PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

damon7
06-04-2012, 16:04
στο ΣΕΦ υπάρχει και το άλλο φαινόμενο, που το πέταλο απέναντι από εκεί που κάθονται οι οργανωμένοι είναι σα στοιχειωμένο. Όλοι αποφεύγουν να κάθονται εκεί, και μαζεύονται είτε στους οργανωμένους, είτε στο πάνω διάζωμα, στο κέντρο


Συμφωνώ απόλυτα και δεν είναι καθόλου ωραία εικόνα.Καλό λοιπόν θα ήταν,ενόψει τελικών να "ζωντανέψει" και αυτό το πέταλο όπως στη μπάλα
και να υπάρχει ωραία κερκίδα.Αν και χλωμό το κόβω,καθώς πλέον οι οργανωμένοι έχουν μεταφερθεί σχεδόν πίσω από τον πάγκο του Ολυμπιακού.
Εγώ είμαι από επαρχία πάντως και θα γούσταρα να γινόταν πυρήνας και
στο νεκρό αυτό χώρο.

Lavor7
06-04-2012, 16:10
Στο ΟΑΚΑ λόγω κοντινής απόστασης πηγαίνω συχνά,ειδικά σε παιχνίδια Ευρωλίγκας.Αυτό που έγινε χθες δεν το έχω ξαναδεί.Τουλάχιστον 6 - 7.000 παραπάνω άτομα,πολλοί να κρέμονται από στύλους και να βρίσκονται στον αέρα και πολλοί να χαπακώνονται επί τόπου σε γωνίες στο πάνω διάζωμα.Επίσης,επειδή έτυχε χθες να πάω στο ΣΕΦ στο ημίχρονο,η καγκελόπορτα της 7 ήταν κλειστη(ορθά) και την άνοιξαν όταν δείξαμε τα διαρκείας.

stefanos
06-04-2012, 16:14
8 φιλοι μου πηγαν οακα χτες,οι 2 εξ αυτων με τις κοπελες τους,μονο οι 2 που ειχαν διαρκειας,οι υπολοιποι 6 ξερανε απλα οτι θα μπουν ετσι...

userNOname7
06-04-2012, 16:23
παιδια δεν συγκρινεται το χθεσινο που εγινε στο Οακα οσον αφορα τον κοσμο..με το δικο μας αγωνα με την σιεννα..Ανεκαθεν αυτο γινοταν στους αγωνες του βαζελου...γνωριζω απο φιλους βαζελους που πανε και χωρις να εχουν εισητηριο..

deninho
06-04-2012, 16:39
Επίσης,επειδή έτυχε χθες να πάω στο ΣΕΦ στο ημίχρονο,η καγκελόπορτα της 7 ήταν κλειστη(ορθά) και την άνοιξαν όταν δείξαμε τα διαρκείας.

ε, στο σεφ έχουμε φτάσει στο τελείως αντίθετο άκρο. Πέρσι, τη μέρα που είχαν έρθει τα red arrows κάτω στη βουλιαγμένη, είχα κατέβει με τον πατέρα μου, και είπαμε μετά να πάμε να δούμε το ματς με τον Άρη που ήταν εκείνη τη μέρα. Και ενώ είμασταν με διαρκείας (ένα, το δικό μου), δε μας άφησαν να μπούμε μαζί. Πήγα και πήρα εισιτήριο, και είπα να μπω από την 3 (που είναι το διαρκείας και με περίμενε ο φάδερ) αντί για την 4 που ήταν το εισιτήριο, και δε με άφησε ο μλκας ο σεκιουριτάς (ήταν ο ίδιος)
Συνολικά στο γήπεδο να ήμασταν 2000 άτομα. Και μάλλον λέω πολλά.

Δεν λέω να μπαίνει όποιος θέλει, αλλά για όνομα του θεού, μην ταλαιπωρούμε τους 2000 που πάνε και βλέπουν τα ματς βρέχει χιονίσει.

Και χθες που ήμουν με τη φωτογραφική, έκανα μαλακία που ρώταγα τους σεκιουριτάδες. Έτσι όπως με έβλεπαν, μου έλεγαν περάστε, και ο βλάκας τους έλεγα ότι δεν είμαι επαγγελματίας αλλά το κάνω για χόμπι και μου έλεγαν ότι δεν επιτρέπεται...

damon7
12-04-2012, 13:57
Όλη η ιστορία σας, ένα ψέμα

Written by 1925



Κάποτε μας λέγατε, γιατί μετράμε τα πρωταθλήματα πριν το 1960 και οτι παίζαμε με τις ομάδες του Πειραιά για να πάμε στα τελικά του Πανελληνίου πρωταθλήματος και σας βρίσκαμε κουρασμένους ενώ εμείς ήμασταν ξεκούραστοι (βρε τι μου θυμίζει αυτό?)...Τώρα ανακαλύψατε, πρωταθλήματα που αντιμετωπίζατε το Γουδί και τα παρατρεχάμενα συνοικιακά σωματεία και στα οποία έχετε αλλάξει 4 ονόματα, και άλλα τόσα εμβλήματα και χρώματα στην φανέλα, μέχρι να πάρετε την κανονική σας ονομασία, την οποία την πήρατε το 1924...

Εμείς οριοθετούμε ως ημερομηνία ίδρυσής μας, την μέρα που πήραμε το όνομά μας και τα χρώματά μας...ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ... Με την δική σας λογική, έπρεπε να έχουμε ημερομηνία ίδρυσης το 1894, που ιδρύθηκε ο πειραϊκός Σύνδεσμος...

Μετά περάσαμε στο παραμύθι των 500 τίτλων, το οποίο αρχίσατε σιγά σιγά να μαζεύετε, αφού ήταν παραμύθι της χαλιμάς...Μισοί τίτλοι λάθος, άλλοι ατομικοί, άλλοι ανύπαρκτοι και πάει λέγοντας... Εντάξει κατανοούμε την στέρησή σας, και την προσπάθεια να εξομοιώσετε την κυριαρχία του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στα 3 απο τα 4 βασικά ανδρικά ομαδικά αθλήματα, με την κυριαρχία σας στην Σκοποβολή, την Ποδηλασία, το Σκάκι, το μοντέρνο πένταθλο και ενδεχομένως και το πλέξιμο... Τελικά εκείνο το πρωτάθλημα του subbuteo και του μπιλιάρδου που είχατε στους 500φευγα, θα τα μετρήσετε ή και αυτά ήταν τελικά μούφα??

Για να τελειώνει το παραμύθι και επειδή αρκετά τράβηξε το αστείο βάλτε καλά στο μυαλό σας τις παρακάτω διαφορές μας

1) Ιδρύθηκα το 1925, με ερυθρόλευκα χρώματα και με λένε 87 χρόνια τώρα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
- Ιδρύθηκες το 1908, έχεις αλλάξει 4 ονόματα ( ΠΟΑ, ΠΠΟ, ΠΠΑΟ, ΠΑΟ), 3 εμβλήματα και 3 χρώματα... ( Δεν κάνει για εσάς το κόκκινο, καλά κάνατε και το αφήσατε)

2) 500 πανελλήνιοι τίτλοι δεν υπάρχουν... Σε μπάλα, βόλει, πόλο ΑΝΔΡΩΝ σε έχω απο κάτω... Επίσης σε έχω απο κάτω και σε άλλα αθλήματα (Κολύμβηση, πινγκ πονγκ, Πάλη κτλ), παροτι κάνετε φιλότιμες προσπάθειες να βαφτίζεται πανελλήνιους, ανεπίσημους τίτλους...

3) Στις μεταξύ μας νίκες σε έχω απο κάτω και με τα γυναικεία μέσα, που είναι και τα αγαπημένα σας τμήματα...Ως και σήμερα, 333-264 οι νίκες... (Σε πανελλήνιο και επίσημο επίπεδο...εσείς βάλτε και τα φιλικά μέσα και τα τοπικά, μπας και μειώσετε την διαφορά...)

4) Κάντε όση προπαγάνδα θέλετε, για να πείσετε τον κόσμο, οτι είστε μεγαλύτερος Σύλλογος και πιο ιστορικός, γιατί μας περνάτε στην σούμα απο τα αθλήματα που γίνατε προφανώς παναθηναικοί... Την Σκοποβολή, την τοξοβολία και την Ποδηλασία... Πείστε κανέναν άσχετο οτι είμαστε η ομάδα της χούντας (χαχαχαχαχαχαχα, γελάσαμε πάλι...), οτι ότι παίρνουμε εμείς είναι στημένο ενώ εσάς είναι όλα καθαρά (χαχαχαχαχαχαχα....)

και ψάξτε 104 χρόνια μετά να βρείτε πώς σας λένε και πότε ιδρυθήκατε...

Ο αυτοκράτορας είναι ένας και λέγεται ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ... ( απο την μέρα που γεννήθηκε...)


http://www.ultras.gr/history/item/1151-%CF%8C%CE%BB%CE%B7-%CE%B7-%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CF%88%CE%AD%CE%BC%CE%B1

stefanos
12-04-2012, 18:03
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20120411/engine/assets_LARGE_t_1041_105678813_type12450.jpg δεν απεχει κ πολυ απο τις γελοιες δικαιολογιες που ακουγονται ενωπιον των αθλητικων δικαστων...

http://www.onsports.gr/media/k2/items/cache/44160f516fa733d18b9ba7cdfc9e0f50_XL.jpg

http://www.onsports.gr/media/k2/items/cache/c9e9da868c4b02b222c821294e717dfd_XL.jpg

http://www.onsports.gr/media/k2/items/cache/4c919fe1f64397498b14a68862a9bb12_XL.jpg

DON
18-04-2012, 11:07
1. basketball player
2. gay
3. Panathinaikos

Τυχαίο? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.

cXghHiJTU7I

deninho
19-04-2012, 11:45
http://www.sport24.gr/football/ellada/hthelan_na_kapsoyn_poulman_toy_olympiakou.1739239. html

what the fuck? Έχει ξεφύγει η κατάσταση......

Eleni7
19-04-2012, 11:48
Καπου διαβασα οτι ειχαν σκοπο να ριξουν και στους Αρειανους που ανεβαιναν απο Αγρινιο.

Ο ενας απο τους συλληφθεντες ειναι γιος δικαστικου.Θα τον σωσει ο πατερουλης λογικα

deninho
20-04-2012, 14:59
http://www.sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/oi_paiktes_den_tha_meinoyn_paiania_logw_perikopwn_ sto_faghto.1741014.html

Οι παίκτες δεν θα μείνουν Παιανία λόγω περικοπών στο φαγητό!...

έχουν βαρέσει διάλυση, και δεν το έχουν καταλάβει...

kopitis
22-04-2012, 21:55
πούστη εργοτέλη(βασικά δεν μου φταίει η ομάδα) πουλο!!!!!!!!
να προσέχεις που ανοίγεις τα πόδια όταν κι αν έρθεις προς τα πάνω παλι

tt7
22-04-2012, 22:15
Δεν φταίει το σωματείο σε κάτι..Απλά ο Παπουτσάκης πληρώνει την εμμονή του μέχρι αηδίας στον Καραγεωργίου ακόμα και όταν οι πάντες του έλεγαν τα καμώματα του...

Στηρίζουμε τον προπονητή ντάξει, αλλά όταν έχεις τόσα χρόνια τέτοιο ρόστερ και δεν κάνεις την υπέρβαση ενώ παράλληλα περνάνε σαν αέρας ΠΑΟΚ και ΠΑΟ κάθε χρόνο θα έπρεπε να είχες προβληματιστεί.

Κρίμα, θα μείνουν κατηγορία ο Κομπότης που χρωστάει σε όποιον μιλάει ελληνικά και ο άλλος της Κέρκυρας...Αλλά όταν σε πιάνει το Κρητικό πείσμα αυτά παθαίνεις..

christos
22-04-2012, 22:22
Τριφύλλι... δαγκωτό!
Παρασκευή, 20-04-2012 17:20
Το «Παναθηναϊκό Κίνημα» θα είναι η φωνή των «πράσινων» στις επόμενες εκλογές, με ψηφοδέλτια στην περιφέρεια της Αττικής.

Ο κόσμος του Παναθηναϊκού για ακόμη μία φορά απέδειξε για ποιο λόγο είναι έτη φωτός μπροστά από όλους τους υπόλοιπους. Μετά από τόσες και τόσες πρωτοποριακές κινήσεις στις οποίες έχει προβεί όλα αυτά τα χρόνια, πλέον προσέθεσε ακόμη μία στο ενεργητικό της... Αυτή της δημιουργίας ενός κόμματος που θα κατέβει στις βουλευτικές εκλογές που είναι προγραμματισμένες για τις 6 Μαΐου.


Το όνομα του είναι «Παναθηναϊκό Kίνημα», με πρόεδρο τον Γιώργο Μπέτσικα και προς το παρόν θα έχει ψηφοδέλτια στην Α' και Β' Αθηνών, αλλά και στο υπόλοιπο της Αττικής. Πρόθεση των «πράσινων» ήταν να υπάρχουν και σε όλες τις άλλες περιοχές της Ελλάδας, όμως παρά την ύπαρξη στελεχών, κάτι τέτοιο δεν κατέστη δυνατό λόγω έλλειψης χρονικών περιθωρίων. Αν χρειαστούν όμως επαναληπτικές τότε θα πρέπει να θεωρείται δεδομένο πως η κίνηση θα είναι Πανελλαδικής... εμβέλειας.

Το κόμμα αποτελείται από φίλους του «τριφυλλιού» και μέσα στις επόμενες ημέρες θα γίνει η επίσημη παρουσίαση, στον «Τάφο του Ινδού»...

leoforos.gr


hahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha hhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hha

μπορει να πεθανω απο τα γελια....

tt7
23-04-2012, 13:10
http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/panathinaikos/synenteyksh-omprantovits-itoudh-sto-contra-gr-videos-photos.1742069.html

Δείτε το βίντεο με την ερώτηση περί Σπανούλη...Θίχτηκε ο Ζοτς και το παπαδοπαίδι του..Σιχάματα...

υ.γ : O Ιτούδης είναι πραγματικά σιχαμένος και γλύφτης..Ότι πει το αφεντικό..

Eleni7
23-04-2012, 13:22
Ο Σπανουλης εφυγε πριν 2 χρονια,τους εχουν ρωτησει 1 εκατομμυριο φορες και ολο απεφευγαν να απαντησουν,και θυμηθηκαν να τα πουν ολα αυτα τωρα,παραμονες του Φ4 και των πιο κρισιμων τελικων των τελευταιων χρονων (με την εννοια οτι υπαρχει περιπτωση να ειναι οι τελευταιοι των Γιαννακοπουλων/Ομπραντοβιτς);Ο Ζοτς φετος εχει κανει μπαραζ κινησεων πανικου....

BON
23-04-2012, 13:26
για πειτε τι είπαν για όσους είναι δουλειά και δεν έχουν ήχο.

tt7
23-04-2012, 13:27
Το πιο σιχαμένο στην όλη υπόθεση είναι η τακτική του Ζοτς...Ρε παιδιά πρώτη φορά στην ζωή μου βλέπω κάποιον να του παίρνουν συνέντευξη και να μην κοιτάει ΠΟΤΕ τον δημοσιογράφο..Λες και είναι ο Μεγαλειότατος και απαντάει μέσω του Πρωθυπουργού..

Ούτε Βυζαντινός Αυτοκράτοτορας τέτοια έπαρση...

υ.γ: Ελένη κινήσεις πανικού δεν είναι...Ξέρουν καλα τι κάνουν οι δύο τους...Όπως επίσης και η απάντηση του Ιτούδη: ''ο Σπανούλης σε έβαλε να κάνεις αυτή την ερώτηση??''

