PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Lucifer_7
03-09-2019, 17:41
Εντωμεταξύ αυτός ήταν μεταξύ πάγκου και εξέδρας στην Ξάνθη. Δεν έπαιζε βασικός. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Αλλά να ναι καλά ο χαλίφης που δίνει ψωμί σε Ξάνθη Γιάννενα Αγρίνιο Βόλο Περιστέρι.

giovanni10
03-09-2019, 18:29
850 χιλιάρικα για Μιχαι στον Παναιτωλικό και 800 στην Ξάνθη για Μελιοπουλο.

Σαν να λέμε Μελίσσης με 1.8 από μπαοκ σε ζελα επί πολυμετοχικότητας.

Achilles
03-09-2019, 20:40
χτενισε ολη την αγορα ο ιλια ο ιβιτς (τριχα δεν εμεινε) , αλλα τελικα θα μεινει ο πατερ νικος κωστενογλου για ολη την σεζον . τιμια επιλογη παντως , ενσαρκωνει ολα οσα πρεσβευει το αεκ : αγια σοφια , ιερα χωματα , η οδυσσεια ενος ξεριζωμενου , παλι με χρονια με καιρους , δωσε μου ψυχη να αντεξω τα χαστουκια της ζωης κλπ .

redglove
04-09-2019, 01:56
Ο Μελισσανίδης πλέον είναι πιο προβλέψιμος και από τα τρίποντα του Παπαπέτρου.

mixalis
04-09-2019, 09:34
Ο Μελισσανίδης πλέον είναι πιο προβλέψιμος και από τα τρίποντα του Παπαπέτρου.

Από πότε βάζει τρίποντα ο Παπαπέτρου;:eek::eek::eek:

dio
04-09-2019, 11:34
για την κατάληξη των σουτ του παπαπέτρου από το τρίποντο λέει, μην τρομάζεις.

Undisputed
08-09-2019, 13:34
Sinboy ξέρει κ Νέστορα? Θα αναγκάσει Μάικ Φασολάκη να παίζει στο Σεφ "όχι δεν είναι μαμά"

https://uploads.disquscdn.com/images/b396bddc1556fd915b5200bb41762b099555079f2f073228ab b821e608272345.jpg?w=800&h

Eleni7
08-09-2019, 22:30
Το sdna εχει στα τοπ θεματα αρθρο που κραζει τον sin boy. Και παραδιπλα κραζει Βαγγελα. Επος.

dio
08-09-2019, 22:56
Το sdna εχει στα τοπ θεματα αρθρο που κραζει τον sin boy. Και παραδιπλα κραζει Βαγγελα. Επος.

για τι κράζει τον σιν μπόι; Εννοώ τι τους πείραξε και τον κράζουν τώρα κι όχι από την αρχή της ύπαρξής του;

Σε άλλα νέα, στο τουίτερ:

https://i.imgur.com/c065YoP.png

Βάζει ως ωραία γήπεδα το γεντί κουλέ και τη λεωφόρο.
Τελικά δεν εννοούσε ωραία γήπεδα αλλά με ατμόσφαιρα και ιστορία, οπότε έβαλε ένα γήπεδο που δεν έχει φτιαχτεί ακόμα
Για να καταλήξουμε στο κλασσικό των βάζελων, ότι είναι προκατ το καραϊσκάκης.

maggotbeer
08-09-2019, 23:16
Το sdna εχει στα τοπ θεματα αρθρο που κραζει τον sin boy. Και παραδιπλα κραζει Βαγγελα. Επος.

για τι κράζει τον σιν μπόι; Εννοώ τι τους πείραξε και τον κράζουν τώρα κι όχι από την αρχή της ύπαρξής του;



η απάντηση βρίσκεται δυο ποστ πάνω.

μιγάδας
09-09-2019, 01:29
[
Βάζει ως ωραία γήπεδα το γεντί κουλέ και τη λεωφόρο.
Τελικά δεν εννοούσε ωραία γήπεδα αλλά με ατμόσφαιρα και ιστορία, οπότε έβαλε ένα γήπεδο που δεν έχει φτιαχτεί ακόμα
Για να καταλήξουμε στο κλασσικό των βάζελων, ότι είναι προκατ το καραϊσκάκης.

Στο σημειο αυτο, αξιζει να θεσουμε το εξης (παρακαλωντας κανα μηχανικο-εργολαβο-κατι_με_κατασκευες_τελος_παντων να τοποθετηθει):

Το αγια σοφια εκτος απο κιτς κλπ ειναι το μοναδικο συγχρονο γηπεδο στην ευρωπη που φτιαχνεται εξ ολοκληρου με τσιμεντο. Σε αντιθεση με ολη την υπόλοιπη ευρωπη (οπως και το Καραϊσκάκη) που ειναι σιδεροκατασκευη (αυτο που αυτοι λενε "προκατ").

Γιατι ειναι ολα σιδεροκατασκευη; γιατι ειναι πιο ασφαλη και πιο γρηγορα στην κατασκευη. Γιατι το αγια σοφια ειναι τσιμεντο (εξ ου και η μεγαλη διαρκεια του εργου); γιατι το τσιμεντο ειναι συνεχες μεγεθος κι οχι διακριτο οπως τα σιδερα. Γραφει ο τιγρης στα σχεδια "700 τονοι τσιμεντου", παιρνει επιδοτηση για 700 και ριχνει 600 (τυχαια νουμερα, δεν εχω ιδεα). Δεν μπορει να το ελέγξει κανείς αυτο.

Αν κανω λαθος, ας με διαψευσει καποιος που ξερει παραπανω.

DirtySniper
09-09-2019, 01:31
το οποιο τσιμεντο πρεπει να εχει και μικροτερη ικανοτητα απορροφησης ενεργειας λογω ταλαντωσης.
Δηλαδη σε.σεισμο πρεπει να ειναι πιο επικινδυνο

μιγάδας
09-09-2019, 01:32
Μα ναι, γι αυτο λεω οτι ειναι πιο ασφαλης η σιδεροκατασκευη

Darkling
09-09-2019, 08:47
κλαιω με σδνα που κραζει σινμποη γιατι ειπε πρεζακα τον αλλον.

Καλυτερο σαητ ολων των εποχων

Dimaras7
09-09-2019, 12:22
Για να βρουν όσους επιτέθηκαν στο Τζήλο κινητοποιήθηκαν οι πάντες και καλά έκαναν. Είμαι περίεργος αν θα κινητοποιηθούν αναλόγως και αν θα βρουν αυτούς που επιτέθηκαν σε παιδάκια.

dio
11-09-2019, 13:13
Αναρωτιέμαι, όταν γράφει τις ανακοινώσεις του ο Αλέξης ο Κούγιας γελάει;

2. Η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου του AEL FC ARENA σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτή που δημιούργησαν με δηλώσεις τους οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού και ο προπονητής του Ολυμπιακού μετά τον μεταξύ μας αγώνα, λόγω της ανταγωνιστικότητος της ομάδος μας, η οποία πιθανότατα τους εξέπληξε, αφού είχαν συνηθίσει στους προηγούμενους αγώνες με αντιπάλους στην Ελλάδα και στην Ευρώπη να έχουν 20 έως 30 τελικές σε κάθε αγώνα και στον μεταξύ μας αγώνα είχαν μόνο 5, έναντι 3 δικών μας.

Darkling
11-09-2019, 13:25
Λαρισα για Τσουλου

Lateralus
11-09-2019, 15:46
https://i.postimg.cc/1tgLmwTM/received-478199663032595.jpg

damianos
12-09-2019, 01:38
Nikos Gkekas
@Nikos_Gkekas
Αγαπητή
@NovaGreece
, είμαι πελάτης σας από το 1994 (πρώτα ο πατέρας μου και τώρα εγώ) κατά συνέπεια λοιπόν θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι σε περίπτωση που προχωρήσει το deal με τον κύριο Μαρινακη η συνεργασία μας θα διακοπεί. Μην κάνετε τον κόπο να καλέσετε καν. Ευχαριστώ...
9:28 μ.μ. · 10 Σεπ 2019·Twitter for Android
13Retweet 70 επισημάνσεις "μου αρέσει"

Έκτακτη σύσκεψη στα κεντρικά της Forthnet πυροδότησε η ανάρτησ του συγκεκριμένου tweet. ζντοινγκ

trust in who we are
12-09-2019, 12:02
Τραστινχουγουιαρ
@trust_in_who_we_are
Αγαπητή
@NovaGreece
Δεν υπήρξα ποτέ πελάτης σας από το 1994 (πρώτα ο πατέρας μου και τώρα εγώ) κατά συνέπεια λοιπόν θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι μόνο σε περίπτωση που προχωρήσει το deal με τον κύριο Μαρινακη η συνεργασία μας θα ξεκινήσει αμέσως. Μην κάνετε τον κόπο να καλέσετε καν. Ευχαριστώ...
9:28 μ.μ. · 10 Σεπ 2019·Twitter for Android
13Retweet 70 επισημάνσεις "μου αρέσει"



Λέτε να πίάσει ?
.

Άγιος Πέτρος
12-09-2019, 12:29
Σε λίγο θα στείλει επιστολή και ο πεντάχρονος του poaalive

Dimaras7
12-09-2019, 19:03
Η αλήθεια είναι βέβαια, ότι θα έπρεπε να το στείλει στο Μαρινάκη. Χέστηκε η σημερινή ιδιοκτησία τι θα γίνει μετά το deal.

king kill bill
13-09-2019, 07:24
Σε λίγο θα στείλει επιστολή και ο πεντάχρονος του poaalive

Ο Θοδωρής.
Φανταστικός ο μικρός αλλά έκοψε το Νόβα μόλις έμεινε άνεργος ο πατέρας του.

mixalis
14-09-2019, 11:28
Ο Ιβάν Σαββίδης εγκατέλειψε την Super League, καθώς φαίνεται ότι πλέον δεν περισσεύει χρήμα για χορηγίες στην διοργανώτρια. Η «Σουρωτή» δεν θα συνεχίσει να είναι χορηγός του πρωταθλήματος της Super League 1, καθώς φαίνεται ότι αυτή η χορηγία δεν… απέδωσε τα αναμενόμενα.

Στη θέση της η διοργανώτρια του πρωταθλήματος, αποφάσισε να βάλει στοιχηματική εταιρεία. Πρόκειται για την Interwetten με την οποία επήλθε συμφωνία για απλή χορηγία και όχι ονοματοδοσία του πρωταθλήματος όπως ίσχυε με την «Σουρωτή» που ήταν κεντρικός χορηγός μέχρι το προηγούμενο καλοκαίρι. Η συμφωνία αφορά ετήσια διάρκεια και η συγκεκριμένη εταιρία θα διαφημίζεται στις διαφημιστικές πινακίδες των γηπέδων, για τις οποίες υπάρχει κεντρική διαχείριση.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της Super League:

Κατά τη σημερινή του συνεδρίαση το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League αποφάσισε, μεταξύ άλλων, τα ακόλουθα:

1. Εγκρίθηκε ομόφωνα το πρόγραμμα 4ης – 6ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Super League.

2. Εγκρίθηκε κατά πλειοψηφία η συνέχιση της εγκριθείσας πριν την έναρξη του Πρωταθλήματος Super League 2019-2020 διαδικασίας για την αξιολόγηση της κατάστασης των αγωνιστικών χώρων.

3. Εγκρίθηκε ομόφωνα η σύναψη σύμβασης ανταποδοτικής χορηγίας μεταξύ της Super League και του ομίλου Interwetten.

mixalis
14-09-2019, 13:44
...

vc15
14-09-2019, 19:22
Συνεχίζονται τα περσινά,0-1 οι μπουγατσες από το 15' με τον Ατρόμητο.

Achilles
14-09-2019, 19:27
μεγαλο ταλεντο ο κιπερ του ατρομητου

Darkling
14-09-2019, 19:28
0-2 στο 22' με ευθυνες αμυντικες γενικως κι ειδικως διαβαζω.


αλλα αν ο Μαρτινς δεν κανει 28 νικες ειναι αποτυχημενος εννοειται.
τουλαχιστον εχει πλεη οφφ.

Mits
14-09-2019, 19:32
Τσαμπα σκατε ο Σαββιδης δεν εχει πιασει την μιση κατηγορια για να βρισκει αντισταση.

Darkling
14-09-2019, 19:44
ειδα και τα γκολ, ολα καλα. χαχ.

Dimaras7
14-09-2019, 19:48
Τι σήκωσε ο γίγαντας, ρε!!!

Joshua_Grant
14-09-2019, 19:49
Τι σηκώνεις ρε καραγκιόζη τη σημαία.

Dimaras7
14-09-2019, 19:51
Εν τω μεταξύ, έχει σηκώσει πριν να τελειώσει η φάση, παρά την οδηγία. Απίθανος!

Red Addiction
14-09-2019, 19:56
Εν τω μεταξύ, έχει σηκώσει πριν να τελειώσει η φάση, παρά την οδηγία. Απίθανος!

Ήταν σίγουρος ότι είναι οφσάιτ για αυτό σήκωσε την σημαία.
Για να δούμε θα τιμωρηθεί ο επόπτης ή θα τον επιβραβεύσουν που προσπάθησε να παίξει στόπερ στον μπαογκ.

Eleni7
14-09-2019, 19:57
Ο Ολυμπιακός πρέπει να κάνει 26-27 νίκες φέτος για να πάρει πρωτάθλημα.

Eddie Johnson
14-09-2019, 20:19
Σορυ για την ασχετοσυνη,φετος εχει play off για πρωταθλητη;

Darkling
14-09-2019, 20:23
Ναι

Lucifer_7
14-09-2019, 20:57
Όλα καλά στο περιστέρι. Απλά δεν πηδάνε οι αμυντικοί του ατρόμητου στα στημένα και ότι πάει τέρμα γράφει.

DCS7
15-09-2019, 00:40
Όλα καλά στο περιστέρι. Απλά δεν πηδάνε οι αμυντικοί του ατρόμητου στα στημένα και ότι πάει τέρμα γράφει.

εντελως τυχαία δεν έπαιζε ο μεγιερι σήμερα. Ευτυχώς δλδ γιατί έγινε η μαλακία μπροστά και βάλαμε τον βέλλιο που τα παστέλια τα έβαλε οπότε που να βάζεις τον μαγιάρο πίσω, αυτός είναι επικίνδυνος, μπορει να κατεβάσει ρολά ας βάλουμε αυτον τον θεωδοράκη να πνίξει 3 γκολ για σιγουριά.

Eleni7
15-09-2019, 22:54
Οι αλλοι φαγανε γκολ απο τον Φετφατζιδη και τον Ιντεγε.

