PDA

View Full Version : Κουβέντες για αλλόθρησκους


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

tsak8
14-11-2014, 15:23
Ποσο γουσταρω Χουπηδες!Στο θέμα των αλλόθρησκων εχθρών , σε μπασκετικό φόρουμ, αναλύεται η διενέργεια ή μη εκ μέρους της Ελεονώρας Μελέτη βιζιτών...
Λογικό

Υποθέτω η Λαμπίρη θα παρουσιάσει ανάλυση της HornOffence Οπουνάναι

Laokoontas
19-11-2014, 22:06
https://vine.co/v/OJepYFBB1zL

ΘΕΟΣ...Απ τον αγωνα ΠΑΟΚ-Καρσιγιακα

Virtuosofriend
19-11-2014, 22:56
Και πήρε 2η τεχνική ποινή, αποβολή και μετα η ομάδα του τη νίκη. Γενικά σε όλο το ματς έδινε ρεσιτάλ. Απόλαυση.

deninho
20-11-2014, 12:14
συνέντευξη τύπου από τιγρούλη. πάρτε ποπ πορν και απολαύστε κλάμα :D

deninho
20-11-2014, 12:28
ως τώρα μόνο ανυπόστατα πράγματα, και ψέματα (π.χ. είμαι στο ποδόσφαιρο κάτι παραπάνω από 1 χρόνο...)

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 12:55
Εχουν βγει και ξεμαλλιαζονται δημοσια Μαρινακης, Μελισανιδης, Σαββιδης, Αλαφουζος. Μια Λαμπιρη λειπει να τους συντονιζει. Χαβαλε εχει παντως. Ο καθενας λεει τις λαμογιες του αλλου. Η δικαιοσυνη θα επεμβει να τους βγαλει ολους αθωους. Ελλαδα 2014.

Jasone
20-11-2014, 14:20
Σου φαντάζει αστείο που πολεμάνε τον Ολυμπιακό ε??? Φοβερό γέλιο σου λέω!!!

Salvador7
20-11-2014, 14:40
Ναι Ιασωνα για τον Ολυμπιακο και την ΑΕΚ τα λενε αυτα Μαρινακης-Μελισανιδης.

Jasone
20-11-2014, 14:46
Salvador7 όταν κάποιος είναι πρόεδρος του Ολυμπιακού Πειραιώς και βάλετε ο Ολυμπιακός ΠΕΙΡΑΙΩΣ μέσω αυτού εμένα με ενοχλεί και με ανησυχεί. Αλλά εσείς έχετε προφανώς επιλεκτική ή μικρή μνήμη ή δεν τα ζήσατε όταν ο Ολυμπιακός ήταν ανυπόληπτος παλικάρια μου. Φαίνεται γουστάρετε να είμαστε στην καρπαζιά, ίσως σας αρέσει. Εμένα δεν μ'αρέσει. Αλλά ναι τα μπαράζ δημοσιευμάτων για ΕΠΟ, ΣΑΡΡΗ, DAILY MAIL, ΝΤΑΛΑΣ κτλ κτλ κτλ δεν είναι πόλεμος στον Ολυμπιακό και τα πρωταθλήματα του. Είναι στα καράβια του Μαρινάκη.

deninho
20-11-2014, 14:55
Ο παππούς-Jasone :p

Jasone
20-11-2014, 14:58
Παππούς δεν είμαι deninho αλλά έχω προλάβει για τα καλά την εποχή της καρπαζάς και του ούρο στο κούτελο του δαφνοστεφανωμένου απο τον ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΗ. Αυτό που μας κάνει ο τράκης στο μπάσκετ Χ1000. Τα πρόλαβα, τα έζησα και δεν θέλω να τα ξαναζήσω λεπτό. Μου αρκεί και περισσεύει το κωλοδάχτυλο που τρώμε απο τον πρεζάκια στο μπάσκετ τόσα χρόνια. Άν κάποιοι σας αρέσει και θέλετε κιάλλο εγώ δεν θα πάρω.

Salvador7
20-11-2014, 15:09
Δεν σου λεω οτι δεν με ενδιαφερει. Προφανως και δεν μ αρεσει ο πολεμος εναντιων της ομαδας μου.

Μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας ομως η κοντρα δεν ξεκινησε σε αθλητικα πλαισια. Γι' αυτο και δεν βρισκω λογο να φανατιζουν τον κοσμο πριν καλα καλα ανεβουν τα χανουμια γιατι μου φαινεται το επομενο πρωταθλημα δεν θα τελειωσει καν.

Άγιος Πέτρος
20-11-2014, 15:13
Γιατί θα τελειώσει αυτό;

Jasone
20-11-2014, 15:13
Ενώ η κόντρα Βαρδινογιάννη με Κόκκαλη ας πούμε ήταν σε αθλητικά πλαίσια...ναι παιδιά οκ. Ο Ολυμπιακός είναι σε σημείο που πυροβολάνε ΟΛΟΙ. Φταίει για την Εθνική, για τον καιρό για τα πάντα. ΓΙΑ ΟΛΑ. Και ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ όχι στον αέρα...Δεν είναι για γέλια η φάση.

LFO
20-11-2014, 15:13
Εγω λοιπον που ειμαι παππους και ειμαι +10 χρονια από τον Ιασωνα , συμφωνω μαζι του. Τα λεει σωστα και Ολυμπιακα. Ετσι πρεπει να κανουμε, επαγρύπνηση για να μην ξαναγυρισουμε σε άλλες εποχές. Τον Ολυμπιακο Πειραιως θελουν να χτυπησουν, όχι τα πλοια του Μαρινακη και πρεπει να προστεψουμε την ομαδα πανω από όλα ακομα και αν χρειαζεται να υποστηριξουμε τον Μαρινακη που δεν τον λες και υποδειγμα ηθικης και τιμιοτητας….

Από την άλλη όμως και ο Γιαννακοπουλος με τον Βασιλακοπουλο τον Ολυμπιακο Πειραιως πολεμανε μεσω των Αγγελοπουλαιων, δεν το κανουν ουτε για τα τσιμεντα της Χαλυβουργικης ουτε για τα πλοια της Αρκαντια αλλα εναμιση χρονο τωρα παει η κοροϊδία και η ειρωνεία σύννεφο εδώ μέσα. Αυτοι μαλλον δεν είναι προεδροι του Ολυμπιακου Πειραιως , είναι του Ψυχικου Μπισι, δεν τους στηριζουμε αυτους , μας φταινε οι ανακοινώσεις , μας φταιει που εφυγε ο Ντουντα και ο Αντιτς, που ηρθε ο Πετγουει και που δεν πεφτουν στα σκατα να κανουν την δουλεια τους….

Λογικο..

Jasone
20-11-2014, 15:14
Καλά τώρα σοβαρά το λες ότι πάει η κοροιδία και η ειρωνεία σύννεφο? Σε άλλο forum είσαι since 2010?!?!?! ΠΟΣΑ χρόνια να λέμε μπράβο σε τακτικές υποχώρησης, ωχαδερφισμού και ανοχής όλων αυτών των γελοίων? ΠΟΤΕ βγήκαν σαν τον μαρινάκη να κατονομάσουν πρόσωπα και πράγματα και να πουν ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ? Οι πονηράδες και τα λόγια στις συν. τύπου δεν αλλάξανε ποτέ τίποτα. Ο Μαρινάκης εφαρμόζει τακτική ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΩ. Οι Αγγελόπουλοι εφαρμόζουν τακτική ΤΗΝ ΤΡΩΩ και σκούζω. Σόρρυ αλλά δεν θα πάρω.

kseplenhs
20-11-2014, 15:17
Από την άλλη όμως και ο Γιαννακοπουλος με τον Βασιλακοπουλο τον Ολυμπιακο Πειραιως πολεμανε μεσω των Αγγελοπουλαιων, δεν το κανουν ουτε για τα τσιμεντα της Χαλυβουργικης ουτε για τα πλοια της Αρκαντια αλλα εναμιση χρονο τωρα παει η κοροϊδία και η ειρωνεία σύννεφο εδώ μέσα. Αυτοι μαλλον δεν είναι προεδροι του Ολυμπιακου Πειραιως , είναι του Ψυχικου Μπισι, δεν τους στηριζουμε αυτους , μας φταινε οι ανακοινώσεις , μας φταιει που εφυγε ο Ντουντα και ο Αντιτς, που ηρθε ο Πετγουει και που δεν πεφτουν στα σκατα να κανουν την δουλεια τους….

Λογικο..

Καλά τα λες.Οι φάπες ξεκίνησαν μόλις... πέρσι στο μπάσκετ.Δεν κοντεύουν 10 χρόνια διοίκησης χωρίς να καταφέρουν να αλλάξουν τίποτα.

Αν είχε 10 χρόνια φάπας και ο μαρινάκης,θα σου λεγα εγώ.Τι 10?Στα 3 μετα βίας και θα του επιτρεπόταν η είσοδος στο καραισκάκη.

trust in who we are
20-11-2014, 15:25
Το ερώτημα δεν είναι ποτέ βγήκαν με στοιχεία οι αγγελο, το ερώτημα ειναι ποτέ τους κάλεσε ο εισαγγελέας να του δώσουν τα στοιχεία που λένε ότι έχουν και αν αυτα τελικά αξιολογήθηκαν ως σωστά ή έστω λάθος και βγηκε κάποιο πόρισμα.

Τώρα σχετικά με την επίθεση αυτη υφαίνεται εδώ και πολύ καιρό και δεν ειμαι σίγουρος αν έχει φτάσει και στο τελικό της στάδιο. Βαλλομαστε απο παντού...