Α ρε Ιτούδη θες να το παίξεις και συ σημαντικός βρε κακομοίρη αλλά όλοι σαν διερμηνέα σε βλέπουν....

Eleni7
23-04-2012, 13:33
Απλα tt δεν μας ειχαν συνηθησει σε τετοιες κινησεις στο παρελθον.Το παιζανε πολυ υπερανω.Φετος εχουν κανει σχολιασμους/"επιθεσεις" προς ολες τις κατευθυνσεις....


ΥΓ.Αυτοι που κοιτανε την ωρα της συνεντευξης;Εχουν τηλεοραση μπροστα;ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

GEMAN7
23-04-2012, 13:44
sFcXqmvLzaQ

ΔΟΝ
23-04-2012, 13:46
ΤΟΜΠΟΛΑ

stefanos
23-04-2012, 13:59
οσο κ να με εκνευριζουν ο μελιτζανης με το τσιρακι του, εγω διεκρινα μια διαθεση να μην θελουν να απαντησουν για τον Σπανουλη,με το ζορι το κανανε,και αν τα πραγματα εχουν γινει οπως τα λενε,σορυ κιολας αλλα δεν τους βρισκω αδικο.. υγ.προς ττ7,ειμαι λιβαδειτης κ ξερω καποια πραγματα,οπως οτι ο κομποτης ειναι εκνευριστικος,χαζομαγκακος κ αθυροστομος,σε πληροφορω ομως οτι δεν χρωσταει γιατι αν ειναι σε κατι καλος ειναι στην οικονομικη διαχειρηση,τσιφουτακο τον λες αλλα τους παιχτες τους πληρωνει,κ επισης αξιζε να σωθει ο λεβαδειακος γιατι ειχε καλη ομαδα κ επαιζε κ τεταρτη -κυριακη,οσο για τον καλογιαννη της κερκυρας για το χωρο του ποδοσφαιρου τουλαχιστον δεν εχω ακουσει αρνητικα σχολια..οπως βρισκω συμπαθητικη φυσιογνωμια και τον παπουτσακη.

userNOname7
23-04-2012, 14:03
Συνέντευξη Ομπράντοβιτς-Ιτούδη: Το μέλλον τους, ο Κιριλένκο, ο Γκάλης και ο Σπανούλης
Η συνέντευξη των Ομπράντοβιτς – Ιτούδη μέσα από 2698 λέξεις. Διαβάστε με κάθε λεπτομέρεια τι δήλωσαν οι δύο προπονητές του Παναθηναϊκού, για το F4 και τον Κιριλένκο, για τη σχέση οργής με τον Σπανούλη, για τη βία στα γήπεδα και τους δημοσιογράφους. Αποκαλυπτική συνέντευξη στο Contra.gr.



- Είχατε πει ότι δεν θα χαιρετούσατε τον Σπανούλη στο δρόμο. Γιατί;

Ομπράντοβιτς: Δεν χρειάζεται να κάνω κανένα σχόλιο. Δεν θα τον χαιρετήσω.

- Γιατί υπάρχει ακόμη αυτή η αντιπαράθεση;

Oμπράντοβιτς: Ξέρει ο ίδιος για ποιο λόγο, γιατί δεν θα τον χαιρετούσα, δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε.

- Περιμένετε ένα συγγνώμη από τον Σπανούλη;

Ομπράντοβιτς: Δεν πιστεύω ότι υπάρχει αυτό ως θέμα. Δεν χρειάζεται να το κάνουμε θέμα, ούτε εσύ να το κάνεις θέμα. Να το αναπαράγεις.

- Εσύ Δημήτρη Ιτούδη θα τον χαιρετούσες;

Ιτούδης: Γιατί να τον χαιρετήσω; Αυτός θα με χαιρετούσε; Απορώ γιατί το χρησιμοποιείς αυτό το θέμα.

Ομπράντοβιτς: Αν θες να το κάνουμε θέμα (επεμβαίνει εκνευρισμένος), ας το κάνουμε. Διαφωνώ όμως με αυτό το θέμα.

Ιτούδης: Είχαμε μια ωραία συζήτηση και εσύ γυρνάς το θέμα σε ένα άνθρωπο και για το αν θα τον χαιρετούσαμε. Εδώ συνέβησαν πράγματα και θάματα εκείνο το καλοκαίρι, εμείς είμαστε άνθρωποι που ακολουθούμε αυτό που λέμε και όταν ιδιαίτερα έχει να κάνει με την δουλειά μας, δεν λέμε και ξελέμε. Αφού θες λοιπόν να τα αναπαράγεις, δεν ξέρω ποιος είναι ο στόχος σου, δεν ξέρω αν δεν σε έχει βάλει ο Σπανούλης να το κάνεις αυτό το πράγμα.

- Coach, αυτό που είπες τώρα δεν ισχύει!

Ιτούδης: Τότε άσε με να μιλήσω. Αφού την έκανες την ερώτηση, θα πάρεις μία απάντηση.

- Όμως δεν ισχύει αυτό που είπες.

Ιτούδης: Δεν είπα, ρώτησα.

- Σαφώς, στο ξαναλέω όμως, δεν με έβαλε ο Σπανούλης.

Ιτούδης: Άρα λοιπόν, αφού δεν υπάρχει αυτό το θέμα, δεν υφίσταται τέτοιο θέμα, έχουμε εδώ τόσους αθλητές, ρώτα γι' αυτούς. Ο Σπανούλης είναι αθλητής άλλης ομάδας, δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε. Να σου πω όμως την ιστορία αφού τη θες. Εκείνη την περίοδο υπήρχε μια διαπραγμάτευση και από την πλευρά της διοίκησης υπήρχε μια προσφορά η οποία κάλυπτε πλήρως το τι περιμέναμε εμείς να κάνει ως προσφορά η διοίκηση σε αυτόν τον αθλητή. Για την αξία του, για την προσφορά του στον σύλλογο. Ήταν μια πολύ καλή προσφορά, του ύψους και της αίγλης που αρμόζει σε έναν τέτοιο αθλητή. Προσφορά η οποία ικανοποιούσε τον προπονητή Ομπράντοβιτς, τον προπονητή Ιτούδη και το σωματείο. Ο Βασίλης Σπανούλης βοήθησε τα μέγιστα τον Παναθηναϊκό, όπως και ο Παναθηναϊκός τον Βασίλη Σπανούλη. Έδωσε τίτλους, έπαιξε εκπληκτικά και ο Βασίλης εξελίχθηκε και ως αθλητής και ως άνθρωπος μέσα από αυτή την οικογένεια που λέγεται Παναθηναϊκός. Έγινε λοιπόν μια εκπληκτική προσφορά, είχαμε συζητήσεις με τον παίκτη, ιδιαίτερα εγώ, ο Ζέλικο είχε μία συζήτηση μαζί του και με τον ατζέντη του. Στη συζήτηση που έγινε 21 Ιουνίου ελέχθη ότι είναι ικανοποιημένος με την προσφορά που και εμείς είμαστε ικανοποιημένοι. Και να σου πω δεν περιμέναμε τόσο μεγάλη προσφορά από τη διοίκηση, για τρία χρόνια συνεργασία. Στη συζήτηση που έκανε ο Ζέλικο και εγώ άλλες 5-6 φορές με τον Σπανούλη, είχαμε μια θετική αύρα, μια θετική στάση για την προσφορά αυτή. Μίλησε (Ομπράντοβιτς) μετά με τον ατζέντη του κυρίου Σπανούλη για να επιβεβαιώσει αυτό το κομμάτι, μείναμε στις 21 Ιουνίου, ότι ο Βασίλης χρειάζεται τρεις ημέρες για να απαντήσει, σεβαστό και 5 και 10 μέρες για να αποφασίσει, είναι μια απόφαση ζωής. Εννοείται. Αν θυμάμαι εκείνη την εποχή παντρευόταν και ο αδερφός του. Από τις 21 Ιουνίου, εγώ έκανα ένα τηλεφώνημα πριν ταξιδέψουμε για Βαρκελώνη στον Βασίλη και μου είπε ότι ο τελευταίος άνθρωπος που θα μιλήσω πριν αποφασίσω οτιδήποτε θα είσαι εσύ. Αφού μιλήσω με τη γυναίκα μου, την οικογένεια μου, τους ανθρώπους που είναι δίπλα μου, οποιαδήποτε είναι αυτή η απόφαση. Και λέω Βασίλη πάρε την απόφαση όσο γίνεται γρήγορα θα είναι καλό και για σένα. Στις 21 Ιουνίου όλα αυτά, ξέρεις πότε ήταν η επόμενη επικοινωνία με τον Βασίλη Σπανούλη; ΠΟΤΕ.

- Με καλύψατε ήταν τόσο απλό...

Ιτούδης: Ναι ήταν απλό, τα είχα πει. Δεν θεωρώ εσύ που είσαι τόσο εκπληκτικός δημοσιογράφος να κάνεις αυτή την ερώτηση.

- Coach...

Ιτούδης: Μισό λεπτό πρέπει να μιλήσω.

- Όμως έπρεπε να ρωτήσω το καταλαβαίνεις...

Ιτούδης: Εγώ λέω ότι δεν πρέπει να ρωτήσεις...

- Να πεις και στον coach Ομπράντοβιτς ότι δεν έκανα την ερώτηση κακοπροαίρετα.

Ιτούδης: Θα τα πω στον Ζέλικο, δεν είπα ότι έκανες την ερώτηση κακοπροαίρετα. Ο Βασίλης Σπανούλης είναι ένας εκπληκτικός αθλητής, έχει βοηθήσει πολύ το ελληνικό μπάσκετ, που βοηθάει την ομάδα του και έτσι τον αντιμετωπίζουμε ως αντίπαλο. Όμως άλλο ο αθλητής και άλλο οι ανθρώπινες σχέσεις που έχουν αρχές και μία σταθερή βάση. Εμείς προσπαθούμε και εγώ και ο Ζέλικο να έχουμε αρχές στις σχέσεις μας. Όταν εμένα με πήρες για την συνέντευξη και σου είπα θα σου απαντήσω στο τηλέφωνο τη συγκεκριμένη ώρα, σου απάντησα εκείνη την ώρα. Δεν μπορώ να σου απαντήσω μετά από δύο μήνες ή να μην σου απαντήσω ή να κάνω τον λαγό και να μην σου απαντάω. Υπάρχουν αρχές, εγώ δεν λέω ότι είναι σωστή η δική μας θέση, μπορεί η σωστή θέση να είναι ότι θα σε πάρω τηλέφωνο και μετά να μην απαντάς, ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του. Δεν χρειάζεται να μιλάμε άλλο γι' αυτό το θέμα, πόσο μιλάμε γι' αυτό το θέμα; 20 λεπτά; Γιατί να το κάνω αυτό το πράγμα; Με ρωτάς τώρα αν χαιρετήσω τον Σπανούλη, αν θα τον χαιρετήσει ο Ομπράντοβιτς, θα μας χαιρετήσει αυτός; Μα, δεν έγινε κάτι, δεν διαπληκτιστήκαμε με τον Βασίλη Σπανούλη, δεν μάλωσα, με τον άνθρωπο Βασίλη Σπανούλη δεν μάλωσα, δεν είχαμε κανένα διαπληκτισμό, είχαμε εδώ προπονητικές διαφορές με τον παίκτη, με τον άνθρωπο Ζέλικο δεν είχε κανένα διαπληκτισμό, με την οικογένειά του, με κανέναν. Έχουμε αυτήν την διαφορετική στάση, την αλλαγή στάσης από τις 21 Ιουνίου και μετά...

υγ αυτα ειπε για τον σπανουλη...τα υπολοιπα εδω..http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/panathinaikos/synenteyksh-omprantovits-itoudhs-to-mellon-toys-o-kirilenko-o-gkalhs-kai-o-spanoulhs.1739418.html

walter berry
23-04-2012, 16:00
βασιλή κερασέ τους πόνο!! και άλλο πόνο!!! 3εκ και να τα ξαναπάρει!! αυτά που μας προσφέρει είναι ανεπανάληπτα σε όλα τα επίπεδα!

Eleni7
23-04-2012, 16:30
Τωρα την ειδα ολη την συνεντευξη.Σε πολλα σημεια δεν φερθηκαν καλα στον Βλαχοπουλο (ειδικα στο σημειο περι "κολπων" αλλα και για τον Σπανουλη) και αυτος εγλυφε και εδινε και εξηγησεις και απο πανω.Ωραιος...

kk_SEF
23-04-2012, 16:37
Αν πω ότι έχω βαρεθεί τους ΑΡΔ να προκαλούν για να βγάλουν θέμα (πόσες φορές θα ρωτήσουν πιά αν θα χαιρετηθούν στο δρόμο ΠΟΣΕΣ? ) και δε με χάλασε σε κάτι ιδιαίτερα ο τρόπος που τον αντιμετώπισε ο Ιτούδης θα με πείτε πολύ βάζελο;

DON
23-04-2012, 16:43
θα σου απαντήσω πως το βλέπω εγώ.

στο εξωτερικό οι συνεντεύξεις είναι ακριβώς έτσι. ο δημοσιογράφος να ρωτάει ΜΟΝΟ ότι θα του ανεβάσει το ενδιαφέρον, τα νούμερα, τα κλίκ, την απήχηση.

ο άλλος βέβαια εκεί είναι υποχρεωμένος να απαντάει και όχι να κατηγορεί τον δημοσιογράφο για ΒΑΛΤΟ απο τον Σπανούλη και αν το κάνει αυτό έχει πρόστιμο. Έτσι όμως πάει στην Ελλάδα. Το ίδιο είχε κάνει και ο Ίβκοβιτς όταν τον ρωτήσανε 1000στή φορά για τον Σλούκα...

Θυμάστε τι απάντησε στο redplanet για τον μάνατζερ και τα σχετικά? Δυστυχώς ή ευτυχώς έτσι έχουμε μάθει στην ελλάδα να κάνουμε και το ότι απάντησαν έτσι οι ιτούδης-ζοτς δεν είναι κακό προς τον δημοσιογράφο όπως δεν ήτανε και του ντούντα. είναι how the thing works εδώ στο Ελλάντα και καλώς απαντήσανε.

δεν πείραξε το ΥΦΟΣ αλλά 2 πράγματα που είπανε, που είναι βαριά για εμένα. Το ένα ότι είπανε στον σπανούλη λαγό και το άλλο ότι είπανε ότι δεν τιμάει τον λόγο του. αυτά τα 2 ήτανε το λάθος το μεγάλο.

Eleni7
23-04-2012, 16:44
Εμενα μου αρεσε ο τροπος που τον αντιμετωπισαν για ενα λογο.Γιατι εχουμε βαρεθει τοσα χρονια να ακουμε τους ΑΡΔ να τους γλυφουν και στο τελος ειναι απολαυση να βλεπεις Ζοτς/Ιτουδη να τους προσβαλλουν μεσα στην μουρη του και αυτοι να ζητανε και συγνωμη απο πανω.Απολυτη ξεφτιλα.Για να καταλαβουμε τι ανθρωποι κανουν ρεπορταζ μπασκετ τοσα χρονια...


Αυτα που ειπωθηκαν για τον Σπανουλη θα απαντηθουν συντομα και οχι με λογια

DirtySniper
23-04-2012, 16:48
Αηδίες
Ένα ακόμη από τα άθλια μαιντ γκειμς του Ζοτς.
Ζοτς και Ιτούδης έχουν διαβάσει τη κάβλα του Σπανούλη να τους πάρει μόνος του
ξέρουν ότι τότε είναι πιο επιρρεπής στα λάθη
και τον προσβάλλουν με το γάντι (λαγό) κτλ κτλ
για να τον γκαζώσουν ν μπορούν πιο εύκολα να τον κλείσουν
και να μπλοκάρουν την επίθεση του Ολυμπιακού.

