολυμετοχικοτητας στην μπάλα,μπράβο στην ΚΑΕ

Αυτη που φοραει ο χαραλαμπο μεσα στο τοπ3 ολων των εποχων γενικα

Καταπληκτικο σχεδιο, ξεπερασαν καθε προσδοκια!

Η μια καλύτερη από την άλλη.

Απλα γαμιστερες ολες ανεξαιρετως οι στολες. Καταπωρωθηκα και με τις σημερινες.

Όντως καταπληκτικές εμφανίσεις και λογικά λανσάρουμε και πρώτοι στην Ευρώπη τις εμφανίσεις με μανίκι αλά ΝΒΑ, σωστά;

οι φωτιες καθε καλοκαιρι στην Ελλαδα δεν καινε μονο δαση....:p:p

Eleni7
24-09-2015, 13:01
αχααχαχα βαρια ναρκωτικα.

Παντως δεν λανσαρανε πρωτοι το μανικι στην Ευρωπη. Εχει φορεσει η Εθνικη Γαλλιας περυσι στο Mundobasket μανικι
http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/29/files/2014/09/Boris_Diaw_France_Bronze-850x560.jpg

οπως και η Αεκ την περσινη σεζον

http://www.superbasket.gr/wp-content/themes/_stylebook/timthumb.php?src=http%3A%2F%2Fwww.superbasket.gr%2 Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F04%2F%CE%91%CE%B8%CE%B7 %CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%85.jpg&q=90&w=795&zc=1

Παντως το θεωρω χαζο το μανικι στο μπασκετ. Και στο NBA νομιζω δεν εχει φορεθει μονιμα μεχρι τωρα. Μονο σε κατι ματς τα χριστουγεννα το θυμαμαι.

lemmy85
24-09-2015, 13:11
Μαλακίες του μάρκετινγκ...όπως το καμερούν που πήγε να εμφανιστεί με αμάνικες στο μουντιάλ του 2002

trust in who we are
24-09-2015, 13:16
Οι φανέλες με μανίκι πρέπει να εξαφανιστούν απο το χάρτη το γρηγορότερο!

pl@yer
24-09-2015, 13:47
Μιλάμε για αντικειμενικά άσχημες φανέλες, δε μπορείς να πιαστείς από πουθενά για να υποστηρίξεις τι αντίθετο..

ΥΓ Μόνο nike

BigTarp
24-09-2015, 15:39
Η επόμενη φαεινή ιδέα θα είναι τίποτα άσπρα σορτς με δίπλες για να μοιάζουν με φουστανέλες.

rednorth7
24-09-2015, 17:49
Xθες πηγα με κατι φιλους τουμπα.Απο το πρωτο λεπτο αυτο που μου ελεγαν ηταν "μη γινει καμια μαλακια και παιξουμε κεκλεισμενων με σας, γιατι εγιναν και αυστηροτερα τα μετρα".Ε, λιγο μετα πεφτει η κροτιδα (και μετεπειτα φωτοβολιδες κλπ που δε ξερω αν φανηκαν στη μεταδοση) κσι ολοι αρχιζουν να κραζουν.Τωρα αν φανε τιμωρια θα τους φταιει ο Ολυμπιακος και το κατεστημενο.

Darkling
24-09-2015, 19:32
o Kοντονης δεν ηταν που θα επεμβαινε μονος του σε επεισοδια και θα μοιραζε ποινες και το υπουργειο? (παρανομο μεν αλλα κατι τετοια ελεγε.)
θα τον πηρε χτες.


ο υπνος.

Darkling
25-09-2015, 09:40
Ρεφάρει με δάνειο την… Καμπάλα

Ο Γιάννης Αλαφούζος έχει εξασφαλίσει, σύμφωνα με δημοσίευμα, ομολογιακό δάνειο πάνω-κάτω στα χρήματα που κόστισε ο αποκλεισμός από την Καμπάλα με εγγύηση τα εισιτήρια διαρκείας των επόμενων ετών.



λολ

kirkadianos
25-09-2015, 13:10
Δεν αργει η ωρα που η βαζελα θα παιζει στην τριτη εθνικη... δανειο για να χρηματοδοτησουν τη φετινη χασουρα.. συντομα καινουργιο δανειο για να χρηματοδοτησουν την καινουργια χασουρα και το παλιο δανειο μαζι και παει λεγοντας...

DCS7
25-09-2015, 13:13
για να εγκριθεί τέτοιο δάνειο χρειάζεται ισχυρό πολιτικό μέσο. Αλλιώς δεδομένα θα φάει άκυρο

Άγιος Πέτρος
25-09-2015, 14:06
Έχει

rednorth7
26-09-2015, 18:17
Ο Κώστας Παπανικολάου έμεινε ελεύθερος από τους Ντένβερ Νάγκετς, αναζητώντας νέο σταθμό στην καριέρα του και δεν άργησαν να υπάρξουν φήμες περί ενδιαφέροντος του Παναθηναϊκού.

Από την πλευρά των «πράσινων», ωστόσο αποκλείουν κάθε τέτοιο ενδεχόμενο, εστιάζοντας στην ανάδειξη του Βασίλη Χαραλαμπόπουλου, ο οποίος αποτελεί το μέλλον της ομάδας, αλλά και του ελληνικού μπάσκετ.

Οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού έλεγαν χαρακτηριστικά «Εδώ διώξαμε τον Ματσιούλις για να ανοίξει ο δρόμος για τον Χαραλαμπόπουλο, θα πάρουμε τον Παπανικολάου;»

XAXAXAXAXA

LFO
26-09-2015, 18:21
Ναι, διωξανε τον Μασιουλης, Χο χο χο...

BigTarp
26-09-2015, 18:56
Τυπικά δεν τον έδιωξαν αλλά από τη στιγμή που λυπήθηκαν τα 6-7 κατοστάρικα που ζήταγε για να μείνει (αυτό ήθελε κι ο ίδιος), ουσιαστικά είναι σαν να τον έδιωξαν. Δεν ήταν υπεράνω, απλά τσίπηδες.

kirkadianos
27-09-2015, 13:39
Τον εδιωξαν περυσι για να παιξει ο Χαραλαμποπουλος σε δυο χρονια... τι δεν καταλαβαινετε ρε??

DCS7
27-09-2015, 15:22
με παβλοβιτς και γιανκοβιτς ο δρόμος για χαραμπό στο 3 δεν είναι ακριβώς ορθάνοιχτος. Οκ δεν έχει το Εβερεστ μπροστά του αλλά ο πρώτος είναι επιλογή του προπονητή και ο δεύτερος το βασικό τους 3αρι πέρσι.

panagiotis
27-09-2015, 15:31
ναι αλλα πρεπει καπως να δικαιολογησουν οτι δεν κανουν κινηση για αυτον ενω ειναι οικονομικα πανισχυροι(οπως δειχνουν αλλωστε και πυρινικες βομβες χοντρουλιτσα-καλατες)

Laokoontas
27-09-2015, 15:34
Εγω πιστευω πως φετος ο καλυτερος παιχτης του βαζελου θα ειναι ο Φελντειν.

panagiotis
27-09-2015, 15:35
Εγω πιστευω πως φετος ο καλυτερος παιχτης του βαζελου θα ειναι ο Φελντειν.

