PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Darkling
28-07-2017, 12:45
Χαζεψα παοκ, χαλια μαυρα απεναντι σε μια ομαδα που βασικα δεν ειναι ουτε καν μετρια... αν δεν κανουν μεταγραφες, δεν βλεπω πως μπορουν να κοντραρουν τον Ολυμπιακο... Αφηστε δε που ο στανογιεβιτς στην πρωτη γκελα εφυγε...

Ο παο οντως επαιξε καλα με την αξιαγαπητη πλην τρομερα κωλοφαρδη γκαμπαλα, ο ουζουνιδης ειναι καλος προπονητης κ οτι κανουν φετος θα το κανουν λογω αυτου του τυπου... ο μολινς που τον πηραν απο τα αζητητα, ειναι καλο φορ παντως.. μπεργκ σε καμια περιπτωση, αλλα κανει δουλιτσα... πως τους βγαινουν ορισμενοι παικτες, απορω...

Ευχομαι να περασει ο πανιωνιος. Ειναι πολυ σκληρη ομαδα , το παλευουν κ αν κ εχασαν εδειξαν πως την εχουν τους εχουν τους μακαβαιους...


O Παοκ οπως ειναι τωρα και με εναν προπονητη που μαλλον δεν τον πιστευει κανεις, (Σαββιδης εκπληκτικα τραγελαφος με προπονητες, Τουντορ, Ιβιτς και τωρα αυτος), παιζει να μην περασει τον επομενο γυρο. Τοτε θ αλλαξει προπονητη αλλα καλα κρασια τελη Αυγουστου. Θα δειξει.

ο Παο θα περασει αλλα ευρωπαικα μιλωντας ειναι περιορισμενων δυνατοτητων. Θα εξαρτηθει απ την κληρωση του στα πλεη οφφ του Γιουροπα. Μια μετρια ευρωπαικη ομαδα τυπου Μπρυζ παντως, θα τον περασει ευκολα θεωρω.

ο Πανιωνιος επειδη ειναι και το ματς που ειδα πιο πολυ απ ολα, ηταν -σχετικα- ατυχος που εφαγε γκολ σε σχεδον μιαμιση φαση που κανανε οι Μακαμπηδες.
Γκολ παντως δεν εβαζε ποτε. Επειδη εχω δει 2μιση ματς του φετος (με το χτεσινο), η μπαλα περναγε στα πρωτα 2 ματς με Γκοριτσα απ τον Μασουντ στο 99,84% των επιθεσεων. Χωρις Μασουντ, σχεδον δεν υπαρχει Πανιωνιος δημιουργικα και αυτο φανηκε και χτες.
Καπου πηρε το αυτι μου αν και δεν ειμαι βεβαιος, οτι για καποιο λογο οι Ιρανοι δεν θα παιξουν και στη ρεβανς.
Αν ισχυει αυτο, για μενα πολυ δυσκολα θα περασει ο Πανιωνιος.

Mits
28-07-2017, 13:43
Οι Ιρανοι δεν επαιξαν και μεχρι τωρα μαλλον δεν θα παιξουν ουτε στην ρεβανς εξαιτιας των σχεσεων της χωρας τους με το Ισραηλ.Αν δεν κανω λαθος απ οτι ειχα διαβασει το κανουν ολοι οι Ιρανοι οταν παιζουν με ομαδες του Ισραηλ.

dmy
28-07-2017, 13:44
ο Αλαφουζος ειδικα τα πρωτα χρονια το εκανε και σε κανονικα εισιτηρια.

δεν λεω καθολου ανακριβειες.

Afto den anairei oti to sigegkrimeno paizei na einai apo ta eisitiria xorigwn pantos afto lew! Einai san na postaroun sto leoforos ta dika mas me 1 eur k na lene gia efories....

DCS7
28-07-2017, 13:56
νομίζω ότι οι ιρανική ομοσπονδία τους απαγορεύει να ταξιδέψουν στο Ισραήλ. Και πάλι ο παίχτης αν θέλει μπορεί να παίξει αλλά μετά σε αποκλείουν απο την εθνική και με το Ιραν σχεδόν να έχει προκριθεί μουντιάλ κανείς δεν το ρισκάρει. Στην ρεβάνς νομίζω θα παίξουν κανονικά.

Darkling
28-07-2017, 14:09
το ξερω τι επαιξε, απλα εκρινα αγωνιστικα την απουσια του Μασουντ.

DCS7
28-07-2017, 14:12
το ξερω τι επαιξε, απλα εκρινα αγωνιστικα την απουσια του Μασουντ.

παιχταρας όντως. Τον είδα στο ματς με την Γκόριτσα το εκτός και ήταν όλος ο Πανιώνιος. Να τον εχουμε υπόψην γιατί θα σφαχτούν για πάρτι του του χρόνου.

Darkling
28-07-2017, 14:13
δεν νομιζω. ειναι παρα πολυ μεγαλος, αν δεν κανω λαθος 33 στα 34.
αφου δεν τον πηρε τωρα ο Ουζουνιδης που τον ηθελε, δυσκολο να το κανει μετα.

Chrisk7
28-07-2017, 15:44
ανοιξαν λογαριασμο στην αλφα για ερανο

Η διοίκηση καταβάλει αγωνιώδεις προσπάθειες να συγκεντρώσει τα απαιτούμενα ποσά ώστε να σωθούν τα δύο ιστορικά τμήματα (Βόλεϋ Ανδρών, Πόλο Ανδρών).

Ωστόσο, επειδή οι στιγμές είναι κρίσιμες και ο χρόνος πιέζει ασφυκτικά, απευθυνόμαστε στον ΑΠΛΟ ΦΙΛΑΘΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ, κάνοντας έκκληση για έμπρακτη συμπαράσταση.

Στους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, ας συνεισφέρουμε ότι μπορεί ο καθένας από το υστέρημά του.

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ. ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ.

σκεφτομαι τι ακουγαμε καποτε για τα μελη και με πιανουν τα γελια...
τι για προβατα , τι ο σωκρατης θα μας κανει οτι θελει κλπ κλπ..
καλα για τα μπλουζακια με το τσο και λο που φορεσαν στο γυναικείο βολευ τι να πει κανεις...αυτο που λενε θεια δικη

αντε και εις ανωτερα

duda-agelopouloi-v-span
28-07-2017, 15:46
Ροδα ειναι και γυριζει θα τα πληρωνουν πολυ ακομα εκεινα τα μπλουζάκια.
Μονο σε εμενα εκανε εντυπωση το ιστορικό τμημα πολο;

Chrisk7
28-07-2017, 15:52
ε το ρεκορ συνεχόμενων ηττων που εχουν απο μας ιστορικο ειναι

Eleni7
28-07-2017, 15:58
Ο Τρακης που ειναι; Το μονο ενδιαφερον που εδειξε για τον ερασιτεχνη ηταν μεχρι να ψυγει ο Μπαλτακος;

BabisKyr
28-07-2017, 15:58
Καμία λύπηση και υποκρισία του στυλ "ο χαμένος δίνει δόξα στο νικητή". Να αφανιστούν από παντού (αγωνιστικά), τα σιχάματα.

antonio108
28-07-2017, 17:27
Μονο σε εμενα εκανε εντυπωση το ιστορικό τμημα πολο;

Κάπου εδώ να σας πω μια ιστορία από το μακρυνό 1995 και τον ιστορικό ΠΑΟ!
Ναυτική εβδομάδα λοιπόν και παίζουμε τελικό στην ΘΑΛΑΣΣΑ στο λιμάνι στο Πόρτο Ράφτη!
Εγώ βασικός τερματοφύλακας στον ΝΟΠΡ(αναπληρωματικός δεν υπήρχε)και κερδίζουμε 14-7.
Την απονομή την έκανε ο τότε άγνωστος για μένα Θεόδωρος Πάγκαλος!!!

Χρυσή σελίδα στην ιστορία του τμήματος το γ@μησακι που τους ρίξαμε!!!!

redglove
28-07-2017, 17:55
Μονο σε εμενα εκανε εντυπωση το ιστορικό τμημα πολο;



Κάπου εδώ να σας πω μια ιστορία από το μακρυνό 1995 και τον ιστορικό ΠΑΟ!

Ναυτική εβδομάδα λοιπόν και παίζουμε τελικό στην ΘΑΛΑΣΣΑ στο λιμάνι στο Πόρτο Ράφτη!

Εγώ βασικός τερματοφύλακας στον ΝΟΠΡ(αναπληρωματικός δεν υπήρχε)και κερδίζουμε 14-7.

Την απονομή την έκανε ο τότε άγνωστος για μένα Θεόδωρος Πάγκαλος!!!



Χρυσή σελίδα στην ιστορία του τμήματος το γ@μησακι που τους ρίξαμε!!!!


ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΓΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ

DCS7
28-07-2017, 17:59
Καμία λύπηση και υποκρισία του στυλ "ο χαμένος δίνει δόξα στο νικητή". Να αφανιστούν από παντού (αγωνιστικά), τα σιχάματα.

Και κυριολεκτικά να το πάρει κανείς, υπάρχει ανάγκη να βρούμε καινούργιους χαμένους. Παραείναι μπουρδέλο η ζέλα.

DirtySniper
29-07-2017, 00:19
Πέλκας κυρίες και κύριοι

http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/17/07/28/231928.jpg

ΠΑΟΚ είσαι

DCS7
29-07-2017, 00:43
Ουαχαχαχαχα νέος Καραγκούνης ο Πελκας.

Και με πιάνει κατ'ρημα. Και ρ'τω" γουερ ιζ καμπ' νες"; "Δις ιζ Καμπ νου" μου λενε."Δις ιζ καμπ' νες;" τους λέω; "Γιες δις ιζ Καμπ νου" μου λεν. "Ειστ' σιγουρ';" "Γιες". Ε και κατ'ραω

redglove
29-07-2017, 01:40
Τη Μαλαματίνα θα'χεις πάντα χορηγό

Darkling
29-07-2017, 01:50
αρχιζω να πιστευω οτι εχεις πιει.

redglove
29-07-2017, 02:57
Μαλαματίνα γενικά ή οτιδήποτε απόψε;

Darkling
29-07-2017, 02:57
το δευτερο!

redglove
29-07-2017, 03:02
Τίποτα απ'τα δύο. Το αστείο ήταν (?) η σύνδεση Μαλαματίνας - κατουρήματος.

Lateralus
29-07-2017, 14:56
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9uTpwPkP8M0IbQEngT_sJA7f_nPeC_ HM3YyPQkcIHIcwYLNR5cvtUpd94

Γατακι ο Πελκας μπροστα στο Καραγκουνη

Άγιος Πέτρος
29-07-2017, 16:44
Ακόμα και στο κατούρημα κατω πεσμένος


Μύθος

Eleni7
29-07-2017, 18:10
Ο σκοπος της μεταγραφης Μητογλου συνοψιζεται στο ποστ του Γιαννακοπουλου στο instagram. Εψαχνε χρονια τωρα να "κερδισει" τον Ολυμπιακο σε μεταγραφικη υποθεση. Κριμα το παιδι που θα χαραμιστει εκει.

freduccino
29-07-2017, 18:13
Κατσε ρε Ελενη.. αφου φετος το καλοκαιρι πηρε ΚΑΙ Μητογλου :p

manoskol
29-07-2017, 18:18
Πρεπει η κωλοτρυπιδα του να ειχε πονέσει πολύ για τον Παπαπέτρου...

antonio108
29-07-2017, 18:21
Ο μονος λογος για να μας την πει ο τρακης θα'ταν αν επαιρνε τον ΜητΡογλου.