Πιο στημένα πεθαίνεις

DON
23-04-2012, 16:50
το θέμα DirtyS είναι ότι μετά θα φταίει ο φονιάς. Τον κάθε παπαδογιάννη τον ενοχλούν οι χούλιγκαν που λένε μπινελίκια αλλά ο ιτούδης που λέει παίκτη, ΛΑΓΟ δεν τον ενοχλεί.

Presvis
23-04-2012, 17:23
"Εκείνη την περίοδο υπήρχε μια διαπραγμάτευση και από την πλευρά της διοίκησης υπήρχε μια προσφορά η οποία κάλυπτε πλήρως το τι περιμέναμε εμείς να κάνει ως προσφορά η διοίκηση σε αυτόν τον αθλητή." - "Και να σου πω δεν περιμέναμε τόσο μεγάλη προσφορά από τη διοίκηση, για τρία χρόνια συνεργασία."

ΤΕΡΑΣΤΙΟ παράδειγμα της αλλαζονείας και του θράσους με το οποίο λειτουργεί αυτή η ομάδα και οι άνθρωποι της. ΕΣΑΣ κάλυπτε. ΟΧΙ τον Σπανούλη. Και μετά αναρωτιώμαστε γιατί σκούζουν όταν στην Ευρωλίγκα τους παίζουν 50-50. Γιατί εδώ...

damon7
23-04-2012, 18:36
Παντελή Βλάχόπουλε σε βλέπω από αύριο να κάνεις παρέα με το Γιάννη το Νάτου
που... τόλμησες να κάνεις τέτοια ερώτηση στον μελιτζάνα και το τσιράκι του!!

Morrison
23-04-2012, 18:45
http://4.bp.blogspot.com/_5gFToI9KK20/S8pav37IEhI/AAAAAAAABDc/EBcg7gg8Hsc/s1600/Batman+%26+Robin.jpghttp://img2.bdbphotos.com/images/orig/7/7/77g94d1avaa6aa1.jpg

tt7
23-04-2012, 18:51
Ιτούδης = Πρόκτορ....Χαχαχα εγραψες Morrison...

kk_SEF
23-04-2012, 21:19
Απίθανο κορεό 3D της Γαλατά (http://www.sport24.gr/Paraxena/to_neo_apisteyto_3d_koreo_twn_opadwn_ths_galata.17 44699.html) (Πραγματικοί αλόθρησκοι και όχι ντεμέκ :p )

DON
23-04-2012, 21:53
έχουν ξανακάνει 3D με τον τερίμ.είναι πολύ δυνατοί οπαδοί, ποιός ξεχνάς το γήπεδο τους στο μπάσκετ άλλωστε..

tt7
24-04-2012, 18:58
Ρε τι εγινε ρε παιδιά...?????

Τραυματίστηκε ο Μπατίστ?? Θα χάσει τους ημιτελικούς με τράβηγμα στον δικέφαλο???

Είπα και γω, μόνο αυτός δεν είχε πάθει τπτ ακόμα...Δυστυχώς πρόλαβε να γεννήσει η γυναίκα του Σάτο οπότε η γυναίκα του Μπατίστ πρέπει να περιμένει...

Κάτι άλλο ρε παιδιά...Όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία..ο Φραγκιάς γιατί έβγαλε τους Αμερικανούς στο β'δεκάλεπτο και ξέφυγε ο ΠΑΟ??

Με τον αστείο Καλαιτζή και τον Τσιάμη περίμενε να το χτυπήσει????

red hoopligan
24-04-2012, 19:01
Περιμενες κατι αλλο δηλαδη? Αφου ηταν σιγουρο! ;)

natag
27-04-2012, 18:20
Μία είδηση που έσκασε σαν κεραυνός εν αιθρία ήταν η σύλληψη βετεράνου ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ για κατοχή και διακίνηση δισκίων ναρκωτικών ουσιών.

Το περιστατικό σημειώθηκε στην Άνω Λιοσίων και σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες από τις αστυνομικές αρχές στην κατοχή του 45χρονου βρέθηκαν 850 χάπια μεθαδώνης.
Συγκεκριμένα στην κατοχή του βρέθηκαν τα εξής:
860 δισκία μεθαδόντης
365- ευρώ.
Ένα κινητό τηλέφωνο
Ένα Ι.Χ.Ε αυτοκίνητο
Ο κατηγορούμενος θα οδηγηθεί σήμερα στο Πλημμενλιοδικών Αθηνών.

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10523&subid=2&pubid=129024943

Αν ηταν κανενας του Ολυμπιακου θα ηταν πρωτο θεμα, θα υπηρχαν απο κατω καμια 2000000 σχολια απο τους κομπλεξικους, το αεκ θα πανηγυριζε για το χαμενο πρωταθλημα στα χαρτια, ο βαζελος θα εβγαινε αηττητος στα πλει οφ λογω ανεβασμενης ψυχολογιας και οι φιλοι μας στο fb θα μας κανανε καζουρα μεχρι το 2112...

Ποιος ειναι ρε; Ενα φιλαρακι μου αεκιτζης μου ειπε οτι ειναι ο "εκανες το γηπεδο μπουρδελο", αλλα του ειπα οτι λεει μαλακιες γιατι αν ηταν αυτος θα βγαζανε οτι ειναι παλαιμαχος του Ολυμπιακου...

jj7
01-05-2012, 01:46
Σημερινες δηλωσεις του Ζελιμιρ για τον Μπατιστ:

"Ο Μάικ Μπατίστ είναι καλύτερα, ακολουθεί ειδικό πρόγραμμα και την Τετάρτη θα κάνει ξανά μαγνητική τομογραφία για να δει το ιατρικό team την πρόοδο της υγείας του"

τι ηθελε να πει....
"Ο Μάικ Μπατίστ είναι καλύτερα, ακολουθεί ειδικό πρόγραμμα και την Τετάρτη θα κάνει ξανά μαγνητική τομογραφία για να δει το ιατρικό team την πρόοδο της ΝΤΟΠΑΣ του"

Γελαει η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ρε μαλακες...

μιλαμε παιζει να ειναι σε εργαστηριο διασωληνομενος για Φ4 και τελικους! χαχαχαχα

damon7
01-05-2012, 01:49
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/xelononitzaki-kokakias.jpg

GEMAN7
13-05-2012, 16:56
Είναι απολαυστικά… Σκούξτε!!!

http://oi50.tinypic.com/15x385t.jpg

http://oi46.tinypic.com/21airg3.jpg

Hoopster
13-05-2012, 19:25
Είναι απολαυστικά… Σκούξτε!!!

http://oi50.tinypic.com/15x385t.jpg

What goes around comes around..

http://www.tempo.gr/images/stories/images1/gavros_628434.jpg

*GrimReaper*
14-05-2012, 07:06
Δεκαδες μυνηματα συγχαρητηριων απο αλλοθρησκους!....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΕΕΕ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΕΕΕ..........

Dark Angel #9
14-05-2012, 07:06
Λίγο μετά το τέλος του τελικού, μερίδα φιλάθλων του Ολυμπιακού πήγαν πανευτυχείς στο αεροδρόμιο της Κωνσταντινούπολης ώστε να επιστρέψουν στην Αθήνα.

Εκεί οι φίλαθλοι των ερυθρολεύκων, οι οποίοι πανηγύριζαν από την επιτυχία του Ολυμπιακού, βρέθηκαν από σύμπτωση σε πλαϊνή θύρα επιβίβασης στο αεροδρόμιο και εκεί συνάντησαν τυχαία τον πρόεδρο της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, Θανάση Γιαννακόπουλο, τον οποίο και αποδοκίμασαν.

Οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού είπαν πολλά στον Θανάση Γιαννακόπουλο, με τις πιο χαρακτηριστικές φράσεις να είναι οι εξής: "Έφερες τον στρατό σου εδώ πέρα. Θα πρέπει να ντρέπεσαι με τα καφριλίκια που έκαναν οι οπαδοί σου. Να τους χαίρεσαι", ενώ στη συνέχεια ακούστηκε το περίφημο σύνθημα "τα βαζέλια είναι τάβλα".

Ο Θανάσης Γιαννακόπουλος δεν μίλησε αλλά απάντησε με ειρωνικά χειροκροτήματα προς τους οπαδούς του Ολυμπιακού.

http://www.redplanet.gr/basket/euroleague/olympiakoi-apodokimasan-giannakopoylo.1774328.html

ουχαχαχα!!!!

KonTaz
14-05-2012, 07:08
Βαζέλες στο 53-34 κοντέψατε να πέσετε από το πάνω διάζωμα.ΤΑΒΛΑ ΠΩ ΠΩ ΚΑΒΛΑ

DON
14-05-2012, 11:53
xo54iFymOXg

deninho
14-05-2012, 12:28
Βαζέλες στο 53-34 κοντέψατε να πέσετε από το πάνω διάζωμα.ΤΑΒΛΑ ΠΩ ΠΩ ΚΑΒΛΑ

Μέσα δεν ήσουν; Για λέγε τι κάνανε οι ζελέδες, γιατί πάνε κάποιοι να μας πείσουν ότι δεν γούσταραν που έχανε ο Ολυμπιακός, αλλά ότι στο γήπεδο είχαν πάει μόνο για τον πρηγούμενο αγώνα για να χειροκροτήσουν την ομάδα τους.

*GrimReaper*
14-05-2012, 13:15
τα λαγουδακια μολις ακουσαν ολυμπιακος (στο 5.20) μετα απο λιγο τραπηκαν σε φυγη!:P

http://24wro.blogspot.com/2012/05/blog-post_3431.html

KonTaz
14-05-2012, 19:41
Βαζέλες στο 53-34 κοντέψατε να πέσετε από το πάνω διάζωμα.ΤΑΒΛΑ ΠΩ ΠΩ ΚΑΒΛΑ

Μέσα δεν ήσουν; Για λέγε τι κάνανε οι ζελέδες, γιατί πάνε κάποιοι να μας πείσουν ότι δεν γούσταραν που έχανε ο Ολυμπιακός, αλλά ότι στο γήπεδο είχαν πάει μόνο για τον πρηγούμενο αγώνα για να χειροκροτήσουν την ομάδα τους.

Η πλειοψηφία όταν χάναμε πανηγύριζε(ειδικά στο 53-34 πήγαν να πέσουν από κάτω) ενώ κατά διαστήματα φώναζαν ένα μπουρδέλο είσαστε.

Βέβαια μετά δεν έκατσαν να δουν την απονομή.Είχαν ταβλιαστεί


EDIT
EcGzIEAEkIc

XAXAXAAXXAXAXAAXXAXA

8rilos!!!
14-05-2012, 21:02
ο μπροστα του πρεπει να επαθε ανακοπη καρδιας :p

tt7
14-05-2012, 21:11
Χαχχαχα....Βαζελάκια δεν σας χάλασε ε?? Μείνανε οι καραγκιόζηδες να υποστηρίξουν την ομάδα που (κατά τα λεγόμενα τους) τους έσφαξε στον ημιτελικό..Και μετά μείνανε με τα χύσια στην μάπα και του βλέμμα του απορημένου λαγού.....

Μια βόλτα απο πράσινα σαιτ προσφέρει άφθονο γέλιο....Την συνιστώ ως θεραπεία κατά της κατάθλιψης..

damon7
15-05-2012, 21:07
Έστω και καθυστερημένα,νομίζω έχει μενδιαφέρον για τον καραγκιοζάκο Γκαγκαλούδη
και τις δηλώσεις του στην ΕΡΤ,ο οποίος έλεγε οτι σε περίπτωση που ισχύει ο τραυματισμος του Ναβάρο,είναι κακό για το άθλημα αφού δεν θα παίξει στον τελικό (ήσουν και βέβαιος μπετόβλακα) και άρχισε τα γελάκια...ΡΟΥΦΑ το τρομπόνι ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ και περαστικά!!!
Ο Παπαβασιλεόυ που τον φιλοξενούσε στο στούντιο γελούσε σαν μπούφος,αλλά θα έρθει και η δική σας ώρα ΑΡΔ-ακια που ήδη αρχίσατε τις κυβιστήσεις!!!

Υ.Γ: Χρόνια πολλά στους λαγούς.Σαν σήμερα,το ΠΟΑ έγινε ΠΑΟ!

Presvis
16-05-2012, 01:01
http://82.103.137.95/data/proto/16055852_1854.jpg

Όλα τα λεφτά το άρθρο για τον Ρήγα!!!

AIR J..
16-05-2012, 01:05
Ο Τζόρντι διαβάζει Πράσινη!!!

Απλά θεοί.

*GrimReaper*
16-05-2012, 01:07
παιδια η κουπα ηταν προσχεδιασμενη τι να λεμε τωρα!...Οι αποκαλυψεις της πρασινης πρεπει να ληφθουν στα σοβαρα!

SuperSayian
16-05-2012, 01:56
Μαλάκααααα χαχαχα τι διάβασαν τα ματάκια μας.Μπορώ επίσημα να πω οτι και το τελευταίο μου εγκεφαλικό κύτταρο κάηκε!

Ρε ειλικρινά πόσο πρόβατο,πόσο χαζός,πόσο κομπλεξικός,πόσο στην κοσμάρα του μπορεί να είναι κάποιος για να το γράψει αυτό?Δεν ήξερα οτι ο ανθρώπινος εγκέφαλος φτάνει σε τόσο χαμηλά επίπεδα,νοήμων νους δεν νομίζω να έγραφε ποτέ κάτι τέτοιο!

Presvis
16-05-2012, 02:02
Φαντάζομαι οτι γνωρίζετε οτι ο πρασινοφρουρός είναι ο Δημητράκης ο Γιαννακόπουλος...

Eleni7
16-05-2012, 02:45
Για να καταλαβω εγω τωρα.Στησαμε την Ευρωλιγκα;Αυτο μας λενε;ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΥΓ.Ακομα να καει η καφετερια;
ΥΓ2.Ο Ρηγας με την Μακαμπι οταν χτυπουσε 18 βολες ο ΔΔ ηταν καλος;
ΥΓ3.Ξυδακι....

Dude
16-05-2012, 03:19
Πρέπει κάποια στιγμή σε αυτή τη χώρα να σταματήσουν να λειτουργούν οι πράσινες, οι κόκκινες, οι κίτρινες και οι ασπρόμαυρες εφημερίδες. Πραγματικά κανένας λόγος ύπαρξης. Καλύτερα όλοι όσοι δουλεύουν σε αυτές να μοιραστούν σε 1-2 άνευ χρωματισμού, να στελεχώσουν ολοκληρωμένα αθλητικά τμήματα, και να κανουν πιο λεπτομερή (και όχι δανειστική ή προπαγανδιστική) δουλειά. Έτσι θα αποκτήσει παραπάνω νόημα το επάγγελμα αθλητικός δημοσιογράφος.

johny b
16-05-2012, 12:23
Πρέπει κάποια στιγμή σε αυτή τη χώρα να σταματήσουν να λειτουργούν οι πράσινες, οι κόκκινες, οι κίτρινες και οι ασπρόμαυρες εφημερίδες. Πραγματικά κανένας λόγος ύπαρξης. Καλύτερα όλοι όσοι δουλεύουν σε αυτές να μοιραστούν σε 1-2 άνευ χρωματισμού, να στελεχώσουν ολοκληρωμένα αθλητικά τμήματα, και να κανουν πιο λεπτομερή (και όχι δανειστική ή προπαγανδιστική) δουλειά. Έτσι θα αποκτήσει παραπάνω νόημα το επάγγελμα αθλητικός δημοσιογράφος.