αν βρει θεση στο αρχικο σχημα γιατι με αναστοπουλο-γκοντα-τανατζη στα γκαρντ η κατασταση δυσκολευει

DCS7
27-09-2015, 15:47
ναι αλλα πρεπει καπως να δικαιολογησουν οτι δεν κανουν κινηση για αυτον ενω ειναι οικονομικα πανισχυροι(οπως δειχνουν αλλωστε και πυρινικες βομβες χοντρουλιτσα-καλατες)

το ότι είναι οικονομικά πανίσχυροι είναι. Μην ξεχνάμε ότι θα τα έσκαγαν χοντρά σε Τάιους, Σλότερ, Λάσμε αλλα τελικά επέλεξαν τον Κουζμιτς μονο και γιατί ταιριάζει στο πλάνο του προπονητή. Το ότι στοιχίζει το 1/4 των χρημάτων που θα έπαιρναν ο καθένας απο τους άλλους είναι συμπτωματικα. Ασε που έτσι δημιουργούν χώρο χρόνο και για τον Παπαγιάννη.

damianos
27-09-2015, 16:07
Ο Χαραλαμπόπουλος ότι ξέρει μπασκετάρα ξέρει, αλλά έτσι όπως είναι το σώμα του αυτή τη στιγμή Ευρωλίγκα δε μπορεί να σταθεί.

Lucifer_7
27-09-2015, 17:21
Προς την έξοδο ο Όρτον στην κούλα. ΈΕΕΕΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΝ.

Darkling
27-09-2015, 17:55
ο γαυρος απο εδω το πηγε, απο εκει το πηγε τοσα χρονια με το σπρωξιμο και τα λεφτα του Τσ.Λ, και φετος πλεον καταφερε να εχει καλυτερο ροστερ απ το δικο μας.



ουφ, επιτελους τα καταφεραμε.

air josh
27-09-2015, 17:57
Οριακα τα γλυτωσε τα λαικα δικαστηρια ο μεγας Αναστασιου.

rednorth7
27-09-2015, 17:59
Η χειροτερη ομαδα που θυμαμαι στην σουπερλιγκ καταφερε να παιξει στα ισια την αρμαδα του ολλανδου.Δε βλεποταν η αηδια τους.

LFO
27-09-2015, 18:00
Το σκοτωσαν το θεριο;

kopitis
27-09-2015, 21:55
6η αγωνιστική 11 βαθμούς διαφορά απο μπάουγκ:p

Chrisk7
27-09-2015, 22:23
2 τσαφ και 1-2

laker7
27-09-2015, 22:23
6η αγωνιστική 11 βαθμούς διαφορά απο μπάουγκ:p
το γρουσουζεψες

kopitis
27-09-2015, 22:27
τι φταίω εγώ μωρέ που ο άλλος σε κενό τέρμα το έστειλε έξω;;;;
Εντάξει πάμε για το +8, 6η αγωνιστική

Darkling
28-09-2015, 20:41
Μες τη βδομαδα στην τουμπα, παρεακι ολοι μαζι βρυζας (της βεροιας λολ), Σαββιδης και Μελισσανιδης

ημιχρονο σημερα. Βεροια - ΑΕΚ 1-0
στο 50' Βεροια - ΑΕΚ 1-1.

φυσικα μπηκα να παιξω το διπλο στο λαηβ

το λαηβ μπεττινγκ ειναι φραγμενο.
γιατι αραγε.

μεγαλη νικη ερχεται για τη βασιλισσα.

Black Vaitsis
28-09-2015, 21:16
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχα

Mits
28-09-2015, 21:17
Κανεις δεν το περιμενε :p

Eleni7
28-09-2015, 21:45
32g8nvHQ434

weekendman
28-09-2015, 22:27
No comment για την τίμια Αεκάρα, για αυτό θα αλλάξω θέμα και θα πω καλή προσπάθεια Ζουγανέλη

https://www.youtube.com/watch?v=XGA0RPsWTxE

αλλά δεν φτάνεις το κλασσικό μεγαλείο των 2 παρακάτω τραγουδιών που είχαμε συμμετοχή ομάδων της Θεσσαλονίκης…

https://www.youtube.com/watch?v=Vo48Yfk77-M

https://www.youtube.com/watch?v=hEmJ9Tx3n50

Πάρτε καλού κακού καμιά χάρτινη σακούλα η κουβά όμως...

manoskol
28-09-2015, 22:49
Παντως ο Τζιμης ο Κονγουεις γραφει για το Τζειμς φελντειν που πηρε η ζέλα...
και μετα απο κάτω γραφουν οι ρουβιτσες του οτι η μπαναθα θα κανει το μεγαλο βημα
φέτος και οτι το ροστερ υπάρχει για να παιξει η αλογοτροφη μεγαλο μπασκετ...εχουν το καλυτερο(!)
δίδυμο γκαρντ στην Ευρώπη..τον ντιντη και τον Νικ (γκάλη?) και επισης από τον
παγκο ερχετε και ο μικρος (χαχαχαχαχαχαχαχαχα) κούκοτς... (χααχχαχαχαχαχαχααχα)!!!!!!

Eleni7
28-09-2015, 23:04
Αυτος σημερα απο οτι ειδα την στατιστικη, στο φιλικο που επαιξαν στη Κινα τα εσπασε κανονικα. Ειχε 1/13 σουτ.

Άγιος Πέτρος
28-09-2015, 23:11
Δε θέλω να φανώ εμπαθής, αλλά τα γκολ και οι φάσεις που έκανε η αεκ ήταν τουλάχιστον αστείες. Απευθείας φάουλ και από τα ριπλέι που είδα, τείχος αστεία τοποθετημένο, τερματοφύλακας άγαλμα και το σουτ....ας πουμε όχι το πιο δυνατό που έχει ρίξει στη ζωή του ο σκόρερ

Darkling
29-09-2015, 01:22
δε λες παλι καλα που δεν εκανε στραβοκλωτσια ο Μπαρμποζα γιατι μετα επρεπε να σκεφτουν κατι αλλο στο τριλεπτο που απεμενε.

Άγιος Πέτρος
29-09-2015, 01:45
Εντωμεταξυ στο sport24 λέει πως ήταν αριστουργηματική εκτέλεση και άπιαστο σουτ. Κάτι τέτοιες φάσεις δικαιώνουν το Μπέο στο ρόλο της γκόμενας


Στα ευχάριστα, η bet δεν είχε κλειδώσει το διπλό στο live, χαρίζοντας τα ευκολότερα 20ευρώ που έχω κερδίσει

Darkling
29-09-2015, 09:00
εγω βετ365 ηταν κλειδωμενο το λαιβ απ το 1-1 ως και κανα τεταρτο εικοσαλεπτο μετα, υστερα επρεπε να φυγω. εβαλα ραδιο στο αμαξι και απλα περιμενα.

Άγιος Πέτρος
29-09-2015, 11:27
Ε καλα, εχει δρόμο το πρωτάθλημα, τέτοιες ομορφιές θα ξαναδούμε

dora7
29-09-2015, 12:27
με βιαιη προσαγωγη στον απεναντι μου αεκοκρατουμενο υπολογιστη αναγκαστηκα να δω το "αριστουργηματικο" φαουλ γκολ της κουλας και να ακουσω τους παιανες.... παντως με γαυρο δικαστη ανετα βγαζω διαζυγιο υπερ μου και με διατροφη για ψυχικη οδυνη....:p:p:D

DCS7
29-09-2015, 12:39
τι μου θύμισε to χθεσινό ... τι μου θύμισε ....

1AMhytl0dO8

Darkling
29-09-2015, 13:00
τι ωραιες εποχες.

Darkling
30-09-2015, 01:24
MK6TXMsvgQg




Δεν υπαρχει Θεος γαμω τη πουτανα μου...