Francois Dillinger
29-07-2017, 20:28
Για ράμματα ο τρακης
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170729/c9664a5b08a931aa0984394eb59f00ce.jpg

Στάλθηκε από το HUAWEI CUN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

dio
29-07-2017, 20:29
λολ

Lucifer_7
29-07-2017, 21:19
Στο Instagram ξέρουν να απαντούν, αλλά στον 5ο τελικό που σουλάτσαρε στη γραμματεία έκαναν τους Παυλόπουλους.

spartan
29-07-2017, 21:26
Στο Instagram ξέρουν να απαντούν, αλλά στον 5ο τελικό που σουλάτσαρε στη γραμματεία έκαναν τους Παυλόπουλους.
Εκει επρεπει να ειχαν κατεβει και να τον πηγαίνανε καροτσακι εξω από τον γηπεδο τον πρεζακια.

VasilisL7
30-07-2017, 17:18
Μήτογλου: "Γι' αυτό διάλεξα τον Παναθηναϊκό"

Οι παρθενικές δηλώσεις του Κωνσταντίνου Μήτογλου αφορούσαν το γιατί αποφάσισε ν' αφήσει το κολέγιο και να ενταχθεί τώρα στον Παναθηναϊκό.

Δεν ήταν εύκολη η επιλογή του Κωνσταντίνου Μήτογλου να γυρίσει πίσω στην Ευρώπη πριν ολοκληρώσει τον κύκλο σπουδών του στις ΗΠΑ. Εξήγησε παρόλα αυτά την ώθησε να καταλήξει σε αυτήν την απόφαση και πόσο μεγάλο ρόλο έπαιξε η επιθυμία των ανθρώπων του Παναθηναϊκού να τον ντύσουν στα πράσινα.

Οι ατάκες του 21χρονου φόργουορντ:

- "Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που ήρθα σε μία τόσο μεγάλη ομάδα όπως είναι ο Παναθηναϊκός, ο οποίος μού έδειξε πόσο πολύ με ήθελε και αυτό αποτελεί τεράστια τιμή για μένα".

- "Ο Παναθηναϊκός είναι μία ομάδα με πολύ υψηλούς στόχους σε Ελλάδα και Ευρώπη και αυτό μου δίνει μεγάλο κίνητρο για να βοηθήσω κι εγώ από την πλευρά μου ώστε να έχουμε μία επιτυχημένη χρονιά".

- "Είναι επίσης μεγάλη τιμή που θα έχω προπονητή τον κόουτς Πασκουάλ, έναν άνθρωπο που έχει δουλέψει σε μεγάλες ομάδες και με τεράστιους παίκτες. Ανυπομονώ να αγωνιστώ στη νέα μου ομάδα, όπως επίσης περιμένω πώς και πώς να παίξω στο ΟΑΚΑ μπροστά σε αυτόν τον κόσμο και σε αυτή την ατμόσφαιρα. Το μόνο που με νοιάζει είναι να προσαρμοστώ αμέσως στον Παναθηναϊκό και να δουλέψω σκληρά για να βελτιώνομαι καθημερινά. Σίγουρα αυτό το βήμα αποτελεί μία πρόκληση για μένα, αλλά θα κάνω ό,τι μπορώ για να ανταπεξέλθω".

dora7
31-07-2017, 13:52
καημενο μου παιδι...

VasilisL7
31-07-2017, 13:58
Μήτογλου: «Υπήρξε ενδιαφέρον από Ολυμπιακό, αλλά ο Παναθηναϊκός επέμεινε»

Ο Κωνσταντίνος Μήτογλου μιλά για το πώς κατέληξε στην απόφαση να αφήσει το κολέγιο και να συμφωνήσει με τον Παναθηναϊκό παρά το φλερτ του Ολυμπιακού. Τι λέει για το ΝΒΑ και τις συγκρίσεις με Φώτση.

Η επιμονή του Παναθηναϊκού να τον αποκτήσει έπαιξε καθοριστικό ρόλο στην απόφαση του Κωνσταντίνου Μήτογλου να αφήσει το κολέγιο και να προτιμήσει τους «πράσινους» από τον Ολυμπιακό, όπως αναφέρει ο ίδιος σε συνέντευξή του στην «Πράσινη». Ο 21χρονος πάουερ φόργουορντ ξεκαθαρίζει πως δεν σκέφτεται αυτή τη στιγμή το ΝΒΑ, δηλώνει κολακευμένος από τις συγκρίσεις με τον Αντώνη Φώτση και ανυπόμονος να παίξει στο ΟΑΚΑ, ενώ αποκαλύπτει το… ποδοσφαιρικό του παρελθόν.

Αναλυτικά, ο Κωνσταντίνος Μήτογλου μίλησε στην «Πράσινη»:

-την απόφαση να αφήσει το κολέγιο για να παίξει στον Παναθηναϊκό: Â«Ο Παναθηναϊκός είναι τεράστια ομάδα. Ήταν πολύ δύσκολη απόφαση. Δεν ήταν το πιο εύκολο πράγμα να σηκωθώ και να φύγω λίγο πριν την ολοκλήρωση των σπουδών μου. Ο Παναθηναϊκός έδειξε μεγάλο ενδιαφέρον, ακόμη κι όταν ήμουν διστακτικός επέμεινε. Με έκαναν να καταλάβω πόσο πολύ με θέλουν και φυσικά όλα αυτά σημαίνουν πάρα πολλά για μένα. Ο Παναθηναϊκός με κέρδισε με τον τρόπο που με προσέγγισε και είμαι πολύ χαρούμενος για την απόφασή μου, κι ας άφησα το πανεπιστήμιο. Άλλωστε το πτυχίο δεν θα χαθεί. Μου έχουν μείνει λίγα μαθήματα, άρα αν τα δίνω εξ αποστάσεως θα μπορέσω να τελειώσω τις σπουδές μου».

-το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού: Â«Η αλήθεια είναι ότι υπήρξε ενδιαφέρον από τον Ολυμπιακό, αλλά ο Παναθηναϊκός επέμεινε και αυτή η επιμονή με έκανε να καταλάβω πόσο σημαντικός είμαι για την ομάδα. Πόσο με εκτιμά. Δεν το κάνουν αυτό σε όποιον κι όποιον τέτοιες ομάδες. Όλο αυτό με άγγιξε εμένα και την οικογένειά μου. Δεν είναι τυχαίο».

-την προοπτική να παίξει στο ΝΒΑ: «Και ποιος δεν έχει όνειρο να πάει στο ΝΒΑ; Όμως δεν με απασχολεί αυτό. Ο Παναθηναϊκός είναι μια τρομερή ομάδα, το όνειρο πολλών παιδιών. Τώρα δεν το σκέφτομαι το ΝΒΑ».

-τις συγκρίσεις με τον Φώτση: «Είναι τρομερή τιμή να με παίρνει ο Παναθηναϊκός για να παίξω σε μια θέση όπου έπαιζε ένας από τους καλύτερους Έλληνες παίκτες στην ιστορία. Πρόσφερε πάρα πολλά στον Παναθηναϊκό, πάρα πολλούς τίτλους και μεγάλα σουτ. Θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι αξίζω να είμαι ο αντι-Φώτσης που έψαχνε ο Παναθηναϊκός αλλά και να δουλέψω για να γίνω καλύτερος παίκτης. Μακάρι να ταυτιστώ μαζί του. Είναι τιμή μου και μου αρέσει να με συγκρίνουν με τον Φώτση».

-την ενασχόλησή του με το ποδόσφαιρο σε μικρή ηλικία: «Ήμουν αμυντικό χαφ, Ξεκίνησα από την ακαδημία της Κυψέλης και μετά πήγα στον ΠΑΟΚ. Ήμουν οκτώ χρονών όταν άρχισα να παίζω ποδόσφαιρο. Μετά άρχισα να δειλιάζω, κάτι με κούραζε, κυρίως το ύψος. Έβλεπα άλλα παιδιά που ήταν πιο κοντά να είναι πιο γρήγορα. Εγώ στα 10 ήμουν 1,75μ. Θυμάμαι είχαμε πάει σε ένα τουρνουά στην Ολλανδία και παίξαμε με τον Άγιαξ και τη Λεβερκούζεν. Ο προπονητής μου τότε είχε βάλει τα άλλα παιδιά που ήταν πιο γρήγορα και είχα τρελαθεί. Και λέω ‘πατέρα, ό,τι και να λες, θα πάω να παίξω μπάσκετ’. Αν κι ένα διάστημα έπαιζα και τα δύο. Ο πατέρας μου ήθελε πολύ να γίνω ποδοσφαιριστής, έστω και τερματοφύλακας. Πίστευε ότι θα κάνω καριέρα».

-τον κόσμο του Παναθηναϊκού: «Ανυπομονώ να παίξω στο ΟΑΚΑ. Πρέπει να είναι κάτι τρομερό. Ο Παναθηναϊκός έχει μπασκετικούς φιλάθλους που καταλαβαίνουν το παιχνίδι».

Y.Γ.Αυτός δεν έλεγε πως τον ενδιαφέρει η προοπτική πρώτα να τελειώσει τις σπουδές του στο κολέγιο και το καλοκαίρι του 2018 να συζητούσε πρόταση του Ολυμπιακού;

dora7
31-07-2017, 14:01
ναι, αλλαο ποα τον ηθελε πολυ....υπηρχε μια κενη θεση στο πουλμαν...

VasilisL7
01-08-2017, 10:56
Μαρίνος: «Χτυπήθηκαν παίκτες του Παναθηναϊκού στο Καραϊσκάκη

Έζησες περιστατικά βίας στην Ελλάδα; Για παράδειγμα στα ντέρμπι κόντρα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ;

"Ναι έζησα πράγματα που δεν μπορείς να τα φανταστείς. Ακόμα και πριν αρχίσουν τα παιχνίδια. Από τη στιγμή που φτάνεις στο γήπεδο και ξεκινάς το ζέσταμα νιώθεις την "έχθρα" των αντίπαλων οπαδών".

Έχεις βρεθεί σε ασυνήθιστες καταστάσεις στα αποδυτήρια;

"Βεβαίως. Στο τέλος του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, το 2011, στο Καραϊσκάκη οι οπαδοί μπήκαν μέσα στο γήπεδο και μέσα στα αποδυτήρια και κάποιοι παίκτες χτυπήθηκαν".

Πως αντέδρασες εκείνη τη στιγμή;

"Στην διάρκεια του ματς ήμασταν αρκετά φοβισμένοι. Οι οπαδοί μας κυνήγησαν στα αποδυτήρια. Ακόμα και κάποιοι σεκιούριτι κινήθηκαν εναντίον μας. Ένιωσα ντροπή. Κάθε παίκτης θέλει να πάει στο γήπεδο, να παίξει, να το ευχαριστηθεί ακόμα και αν πρόκειται για ένα μεγάλο παιχνίδι για τον καθένα. Πρέπει να βλέπουμε τι μας ενώνει και όχι μας χωρίζει επειδή είναι κρίμα για τους ανθρώπους που το βλέπουν αυτό, για παιδιά που βλέπουν τόσο βία".

Άγιος Πέτρος
01-08-2017, 10:59
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/31k5ChHe87L._SL500_AC_SS350_.jpg

Έλα Μαρίνο πάρε ένα γιατί σε βλέπω πατωνεις

Darkling
01-08-2017, 11:55
προλαβαινει να ανοιξει φακελος για να χαθει το περσινο πρωταθλημα.

DCS7
01-08-2017, 13:41
Ναι Μαρίνο, ήταν όλοι τους τόσο φοβισμένοι και τρομοκρατημένοι οι παιχτες της ζέλας, που ενω μπήκαν στο πουλμαν, ξαναγύρισαν πίσω στα αποδυτήρια για να δείρουν τον Τοροσίδη. Γιατί όταν κάποιος έχει φάει ξύλο απο σεκιούριτι αυτό ακριβώς κάνει, ξαναγυρίζει πίσω για να μανουριάσει και να τις ξαναφάει. Για πόσο βλάκες μας έχουν τες πα!