Jasone
20-11-2014, 15:26
Ρε ΠΟΙΑ 3??? Ο Κόκκαλης το 2010 εκδιώχθηκε μετά απο 15 χρόνια ΚΟΥΠΕΣ. Σε 1 χρόνο μέσα. Πλάκα κάνουμε?

LFO
20-11-2014, 15:27
Ο Μαρινακης φιλε δεν παρελαβε ανυποληπτη ομαδα οπως οι Αγγελοπουλοι. Παρελαβε φιλετο από ολες τις αποψεις. Όταν χασει πρωταθληματα, να τον δουμε πως θα το γυρισει

Salvador7
20-11-2014, 15:28
Στην παρουσιαση της ομαδας δεν κατονομασαν πραγματα? Χθες δεν πηγαν στον εισαγγελεα;

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 15:29
Σορυ, αλλα στις τηλεφωνικες υποκλοπες δεν κατηγορουν εμενα οτι ελεγα να βαλουν τον Ταδε διατητη, δεν κατηγορουν εμενα οτι μιλαγα με αλλη ομαδα για να της υποδειξω ποιον προπονητη θα παρει και να της δωσω το μισο συμβολαιο, δεν, δεν, δεν....

Θα μου πεις αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Οχι. Τα κανουν ολοι. Αντι ομως ολοι οι οπαδοι των ομαδων να τους βριζουν μαζι ολους, εχουν μπει στο τρυπακι και ο καθενας υπερασπιζεται τους δικους του. Γιατι; Γιατι οι αλλοι ειναι χειροτεροι, εχουν κανει αυτο, αυτο κι αυτο. Γιατι ειναι Ολυμπιακος, Παο, Αεκ ή Παοκ. Πλεον στην Ελλαδα δεν αγαπαμε την ομαδα μας, μισουμε τους αλλους.

Ολυμπιακος ομως δεν ειναι κανενας Μαρινακης ή Κοκκαλης. Ετσι τον εχω μαθει εγω και δε θα τους υπερασπιστω ποτε. Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει, αν πληρωνουν προπονητες σε αλλες ομαδες και αν τους πιανουν σε υποκλοπες θα τους βριζω. Γιατι δεν υπερασπιζονται τον Ολυμπιακο, τον μειωνουν σαν συλλογο. Τον μικραινουν.

Αυτα για να μην επεκταθω σε πολιτικα θεματα που ειναι πολυ χειροτερα εκει με αυτους τους κυριους ολων των ομαδων. Καληνυχτα Ελληνα.

kseplenhs
20-11-2014, 15:37
Στην παρουσιαση της ομαδας δεν κατονομασαν πραγματα? Χθες δεν πηγαν στον εισαγγελεα;
Βασικά τους κάλεσε μαζί με τον τράκη για να ...συνετιστούν.

Δεν πήγαν ως μάρτυρες ή να καταγγείλουν κάτι.

Βέβαια το οτι επι της ουσίας ακόμα και ο κάθε άκυρος εισαγγελέας τους εξίσωσε με τον πρεζάκια,είναι πέρα για πέρα ήττα.

trust in who we are
20-11-2014, 15:37
Στην παρουσιαση της ομαδας δεν κατονομασαν πραγματα? Χθες δεν πηγαν στον εισαγγελεα;

χθες αποσο ξερω ειχαν παει γιατι τους καλεσαν σε απολογια για αυτες τις δηλωσεις οχι γιατι ξεκινησε ερευνα και να καταθεσουν. Αν λεω μαλακιες διορθωστε με εννοειται!

Salvador7
20-11-2014, 15:42
Η ερευνα στο ποδοσφαιρο ξεκινησε μετα τις δηλωσεις Μαρινακη ή λογω υποκλοπων; Ουτε εγω τα ξερω καλα γιατι τα ΜΜΕ πλεον διαλεγουν το τι θα πουν αναλογα με το αφεντικο τους.

Οι Αγγελοπουλοι τι να κανουν που ο εισαγγελεας δεν ασχολειται με το μπασκετ; Το οτι εχουν μιλησει εχουν μιλησει. Το θεμα ειναι να ασχοληθουν παρασκηνιακα. Παντα στο ιδιο καταληγουμε.

Jasone
20-11-2014, 15:59
Ο Μαρινακης φιλε δεν παρελαβε ανυποληπτη ομαδα οπως οι Αγγελοπουλοι. Παρελαβε φιλετο από ολες τις αποψεις. Όταν χασει πρωταθληματα, να τον δουμε πως θα το γυρισει

Δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά ο Μαρινάκης παρέλαβε τον Ολυμπιακό 5ο στα playoffs, εκτός champions league, με αστείο ρόστερ και τον εβάντ λίνεν προπονητή. Παρέλαβε τον βάζελο πρώτο και ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ, με καθαρή την μπουγάδα απο τον Πατέρα. Και τι έκανε? ΤΟΥΣ ΚΑΡΦΩΣΕ 3 ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΑΜΕΣΑ. Αυτό έκανε.

Σορυ, αλλα στις τηλεφωνικες υποκλοπες δεν κατηγορουν εμενα οτι ελεγα να βαλουν τον Ταδε διατητη, δεν κατηγορουν εμενα οτι μιλαγα με αλλη ομαδα για να της υποδειξω ποιον προπονητη θα παρει και να της δωσω το μισο συμβολαιο, δεν, δεν, δεν....

Θα μου πεις αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Οχι. Τα κανουν ολοι. Αντι ομως ολοι οι οπαδοι των ομαδων να τους βριζουν μαζι ολους, εχουν μπει στο τρυπακι και ο καθενας υπερασπιζεται τους δικους του. Γιατι; Γιατι οι αλλοι ειναι χειροτεροι, εχουν κανει αυτο, αυτο κι αυτο. Γιατι ειναι Ολυμπιακος, Παο, Αεκ ή Παοκ. Πλεον στην Ελλαδα δεν αγαπαμε την ομαδα μας, μισουμε τους αλλους.

Ολυμπιακος ομως δεν ειναι κανενας Μαρινακης ή Κοκκαλης. Ετσι τον εχω μαθει εγω και δε θα τους υπερασπιστω ποτε. Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει, αν πληρωνουν προπονητες σε αλλες ομαδες και αν τους πιανουν σε υποκλοπες θα τους βριζω. Γιατι δεν υπερασπιζονται τον Ολυμπιακο, τον μειωνουν σαν συλλογο. Τον μικραινουν.

Αυτα για να μην επεκταθω σε πολιτικα θεματα που ειναι πολυ χειροτερα εκει με αυτους τους κυριους ολων των ομαδων. Καληνυχτα Ελληνα.

μήπως και ο Ολυμπιακός στο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ είναι ο σύλλογος της βρωμιάς? μήπως ντρέπεσαι? Μήπως ο Μαρινάκης και ο Κόκκαλης είναι παραγκάρχες? Μήπως ο Ολυμπιακός έχει κλεμμένα πρωταθλήματα? Για πες μας βρε ΗΛΙΑ μου.

trust in who we are
20-11-2014, 16:00
Σχετικα με την μπαλα η τωρινη επισκεψη μαρινακη στον εισαγγελεα και γενικα ολο το σουσουρο ξεκινησε μετα την επιθεση στον ζωγραφο αντιπροεδρο της ΚΕΔ ή κατι τετοιο. Οι υποκλοπες ηταν αλλου παπα ευαγγελιο και δεν θυμαμαι πως ειχε ξεκινησει εκεινη η ερευνα.

Σχετικα με το μπασκετ εγω δεν ηθελα να θιξω τους αγγελοπουλους. Ακριβως στο ιδιο πνευμα με σενα ειμαι. Δυστυχως σε οτι αφορα τα του μπασκετ δεν υπαρχει αναλογη ευαισθησια! Γιαυτο λεω οτι το ερωτημα ειναι ποτε υπηρξε ερευνα μετα απο καταγγελιες των αγγελο.

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 16:07
Σορυ, αλλα στις τηλεφωνικες υποκλοπες δεν κατηγορουν εμενα οτι ελεγα να βαλουν τον Ταδε διατητη, δεν κατηγορουν εμενα οτι μιλαγα με αλλη ομαδα για να της υποδειξω ποιον προπονητη θα παρει και να της δωσω το μισο συμβολαιο, δεν, δεν, δεν....

Θα μου πεις αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Οχι. Τα κανουν ολοι. Αντι ομως ολοι οι οπαδοι των ομαδων να τους βριζουν μαζι ολους, εχουν μπει στο τρυπακι και ο καθενας υπερασπιζεται τους δικους του. Γιατι; Γιατι οι αλλοι ειναι χειροτεροι, εχουν κανει αυτο, αυτο κι αυτο. Γιατι ειναι Ολυμπιακος, Παο, Αεκ ή Παοκ. Πλεον στην Ελλαδα δεν αγαπαμε την ομαδα μας, μισουμε τους αλλους.

Ολυμπιακος ομως δεν ειναι κανενας Μαρινακης ή Κοκκαλης. Ετσι τον εχω μαθει εγω και δε θα τους υπερασπιστω ποτε. Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει, αν πληρωνουν προπονητες σε αλλες ομαδες και αν τους πιανουν σε υποκλοπες θα τους βριζω. Γιατι δεν υπερασπιζονται τον Ολυμπιακο, τον μειωνουν σαν συλλογο. Τον μικραινουν.

Αυτα για να μην επεκταθω σε πολιτικα θεματα που ειναι πολυ χειροτερα εκει με αυτους τους κυριους ολων των ομαδων. Καληνυχτα Ελληνα.

μήπως και ο Ολυμπιακός στο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ είναι ο σύλλογος της βρωμιάς? μήπως ντρέπεσαι? Μήπως ο Μαρινάκης και ο Κόκκαλης είναι παραγκάρχες? Μήπως ο Ολυμπιακός έχει κλεμμένα πρωταθλήματα? Για πες μας βρε ΗΛΙΑ μου.