Το περί Τύπου ζήτημα, αθλητικού και λοιπού, απασχολεί από πριν γίνει ελεύθερο κράτος η Ελλάδα. Ο πλέον ανεύθυνος "δημοσιογράφος" είναι ο Έλληνας. Απευθύνεται και σε αντίστοιχο κοινό βέβαια.

DirtySniper
16-05-2012, 12:44
και το ερώτημα είναι
Ο Έλληνας δημοσιογράφος έιναι τόσο ΑΡΔ
η το ελληνικό κοινό είναι τόσο αμόρφωτο?

johny b
16-05-2012, 12:52
Για να μην το τσουβαλιάζουμε να το πω αλλιώς. Υπάρχει ένα σημαντικό κοινό που είτε από ηλιθιότητα, υπάρχει κόσμος που είναι ηλίθιος, είτε από φανατισμό κρίνει αναλόγως του πόσο ευχαριστιέται απ'αυτό που διαβάζει και όχι το αν υπάρχει μια λογική από πίσω. Πελάτες είναι πρέπει να βρεθεί κάποιος να τους εξυπηρετήσει. Αμφίδρομη σχέση. Το ΑΡΔ πάντως είναι για πάσα νόσο και πάσα μαλακία πλέον. Ίχνος επίκρισης για κάτι που μας αρέσει κατατάσσει αυτομάτως ένα δημοσιογράφο στους ΑΡΔ και τον κάνει υποψήφιο για ΟΑΕΔ. Ανέκαθεν υπήρχαν τέτοια ΜΜΕ πάντως. Απλώς η Αυριανή στα πολιτικά και ο Πρωταθλητής στα αθλητικά έδωσαν το νόου χάου για συστηματοποίηση της εκμετάλευσης του φανατισμού.

deninho
16-05-2012, 12:53
χέρι χέρι πάει αυτό. Όσο πιο ΑΡΔ οι δημοσιοκάφροι που γράφουν, τόσο πιο αμόρφωτοι είναι αυτοί που «ενημερώνονται» από αυτούς. Το θετικό είναι ότι πουλάνε >1-2000 φύλλα. Το αρνητικό είναι ότι πουλάνε

red champion
16-05-2012, 12:59
προτεινω να οργανωσει η πρασινη μια φιεστα για να δωσει την ευρολιγκα στην βαζελα αφου ηταν ψιλοστημενη

Eleni7
16-05-2012, 13:46
Ηθικοι πρωταθλητες,τι να λεμε τωρα;

red champion
16-05-2012, 13:50
περυσι ηταν στο ποδοσφαιρο φετος στο μπασκετ του χρονου με το καλο αντε και στο βολλευ

Morrison
19-05-2012, 18:56
Τιμή και δόξα στον Πάμπλο τον Γκαρσία..:D
Σοκ στους θαυμαστές του και οπαδούς του ΠΑΟΚ πρόκειτε να προκαλέσει η είδηση ότι ο αγαπημένος της εξέδρας Πάμπλο Γκαρσία είχε στο παρελθόν ομοφυλοφιλικές σχέσεις με συμπαίχτη του.

Την αποκάλυψη έκανε ο τότε προποητής του στην δεύτερη ομάδα της Ατλέτικο Μαδριτης Κάρλος Σάντσεθ Αγκουιάρ.
Τη διετία 1998-2000 ο Ουρουγουανός αγωνιζόταν στα τσικό της Ατλέτικο. Σύμφωνα με τον Αγκουιάρ αρκετόι από τους παίχτες του είχαν σχέσεις μεταξύ τους και ένας από αυτούς ήταν ο κεντρικός μέσος του δικεφάλου.
Ο Ισπανός τεχνικός αναφέρθηκε και στο γεγονός ότι οι ιδιόρυθμες σχέσεις μεταξύ των παιχτών του ήταν γνωστές και ότι είναι σίγουρος ότι η ίδια κατάσταση επικρατούσε και επικρατεί και σε άλλες ομάδες της χώρας αλλά και του εξωτερικού.
Αρκεί να υπενθυμίσουμε τις αποκαλυπτικές φωτογραφίες του Πικέ με τον Ζλάταν Ιμπραίμοβιτς και τον Μπόγιαν Κρικτς


http://www.gegonota.net/2012/05/blog-post_4010.html

johny b
19-05-2012, 19:58
ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
τέζα
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

stefanos
22-05-2012, 12:40
http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2012/05/PIKRAMMENOS1.jpg

DON
28-05-2012, 13:13
Η ευτυχία μας η δυστυχία σου. ΦΟΥΣΤΗ.

http://content-mcdn.feed.gr/filesystem/images/20110526/engine/pegasus_LARGE_t_1041_105399463_type11878.jpg

johny b
28-05-2012, 13:24
Το τρίο των προπονητών του Παναθηναϊκού.

damon7
28-05-2012, 15:21
Ενα πιεσόμετρο επειγόντως στον μελιτζάνα γιατί δεν νιώθει καλά.Παρακαλούνται οι γιατροί να είναι σε ετοιμότητα την προσεχή Τετάρτη...

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/melitzanas.jpg

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/melitzanas1.jpg

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/melitzanas2.jpg

DON
28-05-2012, 16:00
1η φωτό-3η φωτό
- Πω ρε μαλάκα αυτοί δεν είναι ανίκητοι πλέον, πρέπει να πάω στην ΤΣΣΚΑ..

- ΠΩΩΩ και αυτούς του γάμησαν οι Γαύροι, τι λέω?

- ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ Η ΤΡΟΠΑΙΟΘΗΚΗ ΜΟΥ! Τι θα κάνω? Θέλω κιάλλες!!!

damon7
28-05-2012, 16:05
1η φωτό-3η φωτό

-Ιτούδη δεν μπορώ άλλο,αφήνω πάνω σου τη συνέχεια

-Σε παρακαλώ φέρε μου ένα χάπι,νιώθω ζαλάδα

-Κάνε κάτι Mr Xantzos,Τετάρτη έχουμε final!Πρέπει να είμαστε ντόπερμαν όλοι!!!

DON
31-05-2012, 01:55
Ο πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Παπανικολάου δεν έχασε την ευκαιρία να πάει στα αποδυτήρια της ομάδας για να την συγχαρεί για τη μεγάλη νίκη.

Ο παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής που θα βρει μπροστά του τον Παναθηναϊκό την επόμενη χρονιά ως τεχνικός του Ηλυσιακού πήγε στα «πράσινα» αποδυτήρια για να δώσει συγχαρητήρια για τη νίκη.

Συνεχάρη τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς και τους παίκτες του και τους ευχήθηκε καλή επιτυχία για τον πέμπτο και τελευταίο τελικό στο ΣΕΦ (2/06, 7μ.μ.).

ΕΛΑ ΣΤΟ ΣΕΦ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΕΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΜΙΑ. ΜΙΑ. ΜΙΑ.

Razorblade Fish
31-05-2012, 02:26
Ξεκολλάτε ρε,χεσμένο τον έχουμε.Ούτε καν,μην ασχολείστε...

Red Addiction
31-05-2012, 02:39
Ο πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Παπανικολάου δεν έχασε την ευκαιρία να πάει στα αποδυτήρια της ομάδας για να την συγχαρεί για τη μεγάλη νίκη.

Ο παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής που θα βρει μπροστά του τον Παναθηναϊκό την επόμενη χρονιά ως τεχνικός του Ηλυσιακού πήγε στα «πράσινα» αποδυτήρια για να δώσει συγχαρητήρια για τη νίκη.

Συνεχάρη τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς και τους παίκτες του και τους ευχήθηκε καλή επιτυχία για τον πέμπτο και τελευταίο τελικό στο ΣΕΦ (2/06, 7μ.μ.).

ΕΛΑ ΣΤΟ ΣΕΦ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΕΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΜΙΑ. ΜΙΑ. ΜΙΑ.

Του χρόνου θα έρθει στο ΣΕΦ σαν προπονητής του Ηλυσιακού, αν δεν τον έχουν διώξει με τις κλωτσιές μέχρι τότε.

KingJames
31-05-2012, 05:16
Θα πάρει πόδι νύχτα.

natag
31-05-2012, 13:06
Ολοι ξερουμε ποσο φτηνος ειστε κυριε Ιβκοβιτς....χαχαχα...χρονια δοξασμενα...

*GrimReaper*
01-06-2012, 08:52
συγχαρητηρια για την αδειοδοτηση

vMlUcXIBegY

damon7
01-06-2012, 10:12
iCJErp8aWEc

DON
01-06-2012, 12:31
Γίνεται ρε μουνάρες βαζέλες να με κάνετε να περιμένω αγώνα περισσότερο και απο της Ριζουπόλεως? ΓΙΝΕΤΑΙ.

Presvis
02-06-2012, 23:16
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s320x320/533385_4048697506392_1550594247_3285020_166462274_ n.jpg

dora7
03-06-2012, 00:33
στο τέλος, και αν ειμαστε ΠΟΛΥ μεγαλόψυχοι....μπορει να τους αφήσουμε το πρωταταθλημα στα πεντοβολα....;):p

οι πιο παλιοι θα καταλαβετε το εύρος και την αιγλη του συγκεκριμενου σπορ....;););):p

Sixama
04-06-2012, 18:12
Meta to simerino asteio me tin protasi peri doreas tou 25% ton metoxon se syndyasmo me tin apopompi tou pleon "Obradovitsiakou" prasinou reporter apo to onsports, nomizo pos o Zots mas xairetaei...

H periodos Dimitraki ston basketiko PAO ksekinise gia ta kala... :D

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
04-06-2012, 18:48
ποιον έδιωξαν? τον Βετάκη?

redglove
04-06-2012, 21:45
Σίχαμα, ξέρεις λεπτομέρειες για το 25%; Δηλαδή θα πρέπει να βάζει από την τσέπη του για το μπάτζετ ας πούμε;

DON
05-06-2012, 01:05
Παιδιά γελάει ο κόσμος...Θα έχει πολλά επεισόδια..Sixama κρύβε λόγια :P

D.Rivers
05-06-2012, 01:39
πείτε ρε να γελάσουμεεε

KonTaz
05-06-2012, 01:45
Βάλε ρε Ζοτς 4 εκατ ευρώ να φτιάξεις ομάδα,χααχχααχχαχααχ

Red Addiction
05-06-2012, 02:02
Βάλε ρε Ζοτς 4 εκατ ευρώ να φτιάξεις ομάδα,χααχχααχχαχααχ

Καταρχάς θα πρέπει να βάλει 25 χιλιάδες ευρώ για να πληρώσει το μερίδιο του από το πρόστιμο των 100 χιλιάδων ευρώ που έριξε η Ευρωλίγκα στον Παναθηναικό :D

Eleni7
05-06-2012, 02:28
"ΚΑΘΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ"

Ποια ψυχη το λεγε αυτο εδω μεσα περισυ τετοια εποχη;:p

DON
05-06-2012, 02:39
Το παστίτσιο με τον sada.

deninho
05-06-2012, 09:59
Πολύ γέλιο σήμερα, με το πρωτοσέλιδο της φυλλάδας του δπγ. εραστής 15ετίας ο θανασάκης. Και μόνο σαν εικόνα, προκαλεί θυμηδία

DON
05-06-2012, 10:41
Ερωτικός τύπος ο Τανάσης.

http://s.enet.gr/resources/2010-10/45-13-thumb-large.jpg

Presvis
05-06-2012, 15:32
Ποτάνα κενωνία... Για άλλους τα γράφανε αλλά τελικά εσείς...

ΜΙΚΡΥΝΑΤΕ

DON
06-06-2012, 12:18
ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ

http://www.sportaction.gr//media/k2/items/cache/3595c544cd8bd0f52870ad4cb6c314f0_L.jpg

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
http://3.bp.blogspot.com/_yDPVjwAN5Bk/SV9TjaVoioI/AAAAAAAAAig/QGKH88Wqhmo/s400/alvertis0004aa7bn.jpg

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
http://3.bp.blogspot.com/-2Y3rAl8IrSA/T5cPQcxQ4yI/AAAAAAAAhZY/t7ePuFfc6vY/s1600/PAPAD_700344439.jpg

εντάξει θέλω τώρα προπονητή αυτόν. ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ :

http://oynagki.pblogs.gr/files/f/236144-4414_1062168837053_1310919862_30150618_2493036_n.j pg

deninho
06-06-2012, 13:36
ισχύουν αυτά, ή απλώς τα φαντασιώνεσαι;

redglove
06-06-2012, 13:37
ισχύουν αυτά, ή απλώς τα φαντασιώνεσαι;

Υπάρχουν σκέψεις για τα πρώτα τρία, όντως.

DON
06-06-2012, 13:41
Σκέψεις? Καλά για το 4ο να δεις... :)

egge
06-06-2012, 13:48
ο προεδρος ποιος ειναι?

redglove
06-06-2012, 13:48
ο προεδρος ποιος ειναι?

Αυτός που έτρωγε τις πετσέτες του να σπάσει το ρεκόρ της διαφοράς..

deninho
06-06-2012, 13:50
ο προπονητής ποιος είναι; δε βοηθάει και το λινκ :p

redglove
06-06-2012, 13:57
kit3bYuz-Us

deninho
06-06-2012, 14:07
α, συγνώμη, δεν τις αναγνωρίζω αυτές τις προσωπικότητες :p Μόνο ακουστά τον έχω

damon7
06-06-2012, 14:14
Eγώ για πρόεδρο πάντως ψηφίζω αυτόν!

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/lagos-4.jpg

DON
06-06-2012, 17:26
Κανένα μα κανένα μα κανένα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ redhoops. Κλείστε το, κλειδώστε το, πετάχτε το. GREENWEBFANS κύριοι, τέλος.

"Επίσης, θεωρω αστείο αυτό που γενικώς λέγεται ότι και ο γαυρος με παίκτες ανύπαρκτους και με πιτσιρίκια έκανε το θαύμα κλπ. Σιγά μην κάτσει ολόκληρος ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ να δημιουργήσει πλανο βάσει του πυροτεχνήματος που λέγεται γαύρος. Αυτά δε γίνονται κάθε μέρα, ενώ ο ΖΟΤΣ δεν θα θέσει σε κίνδυνο το μέλλον και πιθανώς την υγεία νέων παιδιών. Δεν είναι τέτοιος. Και για το τελευταίο, ο νοών νοείτο..."

tt7
06-06-2012, 17:29
ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ

ΖΟΤΣ


ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ

ΖΟΤΣ

DON
06-06-2012, 17:33
Τραγέλαφος!!!

"Πρεπει οπωσδηποτε να αποδειχτει οτι τις τεραστιες επιτυχιες του τμηματος δεν τις εφερνε ο προπονητης και οι παικτες αλλα οι ..."τρελοι προεδροι".Σε καθε ακουσμα του "ομπραντοβιτς πορομ πορομ πομπομ" φωλιαζε μεγαλος φθονος μεσα."

13 χρόνια μετά τα χόμπιτ αποφασίσανε να ζηλέψουν! Τα νεφρά μου!

air josh
06-06-2012, 17:47
Ολοι γνωριζουμε για τις ντοπες και το σουπερμαντολινι που παιρνουν οι παικτες γιαυτο ετρεχαν ετσι μετα τον ιανουαριο.Να πιστεψουμε οτι υπηρχε σχεδιασμος και προγραμμα απο το γυμναστη της ομαδας??Ο ζοτς χανει μονο απο ντοπαρισμενους...