Darkling
01-08-2017, 14:34
και φυσικα κλασσικα "καποιοι χτυπηθηκαν, εγω δεν ξερω, αλλα καποιοι σιγουρα"


παω να μπω sdna να δω αν το εχουν κανει θεμα ηδη


edit, οκ, το εχουν κανει, κομπλε.

στο μεταξυ η παοκαρα εδωσε και 2ο παικτη δανεικο στον Πλατανια. Προφανως αυτο το γεγονος ειναι καλο για το ποδοσφαιρο, οχι οπως οταν το κανει ο Ολυμπιακος.

trust in who we are
02-08-2017, 14:02
Μπήκα να γράψω για τον μάγκα Φωτση που σήμερα σταμάτησε την επαγγελματική του καριέρα αφού θα συνεχίσει να παίζει μόνο ερασιτεχνικά. Ενα μεγάλο ρισπεκτ σε έναν μεγάλο αντίπαλο!

Chrisk7
02-08-2017, 21:38
αεκαρα ουτε το χ να κρατησει δεν μπορει, να παρουμε κανα βαθμο
παλι γκολ απο κορνερ
δουλευουν πολυ την αμυνα στα στημενα

Mits
02-08-2017, 21:41
αεκαρα ουτε το χ να κρατησει δεν μπορει, να παρουμε κανα βαθμο
παλι γκολ απο κορνερ
δουλευουν πολυ την αμυνα στα στημενα

Ναι αλλα ειχαν ελπιδες
" 2h2 hours ago
More
Να κάνει η ΑΕΚ το 0-3 και να μην το δείξει η τηλεόραση. Το κρίμα στο λαιμό σας"

apocon
02-08-2017, 21:55
Mε μεγαλη υπερβαση η ΤΣΣΚΑ περασε τον κυματοθραυστη της ΑΕΚ. Μπραβο για την προσπαθεια!

Άγιος Πέτρος
02-08-2017, 21:55
Έκανε μια ευκαιρία με το Γιακουμάκη


Σε 2 παιχνίδια 1 ευκαιρία


Καλά πήγε

DCS7
02-08-2017, 22:04
Υπήρξε πρόοδος όμως. Κατάφεραν να κερδίσουν κόρνερ

dora7
02-08-2017, 23:58
δεν εχουν γηπεδο.. τωρα που θα εχουν θα σας δειξουν...:p

Eleni7
02-08-2017, 23:59
Με αυτα που διαβαζω, η Κουλα ειναι ενα βημα πριν κανει αιτηση στην FIFA για να καταργηθουν τα κορνερ στο ποδοσφαιρο. Θα ειχε περασει. Ατυχια.

dora7
03-08-2017, 00:01
Με αυτα που διαβαζω, η Κουλα ειναι ενα βημα πριν κανει αιτηση στην FIFA για να καταργηθουν τα κορνερ στο ποδοσφαιρο. Θα ειχε περασει. Ατυχια.

γιατι ειναι διαφορετικο να εισαι αεκ ε??

duda-agelopouloi-v-span
03-08-2017, 05:25
Σε αυτους τους δυσκολους καιρους που περνάει η πατριδα μας πρέπει να ειμασται ολοι οι ελληνες ενωμένοι μια γροθιά ανεξάρτητα απο οπαδικες προτιμήσεις και να ευχηθούμε καλη επιτυχία στη ΚΑΜΠΑΛΑ και την Ολυμπια Ντονετσκ
Ευχομαστε λοιπον ολοψυχα σαν υγιεις φιλαθλοι να γαμηθουν οι πρασινομαυρες πουτανες

Darkling
03-08-2017, 11:25
Σε γενικες γραμμες προτιμω να προκριθουν ομιλους και να πεφτει σφαλιαρα καθε 15 μερες.

ειδικα στην περιπτωση του παοκ.

D.Rivers
03-08-2017, 12:32
Κάπου εδώ να πούμε ότι το αεκ έχει να σκοράρει στην Ευρώπη από το 2011...

μιγάδας
03-08-2017, 12:37
Κάπου εδώ να πούμε ότι το αεκ έχει να σκοράρει στην Ευρώπη από το 2011...

δεν λες όμως ότι έχει και την καλύτερη άμυνα από όλες τις ελληνικές ομάδες σε σύνολο γκολ τα τελευταία 7 χρονιά....

κάτι σαν το εντός έδρας ευρωπαϊκό αήττητο του άρη.

Darkling
03-08-2017, 21:10
Γκολ η Καμπαλα.

λολ.

Eleni7
03-08-2017, 21:23
Παντως οι βαζελοι φαινεται να εχουν κανει πιο σοβαρη δουλεια απο την Κουλα και τον Μπαοκ. Ας χρωστανε σε ολον τον κοσμο. Θα τους φανε και τη 2η θεση στο τελος απο το πουθενα. Καλυτερη ομαδα εχουν.

Darkling
03-08-2017, 21:26
Χμ.

δε ξερω πως το λες.
μεταξυ 45-65' η Καμπαλα τους εχει κανει κυριολεκτικα αλογα.

αλλα θα εχει αρκετα συμπαγη ομαδα πιστευω ναι.
απλα δεν εχει καθολου παγκο και προς το παρον και φορ.

JoeThrylos
03-08-2017, 21:27
Ειναι μεγαλο καφενειο αυτη η Καμπαλα φετος καμια σχεση με την πιο παλια ομαδα που τους ειχε πεταξει εξω. Κοντεψαν να χασουν προκριση απο ομαδα που δεν μπορουσε να αλλαξει 2 πασες

Eleni7
03-08-2017, 21:29
Στο πρωτο παιχνιδι αλλα και σημερα στο πρωτο ημιχρονο δεν ηταν κακος ο Παναθηνακος. Πχ απο το αισχος του Παοκ ειναι σκαλες πιο πανω. Στο πρωτο ματς ειδικα αδικηθηκε απο το 1-0.

μιγάδας
03-08-2017, 21:29
καλά, μην υπερβάλουμε. ακόμα δεν κόντεψαν. μόνο για ένα 10λεπτο είχαμε σκορ παράτασης και μετά έριξαν 2.

Darkling
03-08-2017, 21:30
για μενα οπως ειναι τωρα ο παο, δε ξερω τι θα γινει μετα, αν εχουν μια σχετικα δυσκολη κληρωση στα πλεη οφφ γιουροπα, δεν περνανε.


σε αλλα ενδιαφεροντα νεα :

Ο Νίκος Κοροβέσης είναι η ενδέκατη μεταγραφή του Πλατανιά. Ο 26χρονος εξτρέμ υπέγραψε διετές συμβόλαιο, ενώ νωρίτερα είχε μείνει ελεύθερος από τον ΠΑΟΚ.

κοιτα να δεις.

duda-agelopouloi-v-span
03-08-2017, 21:31
Ας μην το εβγαζε ο βλαχοδημος και ηταν ηδη εξω αλλα με τα αν δε γραφεται ιστορια

μιγάδας
03-08-2017, 21:34
Ας μην το εβγαζε ο βλαχοδημος και ηταν ηδη εξω αλλα με τα αν δε γραφεται ιστορια

σόρρι, αλλά με το ίδιο ακριβώς επιχείρημα αν δεν το έβγαζε χθες ο καπίνο στο 15, θα μασταν εμείς έξω.....ενώ είχαμε συνολικό σκορ 5-3....

είναι κάτι αντίστοιχο με το ένα δοκάρι που στέρησε την πρόκριση στο αεκ....

Darkling
03-08-2017, 21:35
δεν πιστευω οτι θα αποκλειοταν ο παο σημερα. ακομα κι ετσι, οι αλλοι ειναι συγκλονιστικοι κατσαπλιαδες.
αλλα κι ο παο δεν φαινεται να εχει καμμια αρετη για ευρωπαικα ματς με εστω μετριους αντιπαλους.

JoeThrylos
03-08-2017, 21:44
Κοντεψα σημαινει να φτασω στο σημειο ο τερματοφυλακας μου να βγαλει σουταρα για να μην βρεθω πισω στο σκορ στο 60 εκτος εδρας. Στη μπαλα μιση φαση μπορει να αλλαξει τελειως την εκβαση του ματς. Δεν θα ημουν και τοσο ανετιλας σαν παναθηναικος στο 60 παντως. Και αν κοιταξεις και τα σχολια σε βαζελοσαιτ θα δεις οτι υπηρχαν αρκετοι που φοβοντουσαν ηδη για αποκλεισμο σε εκεινο το σημειο. Οχι οτι θα αξιζε τη προκριση η Καμπαλα προφανως της πλακας ομαδα ειναι

duda-agelopouloi-v-span
03-08-2017, 21:51
Αν γινόταν το 2-0 στο 60 φευγα μη εχοντας πιασει μπαλα στο β ημιχρονο ειναι το ιδιο με το 0-1 στο 15 ειναι το ιδιο

μιγάδας
03-08-2017, 21:56
οκ, κόντεψαν.

σιγά μη συνεχίσω να υπερασπίζομαι τον βάζελο, θα πέσει φωτιά να με κάψει.

Achilles
04-08-2017, 14:26
παοκ - εστερσουντ
μπριζ - αεκ
μπιλμπαο - παο
λογικα μονο οι μπουγατσες , αντε και το αεκ να προκριθουν

Mits
04-08-2017, 14:30
Η Κουλα μια χαρα κληρωση εχει της ετυχε ισως ο πιο ευκολος αντιπαλος απ το γκρουπ της.Νικουσε 2-0 στο Βελγιο την ομαδα του Ντα Κοστα και βρεθηκε να χανει 2-3.

sfakianos7
04-08-2017, 15:10
Το ΠΑΟ Μπιλμπαο βγαζει τρελα γουστα

μιγάδας
04-08-2017, 16:39
κρίμα που έφυγε ο ερνέστο.

το αεκ ας κάνει πρώτα πάνω από μία τελική σε 2 ματς και μετά μπορεί να χει καμιά ελπίδα.

duda-agelopouloi-v-span
08-08-2017, 21:05
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/20663959_1623321634346298_4682927613949354134_n.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=248110b15c0dbd6f9d96ffbd78a38fd9&oe=59EDCCB9

karapaparas
11-08-2017, 11:51
Το βοθροσαιτ λεει Ματ η Μανι Χαρις παιρνει ο ζελας

Achilles
11-08-2017, 16:31
ουτε 15αυγουστο δεν εβγαλε ο στανογιεβιτς

kristensen7
11-08-2017, 17:16
ουτε 15αυγουστο δεν εβγαλε ο στανογιεβιτς

Κριμα γιατι θα ειχε προλαβει μια παρελαση.
Κανει παρελαση σε ρυθμο λιτανειας ενα αγημα ναυτικου στην Τηνο οποτε πιανεται για τετοια.

karapaparas
12-08-2017, 12:01
http://img1.imagilive.com/0817/Screenshot_2.pnghttp://olaprasina1908.gr/wp-content/uploads/2017/08/1-21.jpg

Άγιος Πέτρος
12-08-2017, 12:06
τι φάση;

Eleni7
12-08-2017, 12:09
Εχει σκαλωσει ο δανεισμος του στον Παοκ γιατι ζηταει κατι περιεργα ο μανατζερ. Δεν ξερω τι περιεργα. Κονιαρης vol2; Εχει υπογραψει και 7ετες το βλαμμενο ομως

rednorth7
12-08-2017, 12:10
Το εσβησε;Δεν έχει κάτι τώρα.

red champion
12-08-2017, 12:43
να τον παρουν η αφοι για ρεβανς

duda-agelopouloi-v-span
12-08-2017, 13:40
Δεν βλεπω να παιρνει ευρωπαϊκό με αρχηγο το χαραλαμποπουλο σε δυο χρονια

Master of disaster
12-08-2017, 13:44
να τον παρουν η αφοι για ρεβανς

Τον Κονιαρη εννοεις να φανταστω γιατι το ταγαρι ο Χαραλαμποπουλος θα παιξει μπασκετ επιπεδου Ευρωλιγκας του Αγιου Νουτσου

VasilisL7
12-08-2017, 14:30
να τον παρουν η αφοι για ρεβανς

Τον Κονιαρη εννοεις να φανταστω γιατι το ταγαρι ο Χαραλαμποπουλος θα παιξει μπασκετ επιπεδου Ευρωλιγκας του Αγιου Νουτσου

Και Κόνιαρη και Χαραλαμπόπουλο. Να δεις τότε γλέντι.