Mits
15-09-2019, 22:57
Φετφατζιδης με κεφαλια οχι οτι και οτι γκολ.
Δεν υπαρχει περιπτωση να ληξει το ματς την αλλη βδομαδα.

Darkling
15-09-2019, 23:03
Λολ

Eleni7
15-09-2019, 23:11
Με την ζελα αν εχει γινει αυτο που ολοι υποψιαζομαστε κρινοντας απο την εικονα που ειχαν στην Ολλανδια κοντρα σε Φεγενορντ και Αγιαξ, τοτε τους περιμενει πολυ δυσκολη ανοιξη κοντρα σε αλλες 7 ομαδες για το ποιος θα πεσει. Ο οποιος βαζελος και περυσι ειχε σκασει οταν μπηκε Φλεβαρης-Μαρτης. Με την διαφορα βεβαια οτι εφτασε εκει με ποντους στο σακουλι. Τωρα αμα χασει και απο τον Ολυμπιακο, θα εχει 1 βαθμο σε 4 παιχνιδια.

Achilles
15-09-2019, 23:18
δεν νομιζω να το χτυπησουν τοσο το "ντερμπυ" την αλλη βδομαδα . αλλωστε την μεθεπομενη αγωνιστικη εχουν κρισιμο ντερμπυ σωτηριας (εκτος στην νεα σμυρνη με πανιωνιο) .

Eleni7
15-09-2019, 23:20
δεν νομιζω να το χτυπησουν τοσο το "ντερμπυ" την αλλη βδομαδα . αλλωστε την μεθεπομενη αγωνιστικη εχουν κρισιμο ντερμπυ σωτηριας (εκτος στην νεα σμυρνη με πανιωνιο) .

Ο τρακης την αλλη βδομαδα θα παιξει τα ρεστα του.

Mits
15-09-2019, 23:22
Εχει βαλει να ξεκινησουν ηδη τις προβες με τα σημαιακια

air josh
15-09-2019, 23:23
Ας τελειωσει πρωτα το παιχνιδι την αλλη βδομαδα και βλεπουμε γιατι αν βαλει κανα γκολ στην αρχη ο ολυμπιακος θα μπουν μεσα.

giovanni10
15-09-2019, 23:28
Glory days

krataios75
15-09-2019, 23:45
Πιο πολυ για glory hole το πανε

kaniel outis
16-09-2019, 00:05
καλη διαλυση μνπν

Darkling
16-09-2019, 00:07
μια ζωη κωλαρες ομως θα τους βρουμε και μετα την Τοτεναμ και οχι Καραισκακη να παιχτει το ματς ως το 90φευγα οπως πρεπει.

DCS7
16-09-2019, 00:25
θα καταλάβουν πως είναι να πέφτεις κατηγορία αγωνιστικά. Επίσης ιδέα μου είναι ή ότι οι διαιτητές τους ψηλοσφάζουν; 2 πέναλτι που πήραν δώθηκαν λόγω βαρ ενώ το γκόλ που τους ακυρώσανε ηταν κανονικό. Καλά πάλι θα έχαναν 4-1 αλλά σαν κάποιος να στοχευει την πλήρη απαξίωση της πανάθας. Και είναι αυτά τα κολλητήληκια του τράκη με τον γκρεγκορι που με κάνουν και ξύνω το κεφάλι μου.

Darkling
16-09-2019, 00:31
Οτι θελει η παρορμηση να ριξει την παναθα?

αν ναι, καλα να παθουν παω να βαλω κι εγω 5 ευρω στο παο αλαηβ

Eleni7
16-09-2019, 00:40
θα καταλάβουν πως είναι να πέφτεις κατηγορία αγωνιστικά. Επίσης ιδέα μου είναι ή ότι οι διαιτητές τους ψηλοσφάζουν; 2 πέναλτι που πήραν δώθηκαν λόγω βαρ ενώ το γκόλ που τους ακυρώσανε ηταν κανονικό. Καλά πάλι θα έχαναν 4-1 αλλά σαν κάποιος να στοχευει την πλήρη απαξίωση της πανάθας. Και είναι αυτά τα κολλητήληκια του τράκη με τον γκρεγκορι που με κάνουν και ξύνω το κεφάλι μου.

Οχι ρε συ, γιατι κανονικο το γκολ; Ο αλλος παει και χτυπαει απο πισω τον παικτη του Αρη προτου καν βγει τετ-α-τετ ο σκορερ του βαζελου. Ασε που συμφωνα με τον κανονισμο ηταν κοκκινη καρτα, οχι κιτρινη.

Lucifer_7
16-09-2019, 00:49
Καμιά λύπη

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190915/e002fb6ad92628704ef8201fca21cfcf.jpg

DCS7
16-09-2019, 01:19
θα καταλάβουν πως είναι να πέφτεις κατηγορία αγωνιστικά. Επίσης ιδέα μου είναι ή ότι οι διαιτητές τους ψηλοσφάζουν; 2 πέναλτι που πήραν δώθηκαν λόγω βαρ ενώ το γκόλ που τους ακυρώσανε ηταν κανονικό. Καλά πάλι θα έχαναν 4-1 αλλά σαν κάποιος να στοχευει την πλήρη απαξίωση της πανάθας. Και είναι αυτά τα κολλητήληκια του τράκη με τον γκρεγκορι που με κάνουν και ξύνω το κεφάλι μου.

Οχι ρε συ, γιατι κανονικο το γκολ; Ο αλλος παει και χτυπαει απο πισω τον παικτη του Αρη προτου καν βγει τετ-α-τετ ο σκορερ του βαζελου. Ασε που συμφωνα με τον κανονισμο ηταν κοκκινη καρτα, οχι κιτρινη.

Καλα με άλλη ομάδα ουτε που θα ασχολούντουσαν. Και αντε το σημερινό να το δεχθώ. Εδώ για να παρουν πέναλτι πρέπει να το δουν απο 10 γωνίες στο var. Και δεν είναι φέτος, απο πέρσι τον Γενάρη έχουν πέσει κάτι πριονάκια με λάρισα και λαμία. Μπορεί να έιναι ιδέα μου, αλλά κρατήστε το μια. Μην δουμε κανενα σκληρό μονότερμα στο ΟΑΚΑ και δωθεί καμια μαλακία φοβάμαι, για να δωθεί η αφορμή για μπούκα.Και θα τα ρίχνουν σε εμας μετά.

Eleni7
16-09-2019, 01:45
θα καταλάβουν πως είναι να πέφτεις κατηγορία αγωνιστικά. Επίσης ιδέα μου είναι ή ότι οι διαιτητές τους ψηλοσφάζουν; 2 πέναλτι που πήραν δώθηκαν λόγω βαρ ενώ το γκόλ που τους ακυρώσανε ηταν κανονικό. Καλά πάλι θα έχαναν 4-1 αλλά σαν κάποιος να στοχευει την πλήρη απαξίωση της πανάθας. Και είναι αυτά τα κολλητήληκια του τράκη με τον γκρεγκορι που με κάνουν και ξύνω το κεφάλι μου.

Οχι ρε συ, γιατι κανονικο το γκολ; Ο αλλος παει και χτυπαει απο πισω τον παικτη του Αρη προτου καν βγει τετ-α-τετ ο σκορερ του βαζελου. Ασε που συμφωνα με τον κανονισμο ηταν κοκκινη καρτα, οχι κιτρινη.

Καλα με άλλη ομάδα ουτε που θα ασχολούντουσαν. Και αντε το σημερινό να το δεχθώ. Εδώ για να παρουν πέναλτι πρέπει να το δουν απο 10 γωνίες στο var. Και δεν είναι φέτος, απο πέρσι τον Γενάρη έχουν πέσει κάτι πριονάκια με λάρισα και λαμία. Μπορεί να έιναι ιδέα μου, αλλά κρατήστε το μια. Μην δουμε κανενα σκληρό μονότερμα στο ΟΑΚΑ και δωθεί καμια μαλακία φοβάμαι, για να δωθεί η αφορμή για μπούκα.Και θα τα ρίχνουν σε εμας μετά.

Καλα αυτο ειναι λογικο. Πλεον με βαση τα αποτελεσματα δεν ανηκουν στην κατηγορια "ο ισχυρος παιρνει και καποια σφυριγματα". Πουθεναδες ειναι. Και πλεον δεν ανηκουν και σε αλλα "αρματα". Οχι οπως Λαμιες, Λαρισες κ.ο.κ. Οποτε χεστηκε η ελληνικη διαιτησια. Κανενα πεναλτακι μεσω VAR και πολυ τους ειναι.

Βασικα δεν καταλαβα ποτε γιατι τα "εσπασαν" με τον παοκ απο πλευρας διοικησεων (γιατι οπαδικα οι βαζελοι ειναι φανατικα υπερ των παοκτσηδων). Πολιτικο ειναι/ηταν το θεμα; Η καλη σχεση Σαββιδη-Τρακη ισως; Παντως τους παρατησε τελειως ο παοκ. Και αυτο θα γινει ακομη πιο φανερο οταν θα πρεπει καποιος να πεσει κατηγορια.

DCS7
16-09-2019, 02:57
Βασικα δεν καταλαβα ποτε γιατι τα "εσπασαν" με τον παοκ απο πλευρας διοικησεων (γιατι οπαδικα οι βαζελοι ειναι φανατικα υπερ των παοκτσηδων). Πολιτικο ειναι/ηταν το θεμα; Η καλη σχεση Σαββιδη-Τρακη ισως; Παντως τους παρατησε τελειως ο παοκ. Και αυτο θα γινει ακομη πιο φανερο οταν θα πρεπει καποιος να πεσει κατηγορια.

Με τον ιβαν ο αλαφουζ τα έχει σπάσει εδώ και 2 χρόνια. Απο τότε που παράτησε την ΠΑΕ. Θεωρώ ότι ο αλαφουζ που δεν ήταν ποτε βάζελος, μπήκε στο ποδόσφαιρο για να την σπάσει στον Μαρινάκη. Ο αλαφούζ και τα μέσα του όμως στηρίζουν ΝΔ, ο ιβαν ΣΥΡΙΖΑ. Και οσο ο Μαρινάκης στήριζε ΣΥΡΙΖΑ μεχρι τα μέσα του 2016 το πράγμα είχε κάπως έτσι: χτυπούσαν ο ιβαν και ο αλαφουζ τον Μαρινάκη αλλα η κόντρα παρέμενε στο ποδοσφαιρο κατα κύριο λόγο. Ολα άλλαξαν όταν τα τσαλίμιασε ο καμένος με ιβαν με αντάλλαγμα το κεφάλι του μαρινάκη. Ο Μαρινάκης την επομένη άλλαξε 180 μοιρες και στηρίζει ΝΔ. Οποτε αλαφουζ και μαρινάκης βρέθηκαν στην ίδια βάρκα. Το καλοκαίρι του 2017 έγινε συναντηση Μαρινάκη - Αλαφούζου και Μητσοτάκη και εκεί ο Μητσοτάκης τους ζήτησε να σταματήσει η οποιαδήποτε κόντρα τους γιατί πιθανόν να τον βλάψει πολιτικά, την στιγμή που πηγαίνει προς την εξουσία. Αντίθετα ζήτησε να χτυπηθεί ο Ιβαν που ήταν κυρίαρχος του παιχνιδιού και στήριζε με τα μπούνια τον Τσίπρα. Καπου εκει βγάζει και ο αλαφούζος την μοναδική του ανακοίνωση εναντίων του ιβαν. Το πρόβλημα για τον Αλαφούζ είναι ότι δεν μπορεί να συμπλεύσει με Μαρινάκη ποδοσφαιρικά, οι βάζελοι θα τον φάνε ζωντανό. Οπότε απο τότε προσπαθεί να απεμπλακεί και αν γίνεται χωρίς να χάσει λεφτά (η να χάσει όσο το δυνατόν λιγότερα). Για αυτό βλέπουμε αυτόν τον βάζελο που βλέπουμε τα τελευταία 2 χρόνια.

Αυτά για την ιστορία. Τι βλέπω εγώ διαιτητικά τωρα. Κανένας δεν έχει όφελος να σφάξει τον βάζελο, ούτε καν η Λαμία με τον Βολο. Οσο κακός και να είναι δεν θα πέσει αγωνιστικά, δεν έχει καμία σχέση με την Κούλα του Αρκούδα και του Φουντούκη που επεσε αγωνιστικά πρώτα (και μπούκαραν οι οργανωμένοι για να απαξιωθεί τελείως και να πεσει στην Γ. Ασε που και να πέσει ο βάζελος, τα χρέη δεν διαγράφονται. Για να γίνει αυτό θα πρέπει να παει Γ και να κάτσει 3 χρόνακια (νομίζω έτσι είναι ο νόμος). Αυτό που βλέπω ως βαζελολόγος είναι το εξής: πέρσι όταν πήγαιναν καλά επεσαν μερικά πριονάκια και τους έστειλαν στην 5η θέση. Φετος έχω δεί όλα τα ματς με εξαίρεση το σημερινό γιατί είχα την προσοχή μου στο NFL. Αν μια ομάδα πέρα απο εμας μπορεί να γκρινιάζει για το σκληρό παιχνίδι αυτή είναι ο βάζελος. Και μέχρι τώρα έχει 2 πέναλτι τα οποία για να δωθούν έπρεπε να τα ψάξουν στο var. Κανένα δεν δόθηκε παιζόμενο, οπότε βλέπω προδιάθεση. Γιατί; Πιστεύω για να τον φτάσουν τον βαζελο στο αμην (με τις κατάλληλες μπούκες για βοήθεια) μπάς και πληρώσει ο Αλαφούζος για να φύγει. Ποιος θα ωφεληθεί; Ο τράκης που θα πάρει την ομάδα τσάμπα η με λίγα λεφτά. Και ο τράκης έχει τα κονέ με Gregory αρα και τα κονέ με Γραμμένο. Εΐναι απλά μια θεωρία μου τπτ παραπάνω. Μια σκέψη.

Darkling
16-09-2019, 09:14
Ποιος θα ωφεληθεί; Ο τράκης που θα πάρει την ομάδα τσάμπα η με λίγα λεφτά. Και ο τράκης έχει τα κονέ με Gregory αρα και τα κονέ με Γραμμένο. Εΐναι απλά μια θεωρία μου τπτ παραπάνω. Μια σκέψη.



επι της ουσιας δεν διαφωνω με οσα λες (τα αλλα με Αλαφουζο και Μητσοτακη τα εχω ακουσει κι εγω και οι βαζελοι του βαζελοφορουμ επισης χαχα) απλα εχω εδω μια σχετικη επιφυλαξη.