Στο σχολειο ποσο ειχες στην κατανοηση κειμενου Jasone μου;

LFO
20-11-2014, 16:07
Ναι δεν ειχε γηπεδο, προπονητηριο , χιλιαδες διαρκειας, στρωμενη επο, κυριαρχια στην σουπερλιγκα.

Τα ειχα εγω όλα αυτά. Το τι κανει το ξερω αλλα μην μου το παρουσιαζεις ότι παρελαβε και καμμενη γη.

Και ο Κοκκαλης δεν εφυγε γιατι δεν πηγε καλα μια χρονια, ουτε τον εδιωξε κανενας. Εφυγε γιατι κουραστηκε ο ιδιος. Βιολογικα κουραστηκε ισως και οικονομικα, ποιος μπορει να τον κατηγορησει? Επιεδη τον κυνηγησαν οι ευεργετημενοι σημαινει ότι τον εδιωξαν κιολας? Αυτους τους εφτιαξε ανθρωπους ρε, για να καθονται ολοι σημερα εκ δεξιων του Πατρος…

Jasone
20-11-2014, 16:17
μήπως και ο Ολυμπιακός στο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ είναι ο σύλλογος της βρωμιάς? μήπως ντρέπεσαι? Μήπως ο Μαρινάκης και ο Κόκκαλης είναι παραγκάρχες? Μήπως ο Ολυμπιακός έχει κλεμμένα πρωταθλήματα? Για πες μας βρε ΗΛΙΑ μου.

Στο σχολειο ποσο ειχες στην κατανοηση κειμενου Jasone μου;[/QUOTE]

ΜΗΔΕΝ. Τώρα θες να μου απαντήσεις στις παραπάνω ερωτήσεις με ένα ναι ή όχι σε κάθε μια?

Ναι δεν ειχε γηπεδο, προπονητηριο , χιλιαδες διαρκειας, στρωμενη επο, κυριαρχια στην σουπερλιγκα.

Τα ειχα εγω όλα αυτά. Το τι κανει το ξερω αλλα μην μου το παρουσιαζεις ότι παρελαβε και καμμενη γη.

Και ο Κοκκαλης δεν εφυγε γιατι δεν πηγε καλα μια χρονια, ουτε τον εδιωξε κανενας. Εφυγε γιατι κουραστηκε ο ιδιος. Βιολογικα κουραστηκε ισως και οικονομικα, ποιος μπορει να τον κατηγορησει? Επιεδη τον κυνηγησαν οι ευεργετημενοι σημαινει ότι τον εδιωξαν κιολας? Αυτους τους εφτιαξε ανθρωπους ρε, για να καθονται ολοι σημερα εκ δεξιων του Πατρος…

Δεν ήξερα ότι το προπονητήριο και το γήπεδο και τα χιλιάδες διαρκείας ήταν το πρόβλημα των αφών το ομολογώ. Τώρα που έμαθα πως αν είχαμε προπονητήριο και γήπεδο θα είχαμε γαμήσει τον τράκη ΗΡΕΜΗΣΑ. Α ναι και τα χιλιάδες διαρκείας...Γι'αυτό χάνουμε...γιατί δεν έχουμε χιλιάδες διαρκείας. Είδα και το 2009 με 9.000 διαρκείας στο ΣΕΦ. ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΑΜΕ. Α ίσως εννοείς δεν είχαμε μπάτζετ...ε ναι γι'αυτό χάσαμε...λόγω μπάτζετ!

ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΕΠΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ? ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ!????????????? Σε ποιό σύμπαν έγιναν αυτά ρε παιδιά? Γιατί εγώ θυμάμαι την ΕΠΟ και την ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΑ ΤΟΥ ΠΙΛΑΒΙΟΥ. Ίσως είναι άλλη αυτή που λες...θύμισε μου.

Ο Κόκκαλης ΕΚΔΙΩΧΘΗΚΕ. Όπως έχει εκδιωχθεί ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ κάνει κακό έστω και στιγμιαία στον Ολυμπιακό. Καθόλου κουρασμένο δεν τον είδα βιολογικά και οικονομικά όταν έφερνε τον μαρέσκα και τον ντάρμπισαιρ και και και. Άκου κουρασμένος. ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΩΡΑΓΕ Ο ΤΟΠΟΣ. Έπεφτε ΞΕΦΩΝΗΤΟ στο Καραισκάκη. Προφανώς δεν ήσουν μέσα στο τελευταίο ματς playoffs που του πετάγανε κινητά στις σουίτες. Εγώ ήμουν.

*GrimReaper*
20-11-2014, 16:18
Για τις σχέσεις με Αλαφούζο και Σαββίδη: "Όταν αυτοί οι ανεξάρτητοι και έντιμοι παράγοντες, που δεν είναι και πολλοί, όπως ο κ. Πανόπουλος, ο κ. Βελλής, και άλλοι, τι θα γίνει; Ποιοι θα μείνουν στο χώρο; Δεν λέω πως αγαπηθήκαμε με τον Αλαφούζο και τον Σαββίδη. Αλλά είπαμε να φτιάξουμε το ποδόσφαιρο. Αύριο θα έχουμε αντιπαλότητα, αλλά σωστή αντιπαλότητα".

Ολοι σας και μονοι μας

Jasone
20-11-2014, 16:23
ΦΙΛΙΚΟ Βαζέλα-Κούλα το Σάββατο. Πραγματικά πρωτόγνωρα πράγματα. Η φετινή σεζόν είναι η καυλωτικότερη της 10ετίας. Το γαμήσι θα είναι ΣΚΛΗΡΟ.

"Σε αυτό, προφανώς, βοήθησε το χθεσινό ραντεβού (προετοιμασίας) στα γραφεία της εταιρείας του με τον κύριο Θωμαΐδη, με τον οποίο έχουν στενή συνεργασία. Φωτογραφίες για τα τετ α τετ τους υπάρχουν στη διάθεση κάθε ενδιαφερόμενου."

Πως γαμάει ο Πειραιάς? ΕΤΣΙ γαμάει ο Πειραιάς.

LFO
20-11-2014, 16:28
o ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ παρακαλω, πεστο σωστα

Mits
20-11-2014, 16:29
Ε βεβαια ηταν πεντακαθαρα τα πρωταθληματα που σηκωσε το αεκακι και σκουζει τωρα το γατακι.

Jasone
20-11-2014, 16:31
έχουν περάσει 10 χρόνια ρε και μια φωτογραφία αγκαλίτσας του παυλάρα με τον σωλήνα δεν είδαμε. του συρίγου με τον τράκη. του σχοινά με τον μάνο παπαδόπουλο. ΜΙΑ ρε. ΜΙΑ. Μαρινάκαρε ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΕΤΣΙ?

trust in who we are
20-11-2014, 16:33
Η ουσια ειναι οτι πρεπει να ειμαστε πιο κοντα στην ομαδα και δυνατοι παντου και παντα!

Τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους.

peter
20-11-2014, 16:38
Ξεχνάμε πάντως όλοι εύκολα
Ο Μαρινάκης πήρε τον Ολυμπιακό 5ο, χρεωμένο με καμια 25αρα και πρακτικά χωρίς ρόστερ. Στην ΕΠΟ ηταν ο ψηλός cisse ,όμως είχε ερείσματα ο Ολυμπιακος στο Δ Σ. Είχε προπονητήριο και γηπεδο με διάρκειας και για αυτά πλήρωσε 25 μύρια ενω για όλα τα παραπανω πλήρωσε αλλά 25 σύνολο 50 μύρια . Με αυτά τα 50 πήρε τα παραπανω και τη τιμή να ανταγωνιστει τον ΠΑΟ που ηταν στο Τσάμπιονς Λιγκ ενω ο Ολυμπιακος έμεινε εκτός Ευρώπης. Το τι κατάφερε είναι γνωστό μη τα λέμε και μεταξύ μας.
Οι Αγγελοπουλοι απο την αλλη δεν πήραν τίποτα και δεν πλήρωσαν τίποτα τους έδωσαν τη σφραγίδα και αυτή δοκιμαστικά και προσπάθησαν να διακριθούν σε μια Ομοσπονδία που δεν έχουν κανένα έρεισμα ξεκινώντας και ανακαλύπτοντας όλα απο την αρχή.
Το αποτέλεσμα είναι 2 Ευρώ λίγκες 1 Πρωτάθλημα και 2 κύπελα σε 8 χρόνια . Αν δουμε συνολικά το συλλογο δεν τα βλέπω λιγα ειδικα αν υπολογισω πως πραγματικα παιζουν εκτός έδρας μονιμα

LFO
20-11-2014, 16:40
Η ουσια ειναι οτι πρεπει να ειμαστε πιο κοντα στην ομαδα και δυνατοι παντου και παντα!

Τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους.

Μιλας για τον Ολυμπιακου παντου παντου ή μονο στο ποδοσφαιρο?

Jasone
20-11-2014, 16:44
peter είναι 9 και πάμε για 10 τα χρόνια...1 στα 9 πρωταθλήματα δεν τα λες καλά. τα λες και πέτρινα.

Dimaras7
20-11-2014, 16:47
Σορυ, αλλα στις τηλεφωνικες υποκλοπες δεν κατηγορουν εμενα οτι ελεγα να βαλουν τον Ταδε διατητη, δεν κατηγορουν εμενα οτι μιλαγα με αλλη ομαδα για να της υποδειξω ποιον προπονητη θα παρει και να της δωσω το μισο συμβολαιο, δεν, δεν, δεν....