Lateralus
12-08-2017, 19:12
"Στα λίγα λεπτά που είδα Μητογλου μου φαίνεται τρομερή πρώτη ύλη, θα τον κάνει Ντοελμαν ο Τσαβι!"

Eleni7
12-08-2017, 19:23
"Στα λίγα λεπτά που είδα Μητογλου μου φαίνεται τρομερή πρώτη ύλη, θα τον κάνει Ντοελμαν ο Τσαβι!"

Ρε σεις θα μας μας τρελανουν.


Λεκαβιτσιους, Ογκαστ, Βουγιουκας, Θανασης, Μητογλου, Ντενμον, Λοτζεσκι για 7ος με προβληματικες εξετασεις στην Μπαρτσελονα. Αυτους πηραν ενω εγραφαν για Ντιλεινι, Λανγκφορντ, Σλουκα, Μαντζαρη, Γουιμς. Φανταστειτε τωρα να ειχε κανει αυτες τις μεταγραφες ο Ολυμπιακος και να ειχε να δει Φ4 απο το 2012. Θα το ειχαμε ριξει το φορουμ. Τωρα για καποιον λογο βγαινει προς τα εξω οτι δυναμωσε ο Παναθηνακος και αποδυναμωθηκε ο Ολυμπιακος. Τρομερα πραγματα.

karapaparas
12-08-2017, 19:24
"Στα λίγα λεπτά που είδα Μητογλου μου φαίνεται τρομερή πρώτη ύλη, θα τον κάνει Ντοελμαν ο Τσαβι!"

Αδερφη δηλαδη;

Darkling
12-08-2017, 19:41
"Στα λίγα λεπτά που είδα Μητογλου μου φαίνεται τρομερή πρώτη ύλη, θα τον κάνει Ντοελμαν ο Τσαβι!"

Ρε σεις θα μας μας τρελανουν.


Λεκαβιτσιους, Ογκαστ, Βουγιουκας, Θανασης, Μητογλου, Ντενμον, Λοτζεσκι για 7ος με προβληματικες εξετασεις στην Μπαρτσελονα. Αυτους πηραν ενω εγραφαν για Ντιλεινι, Λανγκφορντ, Σλουκα, Μαντζαρη, Γουιμς. Φανταστειτε τωρα να ειχε κανει αυτες τις μεταγραφες ο Ολυμπιακος και να ειχε να δει Φ4 απο το 2012. Θα το ειχαμε ριξει το φορουμ. Τωρα για καποιον λογο βγαινει προς τα εξω οτι δυναμωσε ο Παναθηνακος και αποδυναμωθηκε ο Ολυμπιακος. Τρομερα πραγματα.



επειδη οι τελικοι το μαιο ειναι αλλο πραγμα, αλλα η ευρωλιγκα ειναι κατι διαρκες και που δεν λεει ψεματα, θα τα δουμε μεσα στη χρονια για τους πρασινους γκαλακτικος.

Joshua_Grant
13-08-2017, 18:30
Χαραλαμποπουλε εχεις καταδικάσει την καριέρα σου με το τερατώδες συμβόλαιο που έχεις υπογράψει με τον πρεζάκια. Καλύτερα να είχες κάνει λίγη υπομονή.

rednorth7
13-08-2017, 18:34
Κανένας δεν του φταίει.Τα λέγαμε κι όταν υπέγραψε, μεγαλύτερη βλακεία δεν έχω δει από παίκτη.7 χρόνια συμβολαιο με ομάδα που δεν έχει πάρει ούτε σταθερό πεντάλεπτο Ευρωλίγκας.

Eleni7
13-08-2017, 21:24
Ο Χαραλαμποπουλος θα υπογραψει καινουργιο συμβολαιο με τον Παναθηναικο με buy out για NBA αλλα και Παοκ (οπου θα παει δανεικος). Αναρωτιεμαι με τι κρατουσε τον Τρακη ο μανατζερ και τελικα ειχαμε τετοια κωλοτουμπα. Παιζει οντως να μην ισχυε το προηγουμενο συμβολαιο; Αυτο θα ειναι και μικροτερης διαρκειας απο οτι λενε.

DCS7
13-08-2017, 21:33
Νομίζω ότι 7ετες συμβολαιο δεν αναγνωριζονται απο τη παγκόσμια ομοσπονδία και νομικά και σπάνε ευκολα. Μέχρι πενταετές ισχύουν και αυτά για κάτω από 21.

μιγάδας
13-08-2017, 21:36
δεν είχε υπογράψει 7ετες νομίζω. καινούργιο 5ετές πρέπει να χε υπογράψει 2 χρόνια πριν λήξει το ισχύον. δλδ το νέο συμβόλαιο νομίζω θα έμπαινε σε ισχύ αφού τέλειωνε το ισχύον.

Lateralus
13-08-2017, 22:06
Αν υπαρχει buy out στο συμβολαιο του Χαραλαμποπουλου πρεπει να κανουμε κινηση του χρονου μαζι με Κονιαρη

Άγιος Πέτρος
15-08-2017, 20:41
Έρχεται ο Αντρές Τσάβες στο βάζελο λέει. Έλα ρε κοπριά στο σύλλογο της βρώμας, θα φας καλά

Darkling
15-08-2017, 20:43
εχουμε προηγουμενα με τον αντρες τσαβες?

Achilles
15-08-2017, 20:50
μποκα δερνουμε?

Άγιος Πέτρος
15-08-2017, 21:00
Με τη μπόχα

Μεγαλωμένοι στα στα στενά της RÃ*o de la Plata εδώ μόνο Ρίβερ

krataios75
15-08-2017, 21:54
Ριβερ απο τοτε που διάβασα για Φραντσεσκολι για Ολυμπιακο στο Φως πριν απο πολλα πολλα χρονια

Eleni7
16-08-2017, 00:28
Αυτος δεν πρεπει να ειναι κακος παικτης. Με τι θα τον πληρωσουν;

antonio108
16-08-2017, 01:15
Κυκλοφορει ενα σεναριο οτι τον εφερε ο Μαρινακης.
Μου το πε βαζελος και το πιστευε!
Πρεπει να'ναι οι πιο χαζοι οπαδοι,δεν εξηγειται αλλιως.

dmy
16-08-2017, 09:52
Daneikos einai oxi metagrafi...."on loan" grafei pantou sta jena sait

Eleni7
16-08-2017, 14:14
Στον Παοκ ο Χαραλαμποπουλος. Καλο ειναι ο Ολυμπιακος να μαθει τις λεπτομερειες.

Lateralus
16-08-2017, 14:33
Εχουμε καλη σχεση με τη διοικηση του Παοκ, νομιζω με το Πρελεβιτς δεν ειχαμε πρόβλημα.

Mits
16-08-2017, 16:03
Daneikos einai oxi metagrafi...."on loan" grafei pantou sta jena sait

Δανεικος με την βαζελα να πρεπει να τον αγορασει του χρονου.Η πλακα ειναι οτι ακουσα στο ραδιο οτι ειναι στο τοπ 10 των πιο ακριβων μεταγραφων της ζελας ολων των εποχων.Για να τον αγορασει θα δωσει 2.6 στην Μποκα περιπου...

Darkling
17-08-2017, 23:00
Παναθα, σκιζεται, τρεχει πανω κατω, ιδρωνει, προσπαθει (τιμια ειναι η αληθεια), γαμιεται σαν να μην υπαρχει αυριο 2-0 στο 70'

Μπιλμπαο αποφασιζει να βγει μπροστα και να παιξει μπαλα 5 λεπτα,

2-2.
χαχ.

Francois Dillinger
17-08-2017, 23:02
ΕΥΡΩΠΕΟΣ

Στάλθηκε από το HUAWEI CUN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Darkling
17-08-2017, 23:03
2-3, λολ.


"ειπαμε να καταρρευσετε αλλα εσεις το γαμησατε"

sfakianos7
17-08-2017, 23:09
Megalh Bilbao. Otan blepete ery8roleyka 8a skybete bazelia.

Achilles
17-08-2017, 23:11
well , that escalated quickly .

Mits
17-08-2017, 23:11
Βιαστηκανε να πανυγηριζουνε "βλεπω να σηκωνουμε κανα ουεφα...δε γαμιεται"
Δεν πειραζει ο "πρεσβης" εκανε παλι το καθηκον του.
Παντως απ οτι ειδα η ζελα ανωτερη ειναι απ τους αλλους 2.

Darkling
17-08-2017, 23:13
ο παο δεν εχει καθολου εναλλακτικες λυσεις παντως.

οι παγκιτες του ειναι τελειως μετριοι.
εντεκαδα η αντε μεχρι 12-13 παικτες δεν εχει πολυ κακους, το αντιθετο.

υπο αυτο το πρισμα καλυτερα να περναγε ομιλους, ως το φλεβαρη θα τα ειχαν φτυσει.
αλλα το ματς εδειξε (εκεινο το πενταλεπτο δηλαδη) οτι μπιλμπαο μια κλαση πανω.

duda-agelopouloi-v-span
17-08-2017, 23:17
Ευρωξεφτιλες

Περάστε ρε και από το γενικά και διάφορα να με βοηθήσετε με το λαπτοπ

JoeThrylos
17-08-2017, 23:22
Κριμα. Ειχε παιξει καλα ο Παναθηναικος και μπορουσε τη νικη που θα ταν σημαντικη για το ελληνικο ποδοσφαιρο. Κριμα που δεν εφαγε 4ο

Achilles
17-08-2017, 23:24
δυστυχως στις λεπτομερειες ηττηθηκε ο βαζελος . νταξει εφαγε 3 γκολ βεβαια αλλα στο παρατσακ εχασε σπουδαια νικη .

Darkling
17-08-2017, 23:39
βλεποντας και για λιγο το αεκ κατεληξα στο εξης

δεν πρεπει να εχει ματαξαναπερασει μεγαλυτερος απατεωνας σε μεγαλη ελληνικη ομαδα απ τον Χιμενεθ.

(Τουντορ και Στραματσονι δεν πιανονται, ειναι κομπογιαννιτες, αλλο πραγμα αυτο)

ο τυπος καθε φορα τους παραμυθιαζει "ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ" και καθε φορα στηνεται να παρει το 0 και τιποτα αλλο.
Ειχε μερικες φασεις το αεκ αλλα πραγματικα, καθε φορα τα ιδια. χαχα.

Eleni7
17-08-2017, 23:43
Εχει αλλαξει το ποδοσφαιρο απο τοτε που εκαναν τις πορειες τους με Σλαβιες Πραγες και Στουρμ Γκρατς. Πλεον 4-5 λεπτα να παιξει μπαλα ο αλλος, μπορει να φερει τα πανω-κατω. Κοροιδευαν τον Ολυμπιακο τοσα χρονια, αλλα ο Ολυμπιακος εμαθε.