Γεια σου βενγκερ στησηματία... πόσο κρετίνος είσαι ρε.


einai dynaton na trwei apeftheias korner re malakes?

Moρφή όμως είναι η γαλλίδα που έχει πείσει μία πόλη ότι είναι προπονητής...


χαχαχαχαχα... έλα μλκ βενγκερ δεν αργεί η μέρα που θα σε έχει η sun πρωτοσέλιδο με πλατινί, θεοδωρίδη και μπουχέσα... γελάει το σύμπαν μαζί σου.


uefa mafia


Μιλάμε για προπονητή που ο μόνος λόγος που δεν κατατάσσεται στην κατηγορία Τσιώλη, Σούλη, Αγγελάρα είναι η εθνικότητά του και τπτ άλλο...


Μακάρι να δώσει κανένα ανύπαρκτο πέναλτι στους γαύρους, να ασχοληθούν κι οι Άγγλοι με την εγκληματική..

Σταματαω για σημειωση. δεν μπορω γελαω. πραγματικα απ το πολυ πες πες, εχουν οντως πειστει οτι εχουμε ευρωπαικη παραγκα.


Καποτε τετοια ματς καναμε εμεις και οι γαυροι λεγανε για βουντου, πατους και τσουκου τσουκου μπολ

γιατι δεν παιζει ο τσεχ ρε;;
ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕ ΒΕΝΓΚΕΡ!!!!!!!!!!!!!!!!

μας σπασατε τα @@ πριν 2 βδομαδες για τεταρτες θεσεις και μηδεν βαθμους. 24234214124 χρονια εδω μεσα και 3152135125125125 ποστς ο καθενας κι ακομα τα ιδια.
γκολ απο κορνερ, γκολ απο κοντρα, τραυματισμους, χανουν γκολ μονοι τους οι αλλοι, βρεθηκε νερο στον αρη, λογικα θα βρεθει ζωη στον ηλιο σημερα.

Φτιάχνει ματς και στην Ευρώπη ο χοντρός

ο Θεος ειναι γαυρος εδω παρτε το αποφαση και ασπαστείτε το δωδεκαθεο.
ετσι θα εχουμε μια ελπιδα στις 12.

μαλακα γεννανε και τα κοκκορια. τι γινεται. 3 φορες κουτσα στραβα κατεβηκαν και εβαλαν 3 γκολ. και οι αλλοι εχουν χασει τον κωλο τους με τη μπαλα να παει τηλεκατευθυνομενη στα κεφαλια των γαυρων

Προσωπικά στα @@ μου αν κερδίσουν ή ότι έρθει απλά έχω σιχαθεί το άθλημα .

Άει στο διάολο πια

ολα ειναι σκατα.

Ναι τιποτα δεν ειναι μεταφυσικό. Αν ποτε αποκαλυφθούν ολα μην πέσετε απο τα σύννεφα αν εχουν θυσιάσει και καμία 25αρια αγνοούμενες παρθένες.

η πουσταρα ο βενγκερ η ντροπη της γαλλιας μαζι με την αλλη πουστρα την μισελού.

Ιούνιο μήνα περιμέναμε τον αποκλεισμό του πούστη από την Ευρώπη, Σεπτέμβρη μήνα ο πούστης κάνει διπλό στην Αγγλία.... τι να πείς!!!!


Οποτε και να αποκλειστει η Αρσεναλ δεν καταστρεφεται σαν οργανισμος, αρα δεν θα γινει ταλιμπαν της καθαρσης

σ.σ. εδω αναφερεται στην περιπτωση που η αρσεναλ θα μεινει τριτη, οποτε θα κυνηγησει την τιμωρια του Ολυμπιακου με αποκλεισμο βασει της υποθεσης. Τρολολο.

trust in who we are
30-09-2015, 01:30
εισαι θεος για την μουσικη υποκρουση που το κανε καλυτερο!


ο Θεος ειναι γαυρος εδω παρτε το αποφαση και ασπαστείτε το δωδεκαθεο.
ετσι θα εχουμε μια ελπιδα στις 12.


Άει στο διάολο πια

ολα ειναι σκατα.

SuperSayian
30-09-2015, 02:35
Ιούνιο μήνα περιμέναμε τον αποκλεισμό του πούστη από την Ευρώπη, Σεπτέμβρη μήνα ο πούστης κάνει διπλό στην Αγγλία.... τι να πείς!!!!

.


Παω για καινούργια οθόνη αλλα δε γαμιέται άξιζε τον κόπο.ΧΑΧΑΧΧΑΧ δηλαδή πίστευαν σοβαρά τα καραγκιοζιλίκια του Αλαφουζ οτι θα μας αποκλείσουν απ την Ευρώπη;Και λίγα τους κάνεις ρε καράφλα και λίγα τους κάνεις ειλικρινά

ΥΓ.Μην νομίζετε οτι ξεμπερδέψατε.Αύριο με τον καφέ μας περιμένουμε εκτενές ρεπορτάζ απ το house of pain.

Darkling
30-09-2015, 02:36
δεν εχει παραπανω απ οσα εγραψα. μετα το κλειδωσανε δυστυχως. :(

trust in who we are
30-09-2015, 02:40
http://i.imgur.com/KvXtbu2.jpg

red champion
30-09-2015, 03:37
επειδη ανατωτιεται κ η πρασινη σημερα..
ρε παιδια τρεχει κατι με εσιεν;

Άγιος Πέτρος
30-09-2015, 03:39
Σίγουρα δεν τρέχει ο Εσιέν

trust in who we are
30-09-2015, 03:42
επειδη ανατωτιεται κ η πρασινη σημερα..
ρε παιδια τρεχει με κατι ο εσιεν;

στο διορθωσα λιγο

sfakianos7
30-09-2015, 03:52
που πατε ρε γαυρακια με τον καμπιασο τον κωλογερο?παλι σας δουλεψε ο χοντρος α ρε προβατα

panagiotis
30-09-2015, 12:03
Τι εγινε ρε παιδια η πρασινη;Πως δεν μας λεει για αρσεναλ καλλιθεας,σαντζεσ ψυχογιοπουλο,μεσουτ καπετανο και αρσεν αναστοπουλο;

stefanos
30-09-2015, 15:49
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12065696_958904470818614_8149845286963819201_n.jpg ?oh=0b0aac239b89774953716aa6ab00870b&oe=56869C58

Joshua_Grant
30-09-2015, 16:07
Ρούφα τα φλόκια μωρή.

damianos
30-09-2015, 17:37
Αυτός στα @@ μας, ο άλλος που τον έβγαλε στην τηλεόραση(κρατική μάλιστα) είναι ο υπερμαλάκας.

Master of disaster
30-09-2015, 20:56
Με το σημερινό πρωτοσέλιδο της Πράσινης φαντάστηκα τον βάζελο σαν τον κακεντρεχή και ζηλόφθονα γείτονα που πήρε ένα αυτόκίνητο παλιό ωραίο μοντέλο μεν αλλά μεταχειρισμένο και χωρίς έλεγχο από συνεργείο για να την βγει στον ευκατάστατο γείτονα (Ολυμπιακός) .. μόνο που ο ένας γύρισε από τα Ευρώπας όχι μόνο περνώντας με επιτυχία το crash test αλλά και με αναβαθμισμένο αμάξι ενώ ο άλλος είναι στην αυλή προσπαθώντας να δει γιατί το ρημάδι δεν παίρνει μπρος έχοντας χάσει τη μιλιά του .. οπότε βγαίνει όλη η μιζέρια

lemmy85
30-09-2015, 23:26
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12065696_958904470818614_8149845286963819201_n.jpg ?oh=0b0aac239b89774953716aa6ab00870b&oe=56869C58

Ποιά είναι αυτή η χαμούρα?