Θα μου πεις αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Οχι. Τα κανουν ολοι. Αντι ομως ολοι οι οπαδοι των ομαδων να τους βριζουν μαζι ολους, εχουν μπει στο τρυπακι και ο καθενας υπερασπιζεται τους δικους του. Γιατι; Γιατι οι αλλοι ειναι χειροτεροι, εχουν κανει αυτο, αυτο κι αυτο. Γιατι ειναι Ολυμπιακος, Παο, Αεκ ή Παοκ. Πλεον στην Ελλαδα δεν αγαπαμε την ομαδα μας, μισουμε τους αλλους.

Ολυμπιακος ομως δεν ειναι κανενας Μαρινακης ή Κοκκαλης. Ετσι τον εχω μαθει εγω και δε θα τους υπερασπιστω ποτε. Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει, αν πληρωνουν προπονητες σε αλλες ομαδες και αν τους πιανουν σε υποκλοπες θα τους βριζω. Γιατι δεν υπερασπιζονται τον Ολυμπιακο, τον μειωνουν σαν συλλογο. Τον μικραινουν.

Αυτα για να μην επεκταθω σε πολιτικα θεματα που ειναι πολυ χειροτερα εκει με αυτους τους κυριους ολων των ομαδων. Καληνυχτα Ελληνα.

Πες τα κύριε Αλαφούζο μας. Έτσι ακριβώς είναι. Δε διαστρέβλωσες καθόλου την πραγματικότητα. Εύγε.

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 16:49
Σορυ, αλλα στις τηλεφωνικες υποκλοπες δεν κατηγορουν εμενα οτι ελεγα να βαλουν τον Ταδε διατητη, δεν κατηγορουν εμενα οτι μιλαγα με αλλη ομαδα για να της υποδειξω ποιον προπονητη θα παρει και να της δωσω το μισο συμβολαιο, δεν, δεν, δεν....

Θα μου πεις αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Οχι. Τα κανουν ολοι. Αντι ομως ολοι οι οπαδοι των ομαδων να τους βριζουν μαζι ολους, εχουν μπει στο τρυπακι και ο καθενας υπερασπιζεται τους δικους του. Γιατι; Γιατι οι αλλοι ειναι χειροτεροι, εχουν κανει αυτο, αυτο κι αυτο. Γιατι ειναι Ολυμπιακος, Παο, Αεκ ή Παοκ. Πλεον στην Ελλαδα δεν αγαπαμε την ομαδα μας, μισουμε τους αλλους.

Ολυμπιακος ομως δεν ειναι κανενας Μαρινακης ή Κοκκαλης. Ετσι τον εχω μαθει εγω και δε θα τους υπερασπιστω ποτε. Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει, αν πληρωνουν προπονητες σε αλλες ομαδες και αν τους πιανουν σε υποκλοπες θα τους βριζω. Γιατι δεν υπερασπιζονται τον Ολυμπιακο, τον μειωνουν σαν συλλογο. Τον μικραινουν.

Αυτα για να μην επεκταθω σε πολιτικα θεματα που ειναι πολυ χειροτερα εκει με αυτους τους κυριους ολων των ομαδων. Καληνυχτα Ελληνα.

Πες τα κύριε Αλαφούζο μας. Έτσι ακριβώς είναι. Δε διαστρέβλωσες καθόλου την πραγματικότητα. Εύγε.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

peter
20-11-2014, 16:53
peter είναι 9 και πάμε για 10 τα χρόνια...1 στα 9 πρωταθλήματα δεν τα λες καλά. τα λες και πέτρινα.

Ναι αλλά είναι και δυο Ευρώλιγκες

Jasone
20-11-2014, 16:55
αυτές δεν ακυρώνουν την παταγώδη αποτυχία για κυριαρχία. Ακόμα και οι 2 ευρωλίγκες ήταν τελικά παρένθεση και όχι μια εξασφάλιση του Ολυμπιακού σε ομάδα επιπέδου F4. Δεν ξεκινάει ποτέ η σεζόν και να έχεις την βεβαιότητα πως ο Ολυμπιακός ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Να μην είναι F4. Αυτό έγινε ΜΙΑ σεζόν. το 2012-13. ΕΚΛΕΙΣΕ η παρένθεση δυστυχώς.

trust in who we are
20-11-2014, 16:56
Η ουσια ειναι οτι πρεπει να ειμαστε πιο κοντα στην ομαδα και δυνατοι παντου και παντα!

Τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους.

Μιλας για τον Ολυμπιακου παντου παντου ή μονο στο ποδοσφαιρο?

Στην προκειμενη το εγραψα για το ποδοσφαιρο γιατι για αυτο ξεκινησαμε να συζηταμε και ειναι το θεμα της ημερας και η μεγαλη επιθεση που δεχομαστε.
Το δυσκολο ειναι να μενεις στην κορυφη οχι να φτανεις σε αυτη οπως πολλακις εχει αποδειχθει.
Τωρα το παντου παντου ειναι και λιγο διπλης, να το παρω κυριολεκτικα ή εχεις κατι πιο συγκεκριμενο και με ρωτας ?

peter
20-11-2014, 17:07
@ Ηλια
Στις υποκλοπές πουθενά μα πουθενά δεν φαίνεται να ζητα οτιδήποτε για τον Ολυμπιακό . Διάφοροι νταραβεριτζιδες παίρνουν και πουλάνε εκδούλευση και δίνουν συμβουλες.
Επίσης το τι λες σε ενα τηλέφωνο στο κάθε παπάρα που σε παιρνει τηλ. Δεν είναι αδίκημα το τι κανεις είναι αδίκημα.
Επίσης επειδή τη γνώση μας για τους διαλόγους των υποκλοπών την έχουμε απο τα φερέφωνα του ΣΚΑΙ καλό θα είναι να είμαστε επιφυλακτικοί. Πχ στο διάλογο για τον Ελευθεροπουλο έχουν δώσει το κομματι που λέει οτι ενδιαφερόμαστε για τον Ελευθερόπουλο και μπορούμε να πληρωσουμε το μισο του Συμβόλαιο. Όμως αποκρύπτουν ολόκληρη την απάντηση του παράγοντα του Πανιωνίου που λέει πως αυτό δεν μπορεί να γίνει ,πως αν μαθευτεί θα είναι σε βαρος του Ελευθεροπουλου και πως έχει μιλήσει ο ίδιος μαζί του του κανει και θα τον προωθήσει
@dimaras αμα είναι οποίος έχει μια διαφορετική άποψη απο μας να είναι Αλαφουζος δεν θα κάνουμε κουβέντα.

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 17:07
@Dimaras7 τωρα που συνηλθα λιγο απο τα γελια γιατι ειμαι Αλαφουζος και οχι Μελισανιδης ή Σαββιδης ας πουμε; Σε ευχαριστω που μου φτιαξες το απογευμα.

Jasone
20-11-2014, 17:09
peter όποιος υιοθετεί την ρητορική του Αλαφούζου ΤΙ είναι? Ρε αυτό το post του ΗΛΙΑ δεν το γράφουν ούτε στο green web fans!

peter
20-11-2014, 17:11
αυτές δεν ακυρώνουν την παταγώδη αποτυχία για κυριαρχία. Ακόμα και οι 2 ευρωλίγκες ήταν τελικά παρένθεση και όχι μια εξασφάλιση του Ολυμπιακού σε ομάδα επιπέδου F4. Δεν ξεκινάει ποτέ η σεζόν και να έχεις την βεβαιότητα πως ο Ολυμπιακός ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Να μην είναι F4. Αυτό έγινε ΜΙΑ σεζόν. το 2012-13. ΕΚΛΕΙΣΕ η παρένθεση δυστυχώς.

Αν βάλεις και τα Φ4 τοτε στα λογια μου ερχεσαι γιατί μαζί με τις 2 κούπες εχεις και αλλά 2 Φ 4 αρα χρόνια παρα χρόνια είσαι Φ4 ποιος άλλος πλην Τ ΣΣΚΑ το έχει πετύχει

Dimaras7
20-11-2014, 17:14
@ Ηλια
Στις υποκλοπές πουθενά μα πουθενά δεν φαίνεται να ζητα οτιδήποτε για τον Ολυμπιακό . Διάφοροι νταραβεριτζιδες παίρνουν και πουλάνε εκδούλευση και δίνουν συμβουλες.
Επίσης το τι λες σε ενα τηλέφωνο στο κάθε παπάρα που σε παιρνει τηλ. Δεν είναι αδίκημα το τι κανεις είναι αδίκημα.
Επίσης επειδή τη γνώση μας για τους διαλόγους των υποκλοπών την έχουμε απο τα φερέφωνα του ΣΚΑΙ καλό θα είναι να είμαστε επιφυλακτικοί. Πχ στο διάλογο για τον Ελευθεροπουλο έχουν δώσει το κομματι που λέει οτι ενδιαφερόμαστε για τον Ελευθερόπουλο και μπορούμε να πληρωσουμε το μισο του Συμβόλαιο. Όμως αποκρύπτουν ολόκληρη την απάντηση του παράγοντα του Πανιωνίου που λέει πως αυτό δεν μπορεί να γίνει ,πως αν μαθευτεί θα είναι σε βαρος του Ελευθεροπουλου και πως έχει μιλήσει ο ίδιος μαζί του του κανει και θα τον προωθήσει
@dimaras αμα είναι οποίος έχει μια διαφορετική άποψη απο μας να είναι Αλαφουζος δεν θα κάνουμε κουβέντα.

Αν αυτός ο κάποιος αναπαράγει όσα λέει ο Αλαφούζος και έχει την ίδια άποψη με τον Αλαφούζο τι πρέπει να κάνουμε;

Darkling
20-11-2014, 17:14
Ηλια, στην καψα σου να φανεις κολωνα αθωοτητας σε ενα κοσμο λασπης, καπου το χανεις.