Red Pulse
17-08-2017, 23:45
 

dmy
17-08-2017, 23:51
Den xathike tipota, tha pane gia tin pokrisi sto bil...hahhaahhahahahahahah

air josh
17-08-2017, 23:53
Οταν αρχισαν να ανεβαζουν στροφες τα δυο εξτρεμ των βασκων δεχτηκε μεγαλη πιεση η αμυνα του βαζελου και καττερευσε.Το αεκ δε βαζει γκολ ουτε με αιτηση στην ευρωπη

D.Rivers
18-08-2017, 00:36
Το αεκ έχει να βάλει γκολ στην Ευρώπη από το 2011 χαχαχαχα

Lateralus
18-08-2017, 00:38
Οπως διαβασα καπου η Μπιλμπαο επιασε Σπανουλικα επιπεδα για ενα 5λεπτο.

sfakianos7
18-08-2017, 00:54
Toys gamisame
Alla htan logiko, mia xara to phgaine o bazelos alla apofasise na paiksei gia to apotelesma kai na dwsei th mpala sthn Athletic
H opoia etsi kserei na paizei, an ths dwseis xwro teleiwses. Des px kyrie Ouzounidh ti eixe ginei otan h Real eixe paiksei laska (1-0 yper ts Athletic) kai ti otan thn antimetwpizei sobara (polla gkol dystyxws).
Bale kai oti h Atletic exei ep8etikoys poy amynes typoy bazelas ths exei gia plaka kai den einai poly dyskolo na katalabeis ti egine.
Alla nai paraligo krima gia ton pao ktlp

weekendman
18-08-2017, 01:01
Το αεκ έχει να βάλει γκολ στην Ευρώπη από το 2011 χαχαχαχα

Φτηνές ειρωνείες για την ομάδα που χρειάστηκε 21 ματς για την πρώτη νίκη της στο Τσάμπιονς Λίγκ και κορόιδευε τον Ολυμπιακό για τις ευρωπαικές επιδόσεις του!

Άγιος Πέτρος
18-08-2017, 10:18
Αυτό με τον Παναθηναϊκό που έφαγε 3 σε 6 λεπτά το έχει πάθει και μια πρώην μου

nrg15
18-08-2017, 11:08
Άσχετο αλλα η φαση με το Χαραλαμποπουλο γαμαει κωλους!! Του εκαναν μειωση σχεδον 70% για να τον αφησουν να παιξει στον Παοκ! Αλλα μ αρεσει ο τροπος που το παρουσιασαν τα ΑΡΔακια...

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DirtySniper
18-08-2017, 11:46
για πες λεπτομερειες για τον επομενο αρχηγο του βαζελου

Eleni7
18-08-2017, 12:00
Άσχετο αλλα η φαση με το Χαραλαμποπουλο γαμαει κωλους!! Του εκαναν μειωση σχεδον 70% για να τον αφησουν να παιξει στον Παοκ! Αλλα μ αρεσει ο τροπος που το παρουσιασαν τα ΑΡΔακια...

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αλλα ο παικτης πηρε αυτο που ηθελε. Το 7ετες εγινε 3ετες.

Darkling
18-08-2017, 12:41
Γραμμενος προεδρος της επο, πανηγυριζει το sdna.

αντε να δουμε και φετος....

και πρωτο ματς κεκλεισμενων.

LFO
18-08-2017, 13:21
Φιλος εγραψε επικο ποστ στο Facebook

"Θα σας ελεγα ενα ανεκδοτο για το Παναθηναικος-Αθλετικο αλλα θα το καταλαβουν μονο 2-3..."

Francois Dillinger
18-08-2017, 14:04
Φιλος εγραψε επικο ποστ στο Facebook

"Θα σας ελεγα ενα ανεκδοτο για το Παναθηναικος-Αθλετικο αλλα θα το καταλαβουν μονο 2-3..."
Φίλος έγραψε ακόμα πιο επικό:

"Κάποιοι παίζουν ντέρμπι με κάτι Ριεκες, κάποιοι πανηγυρίζουν γιατί νίκησαν ένα σουηδικό καφενείο με βασικό τον Παπαγιαννόπουλος, και κάποιοι για 65' δίδαξαν μπάλα τους Ισπανούς. Έτσι είναι αυτά..."

Κάπου εδώ πάει το ρητό που ξεκινάει ως εξής : "Είναι αρρώστια και μαλακια να είσαι βαζελος σ'αυτήν την κοινωνία"

Στάλθηκε από το HUAWEI CUN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

LFO
18-08-2017, 14:12
Κοιτα, υστερα απο πολλα χρονια για σχεδον 70 λεπτά ζουσαν ενα φλασμπακ παλιων μεγαλειων. Περναγαν μπροστα τους δοξασμενες βραδιες. Μετα ηλθε η τσαπου η Βασκικη και τωρα ειναι σε denial mode.

Οκ, συμπονώ . Καλα κανουν τα παιδια , καπως πρεπει να διατηρηθεί το παθος τους , απο καπου πρεπει να πιαστουνε.

Darkling
18-08-2017, 14:17
Η Ριεκα στο μεταξυ εχει πιο ψηλη βαθμολογια στην Ουεφα απ τον παο.

(κοπηραητ Chrisk7)

karapaparas
18-08-2017, 14:22
Τρελο χουνερι αυτο το διημερο για τους ζελες με τις ανατροπες στα ματς μας, δε προλαβαινανε να σβηνουν και να γραφουν στο twitter

Francois Dillinger
18-08-2017, 14:48
Η Ριεκα στο μεταξυ εχει πιο ψηλη βαθμολογια στην Ουεφα απ τον παο.

(κοπηραητ Chrisk7)

Κι ο αστέρας Τρίπολης πρέπει να χει ακόμα

μιγάδας
18-08-2017, 14:58
Η Ριεκα στο μεταξυ εχει πιο ψηλη βαθμολογια στην Ουεφα απ τον παο.

(κοπηραητ Chrisk7)

Κι ο αστέρας Τρίπολης πρέπει να χει ακόμα

117ος o αστέρας







127ος ο ποα

antonio108
18-08-2017, 14:59
Ευρωπεος αφου

Francois Dillinger
18-08-2017, 15:00
Η Ριεκα στο μεταξυ εχει πιο ψηλη βαθμολογια στην Ουεφα απ τον παο.

(κοπηραητ Chrisk7)

Κι ο αστέρας Τρίπολης πρέπει να χει ακόμα

117ος o αστέρας







127ος ο ποαhttps://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/

Εδώ λέει 114 Αστέρας, 137 Αλογοτροφη.
Even better

Στάλθηκε από το HUAWEI CUN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μιγάδας
18-08-2017, 15:04
είναι το περσινό.

από τότε έκανε πορεία ο βάζελος.

not, απλώς ο αστέρας δεν βγήκε ευρώπη

Άγιος Πέτρος
18-08-2017, 15:07
πρέσβης

trust in who we are
18-08-2017, 15:10
Απολαυστικο να βλεπεις τα παοκια να πανηγυρίζουν για την αλλαγη εποχης σε ΕΠΟ...

rednorth7
19-08-2017, 20:18
Ο Θανασης ειναι οσο κακος νομιζαμε και λιγο παραπανω. Δεν υπαρχει αυτο που βλεπω.

μιγάδας
19-08-2017, 20:21
κοίτα τώρα που μείναμε με τον άμπαλο αντετοκούμπο.

σαν να πιάνεις κουβέντα με τη χοντρή άσχημη για να προσεγγίσεις την γκομενάρα φίλη της και τελικά να καταλήγεις το βράδυ να πηδάς τη χοντρή άσχημη την ώρα που ένας σφίχτερ έχει πάρει την γκομενάρα.

duda-agelopouloi-v-span
19-08-2017, 20:21
Ο Θανασης ειναι οσο κακος νομιζαμε και λιγο παραπανω. Δεν υπαρχει αυτο που βλεπω.

Που το βλεπεις;

rednorth7
19-08-2017, 20:24
Ο Θανασης ειναι οσο κακος νομιζαμε και λιγο παραπανω. Δεν υπαρχει αυτο που βλεπω.

Που το βλεπεις;

ert

Lateralus
20-08-2017, 13:10
https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/20986355_1951574561519319_1869949544_n.png?oh=e917 944fcb5bba7cdee8547531f7013c&oe=599BDCE1

Αρχισαν ολα αυτα τα ωραια αρθρα ραβοντας το 17ο αστερι ... Ισως λεει η πιο δυνατη ομαδα της Ευρωλιγκας πισω απ τα 6,75.

Eleni7
20-08-2017, 14:11
Καλαθης, Λεκαβιτσιους, Παππας εχουν και γαμω τα σουτ.

Darkling
20-08-2017, 14:30
Ματαρος συμμετεχει σ ολα τα αφιερωματα κι ολες τις φωτο.
να δουμε αν θα συμμετεχει και σ ολα τα ματς.

dio
20-08-2017, 19:44
Famous nobodys. Ταιριαστή μπλούζα αδερφέ για την ομάδα που πήγες

Darkling
20-08-2017, 19:53
Στην κίνηση να ραντίσει με αγιασμό τις δυο εστίες του ΟΑΚΑ προέβη ο Βασίλης Δημητριάδης αρκετή ώρα πριν το πρώτο επίσημο ματς της ΑΕΚ στο πρωτάθλημα με τον Παναιτωλικό.

Ο γενικός αρχηγός των "κιτρινόμαυρων" πήρε ένα μπουκαλάκι με αγιασμό και κατευθύνθηκε προς και τις δυο εστίες τις οποίες και ράντισε θέλοντας ίσως να δώσει και μια έξτρα δύναμη στον Γιάννη Ανέστη αλλά και τους γκολκίπερ των "κιτρινόμαυρων" στη διάρκεια της σεζόν.

http://www.sport24.gr/incoming/article4811113.ece/BINARY/w620/Untitled%2B5.jpg





οταν το "λολ", ειναι πολυ λιγο.

κατα τ αλλα, αγιασμοι και εκκλησιες, και τσαμπουκαδες με βρισιες σε καθε ματς με τον Ολυμπιακο.
ποιος ξερει, μπορει η Παναγια να ειναι αεκ και να στηριζει τη φαση.

karapaparas
20-08-2017, 20:26
Απιθανα πραγνατα στο οακα, αυτη ηταν η καθαρση που θελανε τα μουνια του βοθροσαιτ

nrg15
20-08-2017, 20:43
Απιθανα πραγνατα στο οακα, αυτη ηταν η καθαρση που θελανε τα μουνια του βοθροσαιτΓια πες για πες ..

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Darkling
20-08-2017, 21:07
δε ξερω που αναφερεται ο karapaparas, αλλα ο παικτης του Παναιτωλικου που αποβαλλεται, παιρνει την πρωτη κιτρινη κανοντας το πεναλτυ , πατωντας κυριολεκτικα χωρις λογο τον πεσμενο γιοχανσον στην περιοχη, και στο 50 κι ενω η αεκ παιζει με 10, αποβαλλεται για μαρκαρισμα ξανα χωρις λογο στο κεντρο.

ο αγιασμος βοηθαει.

κατα τ αλλα η αεκ εβαλε 2ο γκολ, το οποιο ακυρωθηκε λανθασμενα στην αρχη ως οφφσαιντ.
μετα απο 3 λεπτα (!) κατακυρωθηκε ως κανονικο, αφου ο εποπτης ειπε οτι "εκανε λαθος".
δεν εχουμε χρηση βιντεο, πρακτικα αυτο δηλαδη που εκανε δεν γινεται, αλλα σε καποια φαση μαλλον εδειξε το ρηπλεη στις τηλεορασεις του γηπεδου και αρχισανε να φωναζουν οι 100 αεκτζηδες που ειναι μεσα, δηλαδη οι μπραβοι του μελισσανιδη.
χαχα.