D.Rivers
06-06-2012, 20:10
Μήπως ασχολούμαστε πιο πολύ με την αλογοτροφή, απ'ότι με το Θρύλο?? Λέω μήπως...

Presvis
06-06-2012, 21:49
Ο Αλβέρτης πρόεδρος της ΚΑΕ Παναθηναϊκός

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/o_alverths_proedros_ths_kae_panathhnaikos.1805263. html

johny b
06-06-2012, 22:49
ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Beeroy
07-06-2012, 01:32
Μου ξανάρχονται ένα-ένα, χρόνια δοξασμένα!!!!!!!!!!

damon7
07-06-2012, 11:09
ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ

http://www.sportaction.gr//media/k2/items/cache/3595c544cd8bd0f52870ad4cb6c314f0_L.jpg

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
http://3.bp.blogspot.com/_yDPVjwAN5Bk/SV9TjaVoioI/AAAAAAAAAig/QGKH88Wqhmo/s400/alvertis0004aa7bn.jpg

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
http://3.bp.blogspot.com/-2Y3rAl8IrSA/T5cPQcxQ4yI/AAAAAAAAhZY/t7ePuFfc6vY/s1600/PAPAD_700344439.jpg

εντάξει θέλω τώρα προπονητή αυτόν. ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ :

http://oynagki.pblogs.gr/files/f/236144-4414_1062168837053_1310919862_30150618_2493036_n.j pg

3/3 πάμε και κάτμαν να δέσει το γλυκό μπαγάσα DON!:D

DON
07-06-2012, 11:48
Άσε θα έρθει καλύτερο απο Κατμαν σου λέω.

tt7
07-06-2012, 12:11
http://www.esake.gr/images/coach/pedoulakis.jpg

pl@yer
07-06-2012, 12:13
Παναγιώτης Γιαννάκης για coach....Για να ανέβει ξανά το σωστό λάβαρο του '96 :)

DON
07-06-2012, 12:25
δηλαδη αυτη η γαμημενη η κριση εχει πιασει μονο τις διοικησεις του Παναθηναικου σε μπαλα και μπασκετ? Οι διοικησεις των μουλων αντιστοιχα ζουν στην Σουηδια κι ευημερουν?Δεν ισχυει κριση και παπαριες ,απλα δινουν περισσοτερο δικαιοδοσια οι αφοι σ ενα παιδι κομπλεξικο με τον κοσμο του Παναθηναικου που παιρνει μεγαλυτερη ευχαριστηση με την δυσφορια των οπαδων, που τον θεωρουν ανικανο, απο την συνεχιση μιας αυτοκρατοριας που θα χαροποιησει τους ''κακους'' οπαδους. Δε θελει δοξα μεσο της ομαδας, εκδικηση θελει, κι αυτο ειναι χαρακτηριστικο κομπλεξικων ανθρωπων.

Έχουμε τον καλύτερο προπονητή της Ευρώπης, που όλες οι υπόλοιπες ευρωπαϊκές ομάδες περιμένουν πώς και πώς να φύγει από εμάς για να τον αρπάξουν και θα τον αφήσουμε να φύγει για μια διαφωνία 3 εκατομμυρίων το χρόνο;;;

paramuthia ths xalimas einai auta! ta ard-akia (ioannou,kotzias,kabalieratos kai sia) tou gaurosusthmatos exoun taisei auto to sano se para polu kosmo! o gauros fetos eixe panw apo 15ek mpatzet kai auto to ksero apo filo (xoris eisagwgika) pou etroge pitses me tous aggelopoulous persu sto sef prin tous telikous...

Ακόμα να κλείσετε το redhoops?

tt7
07-06-2012, 12:31
Τον Ίβκοβιτς εννοεί μήπως?? Γιατί αυτος έτρωγε πίτσες καμμιά φορά με τους Αφούς...χαχαχα.

IliasCh
07-06-2012, 12:31
δηλαδη αυτη η γαμημενη η κριση εχει πιασει μονο τις διοικησεις του Παναθηναικου σε μπαλα και μπασκετ? Οι διοικησεις των μουλων αντιστοιχα ζουν στην Σουηδια κι ευημερουν?Δεν ισχυει κριση και παπαριες ,απλα δινουν περισσοτερο δικαιοδοσια οι αφοι σ ενα παιδι κομπλεξικο με τον κοσμο του Παναθηναικου που παιρνει μεγαλυτερη ευχαριστηση με την δυσφορια των οπαδων, που τον θεωρουν ανικανο, απο την συνεχιση μιας αυτοκρατοριας που θα χαροποιησει τους ''κακους'' οπαδους. Δε θελει δοξα μεσο της ομαδας, εκδικηση θελει, κι αυτο ειναι χαρακτηριστικο κομπλεξικων ανθρωπων.

Έχουμε τον καλύτερο προπονητή της Ευρώπης, που όλες οι υπόλοιπες ευρωπαϊκές ομάδες περιμένουν πώς και πώς να φύγει από εμάς για να τον αρπάξουν και θα τον αφήσουμε να φύγει για μια διαφωνία 3 εκατομμυρίων το χρόνο;;;

paramuthia ths xalimas einai auta! ta ard-akia (ioannou,kotzias,kabalieratos kai sia) tou gaurosusthmatos exoun taisei auto to sano se para polu kosmo! o gauros fetos eixe panw apo 15ek mpatzet kai auto to ksero apo filo (xoris eisagwgika) pou etroge pitses me tous aggelopoulous persu sto sef prin tous telikous...

Ακόμα να κλείσετε το redhoops?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ αυτο με τις πιτσες τι ακυρο ειναι?

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ

redglove
07-06-2012, 13:40
δηλαδη αυτη η γαμημενη η κριση εχει πιασει μονο τις διοικησεις του Παναθηναικου σε μπαλα και μπασκετ? Οι διοικησεις των μουλων αντιστοιχα ζουν στην Σουηδια κι ευημερουν?Δεν ισχυει κριση και παπαριες ,απλα δινουν περισσοτερο δικαιοδοσια οι αφοι σ ενα παιδι κομπλεξικο με τον κοσμο του Παναθηναικου που παιρνει μεγαλυτερη ευχαριστηση με την δυσφορια των οπαδων, που τον θεωρουν ανικανο, απο την συνεχιση μιας αυτοκρατοριας που θα χαροποιησει τους ''κακους'' οπαδους. Δε θελει δοξα μεσο της ομαδας, εκδικηση θελει, κι αυτο ειναι χαρακτηριστικο κομπλεξικων ανθρωπων.

Έχουμε τον καλύτερο προπονητή της Ευρώπης, που όλες οι υπόλοιπες ευρωπαϊκές ομάδες περιμένουν πώς και πώς να φύγει από εμάς για να τον αρπάξουν και θα τον αφήσουμε να φύγει για μια διαφωνία 3 εκατομμυρίων το χρόνο;;;

paramuthia ths xalimas einai auta! ta ard-akia (ioannou,kotzias,kabalieratos kai sia) tou gaurosusthmatos exoun taisei auto to sano se para polu kosmo! o gauros fetos eixe panw apo 15ek mpatzet kai auto to ksero apo filo (xoris eisagwgika) pou etroge pitses me tous aggelopoulous persu sto sef prin tous telikous...

Ακόμα να κλείσετε το redhoops?

Νταμπλ τημ και όβερπλεϋ και τέτοια;

KonTaz
07-06-2012, 18:52
Κάτω τα χέρια από doubleteam.

DON
08-06-2012, 12:22
επειδή ξέρω ότι πλέον το ζητάτε.

Και τις παπαριές των αρδ ότι "ο γαύρος με το ίδιο μπάτζετ τα σήκωσε όλα" τις έχω γραμμένες εκεί που δε πιάνει μελάνι. Είναι τακτικές αποπροσανατολισμού. Του χρόνου θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι όταν οι ίδιοι οι αρδ θα αναρωτιούνται "γιατί το ομάντα τον πίνει κλαρίνο, γιατί δε πήγε Φ4 και τα ρέστα". Ρέντα έχεις μια φορά στη ζωή σου. Στο κάτω κάτω της γραφής εγώ σαν Παναθηναϊκός αρνούμαι να δεχθώ τη γραμμή που πάει να περάσει στην ομάδα λόγω... γαύρου.

5 σφυριγματα σε εναν αγωνα μας στερησαν το 3ο triple crown.
μαλακες αρδ, βαλτε ολο το budget στον κωλο. να μεινει ο Ζοτς να σας το σπρωξει.
βαλτε και τις αναλυσεις σας περι αποδυναμωσης λογω φυγης ντρου και αντωνη, κι αυτες στον κωλο.


Οτι βαλεις χωρις Ζοτς, ειναι πεταμενα στην αβυσσο. Καλυτερα βαλε 4Μ να παλεψουμε με τον ΠΑΟΚ για 4η θεση, πραγματικα δεν εχει σημασια, τα λεφτα σου θα πεταξεις. Με Ζοτς και 15 κινδυνευεις να πανε στον βροντο τα +3, χωρις Ζοτς και 12, απλα θα πανε στον βροντο ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑ.

redglove
08-06-2012, 13:50
επειδή ξέρω ότι πλέον το ζητάτε.

Ο οργανισμός μας, όχι εμείς.

Lavor7
08-06-2012, 14:22
Ξέρει κανείς ποιος παίκτης του παο πανηγύριε τα καλάθια της τσσκα στη σουίτα του θανάση στην Πολη?

dora7
08-06-2012, 14:29
Ξέρει κανείς ποιος παίκτης του παο πανηγύριε τα καλάθια της τσσκα στη σουίτα του θανάση στην Πολη?

μιλάμε για πανηγυρισμούς σαν του Αλβέρτη στο Τελ Αβιβ στον τελικο με τη Μπανταλόνα???:D;)

Lavor7
08-06-2012, 14:38
Κάτι άφησε ο Παπαδογιαννης να εννοηθεί σε ένα λαιβ τσατ αλλά δεν είπε όνομα

DCS7
08-06-2012, 14:41
δηλαδη αυτη η γαμημενη η κριση εχει πιασει μονο τις διοικησεις του Παναθηναικου σε μπαλα και μπασκετ? Οι διοικησεις των μουλων αντιστοιχα ζουν στην Σουηδια κι ευημερουν?Δεν ισχυει κριση και παπαριες ,απλα δινουν περισσοτερο δικαιοδοσια οι αφοι σ ενα παιδι κομπλεξικο με τον κοσμο του Παναθηναικου που παιρνει μεγαλυτερη ευχαριστηση με την δυσφορια των οπαδων, που τον θεωρουν ανικανο, απο την συνεχιση μιας αυτοκρατοριας που θα χαροποιησει τους ''κακους'' οπαδους. Δε θελει δοξα μεσο της ομαδας, εκδικηση θελει, κι αυτο ειναι χαρακτηριστικο κομπλεξικων ανθρωπων.

Έχουμε τον καλύτερο προπονητή της Ευρώπης, που όλες οι υπόλοιπες ευρωπαϊκές ομάδες περιμένουν πώς και πώς να φύγει από εμάς για να τον αρπάξουν και θα τον αφήσουμε να φύγει για μια διαφωνία 3 εκατομμυρίων το χρόνο;;;

paramuthia ths xalimas einai auta! ta ard-akia (ioannou,kotzias,kabalieratos kai sia) tou gaurosusthmatos exoun taisei auto to sano se para polu kosmo! o gauros fetos eixe panw apo 15ek mpatzet kai auto to ksero apo filo (xoris eisagwgika) pou etroge pitses me tous aggelopoulous persu sto sef prin tous telikous...


Axxxxxx αυτά παθαινεις τελικά αν διαβάζεις παπαροjohn και πρασινη.;

Ρε ο βάζελος φίλος του αντι για πιτσες μήπως ετρωγε κάτι άλλο απο τους αγγγελό;

angelman
08-06-2012, 14:57
αφου τα χουμε πει ρε μαγκες.ΛΗΣΤΕΨΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΥΘΟ

damon7
08-06-2012, 15:17
Ξέρει κανείς ποιος παίκτης του παο πανηγύριε τα καλάθια της τσσκα στη σουίτα του θανάση στην Πολη?


Αυτός που είχε γκόμενα από τις red drops,ήταν δηλωμένος Ολυμπιακός,ήταν εριστικός όσο δεν πάει στους τελικούς και σάλιαζε μέσω twitter πουλώντας παναθηναϊκοφροσύνη.

gionaxos
08-06-2012, 16:01
Νταξ για λαϊκή κατανάλωση αυτά. Πρόβλημά του στο κάτω-κάτω. Έχουμε σημαντικότερα και πιο όμορφα πράγματα να ασχοληθούμε από τη σεζόν που φεύγει.

KonTaz
08-06-2012, 17:47
Αυτός που είχε γκόμενα από τις red drops,ήταν δηλωμένος Ολυμπιακός,ήταν εριστικός όσο δεν πάει στους τελικούς και σάλιαζε μέσω twitter πουλώντας παναθηναϊκοφροσύνη.

Φέρτονα

Presvis
08-06-2012, 21:44
Γιαννακόπουλοι: "Μεταβιβάζουμε δωρεάν την ΚΑΕ..."

http://www.superbasket.gr/permalink/162349.html

Eleni7
08-06-2012, 21:46
DON ΑΓΟΡΑΖΕ!

dora7
08-06-2012, 21:46
Γιαννακόπουλοι: "Μεταβιβάζουμε δωρεάν την ΚΑΕ..."

http://www.superbasket.gr/permalink/162349.html

βρωμαει απελπισια ε βαζελακια?????????:p

Eleni7
08-06-2012, 21:48
Θα τους παρουν οι κρυφοβαζελοι οι Αγγελοπουλοι.Ετσι δεν ελεγε ο Σαδα;:p

DON
08-06-2012, 22:00
ΠΑΡΤΕ ΤΗ ΒΑΖΕΛΑ ΑΓΓΕ ΛΟ ΠΟΥΛΟΙ.

Presvis
08-06-2012, 22:47
Ελεήστε τον εξαστράγαλο!!! Μάτια έχει και προκοπή για πολλααααά χρόνια ΔΕΝ θα βλέπει...!!!

panagiotis
08-06-2012, 23:08
Ενταξει καλος προπονητης ο ομπραντοβιτς.Δηλαδη πολυ καλος.Αλλα οτι θα ζητιανευε ο γιουρολαβερ για να τον κρατησει ε αυτο ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα

SuperSayian
08-06-2012, 23:17
Γιαννακόπουλοι: "Μεταβιβάζουμε δωρεάν την ΚΑΕ..."

http://www.superbasket.gr/permalink/162349.html

Ένας είναι ο Θανάσης και αν ψωνίσεις δεν θα χάσεις!

DCS7
09-06-2012, 02:45
Γιαννακόπουλοι: "Μεταβιβάζουμε δωρεάν την ΚΑΕ..."

http://www.superbasket.gr/permalink/162349.html

με εγγυημένο μπάτζετ 16 εκ ευρό για τρία χρόνια πουλάω και εγώ. Το θέμα είναι ότι η ζέλα δεν βρίσκει λεφτά για την μπάλα που ... μπορείς να τα πάρεις πίσω, θα βρεί κάποιον να βάλει 45εκ ευρό σε μια μάυρη τρυπα; Βλακείες. Απλά οι γιαννακόπουλοι θέλουν να φύγουν όσο είναι στην κορυφή για να μην χρεωθούν την παρακμή όπως ο Κοκκαλης και τον μελιτζάνα που φευγει Το τμήμα τους θα γυρίσει στις ένδοξες εποχές του 90-95 με δυο σημαντικές διαφορές:

1) τις μεταγραφές θα τις κάνει ο δημητράκης αντί για τον παυλο (θα ρίξουμε τρελό γέλιο εδώ)
2) δεν θα υπάρχουν τα λεφτά του 90-95
3) υπάρχουν οι αγγελόπουλοι απέναντι τους που ξέρουν καντάρια μπάσκετ σε σχέση με τον κόκκαλη και έχουν πολλά περισσότερα φράγκα.