ο λογος?
ο παρορμητικος αποκλειεται να μαζεψει τα λεφτα που -λεει οτι- ζηταει και τα οποια ετσι κι αλλιως αν δεν κανω λαθος δεν ειναι για το ποδοσφαιρικο τμημα. Αυτη τη στιγμη για να στρωσει ο βαζελος θελει πανω απο 15.000.000 να μπουν στην ομαδα και δεν εννοω για το χορταρι στο προπονητικο τους η για δεν ξερω τι, μιλαμε για παικτες.

Το ποδοσφαιρο δεν ειναι μπασκετ που ολο και καποιο λαθος γινεται με την εφορια, που αμα χρειαστει ταιζουμε σανο τους αλλους για τις σκουπες στην ευρωλιγκα και που για εδω παιρνουμε τηλεφωνα και σκανε οι Παναγιωτου και οι Αναστοπουλοι και μετα αρχιζει τις ειρωνιτσες ο Μανος Παπαδοπουλος. Συμφωνοι το παιζει ινσταγραμ κολλητος με τον Πιπιν Τουκ απ το Ροστοφ, αλλα αν φτανανε πχ (λεμε) να παιζεται ο τιτλος, μια χαρα θα τον μπιστολιαζανε οι Ταταροι. Και δεν βλεπω νοημα να ειναι 2ος χωρια που και 15.000.000 να εβαζε αυριο το πρωι για παικτες ο ινφλουενσερ απ τα Μοντανα, ο Ολυμπιακος τουλαχιστον αυτη τη στιγμη ειναι μπροστα τους Μαντσεστερ Σιτυ.

kseplenhs
16-09-2019, 09:44
Βασικα δεν καταλαβα ποτε γιατι τα "εσπασαν" με τον παοκ απο πλευρας διοικησεων (γιατι οπαδικα οι βαζελοι ειναι φανατικα υπερ των παοκτσηδων). Πολιτικο ειναι/ηταν το θεμα; Η καλη σχεση Σαββιδη-Τρακη ισως; Παντως τους παρατησε τελειως ο παοκ. Και αυτο θα γινει ακομη πιο φανερο οταν θα πρεπει καποιος να πεσει κατηγορια.

Τον πιστόλιασε ο σαββίδης σε έναν επαναληπτικό του κυπέλου στην τούμπα (διαιτητής ο κύζας αν θυμάμαι καλά).Καπάκι σε αγώνα play off έκανε ο ίβιτς τον ανάπηρο μετά από τη μπύρα που έφαγε στο κεφάλι.
Βάλε και λίγο το που ήταν πολιτικά δεμένος ο καθένας τους.Έσπασε η συμμαχία.

Βασικά κουράστηκε ο αλαφούζος.Ξεκίνησε μια επανάσταση ενώ ήταν ο 4ος ισχυρός και στο τέλος της εξακολουθούσε να ήταν στην ίδια θέση.Οι άλλοι επωφελήθηκαν.

LFO
16-09-2019, 10:08
Τρακης δεν παταει στο ποδοσφαιρο οσο ειναι ο Μαρινακης μεσα, δεν ειναι τοσο μαλακας

Mits
16-09-2019, 10:29
Ο Τρακης στηριζεται οτι τον εχουν αναγκη ολοι πολιτικα.Τον σπρωχνουν ολοι οπως βλεπουμε να προχωρησει το paoalive οποτε ολο αυτο μπορει να τον παρασυρει - παρορμητικος αφου- να μπει στο ποδοσφαιρο.Αλλωστε η οικογενεια του και αυτος καταφερε ολα αυτα τα χρονια κανεις αλλος να μην θελει καν να σκεφτει να εμπλακει με την ομαδα.

rakos
16-09-2019, 11:44
βασικα στον τρακη απ ο,τι λεγεται, χρωσταει καμποσα λεφτα το κρατος λογω της φαρμακευτικης γι αυτο και δεν τον ακουμπαει κανεις για εφοριες, fake ισολογισμους κλπ

Darkling
16-09-2019, 20:01
Μπαη δε γουεη με τους νεους νομους εχει καταργηθει η αφαιρεση βαθμων οποτε διακοπη στο οακα = περιπου 99.87% πιθανοτητα

maggotbeer
17-09-2019, 00:54
Δε θυμάμαι άλλη φορά να έρχεται ντέρμπι και να βλέπω τόσο χεσμένους τους Παναθηναϊκούς, έχουν φτάσει σχεδόν να παρακαλάνε να μη τελειώσει ο αγώνας για να το πάρουμε "στα χαρτιά". Πέρυσι μια χαρά τους βόλεψε.

Εγώ πάντως το φοβάμαι το ματς, ειδικά αν έχουμε κάνα θετικό αποτέλεσμα με Τότεναμ. Σε τέτοιες φάσεις γίνονται οι Αναστάσεις.

plextis
17-09-2019, 10:38
Η live sport μας ενημερώνει οτι ο τρακης θα σπρωξει 2,5 μυρια ευρω για την προώθηση του pao alive. Στο μεταξύ έχει συγκεντρώσει 686 χιλιάρικα μέχρι τώρα.
Η απορία είναι γιατί δεν τα βάζει όπως ολοι στο λογαριασμό;

Chrisk7
17-09-2019, 10:41
γιατι δεν τα βαζει κατευθειαν στον ερασιτεχνη?
η οπου σκατα μαζευουν λεφτα

sotosred
17-09-2019, 10:57
Η live sport μας ενημερώνει οτι ο τρακης θα σπρωξει 2,5 μυρια ευρω για την προώθηση του pao alive. Στο μεταξύ έχει συγκεντρώσει 686 χιλιάρικα μέχρι τώρα.
Η απορία είναι γιατί δεν τα βάζει όπως ολοι στο λογαριασμό;

Για να μαζευτούν αυτά τα 2,5 φανταστικομύρια θα φτιάξει νέο poa alive;
Ή θα τα βάλει από την χαχαχαχαχα...τσέπη του; Θα...ψοφήσουν όλα τα poa alive έτσι που το πάει.
Μπορεί βέβαια να ποντάρει και στον Αυγενάκη, στο ρδέλο που ζούμε μάλλον δεν τα έχουμε δει όλα...ακόμα.

Kharnee
17-09-2019, 11:53
ksanapaoalive.gr
paoaliveV2.gr
paokaidenpao.gr
paoalivedevelopment.gr

maggotbeer
17-09-2019, 12:13
"Οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν, μάλιστα, ότι το κόστος αυτής της καμπάνιας θα φτάσει τα 2.5 εκατομμύρια ευρώ!"

Είναι νόμος ότι κάθε είδηση που ξεκινάει με "πληροφορίες αναφέρουν", "άνθρωποι του κοντινού περιβάλλοντος" κτλ δεν είναι πραγματική είδηση.

Είτε το έχει βγάλει από το μυαλό του ο εκάστοτε ΑΡΔ είτε το έχει προωθήσει ο εκάστοτε οφελημένος από την είδηση.

Και αν κάποια στιγμή αποδειχτεί η μούφα, υπάρχει η δικαιολογία του οφελημένου ότι αυτός ποτέ δε δήλωσε κάτι τέτοιο.

Φυσικά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ισχύουν αυτά γιατί ως γνωστόν ο ντιπιτζί δε κάνει τέτοια.

Eleni7
17-09-2019, 12:55
Μιλαμε για μεγαλο δουλεμα. Το θεμα ειναι τι θα γινει με τον κοσμο που ηδη εβαλε απο την τσεπη του. Αυτα τα λεφτα που θα πανε οταν δεν θα εχουν μαζευτει τα 20 εκατομμυρια και ο αλλος δεν θα μπει στην Παε;

Dimaras7
17-09-2019, 12:57
Ελπίζω ο τράκης να τα κάνει λουκουμόσκονη. Καμία λύπηση για τα κορόιδα.

dio
17-09-2019, 13:17
paokaidenpao.gr

Rofl

maggotbeer
17-09-2019, 13:39
Μιλαμε για μεγαλο δουλεμα. Το θεμα ειναι τι θα γινει με τον κοσμο που ηδη εβαλε απο την τσεπη του. Αυτα τα λεφτα που θα πανε οταν δεν θα εχουν μαζευτει τα 20 εκατομμυρια και ο αλλος δεν θα μπει στην Παε;

εκεί που πήγαν και αυτά από την Παναθηναϊκή συμμαχία, τους τηλεμαραθώνιους αγάπης κτλ

τι έχουν τραβήξει και αυτοί οι βάζελοι τόσα χρόνια ρε γαμώτο.

Darkling
17-09-2019, 13:41
Ελπίζω ο τράκης να τα κάνει λουκουμόσκονη. Καμία λύπηση για τα κορόιδα.



Ξεκαθαρα. Αν μετα απο 15 χρονια DPG, πηγες ανυποψιαστος κι εβαλες 100 ευρω (η 50, η 20, η 10) καλα σου εκανε.

Eleni7
17-09-2019, 13:49
Μιλαμε τωρα για ενα προτζεκτ που ακομη και ο υπευθυνος του δεν εχει βαλει ουτε ενα ευρω. Ουτε ενα. Ποιος επιχειρηματιας θα το δει αυτο και θα πει "Οκ, μπαινω και εγω"; Αυτα για το μαρκετινγκ ειναι για γελια. Πατε στοιχημα θα "βαλει" και καλα 2,5 εκατομμυρια αλλα στο τελος η μεγαλυτερη προωθηση του προτζεκτ θα γινει στα δικα του μεσα; Ή θα γινεται μεσω youtube;

Dimaras7
17-09-2019, 14:00
Μιλαμε τωρα για ενα προτζεκτ που ακομη και ο υπευθυνος του δεν εχει βαλει ουτε ενα ευρω. Ουτε ενα. Ποιος επιχειρηματιας θα το δει αυτο και θα πει "Οκ, μπαινω και εγω"; Αυτα για το μαρκετινγκ ειναι για γελια. Πατε στοιχημα θα "βαλει" και καλα 2,5 εκατομμυρια αλλα στο τελος η μεγαλυτερη προωθηση του προτζεκτ θα γινει στα δικα του μεσα; Ή θα γινεται μεσω youtube;

Σωστά. Μπορεί να προσφέρει 2.5 εκ. σε διαφημιστικό χώρο.

sotosred
17-09-2019, 14:28
Μιλαμε για μεγαλο δουλεμα. Το θεμα ειναι τι θα γινει με τον κοσμο που ηδη εβαλε απο την τσεπη του. Αυτα τα λεφτα που θα πανε οταν δεν θα εχουν μαζευτει τα 20 εκατομμυρια και ο αλλος δεν θα μπει στην Παε;

Να του ζητήσουν οι Αγγελόπουλοι τα 8 ευρώ πίσω:p

Και να προτρέψουν με δημόσια ανακοίνωση τα πράσινα πρόβατα να ζητήσουν τα λεφτά τους πίσω, αλλιώς θα υπάρχει καραμπινάτη κατάχρηση.

Chrisk7
17-09-2019, 17:13
ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ PAOK TV
Με γρήγορους ρυθμούς αυξάνονται οι συνδρομές για τα ετήσια πακέτα των μεταδόσεων για τα εντός έδρας παιχνίδια του ΠΑΟΚ, με τον αριθμό να έχει γίνει τετραψήφιος.


κατι αναλογο που ειχε γινε με το παο αλαιβ.... και ειδαμε που ειναι τωρα

Achilles
17-09-2019, 18:08
τρομερο το "ετησιο πακετο" : ευρωπαικα ματς δεν εχουν , κυπελλο το δειχνει ο ΟΤΕς , αρα μενει μονο η μακεδονια palace σουπερ λιγδ 1 (η μιση βασικα , γιατι δειχνουν μονο τα εντος) και 2-3 ματς στα πλειοφς , αδειο μυδι σαν να λεμε . σαββίντη γερα παρ'τους τα λεφτα .

dio
18-09-2019, 10:03
ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ PAOK TV
Με γρήγορους ρυθμούς αυξάνονται οι συνδρομές για τα ετήσια πακέτα των μεταδόσεων για τα εντός έδρας παιχνίδια του ΠΑΟΚ, με τον αριθμό να έχει γίνει τετραψήφιος.


κατι αναλογο που ειχε γινε με το παο αλαιβ.... και ειδαμε που ειναι τωρα

εν τω μεταξύ με το "ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΟΥΓΚ ΤΙΒΙ" στον τίτλο, και με το γρήγορο διάβασμα του άρθρου διάβαζα τετραψήφιο και καταλάβαινα πενταψήφιο. Ε, σήμερα είδα ότι "έχουν ξεπεράσει τις 3500 συνδρομές" και δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω

Dimaras7
18-09-2019, 11:46
Με τη μαλακία αυτή, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να αποδείξουν ότι η προσφορά της νόβα, που δεν τους άρεσε, ήταν υπερβολικά υψηλή.

dio
18-09-2019, 11:51
Θα αναλάβει ο Βαγγέλας τη Νόβα, θα τους κάνει μετά πρόταση με τα μισά, και θα βγουν να πουν για τον Μαρινάκη που προσπαθεί να στραγγαλίσει (οικονομικά) τους αντιπάλους του

maggotbeer
18-09-2019, 14:04
Μιλαμε τωρα για ενα προτζεκτ που ακομη και ο υπευθυνος του δεν εχει βαλει ουτε ενα ευρω. Ουτε ενα. Ποιος επιχειρηματιας θα το δει αυτο και θα πει "Οκ, μπαινω και εγω"; Αυτα για το μαρκετινγκ ειναι για γελια. Πατε στοιχημα θα "βαλει" και καλα 2,5 εκατομμυρια αλλα στο τελος η μεγαλυτερη προωθηση του προτζεκτ θα γινει στα δικα του μεσα; Ή θα γινεται μεσω youtube;

Σωστά. Μπορεί να προσφέρει 2.5 εκ. σε διαφημιστικό χώρο.

όλο αυτό το πράγμα με τα 2,5 εκατομμύρια είναι απλά λογιστική τακτοποίηση στις εταιρείες του, δεν είναι τυχαίο που η Πράσινη π.χ. έχει καιρό να βάλει στο πρωτοσέλιδο κάτι για το παοαλάιβ.

dio
18-09-2019, 14:58
δηλαδή;

maggotbeer
18-09-2019, 15:42
τι ακριβώς θα κάνει και με ποιες εταιρείες δεν έχω ιδέα, φαντάζομαι κάποια με κέρδη θα πληρώσει τη διαφήμιση σε κάποια με ζημιές (Πράσινη π.χ.) για να γλιτώσει φόρους. με ανθρώπους που έχουν 100 επιχειρήσεις είναι αδύνατο να γνωρίζει ένας τρίτος λεπτομέρειες, αλλά αν είσαι λίγο δημιουργικός με αυτά τα πράγματα μπορείς να κάνεις πολλά!

dio
18-09-2019, 16:04
την ιδέα που κρύβεται πίσω από τη "λογιστική τακτοποίηση" ήθελα καθότι άσχετος με αυτά. Αν ήξερες παραπάνω πληροφορίες θα μου φαινόταν πολύ περίεργο :p

Darkling
18-09-2019, 16:06
μην αγχεστε, τον λογιστη μου τον γνωρισα απο (αλλο) φορουμ, δεν τον εχω δει ποτε δια ζωσης.