αεκ μ αυτο το ροστερ ουτε 3οι.

Eleni7
20-08-2017, 21:13
Αρχισαν οι πολικες θερμοκρασιες. Καλη αρχη.

Darkling
20-08-2017, 21:13
σε αλλα νεα, ξεκινησε η σαιζον.

+2 απ την παοκαρα και συνεχιζουμε.

duda-agelopouloi-v-span
20-08-2017, 21:14
Χαχαχαχαχα αγαλμα στο ρει

Hoichi
20-08-2017, 21:17
σε αλλα νεα, ξεκινησε η σαιζον.

+2 απ την παοκαρα και συνεχιζουμε.

Φετος θα το παρουμε πριν ανοιξουν τα σχολεια

Darkling
20-08-2017, 21:25
Θελανε και Λουτσεσκου οχαχαοχαο

εχει να πεσει 0-0 στην επαρχια....

Eleni7
20-08-2017, 21:33
Παντως ο Παοκ εχει προβλημα στο γκολ τωρα που εφυγε ο Κλαους.

duda-agelopouloi-v-span
20-08-2017, 21:40
Αχαχαχαχαχαχα

Hoichi
20-08-2017, 22:05
σε αλλα νεα, φημολογείται ότι ο κλοουν αγορασε τον ομιλο μαμιδακη (βενζίνες και τετοια)

...δεν εχει προηγουμενο ο παπας που τρωνε τα καρντασια!

VasilisL7
20-08-2017, 22:16
Σχεδόν ημίχρονο στα Χανιά και το σκορ παραμένει 0-0

Κουλούρια ζεστάάάάάάάάάάάά

Darkling
20-08-2017, 22:25
εχω αφησει ανοιχτο το στρημινγκ κι απ τα ηχεια του γηπεδου στο ημιχρονο παιζει προγραμμα τελευταιου σκυλαδικου σε πλατεια στον κορυδαλλο.

τσομπανηδες.

tarlac827
20-08-2017, 22:37
Τι έχει δηλαδής η λαϊκή πλατεία Ελευθερίας του Κορυδαλλού....;;

rednorth7
20-08-2017, 23:17
Μαλάκες μου ακύρωσε γκολ του Πλατανιά για το 2-1 επειδή συγκρούστηκαν Μολεδο και Βλαχοδημος. Απίστευτα πράγματα.

air josh
20-08-2017, 23:25
-2 o παοκ -4 ο βαζελος.

duda-agelopouloi-v-span
20-08-2017, 23:26
-4 σε μια αγωνιστική
Αν εισαι ποα ξερεις

duda-agelopouloi-v-span
20-08-2017, 23:31
https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/20933983_2006837322933549_3589202632599161585_o.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=580fa45de35e8d16085c4d93d160de3e&oe=5A257648

Eleni7
20-08-2017, 23:32
To be honest, δεν μπορω να κανω χαβαλε που πηρε 1 ποντο το σιχαμα του Πλατανια.

Darkling
20-08-2017, 23:39
να κοιταξουμε να τους πεταξουμε 6 γκολ στο Φαληρο και να ζητανε ελεος και να τρεχουμε με τη μπαλα για νεα σεντρα.

αμα περιμενεις απ τον βαζελο με 2 ποιοτικους παικτες στην εντεκαδα.....

dio
22-08-2017, 16:28
Λελhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170822/f7e0c11c9a4500dc2863ef72430f5fb3.jpg

Darkling
23-08-2017, 00:27
https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20992811_286515068419643_3750151677883561039_n.png ?oh=9a9be0ad3876ed72eccd55a10a9c08cb&oe=5A255056




στα ουλα ρε ξεφτιλα.



εντιτ.
το εσβησε λενε.

και εκει, κοτα?

Chrisk7
23-08-2017, 09:08
τι εννοεις και εκει ?
παντου και παντα κοτα

D.Rivers
23-08-2017, 11:46
Μιλάμε για τρελό μαρτύριο, τέτοια χουνέρια σας κάνει ο Ολυμπιακός πουστηδες! Εκεί θα περιγράφετε και θα θαυμάζετε Ολυμπιακό στα αστέρια!

VasilisL7
23-08-2017, 20:29
Χτύπησε ο Λεκαβίτσιους

Ο Λούκας Λεκαβίτσιους χτύπησε στο φιλικό της Λιθουανίας με την Ισλανδία, αλλά οι πρώτες εκτιμήσεις αναφέρουν πως δεν πρόκειται για κάτι πολύ σοβαρό.

Ο νεοαποκτηθείς γκαρντ του Παναθηναϊκού Superfoods ετοιμάζεται για το Eurobasket και δίνει το «παρών» στο φιλικό της Λιθουανίας με την Ισλανδία. Ωστόσο, στάθηκε άτυχος και τραυματίστηκε.

Συγκεκριμένα, στις αρχές του δευτέρου δεκαλέπτου βρέθηκε ξαπλωμένος στο παρκέ και ο γιατρός τού έδωσε αμέσως τις πρώτες βοήθειες. Οι πρώτες εκτιμήσεις πάντως αναφέρουν πως ο τραυματισμός δεν είναι πολύ σοβαρός, ενώ το πρόβλημα είναι στον αστράγαλο

redglove
23-08-2017, 20:39
Γαμώ τους τραυματισμούς.-

VasilisL7
23-08-2017, 21:27
Γαμώ τους τραυματισμούς.-

Lietuva => I N J U R Y

red champion
23-08-2017, 22:09
ο εμρε ο τσαν σε 25 λεπτα 2 γκολακια
ποτε θα παρουμε τερματοφυλακα κ σοβαρο σεντερ μπακ εκει στην λιβερπουλαρα για το κατι παραπανω?! καθε μεταγραφικη περιοδο, σνομπαρουμε αυτες τις θεσεις

Eleni7
23-08-2017, 22:14
ο εμρε ο τσαν σε 25 λεπτα 2 γκολακια
ποτε θα παρουμε τερματοφυλακα κ σοβαρο σεντερ μπακ εκει στην λιβερπουλαρα για το κατι παραπανω?! καθε μεταγραφικη περιοδο, σνομπαρουμε αυτες τις θεσεις

Απο τη μεση και μπροστα πολυ καλη ομαδα. Πισω αστα να πανε. Και στις 5 θεσεις πισω θελει μεταγραφη. Τοσο χαλια.

red champion
23-08-2017, 22:28
νταξει στα μπακ τρωγεται η φαση, συγκριτικα με στοπερ κ γκολκιπερ δηλαδη

οχι αλλο μινιολετ

VasilisL7
23-08-2017, 23:09
Μακάρι να ερχόταν Παπασταθόπουλος στη Λίβερπουλ

Master of disaster
23-08-2017, 23:23
Λεκαβιτσιους λενε εσπασε το ποδι του !!!!

Eleni7
23-08-2017, 23:23
Εσπασε το ποδι του ο Λεκαβιτσιους λενε. Καταστροφη αυτες οι εθνικες

Red Pulse
23-08-2017, 23:23
 

Lucifer_7
23-08-2017, 23:25
Ο έσπασε Λεκαβίτσιους του πόδι το.

Eleni7
23-08-2017, 23:25
Ο έσπασε Λεκαβίτσιους του πόδι το.

λενε;

Lucifer_7
23-08-2017, 23:26
Είναι σίγουρο

redglove
23-08-2017, 23:32
Γαμώ τους τραυματισμούς.-

Lietuva => I N J U R Y

Έσπασε το πόδι του ο Λεκαβίτσιους.

redglove
23-08-2017, 23:39
Σόρρυ, δεν είχα δει όλα τα προηγούμενα.

Πάει να γίνει στάνταρ το 1-2 σοβαροί τραυματισμοί κάθε σεζόν.

VasilisL7
24-08-2017, 00:15
Τι θέλετε να πείτε; Μιλήστε ξεκάθαρα. Έσπασε το πόδι του ο Λεκαβίτσιους;

Radiculus
24-08-2017, 00:21
Μίλα ξεκάθαρα Βιρνα!
Πέρα από την πλάκα, περαστικα στον Λεκαβιτσιους. Τέτοιοι τραυματισμοί τείνουν να είναι καταστροφικοι για την καριέρα ενός αθλητή.

BabisKyr
24-08-2017, 00:27
Δεν πειράζει, θα πάρουν Ντιλέινι.

Eleni7
24-08-2017, 00:30
Μίλα ξεκάθαρα Βιρνα!
Πέρα από την πλάκα, περαστικα στον Λεκαβιτσιους. Τέτοιοι τραυματισμοί τείνουν να είναι καταστροφικοι για την καριέρα ενός αθλητή.

Μπορει να μην ειναι κατι βαρυ. Ισως χασει 2-3 μηνες. Στον αστραγαλο ειναι το προβλημα λογικα. Γιατι νωριτερα εγραφαν για διαστρεμμα.

Arionas
24-08-2017, 00:41
Αντε να χασει και 2 μηνες,δεν τρεχει τιποτα.Θα προλαβει λογικα το 1ο η 2ο ματς EL εκει που μετραει γιατι στην Α1 ειτε με αυτον ειτε χωρις ο ΠΟΑ δε θα εχει θεμα...εμεις στη θεση τους θα χαναμε οχι εναν αλλα 2 παικτες και για τουλαχιστον 6-8μηνες.Θα πρεπει να ειναι και ευχαριστημενοι με την τυχη τους οι βαζελοι

redglove
24-08-2017, 00:59
Έλα ρε Αρίωνα τώρα, χάνει τουρνουά με την εθνική του, τί να συζητήσουμε από εκεί και πέρα;

nrg15
24-08-2017, 01:03
Αλανια μια ερώτηση να κανω πριν κοιμηθω...

Ξερει κανεις εαν εσπασε το ποδι του ο Λεκαβιτσιους???

Περαστικα ευχομαι εγω ας ειναι κ ζελας γιατι σιχαινομαι τραυματισμούς κ εγχειρήσεις μιας και εχω κανει μπολικες και ξερω το γαμησι!!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Eleni7
24-08-2017, 01:36
Δεν ειναι σοβαρο (για καταγμα στο ποδι μιλωντας παντα). Στο μεταταρσιο ειναι το προβλημα. Λογικα θα επιστρεψει συντομα.

sotosred
24-08-2017, 01:40
Λιθουανός μπασκετμπολίστας. Εμείς ξέρουμε: γυάλινοι :(

Eleni7
24-08-2017, 01:42
Λιθουανός μπασκετμπολίστας. Εμείς ξέρουμε: γυάλινοι :(

Γκαντεμηδες ειναι. Εδω "λυγισε" το κτηνος ο Κλειζα.

natag
24-08-2017, 01:42
Δεν ειναι σοβαρο (για καταγμα στο ποδι μιλωντας παντα). Στο μεταταρσιο ειναι το προβλημα. Λογικα θα επιστρεψει συντομα.

ετσι λενε λενη;

Eleni7
24-08-2017, 01:44
Δεν ειναι σοβαρο (για καταγμα στο ποδι μιλωντας παντα). Στο μεταταρσιο ειναι το προβλημα. Λογικα θα επιστρεψει συντομα.

ετσι λενε λενη;

Οι Λιθουανοι εγραψαν οτι το καταγμα ειναι στο μεταταρσιο. Αν οντως ισχυει, σε κανα διμηνο θα ειναι πισω.

natag
24-08-2017, 01:49
Σημερα θαυμασα Καλατες...0/6 τριποντα και ποτε δε βαρεθηκα...μετα τα 2 πρωτα αστοχα, μολις σουτερνε, εβαζα στοιχημα με τον εαυτο μου που θα στειλει τη μπαλα...απ ολα ειχε το μενου...και μπρος στη στεφανη και πισω και πλαι και κατω και μεσα-εξω...ωραιο βραδυ..