Προβλέπω απότομη πτώση της ζέλας και το πολύ σε δύο χρονάκια θα παίζουμε μόνοι μας όπως κάνανε αυτοι απο το 2000-2004. Τοτε θα μπορούμε και με λίγα λεφτά να συνεχίσουμε να έχουμε ομαδάρα αφού θα μαζευουμε ότι καλύτερο έχει το ελληνικό μπάσκετ χωρίς πλειστηριασμούς. Βασική προυπόθεση... να μείνουν οι αγγελόπουλοι για πάντα στο λιμάνι.

tt7
09-06-2012, 02:55
Έχουμε ήδη μαζέψει ότι καλύτερο και αρκεί για μια δεκαετία επιτυχιών..Απλά πρέπει να βρούμε και προπονητή 10ετίας...

Ελπίζω να βοηθήσει και ο Ντούντα σε αυτό!!!!

DCS7
09-06-2012, 02:59
Έχουμε ήδη μαζέψει ότι καλύτερο και αρκεί για μια δεκαετία επιτυχιών..Απλά πρέπει να βρούμε και προπονητή 10ετίας...

Ελπίζω να βοηθήσει και ο Ντούντα σε αυτό!!!!

ναι ρε συ, δεν διαφωνώ αλλά θα έρχεται σε εμάς άμεσα το καλύτερο από ότι καινούργιο βγάινει. Πως έκανε η ζέλα με ντι ντι, σπανούλη, λαζο, περπε και τσαρτσαρή; θα τους έπαιρνε όλους αν οι αγγελόπουλοι τότε παίζαν μπάλα όπως παίζουν τώρα; Αμφιβάλω.

GEMAN7
09-06-2012, 18:47
Το κρύο ανέκδοτο της ημέρας…

Μίλησε με Μάβερικς ο Καλάθης!
http://www.sport-fm.gr/article/558255

DON
09-06-2012, 20:49
Δεν είναι ανέκδοτο...

Arionas
09-06-2012, 20:52
Το κρύο ανέκδοτο της ημέρας…

Μίλησε με Μάβερικς ο Καλάθης!
http://www.sport-fm.gr/article/558255

Μακαρι να παει...πιο δυσκολα βρισκεις Ελληνες παικτες για το ροστερ σου παρα κοινοτικους/ξενους...και αν γινει κανα τρελο και τους φυγει κανας "σιγουρος" Βουγιουκας/Καιμακογλου τοτε να τους δω την επομενη season

deninho
10-06-2012, 01:17
Βουγιούκας Καϊμακόγλου, δεν έχουν συμβόλαιο; Αν ναι, που να πάνε;

DCS7
10-06-2012, 04:04
Βουγιούκας Καϊμακόγλου, δεν έχουν συμβόλαιο; Αν ναι, που να πάνε;

θα προταθούν σε ολους τους παίχτες μειώσεις της τάξης του 40%. Αν δεν δεχθούνε θα ψαξουν προτάσεις απο το εξωτερικό. Αν βρουν τα ίδια η περισσότερα λεφτά θα φύγουν (καιμακόγλου είναι σίγουρο ότι θα τα βρεί, ο βουγιουκας παίζει) αλλιώς θα μείνουν με μείωση

angelman
10-06-2012, 04:16
στο leoforos λενε για Πεδουλακη που το χε γραψει κ εδω καποιος για πλακα.λετε να γινει κανα αστειο και να γελαμε 10 χρονια???

Dude
10-06-2012, 04:48
Άμα φύγει ο Ζοτς δεν βλέπω πουθενά κανένα αστείο προσωπικά. Μέσα στα πιθανά σενάρια θα είναι.

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
10-06-2012, 09:05
κανείς παίχτης του παο δεν έχει συμβόλαιο εκτός απο ΔΔ και Σάτο (που φεύγει έτσι και αλλιώς). το +1 του καλάθη αν το ενεργοποιήσουν θα πρέπει να τον πληρώσουν πάνω απο μύριο. όλοι οι άλλοι είναι ελεύθεροι.
μετά και την ανακοίνωση των κοντών περι μπάτζετ, έχει τελειώσει ο βάζελος κατά τη γνώμη μου. με ΔΓ αφεντικο θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος.

Sixama
10-06-2012, 10:59
στο leoforos λενε για Πεδουλακη που το χε γραψει κ εδω καποιος για πλακα.λετε να γινει κανα αστειο και να γελαμε 10 χρονια???
As doume pion tha paroume emeis, se periptosi fysika pou fygei o Ivkovic, kai meta as kanoume sygkriseis...

Emeis pantos gia 2,5 xronia eixame proponiti xeirotero tou Pedoulaki :D

DON
10-06-2012, 15:23
στο leoforos λενε για Πεδουλακη που το χε γραψει κ εδω καποιος για πλακα.λετε να γινει κανα αστειο και να γελαμε 10 χρονια???

είπε κανείς ότι έκανε πλάκα???


As doume pion tha paroume emeis, se periptosi fysika pou fygei o Ivkovic, kai meta as kanoume sygkriseis...

Emeis pantos gia 2,5 xronia eixame proponiti xeirotero tou Pedoulaki :D

Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ. Άς δέσουμε εμείς το δικό μας γάιδαρο και μετά ασχολούμαστε με του γείτονα.

angelman
10-06-2012, 16:14
προσωπικα οσον αφορα την δικια μας κατασταση θεωρω απιθανο μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας και την φετινη επιτυχια η ομαδα να μην στηριχτει απ τους Αγγελοπουλους.πιστευω οτι πολυ δυσκολα δεν θα τα βρουν με τον Ντουντα.οσον αφορα τους πρασινουν αν αληθευουν τα σεναρια περι Πεδουλακη και την λογικη με την οποια ειναι απ τους υποψηφιους αν φυγει ο Ομπραντοβιτς ουσιαστικα μιλαμε για πεταγμα λευκης πετσετας και χτισιμο απ την αρχη του μοναδικου σοβαρου αντιπαλου μας.εγω ετσι το βλεπω

DON
10-06-2012, 16:20
Συμφωνώ 150% και στα 2 που βλέπεις mr. Cook... (15 ιουλίου άντε έλααααα)!

angelman
10-06-2012, 16:52
ελα μετα απο εναν χρονο υπομονης 1 μηνας δεν ειναι τιποτα

natag
10-06-2012, 21:55
Κοιτα να δεις κατι πραγματα...Κατι μου λεει οτι τελικα ο Ζοτς θα ανανεωσει και οι Γιαννακοπουλαιοι θα ξαναγινουν τεραστιοι...

redglove
11-06-2012, 12:12
προσωπικα οσον αφορα την δικια μας κατασταση θεωρω απιθανο μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας και την φετινη επιτυχια η ομαδα να μην στηριχτει απ τους Αγγελοπουλους.πιστευω οτι πολυ δυσκολα δεν θα τα βρουν με τον Ντουντα.οσον αφορα τους πρασινουν αν αληθευουν τα σεναρια περι Πεδουλακη και την λογικη με την οποια ειναι απ τους υποψηφιους αν φυγει ο Ομπραντοβιτς ουσιαστικα μιλαμε για πεταγμα λευκης πετσετας και χτισιμο απ την αρχη του μοναδικου σοβαρου αντιπαλου μας.εγω ετσι το βλεπω

Εδώ να σημειωθεί ότι δεν έχει ακουστεί κιχ κριτικής για το ότι ούτε ο Ομπράντοβιτς αλλά ούτε τα Χόμπιτ ασχολήθηκαν με το να εξασφαλιστεί μία κάποια κατάσταση στον Παναθηναϊκό του "αύριο".

Σκεφτείτε να'χαν αφήσει οι Αγγελόπουλοι την ομάδα με μόνο δύο συμβόλαια, τι θα διαβάζαμε!

Eleni7
11-06-2012, 15:35
Περιεργη ομιλια του Ζοτς πριν απο λιγο σε αυτους που πηγαν να τον υποδεχτουν στο αεροδρομιο.Μαλλον το προβλημα ειναι ο Δημητρακης.Εγω αυτο καταλαβαινω απο αυτα που ειπε

DON
11-06-2012, 15:37
Το πρόβλημα δεν είναι το χρήμα λέει αλλά ο σεβασμός. Ζοτς σε προσκυνάω.

dora7
11-06-2012, 15:40
πρόβλημα υπαρχει παντως....;) και συμφωνω με την Ελένη, δεδομενου οτι ο Τρακης ειναι απο μονος του προβλημα...:)

Δεν τα χαλάσαμε για τα χρήματα! This is bullshit"

Απαντώντας στον κόσμο ο "Ζοτς" τόνισε: "Το ξέρω ότι υπάρχει σεβασμός και για αυτό έχω μείνει τόσα χρόνια στην ομάδα". Και συνέχισε λέγοντας "ο Παναθηναϊκός είναι η οικογένεια μου, αλλά καταλαβαίνεται ότι πρέπει να συζητήσουμε ξανά με τη διοίκηση για να φτιάξουμε το θέμα", χρησιμοποιώντας τη φράση "to fix it".

Για να καταλήξει: "Αυτά που γράφουν οι εφημερίδες ότι δηλαδή τα χαλάσαμε για τα χρήματα είναι μαλ... (bullshit είπε χαρακτηριστικά). Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα".

sport24

angelman
11-06-2012, 15:48
βεβαια ναι ο σεβασμος.οταν τα ελεγε ο Σπανουλης ομως ηταν φραγκοφονουλης και μισθοφωρος

KonTaz
11-06-2012, 16:37
Μάλλον ετοιμάζεται για ηρωική έξοδο.

LFO
11-06-2012, 16:38
Zoτς μείνε! Τωρα αρχιζουν τα ωραία....

tt7
11-06-2012, 16:44
Σόρρυ αλλά φορούσε λαχανί παντελόνι ή δεν είδα καλά??? Τα καλύτερα δεν σχολιάζεται....

dora7
11-06-2012, 16:47
Σόρρυ αλλά φορούσε λαχανί παντελόνι ή δεν είδα καλά??? Τα καλύτερα δεν σχολιάζεται....

εχω δει τοσα στυλιστικά κακουργήματα απ αυτον και τον Ιτούδη ολα αυτα τα χρονια που τιποτα δεν μου κανει εντύπωση πλεον...:D:p

damon7
11-06-2012, 17:08
Σόρρυ αλλά φορούσε λαχανί παντελόνι ή δεν είδα καλά???


http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/melitzanas-1.jpg

LFO
11-06-2012, 17:31
Σαν την σκακιερα με γραβατα που φορα ο Μπαρτζωκας , κανενας...

Presvis
11-06-2012, 17:41
Ότι και να λέτε μετά απο αυτό το ΧΑΟΣ. Γατάκια όλοι...

http://infrared.redplanet.gr/wp-content/uploads/2009/09/1-kats-4.jpg

Eleni7
11-06-2012, 17:51
Ειναι απολαυστικο να μπαινει καποιος στο βαζελετα σημερα.Απο τα 3 κεντρικα θεματα,τα 2 αφορουν το μπασκετ και ειναι το ενα κατω απο το αλλο.Στο πρωτο εχουν τον Ζοτς να προσπαθει να δικαιολογησει ουσιαστικα την αποχωρηση του και απο κατω να εχει καμια 60αρια σχολια απο απελπισμενους Παναθηναικος που τον παρακαλανε να μεινει.Το ακριβως επομενο αρθρο εχει τιτλο "Η χρονια του Σπανουλη" με βιντεακι 12 λεπτων για τον αρχηγο μας και τα φετινα κατορθωματα του.Ε πειτε τωρα,αν αυτο δεν ειναι το ονειρο του καθε γαυρου,τι αλλο να ναι;

DON
11-06-2012, 18:14
Ψάχνω το screenshot μετά το πρωτάθλημα πέρσι που πήρανε στο μπάσκετ που τα 3 κεντρικά και τα 4 απο κάτω ήτανε 4 για pao bc και 3 για διαμαντίδη, ένα αφιέρωμα, μια δήλωση, ένα βίντεο. ΣΤΑ ΜΠΕΤΑΑΑΑ

angelman
11-06-2012, 19:34
Ότι και να λέτε μετά απο αυτό το ΧΑΟΣ. Γατάκια όλοι...

http://infrared.redplanet.gr/wp-content/uploads/2009/09/1-kats-4.jpg

με πεδιλο καλοκαιρινο και καλτσα νομιζω θα αγγιζε το τελειο

Eleni7
11-06-2012, 19:40
ωχωχωχ,αρχισανε τα οργανα....

Ειναι απο σαιτ του Γιαννακοπουλου και συγνωμη για το λινκ,ομως εχει πολυ πλακα.Για την ακριβεια,η "προελευση" του σαιτ δινει ακομη μεγαλυτερη αξια στο αρθρο

http://www.onsports.gr/basket/A1-Andrwn/item/223035-Afoy-den-einai-oikonomikos,-poios-einai-o-logos

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
11-06-2012, 19:49
Ότι και να λέτε μετά απο αυτό το ΧΑΟΣ. Γατάκια όλοι...

http://infrared.redplanet.gr/wp-content/uploads/2009/09/1-kats-4.jpg

epic! θα έλεγα οτι συγκρίνεται μόνο με Κλάους Αθανασιάδη (UGG version)

dora7
11-06-2012, 20:06
ωχωχωχ,αρχισανε τα οργανα....

Ειναι απο σαιτ του Γιαννακοπουλου και συγνωμη για το λινκ,ομως εχει πολυ πλακα.Για την ακριβεια,η "προελευση" του σαιτ δινει ακομη μεγαλυτερη αξια στο αρθρο

http://www.onsports.gr/basket/A1-Andrwn/item/223035-Afoy-den-einai-oikonomikos,-poios-einai-o-logos

Ζελικο ο λαός του εξασφυριχτρου που σε στηριξε τοσα χρονια στην καριερα σου απαιτεί εξηγήσεις.....χοχοχοοχοχοχοχοχοοχοχοχοχοοχοχοχοχο: rolleyes:

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
11-06-2012, 20:28
έχει να πέσει πολύ κυνήγι στον Δημήτρη. απορώ με τους Αφούς. προσωπικά δεν θέλω να φύγει ο Ζοτς και να διαλυθούν.

tmac
11-06-2012, 20:30
βλεπω να γυριζει ως αντιπαλος στο οακα και να του κουνανε 50 ευρα οι μαλακες...

panagiotis
11-06-2012, 20:43
Και αν δεν ειναι το θεμα τα λεφτα τοτε γιατι λεγαν οτι παραχωρουν δωρεαν την καε;

Eleni7
11-06-2012, 20:58
Αυτοι μπορει να το λεγανε.Στον Ζοτς το ειπαν ή απλα το εγραψε η Πρασινη οπως και πολλα αλλα μυθικα "Για παντα στο Τριφυλλι ο αχορταγος Σπαν";

panagiotis
11-06-2012, 21:59
Αυτοι μπορει να το λεγανε.Στον Ζοτς το ειπαν ή απλα το εγραψε η Πρασινη οπως και πολλα αλλα μυθικα "Για παντα στο Τριφυλλι ο αχορταγος Σπαν"; Κριμα και ενδιαφερομουν...