Darkling
18-09-2019, 23:16
Σε αντιθεση με περσι, μαλλον το Παοκ - Αρης δεν κριθηκε ως ντερμπυ οποτε το αιτημα του Αρη για ξενους διαιτητες απορριφθηκε.

παμε γερα για 42 νικες σε 30 ματς.

Eleni7
18-09-2019, 23:20
Λογικο. Περυσι ηρθε 1-1, φετος ο Αρης φαινεται να εχει καλη ομαδα, ερχεται και απο μια 4αρα κοντρα στο βαζελο. Ε, δεν παιζουμε με αυτα.

Lucifer_7
19-09-2019, 07:16
1-2*

Achilles
20-09-2019, 00:03
σλοβαν μπρατισλαβας μπεσικτας 4-2
http://www.4gp.me/bbtc/15689268616.jpg

Darkling
20-09-2019, 00:09
δειτε τη φαση με καριους οταν μπορεσετε.

αυτο το παιδι κατι δεν παει καλα στο κεφαλι του, δεν εξηγειται αλλιως.

Eleni7
20-09-2019, 00:10
δειτε τη φαση με καριους οταν μπορεσετε.

αυτο το παιδι κατι δεν παει καλα στο κεφαλι του, δεν εξηγειται αλλιως.

Δεν ειμαστε ακομη ετοιμοι να ξαναδουμε Καριους.

antonio108
20-09-2019, 01:47
qtfiQbWM9CU

Eleni7
20-09-2019, 02:01
Fifa 2000 παιζει απο πισω (οχι οι χριστοπαναγιες προφανως); χαχαχαχα

plextis
20-09-2019, 10:23
Μιλάμε για την τελειότητα στη μαλακία: οχι μόνο την στρώνει στον αντίπαλο αλλά πετάει και τον αμυντικό κάτω για να μην μπορεί να κάνει τίποτα.

giovanni10
21-09-2019, 20:56
Τρεις κίτρινες κάρτες στον Βρανιες έχει χαρίσει ο Παπαπέτρου στο Αγρινιο, ο σπικερ της κρατικής μουγκα, δεν βλέπω καμια αναφορά ούτε στο λάιβ των σπορ24, σπορφμ. Όλα ωραία.

Eleni7
22-09-2019, 01:30
Μονο εμενα μου φαινεται λιγο περιεργο/creepy αυτο που εχουν κανει στο οακα με τα λαβαρα-φωτογραφιες των παυλοθανασηδων; Εχει γινει και πουθενα αλλου αυτο; Το να αποσυρεις φανελα αθλητη σου προφανως το καταλαβαινω, το να κατασκευαστει καποιου ειδους προτομη προεδρου εξω απο ενα γηπεδο επισης. Αλλα να κρεμας φωτογραφιες στην οροφη;

dio
22-09-2019, 10:31
Μαυσωλείο. Από εκεί και πέρα τζιτιπι7000 είναι ατυός, δεν μου κάνει εντύπωση αν κάνει κρίπι πράγματα

DCS7
22-09-2019, 15:36
Μονο εμενα μου φαινεται λιγο περιεργο/creepy αυτο που εχουν κανει στο οακα με τα λαβαρα-φωτογραφιες των παυλοθανασηδων; Εχει γινει και πουθενα αλλου αυτο; Το να αποσυρεις φανελα αθλητη σου προφανως το καταλαβαινω, το να κατασκευαστει καποιου ειδους προτομη προεδρου εξω απο ενα γηπεδο επισης. Αλλα να κρεμας φωτογραφιες στην οροφη;

Είναι όντως κριπι, φωτογραφίες αποθανόντων βάζουμε στο μνήμα αντε και σε καμιά φωτογραφία στο σπιτι, δεν τα κάνουμε λάβαρα να τα κρεμάμε σε δημόσια θέα. Σε λάβαρα κρεμάμε τίτλους μόνο. Συνηθίζεται να τιμάμε τον αποθανόντα όταν τον προβάλουμε σε δημόσιο χώρο με κάποιο είδους γλύπτου, με κάποια μαρμάρινη επιγραφή και όχι με κρεμασμένες πολύχρωμες φωτοσοπιές. Τι να σου πώ τώρα, εμενα μου φαίνονται λογικά αν κρίνω απο το συνολικό iq αυτών που το σκέφτηκαν.

maggotbeer
22-09-2019, 16:02
έχει κανείς λινκ για την αρμάδα του dpg;

C-Webb
22-09-2019, 16:03
Εντωμεταξυ ποσο αξιολυπητο είναι ρε να χειροκροτας καθε φορα το Σλουκα με την ελπιδα να ερθει στο βαζελο?

maggotbeer
22-09-2019, 16:04
θα πάει 45άρης βοηθός προπονητή στις Ακαδημίες του βάζελου και η Πράσινη θα έχει εξώφυλλο "ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΤΟ!"

maggotbeer
22-09-2019, 16:14
ένα λινκ βρε παιδιά, το δέχομαι και σε πιεμ.

adespotos
22-09-2019, 16:23
μάλλον δεν πρέπει να υπάρχει κάποιο λινκ, όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι

dio
22-09-2019, 16:32
https://www.youtube.com/watch?v=wWdzfhmpjJY&feature=youtu.be

maggotbeer
22-09-2019, 16:38
το έψαχνα "dgfer66788" γι' αυτό δεν έβρισκα κάτι.

(σοβαρά τώρα, πώς στο καλό τα βρίσκετε αυτά τα λινξ;)

dio
22-09-2019, 17:10
είχα δει κατά τύχη στο τουίτερ να ψάχνουν λινκ με #paobc και όταν το ζητήσατε ήταν εύκολο να το ξαναβρώ :)

Eleni7
22-09-2019, 18:10
Παλι αρχισαν τα συλλαλητηρια αυτοι; Επειδη την προηγουμενη φορα δουλεψε καλα αυτο.

thryleontas7
22-09-2019, 18:14
Μα, γράφει το ριζικό τους 6άρα σήμερα, και γιαυτό κάνουν συλλαλητήρια, εράνους κλπ για να μην θυμούνται την ημέρα που θα τους γίνει πηγάδι η σούφρα κυριαολεκτικά...

Προσωπικά, οτιδήποτε κάτω από πεντάρα το θεωρώ ξενέρωμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

duda-agelopouloi-v-span
22-09-2019, 18:36
Έχουμε κανα λινκ για παοκ;

redglove
22-09-2019, 18:39
Παλι αρχισαν τα συλλαλητηρια αυτοι; Επειδη την προηγουμενη φορα δουλεψε καλα αυτο.

Θα σε χάλαγε δηλαδή να σε πλήρωνε κάποιος για να πας έναν περίπατο στην Αθήνα;

damianos
22-09-2019, 19:04
Μα, γράφει το ριζικό τους 6άρα σήμερα, και γιαυτό κάνουν συλλαλητήρια, εράνους κλπ για να μην θυμούνται την ημέρα που θα τους γίνει πηγάδι η σούφρα κυριαολεκτικά...

Προσωπικά, οτιδήποτε κάτω από πεντάρα το θεωρώ ξενέρωμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk[emoji590][emoji590][emoji590][emoji590]

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Darkling
22-09-2019, 19:05
το ματς μετα το 0-2 (αν γινει 0-2) δεν ληγει, τζαμπα περιμενεις και συζητας

Darkling
22-09-2019, 20:34
ρε κοιτα να δεις κατι περιεργα, οποτε η παοκαρα παιζει με ομαδα που δεν στηνει κωλο (και εχει και ροστερ να κοντραρει οκ) δεν κερδιζει με συνεχομενα λαθη των αντιπαλων αμυντικων.

κοιτα να δεις.


αυριο θα εχουμε οργη για σιδηροπουλο 10000%

Eleni7
22-09-2019, 21:23
Ο Αρης ειναι η ευχαριστη εκπληξη ενος μεχρι τωρα ανοστου πρωταθληματος. Και πιστευω θα παιξει ρολο-κλειδι και στα πλει οφ. Πολυ ωραια ομαδα.

redglove
22-09-2019, 21:48
Τον προπονητή τους γιατί τον έδιωξαν;

kseplenhs
23-09-2019, 09:07
Στο δεύτερο γκολ του παοκ, υπάρχουν στην περιοχη 4 παίχτες του άρη με 5 του παοκ κατά τη στιγμή της σέντρας.Μιλάμε για τρομερά κακή αμυντική αντίδραση.Σε μια σέντρα που γίνεται 10 μέτρα έξω από την περιοχή και ταυτόχρονα 5 παίχτες του άρη βρίσκονται συνωστισμένοι σε ένα χώρο έξω από την περιοχή που δεν υπάρχει κανένας παίχτης του πάοκ.

Να φας γκολ χάνοντας μια διεκδίκηση συμβαίνει.Αλλά να φτάνει να σουτάρει ο άλλος ανενόχλητος μετά από σέντρα είναι εγκληματικό.

Darkling
23-09-2019, 09:27
Τον προπονητή τους γιατί τον έδιωξαν;

γιατι ελλαδαρα. ξεκινησε ασχημα κι επισης ειχαν στοχο τουλαχιστον να περασουν την Μολντε. τους γαμησε το ματς στη Νορβηγια.

Mits
23-09-2019, 10:00
Παντα στον Αρη οταν εχουν καπως καλη ομαδα τους πιανει μεγαλομανεια.Νομιζουν οτι θα τα σαρωσουν ολα στον διαβα τους γιατι ετσι.

Dimaras7
23-09-2019, 16:08
Σύμφωνα με το news247 και τις πάντα έγκυρες πηγές του Βασίλη Σκουρή, πρόταση που έχει πέσει στο τραπέζι της Κουμουνδούρου και που συζητείται και με τους συμμάχους της Προοδευτικής Συμμαχίας, είναι το κόμμα να μετονομαστεί σε “ΣΥΡΙΖΑ– Πράσινη Αριστερά”.

"ΣΥΡΙΖΑ - Πράσινοι Λαγοί" να το πεις, πρόεδρε.

sotosred
23-09-2019, 22:54
ΣΥΡΙΖΑ-ΠΑΟ ALIVE για να είναι και μια φορά ειλικρινείς.

Άγιος Πέτρος
25-09-2019, 10:41
Άλλωστε δεν το έκανα ποτέ, ίσως κράτησα χαμηλούς τόνους όπως συνήθιζα εκτός γηπέδου, τώρα όμως τα πράγματα αλλάζουν γιατί η επιθετικότητα, η βωμολοχία, τα ψέματα και τα «ψήγματα τρομοκρατίας» άρχισαν να διαγράφονται έντονα στον ορίζοντα…

έγραψε ο Τ. Μητρόπουλος και το βίντεο στο YouTube με τίτλο Σας γ....... βαζελια ανέβασε τα views. Στρατιώτης του χρήματος μια ζωή αυτός ο άνθρωπος

Dimaras7
25-09-2019, 16:03
Να ρωτήσει κάποιος τον Τάσο τι σημαίνει "ψήγματα".

μιγάδας
25-09-2019, 16:18
τι παίχτηκε με μητρόπουλο;

Dimaras7
25-09-2019, 16:46
Κατακρίθηκε η ενέργειά του να βγει σε αθλητική εκπομπή του Όπεν.

Άγιος Πέτρος
25-09-2019, 17:13
τι παίχτηκε με μητρόπουλο;

Είναι αρχίδι

Darkling
29-09-2019, 19:52
ωραιο τριμπουρδελο η αμυνα του αεκ, μπορουσε και 0-3 στο 20'

Eleni7
29-09-2019, 20:15
Ο Ολυμπιακος για να παρει πρωταθλημα θα πρεπει να παρει παραπανω βαθμους και απο την Σιτυ.

Chrisk7
29-09-2019, 20:48
χασανε τα αχαστα , ε παρε τη μαλακια γκολ

σφυρα το, μας κανει το χ

λολ, φαγανε το ιδιο γκολ

Darkling
29-09-2019, 20:52
με μια φαση τους εχει κανει πουτανα ο παοκ, βαθια μπαλια στον λημνιο και παραλληλη σε Σβιντερσκι, τους εχουν κανει 15 φασεις ετσι.


ο αλλος ο ηγουμενος με τα κομποσχοινια, δεν θελει να παει για το Χ εφ οσον βλεπει οτι η ομαδα του σημερα πισω ειναι κωλος, μολις ξανανεβηκε η αμυνα στη σεντρα εφαγε γκολ σε 2 λεπτα.

Achilles
29-09-2019, 21:30
αρκετα ενδιαφερον το Χ στο μαδομουνι δικεφαλων του οακα . επιβαλλεται πλεον το 2/2 στα "ντερμπι" με αεκ/μπαοκ (και τα δυο εντος) .

Darkling
29-09-2019, 21:31
τωρα που το ξανασκεφτομαι, με αυτα που εχασε ο παοκ και με τις μαλακιες που εκανε στην διαταξη της ομαδας κι εγω κομποσχοινια θα φιλαγα αν εληγε 2-2.

mixalis
29-09-2019, 21:57
https://i.postimg.cc/3N2NBBSq/image.png (https://postimages.org/)

Πέρσι πήγαμε αήττητοι μέχρι την 5η αγωνιστική όπου και είχαμε χάσει την πρώτη θέση στη βαθμολογία από το αυτογκόλ του Βούκοβιτς (30/09/2018) και είχαμε τρέξει και ένα μαλακισμένο σερί άσχημων αποτελεσμάτων, 1-1 με κούλα(07/10/2018) και 1-0 με όφη(21/10/2018) που μας κόστισαν το πρωτάθλημα.
O ζμπάουγκ την ίδια στιγμή ήταν στην κορυφή μετά τη νίκη του στο Καραϊσκάκη, με 15 βαθμούς και 8-1 τέρματα υπέρ του.

Darkling
29-09-2019, 21:58
αν χρειαστει η ξανθη και ο παοκ μπορουν να ανταλλαξουν θεσεις, λογικα μια γενικη συνελευση του ΔΣ της εταιρειας θα απαιτειται.

weekendman
29-09-2019, 22:13
αν χρειαστει η ξανθη και ο παοκ μπορουν να ανταλλαξουν θεσεις, λογικα μια γενικη συνελευση του ΔΣ της εταιρειας θα απαιτειται.