Darkling
24-08-2017, 21:35
η Εστερσουντ εκανε μολις το 2-0, στο 78.


λολ.

rednorth7
24-08-2017, 21:36
Αν είναι δυνατόν..

Lucifer_7
24-08-2017, 21:37
Ποσό μικρή ομάδα ρε μαλακες;

red champion
24-08-2017, 21:39
η κουλα ομως νικαει
να τα λετε ολα
ενω εμεις θα μετρησουμε 5αρες

rednorth7
24-08-2017, 21:44
Μπράβο στην ΑΕΚ χωρίς μαλακίες. Έκανε τουλάχιστον το αυτονόητο. Οι άλλοι θα αποκλειστούν από χωριό της Σουηδίας.

Eleni7
24-08-2017, 21:47
Μπραβο στην Κουλα. Ξεφτιλικια για τον Παοκ που παιζει με πολυ μικροτερη ομαδα απο την Μπριζ.

Achilles
24-08-2017, 21:48
ε τοτε τι μαλακιες γραφουν τα σαιτ για 12η θεση στην ουεφα . αλλα ξεχασα θα φταιμε εμεις που δεν περασαμε στους 16 σε ομιλο με μπαρτσελονα γιουβεντους σπορτινγκ.

air josh
24-08-2017, 21:49
Βλεπω και λουτσεσκου να φευγει νυχτα

Darkling
24-08-2017, 21:51
του καψανε το αμαξι, τους εκαψε την ευρωπη.

αχαχοχαοχοαχοααοχαχο


(κοπηραητ νταρκλινγκ)

Red Pulse
24-08-2017, 21:54
 

Virtuosofriend
24-08-2017, 21:59
Απίστευτα μικρό μέγεθος στην Ελλάδα, μηδαμινό στην Ευρώπη. Θα είναι μια τέλεια μέρα στο γραφείο αύριο :)

Darkling
24-08-2017, 22:02
Τώρα η μπαοκάρα θα εναποθέσει τις ελπίδες της πρόκρισης στις καταγγελίες των παικτών της GIF Sundsvall κατά της Έστερσουντ.



κλαμα.

Lucifer_7
24-08-2017, 22:05
Πάλι προκριματικά θα δίνουμε ρε πούστη!

Hoichi
24-08-2017, 22:12
Είναι πολύ απλα τα πραγματα...ο μονος στοχος των δευτεροτριτων είναι να παρουν το πρωταθλημα από τον Ολυμπιακο...τιποτα άλλο

Οσο ο Ολυμπιακος παιζει τσουλου και παιρνει 30-35 μυρια αυτό δεν πρόκειται να γινει ποτε...η μαχη είναι ανιση εκ των προτερων, το ξερουν ολοι

Ο μοναδικος τροπος είναι να μην περναει ο Ολυμπιακος στους ομιλους...πως θα γινει αυτό? μονο με το να δινει 2 και 3 προκριματικους αγωνες μπας και αποκλειστεί όπως περυσι

Η 12η θεση που ανεβηκε η Ελλαδα μετα την προκριση μας τους επεσε πολύ βαρια...και εκαναν ότι μπορουσαν για να ξαναπεσουμε 14η

Η αεκ επαιξε τουλάχιστον μπας και ξεπλυθεί η ξεφτιλα των 0 γκολ σε 6-7 χρονια, στους ομιλους το πολύ να παρει μια ισοπαλια

Αυτοι εχουν καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο τα τελευταια χρονια...τελεια & παυλα

Άγιος Πέτρος
24-08-2017, 22:21
https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/21121886_10212885591646884_1484525836_n.jpg?oh=20b b6f34b09fdba58ee3bd09b9379bca&oe=59A1E48C

Eleni7
24-08-2017, 22:47
Ρε την κουλα. Ο Μπαοκ δεν ντρεπεται λιγο;

air josh
24-08-2017, 22:58
Αυτα παθαινεις οταν δινεις χρημα για να παρεις την επο και οχι παικτες.

Lucifer_7
24-08-2017, 22:58
https://s6.postimg.org/4bqnulawx/20992694_1950213831931107_2492571794273923068_n.jp g

Darkling
24-08-2017, 23:08
Ρε την κουλα. Ο Μπαοκ δεν ντρεπεται λιγο;



κατα κανονα αυτο το ματς ειδα


Μπρυζ κακιστη, δικαιως αποκλειστηκε.
οχι οτι μειωνω το οτι περασε η αεκ, αλλα πραγματικα μετα το 1-0 ειχε τελειωσει το παιχνιδι, μπρυζ δεν κατεβηκε σημερα.

τωρα για το αλλο τι να πεις, ρε, η Εστερσουντ λεμε, το 2011 παιζανε Γ εθνικη Σουηδιας.


νταξει στο Σαν Μαμες ψιλοκανουν αγγαρεια ολοι.

dio
24-08-2017, 23:12
me 3 goals pernaei o vazelos pantws

Chrisk7
24-08-2017, 23:23
Red Duckling

Η καλή επιτυχία του Γ. Σαββίδη στους αντιπάλους Ολυμπιακού, ΑΕΚ και στον ΠΑΟΚ, έστειλε τους δύο πρώτους σε ομίλους της Ευρώπης και την ομάδα του σε ομίλους του κυπέλλου Ελλάδας 👌👌👌


λολ

lamousis
24-08-2017, 23:23
https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034572_1432586976778026_4390778696245884594_n.jp g?oh=7490e3cb4105f145ccd844ad7cb04ebe&oe=5A29DCE5

VasilisL7
24-08-2017, 23:41
Οι ανύπαρκτοι νεόπλουτοι μπαογκτζήδες προκαλούν συνεχώς σαν φαντασμένοι που είναι. Κυρίως αυτό το κωλόπαιδο ο υιός Σαββίδη που είχε πάει έξω από το γήπεδο του Άρη πριν μια εβδομάδα και έβαζε δυνατά διάφορα συνθήματα και τα πόσταρε στο ινσταγκραμ.

Ν Ε Μ Ε Σ Ι Σ

BabisKyr
24-08-2017, 23:58
Γιος Σαββίδη και παντού Παππάς σας γαμιούνται τα άπαντα μαλακιστήρια. Για διαφορετικούς λόγους ο καθένας. Παππά μπάσταρδε ξαναέλα ΣΕΦ, που έχεις κάνει την Εθνική σαν την σούφρα σου. Σαββιδοκέφαλε στα ούλα το σουηδικό τρομπόνι.

Eleni7
25-08-2017, 00:04
Οι ανύπαρκτοι νεόπλουτοι μπαογκτζήδες προκαλούν συνεχώς σαν φαντασμένοι που είναι. Κυρίως αυτό το κωλόπαιδο ο υιός Σαββίδη που είχε πάει έξω από το γήπεδο του Άρη πριν μια εβδομάδα και έβαζε δυνατά διάφορα συνθήματα και τα πόσταρε στο ινσταγκραμ.

Ν Ε Μ Ε Σ Ι Σ

Ο Αρης παντως εχει περισσοτερα πρωταθληματα απο τον Παοκ.

redglove
25-08-2017, 00:49
του καψανε το αμαξι, τους εκαψε την ευρωπη.

αχαχοχαοχοαχοααοχαχο


(κοπηραητ νταρκλινγκ)

Παρακαλώ ενημερώστε και όσους δεν ξέρουμε τι έχει παιχτεί για να γελάσουμε και εμείς.

Άγιος Πέτρος
25-08-2017, 00:55
Να πείτε πρώτα στο Σφακιανό τι είπε ο Βαγγέλας ο Ιωάννου προχτές

duda-agelopouloi-v-span
25-08-2017, 00:59
Παοκτζηδες ειχανε παει να καψουν το αμαξι του λουτσεσκου οταν ηταν στην ξανθη και εκαναν μαλακια και εκαψαν ενος ξάδερφου του

redglove
25-08-2017, 01:10
Να πείτε πρώτα στο Σφακιανό τι είπε ο Βαγγέλας ο Ιωάννου προχτές

Ο server έχει cron job που ρίχνει το φόρουμ και σβήνει τα πάντα από τις βάσεις άμα γίνει τέτοιο ποστ.

Εγώ προειδοποίησα.

redglove
25-08-2017, 01:12
Παοκτζηδες ειχανε παει να καψουν το αμαξι του λουτσεσκου οταν ηταν στην ξανθη και εκαναν μαλακια και εκαψαν ενος ξάδερφου του

Θέλω να κάνω αστείο με Κλάους που αναλαμβάνει να πετάξει κάτι στο αυτοκίνητο για να πάρει φωτιά και αστοχεί αλλά δεν μου βγαίνει. Θέε μου γιατί έδωσες όλο το χιούμορ σε Darkling και Άγιο Πέτρο και'μεις είμαστε μόνο ωραίοι;

sfakianos7
25-08-2017, 01:21
Παοκτζηδες ειχανε παει να καψουν το αμαξι του λουτσεσκου οταν ηταν στην ξανθη και εκαναν μαλακια και εκαψαν ενος ξάδερφου του

Θέλω να κάνω αστείο με Κλάους που αναλαμβάνει να πετάξει κάτι στο αυτοκίνητο για να πάρει φωτιά και αστοχεί αλλά δεν μου βγαίνει. Θέε μου γιατί έδωσες όλο το χιούμορ σε Darkling και Άγιο Πέτρο και'μεις είμαστε μόνο ωραίοι;

mporei na eixan paei na kapsoyn allo amaksi kai na etyxe na einai toy loytsesku ekei konta

rednorth7
25-08-2017, 01:32
To αντιθετο απο αυτο που λεει ο ντουντα νομιζω εγινε.Πηγανε να καψουνε ενος ξαδερφου του Λουτσεσκου που ειναι μανατζερ και καψανε του ιδιου του Λουτσεσκου επειδη ηταν το μοναδικο με ρουμανικες πινακιδες στο προπονητικο κεντρο της Ξανθης.

Darkling
25-08-2017, 08:23
Εν τελει αυτο που επαθε ο Παοκ Ροστοφ, ειναι μια μικρη εστω ικανοποιηση οτι καμμια φορα η ζωη τιμωρει τους αλαζονες και τους βαζει στη θεση τους.

Και οχι μοναχα αλαζονεια. Ενιοτε και ο Ολυμπιακος καμμια φορα στην ελλαδα δειχνει αλαζονεια αλλα τουλαχιστον ο Ολυμπιακος εχει και 44 πρωταθληματα να την στηριξει.

Εδω μιλαμε για μια αγροτοβλαχοαλαζονεια η οποια δεν στηριζεται πουθενα οδηγουμενη απο ενα ματσο πουθεναδες δημοσιογραφους που αρχισαν να φερονται σαν την Ρεαλ επειδη βρεθηκε χρημα να τους ταισει απο την Ρωσια.

Μιλαμε για τυπους που μετα την υποθεση με τον Πλατανια βγαζανε φωτος με αδεια ραφια υποννοωντας οτι θα βαλουν την κουπα πρωταθληματος, μιλαμε για τυπους που ποζαρανε μπροστα απο κρεβατια με σεντονια με το σημα του Τσαμπιονς Λιγκ (που πας ρε βλαχοκακομοιρη), μιλαμε για τυπους που ακομα και χτες κανανε στατους "ειμαστε Στοκχολμη και ψαχνουμε το χωριο που θα παμε να παιξουμε" (το βρηκες?), μιλαμε για τυπους που επειδη ο αλλος μοιραζει λεφτα παντου, γραφουν καθε 12 ωρες για το ποσο το ροστερ του παοκ ειναι αξιο της Βαλενθια ξερω γω.
Τωρα αεροδρομιο κατεβαινεις Ελ Βεν, κανεις 2 χλμ, κοβεις δεξια, καλοχωνευτο το σουηδικο λουκανικο.