DCS7
11-06-2012, 22:46
ζοτς δυστυχώς τέλος. Κριμα και θα γουσταρα να τον κρατήσουν καμια 2ετία ακόμα να τον γλεντίσουμε λίγο. Οπως πάντα ο καπετάνιος πηδάει πρώτος απο το καράβι. Λογικά θα τον ακολουθήσουν τα ποντίκια (DD, Tsatsara κτλ)

panagiotis
11-06-2012, 22:56
dd δεν νομιζω αλλα κατι σατο,σαρας,μπατιστ και σια νομιζω σιγα-σιγα...

angelman
11-06-2012, 23:03
αφου δεν τον σεβονται τον ανθρωπο καλα κανει και φευγει

tt7
11-06-2012, 23:04
ΤΣΑΡΤΣΑΡΉς ούτως η άλλως στοπ... Μόνο Διαμαντίδης βλέπω να μένει εκτός και αν ο Ζοτς τον πάρει με κανά τρελό συμβόλαιο εκεί που πάει..

Eleni7
11-06-2012, 23:12
Καλα,τον Ζοτς θα τον πετυχουμε και στην Ευρωλιγκα του χρονου.Ωραια θα περασουμε.Αν δεν παει στην επισης "καλοβολεμενη" απο πολλες αποψεις Τσσκα,θα παθει πολιτισμικο σοκ του χρονου.13 χρονια συνηθειας ειναι αυτα...

DCS7
11-06-2012, 23:13
ΤΣΑΡΤΣΑΡΉς ούτως η άλλως στοπ... Μόνο Διαμαντίδης βλέπω να μένει εκτός και αν ο Ζοτς τον πάρει με κανά τρελό συμβόλαιο εκεί που πάει..

dd δεν νομιζω αλλα κατι σατο,σαρας,μπατιστ και σια νομιζω σιγα-σιγα...

Αφού το είπε ο DD ότι δεν μπορεί να φανταστεί την ζελα χωρίς ζελικο... Δεν νομίζω να μείνει αλλά και να μείνει θα είναι τρελά ξενερωμένος. Εγω θέλω και ζέλικο και DD να τους κερδίζω αλλά δεν το βλέπω. Απλά θα σπάμε πλάκα με τον dimi του χρόνου.

panagiotis
11-06-2012, 23:15
παντως δεν θελω να μικρυνουν τελειως.Τι να το κανω να χτισω αυτοκρατορια οταν παιζω μονος μου.

DCS7
11-06-2012, 23:20
παντως δεν θελω να μικρυνουν τελειως.Τι να το κανω να χτισω αυτοκρατορια οταν παιζω μονος μου.

δεν με χαλάει καθόλου εμενα. Μονο και μόνο που θα βλέπω τις βδέλες να ψωμολυσάνε και τους συρίγους να το γυρνάνε σε ποδόσφαιρο και ... ολυμπιάδες φτιάχνομαι. Κριμα όμως γιατί θα επηρεαστούμε στην ευρολίγκα.

natag
11-06-2012, 23:34
Εγω ακομη πιστευω οτι ειναι ενα βρωμερο επικοινωνιακο παιχνιδι των κοντων, γιατι τωρα που χασανε τα παντα, πρεπει με καποιο τροπο να κερδισουνε τις εντυπωσεις, αλλα και να φανει τεραστιος ηγετης ο γιωτας, τωρα που αναλαμβανει...Οι τυποι εχουν παρει μαστερ στο ψεμα και στην απατη τοσα χρονια...Εχουν φτασει σε σημειο να κοροιδευουν τον κοσμο τους τον ιδιο, παιζοντας με την αγωνια του...Ο Ζοτς αυριο μετα απο τεραστιες ενεργειες της τελευταιας στιγμης απο τον Δημητρη Γιαννακοπουλο, θα υπογραψει το νεο 3ετες συμβολαιο του...Και ζησανε αυτοι καλα και εμεις Πρωταθλητες Ευρωπης...

Προσωπικα θελω πολυ να φυγει και να παιζουμε τελικους με το Ρεθυμνο και τον Πανιωνιο για τα επομενα 10 χρονια τουλαχιστον...

tt7
11-06-2012, 23:44
Καλά χαλάρωσε, δεν είναι όλα conspiracy theories...Δεν λέω ότι βάζω το χέρι μου στην φωτιά ότι θα φύγει (90% λέω ναι θα φύγει) αλλά θέμα Τράκη-Ζοτς υπάρχει και είναι μεγάλο..

kseplenhs
11-06-2012, 23:55
Ομολογώ πως είμαι σε δίλλημα.
Η εικόνα ζοτς στους φετινούς τελικούς να μην θέλει να κοιτάει,να αλλάζει μια βαλίτσα πετσέτες για να σκουπίσει τον ιδρώτα και να μελιτζανιάζει με την γραβάτα να φαντάζει κρεμάλα στο λαιμό του ομολογώ με έψησε αρκετά

Απο την άλλη όμως να βλέπω αγκωνίδη μόνο κ έρ'μο με τράκη απο πάνω να μοιράζει χαρτάκια στους προπονητές,να αλλάζει 2-3 το 6μηνο και να παρακαλάει τον βουγιούκα να του κάνει ένα σκριν και αυτός ανταποκρίνεται στο κάλεσμα με ατόφιο αγνό αγελαδινό βλέμμα.

Ω θεοί...τι είναι πιο priceless?!

IliasCh
11-06-2012, 23:56
Αδριατικη Λιγκα σε περιπτωση που διαλυθουν τελειως.Δεν θελουμε να παιρνουμε πρωταθληματα με αντιπαλο την Ροδο.Δεν ειμαστε βαζελοι.

DON
12-06-2012, 10:58
Παρακαλώ πολύ σεβασμός στον 6άστερο. Άντε κωλόγαυροι 1 σεζόν πήρατε κεφάλι και την είδατε σουλτάνοι. ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ.

http://www.sportdog.gr/sites/default/files/imagecache/lightbox_full/article/2012_04/872393.jpg

DCS7
12-06-2012, 13:35
Εγω ακομη πιστευω οτι ειναι ενα βρωμερο επικοινωνιακο παιχνιδι των κοντων, γιατι τωρα που χασανε τα παντα, πρεπει με καποιο τροπο να κερδισουνε τις εντυπωσεις, αλλα και να φανει τεραστιος ηγετης ο γιωτας, τωρα που αναλαμβανει...Οι τυποι εχουν παρει μαστερ στο ψεμα και στην απατη τοσα χρονια...Εχουν φτασει σε σημειο να κοροιδευουν τον κοσμο τους τον ιδιο, παιζοντας με την αγωνια του...Ο Ζοτς αυριο μετα απο τεραστιες ενεργειες της τελευταιας στιγμης απο τον Δημητρη Γιαννακοπουλο, θα υπογραψει το νεο 3ετες συμβολαιο του...Και ζησανε αυτοι καλα και εμεις Πρωταθλητες Ευρωπης...

Προσωπικα θελω πολυ να φυγει και να παιζουμε τελικους με το Ρεθυμνο και τον Πανιωνιο για τα επομενα 10 χρονια τουλαχιστον...

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10601&subid=2&pubid=129066732

stefanos
12-06-2012, 13:44
ποσο ''γκαστονε'' εισαι τελικα?αλλον ενα χρονο συμβολαιο να ειχες να βγαζαμε καποια απο τα ''χρωστουμενα'' που σου χουμε..Mπορει να εισαι μεγαλος προπονητης αλλα δεν ξεχναμε οτι τα μισα σου χρονια στην Ελλαδα επαιζες μονο σου κ παντα μα παντα ειχες πλατες απο τους γκριζους.See you at Euroleague..

air josh
12-06-2012, 13:56
Αν εμενε θα ηταν το δυσκολοτερο καλοκαιρι γιαυτον καθως θα επρεπε να αλλαξει ολη σχεδον την ομαδα του και με τα οικονομικα δεδομενα που ισχυουν θα επρεπε να ειχε πανω απο 50% επιτυχια στις μεταγραφες που σημαινει μεγαλο ρισκο.Προτιμαει τα πιο σιγουρα

DON
12-06-2012, 14:38
Σας έλειψα γατάκια???

-------
Από τη μία ο Ζοτς και από την άλλη οι μετοχές της ΠΑΕ.
Αν δεν είναι αυτή η πιο κρίσιμη καμπή στην ιστορία του Παναθηναϊκού τότε ποια είναι;
Θεέ μου, αξίζουμε ένα happy end.
-------
THA PETHANOUME APO TO AGXOS
-------
ΑΝ ΖΩ ΩΣ ΑΥΡΙΟ........ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ
-------
Θεε κοψε τα κολλητιλικια που εχεις με τους γαυρους μεσα στο 2012 και ασχολεισου εστω και τωρα προς Λεωφορο μερια για να γινουν ολα οπως πρεπει!
-------
Υπαρχει ακομα χρονος κανονιστε....ο ζοτς ειναι το τελευταιο πραγμα που μας κραταει...
-------
οχι ρε πουστη που αρνουμαι να πιστεψω οτι του χρονου ο ζοτς δεν θα ειναι στην ομαδα. ειναι αδικο. δεν μπορει να τραβαμε τοσα εμεις οι Παναθηναϊκοι...
-------
Νέα αρχή με τον ελπιδοφόρο και γνωστό Παναθηναϊκό Γιώργο Μπαρτζώκα που έχει δείξει ότι μπορεί να φέρει μεγάλα αποτελέσματα με μικρά μπάτζετ.
-------
Πραγματικα δε θελω να ξημερωσει η αυριανη μερα....
-------
Αν εχετε το Θεο σας ρε σεις.
Οχι τον αρχοντα ρε.
Οχι το μεγιστο.
Οχι τον ανθρωπο που μας και σας εκανε καλυτερους ανθρωπους και Παναθηναϊκους.
Οχι αυτον που αγαπαμε σαν το σπιτι μας.
-------
τρεμω ολοκληρη..το λενε σιγα σιγα παντου πλεον
-------
ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ... ΜΑΣ ΕΓΕΤΕ ΞΕΣΚΙΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ...ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΖΟΤΣ...ΚΡΑΗΣΤΕ ΤΟΝΝΡΕ ΓΑΜΩΓΟ...
-------
- Το πρώτο στάδιο είναι η άρνηση της πραγματικότητας.
- Το δεύτερο στάδιο είναι η οργή.
- Το τρίτο στάδιο είναι η διαπραγμάτευση.
- Το τέταρτο στάδιο χαρακτηρίζεται από κατάθλιψη.
- Το πέμπτο στάδιο είναι η ήρεμη αποδοχή της αλήθειας.
-------
H ψυχολογια μας ειναι υπο το μηδεν
-------

natag
12-06-2012, 14:50
-------
Νέα αρχή με τον ελπιδοφόρο και γνωστό Παναθηναϊκό Γιώργο Μπαρτζώκα που έχει δείξει ότι μπορεί να φέρει μεγάλα αποτελέσματα με μικρά μπάτζετ.
-------


Οσο η Εθνικη παιζει σημερα για την προκριση στους 16 κατα την Ροζ, αλλο τοσο ειναι βαζελος ο Μπαρτσωκας...

tt7
12-06-2012, 14:50
Σας τελειώσαμε στράκια...Καθαρά και όμορφα όπως πρέπει...4οι σε Φαιναλ Φορ βλέποντας μας να σηκώνουμε την κούπα, Τσο και Λο στο πρωτάθλημα...

Και το ΚΟΡΥΦΑΙΟ: Να πανηγυρίζετε σαν τρελοί (ολόκληρος ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ??) to κυπελλάκι όπως το λέγατε παλιά.....

Πρόβλεψη : Στην αρχή, θα κάνουν ότι και καλά στηρίζουν την νέα προσπάθεια και στο τέλος θα είναι 100 άτομα στο ΟΑΚΑ...το ΣΕΦ φέτος θα μοιάζει κολαστήριο !!!!

LFO
12-06-2012, 14:56
-------
οχι ρε πουστη που αρνουμαι να πιστεψω οτι του χρονου ο ζοτς δεν θα ειναι στην ομαδα. ειναι αδικο. δεν μπορει να τραβαμε τοσα εμεις οι Παναθηναϊκοι...
-------
-------

κλαιω....

Eleni7
12-06-2012, 15:10
Ακομα να ανακοινωσει την αποφαση ο Ζοτς;Εγω λεω να τους αφησει να περιμενουν λιγο και η ανακοινωση να γινει στο ημιχρονο του τελικου του Γιουρο.

dora7
12-06-2012, 15:16
-------
οχι ρε πουστη που αρνουμαι να πιστεψω οτι του χρονου ο ζοτς δεν θα ειναι στην ομαδα. ειναι αδικο. δεν μπορει να τραβαμε τοσα εμεις οι Παναθηναϊκοι...
-------
-------

κλαιω....

κι εγω ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ...:p
να δείτε τωρα βαζελακια πόσα απιδια πιανει ο σακος που λενε και στο χωριο μου...:D
και την παρακρουση που ζειτε την ευχαριστιεμαι ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ.....;)

DON
12-06-2012, 15:16
τον ομπραντοβιτς τον θεωρω εναν απο τους 10 σημαντικοτερους ανθρωπους στην ιστορια του παναθηναικου..χθες αφησα τη δουλεια μου και πηγα αεροδρομιο..θα ξαναπαω τη μερα που θα φευγει

ΑΛΛΑ

ευτυχως η δυστυχως ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ γιναμε ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

αλλιως ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ θα γινομουν ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ..


http://newsimg.ngfiles.com/60000/60474_Tactical_facepalm.jpg


Ο Ζοτς μπορεί σε 3-4 χρόνια να ξαναέρθει να αράξει με εμάς που τον αγαπάμε.

Το ερώτημα είναι αν θα υπάρχει Παναθηναϊκός σε 3-4 χρόνια. Και μην νομίζετε ότι επειδή ο Παναθηναϊκός έχει ιστορία, δεν πεθαίνει ποτέ κλπ κλπ... Πολλές ομάδες με ιστορία πέθαναν και θα πεθάνουν κι άλλες.

2IQwij6Ln-w

Eleni7
12-06-2012, 15:24
Εμενα το facepalm κολλαει στο γεγονος οτι ο ανθρωπος αφησε την δουλεια των 500-600 ευρω για να παει να παρακαλεσει εναν που το παιζει δυσκολος στο να αποφασισει αν θα παρει 1,5 ή 2,5 εκατομμυρια ευρω τον χρονο.....Να το κανεις για την ομαδα σου, να το καταλαβω.Ειναι αρρωστια,ειναι η ζωη σου ολη.Το κατανοω.Αλλα οχι και ετσι....


Φετος οι "αμπασκετοι" γαυροι που ειχαν να δουν τιτλο 15 χρονια πηγαινανε 800 ατομα στα ματς με Ηλυσιακο,Καβαλα κτλ.Του χρονου στο Οακα των 6αστερων ετοιμαστειτε για 100-200 ατομα (και πολλα λεω)

DON
12-06-2012, 15:31
Δεν μιλαμε για αφανισμο του Παναθηναϊκου σε καμια περιπτωση. Μιλαμε ομως για ξεκαθαρη και δολια αποπειρα αλλοιωσης του Παναθηναϊκου DNA και γι αυτο πρεπει να ειμαστε ιδιαιτερα προσεκτικοι.