"Ισα-ισα αν δινουν δανεικους απο δω και απο κει"

Καλα κανει, δεν απαγορευοταν. Ισα ισα οπως και σε αλλα θεματα, πραγμα που ειπε ο Αγραφιωτης κι αν παρακολουθειτε ρεπορταζ, ο Ολυμπιακος ειναι η μονη σχεδον ομαδα που προτεινε πεντε δεκα πραγματα,οπως β' ομαδες, η καποιο αλλο καθεστως στο ποδοσφαιρο με βαση τους δανεισμους.
να σου θυμησω τι προτασεις εκαναν οι αλλοι? α, ναι, καμμια.

οσον αφορα το ποιος ειναι τι, ειμαστε σχεδον οι μονοι που δεν ασχολουμαστε (κανεις δεν ειπε να μη σχολιαζουμε τους αλλους, αλλα μιλαω προφανως γι αυτο το παρανοικο που συμβαινει σημερα) με το τι κανουν οι αλλοι. Δεν μπορει να κανεις εξισωση σ αυτο το πραγμα. Αν κοιταγανε την ομαδα τους οπως κοιτανε προς τον πειραια, πιθανοτατα θα ειχαν καλυτερες ομαδες και καλυτερο πρωταθλημα συνολικα.


ο αλλος μιλαει για τζαμπα επενδυτες, ο τυπος που εριξε την ομαδα που δηλωνει οτι αγαπαει και χοροπηδανε οι τρομπες21 απο κατω στην ΤΡΙΤΗ κατηγορια αντι για τη 2η, για να μη βαλει ουτε μισο ευρω.

ο παραλλος λεει δε θα ανεχτουμε σε διαρροες αναβολη του πρωταθληματος κι ολα τα ρεπορταζ του λενε οτι ο Αναστασιαδης ψαχνει τροπους να παρει ανασες η ομαδα και τι δυστυχια τωρα που τραυματιστηκε ο Μακ, κι εχει/ειχε ματς στην Τριπολη.

Καταλαβε οτι εχουμε περασει σε ενα επιπεδο εντελως ξεφτιλας, οπου δεν εχει σημασια ουτε καν τι γινεται πια. Δε χρειαζονται ουτε καν αμφισβητουμενες η "αμφισβητουμενες" φασεις.

Οσο για το αν θυμασαι και πριν Κοκκαλη ξερω γω, οκ, αν θυμασαι τον Ολυμπιακο του 85 (γιατι και μενα με πηγαινανε οακα αλλα προφανως ημουν 5 χρονων δε θυμαμαι), παω πασο.
γιατι ο Ολυμπιακος του 87-97 δεν ειναι και αντικειμενικο παραδειγμα ωραιας καταστασης ως προς το τι περασε.

Jasone
20-11-2014, 17:14
peter μου δεν έρχομαι στα λόγια σου σόρρυ. υπεραπλουστεύεις την ελλάδα την περνάς...έτσι. ρε 2 κύπελλα και 1 πρωτάθλημα σε 9 χρόνια. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΕΚ.

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 17:15
@ Ηλια
Στις υποκλοπές πουθενά μα πουθενά δεν φαίνεται να ζητα οτιδήποτε για τον Ολυμπιακό . Διάφοροι νταραβεριτζιδες παίρνουν και πουλάνε εκδούλευση και δίνουν συμβουλες.
Επίσης το τι λες σε ενα τηλέφωνο στο κάθε παπάρα που σε παιρνει τηλ. Δεν είναι αδίκημα το τι κανεις είναι αδίκημα.
Επίσης επειδή τη γνώση μας για τους διαλόγους των υποκλοπών την έχουμε απο τα φερέφωνα του ΣΚΑΙ καλό θα είναι να είμαστε επιφυλακτικοί. Πχ στο διάλογο για τον Ελευθεροπουλο έχουν δώσει το κομματι που λέει οτι ενδιαφερόμαστε για τον Ελευθερόπουλο και μπορούμε να πληρωσουμε το μισο του Συμβόλαιο. Όμως αποκρύπτουν ολόκληρη την απάντηση του παράγοντα του Πανιωνίου που λέει πως αυτό δεν μπορεί να γίνει ,πως αν μαθευτεί θα είναι σε βαρος του Ελευθεροπουλου και πως έχει μιλήσει ο ίδιος μαζί του του κανει και θα τον προωθήσει

Στις υποκλοπες λεγονται πολλα πραγματα ισχυει και λιγα αγγιζουν τον Ολυμπιακο. Γιατι ο Μαρινακης ρε φιλε να ενδιαφερεται ποιον θα χει προπονητη ο Πανιωνιος; Γιατι να παιρνει τηλεφωνα να οριστει διατητης σε ματς που δεν ενδιαφερει τον Ολυμπιακο; Προεδρος του Ολυμπιακου ειναι ή προεδρος ολν των ομαδων; Πρεπει να τα κανει αυτα ή οχι; Δουλευομαστε μεταξυ μας τωρα ρε σεις; Και ξαναλεω, αυτα πιθανον να μην τα κανει μονο ο Μαρινακης, τα κανουν και οι αλλοι.

Dimaras7
20-11-2014, 17:16
@Dimaras7 τωρα που συνηλθα λιγο απο τα γελια γιατι ειμαι Αλαφουζος και οχι Μελισανιδης ή Σαββιδης ας πουμε; Σε ευχαριστω που μου φτιαξες το απογευμα.

Γιατί ο Αλαφούζος είναι ως γνωστόν γαύρος. Τώρα το ότι συνομολογείς πως, εκτός από τον Αλαφούζο, ταυτίζεσαι και με τους υπόλοιπους "εξυγιαντές" δε σε προβληματίζει;

peter
20-11-2014, 17:18
peter όποιος υιοθετεί την ρητορική του Αλαφούζου ΤΙ είναι? Ρε αυτό το post του ΗΛΙΑ δεν το γράφουν ούτε στο green web fans!

Δεν υιοθετεί τη ρητορική Αλαφούζου, απλα δεν το ψάχνει ,σου λέει απο όλα αυτά το 10% να ισχύει με προσβάλει.

Όλοι μας πολλές φορες στη προσπαθεια μας να υποστηρίξουμε ενα ισχυρισμό ξεχνάμε την ομάδα.
Για να υποστηριξω τον Αγγελόπουλο πρεπει να τη πω στο Μαρινάκη και αντίστροφα.
Είναι λάθος όπως λάθος όμως είναι να μην σεβομαστε και τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ συνομιλητή μας

Darkling
20-11-2014, 17:19
Εγω δε λεω οτι καποιος ειναι αλαφουζος.
αλλα οτι τρωει εστω και λιγο την παραμυθα του ΣΚΑΙ ξερω γω την τρωει.

οταν βαζει μεσα στο ποστ τους δανεικους και εγω το μονο που ξερω φετος ειναι οτι ο καθε "δανεικος μας" μας εχει ξεπατωσει στα ματς (και καλα κανει), ενω στο μοναδικο αντιστοιχο και ενδιαφερον παραδειγμα, η Νικη Βολου απλα δε κατεβασε κανενα απ τους 5 δανεικους του παο, τι να πω, οτι δεν τρωει την παραμυθα?

Mits
20-11-2014, 17:28
Καλο το παραμυθι με τους δανεικους ο Καραμανος και ο Κολοβος δεν ειναι δανεικοι φαινεται γιατι σκιστηκαν με εμας για να δωσω 2 προχειρα παραδειγματα.Οσο για τα παραρτηματα ο Εργοτελης που ανεφερε και το γατακι μας εριξε 3 ενω με τις μπουγατσες επαιξε ουτε στο 50% σε σχεση με μας.
Δεν θελω να μπω στον κοπο να θυμησω τι γινοταν με δανεικους,μηδενικα συμβολαια και παραρτηματα στα πετρινα χρονια.

peter
20-11-2014, 17:32
@ Ηλια
Στις υποκλοπές πουθενά μα πουθενά δεν φαίνεται να ζητα οτιδήποτε για τον Ολυμπιακό . Διάφοροι νταραβεριτζιδες παίρνουν και πουλάνε εκδούλευση και δίνουν συμβουλες.
Επίσης το τι λες σε ενα τηλέφωνο στο κάθε παπάρα που σε παιρνει τηλ. Δεν είναι αδίκημα το τι κανεις είναι αδίκημα.
Επίσης επειδή τη γνώση μας για τους διαλόγους των υποκλοπών την έχουμε απο τα φερέφωνα του ΣΚΑΙ καλό θα είναι να είμαστε επιφυλακτικοί. Πχ στο διάλογο για τον Ελευθεροπουλο έχουν δώσει το κομματι που λέει οτι ενδιαφερόμαστε για τον Ελευθερόπουλο και μπορούμε να πληρωσουμε το μισο του Συμβόλαιο. Όμως αποκρύπτουν ολόκληρη την απάντηση του παράγοντα του Πανιωνίου που λέει πως αυτό δεν μπορεί να γίνει ,πως αν μαθευτεί θα είναι σε βαρος του Ελευθεροπουλου και πως έχει μιλήσει ο ίδιος μαζί του του κανει και θα τον προωθήσει

Στις υποκλοπες λεγονται πολλα πραγματα ισχυει και λιγα αγγιζουν τον Ολυμπιακο. Γιατι ο Μαρινακης ρε φιλε να ενδιαφερεται ποιον θα χει προπονητη ο Πανιωνιος; Γιατι να παιρνει τηλεφωνα να οριστει διατητης σε ματς που δεν ενδιαφερει τον Ολυμπιακο; Προεδρος του Ολυμπιακου ειναι ή προεδρος ολν των ομαδων; Πρεπει να τα κανει αυτα ή οχι; Δουλευομαστε μεταξυ μας τωρα ρε σεις; Και ξαναλεω, αυτα πιθανον να μην τα κανει μονο ο Μαρινακης, τα κανουν και οι αλλοι.