Με Ξάνθη και Βόλο στα πλέι-οφ η ιστορία του ματς της Τούμπας το 2004, θα είναι παραμύθι για μικρά παιδιά. Αν μπει και κανένας ΟΦΗ η Ατρόμητος. Θα σπρώχνεται ποιος θα πρωτοστηθεί με τον ΠΑΟΚ!

Darkling
03-10-2019, 12:51
ο ενας τον ειδε ολος ο γαλαξιας να μπουκαρει με τη μπιστολα.
ο αλλος πηγε α λα γηπεδο Ιωνικου να κανει πεσιμο στον ελβετο διαιτητη στο ημιχρονο και τωρα τον αναφερει μεχρι και ο ελβετος προεδρος ομοσπονδιας σε συνεντευξη.


νομιζω ειναι μια καλη ωρα να ξεκινησει μια ερευνα για το αν ο Μαρινακης κοιταξε το βανακι του βαρ με στραβο βλεμμα στο ματς με Λαμια.

dio
03-10-2019, 13:19
Πέσιμο ΚΑΙ στο διαιτητή. Γιατί την είχε πέσει, καταγεγραμμένο κι αυτό σε ΦΑ, στον παρατηρητή ενός ΑΕΚ - Ολυμπιακός. Εκεί, βέβαια, βγήκε αθώος.

plextis
03-10-2019, 16:59
Προβλέπω αποκλειστικό οτι ο Μαρινάκης έφαγε τα σουβλάκια που ήταν να πάνε στο VAR με σαφές αποτέλεσμα τον επηρρεασμό των κοράκων.
-3 και υποβιβασμός.

Achilles
05-10-2019, 19:32
πολλα μπραβο που αναστησαμε τους πεθαμενους στο "ντερμπι" του οακα . παντως με την ριζουπολη δεν το εχουν τα βαζελια , τους τσιμπαει το πουλι .

Mits
05-10-2019, 19:53
Το γηπεδο της Λαρισας το λες και ναρκοπεδιο.Τους ενοχλησαν που τα ειπε ο Βαλμπουενα.

weekendman
05-10-2019, 21:29
πολλα μπραβο που αναστησαμε τους πεθαμενους στο "ντερμπι" του οακα . παντως με την ριζουπολη δεν το εχουν τα βαζελια , τους τσιμπαει το πουλι .

Μέγιστος γαύρος Αλαφούζος για μια ακόμη φορά ,στο επόμενο εντός έδρας παιχνίδι του ΠΑΟ, να αναρτήσει ένα γιγαντιαίο πανό του Γιάννη Ιωαννίδη π.χ αυτό που χαιρετάει τους Παναθηναικούς μετά το διπλό στο ΟΑΚΑ την περίοδο 1999-00.

Eleni7
05-10-2019, 22:22
Στα ισα και να ξαναφαει ο βαζελος προφανως. Καμια λυπηση. Απλα να πουμε λιγο για το ελληνικο VAR. Τι ακριβως εχει παει λαθος; Ολοι πιτογυρα τρωνε; Πως γινεται να το βλεπεις αυτο με την γραμμη και να μην δινεις το οφσαιντ; λολ

https://pbs.twimg.com/media/EGINLEJW4AAlmQp.jpg

Πριν λιγο στο Γουεστ Χαμ-Παλας εχουν "παιξει" με τα χιλιοστα για να δουν αμα μετραει το γκολ του Αγιου στο 88'.

https://pbs.twimg.com/media/EGIrjRbXUAAz27N.jpg:small

Τι το θελετε μωρε το VAR στο πρωταθλημα της πλακας; Επειδη πανε ολα τελεια οργανωτικα, το VAR μας ελειπε.

duda-agelopouloi-v-span
05-10-2019, 22:24
To γκολ που τους ακυρώνει στο πρώτο είναι πιο ηδονικο

Eleni7
05-10-2019, 22:45
To γκολ που τους ακυρώνει στο πρώτο είναι πιο ηδονικο

Αυτο το ειδα, αλλα οφσαιντ δεν ειναι; Το κεφαλι του φαινεται να ειναι μπροστα απο την μπαλα. Απλα ειναι αθλια η γραμμη της νοβα. Και βασικα γιατι δεν το κανουν οπως στην πρεμιερ; Δεν μπορεις να καταλαβεις καλα ποιος ειναι πισω απο την ευθεια οταν δεν την παταει αλλα παραλληλα ομως προεξεχει το σωμα ή το κεφαλι του. Τωρα σε αυτη την φαση δεν φαινεται καθαρα βασικα. Μπορει να ειναι, μπορει και οχι.

Darkling
05-10-2019, 23:06
ας πουμε οτι δεν αδικηθηκε ο παο αλλα ευνοηθηκε η Ξανθη.

kopitis
06-10-2019, 00:50
Στα ισα και να ξαναφαει ο βαζελος προφανως. Καμια λυπηση. Απλα να πουμε λιγο για το ελληνικο VAR. Τι ακριβως εχει παει λαθος; Ολοι πιτογυρα τρωνε; Πως γινεται να το βλεπεις αυτο με την γραμμη και να μην δινεις το οφσαιντ; λολ


Τι το θελετε μωρε το VAR στο πρωταθλημα της πλακας; Επειδη πανε ολα τελεια οργανωτικα, το VAR μας ελειπε.

Έχω την εντύπωση ότι από τα πλάνα που έδειχναν μέσα από το βαν , έβλεπαν την φάση χωρίς την γραμμή της νόβα...

υγ1) Δείτε φάση στο Τζένοα - Μίλαν που κάνουν χέρι ταυτόχρονα επιθετικός κι αμυντικός, τί να σου κάνει και το βαρ κάτι φορές...

Άγιος Πέτρος
06-10-2019, 00:58
Πριν λιγο στο Γουεστ Χαμ-Παλας εχουν "παιξει" με τα χιλιοστα για να δουν αμα μετραει το γκολ του Αγιού στο 88'.

Τόνους αλλιώς θα νομίζουν ότι το βαλα εγώ

mixalis
06-10-2019, 14:38
Ο κύριος Μάνος καλεσμένος της Nova στο επόμενο ματς του Ολυμπιακού!

Ο Insider του FWS αποκαλύπτει πως ο Θ. Μητρούδης ήταν μόνο η αρχή και πως ακολουθεί ο Μάνος Παπαδόπουλος στο επόμενο post game του Ολυμπιακού…

Ο Ολυμπιακός ήταν κάκιστος το βράδυ της Παρασκευής στη Λιόν. Για τους ψυλλιασμένους, αναμενόμενα κακός. Αλίμονο, δεν θα μπορούσε ξαφνικά να γυρίσει ένας διακόπτης και να πάνε για βρούβες όσα αρνητικά είχε δείξει η ομάδα του Μπλατ τις δυο προηγούμενες εβδομάδες. Το ότι ο τεχνικός των Ερυθρόλευκων είχε δηλώσει στη Media Day πως «οφείλουμε να είμαστε έτοιμοι» το προσπερνώ. Τι θα μπορούσε να πει δηλαδή;

Τον αναμενόμενα κακό Ολυμπιακό λοιπόν, κάποιοι τον περίμεναν στη γωνία. Δεν αναφέρομαι σε payroll, σε τρολ και παπαγαλάκια. Καλεσμένος στην εκπομπή Super Euroleague, προκειμένου να σχολιάσει τα όσα θα συνέβαιναν στο ματς με τη Βιλερμπάν, ήταν ο Θεόφιλος Μητρούδης. Ένας άνθρωπος που ουδεμία σχέση έχει με τον Ολυμπιακό, έτσι ώστε να μπορεί να δικαιολογηθεί η παρουσία του στην εκπομπή κατά τη δεδομένη χρονική συγκυρία. Το λέω αυτό διότι μια μέρα πριν, καλεσμένη στο στούντιο για το post game του Παναθηναϊκός – Ερυθρός Αστέρας ήταν η Εβίνα Μάλτση. Η κορυφαία αθλήτρια στην ιστορία του ελληνικού μπάσκετ που φόρεσε για τέσσερις χρονιές τη φανέλα του ΠΑΟ, προτού κλείσει αρκετές σεζόν αργότερα την καριέρα της στον Ολυμπιακό. Και η οποία σίγουρα, δεν θα μπορούσε σε καμία περίπτωση να εκφέρει «καταγγελτικό λόγο», αν ο Ερυθρός Αστέρας έκανε τη ζημιά στο ΟΑΚΑ…

Ο Θεόφιλος Μητρούδης υπήρξε πρόεδρος του Άρη την περίοδο 1992-94. Είναι ο άνθρωπος που είπε στον τεράστιο Νίκο Γκάλη το αμίμητο «τώρα το αστέρι της ομάδας είναι ο Μητρούδης», οδηγώντας τον σε αποχώρηση. Είναι επίσης ο άνθρωπος που είχε υποσχεθεί επιστροφή στα μεγαλεία στους «κίτρινους» και μεταξύ άλλων επενδύσεις της εταιρίας-φάντασμα «Καραντάνια» ύψους 200 εκ. δραχμών. Για να οδηγήσει οριστικά και αμετάκλητα την αυτοκρατορία σε διάλυση. Επίσης, έταξε νέο κλειστό γήπεδο, το οποίο θα χτιζόταν ακριβώς πάνω στο ποδοσφαιρκό «Κλ. Βικελίδης»! Όλα αυτά πολύ πριν χρειαστεί να περάσει μια βόλτα από τις φυλακές Διαβατών, όπου διέμεινε για περίπου τρεις μήνες…

Ο Θεόφιλος Μητρούδης ήταν καλεσμένος της Nova σε εκπομπή αφιερωμένη στη Eurolegue, με κύριο αντικείμενό της το post game αγώνα του Ολυμπιακού. Παλαιότερα είχε αυτοπροταθεί στους Αγγελόπουλους για να αναλάβει πόστο στην ΚΑΕ, τάζοντάς τους ποιος ξέρει τι. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής πάντως, ήταν αδέκαστος. Επιτέθηκε στους ιδιοκτήτες του Ολυμπιακού, δήλωσε εξοργισμένος από την εικόνα της ομάδας στη Γαλλία, τόνισε πως ήταν λάθος η αποχώρηση από το ΟΑΚΑ «επειδή δεν είχαν ομάδα». Όλα αυτά αφού είχε παραδεχτεί πως η διαιτησία ελέγχεται από τον Δημήτρη Γιαννακόπουλο και πως οι Ερυθρόλευκοι έχουν δίκιο που φωνάζουν τόσα χρόνια, «αλλά κακώς έφυγαν από το ΟΑΚΑ»!

Λεπτομέρεια: έναν μήνα νωρίτερα, με διαιτητές Euroleague ο Ολυμπιακός διέσυρε τον Παναθηναϊκό στο ΣΕΦ. Ακριβώς με την ίδια ομάδα (πλην Γουέμπερ) μάλιστα. Πως γίνεται λοιπόν μια ομάδα να νικά εύκολα με ξένους διαιτητές, αλλά όταν παίζει με Αναστόπουλο, Μάνο και Παναγιώτου να γίνεται ανύπαρκτη και να μοιάζει χαμένη από τα 30 δευτερόλεπτα; Επίσης, γιατί δεν έχουν κινηθεί διαδικασίες προκειμένου να κληθεί από έναν εισαγγελέα ο κύριος Μητρούδης για να εξηγήσει τι ακριβώς εννοεί όταν λέει δημόσια πως η διαιτησία ελέγχεται από τον Δ. Γιαννακόπουλο;

Η δημοσιογραφία είναι σκληρή, όταν γίνεται σωστά. Και αδέκαστη. Έτσι ακριβώς όπως την κάνει η εκπομπή Super Euroleague. Επειδή ακόμη δεν έχουμε δει τίποτα, έχω την ανεπιβεβαίωτη πληροφορία πως στο post game του αγώνα με τη Βαλένθια θα είναι καλεσμένος ο Μάνος Παπαδόπουλος. Ένας άνθρωπος που ασχολείται από το πρωί ως το βράδυ με τον Ολυμπιακό και που ο κοφτερός λόγος του θα έχει ιδιαίτερη βαρύτητα…

Αυτή είναι η δημοσιογραφία που χρειαζόμαστε. Και γι’ αυτήν θα πολεμήσουμε όλοι ενωμένοι. Αλίμονό μας αν τυχόν πέσει στα χέρια του Μαρινάκη και αλλοιωθεί ο χαρακτήρας και το ύφος της…

krataios75
06-10-2019, 16:08
Θα ' χει ενδιαφερον ποσοι απ' αυτους θα μεινουν στην θεση τους αν τελικα αποκτήσει τον ελεγχο της Nova o Μαρινακης

Darkling
06-10-2019, 17:18
Ο Βόλος προηγήθηκε 2-0 με γκολ του Τόρες, αλλά ο Ατρόμητος απάντησε με Ανδρούτσο, Μανούσο, Γιακουμάκη κι έφθασε στην ανατροπή και τη νίκη (2-3) - δεύτερη διαδοχική - στο Πανθεσσαλικό.




Καλη χρονια!!!

DCS7
06-10-2019, 17:38
Συναρπαστικό ματς γεμάτο ανατροπές, διαφήμηση για το ποδόσφαιρο. Ουτε στην αγγλία δεν βλέπεις τετοιο σασπένς.

Dimaras7
06-10-2019, 18:19
Συγκλονιστικός ο στόπερ του Αστέρα.

kseplenhs
11-10-2019, 15:57
Πολύ στήριξη πάντως ο Πέδουλας από την διοίκησή του. Ζηλεύει μέχρι και ο ομπράντοβιτς.

Μια ήττα και άρχισαν τα τελεσίγραφα στα σάητ του αφεντικού.

Eleni7
11-10-2019, 17:32
Στο ΟΑΚΑ οντως το πιο φτηνο εισιτηριο ειναι στα 20 ευρω; Για να δουν τι;

D.Rivers
11-10-2019, 23:26
Είναι να απορείς πώς αυτό το παιδί πήγε στον παοκ και τι του έκαναν εκεί...

http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/screenshot_5_0.jpg

Joshua_Grant
12-10-2019, 00:28
Ωραιος.

DirtySniper
12-10-2019, 13:25
ποια του εκανε τετοια ζημια;

kseplenhs
12-10-2019, 14:00
Δεν είναι απαραίτητο να του έκανε κανείς τίποτα του Μελιόπουλου. Απλά δεν άντεξε. Ο πρωταθλητισμός δεν θέλει overthinking.

trust in who we are
12-10-2019, 14:27
Η "συμβουλή" πάντως σταματήστε το ποδόσφαιρο είναι στα όρια του επικίνδυνου.