Jasone
30-09-2015, 23:45
Ο Λάκης.

Black Vaitsis
01-10-2015, 00:08
Ο Λάκης.

Ο Λάκης που τη δεκαετία του 80 παρακάλαγε να έρθει στον Ολυμπιακό

trust in who we are
01-10-2015, 01:13
http://i.imgur.com/xn4z0fb.png

Άγιος Πέτρος
01-10-2015, 01:22
Νομίζω αυτό ενόχλησε πιο πολύ τους άλλους απ' όσο ενόχλησε εμάς η (γούρικη όπως αποδείχτηκε) εμφάνιση με φανέλα Άρσεναλ


Θυμάμαι παλιά (νομίζω με ΜανΓιουν πριν χρόνια) το μέγκα στις ειδήσεις πριν το ματς είχε καλεσμένο το Μητσοτάκη. Αυτό ήταν πλήγμα

Eleni7
01-10-2015, 01:25
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12065696_958904470818614_8149845286963819201_n.jpg ?oh=0b0aac239b89774953716aa6ab00870b&oe=56869C58

Ποιά είναι αυτή η χαμούρα?

Ο πατερας της Ελεανας απο το Fame Story :D

LzSlu93fI3U

Γιατι στο redhoops κανουμε και gossip.

tsak8
01-10-2015, 01:34
Καημός η Ελεάνα
Apologies accepted.

lemmy85
01-10-2015, 01:43
"Τα τελευταία έξι χρόνια λοιπόν που εργάζομαι για τον σύλλογο της Arsenal, οι περισσότερες ( αθλητικές ) τηλεοπτικές εμφανίσεις μου, έγιναν με την αθλητική ένδυση της Arsenal.

Σε ό,τι αφορά στη συγκεκριμένη εκπομπή, σας διαβεβαιώ με το χέρι
στην καρδιά πως σε καμία περίπτωση δεν ήταν στις προθέσεις μου να υπονοήσω ή να προσβάλλω τον σύλλογο του Ολυμπιακού.''

Αυτό που ο καθένας κάνει μια παπαριά και πάει να την δικαιολογήσει νομίζοντας ότι απευθύνεται σε μαλάκες χωρίς να θεωρηθεί ο ίδιος έτσι,με ξεπερνάει..Παιδιά εγώ δεν ήξερα τι παίζει,η κακιά η άρσεναλ με έβαλε να φορέσω τη φάνελα με το ζόρι...

Eleni7
01-10-2015, 01:58
Εξαρταται παντως ποτε την εβαλε τη φανελα. Ειναι απο μια βδομαδα πριν η φωτο πχ; Απο 10-15 μερες κτλ; Γιατι αμα την εβαλε την μερα του αγωνα ή την προηγουμενη τοτε προφανως το εκανε επιτηδες.

duda-agelopouloi-v-span
01-10-2015, 02:12
Την ημερα του αγωνα την εβαλε σε αναλυση για τον αγωνα και τωρα παει να τα μαζεψει

lemmy85
01-10-2015, 02:13
Από τη χθεσινή εκπομπή είναι,λίγες ώρες πριν το ματς

DirtySniper
01-10-2015, 02:28
μισο μισο μισο
γιατι η ρακη με εχει ζαλισει
Δηλαδη ζηταει συγγνωμη επειδη ο Ολυμπιακος έριξε μια ξεγυρισμενη ψωλια απο εδώ μέχρι την Αλσατία?
Αν χαναμε δεν θα είχε λόγο να ζητήσει συγγνώμη?

Μωρή αρρώστεια θρυλάρα τους έχεις αρρωστήσει όλους

Cornillious7
01-10-2015, 02:30
http://i.imgur.com/xn4z0fb.png

Καλα ενταξει. Αντε γαμησου τωρα.

DCS7
01-10-2015, 02:31
οκ λακη δεκτή η συγνώμη σου αλλά επειδή απευθύνεσαι σε ενηλίκους εχω να σου επισημάνω μερικές ενστάσεις μου:

1ον αν η φανέλα ηταν "λογω δουλειάς" θα έπρεπε να το πείς εξαρχής με το που εμφανίστηκες στην εκπομπή. Και να κάνεις τις απαραίτητες διευκρινήσεις. Το έκανες;

2ον το να φορέσεις την φανέλα της Αρσεναλ εμένα προσωπικά δεν με πειράζει. Αυτοί είναι οι εργοδότες σου, αυτούς να υποστηρίζεις, δικαίωμα σου. Το πρόβλημα μου είναι με το κρατικό μέσο που σου έδωσε λόγο χωρίς να υπάρχει αντίλογος απο τον ας πουμε ταδε δεινα Τζόρτζεβιτς φορώντας και αυτός φυσικά την φανέλα του ολυμπιακού. Ειναι το ελάχιστο που απαιτεί κανείς απο την γαμημενη "ΕΛΛΗΝΙΚΗ" τηλεόραση. Να τηρήσει τις ίσες αποστάσεις μιας ελληνικής ομάδας με μια ξένη. Αλλά όχι η ΕΡΤ3 πρέπει να είναι το φερέφωνο των κάφρων της τεσσερα και των σουπεράδων. Και πάλι όμως δεν θα είχα πρόβλημα αν την πληρώναν αυτοι. Το να πληρώνω μια τηλεόραση που τρέφει και προβάλλει ανθρώπους που βρίζουν, μισουν, προκαλούν και ειρωνεύονται μια ομάδα του "ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ" του πληθυσμού που ανήκω εγω είναι αυτό που μου την βιδώνει περισσότερο. Αλλά ας όψει αυτό το πράγμα που μας δέρνει ως λαός γενικότερα και τα ανεχόμαστε απο το ίδιο το κράτος ενώ έπρεπε να τους στείλουμε στο διάολο με το παραμικρό τετοιο λάθος. Και Λακη μονο τυχαία και συμπτωματική δεν ήταν η παρουσία σου σε αυτό το μέσο.

lemmy85
01-10-2015, 02:38
Βγαίνεις με φανέλα του αντιπάλου λίγες ώρες πριν το ματς και δεν ήξερες ότι θα προκαλέσεις...ή καθυστερημένος είσαι ή βαλτός.Τέλος.Και πολύ ασχοληθήκαμε

Lucifer_7
01-10-2015, 02:52
Ναι Λάκη και ο Κατίδης χαιρετούσε τον Παυλή στην κερκίδα.

Darkling
01-10-2015, 11:37
δηλαδη αμα βγει σε κανα καναλι ο Γεωργατος σαν βοηθος προπονητη σε καμμια αθλητικη κυριακη πχ πρεπει να βγει με τη φανελα του Ολυμπιακου επειδη δουλευει εκει?

Τρυποκαρυδος
01-10-2015, 11:44
Τα εχει τα χρονακια του ο Λακης.Μπορει να εχει ''χτυπησει'' κανα εγκεφαλικουλι και να χαζεψε λιγο...
Μπουγατσες,το κομπλεξ σας ειναι χωρις πατο.Οπως θα γινει κ ο κωλος σας τη Κυριακη.Α στα διαλα με το καθε μαλακα.

Darkling
01-10-2015, 14:18
αυτο ειναι παρμενο απο γνωστο φορουμ, αλλα η φωτο ειναι απ τoν ΕΠΙΣΗΜΟ λογαριασμο της παε παο στο facebook και αναρτηθηκε σημερα.