Για την διοικηση τους που σερνει το χορο της βλαχομαγκιας, μια απ τα ιδια και φετος. Ο ενας ειναι 23 χρονων δεν εχει κανει τιποτα στη ζωη του, απλα επειδη ο μπαμπας ειχε (απεκτησε?) χρηματα, και γυρναει τα βραδια σε αδεια γηπεδα φωναζοντας συνθηματα απ το καμπριο (ουτε οι μαθητες της Κομπρα-Καη), και ο πατερας του πεταει τοσο πολυ στον κουβα λεφτα σε κυριολεκτικα οπουδηποτε που -για μια ακομα φορα- με κανει να αμφιβαλλω αν ειναι οντως δικα του. Οχι για αλλο λογο, η για θεωριες συνομωσιας αλλα ξερω γω εγω αν ειχα 750.000.000 ευρω περιουσια (τυχαιο νουμερο) δεν θα πεταγα 7-8 το χρονο χωρις να με ενδιαφερει.


Σε καθε περιπτωση, εγω προσωπικα δεν ηθελα τον παοκ να παιζει ενα ματς τη βδομαδα. Θεωρω δεδομενο οτι καπως θα τον ψιλοσπρωξει παλι η διαιτησια (και περσι τον εσπρωξε αρκετα) αλλα απ την αλλη αν δεν μπορουν να περασουν ομαδα τυπου Εστερσουντ, τι να κανεις, να τους βαλεις μεσα Οφοε και Καρσελα να τους περασουν?

Άγιος Πέτρος
25-08-2017, 09:37
like για το κόμπρα κάι reference

Kharnee
25-08-2017, 11:11
Τώρα η μπαοκάρα θα εναποθέσει τις ελπίδες της πρόκρισης στις καταγγελίες των παικτών της GIF Sundsvall κατά της Έστερσουντ.

Τζιφ Σουντσβαλ ή Γκιφ Σουντσβαλ;

Darkling
25-08-2017, 12:18
Ενας κόσμος περνάει ωραία

Την κατάκτηση του κυπέλλου (μετά από συμπλοκές, ξύλο, σκηνές ντροπής και ένα γκολ οφσάιντ…) ακολούθησαν μόνο αντιποδοσφαιρικές σαχλαμάρες. Η προσπάθεια να πάρουν από τον Ολυμπιακό το πρωτάθλημα στα χαρτιά. Οι κορώνες του Ιβάν εναντίον του ποδοσφαίρου της Αθήνας – την ώρα που τον Δημητρίου, τον εδώ και δεκαεπτά χρόνια πρόεδρο της ΕΠΣ Αθήνας, κ. Δημητρίου, ο Γραμμένος τον έβαζε στα ψηφοδέλτια του. Η επιχείρηση διάλυσης του ΠΑΟ με καταγγελίες για τον Μπεργκ, τον Χουλτ κτλ. Η απόλυση του Ιβιτς. Οι αναρτήσεις του Γιώργου Σαββίδη που ανενόχλητος προκαλεί τον κόσμο. Η σύγχυση στις μεταγραφές. Η επιλογή ενός προπονητή από την Κίνα που προβλήθηκε ως ιδιοφυία και απολύθηκε πριν να περάσουν δυο μήνες. Ο ερχομός του Λουτσέσκου, που είναι το άσετ για να πάρει η ομάδα το πρωτάθλημα, ενώ δεν έχει κερδίσει στη ζωή του ακόμα τίποτα.

Η αίσθηση που υπάρχει είναι ότι γύρω από τον Σαββίδη υπάρχει ένας ολόκληρος κόσμος, που γλεντάει με τα λεφτά του, παρέχοντας υπηρεσίες της πλάκας και που σίγουρα δεν έχουν καμία σχέση με το ποδόσφαιρο – εννοώ το αμιγώς αγωνιστικό του κομμάτι. Κανείς δεν καταλαβαίνει με ποιο κριτήριο γίνονται μεταγραφές – οι παίκτες που αποκτούνται από ελληνικές ομάδες (Βελλίδης, Κοροβέσης, Χατζησσαϊας, Λημνιός κτλ) δεν παίζουν σχεδόν ποτέ και σου δημιουργείται η εντύπωση πως αγοράζονται απλά για να πάρουν κάποια χρήματα φίλοι και γνωστοί. Οσο για τους παράγοντες του ΠΑΟΚ, μιλάμε πραγματικά για μια dream team. Δυο – τρεις ασχολούνται με τη διαιτησία (ο ΠΑΟΚ έχει τεχνικό διευθυντή ένα πρώην διαιτητή…), δυο τρεις παριστάνουν τους νταραβεριτζήδες που θα διαλύσουν το ποδόσφαιρο της Αθήνας (ένας στη Γενική Συνέλευση της ΕΠΟ φώναζε σε ένα πρόεδρο ΕΠΣ να του φέρει τα λεφτά πίσω (!) - ίσως του χε δώσει δανεικά…) κι ένας στρατός από κλακαδόρους δημοσιογράφους χρησιμοποιείται για να δηλητηριάζει τις επιτυχίες των άλλων, δημιουργώντας βολικούς για την κερκίδα εχθρούς: ωραίοι είναι όλοι αυτοί μόνο που κανείς δεν μπορούσε να παίξει κόντρα στην Εστερσουντ. Ο ΠΑΟΚ είχε φέτος την τύχη να βρει στα προκριματικά του Γιουρόπα λιγκ δυο ομάδες χωρίς ευρωπαϊκή πείρα – έμοιαζε αδύνατο να αποκλειστεί και από την άστεγη Ντονέτσκ και από την πρωτάρα σουηδική ομάδα που το 2011 δεν υπήρχε στο χάρτη. Κι όμως έβγαλε τα μάτια του μόνος του.

Σοβαρότητα και λογική

Ο καθένας πορεύεται όπως γουστάρει. Τον Σαββίδη δεν μοιάζει να τον ενδιαφέρει το ποδόσφαιρο πολύ: τον ενδιαφέρει ο ΠΑΟΚ, αλλά ούτε το τι μπάλα θα παίζει, ούτε πως θα κερδίζει, ούτε πως θα γίνει καλύτερος ως ομάδα – φανερά τον βλέπει ως ένα εργαλείο επίδειξης δύναμης. Είναι δύναμη ο ΠΑΟΚ και μάλιστα μεγάλη, αλλά αν δεν τον διοικείς ως ποδοσφαιρική ομάδα κι αν προτιμάς να πληρώνεις δημοσιογράφους και νταραβεριτζήδες αντί για ανθρώπους που ποδόσφαιρο γνωρίζουν, θα βρίσκεις πάντα μπροστά σου μια Εστερσουντ. Δεν αποκλείω το πάθημα, να τον πεισμώσει τον Σαββίδη και να κερδίσει (ή να αγοράσει, όπως μάλλον θα προτιμούσαν οι τριγύρω του) το πρωτάθλημα: ένα πρωτάθλημα που γίνεται με χορηγό την Σουρωτή ήδη το πληρώνει προσωπικά. Αυτό που μοιάζει αδύνατο είναι αποκτήσει η ομάδα σοβαρότητα και ποδοσφαιρική λογική: αυτά δεν αγοράζονται. Και στον ΠΑΟΚ των δυστυχισμένων χαλίφηδων, απλά δεν υπάρχουν.



-----


Kαρπετοπουλος, ξεπατωνει τον παοκ με απλα λογικα επιχειρηματα η μαλλον ουτε καν επιχειρηματα, απλη περιγραφη.

και λιγα λεει.


στον αντιποδα ατομα που ακουσαν τον Κολκα χτες στο ραδιο (οπου βγαινει, δε ξερω) τον ακουσαν να λεει 'ξεφτιλιστηκαν αυτοι για να με ξεφτιλιζουν εμενα στα σοσιαλ μηντια, με εχει κανει tag ολη η γη".
Περα απ το αστειο οτι η παοκαρα επρεπε να μην ξεφτιλιστει για να μην ξεφτιλιστει Ο ΚΟΛΚΑΣ, δεν σε χαλασε καθολου, κεφτε.

jimy
25-08-2017, 12:31
Τουλάχιστον βρήκαμε τον επόμενο πρωταθλητή δεκαπενθημέρου, την αρμάδα της ΑΕΚ. ΠΑΟ και ΠΑΟΚ υποχώρησαν λίγο με τα τελευταία αποτελέσματα.

Francois Dillinger
25-08-2017, 14:41
Ριεκα από μικρά παιδιά

Achilles
25-08-2017, 14:56
ευκολος ομιλος , μιλαν την ειχαν νικησει το 2006 στο τσλ , ριεκα αμπαλη , και ελα μωρε τωρα ποια αουστρια βιεννης .

Joshua_Grant
25-08-2017, 16:51
Ο ζμπαουγκ είναι μια πολύ πολύ μικρή ομάδα.

antonio108
25-08-2017, 18:01
Κατσε κατω ρε που θα πεις μικρη ομαδα τον μπαοκ.Αλλο ενα πρωταθλημα και πιανει τον Αρη...

BabisKyr
25-08-2017, 19:06
Εάν x τα πρωταθλήματα της Λάρισας, τότε 2x τα πρωταθλήματα της ΜΠΑΟΥΓΚΑΡΑΣ. Πόσα τα πρωταθλήματα του δικέφαλου πτηνού; Για λύστε το ρε αμπαλομαθηματικοί του φόρουμ. :D

Francois Dillinger
25-08-2017, 20:04
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/1128490/tzeims-i-gioyve-tha-nikisei-5-1-ton-olympiako-pic

Γιατι ποναει ακομα?? Φαντασου να του χαμε παρει και κανα πρωταθλημα

dio
25-08-2017, 20:25
γιατί θα τον κάνουν waive οι σανς, και θα πρέπει να έχει ανοιχτές πόρτες και στην ευρώπη

duda-agelopouloi-v-span
25-08-2017, 20:28
Καλως να ορισει

DirtySniper
25-08-2017, 20:36
γιατί θα τον κάνουν waive οι σανς, και θα πρέπει να έχει ανοιχτές πόρτες και στην ευρώπη

παιζει τετοια ποθανοτητα;

Achilles
25-08-2017, 20:39
καλα αυτος παιζει να ειναι τοσο αμπαλος που θα λεει το ποδοσφαιρο σοκερ αντι για φουτμπολ

dio
25-08-2017, 20:40
Υπερβολή ήταν. Όμως, τέτοιο μπουρδέλο που είναι οι σανς, μπορεί και να τον κρατήσουν και να διώξουν τον Bledsoe ή τον Booker

RedStorm
25-08-2017, 23:37
Εάν x τα πρωταθλήματα της Λάρισας, τότε 2x τα πρωταθλήματα της ΜΠΑΟΥΓΚΑΡΑΣ. Πόσα τα πρωταθλήματα του δικέφαλου πτηνού; Για λύστε το ρε αμπαλομαθηματικοί του φόρουμ. :D
Συγκεκριμένη λύση δεν γίνεται να βγει, απλά ξέρουμε ότι η σχέση πρωταθλημάτων παοκ-λαρσας περιγράφεται από την γραμμική σχέση y=2x όπου x τα πρωταθλήματα της λαρσας και y τα πρωταθλήματα του πάοκ.

Θα δώσω εγώ ενα πρόβλημα, αν y<=20 τα πρωταθλήματα του παντοτινού πρωταθλητή σε όλα τα σπορ και 2y+4 τα πρωταθλήματα του δυνάστη του να υπολογίσετε τα πρωταθλήματα αυτών των δυο ομάδων. Δίνεται επίσης ότι το y διαιρείται με το 2 και το 2y+4 διαιρείται με το 11.