Lucifer_7
12-10-2019, 16:15
Ναι ρε σεις, σταματήστε τα παιδιά σας από το να κάνουν αθλητικές δραστηριότητες και αφήστε τα στο σπίτι μπροστά στο πλέιστέισο και στο λάπιτοπ να γίνουν ζαβά και θεόχοντρα. Πες τα Μελιόπουλε, μπράβο Μελιόπουλε, ΠΑΡΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΕ.

Το ότι εσύ ήσουν ένας άγνωστος παίκτης που ήταν μεταξύ πάγκου και εξέδρας και ξαφνικά ο Εξηγιαντής ήθελε να πάρει το εξάποντο από τον ΠΑΟΚ Ξάνθης εεεεε να σε φέρει στην ομάδα του χαχαχα τι λέω δεν πάει να πει ότι παντού και πάντα είναι έτσι τα πράγματα ρε συ Μελιόπουλε. Μάλλον δεν κάνεις για αυτό το επίπεδο ή σου κόπηκε η όρεξη για μπάλα όταν σε έκοψε ο Λουτσέσκου από την προετοιμασία επειδή δεν του έκανες.

Καλά να είσαι και να κάνεις αυτό που αγαπάς αλλά όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ ρε συ Μελιόπουλε.

Master of disaster
12-10-2019, 17:41
Το να αθλούνται και να γυμνάζονται οι νέοι δε μπορεί να διαφωνήσει κανείς ότι είναι κάτι άκρως θετικό. Αλλά μέσα σε όλα αυτά που λέει υπάρχει και η αλήθεια ότι πολλά παιδιά που τράβηξαν για το δρόμο του πρωταθλητισμού/επαγγελματία είναι ακαλλιέργητα.
Και θα σου πει φυσικά ο καθένας από αυτούς ότι θα βγάζω λεφτά, θα χτυπάω και τα γκομενάκια και όλα κομπλέ ποιος χέστηκε που δεν έχω κάποιο μορφωτικό επίπεδο.
Απ την άλλη δεν παύει να είναι λυπηρό να βλέπεις (γενικότερα) νέα παιδιά να μη μπορούν να μιλήσουν.

dio
12-10-2019, 17:48
Απ την άλλη δεν παύει να είναι λυπηρό να βλέπεις (γενικότερα) νέα παιδιά να μη μπορούν να μιλήσουν.

Αυτό. Ό,τι και να πούμε είναι περαιτέρω

Lucifer_7
12-10-2019, 17:49
Συμφωνώ απόλυτα και προφανώς δεν εννοούσα να πάμε στο άλλο άκρο και να εξάγουμε περισσότερους Κατίδηδες.

Υπάρχει μια μέση ισορροπία που ο κύριος Μελιόπουλος δεν θέλει να αποδεχτεί.

trust in who we are
12-10-2019, 18:46
Αρκεί να πεις ότι υπάρχουν κι άλλα πράγματα πέρα από την μπάλα. όχι μακάρι να με ακούσει έστω και ένα παιδί και να κόψει τη μπάλα.

Καραγκιοζιλίκια

rednorth7
12-10-2019, 19:13
https://twitter.com/antoikonomidis/status/1183042652276740098

Συμβαινουν αυτα. Εκει που δεν κληθηκε στην αρχη τωρα βασικος. Και η μετροσπορτ να το ξερει απο Τεταρτη. Αυτη ειναι η εθνικη και η επο που ευαγγελιζονται την εξυγιανση.

Darkling
12-10-2019, 19:49
ο Πασχαλακης εν τω μεταξυ εχει φαει ηδη παγκο στην παοκαρα απ τον "παιζω καλα εκτος αν παιζω εναντιον του παοκ" Ζιβκοβιτς, καθ οτι εχει λιωσει στη ζωαρα και στ αρχιδια του ολα.

Eleni7
12-10-2019, 20:18
Μακαρι να φανε 5.

Francois Dillinger
12-10-2019, 21:21
Η "συμβουλή" πάντως σταματήστε το ποδόσφαιρο είναι στα όρια του επικίνδυνου.

Και όσα προωθεί και παράγει πάντως ο επαγγελματικός αθλητισμός ( λεφτά και δόξα, τοξικός ανταγωνισμός, πάτημα επί πτωμάτων, ντόπα, αμορφωσιά από τα 15 για να μπούμε στην ακαδημία, ακραία πίεση και ψυχολογικά προβλήματα) καμία σχέση δεν έχουν με το γιατί οι νέοι πρέπει να ασχολούνται με τον αθλητισμό.

Darkling
12-10-2019, 23:24
https://twitter.com/antoikonomidis/status/1183042652276740098

Συμβαινουν αυτα. Εκει που δεν κληθηκε στην αρχη τωρα βασικος. Και η μετροσπορτ να το ξερει απο Τεταρτη. Αυτη ειναι η εθνικη και η επο που ευαγγελιζονται την εξυγιανση.



ολα καλα επνιξε ενα γκολ απ τα 30 μετρα, προχωραμε.

Lavor7
13-10-2019, 01:28
Εν τω μεταξυ ο καλλιεργημενος ο Μελιοπουλος,εξαιρετικο επιπεδο γραφης.Πεκουνια,πανω κεφαλι,κατω κεφαλι κλπ.Α στ αναθεμα ανωνυμε.Τραβα στον πραγματικο κοσμο να κοπιασεις το ιδιο και περισσοτερο και να βγαλεις το 1/100.Γκρετα Τουπερκ της Νοτιας Μακεδονιας.Παιδακι,ε παιδακι.Γονεις και μανατζερ δεν εχει αυτος ο ανεγκεφαλος να τον μαζεψουν ?

redglove
13-10-2019, 16:05
Η πλάκα είναι ότι ο Μελιόπουλος είναι «κάποιος» αποκλειστικά και μόνο λόγω...ποδοσφαίρου. Δηλαδή τον διαβάζουμε και τον συζητάμε σήμερα απλά επειδή τον πήρε ο ΠΑΟΚ για μισό καλοκαίρι.

agk94
18-10-2019, 01:06
https://media.giphy.com/media/USzWko3jHdCv3JR20n/giphy.gif

keysersoze985
18-10-2019, 01:26
τι έπαθε;

sotosred
18-10-2019, 03:20
Μποχού!

kseplenhs
18-10-2019, 09:16
Η τελευταία επίθεση του βάζελου στα τελευταία 2 παιχνίδια είναι ένας από τους ορισμούς της παράνοιας.Να κάνεις το ίδιο πράγμα και να προσδοκάς διαφορετικό αποτέλεσμα.

Σκριν στον καλάθη,παίρνει δεξί διάδρομο,μπλοκάρεται,αυτοσχεδιαστικό σουτ.Κάποια στιγμή μπορεί και να το βάλει και να κάνει ο πεδουλάκης τον ρομπέρτο μπάτζιο στη διαφήμιση του τζόνι γουόκερ.

dora7
18-10-2019, 12:20
καπου πηρε το ματι μου μια απαντηση του τρακεως στο ινστα σε καποιον οτι ο μποχου ειναι καλυτερος του ηττουδη...στα αγγλικα θα εννοουσε!:p

antonio108
18-10-2019, 12:58
https://media.giphy.com/media/USzWko3jHdCv3JR20n/giphy.gif

Σε ποια γλώσσα μιλάει και ποια λέξη λέει κάνοντας τη γλώσσα έτσι;;;;

LFO
18-10-2019, 13:05
https://media.giphy.com/media/USzWko3jHdCv3JR20n/giphy.gif

Δεξι χερι : οκ το επιασα
Αριστερο χερι : 2 χοιρινες στο 2

dio
18-10-2019, 13:08
Είναι το "μποχού" στη νοηματική.

dora7
18-10-2019, 13:08
https://media.giphy.com/media/USzWko3jHdCv3JR20n/giphy.gif

Δεξι χερι : οκ το επιασα
Αριστερο χερι : 2 χοιρινες στο 2

οπα μαστορα και στο τρια δυο χοιρινες!

Eleni7
18-10-2019, 13:48
Σε καταθλιψη οι βαζελοι. Παει και το μπασκετ. Οχι τιποτε αλλο, αλλα καπου τον Ιουνη δεν θα εχει και τελικους με Ολυμπιακο μπας και νιωσουν τιποτα. Τι να σου κανει και η πρωταθληματαρα του Εσακε με τους Χολαργους και τους Ηφαιστους; Αμα τους κερδισει και ο Ολυμπιακος στην Ευρωλιγκα δεν ξαναπανε ΟΑΚΑ.

air josh
18-10-2019, 14:12
Η τελευταια προταση ειναι ολη η ουσια.Το οξυγονο τους τα μεταξυ μας παιχνιδια.επισης οποιαδηποτε παραπανω επιτυχια εχουμε στην ευρωλιγκα απο το βαζελο ειναι ξεβρακωμα για το παραμυθι τους

dora7
18-10-2019, 15:19
Σε καταθλιψη οι βαζελοι. Παει και το μπασκετ. Οχι τιποτε αλλο, αλλα καπου τον Ιουνη δεν θα εχει και τελικους με Ολυμπιακο μπας και νιωσουν τιποτα. Τι να σου κανει και η πρωταθληματαρα του Εσακε με τους Χολαργους και τους Ηφαιστους; Αμα τους κερδισει και ο Ολυμπιακος στην Ευρωλιγκα δεν ξαναπανε ΟΑΚΑ.



I have a dream.......


Sent from my iPhone using Tapatalk

Red Addiction
18-10-2019, 15:46
Σε καταθλιψη οι βαζελοι. Παει και το μπασκετ. Οχι τιποτε αλλο, αλλα καπου τον Ιουνη δεν θα εχει και τελικους με Ολυμπιακο μπας και νιωσουν τιποτα. Τι να σου κανει και η πρωταθληματαρα του Εσακε με τους Χολαργους και τους Ηφαιστους; Αμα τους κερδισει και ο Ολυμπιακος στην Ευρωλιγκα δεν ξαναπανε ΟΑΚΑ.

Κάπου έγραψε ένας βάζελος μια πικρή για αυτούς αλλά πολύ σωστή διαπίστωη ότι σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ (με εξαίρεση τα παιχνίδια της πλάκας στην Α1) έχουν δει φέτος μόλις δύο νίκες και έχουμε φτάσει μέσα Οκτωβρίου.
Μία με Πανιώνιο στο ποδόσφαρο και άλλη μία με Ερυθρό Αστέρα στο μπάσκετ και πάπαλα.

Όλο αυτό γίνεται ακόμα χειρότερο για αυτούς αν συμπεριλάβουμε και το μαρτύριο της σταγόνας που τους υπέβαλε ο Ολυμπιακός μέσα στο κατακαλόκαιρο με το να αποκλείσει κατά σειρά 3 αντιπάλους και να μπει στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ εισπράτοντας και 40 εκατομύρια που έρχεται σε αντιδιαστολή με την δικιά τους ποδοσφαιρική ομάδα που δεν παίζει Ευρώπη που δεν έχει μαντήλι ούτε για κλάψιμο και κάνουν έρανο για την σωτηρία του συλλόγου τους.

sotosred
18-10-2019, 20:31
Σε καταθλιψη οι βαζελοι. Παει και το μπασκετ. Οχι τιποτε αλλο, αλλα καπου τον Ιουνη δεν θα εχει και τελικους με Ολυμπιακο μπας και νιωσουν τιποτα. Τι να σου κανει και η πρωταθληματαρα του Εσακε με τους Χολαργους και τους Ηφαιστους; Αμα τους κερδισει και ο Ολυμπιακος στην Ευρωλιγκα δεν ξαναπανε ΟΑΚΑ.

Κάπου έγραψε ένας βάζελος μια πικρή για αυτούς αλλά πολύ σωστή διαπίστωη ότι σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ (με εξαίρεση τα παιχνίδια της πλάκας στην Α1) έχουν δει φέτος μόλις δύο νίκες και έχουμε φτάσει μέσα Οκτωβρίου.
Μία με Πανιώνιο στο ποδόσφαρο και άλλη μία με Ερυθρό Αστέρα στο μπάσκετ και πάπαλα.

Όλο αυτό γίνεται ακόμα χειρότερο για αυτούς αν συμπεριλάβουμε και το μαρτύριο της σταγόνας που τους υπέβαλε ο Ολυμπιακός μέσα στο κατακαλόκαιρο με το να αποκλείσει κατά σειρά 3 αντιπάλους και να μπει στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ εισπράτοντας και 40 εκατομύρια που έρχεται σε αντιδιαστολή με την δικιά τους ποδοσφαιρική ομάδα που δεν παίζει Ευρώπη που δεν έχει μαντήλι ούτε για κλάψιμο και κάνουν έρανο για την σωτηρία του προέδρου τους.

τόφτιαξα λιγάκι...

king kill bill
18-10-2019, 21:06
https://media.giphy.com/media/USzWko3jHdCv3JR20n/giphy.gif

Συγκινήθηκα.
Θυμήθηκα τον τροχονόμο στη Κηφισιά.

antonio108
18-10-2019, 22:30
Ρικ πιτινο μαθαίνω οι απέναντι.

Lateralus
18-10-2019, 22:33
Το πουτανακι του Τρακη δηλαδη, σηκω σηκω κατσε κατσε

weekendman
18-10-2019, 22:33
Ρικ πιτινο μαθαίνω οι απέναντι.

Οτι στα γεράματα του θα γινόταν Τάκης Λεμονής και Γιώργος Φοιρός στην Ελλάδα δεν θα το περιμέναμε μέχρι πριν από 2 χρόνια

mixalis
19-10-2019, 21:20
Επίθεση της ΑΕΚ σε Βασιλακόπουλο: «Εσείς θα αποχωρήσετε»!

Τα διαιτητικά εγκλήματα της Τσαρούχα και συνολικά της τριάδας καταγγέλει η ΚΑΕ ΑΕΚ η οποία στρέφεται με επίσημη ανακοίνωση εναντίον της ΕΟΚ και του Γιώργου Βασιλακόπουλου, καλώντας τον κόσμο της σε συσπείρωση.
Η ανακοίνωση της ΚΑΕ ΑΕΚ αναφέρει:

Κύριε Βασιλακόπουλε, κύριοι της ΕΟΚ,

Σας υπενθυμίζουμε, ότι η ΑΕΚ BC εδώ και πέντε χρόνια έχει επενδύσει εκατομμύρια για το ελληνικό μπάσκετ, σε αγώνες και δράσεις, κι αυτό έχει αναγνωριστεί από το σύνολο της κοινωνίας και το σύνολο του ελληνικού και διεθνούς Τύπου, έχει φέρει τους τελευταίους διεθνείς τίτλους στη χώρα και συνεχίζει να πρωταγωνιστεί.