οι τυποι τρολλαρουν ασυστολα. γελαω.


http://i12.photobucket.com/albums/a212/mitsmann4/trololo1_zps9bcrajqd.jpg

rednorth7
01-10-2015, 15:59
Ο Ε-Π-Ι-Σ-Τ-Η-Μ-Ω-Ν Περεθ μας ενημερωσε πως :

Στην απολογία του στον ειδικό ανακριτή, σύμφωνα με πληροφορίες, επιβεβαίωσε τις καταγγελίες των Γεωργέα, Καλαΐτζίδη, Καλογέρη, ότι ο αγώνας ήταν χειραγωγημένος, σημειώνοντας ότι ενημερώθηκε για το γεγονός εκ των υστέρων.

Ειναι 100% σιγουρος πως στηθηκε, απλα το εμαθε μετα.Μεσα στον αγωνα δεν ηξερε τιποτα, αλλα μετα το μαθε.Δε ξερω τι μπορει να γινει με αυτα τα παλικαρια.

Lateralus
01-10-2015, 21:09
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12039646_1011919495495142_3284601622892311627_n.jp g?oh=c7efe1e39ed68723e58522598f4ac5e8&oe=56ABDA12
μαρτυρανε χωρις ξυλο

Eleni7
01-10-2015, 21:12
Αργυρουπολη λεει. Αξιολυπητοι. Ουτε ισα με Αστερα και Παοκ που παιζουν με Σαλκε και Ντορτμουντ.

Άγιος Πέτρος
01-10-2015, 21:22
Ελα ρε παιδιά, ο ΑΟΝΑ κάνει άλματα προόδου αυτή την περίοδο

Mits
02-10-2015, 00:29
Τελικα ειναι δυσκολο να νικας ακομα και τα δευτερα ομαδων οπως η Ντορτμουντ ε?
Πολυ ματι αυτος που εφερε τον Ολσεν :p
Γκολαρα λεει σημερα ο Μακ καλο χτυπημα κορνερ ειπαν ο Φορτουνης προχθες τελικα δεν μπορουν να το βγαλουν απο μεσα τους με τιποτα!

Eleni7
02-10-2015, 00:32
Τι εκανε το τερμα του Παοκ; Αν ειναι δυνατον.

Darkling
02-10-2015, 00:58
Για να μη λεμε μονο τα δικα μας κραξιματα, ο Κοσταντζο ειχε κανει ουτε τις μισες γκελες και τον στειλαμε για ψαρεμα. Ουτε τις μισες ομως.

duda-agelopouloi-v-span
02-10-2015, 01:05
διδαξαν ηθος τα ορκ

Darkling
02-10-2015, 01:09
καλα εισαι. δυστυχως δε θα παιχτει μπαλα την Κυριακη. γιατι αν παιζοταν μπαλα θα επεφτε καλο πηδημα.
τεσπα.

D.Rivers
02-10-2015, 02:14
Η πιο ωραία που έχει κάνει ήταν αυτή (στο 1.21) :D

YHFUeZNcW-A?t=1m21s

Virtuosofriend
02-10-2015, 14:03
tVPwSS3dt_U

rakos
02-10-2015, 14:59
Πηρε Ανοσικε η αεκουλα, καλος ψηλος

Eleni7
03-10-2015, 18:50
Ειδα τωρα το Παναθηναικος-Ουνιξ. Εληξε 89-74. Πολυ τριποντο ο Παναθηναικος. Ακομη και στην 2η πασα. Ειχε ομως καλο ποσοστο σημερα (πανω απο 55% και προς το τελος επεσε κιολλας, καποια στιγμη σουταρε με 70%+ παρακαλω). Γιανκοβιτς, Παβλοβιτς και Φελντειν σουταρουν φουλ.

Στην αμυνα απο οσο ειδα εχουν θεμα στα πικ εν ρολ με Ραντουλιτσα αλλα και στην αδυνατη πλευρα με τον Φελντειν. Ο Κουζμιτς ειναι πολυ πιο αξιοπιστος αμυντικα και δεν θα μου κανει εντυπωση σε μεγαλα ματς να παιρνει περισσοτερο χρονο απο τον Ραντουλιτσα (επιθετικα ομως δε μπορει να προσφερει κατι).

Jasone
03-10-2015, 19:10
ρε παιδιά παναιτωλικός πανιώνιος 0-4 απο το 7 στο 25!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

trust in who we are
03-10-2015, 19:13
ναι γιατι η λιβαδεια που το γυρισε στο 82 φυσιολογικο...

Eleni7
03-10-2015, 19:14
ρε παιδιά παναιτωλικός πανιώνιος 0-4 απο το 7 στο 25!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

Ελα ντε. Και επισης εντυπωσιακο ειναι και τα 3 γκολ της Λειβαδειας στην Κομοτηνη απο το 83' και μετα για να κερδισει τελικα 1-3.

edit: με προλαβαν :D

Darkling
03-10-2015, 19:53
Ο πανθρακικος παει για φουντο, εσεις λετε οτι θα καθοταν να φαει 3 απ το 80 και μετα?
δε ξερω. Θελω παραπανω πραγματα για να πω οτι κατι δεν παει καλα μ ενα ματς.
το ξερω οτι πρωτος εγω ειπα για το Βεροια - Αεκ, αλλα δε φταιω εγω που τα πινανε ολοι μαζι παρεα στη σουιτα του Σαββιδη 4 μερες πριν.

Οσο για το αλλο, Παναιτωλικος ειναι για τα μπαζα φετος.
Εδω καταφερε να του γυρισει ματς ο Αναστασιου το οποιο καθε φορα που γινεται, φημολογειται οτι το παμε για εθνικη αργια.
Και γενικα Παναιτωλικος, Αστερας και Ατρομητος ειναι τουλαχιστον μια σκαλα κατω φετος γεγονος που -δυστυχως- θα οδηγησει εκτος κι αν αλλαξει η κατασταση σε χειροτερο πρωταθλημα απο περσι.

Eleni7
03-10-2015, 20:19
Παντως ωρες-ωρες εκπλησσομαι με αυτα που βλεπω με τα ματια μου, και με αυτα που διαβαζω μετα τα παιχνιδι.

Λεει το Contra στην 1η σελιδα. "Καυτος Παναθηναικος στη Μοσχα κτλ κτλ". Και απο κατω "Παλι καλυτερος παικτης ο Ραντουλιτσα". Το ματς το ειδα οπως εγραψα και πιο πανω. Και παραλιγο να μου βγει το ματι με αυτη την προταση. Δηλαδη και στατιστικα να το παρεις μηπως μπορεσεις να πεις "ψεματα" σε καποιον που δεν ειδε το ματς (πραγματικα και διχως υπερβολη, ο Παναθηναικος με Κουζμιτς μεσα ηταν καλυτερος), ο Ραντουλιτσα δεν ειναι καν ο πρωτος σκορερ του Παναθηναικου ενω στην αμυνα γραφει Παραχουσκι 18π (8/10 σουτ, 8 ριμπαουντ). Πως στο Δια ηταν παλι (κιολλας) ο καλυτερος παικτης; Ουτε η Μπακουλη δε γραφει τετοια.

trust in who we are
03-10-2015, 20:23
μην ανησυχεις αυτοι σιγουρα δεν ειδαν το ματς!

trust in who we are
03-10-2015, 22:20
Ακουγοντας τους πανηγυρισμους των απεναντι (καινουριοι πρεπει να ειναι) ο βαζελος πρεπει τουλαχιστον να εχει σηκωσει καποια κουπα σημερα! Σκεφτομαι απ΄την αλλη οτι εχει χρονια να νικησει την ξανθη οποτε λογικο να χουν σηκωσει τη γειτονια! :p χοχοχοχοχο

Chrisk7
03-10-2015, 22:49
λογικα τα πανηγυρια,πηραν 2πλο με 0 φασεις σκατα ποδοσφαιρο κτλ

τα παραλογα ειναι που διαβαζω για 2 πεναλτι , εχθρικη διατησια και παει λεγοντας
πες πες κατι θα μεινει
αρχισαμε τα ομαδαρα αυριο κορυφη και τετοια

air josh
04-10-2015, 09:24
Ολα αυτα για την εχθρικη διαιτησια τα λενε για να καλυψουν την ανυπαρξια τους εντος των γηπεδων.Ετσι θα το πανε μεχρι το τελος με αποκορυφωμα τα ντερπι.Παντα μετα τον ορισμο θα βγαζουν ανακοινωσεις για ανπιθυμητους και παραγκες.Απλα ομως επειδη παραπατουν σε τεντομενο σχοινι στο πρωτο στραβο αποτελεσμα θα ερθουν τα λαικα δικαστηρια.