BOI4MJQEg2g

----
Παιδιά κάποιος να με σταματήσει. Ban me!

captain-cook
12-06-2012, 15:32
Δώσε πόνο Don! :p

panagiotis
12-06-2012, 16:14
Το 2009 μας ελεγαν για βολει ηρθε ο μιλκοβιτς τους ειχαμε στην φαπα(δυο σερι πρωταθληματα με μειονεκτημα εδρας και περσυ 6/6 με τρεις ανατροπες απο 0-2 σε 3-2 σε μια εβδομαδα) διαλυθηκανε πηγαν να πεσουν δεν τους νοιαζει το βολει.Το 2010 μας ελεγαν για ποδοσφαιρο.Δυναστεια αυτοκρατορια κτλ.Ηρθε ο Βαγγελας τους ξαναεφερε στην φαπα(αν και θα προτιμουσα περσυ να χαναμε στο καραισκακης απο το να κερδιζαμε ετσι εξαλλου το πρωταθλημα σιγα μην το χαναμε) διαλυθηκανε.Μετα το γυρισαν στον μπασκετ παλι κατι ο παπ με τα τριποντα του κατι ο πριντεζης μετα πεταχταρια του κατι ο σπανουλης κατι τα πουρα που εχουν για παιχτες αρχιζει η παρακμη.Ε απο του χρονου η πρωτη μπαλα που θα εχει η πρασινη πανω-πανω θα ειναι του πολο

dora7
12-06-2012, 16:16
Ε απο του χρονου η πρωτη μπαλα που θα εχει η πρασινη πανω-πανω θα ειναι του πολο

και θα γελαει ο κόσμος, ο κόσμος θα γελάει...:p;)

LFO
12-06-2012, 17:28
----------
δε μπορω να φανταστω παο στο μπασκετ χωρις αυτον.και δε θελω να καταντησουμε σαν το ποδοσφαιρο...οκ ειμαστε περιφανοι που κανουμε οτι κανουμε χωρις τα χρηματα τα μαυρα που δινει ο γαυρος...αλλα οχι-θελω ιστορια για τον συλλογο.
----------

Ποσο , ποσο κουτοχορτο πια...??

redglove
12-06-2012, 17:32
Τράκη θέλουμε να δούμε μπάλα με την ησυχία μας, βγάλε την ανακοίνωση να γελάσουμε ΤΩΡΑ!

panagiotis
12-06-2012, 17:35
δε μπορω να φανταστω παο στο μπασκετ χωρις αυτον.και δε θελω να καταντησουμε σαν το ποδοσφαιρο...οκ ειμαστε περιφανοι που κανουμε οτι κανουμε χωρις τα χρηματα τα μαυρα που δινει ο γαυρος...αλλα οχι-θελω ιστορια για τον συλλογο.

Τι ακριβως κανουν στο ποδοσφαιρο και ειναι υπερηφανοι;

kseplenhs
12-06-2012, 17:42
Τράκη θέλουμε να δούμε μπάλα με την ησυχία μας, βγάλε την ανακοίνωση να γελάσουμε ΤΩΡΑ!

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10601&subid=2&pubid=129067010
Με τρομάζεις...

sousami7
12-06-2012, 17:42
Βγήκε και η ανακοίνωση...

Να ηρεμίσουμε κι εμείς που είχαμε αγωνία...

redglove
12-06-2012, 17:47
Ένας ένας στο doubleteam παιδιά, έχετε ρίξει τον σέρβερ!

rakos
12-06-2012, 17:48
εγω προσωπικα λεω στο διαολο

SuperSayian
12-06-2012, 17:53
Στα εύκολα μάγκας,στα δύσκολα δάγκας.Είναι γνήσιος μΠανάθας οφείλω να του το αναγνωρίσω αυτό!

tsak8
12-06-2012, 17:54
"Θα ήθελα να ευχαριστήσω επίσης όλους τους εκπροσώπους του γραπτού, τηλεοπτικού, ραδιοφωνικού και ηλεκτρονικού τύπου για την αγαστή συνεργασία μας."
Αλίμονο ,τι λέτε τώρα αγαπητέ μελιτζανα?
Κάποιος να παει σπίτι του χατζηπαπαρα, θα εχει πάθει ανακοπή λέμε
Έφυγες όπως σου άξιζε σκατοψυχε
ΜΕΙΝΕ ΠΟΡΝΟΓΕΡΕ

BabisKyr
12-06-2012, 18:02
Θα μου λείψουν τα ελληνικά που μιλούσες στις συνεντεύξεις τύπου...
Θα μου λείψει η μελιτζανί απόχρωση του δέρματός σου όταν η διαιτησία σε πήγαινε στο 60-40 υπέρ σου από το 90-10 που είχες συνηθίσει...
Θα μου λείψουν οι ευχαριστίες σου προς τον υπέροχο λαό της Μπανάθας όταν αυτός τραυμάτιζε Μπάρλο-Αργυρόπουλο-Καλαϊτζίδη...
Θα μου λείψει που έβαζε τον κοκάκια στον αγώνα 5 λεπτά αφότου είχε πατήσει στο κεφάλι τον Όζμπολτ...

Πόσο ΧΥΝΩ που φεύγεις δεύτερος στην Ελλάδα και τέταρτος στην Ευρώπη, με ένα αναμνηστικό "κυπελλάκι" αγκαλιά.

Χαϊδεμένε προπονητή των απανταχού ΑΡΔ, μπατζετολάγνε δολοφόνε. ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ.

Presvis
12-06-2012, 18:05
Χμμμ... Εγώ ξέρω οτι οι καπετάνιοι, εγκαταλείπουν τελευταίοι το πλοίο που βυθίζεται. Εκτός αν εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με καπετάνιο αλλά με μούτσο...

Υ.Γ. "Φυσικά ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ προς όλους τους παίκτες με τους οποίους συνεργάστηκα αυτά τα 13 χρόνια." είπε ο μούτσος. Μέσα σε αυτούς, ευχαριστεί και τον Σπανούλη???...

standby25
12-06-2012, 18:08
ενας πολυ μεγαλος κοουτς αλλα κ ενας πολυ μικρος ανθρωπος λακισε στην Ελλαδα της κρισης

napoli
12-06-2012, 18:10
ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΦΕΤΟΣ!!!!

Djole11
12-06-2012, 18:11
Ένα πρωτάθλημα μόνο και διέλυσαν
Εγώ ξενέρωσα πάντως, τουλάχιστον ας μας αφήσει τον Ιτούδη για να βγάλουμε γούστα

DON
12-06-2012, 18:13
εντάξει θέλω τώρα προπονητή αυτόν. ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ :

http://oynagki.pblogs.gr/files/f/236144-4414_1062168837053_1310919862_30150618_2493036_n.j pg

Σκέψεις? Καλά για το 4ο να δεις... :)

Άσε θα έρθει καλύτερο απο Κατμαν σου λέω.

http://www.esake.gr/images/coach/pedoulakis.jpg


CnpjVDVobe4

Hoichi
12-06-2012, 18:14
Αντε και καλη επιστροφη στον Ταφο του Ινδου

angelman
12-06-2012, 18:15
Κύριος μέχρι και στο αντίο του ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΖΕΛΙΚΟ, που δεν θέλησε να δημοσιοποιήσει τους λόγους του διαζυγίου με τον Παναθηναϊκό.

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAX οτι και να πεις ειναι λιγο γι αυτη την ρατσα τους βαζελους

tmac
12-06-2012, 18:16
ζελικο αντιο με φουτσα και στα δυο....

http://www.sportena.com/wp-content/uploads/2012/05/olympiakos-aponomi-kypello-euroleague-2012-cska-61-62.jpg

http://downloads.naftemporiki.gr/static/12/06/02/kupa1.jpg

ετσι σου αξιζε,οχι λογο αξιας αλλα λογο χαρακτηρα και αβαντων που ειχες κ παντα τις δεχοσουν με ευχαριστηση πραγμα που ενας προπονητης της αξιας σου δεν επρεπε να κανει..να απαιτουσες να κερδισεις στο γηπεδο τοτε θα ησουν πραγματικα μεγαλος..
τωρα σαν αρουραιος πηγαινε για το αλλο καραβι τωρα που αυτο βουλιαζει...

damon7
12-06-2012, 18:16
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/lagoi-sumvolaia.png


Toυ χρόνου σας βλέπω με Καραμολέγκους και Ζούμπους και Κυρίτσηδες πέρα από τα δύο εν ισχύ συμβόλαια!Ε ρε γλέντια,θα κοκκινίσει ο σβέρκος σας απ' τη φάπα σιχάματα γαμώ την αλογοτροφή σας!
Οσο για τον μεγάλο Ζότσαρο κλασικός λαγός.Στα εύκολα μάγκας,στα δύσκολα βάζελος...

DON
12-06-2012, 18:22
Πόσο αρρώστια είναι να είσαι βάζελος σε αυτήν την κοινωνία? ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ SADA ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ!

dora7
12-06-2012, 18:27
από την κωμωδία (ολων των "αντρίκιων και γνησιων τιτλων" που επαιρναν μεχρι τωρα) στο δράμα (που αρχιζει απο σήμερα)....:p:rolleyes:

κι εγω τωρα είμαι κακός ανθρωπος που το απολαμβανω?????:p:p:p:confused:

sousami7
12-06-2012, 18:30
από την κωμωδία (ολων των "αντρίκιων και γνησιων τιτλων" που επαιρναν μεχρι τωρα) στο δράμα (που αρχιζει απο σήμερα)....:p:rolleyes:

κι εγω τωρα είμαι κακός ανθρωπος που το απολαμβανω?????:p:p:p:confused:

Το δράμα έχει ήδη αρχίσει...

Και όχι δεν είσαι η μόνη που το απολαμβάνει...:D:D:D

HoopFan
12-06-2012, 18:35
Εγω το μονο που θα πω ειναι οτι χαιρομαι που προλαβα να δω αυτη την εικονα πριν αποχωρησει....

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/576706_10150965097549028_1507034160_n.jpg

Djole11
12-06-2012, 18:35
Έλα να σε δω να προπονείς τον Τεόντοσιτς και τι στον κόσμο

dora7
12-06-2012, 18:39
Έλα να σε δω να προπονείς τον Τεόντοσιτς και τι στον κόσμο

ο τρελαρας ο Μιλος θα τον στείλει αδιαβαστο...τον βλεπω προπονητη σε κυνομαχίες για χαλαρωση και ευ ζειν....:p

HoopFan
12-06-2012, 18:39
Έλα να σε δω να προπονείς τον Τεόντοσιτς και τι στον κόσμο

Μολις το ειπες βγηκε και αυτο...χαχα
Μαλλον δεν το βλεπω να γινεται...
http://www.sport-fm.gr/article/559007

Eleni7
12-06-2012, 20:43
Φευγοντας, μην ξεχασεις να χαιρετησεις τον Σπανουλη....

KonTaz
12-06-2012, 21:18
Obradovic para para pa perom perom

dora7
12-06-2012, 21:29
πάντως ο προπονητής με αρ@@ια φαινεται απο τις επιλογές του...

Ο Ντούντα εμεινε με μειωμενο μπατζετ και "αποχωρήσαντες" προέδρους, εφτιαξε ομαδα με άντερα και πηρε μαγκιορικα Ευρωπαικο και Πρωταθλημα...κι εμεις ολοι πινουμε νερο στ' ονομα του....

για πες κι εσυ Ζοτς....????:D;)

redglove
12-06-2012, 21:30
Εγώ πάντως έμαθα ότι πάει να τα φέρει όλα τούμπα με Δράκο ο Τράκης..

tt7
12-06-2012, 21:33
Χαχαχα....καλά θα είναι σούπερ καύλα η φάση..

KonTaz
12-06-2012, 21:39
Εγώ πάντως έμαθα ότι πάει να τα φέρει όλα τούμπα με Δράκο ο Τράκης..

Να μπει πίσω πάλι και το σωστό λάβαρο του 1996

redglove
12-06-2012, 21:43
Εγώ πάντως έμαθα ότι πάει να τα φέρει όλα τούμπα με Δράκο ο Τράκης..

Να μπει πίσω πάλι και το σωστό λάβαρο του 1996

Εδώ λένε ότι θα αλλάξουν αυτό του Βερολίνου, πλάκα κάνουμε;

Eleni7
12-06-2012, 21:44
Περα απο την πλακα.Νομιζω οτι ειναι η ιδανικη λυση για τον Παναθηναικο.Απλα τα εχουν κανει μουσκεμα απο το 2008 και επειτα η διοικηση του Παναθηναικου και τα εντυπα μεσα που επαιρναν "τροφη" απο τους ιδιους, με αποτελεσμα την απαξιωση και την κοροιδια προς το προσωπο του Γιαννακη.Δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να ξεπεραστουν ολα αυτα...

Presvis
12-06-2012, 21:45
Εγώ πάντως έμαθα ότι πάει να τα φέρει όλα τούμπα με Δράκο ο Τράκης..
Εννοείτε οτι θα είναι προπονητής απο αυτους που πατρονάρει τόσα χρόνια το πράσινο σύστημα. Έτσι δεν την πατήσαμε και εμείς με τον Γιαννάκη?...

redglove
12-06-2012, 21:50
DON sorry που σου τρώω την δουλειά ρε φίλε αλλά αυτό έπρεπε να ποσταριστεί αμέσως!

https://dl.dropbox.com/u/32880410/PouTsaros.png

ΘΕΕ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟΣΕΣ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

duda-agelopouloi-v-span
12-06-2012, 21:51
εφυγε ο γκαστονε.κριμα... κοτα μια ζωη σε αντιθεση με το ντουντα

natag
12-06-2012, 21:53
Οσες κουπες και να εχει γραψει η πρασινη βρωμοιστορια, τα γεγονοτα εχουν ως εξης: Ο Ζοτς βρηκε τον βαζελο πρωταθλητη και τον αφηνει 2ο...

Επισης οταν ο Σπανουλης περυσι ελεγε οτι τα παντα ειναι θεμα σεβασμου και οχι χρηματων, τον κραζανε οι μοιρωτσοι...Ακριβως το ιδιο ειπε και ο Ζοζοτσαρος...

Παρ'ολα αυτα σαν Ολυμπιακος δεν ησυχαζω και δεν πανηγυριζω...Γιατι η τρελη φετινη χρονια πρεπει να ειναι μαθημα για ολους...Ακομα και για εμας...

johny b
12-06-2012, 21:55
DON sorry που σου τρώω την δουλειά ρε φίλε αλλά αυτό έπρεπε να ποσταριστεί αμέσως!

https://dl.dropbox.com/u/32880410/PouTsaros.png

ΘΕΕ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟΣΕΣ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

H greenstar το πόσταρε αυτό;

tmac
12-06-2012, 21:57
Οσες κουπες και να εχει γραψει η πρασινη βρωμοιστορια, τα γεγονοτα εχουν ως εξης: Ο Ζοτς βρηκε τον βαζελο πρωταθλητη και τον αφηνει 2ο...

Επισης οταν ο Σπανουλης περυσι ελεγε οτι τα παντα ειναι θεμα σεβασμου και οχι χρηματων, τον κραζανε οι μοιρωτσοι...Ακριβως το ιδιο ειπε και ο Ζοζοτσαρος...

Παρ'ολα αυτα σαν Ολυμπιακος δεν ησυχαζω και δεν πανηγυριζω...Γιατι η τρελη φετινη χρονια πρεπει να ειναι μαθημα για ολους...Ακομα και για εμας...

ποιος θα ησυχασει??
στα @@ τι κανουν οι διπλα δεν πα να διαλησουν,εμεις χτισαμε κατι φετος και πανω σε αυτο πρεπει να συνεχισουμε,αν ειναι μαγκες και κανουν κατι αξιολογο θα ειμαστε ετοιμη για συγκρουση,αν οχι 35 αρες και ευρολιγκα,εχουμε ενα τιτλο να υπερασπισουμε...
περιμενουμε με αγωνια τη συναντηση με ντουντα για να μπει το νερο στ αυλακι