Η AEK ΒC έχει φτιάξει ταινία, με παγκόσμια απήχηση, με πρωταγωνιστή τον ‘Ελληνα αθλητή και διακύβευμα τη νίκη της προσφυγιάς, που έχει μάθει να μη σκύβει το κεφάλι. Έχει διοργανώσει το καλύτερο Φάιναλ Φορ της Ιστορίας με δικά της έξοδα, προβάλλοντας ξανά την Ελλάδα και τις εγκαταστάσεις της, και απέδειξε, ότι οι Έλληνες μπορούν να διοργανώσουν ένα άρτιο αθλητικό τουρνουά, μέσα σε 19 ημέρες. Με λίγα λόγια ως οργανισμός έχουμε πληρώσει εκατομμύρια από την τσέπη μας για να διαφημίσουμε το άθλημα. Εσείς πληρώνεστε για να δυσφημείτε το άθλημα!

Σας ενημερώνουμε, λοιπόν, ότι θα δώσουμε τη μάχη μας για να επικρατήσει η αξιοκρατία και το δίκαιο. Εμείς δεν θα αποχωρήσουμε. Θα μείνουμε εδώ. Θα παλέψουμε στο φως. Εσείς θα αποχωρήσετε, από το μπάσκετ.

Καλούμε τους οπαδούς μας να συνεχίσουν να στηρίζουν την ομάδα και τον τίμιο αγώνα μας. Τους καλούμε να μην παρασυρθούν και μην απαντήσουν σε προκλήσεις όλων όσοι έχουν μάθει να απεργάζονται σενάρια στο σκοτάδι. Τους καλούμε να συσπειρωθούν γύρω από την ομάδα. Μόνο υπερηφάνεια πρέπει να νιώθουν οι οπαδοί της ΑΕΚ για όσα έχουμε πετύχει έως σήμερα και όσα θα πετύχουμε στο μέλλον. Μόνο υπερηφάνεια πρέπει να νιώθουν για τον αγώνα, που δίνουμε και για τον αγώνα, που θα δώσουμε μέχρι την τελική δικαίωση.

Η ΑΕΚ ΒC θα συνεχίσει αυτό το μοναχικό αγώνα με κάθε νόμιμο μέσο, σεβόμενη την Ιστορία της και τη συμβολή της στη διαρκή προβολή του ελληνικού μπάσκετ έως τα πέρατα του κόσμου, εντός και εκτός παρκέ.

Φίλοι και Φίλες της ΑΕΚ,

Η ΑΕΚ ξανάγινε «Βασίλισσα». Το διαχρονικό λαϊκό σύνθημα-απαίτηση στην εποχή της αναγέννησης σύντομα έγινε πραγματικότητα. Με την ίδια δυναμική και την ίδια διάθεση, αλλά κυρίως με τις ίδιες αξίες και την ίδια φιλοσοφία, που συνιστούν για μας στάση ζωής θα συνεχίσουμε να πορευόμαστε, με στόχο πάντα τις κορυφές.

Chrisk7
19-10-2019, 21:29
στον πουτσο μας
καλα να παθουν

Lateralus
19-10-2019, 21:43
https://i.postimg.cc/m2GpS1k9/Screenshot-20191019-214200.jpg

13-1

antonio108
19-10-2019, 22:17
Μαλάκα κοίτα κακομοιριά στα μουτρα του.
Η καταλληλότερη φάτσα για πρόεδρος της Κούλας.

sotosred
19-10-2019, 22:19
Αν είχε χιούμορ η διοίκησή μας, βασικά αν δεν βρισκόταν σε κώμα, έπρεπε να βγάλει μια ανακοίνωση με μπόλικη αστική ευγένεια:

"χα χα χα χα χα!"

Στα ούλα και να ξαναφάτε βρωμιάρηδες

gamtom
20-10-2019, 10:25
Καλημέρα κυρ Μάκη μου. Τι κάνουμε; Όλα καλα; Έμαθα σε ενοχλησε η ΕΟΚ και ο Βασιλακόπουλος. Γιατί κυρ Μάκη μου; Περίεργος είσαι μου φαίνεται!

Να σου πω κυρ Μάκη, που ήσουν πέρυσι όταν κάποιοι σπάγαμε αβγά; Είχες πάει στις κοτούλες;...

Ρε στα ίσα και να ξαναφας. Που μου το παιζες διπλωματία. Τι διπλωματία δηλαδη; Ξεκαθαρα ενάντια στον Ολυμπιακο ήσουν. Κάτσε εκεί τώρα στην κακομοιριά σου και όχι μαμήσι μόνο από το βάζελο. Και πουτανάκι του Προμηθέα εύχομαι. Λινάτσα!

plextis
20-10-2019, 11:20
Τι πίνουν οι αεκτζηδες;
Έχει διοργανώσει λέει το καλύτερο φάιναλ φορ της ιστορίας;;;;
Επίσης έχουν γυρίσει ταινία χαχαχα
Δώστε τούς την κούπα τότε.

Καθιστε να σας βιάζει ο τρακης και ο Βασιλακόπουλος αφού όλα ήταν καλά και ο Ολυμπιακός έφταιγε για όλα.

dora7
20-10-2019, 11:42
Είναι όλα στα πλαίσια της καραμέλας είναι διαφορετικό να είσαι αεκ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lateralus
20-10-2019, 15:58
https://i.postimg.cc/Dy9Pv0kd/Screenshot-20191020-155709.jpg

13-1

air josh
20-10-2019, 16:11
Εξαιρετικη η διαιτησια δεν καταλαβαινω τις ενστασεις των αλλων.

Άγιος Πέτρος
20-10-2019, 17:46
https://tenor.com/zxAN.gif


https://tenor.com/zxAN.gif

ag97
20-10-2019, 18:09
γεια σου ρε Λαμια παραρτηματαρα

Darkling
20-10-2019, 18:11
ΓΚΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ (Μίσιτς) και ΠΑΟΚ - Λαμία 1-0: Ο Μίσιτς κάνει το σουτ από μακριά, ο Βελλίδης εκτιμά λάθος τη φάση, η μπάλα στα δίχτυα. Μέσα από τα χέρια του γκολκίπερ της Λαμίας έφυγε η μπάλα. Ανοίγει το σκορ ο Δικέφαλος.




Μ αρεσουν τα καλα κρασια και οι καλες συμπτωσεις

Francois Dillinger
20-10-2019, 18:14
3-0 στο 20 αχαχαχαχαχα

Με τον ΠΑΟΚ Κ20 να παίζανε, 3-0 στο 20 δε θα έγραφε

Στάλθηκε από το ATU-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Darkling
20-10-2019, 18:15
ποιο 20, στο 13' ειναι.

C-Webb
20-10-2019, 18:20
Σε κακο φεγγαρι φαινεται ο Βελλιδης

"Ο Γιαννούλης έκανε την σέντρα, ο Λημνιός την κεφαλιά, ο Βελλίδης είχε και πάλι κακή εκτίμηση και έτσι έγινε το 2-0 για τον ΠΑΟΚ"

Achilles
20-10-2019, 18:22
δωστε στα παιδια της λαμιας λιγη σουρωτη να συνελθουν

stefanos
20-10-2019, 18:56
ποιο 20, στο 13' ειναι.

Ποιο 13,στο 11'!😆

C-Webb
20-10-2019, 19:06
Περαν των δυο γκολ που δεν πιανονται, το τριτο γκολ φαινεται οτι το εχουν δουλεψει στην προπονηση χωρις αμυνεεεε τι λεω.

https://m.youtube.com/watch?v=2Jvp77qi8Zc

Darkling
20-10-2019, 19:06
η Λαμια εκανε αλλαγη τον τερματοφυλακα στο ημιχρονο.
γιατι αραγε.
ενημερωτικα παντως, στο β θα επαιζε μια χαρα, δεν υπηρχε ζητημα!!!~!~1`2`1

Darkling
21-10-2019, 08:24
Ωραιος, το συνεχιζω (c)

Συμφωνα με το ΦΩΣ (και αλλου αναφερθηκε) ο προεδρος της Λαμιας λεει, θελει να διωξει προπονητη και Βελλιδη.

δηλαδη ουτε μια κακη εμφανιση σαν παικτης δεν μπορεις να κανεις, αμεσως να σου λυσουν το συμβολαιο!

ο συγκεκριμενος προεδρος βεβαια, εχει κι αλλα στο κεφαλι του, καθ οτι το βραδυ θα πρεπει να προσπαθουσε να εξηγησει αλλου (τυχαια προς Νικαια, μου ρθε μια συνοικια) οτι αυτος δεν ηξερε τιποτα, χοχο.

Mits
21-10-2019, 11:43
Για τον προεδρο ανησυχω κ γω για τον Βελλιδη οχι.Θα σφαχτουν Βολος-Ξανθη ποιος θα τον προλαβει.

Darkling
21-10-2019, 12:36
Επειδη ομως ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε και τις παλιες αγαπες μας, να εκδηλωσουμε την αμεριστη συμπαθεια μας προς τον καλυτερο του Ερνεστε Βαλβερδε συμφωνα με τον ελληνικο αθλητικο τυπο, Γιαννη Αναστασιου ο οποιος θα απολυθει συντομως αφου κατεστρεψε και τον Ατρομητο μετα απο περιπου αλλες 20 ομαδες μετα την Καμπαλα.

κερδισε ομως 0-3 στο Καραισκακη.

Darkling
21-10-2019, 23:23
Ο ΠΑΟΚ θα εξυπηρετήσει τους φιλάθλους του που θέλουν να βρεθούν στο Πανθεσσαλικό για τον αγώνα του Σαββάτου με εισιτήρια από τα εκδοτήρια της Τούμπας.




Γιατι δεν γινεται το ματς απευθειας θεσνικη, τζαμπα ταλαιπωρια να οδηγανε 2μιση ωρες τα ορκ.

Άγιος Πέτρος
23-10-2019, 15:54
https://www.fosonline.gr/podosfairo/superleague/article/70702/papaioannoy-ti-zitise-o-vellidis-prin-to-mats-me-ton-paok


~ Σας ενόχλησε κανείς από τον ΠΑΟΚ και φύγατε;

Όχι, η φιλοξενία ήταν άψογη. Δεν μπορούσα να μείνω άλλο εκεί! Είχα δει τα δύο πρώτα γκολ στα πρώτα λεπτά και σηκώθηκα να φύγω! Την ώρα που έφευγα έμπαινε και το τρίτο. Μου την έδωσε με αυτά που είδα. Να σου πω από πού ξεκίνησε και τα είχα πάρει στο κρανίο; Έγινε κάτι που δεν ξέρετε. Πριν το ματς ο τερματοφύλακάς μάς ζήτησε να πάρει το αμάξι του στη Θεσσαλονίκη και να μην γυρίσει μετά στη Λαμία με την αποστολή!

~ Τι;

Αυτό που σου λέω. Είχε κάτι δουλειές να κάνει είπε στη Θεσσαλονίκη και ζήτησε από τον προπονητή να πάρει το αμάξι του μαζί στη Θεσσαλονίκη.

dio
28-10-2019, 15:48
κάποια γραμμή βοήθειας, κάποια υπηρεσία του γαμημένου αυτού κράτους, κάτι για να απαλύνει τον πόνο τους έστω;

https://i.imgur.com/YBZV749.png

antonio108
28-10-2019, 16:07
Γ@.ησι μες το γήπεδο εμείς,κλάμα έξω από το γήπεδο αυτοί.
Το λες και επιστροφή στην κανονικότητα.

dio
29-10-2019, 00:50
https://pbs.twimg.com/media/EH_yv9tW4AQJHvk?format=jpg&name=medium
rofl

DirtySniper
29-10-2019, 13:13
αυτη παρολο που δεν ειναι ωραια
ειναι πολυ φακαμπλ

mixalis
29-10-2019, 14:06
Επεισόδιο και αλληλομηνύσεις με Αναστόπουλο και «οπαδούς του Ολυμπιακού»!

Ο Παναγιώτης Αναστόπουλος είναι ένας από τους πιο… χιλιοτραγουδισμένους διαιτητές του ελληνικού πρωταθλήματος. Από τον ταραγμένο Φλεβάρη κι έπειτα βρέθηκε κάμποσες φορές στην επικαιρότητα, με αποκορύφωμα τον πραξικοπηματικό ορισμό του στον αγώνα της τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής περιόδου Ολυμπιακός – Προμηθέας.

Το παρελθόν του – ειδικά στα ντέρμπι Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού – μακρινό και πρόσφατο, δεν έχει ξεχαστεί από τον κόσμο του Ολυμπιακού που είναι λογικό σε κάθε ευκαιρία να του δείχνει τα αισθήματά του. Πληροφορίες του FWS λένε πως στο περιθώριο του πρόσφατου αγώνα Λάρισα – Ηρακλής σημειώθηκε ένα ακόμα περιστατικό με πρωταγωνιστή τον Αναστόπουλο. Συγκεκριμένα, ο γνωστός ρέφερι φέρεται να ενεπλάκη σε φραστικό επεισόδιο με «οπαδούς του Ολυμπιακού» (σύμφωνα με το περιβάλλον της ΚΕΔ), το οποίο παρέμεινε σε προφορικό επίπεδο.

Η συνέχεια του επεισοδίου εκτυλίχθηκε στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής, με τον Παναγιώτη Αναστόπουλο να μηνύει αλλά και μηνύεται από τους ανθρώπους με τους οποίους είχε το εν λόγω επεισόδιο!

weekendman
29-10-2019, 14:32
Επεισόδιο και αλληλομηνύσεις με Αναστόπουλο και «οπαδούς του Ολυμπιακού»!

Ο Παναγιώτης Αναστόπουλος είναι ένας από τους πιο… χιλιοτραγουδισμένους διαιτητές του ελληνικού πρωταθλήματος. Από τον ταραγμένο Φλεβάρη κι έπειτα βρέθηκε κάμποσες φορές στην επικαιρότητα, με αποκορύφωμα τον πραξικοπηματικό ορισμό του στον αγώνα της τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής περιόδου Ολυμπιακός – Προμηθέας.

Το παρελθόν του – ειδικά στα ντέρμπι Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού – μακρινό και πρόσφατο, δεν έχει ξεχαστεί από τον κόσμο του Ολυμπιακού που είναι λογικό σε κάθε ευκαιρία να του δείχνει τα αισθήματά του. Πληροφορίες του FWS λένε πως στο περιθώριο του πρόσφατου αγώνα Λάρισα – Ηρακλής σημειώθηκε ένα ακόμα περιστατικό με πρωταγωνιστή τον Αναστόπουλο. Συγκεκριμένα, ο γνωστός ρέφερι φέρεται να ενεπλάκη σε φραστικό επεισόδιο με «οπαδούς του Ολυμπιακού» (σύμφωνα με το περιβάλλον της ΚΕΔ), το οποίο παρέμεινε σε προφορικό επίπεδο.