Darkling
04-10-2015, 10:42
η Ξανθη την πατησε σαν βλακας. Στην κατασταση που ειναι ο παο αν τον πιεσεις λιγο θα τον βαλεις απο κατω για πλακα.
αμα πας για το 0-0 σε καθε ματς, προπονηταρα Λουτσεσκου και συ, θα γινει το κορνερ στο 84' και τα λεγαμε.

rednorth7
04-10-2015, 11:04
http://www.sport24.gr/football/ellada/SuperLeague/megalo-diplo-me-telanter-o-panathhnaikos-1-0-thn-ksanthh.3698602.html

Τα σχολια ειναι ακραιως διασκεδαστικα.Δε μπορουν αλλο ρε.Το ΘΕΛΟΥΝ πλεον μεσα τους.

Jasone
04-10-2015, 23:02
Darkling. ΞΕΡΕΙΣ.

SuperSayian
04-10-2015, 23:04
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t34.0-12/12067353_10207935079482708_1563311258_n.jpg?oh=cc4 59a8c6651b9a6bfc3dae3ed756610&oe=56133471

Κλαίω....

Lateralus
04-10-2015, 23:11
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11143476_960735287302199_1363482876907404959_n.jpg ?oh=cb542f1703653883fd0ac728e862f3fb&oe=569836B5
Αλλος ένας πονεμένος οπαδός της Αρσεναλ ... Τι ναι αυτοι ρε? Ποσο βαθια τον εχουν μεσα τους

Achilles
04-10-2015, 23:19
το καροτο το χει παρκαρει πουθενα η ειναι στο στομα του??

stefanos
05-10-2015, 00:00
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/12088396_10200968247085019_1082087219089680428_n.j pg?oh=34f458512b9c6376ffbfbd4e19559683&oe=56A0D5B4&__gda__=1453286257_bc109a969a804454e88f49451081495 5

Chrisk7
05-10-2015, 00:40
Darkling. ΞΕΡΕΙΣ.

στο βαζελοφορουμ εχει ακαουντ, οχι στους ορκ

αυτοι ακομα με το βοσκακη θα ασχολουνται και τα αναποδα πλαγια, αντε στην καλυτερη να λενε στημενο το σημερινο

Eleni7
05-10-2015, 00:41
Darkling. ΞΕΡΕΙΣ.

στο βαζελοφορουμ εχει ακαουντ, οχι στους ορκ



Υπαρχει διαφορα; Ολοι με τον Παοκ θα ηταν σημερα χαχαχα

Jasone
05-10-2015, 00:43
ποιός ασχολείται με τα ορκ ρε? ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ θέλω ραπόρτο που φάγανε τα νύχια τους απο χθες μήπως γκελάρουμε.

Darkling
05-10-2015, 01:20
πλακα τους κανει ο γαυρος, δυστυχώς... Τουλαχιστον να αρπαξουν πολλα, να μπουν μεσα και να παιξουν με εμας χωρις κοσμο


(σ.σ. σχεδιο οπαδου που θελει να λεει την ομαδα του μεγαλη)


Ουτε φαουλ ουτε κιτρινη στο Σιοβα για τη σκαρια. Οκ, καταλαβαμε ποιος πρεπει να κερδισει σημερα.


2 ευκαιριες 2 γκολ ο φυσουνιακος πειραια. λογικα πρωτοσελιδο η σπορτγκει για ξεκωλυριο


(σ.σ. εννοειται ειμαστε και ντοπε σημερα, τι, δε το καταλαβατε?)

Να μην ξεχάσει επίσης ο παοκ σε 3 εβδομάδες με εμάς να θυμηθεί να παίξει για τη φανέλα το λαό τα τσιμέντα της τούμπας και την ιστορία του.

(σ.σ. εχει δικιο και γω κουραστηκα απ τα φιλικα στην Τουμπα)

Βλέπω Ρεαλ και κρατάω την ψυχική μου υγεία.
Ήρωες όσοι το βλέπετε.

Από την τελευταία ευκαιρία του πάοκ στο '75 με το ζόρι παίχτηκε ποδόσφαιρο κιόλας, σα να βολεύτηκαν και οι 2, μια χαρά.

(σ.σ. λολ)


.Φυσικά οι μπουγάτσες σήμερα δίνουν κώλο κανονικά..για να πάρουν με εμάς που τους καίει
μια ωραία διατησία.




Πραγματικο, ωραιο, αυθεντικο σπιτι του πονου.

Eleni7
05-10-2015, 01:30
χαχαχαχαχα "Βλεπω Ρεαλ και κρατω την ψυχικη μου υγεια"

Και στο τελος ισοφαριζει και η Ατλετικο. Πικρες παντου χαχαχαχαχα

sfakianos7
05-10-2015, 07:38
δαφνι λουκετο και απομονωση
ή εξορια

plextis
05-10-2015, 10:57
Τι πίνουν τα παληκαρια;
Ο αλλος λέει βολευτήκαν και οι 2 μια χαρα!! Ναι με το αποτέλεσμα αυτό περασε ο ΠΑΟΚ στην επόμενη φάση του CL. Για αυτό το κλάδεμα και οι αγκωνιές σε κάθε κεφαλία πήγαιναν σύννεφο.

Darkling
05-10-2015, 11:58
ας γραψουμε και καμμια αλλη μαλακια να περναει η ωρα και επειδη τωρα ειδα τις συγκεκριμενες φασεις.

αυτα που εκανε ο πανιωνιος στον παναιτωλικο καλο ειναι να μη γινονται.
οχι τιποτα αλλο ηταν και παληκαρισια νικη του αναστασιου εκει μεσα 1η αγωνιστικη. αμυνα παναιτωλικου μιλαμε για τριμπούρδελο.

sfakianos7
05-10-2015, 12:12
Τι πίνουν τα παληκαρια;
Ο αλλος λέει βολευτήκαν και οι 2 μια χαρα!! Ναι με το αποτέλεσμα αυτό περασε ο ΠΑΟΚ στην επόμενη φάση του CL. Για αυτό το κλάδεμα και οι αγκωνιές σε κάθε κεφαλία πήγαιναν σύννεφο.

ελα μωρε, λες και βλεπουν το ματς οι κατοικοι λαγουμιων..

plextis
05-10-2015, 13:53
Τι πίνουν τα παληκαρια;
Ο αλλος λέει βολευτήκαν και οι 2 μια χαρα!! Ναι με το αποτέλεσμα αυτό περασε ο ΠΑΟΚ στην επόμενη φάση του CL. Για αυτό το κλάδεμα και οι αγκωνιές σε κάθε κεφαλία πήγαιναν σύννεφο.