Πρώτα από όλα δεν ενδιαφέρεται για τον Προπονητή του Πανιωνίου για τον Ελευθερόπουλο ενδιαφέρεται και πάρα πολύ καλά κάνει. Είναι δικό μας παιδί και θέλουμε να πάει όσο πιο μπροστά γίνεται και η πορεία του έδειξε πως είναι και άξιος.
Δεν παίρνει κανένα τηλέφωνο για να ζητήσει διαιτητή. Τον παίρνει τηλέφωνο ο Χ Νταραβεριτζής και του λέει έλα έμαθες ποιον έβαλαν στο Τάδε ματς; Αυτόν, ενώ θα έπρεπε να βάλουν τον άλλον να πάρεις να του το πεις (δεν μας λέει ποιον) και ο Μαρινάκης απαντά καλά θα του το πώ .
Όμως αφού παρακολουθούν το τηλέφωνο δεν είδαμε τον πήρε;; ο διαιτητής άλλαξε ;; εγώ δεν τα ξέρω αυτά;;;
Και εμένα στη δουλειά μου με παίρνουν διάφοροι και μου κάνουν παράπονα για διάφορους πολλές φορές συμφωνώ για να τους αφήσω να ολοκληρώσουν και να μάθω πράγματα δεν σημαίνει όμως ότι πραγματικά πιστεύω και ότι μου λένε. Η σε ότι απαραίτητα επειδή θα πω ένα καλά εντάξει θα κάνω και αυτό που θέλει ο συνομιλητής

ΗΛΙΑΣ
20-11-2014, 17:37
Εγω δε λεω οτι καποιος ειναι αλαφουζος.
αλλα οτι τρωει εστω και λιγο την παραμυθα του ΣΚΑΙ ξερω γω την τρωει.

οταν βαζει μεσα στο ποστ τους δανεικους και εγω το μονο που ξερω φετος ειναι οτι ο καθε "δανεικος μας" μας εχει ξεπατωσει στα ματς (και καλα κανει), ενω στο μοναδικο αντιστοιχο και ενδιαφερον παραδειγμα, η Νικη Βολου απλα δε κατεβασε κανενα απ τους 5 δανεικους του παο, τι να πω, οτι δεν τρωει την παραμυθα?

Πιστεψε με Σκαι δε βλεπω. Γενικα δε βλεπω τηλεοραση. Την εχω κοψει εδω και καιρο. Τους δανεικους δεν τους εβαλα για το αν θα δωσεις εναν δανεικο σε μια ομαδα. Οταν εχεις ομως δανεικους ρε φιλε σε Εργοτελη, Κερκυρα, Πλατανια, Λεβαδειακο και δε θυμαμαι σε ποσους αλλους ταυτοχρονα την ιδια χρονια τι σκατα ισχυει; Δε θα σου την πουνε; Ε θα σου την πουνε. Αυτο φετος το χει περιορισει. Οι ομαδες που εχουμε δανεικους ειναι 2-3.

Το νοημα του ποστ που εγραψα και με χαρακτηρισαν Αλαφουζο σε τι σκατα λεει ψεμματα; Εσας σας αρεσει ο προεδρος σας να μιλαει με αλλες ομαδες για προπονητες; Σας αρεσει να ασχολειται με ματς Β εθνικης; Ειπα οτι αυτα τα κανει μονο ο Μαρινακης; Ειπα οτι ο Μαρινακης ειναι ταυτοσημο του Ολυμπιακου; Δηλαδη Ολυμπιακος ειναι αυτο που πρεσβευει 4 χρονια τωρα ο Μαρινακης εξωαγωνιστικα; Αν ναι, πασο μαγκες. Χαρειτε το.

Και ολα αυτα δε τα λεω για να υπερασπιστω κανεναν Αγγελοπουλο οπως γραφτηκε. Αν κανουν τα ιδια θα τα ακουσουν κι αυτοι. Προσωπικα παιδια εχω πει την αποψη μου πολλες φορες. Ολυμπιακος δεν ειμαι για τους τιτλους. Η πλειοψηφια ολων των ομαδων, ολων των οπαδων, παντως, θελει να κερδιζει και δε τους νοιαζει ο τροπος. Εκει σας εχουν φτασει, να υπερασπιζεστε τον Μαρινακη, τον Κοκκαλη, τον Σαββιδη, τον Μπατατουδη, τον Γιαννακοπουλο, τον Καπετανιο, τον Τροχανα, τον Μακαρο, τον Κοντομηνα νομιζοντας οτι υπερασπιζεστε την ομαδα σας. Αυτα ειναι τα μπουμπουκια μας.

peter
20-11-2014, 17:41
Να προσθέσω μόνο ''στο πιθανόν να μην τα κάνει μόνο ο Μαρινακης τα κάνουν και άλλοι''
Εγώ έχω δει Παναθηναικούς να χτυπάνε τον Ευθυμιαδη εχω δει Αεκτζηδες να χτυπανε το Μπακα. Μαθαμε όλοι επίσημα απο την Αστυνομία πως αυτός που χτύπησε το Βασσάρα ήταν απο την θύρα 13
Ο ζωγράφος λέει πως τον απείλησε ο Μελισσανίδης ο οποίος είναι τελεσίδικα καταδικασμένος για απόπειρα δωροδοκίας.
Απο την άλλη δεν βλέπω πουθενά να έχει κατδικαστεί ο Μαρινάκης για ξυλοδαρμό διαιτητή για δωροσοκία οπότε δεν βλέπω το λόγο για την παραπάνω πρόταση.
Με βάση τα δεδομένα που υπάρχουν εως αυτή τη στιγμή η πρόταση πρέπει να γίνει
Αυτά τα κάνουν οι άλλοι (Βέβαιο με αποφάσεις Διακστηρίων ον κάμερα κτλ) μπορεί να τα κάνει και ο Μαρινάκης (αμφιβολο που πρέπει να αποδειχτεί σε κάποια αιθουσα δικαστηρίου)

LFO
20-11-2014, 17:49
peter σε τρελη φορμα αυτη την εβδομάδα γαζωνει σε ολα μηκη και πλατη του ρεντχουπς.

Μπαλα, λοτζεσκι, αγγελοπ, μαρινακης peter πανταχου παρων και τα παντα γαζών!!

natag
20-11-2014, 18:02
έχουν περάσει 10 χρόνια ρε και μια φωτογραφία αγκαλίτσας του παυλάρα με τον σωλήνα δεν είδαμε. του συρίγου με τον τράκη. του σχοινά με τον μάνο παπαδόπουλο. ΜΙΑ ρε. ΜΙΑ. Μαρινάκαρε ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΣ ΕΤΣΙ?


http://s.enet.gr/resources/2010-10/45-13-thumb-large.jpg


http://www.contra.gr/incoming/article1171749.ece/ALTERNATES/w460/vasilakopoulos23052011.jpg


9GSkQVugu6w

Jasone
20-11-2014, 18:03
Τα γνωρίζω καλύτερα απο σένα τα ανωτέρω...ΤΙΠΟΤΑ απο αυτά δεν είναι "ευθύνη" της ΚΑΕ Ολυμπιακός.

natag
20-11-2014, 18:05
Οχι ενταξει απλα εγω παρεθεσα καποιες φωτο και βιντεο που δειχνουν αγκαλιτσες και φιλακια...Δεν καταλαβα οτι επρεπε να ειναι παραγωγης Μπαφε...Σορρυ...

Jasone
20-11-2014, 18:15
Άν θες να είσαι σοβαρός στον καταγγελτικό σου λόγο αυτό κάνεις. Αυτή η πρώτη φωτογραφία που έβαλες υπάρχει και δική μας...

http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20110210/low/newego_LARGE_t_1041_90712504.JPG

αν θες να είσαι σοβαρός το δένεις απο 50 μεριές, με ΝΟΜΙΜΑ μέσα (φωτογραφίες ας πούμε) και βγαίνεις και τον κάνει ΒΟΥΚΙΝΟ. Αλλά που..

damon7
20-11-2014, 18:25
8vHmrt05J6s

Tι στο διάολο σκαρώνει ο πρεζάκιας με το αρχιλαμόγιο άραγε;

natag
20-11-2014, 18:30
Ποιος ειναι το αρχιλαμογιο;

tsak8
21-11-2014, 00:10
Αυτό είναι Αράχωβα (Ναυπακτίας) λίμνη Ευήνου, το χωριό της μάνας μου, πρέπει να μάθω τι έπαιξε!

Eleni7
21-11-2014, 01:19
8vHmrt05J6s

Tι στο διάολο σκαρώνει ο πρεζάκιας με το αρχιλαμόγιο άραγε;

Σαν κατι γιαγιαδες απο χωρια που τις πετυχαινεις στα Κτελ. Δεν εχουν βαλιτσες αλλα σακουλες και εκει βαζουν τα πραγματα. Παρε εστω κανενα σακ βουαγιαζ ρε γιδι.

tsak8
21-11-2014, 01:46
Σκεφτομαι παντως κατι που μπορεις να παρεις απο το χωριο μου σε σακουλες, μαγικό !

damon7
21-11-2014, 09:50
Ποιος ειναι το αρχιλαμογιο;

Δελημπαλταδάκης o μάνατζερ!Έχει ένα ξενοδοχείο στο Παλαιοξάρι το οποίο βάρεσε φαλιμέντο. Μιλάμε για φοβερη μονάδα όμως στην ορεινή Δωρίδα.
Σκέφτομαι μήπως έχει να κάνει με αυτό και ενδεχόμενη αγορά από τον πρεζάκια.