Η συνέχεια του επεισοδίου εκτυλίχθηκε στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής, με τον Παναγιώτη Αναστόπουλο να μηνύει αλλά και μηνύεται από τους ανθρώπους με τους οποίους είχε το εν λόγω επεισόδιο!
Νομίζω είναι καλή αφορμή να εξισωθούν πάλι οι γκάνγκστερ Αγγελόπουλοι με τον Δημήτρη Γιαννακόπουλο, αν και αυτή η έκφραση αγάπης προς το πρόσωπο του Αναστόπουλου πρέπει να ήταν αυθόρμητη, και όχι υποκινούμενη.

bukowski7
31-10-2019, 21:08
Στα μαύρα έχεις ντυθεί. Σου πάει το μαύρο πολύ....


Αν δεν γίνει gif η τάπα του ταμπλό στο Γουίλι, εγώ φεύγω.

Άγιος Πέτρος
31-10-2019, 22:13
Στάσου μυγδαλα

Άγιος Πέτρος
03-11-2019, 20:07
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191103/b4d03afe1115311084a18ae1eaee3de5.jpg

BabisKyr
03-11-2019, 21:50
Το σημερινό αποτέλεσμα στην Τούμπα με κάνει να εκνευρίζομαι όσο δεν πάει για την μαλάκυνσή μας σε ΟΑΚΑ και Ξάνθη γμτχ μου μέσα.

Master of disaster
03-11-2019, 21:54
Το σημερινό αποτέλεσμα στην Τούμπα με κάνει να εκνευρίζομαι όσο δεν πάει για την μαλάκυνσή μας σε ΟΑΚΑ και Ξάνθη γμτχ μου μέσα.

Κερδίζεις Ατρόμητο εντός , το ερείπιο του Πανιωνίου εκτός και μετά τους έχεις στο Καραϊσκάκη.
Κανείς 3x3 αν θες πρωτάθλημα.

Chrisk7
03-11-2019, 21:55
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ

BabisKyr
03-11-2019, 21:57
ωαχαχαχαχαχαχαχα ούτε τα προσχήματα

rakos
03-11-2019, 21:57
Γελάω με τους μπουγάτσες που περιγράφουν στο σπορτ24

Εν τω μεταξύ η φάση δεν έπρεπε να χε γίνει καν είχε λήξει το ματς

Darkling
03-11-2019, 21:59
Για τον καμαρα να γράφετε παιδιά
Κανένα παράπονο απ τον Ολυμπιακό ο ΠΑΟΚ είναι μια ομάδα δύο χρόνια αήττητος. Τι να κάνουμε καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη.

Achilles
03-11-2019, 22:00
αυτα μονο ο ζμπαοκ του σαββιντί και η γιουναιτεντ του φεργκιουσον

BabisKyr
03-11-2019, 22:02
5 λεπτά καθυστερήσεις για να σκοράρουν στο 98. Ο χρόνος στην Μόρντορ - Τούμπα κυλάει διαφορετικά μάλλον.

jimy
03-11-2019, 22:04
Για τον καμαρα να γράφετε παιδιά
Κανένα παράπονο απ τον Ολυμπιακό ο ΠΑΟΚ είναι μια ομάδα δύο χρόνια αήττητος. Τι να κάνουμε καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη.

Ακριβώς αυτό σκέφτηκα. Ας ξεσκίσουμε το Μαρτίνς και τους παίχτες επειδή στα 10 παιχνίδια χάνουν 3-4 βαθμούς. Το φυσιολογικό είναι επί 2 χρόνια να απαγορεύεται να χάσεις. Ακόμη κι αν χρειαστεί το 5λεπτο των καθυστερήσεων να μετατραπεί σε 10λεπτο.

Lateralus
03-11-2019, 22:05
3-2 ο ΜΠΑΟΚ στο 139 ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Dimaras7
03-11-2019, 22:05
Όταν ο Καμαρά έχει 5% σωστά κοντρόλ και εύστοχες πάσες, προσωπικά θα γράφω για τον Καμαρά και για τον κάθε Καμαρά. Όσο παίζουμε στο πρωτάθλημα εγώ θα έχω την αδιαπραγμάτευτη απαίτηση να το κερδίσουμε. Αλλιώς να αποχωρήσουμε. Να παίζουμε, πάντως, οι παίχτες και ο προπονητής να μαλακίζονται και να τους δίνουμε συγχωροχάρτι δε γίνεται. ΥΓ. Καλά να πάθει ο βάζελος.

Eleni7
03-11-2019, 22:06
Για τις καθυστερησεις εχει δικιο. Ο πανιβλακας ο Διουδης εχει φαει δυο λεπτα μονος του για να παρει καρτα. Το πεναλτι αστειο.

Ο Μπαοκ εχει περισσοτερα ματς αηττητος ακομη και απο την Λιβερπουλ.

kopitis
03-11-2019, 22:07
Για τις καθυστερησεις εχει δικιο. Ο πανιβλακας ο Διουδης εχει φαει δυο λεπτα μονος του για να παρει καρτα. Το πεναλτι αστειο.


Καλά κι εμάς στην Ξάνθη εχθές τρία λεπτά μπάλα δεν παίχτηκαν στις καθυστερήσεις αλλά το έληξε το 4:55......

dio
03-11-2019, 22:10
Για τις καθυστερησεις εχει δικιο. Ο πανιβλακας ο Διουδης εχει φαει δυο λεπτα μονος του για να παρει καρτα. Το πεναλτι αστειο.





Καλά κι εμάς στην Ξάνθη εχθές τρία λεπτά μπάλα δεν παίχτηκαν στις καθυστερήσεις αλλά το έληξε το 4:55...... Που και τα 5 που έδωσε ήταν με τρελό σκόντο. 3 οι αλλαγές, τουλάχιστον δύο όταν χτύπησε ο Αμπαντ όταν έριξε την μπουνιά συν όλα τα άλλα.

Darkling
03-11-2019, 22:12
Όταν ο Καμαρά έχει 5% σωστά κοντρόλ και εύστοχες πάσες, προσωπικά θα γράφω για τον Καμαρά και για τον κάθε Καμαρά. Όσο παίζουμε στο πρωτάθλημα εγώ θα έχω την αδιαπραγμάτευτη απαίτηση να το κερδίσουμε. Αλλιώς να αποχωρήσουμε. Να παίζουμε, πάντως, οι παίχτες και ο προπονητής να μαλακίζονται και να τους δίνουμε συγχωροχάρτι δε γίνεται. ΥΓ. Καλά να πάθει ο βάζελος.


Έχετε απαίτηση για απόδοση τουλάχιστον 90% σε 30 ματς και 28 νίκες.
Απ την εμπειρική ιστορία του ποδοσφαίρου αυτό δεν γίνεται μάλλον εύκολα. Εντάξει το έκανε η Άρσεναλ του βενγκερ και ο ΠΑΟΚ του λουτσεσκου

Mits
03-11-2019, 22:14
Επιδειξη δυναμης απ τον Τσετσενο το διημερο αυτο.Αν θελουν εκει στην διοικηση να λενε οτι παμε για πρωταθλημα και η αντιδραση να ειναι οι δηλωσεις Καραπαπα ας το αφησουμε καλυτερα.
Εχουν πλακα εκει στο sport24 εχουν μπλεξει τα μπουτια τους.Μεταδοση στυλ Κολκας και πανηγυρια και μετα να βγαινει σα κλαμμενο μ...νι ο Νικολογιαννης να κλαιει για την διαιτησια αχαχαχ

Dimaras7
03-11-2019, 22:17
Όταν ο Καμαρά έχει 5% σωστά κοντρόλ και εύστοχες πάσες, προσωπικά θα γράφω για τον Καμαρά και για τον κάθε Καμαρά. Όσο παίζουμε στο πρωτάθλημα εγώ θα έχω την αδιαπραγμάτευτη απαίτηση να το κερδίσουμε. Αλλιώς να αποχωρήσουμε. Να παίζουμε, πάντως, οι παίχτες και ο προπονητής να μαλακίζονται και να τους δίνουμε συγχωροχάρτι δε γίνεται. ΥΓ. Καλά να πάθει ο βάζελος.


Έχετε απαίτηση για απόδοση τουλάχιστον 90% σε 30 ματς και 28 νίκες.
Απ την εμπειρική ιστορία του ποδοσφαίρου αυτό δεν γίνεται μάλλον εύκολα. Εντάξει το έκανε η Άρσεναλ του βενγκερ και ο ΠΑΟΚ του λουτσεσκου

Κι ο Ολυμπιακός του Μάρκο Σίλβα. Η απόδοση ειδικά στα εκτός έδρας ούτε στο 50% δεν είναι. Ας πάμε σε ένα 60-70% και επανεκτιμάμε την κατάσταση για να δούμε αν χρειάζεται 90%.

jimy
03-11-2019, 22:24
Όταν ο Καμαρά έχει 5% σωστά κοντρόλ και εύστοχες πάσες, προσωπικά θα γράφω για τον Καμαρά και για τον κάθε Καμαρά. Όσο παίζουμε στο πρωτάθλημα εγώ θα έχω την αδιαπραγμάτευτη απαίτηση να το κερδίσουμε. Αλλιώς να αποχωρήσουμε. Να παίζουμε, πάντως, οι παίχτες και ο προπονητής να μαλακίζονται και να τους δίνουμε συγχωροχάρτι δε γίνεται. ΥΓ. Καλά να πάθει ο βάζελος.


Έχετε απαίτηση για απόδοση τουλάχιστον 90% σε 30 ματς και 28 νίκες.
Απ την εμπειρική ιστορία του ποδοσφαίρου αυτό δεν γίνεται μάλλον εύκολα. Εντάξει το έκανε η Άρσεναλ του βενγκερ και ο ΠΑΟΚ του λουτσεσκου

Κι ο Ολυμπιακός του Μάρκο Σίλβα. Η απόδοση ειδικά στα εκτός έδρας ούτε στο 50% δεν είναι. Ας πάμε σε ένα 60-70% και επανεκτιμάμε την κατάσταση.

Ο Ολυμπιακός του Μάρκο Σίλβα δεν είχε σοβαρό αντίπαλο τη χρονιά που αναφέρεις,και πάλι 1 ήττα την έγραψε. Επίσης, δεν είχε 3 θυγατρικές στην ίδια κατηγορία. Ο ΜΠΑΟΚ του Σαββίδη απλώς απαγορεύεται να χάσει. Το στανταράκι στα δυο φετινά ντέρμπι της Τούμπας ήταν 5 λεπτά καθυστερήσεις που μετατράπηκαν σε 7 και 11 αντίστοιχα, όσα χρειάστηκαν τέλος πάντων προκειμένου να πάρει μια ισοπαλία τραβηγμένη από τα μαλλιά.

Κατά τ' άλλα φταίει ο Μπουχαλάκης και ο Καμαρά, οταν για να κατακτήσεις πρωτάθλημα χρειάζεσαι 30-32 νίκες σε 34 παιχνίδια.

Dimaras7
03-11-2019, 22:28
Δεν ανέφερα τον Ολυμπιακό του Σίλβα για να τον συγκρίνω με τον ΠΑΟΚ. Για να δείξω ότι το έχουμε ξανακάνει τον ανέφερα.

Άγιος Πέτρος
03-11-2019, 22:29
Η δικαίωση του κυρίου Πάνου


https://youtu.be/bTzn0gKz2gc

giovanni10
03-11-2019, 22:34
Τώρα είδα τη φαση, αν αυτό είναι πέναλτι, του Ελ Αραμπι χθες είναι πεναλτι, αποβολή και απέλαση του Αμπαντ απ' την χώρα.

Καλά τα λεπτά των καθυστερήσεων είναι κάτι το αναμενόμενο, στην καυτή Τούμπα μετράνε πάντα διπλα.

BabisKyr
03-11-2019, 22:40
Βαρυτική διαστολή του χρόνου και αρχιδιές... Εάν ζούσε ο Αινστάιν θα έσκιζε την σχετικότητά του και θα την έδινε στον σκύλο του.

Chrisk7
03-11-2019, 22:46
Εχουν πλακα εκει στο sport24 εχουν μπλεξει τα μπουτια τους.Μεταδοση στυλ Κολκας και πανηγυρια και μετα να βγαινει σα κλαμμενο μ...νι ο Νικολογιαννης να κλαιει για την διαιτησια αχαχαχ

πραγματικα για πολλα γελια, οι τυποι ουτε τα προσχηματα δεν κρατουσαν στη μεταδωση, σε καθε φαση του παοκ ηταν "κριμα που δεν μπηκε", μεχρι και "εχουμε χρονο" ειπαν
και εννοειται στα ισα και να ξαναφανε οι βαζελοι, απολαυση και ο βλακας ο Νικολογιαννης

lamar
03-11-2019, 22:49
και εννοειται στα ισα και να ξαναφανε οι βαζελοι

Moνο αυτο... Εξυγιαντες πριν λιγα χρονια ολοι μαζι αγκαλια...

C-Webb
03-11-2019, 22:49
Καλα,ας μην τρελενομαστε.Προφανως και θα γκελαρεις καπου.Μονο ο μεγαλος ΠΑΟΚ του ιβαν σαββιδης δε γκελαρει.Δεν ειναι και καταστροφη ενα χ στην Ξανθη.Καλλιστα θα μπορουσαμε και να φαμε γκολ σε καποια αντεπιθεση.Απο τη μεση και μπροστα γρηγορη ομαδα και σφιχτη πισω.Το αν ο παοκ περναει αερα απο ατρομητο,τριπολη,αγρινιο,βολο,ξανθη ειναι διοικητικο θεμα και οχι του προπονητη και των παικτων.

Γιατι αναλωνομαστε στα ιδια? Τα ειπα μια χαρα χθες ο Lavor7, μαζι βλεπαμε το ματσακι. Ας μη μπερδευουμε τα αγωνιστικα με τα εξωαγωνιστικα. Προφανως κάπου θα γκελαρεις και προφανως θα γινει κριτικη (οχι ξέσκισμα ουτε απαξιωτικα σχολια μαρτινς φυγε κτλπ) σε παικτες και προπονητη. Απο εκει και περα το τι κανει ο ΠΑΟΚ ειναι θέμα της διοικησης και οχι των παικτων η του προπονητη. Ας μην τα μπερδευουμε.