ελα μωρε, λες και βλεπουν το ματς οι κατοικοι λαγουμιων..

Μα για το συγκεκριμένο δεν χρειάζεται καν να δεις το ματς! Χασανε και βολευτήκανε λέει ο άλλος χαχαχα
Έλεος οχι μόνο δεν ξερουν από μπάλα αλλά δεν έχουν και μια στοιχειώδη λογική, πίθηκοι τελείως.

Darkling
05-10-2015, 13:55
να υπενθυμισω οτι μιλατε για τους τυπους που ισχυριζονται οτι εχουμε στημενους διαιτητες, παραρτηματα, μιλημενες νικες για το στοιχημα ΚΑΙ ντοπες ταυτοχρονα.

αν δεν ειχαμε τιποτα απ αυτα, με το ζορι γλυτωναμε υποβιβασμο νομιζω.

DCS7
05-10-2015, 14:26
ταυτόχρονα ενώ γίνονται όλα αυτά ξεπλένουμε χρήμα πουλώντας υπερεκτιμημένους παίχτες στο εξωτερικό. Παιχτες που είναι βασικοί στις ομάδες τους αλλά ποιος νοιάζεται... όλα γίνονται για το ξέπλυμα χρήματος απο εμπόριο ναρκωτικών και όπλων

Darkling
05-10-2015, 15:21
α ναι, το ξεχασα αυτο. ειναι το κυκλωμα Μπενφικα - Ρομα - Ολυμπιακος.
τωρα τελευταια (μετα το 2-3 δηλαδη) ειναι και η Αρσεναλ, διοτι πως αλλιως θα κληρωνομασταν συνεχεια μαζι της?

damianos
05-10-2015, 16:30
http://www.thepressproject.gr/article/82430/Antiproedros-tis-KAE-Panathinakos-o-Mpaltakos

lemmy85
05-10-2015, 16:47
α ναι, το ξεχασα αυτο. ειναι το κυκλωμα Μπενφικα - Ρομα - Ολυμπιακος.
τωρα τελευταια (μετα το 2-3 δηλαδη) ειναι και η Αρσεναλ, διοτι πως αλλιως θα κληρωνομασταν συνεχεια μαζι της?

Διεθνής η εγκληματική οργάνωση,χοντρέ ούτε η ιντερπολ δε σε ακουμπάει...Το γέλιο μ' αυτούς είναι ότι πιο πολύ τρέμουν αυτά που ΘΑ γίνουν και τα βλέπουν να έρχονται παρά με αυτά βιώνουν κάθε χρόνο..

sfakianos7
05-10-2015, 17:03
http://www.thepressproject.gr/article/82430/Antiproedros-tis-KAE-Panathinakos-o-Mpaltakos

νταμπλ ο παναθηναικος, παρακατω

DCS7
05-10-2015, 21:00
α ναι, το ξεχασα αυτο. ειναι το κυκλωμα Μπενφικα - Ρομα - Ολυμπιακος.
τωρα τελευταια (μετα το 2-3 δηλαδη) ειναι και η Αρσεναλ, διοτι πως αλλιως θα κληρωνομασταν συνεχεια μαζι της?

Διεθνής η εγκληματική οργάνωση,χοντρέ ούτε η ιντερπολ δε σε ακουμπάει...Το γέλιο μ' αυτούς είναι ότι πιο πολύ τρέμουν αυτά που ΘΑ γίνουν και τα βλέπουν να έρχονται παρά με αυτά βιώνουν κάθε χρόνο..

δεν μας ακουμπάει κανείς. Έχουμε και τον Πλατινί να μας καλύπτει ο οποίος έχει στο πλάι του τον γιο του Σαββα να τον κατευθύνει. Μεσω της ΟΥΕΦΑ λοιπόν ελέγχουμε τα παγκόσμια αθλητικά δικαιοδοτικα όργανα που απορρίπτουν συνεχώς τις ενστάσεις του αλαφούζου δέμενες με τα αδιάψευστα στοιχεία προσφέρει ο κεκες ο σαγώνιας.

Darkling
06-10-2015, 10:34
1. Ξυπνας το πρωι.
2. Δεν εχεις πιει καφε.
3. Το ματι σου πεφτει σε αρθρο με αυτο εδω το κομματι μεσα.


Κάτι περίπου σαν τον ρόλο που είχε ο Πίρλο όταν έπαιζε στην Γιουβέντους, ως δεύτερος αμυντικός μέσος. Και φυσικά ο Μάνταλος έχει όλα τα προσόντα και την ποιότητα, προκειμένου να ανταποκριθεί στον ρόλο αυτόν.

4. Γαμας τον καφε
5. Ψαχνεις ουισκι.

sfakianos7
06-10-2015, 11:41
εχουν αρχισει να αλωνιζουν παλι, μετα το διπλο με την Ξανθη οι υποστηρικτες τοπικης ομαδας των Αμπελοκηπων
ουτε μια μικρη τοσηδα χαρα δε πρεπει να παιρνουν αληθεια, εχω δει τρελα πραματα
αν και φετο η ομαδα θα τους τα κλεισει τα στοματα
στο ποδοσφαιρο
στο μπασκετ με μπαλτακο δυσκολα
και καθονται και χαιρονται τα βλαμμενα
που εχουν τετοιο αντιπροεδρο

Mits
06-10-2015, 12:26
1. Ξυπνας το πρωι.
2. Δεν εχεις πιει καφε.
3. Το ματι σου πεφτει σε αρθρο με αυτο εδω το κομματι μεσα.


Κάτι περίπου σαν τον ρόλο που είχε ο Πίρλο όταν έπαιζε στην Γιουβέντους, ως δεύτερος αμυντικός μέσος. Και φυσικά ο Μάνταλος έχει όλα τα προσόντα και την ποιότητα, προκειμένου να ανταποκριθεί στον ρόλο αυτόν.

4. Γαμας τον καφε
5. Ψαχνεις ουισκι.

Κατι παρομοιο περασα οταν επεσε το ματι μου στον καλυτερο βαζελο της τριετιας που ειναι καταδικασμενος για πρωταθλημα :p

dora7
06-10-2015, 13:28
1. Ξυπνας το πρωι.
2. Δεν εχεις πιει καφε.
3. Το ματι σου πεφτει σε αρθρο με αυτο εδω το κομματι μεσα.


Κάτι περίπου σαν τον ρόλο που είχε ο Πίρλο όταν έπαιζε στην Γιουβέντους, ως δεύτερος αμυντικός μέσος. Και φυσικά ο Μάνταλος έχει όλα τα προσόντα και την ποιότητα, προκειμένου να ανταποκριθεί στον ρόλο αυτόν.

4. Γαμας τον καφε
5. Ψαχνεις ουισκι.

Κατι παρομοιο περασα οταν επεσε το ματι μου στον καλυτερο βαζελο της τριετιας που ειναι καταδικασμενος για πρωταθλημα :p

γαμω την καταδικη του!!!! :p:p

Darkling
06-10-2015, 13:45
ρωτα το αεκακι σου, τετοια τους λενε και χαιρονται?

Άγιος Πέτρος
06-10-2015, 14:53
Δεύτερη σερί δήλωση του Παπά για τον Ολυμπιακό. Ναι καλά έκανε και είπε ό,τι είπε, δεν ήταν οπαδιλίκι κλπ κλπ

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/pappas-ston-olympiako-pote.3702098.html


Διαβάζω και δηλώσεις Χαραλαμπόπουλου. Πιο μετρημένος, λιγότερο τουπέ (που να λέμε τα σύκα σύκα, πιο πολλά πράγματα έχει πετύχει στην καριέρα του μέχρι στιγμής από τον παππά) και λιγότερο οπαδιλίκι.