ΗΛΙΑΣ
21-11-2014, 10:43
Να προσθέσω μόνο ''στο πιθανόν να μην τα κάνει μόνο ο Μαρινακης τα κάνουν και άλλοι''
Εγώ έχω δει Παναθηναικούς να χτυπάνε τον Ευθυμιαδη εχω δει Αεκτζηδες να χτυπανε το Μπακα. Μαθαμε όλοι επίσημα απο την Αστυνομία πως αυτός που χτύπησε το Βασσάρα ήταν απο την θύρα 13
Ο ζωγράφος λέει πως τον απείλησε ο Μελισσανίδης ο οποίος είναι τελεσίδικα καταδικασμένος για απόπειρα δωροδοκίας.
Απο την άλλη δεν βλέπω πουθενά να έχει κατδικαστεί ο Μαρινάκης για ξυλοδαρμό διαιτητή για δωροσοκία οπότε δεν βλέπω το λόγο για την παραπάνω πρόταση.
Με βάση τα δεδομένα που υπάρχουν εως αυτή τη στιγμή η πρόταση πρέπει να γίνει
Αυτά τα κάνουν οι άλλοι (Βέβαιο με αποφάσεις Διακστηρίων ον κάμερα κτλ) μπορεί να τα κάνει και ο Μαρινάκης (αμφιβολο που πρέπει να αποδειχτεί σε κάποια αιθουσα δικαστηρίου)

Ολα αυτα τα ξερω ρε Peter. Πχ και ο Τρακης δεν εχει καταδικαστει για τιποτα. Αρα τζαμπα τον βριζουμε. Αν εσυ πιστευεις οτι ο Μαρινακης εχει ενα φωτοστεφανο, δε κανει τιποτα και απλα του πετανε λασπη ειναι δικαιωμα σου.

LFO
21-11-2014, 11:03
Ποιος ειναι το αρχιλαμογιο;

Δελημπαλταδάκης o μάνατζερ!Έχει ένα ξενοδοχείο στο Παλαιοξάρι το οποίο βάρεσε φαλιμέντο. Μιλάμε για φοβερη μονάδα όμως στην ορεινή Δωρίδα.
Σκέφτομαι μήπως έχει να κάνει με αυτό και ενδεχόμενη αγορά από τον πρεζάκια.

Κοιτα , αυτο τον ξενωνα τον εφτιαξε για ενα ακριβως λογο: Να το κανει κεντρο προετιμασιας ομαδων , οπως ειναι το Μοντανα στο Καρπενησι. Ελα μου ομως που 1ον δεν ξερει απο ξενοδοχεια ο απατεωνας, 2ον, Δεν μπορεσε να τα βρει με την ΕΟΚ ωστε να πηγαινουν ολες οι εθνικες εκει, 3ον επεσε και πανω στην κριση και 4ον τι στο διαολο να κανεις στο Παλιοξαρι ρε φιλε? Μοναχος θα γινεις εκει πανω?.

Δεν θα εκπλαγω αν ο βαζελος ελθει το καλοκαιρι εκει για προετιμασια (τσαμπα βεβαια...) ωστε να αναθερμανθει το ξενοδοχειο και να διαφημιστει στις υπολοιπες ομαδες στυλ "αφου παει ο παναθηναικος, καλο θα ειναι"...

Θα χαρισει και καμια προμηθεια παικτη στον Τρακη, θα στησουν και κανα δυο ματσακια, ολα κομπλε.

Φανταζεσαι Κωστα να ελθει ο βαζελος προετιμασια εκει πανω? Στελνεις μια ομαδα επιλεκτων ζωσμενους με εκρηκτικα και μπαινει το Red Port Club στο πανθεον των ηρωων του Θρυλου με αδριαντα στην εισοδο του ΣΕΦ...

peter
21-11-2014, 11:16
Να προσθέσω μόνο ''στο πιθανόν να μην τα κάνει μόνο ο Μαρινακης τα κάνουν και άλλοι''
Εγώ έχω δει Παναθηναικούς να χτυπάνε τον Ευθυμιαδη εχω δει Αεκτζηδες να χτυπανε το Μπακα. Μαθαμε όλοι επίσημα απο την Αστυνομία πως αυτός που χτύπησε το Βασσάρα ήταν απο την θύρα 13
Ο ζωγράφος λέει πως τον απείλησε ο Μελισσανίδης ο οποίος είναι τελεσίδικα καταδικασμένος για απόπειρα δωροδοκίας.
Απο την άλλη δεν βλέπω πουθενά να έχει κατδικαστεί ο Μαρινάκης για ξυλοδαρμό διαιτητή για δωροσοκία οπότε δεν βλέπω το λόγο για την παραπάνω πρόταση.
Με βάση τα δεδομένα που υπάρχουν εως αυτή τη στιγμή η πρόταση πρέπει να γίνει
Αυτά τα κάνουν οι άλλοι (Βέβαιο με αποφάσεις Διακστηρίων ον κάμερα κτλ) μπορεί να τα κάνει και ο Μαρινάκης (αμφιβολο που πρέπει να αποδειχτεί σε κάποια αιθουσα δικαστηρίου)

Ολα αυτα τα ξερω ρε Peter. Πχ και ο Τρακης δεν εχει καταδικαστει για τιποτα. Αρα τζαμπα τον βριζουμε. Αν εσυ πιστευεις οτι ο Μαρινακης εχει ενα φωτοστεφανο, δε κανει τιποτα και απλα του πετανε λασπη ειναι δικαιωμα σου.

Δεν λέμε κάτι που δεν ισχύει Πρεζάκια τον λέμε και Ι ευτυχία αυτός είναι.
Το Ι5 το έχει κορνίζα και όσο για τη Πρέζα κορνίζα είναι στη Μούρη του.
Τωρα για το ''πόυστη'' που λέμε δεν ξέρω τι να πώ

Darkling
21-11-2014, 11:34
http://www.sport24.gr/football/omades/Aek/h_symmaxia_twn_triwn.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.

dora7
21-11-2014, 11:54
8vHmrt05J6s

Tι στο διάολο σκαρώνει ο πρεζάκιας με το αρχιλαμόγιο άραγε;

Σαν κατι γιαγιαδες απο χωρια που τις πετυχαινεις στα Κτελ. Δεν εχουν βαλιτσες αλλα σακουλες και εκει βαζουν τα πραγματα. Παρε εστω κανενα σακ βουαγιαζ ρε γιδι.

βρε Ελενη μου εισαι λιγο υπερβολικη...τα κεφτεδακια, το κρεμμυδι κι οι ελιτσες για να προσφαγισει το παλικαρι δεν μπαινουν σε σακ βουαγιαζ...:p

Jasone
21-11-2014, 13:11
http://www.sport24.gr/football/omades/Aek/h_symmaxia_twn_triwn.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.

Απίθανα πράγματα. Στην φιέστα φέτος θέλω να ξεφύγουμε να το κάνουμε περιφορά Αμπελόκηπους, Φιλαδέλφεια και Τούμπα.

Dimaras7
21-11-2014, 13:17
http://www.sport24.gr/football/omades/Aek/h_symmaxia_twn_triwn.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.

Απίθανα πράγματα. Στην φιέστα φέτος θέλω να ξεφύγουμε να το κάνουμε περιφορά Αμπελόκηπους, Φιλαδέλφεια και Τούμπα.

Αρκεί να ξυπνήσει λίγο ο κόσμος του Ολυμπιακού γιατί στην περσινή φιέστα μετά την απονομή οι μισοί έφυγαν και δεν έκατσαν στο γύρο του θριάμβου να χειροκροτήσουν την ομάδα. Το Καραϊσκάκη πρέπει να είναι γεμάτο και δυναμικό σε κάθε παιχνίδι να ξαναδούνε οι πουθενάδες τι σημαίνει ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

Jasone
21-11-2014, 13:26
Δεν έχω την παραμικρή αμφιβολία. Ο κόσμος του Ολυμπιακού ξέρει καλά τι να κάνει. Οι αγαπητικοί των λόγων του Αλαφούζου είναι το 0.001% του κόσμου μας και σίγουρα δεν πατάνε γήπεδο.

Sixama
21-11-2014, 13:51
Κοιτα , αυτο τον ξενωνα τον εφτιαξε για ενα ακριβως λογο: Να το κανει κεντρο προετοιμασιας ομαδων, οπως ειναι το Μοντανα στο Καρπενησι. Ελα μου ομως που 1ον δεν ξερει απο ξενοδοχεια ο απατεωνας, 2ον, Δεν μπορεσε να τα βρει με την ΕΟΚ ωστε να πηγαινουν ολες οι εθνικες εκει, 3ον επεσε και πανω στην κριση και 4ον τι στο διαολο να κανεις στο Παλιοξαρι ρε φιλε? Μοναχος θα γινεις εκει πανω?.

Οκτώβρης του 2010, έχω ανέβει στην Άνω Χώρα για τη γιορτή καστάνου. Μεσημεράκι πεταγόμαστε στην Ελατού για φαγητό και στο διπλανό μου τραπέζι, έρχεται και κάθεται ο Συρίγος με τη γυναίκα του και ένα άλλο ζευγάρι. Κάνω τα τηλέφωνά μου και μαθαίνω πως είναι φιλοξενούμενος του Δελημπαλταδάκη στο "Δάσος" ο Φίλιππας. Τότε έμαθα για την ύπαρξη του ξενώνα.

Θυμάμαι ότι είχε φιλοξενήσει πρόσφατα ένα σεμινάριο ή μία εκδήλωση των διαιτητών μπάσκετ, κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

damon7
21-11-2014, 14:02
Ο Δελημπαλταδάκης όλο το πρωί σήμερα ήταν αραχτός σε μια γωνία μόνος του στο Faces (Γιώργο εσύ ξέρεις) και είχε πάρει αγκαλία ένα tablet, ενώ μίλαγε συνεχώς στο τηλέφωνο και είχε μαζί και πρίζα να φορτίζει ταυτόχρονα. Έφυγα και τον άφησα εκεί. Θα ετοιμάζει πάλι καμία μαγεία με ισοπαλία σε κανένα ματσάκι...