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/xaralampopoylos-na-dwsw-to-kati-parapanw.3703211.html

manoskol
06-10-2015, 15:41
Καλα ας παιξει μια χρονια ολοκληρη σοβαρο μπασκετ...και ας αφησει τις δηλώσεις γιατι τονε βλέπω του χρόνο σε κανα νιονιο πάλι...

dora7
06-10-2015, 19:14
ρωτα το αεκακι σου, τετοια τους λενε και χαιρονται?

πρωτον ουισκι θελω για να αντικρισω και μονο το Μανταλο....:p

δευτερον ρε τα πιστευουν με τετοια προσηλωση που ειναι απο μονοι τους κοινωνικο φαινομενο....δλδ ακουω τρεις φορες την ημερα το επαναστατικο συνθημα "ειναι διαφορετικο να εισαι αεκ" του στυλ οτι ειστε ολοι πλεμπα κι εμεις ημιθεοι τουλαχιστον και πια απλα κουναω ειρωνικα το κεφαλι εχω βαρεθει....:D:p

rakos
07-10-2015, 19:02
αμα βρειτε λινκ για το αρης κουλα ριχτε

ΗΛΙΑΣ
07-10-2015, 19:03
Γαμημενη νοβα

Eleni7
07-10-2015, 20:19
Ωραιο ματς το Αρης-Αεκ μεχρι τωρα. Οχι κατι τρελο απο αποψη ποιοτητας φυσικα, αλλα εχει πολυ ξυλο και παθος. Χαμος γινεται.

Eleni7
07-10-2015, 20:42
χαχαχαχαχα κλαιω. Παει η μπασκετα.

tmac
07-10-2015, 20:44
ουτε την μπασκετα δεν στερεωνουν οι μαλακες οι μπουγατσες??
ετσι κ καρφωνε κανενας ντεαντρε τζορνταν σε αυτη θα ειχε σκοτωθει ο ανθρωπος απο μπασκετα.

Eleni7
07-10-2015, 20:48
Ναι οντως, ο παικτης του Αρη δε φανηκε να την τραβαει με δυναμη, ουτε να κρεμεται για ωρα. Μολις καρφωσε αυτη εφυγε αμεσως.

LFO
07-10-2015, 22:20
Τρομερο ματς, ισοδυναμα τα κατσικια της Θεσσαλονικης με τα γιδια της Αθηνας

Eleni7
07-10-2015, 22:28
Το πηρε ο Χαγκινς μονος του.

dora7
07-10-2015, 22:30
πολύ κλαμα τωρα οι κουλες....

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
07-10-2015, 22:33
πολύ κλαμα τωρα οι κουλες....

Αχ..

Eleni7
07-10-2015, 22:33
πολύ κλαμα τωρα οι κουλες....

Δεν ηρθανε.

Eleni7
07-10-2015, 23:00
Ενσταση η "ηθικη" Κουλαχαχαχαχαχαχαχαχα

BabisKyr
07-10-2015, 23:42
Ηθικούλα και τα μυαλά στα κάγκελα...

lemmy85
08-10-2015, 01:02
Μόνο οι γαύροι τα κάνουν αυτά, οι "είναι αλλιώς να είσαι αεκ" δεν παίζει...ΟΥΣΤ ΡΕ

duda-agelopouloi-v-span
08-10-2015, 01:04
ειναι διαφορετικο να εισαι αεκ

Άγιος Πέτρος
08-10-2015, 02:12
Δικαίωση για το Δίπλαρο

kseplenhs
08-10-2015, 10:51
Δεν βάζω λινκ φυσικά για ευνόητους λόγους αλλά μετά και το χθεσινό πελάτωμα του ρούλη στην κούλα,βγήκε ο μπασκετικός άβερελ να πουλήσει στήριξη γράφοντας:

Τον προπονητή που χάρισε στην ΑΕΚ το τελευταίο πρωτάθλημά της κι έκτοτε παραμένει ενεργό μέλος της πανευρωπαϊκής μπασκετικής κοινότητας κι όχι ένα γέρικο σοφό κουφάρι που αναπολεί τα μεγαλεία του παρελθόντος.
Το οποίο αν το πάρεις απο την αντίθετη,έτσι ακριβώς θα χαρακτήριζαν οι 9 στους 10 τον σάκοτα πριν επανεμφανιστεί και υπογράψει στην αεκ.Ο 1 στους 10 δεν θα τον θυμόταν καν λόγω νεαρού της ηλικίας.Του ίδιου όχι του σάκοτα.

Άγιος Πέτρος
08-10-2015, 13:19
http://www.eurohoops.net/wp-content/uploads/2015/10/panionios2015-16.jpg

Οι Bulls Νέας Σμύρνης

rednorth7
08-10-2015, 20:14
Μπάμπης Χριστόγλου
15 mins ·

300. Λεβέντες πήγαν να αποθεώσουν τον ΠΑΟ και θεώρησαν καλό να με χτυπήσουν για να τους πάει γούρι ΜΑΛΙΣΤΑ μαλλον τους είχε βάλει ο Μαρινακης είμαι καλα και θα συνεχίσω αυτο που ξέρουν χρονια ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ

manoskol
09-10-2015, 00:38
ο πρόεδρος της ΚΑΕ Παναθηναϊκός Μάνος Παπαδόπουλος έκανε την ακόλουθη δήλωση στα αποδυτήρια του ΣΕΦ μετά το τέλος του προημιτελικού κυπέλλου.

“Πέρυσι είχαμε πει ότι θα φτιάξουμε μια ομάδα που θα είναι ικανή να κερδίζει κάτω από όλες τις συνθήκες, ακόμα και την διαιτησία. αυτό έγινε σήμερα”

Την επόμενη φορα ολα τα καλάθια με βολες ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!

sfakianos7
09-10-2015, 00:42
το σανο παει αβερτα
σε λιγο θα λενε κοκκινη παραγκα στο μπασκετ και θα το εννοουν

2-3 σαλιγκαρια που ειδα παντως λεγανε εδω δεν εχει επο και τετοια
ε ρε σκατοφαρα

Joshua_Grant
11-10-2015, 15:38
https://pbs.twimg.com/media/CQ-I7w4WsAAP310.jpg:large

XAXAXAXAXA.

Mόνο σε εσάς είδωλο.

ΜΩΡΗ.

Darkling
11-10-2015, 15:39
δεν εχω θεμα και που εβαλε φουστα σε καποια φαση μοδας.

γενικα ομως, μιλαμε για τρελο κιτσαριο.

AIR J..
11-10-2015, 17:33
Έχουμε κανα λινκ για το Άρης-ΠΑΟ?

rakos
11-10-2015, 17:36
@@

κλασικα βουντου οι ζελες, εμεινε εκτος με πυρετο ο Χαγκινς για τον αρη

sfakianos7
11-10-2015, 17:38
τους το κανει ο Αρης ομως

Eleni7
11-10-2015, 17:38
Απιστευτο οτι χασαμε απο αυτους. Δε χωνευεται. Θα το παρουν λογικα το ματσακι σημερα (κατι θα κανουν και τα κορακια) αλλα ο Αρης ειναι καλυτερος μεχρι τωρα και χωρις να παιζει ο βασικος ψηλος του.

userNOname7
11-10-2015, 17:56
39-35 στο ημίχρονο μπροστά ο Αρης..