LFO
21-11-2014, 14:55
Κοιτα , αυτο τον ξενωνα τον εφτιαξε για ενα ακριβως λογο: Να το κανει κεντρο προετοιμασιας ομαδων, οπως ειναι το Μοντανα στο Καρπενησι. Ελα μου ομως που 1ον δεν ξερει απο ξενοδοχεια ο απατεωνας, 2ον, Δεν μπορεσε να τα βρει με την ΕΟΚ ωστε να πηγαινουν ολες οι εθνικες εκει, 3ον επεσε και πανω στην κριση και 4ον τι στο διαολο να κανεις στο Παλιοξαρι ρε φιλε? Μοναχος θα γινεις εκει πανω?.

Οκτώβρης του 2010, έχω ανέβει στην Άνω Χώρα για τη γιορτή καστάνου. Μεσημεράκι πεταγόμαστε στην Ελατού για φαγητό και στο διπλανό μου τραπέζι, έρχεται και κάθεται ο Συρίγος με τη γυναίκα του και ένα άλλο ζευγάρι. Κάνω τα τηλέφωνά μου και μαθαίνω πως είναι φιλοξενούμενος του Δελημπαλταδάκη στο "Δάσος" ο Φίλιππας. Τότε έμαθα για την ύπαρξη του ξενώνα.

Θυμάμαι ότι είχε φιλοξενήσει πρόσφατα ένα σεμινάριο ή μία εκδήλωση των διαιτητών μπάσκετ, κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

Ξερεις ομως και ποιον πρωην μπασκετμπολιστα που εχει φορέσει πρασινες και κιτρινες φανελες και εχει παρει και Ευρωπαικη κουπα, ειχε σαν κουμανταδορο εκει πανω ?

stefanos
21-11-2014, 21:32
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10417814_10205072187835021_300913943404907043_n.jp g?oh=324e3b5e846ec9f9940e97a178aa97be&oe=54D374C9&__gda__=1423216803_05e89707234301da153126a6b7afd2e a

duke
21-11-2014, 23:10
i9mo5KosVHw

Αν το γνωρίζετε ζητώ συγγνώμη, αλλά πρόσφατα το ανακάλυψα. Και έκλαψα.

Eleni7
21-11-2014, 23:15
Γιατι εκλαψες; Δεν ηταν ο Σαμπονις μεγαλος μπασκετμπολιστας του μπασκετ;

duke
21-11-2014, 23:16
Με τον κύριο Μάκη, το σεμνότυφο στυλ αλλά κυρίως με την ενασχόλησή του με το μπάσκετ...

Sixama
22-11-2014, 05:24
Ξερεις ομως και ποιον πρωην μπασκετμπολιστα που εχει φορέσει πρασινες και κιτρινες φανελες και εχει παρει και Ευρωπαικη κουπα, ειχε σαν κουμανταδορο εκει πανω ?

Ξέρω ότι έχει εξ αγχιστείας συγγένεια με το πρόσωπο που λες. Όχι, δεν ήξερα ότι δούλευε κιόλας για λογαριασμό του Δελημπαλταδάκη. Και να πούμε ότι δεν εννοείς ΠΑΟ και ΑΕΚ με τις πράσινες και τις κίτρινες φανέλες.

damon7
22-11-2014, 09:14
Eυκολάκι Γιώργο!Έχει παντρευτεί την αδερφή του Φλώρου νομίζω ο μπουχέσας!Αν δεν κάνω λάθος επειδή τον βλέπω συχνά πρέπει να είναι προπονητής σε πιτσιρικάδες

damon7
22-11-2014, 15:52
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/1171615_zpsca1ae36d.jpg (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/1171615_zpsca1ae36d.jpg.html)

Πόσο ρόμπες...

deninho
22-11-2014, 16:08
κρατάνε και χεράκια;

Eleni7
22-11-2014, 16:11
31bhzxhu44Q

Joshua_Grant
22-11-2014, 16:26
Bιώνετε μία ιστορική ξεφτίλα,αλλά θα σας απαλλάξουμε από τον πόνο,γιατί θα σας πεθάνουμε στο γαμήσι.

Θα φάτε όσο δεν έχετε φάει ποτέ.Έχετε μπλέξει.

panagiotis
22-11-2014, 16:31
Απίθανα πράγματα. Στην φιέστα φέτος θέλω να ξεφύγουμε να το κάνουμε περιφορά Αμπελόκηπους, Φιλαδέλφεια και Τούμπα.

ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ,ΑΥΤΟ, ΑΥΤΟ

HoopFan
22-11-2014, 18:53
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/s960x960/1800139_10152398175366945_9217118987458069992_o.jp g

George
22-11-2014, 19:39
http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1472/1119/original.jpg

Jasone
22-11-2014, 20:16
Ναι αλλα ο μαρινακης ειναι απατεώνας και δίνει δανεικούς.

ANAR 7
23-11-2014, 08:44
Παρακαλαω να κληροθουμε με αεκακι στο κυπελο

Darkling
23-11-2014, 14:59
ο Αλαφουζος ειναι τοσο χαζος (η τοσο τον νοιαζει μονο να την φαει ο Μαρινακης αλλο που οι οπαδοι λαχανοντολμαδες δε σκαμπαζουν μια) που σ ενα παραλληλο φανταστικο συμπαν που ο Ολυμπιακος ηταν εκτος διεκδικησης πρωταθληματος πχ απο τον Γεναρη, ο αλλος θα τον ειχε ξεκωλιασει στο στησιμο προτου προλαβει να πει "Σκαι".

Joshua_Grant
23-11-2014, 15:50
Τα έχουμε ξαναπεί,δεν είναι άνθρωποι,αλλά άρρωστα σκουλήκια,καμία λογική συζήτηση μαζί τους,καμία ανταλλαγή επιχειρημάτων.ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΣΙΑ γιατί ο ψυχισμός τους μόνο σε επιβολή και ταπείνωση ανταποκρίνεται.

Να έρθουν 3 Δεκέμβρη να υποφέρουν.Αγωνιστικά.

D.Rivers
25-11-2014, 15:44
http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141124/axeio_867.jpg
http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141124/axeio_868.jpg

Ποια ήταν η ''απάντηση'' της ΠΑΕ ΠΑΟ; Ας γελάσουμε ελεύθερα.

Τέλος υπογράμμιζαν πως έχει υπάρξει τοποθέτηση των «πράσινων» για το θέμα και υποστήριζαν ότι οι οπαδοί της ομάδας ξέρουν ακριβώς το γιατί πωλούνται έτσι τα εισιτήρια και δεν υπάρχει λόγος να δώσει λογαριασμό ο σύλλογος σε κανέναν τρίτο.

Φυσικά δεν ήταν επίσημη απάντηση, όπως επίσημα και αντρίκεια βγήκε ο Πουλινάκης μπροστά και είπε όσα είπε. Ήταν απάντηση ''μέσω κύκλων''. Και τι λένε αυτοί οι ''κύκλοι''; Ό,τι διαβάζαμε και πέρυσι.
Ξέρετε πολλούς να δίνουν δωρεές χωρίς τη θέληση τους; Τι σόι δωρεά είναι αυτή; Νταβατζηλίκι είναι και μάλιστα μαύρο χρήμα! Δε θα φορολογηθεί καν σαν έσοδο (αμφιβάλλω αν θα το περάσουν και στα βιβλία της ΠΑΕ, αλλά διόλου με ενδιαφέρει, αυτό είναι θέμα του ΣΔΟΕ και της Εφορίας) και αφού διαμαρτυρηθήκαμε μας λέει ότι είναι για την ανακαίνιση του γηπέδου!! Και έστω την ανακαίνιση του γηπέδου να την πληρώσει ο οπαδός του Παναθηναϊκού αν αυτός το επιθυμεί και ο Αλαφούζος που έχει το χρήμα, εμείς οι ουδέτεροι γιατί να την πληρώσουμε και μάλιστα χωρίς να συμφωνούμε;;;

Τα λεφτά αυτά λοιπόν πάνε ''για έργα στη Λεωφόρο''. Πού θα έπρεπε να πηγαίνουν όμως αυτά τα λεφτά;
http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/resize/article_images/20141124/axeio_869-350x297.jpg

Με λίγα λόγια, όταν η ΠΑΕ ΠΑΟ, ''μέσω κύκλων'' και όχι επίσημα, βγαίνει και λέει ότι ''δεν δίνουμε λογαριασμό σε κανέναν τρίτο για το πώς πωλούνται τα εισιτήρια'', εννοούνε πως παίρνουν τα λεφτά των οπαδών του ΠΑΟ, των φιλοξενούμενων οπαδών σε ορισμένα ματς στη Λεωφόρο, τα λεφτά που θα έπρεπε να καταλήγουν στο Κράτος μέσω φόρων, τα λεφτά που θα έπαιρνε η ΕΠΟ και η Superleague και τα κάνουν ό,τι θέλουν. Πιο απλά.

Η ΠΑΕ ΠΑΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ''ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ'' ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΤΗΝ ΕΠΟ, ΤΗ SUPERLEAGUE, ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΑ ΞΟΔΕΥΕΙ ΓΙΑ ΕΡΓΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΛΕΩΦΟΡΟΥ. ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ ΘΡΑΣΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ''ΔΕΝ ΛΟΓΟΔΟΤΟΥΜΕ ΣΕ ΤΡΙΤΟΥΣ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟ''. ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ, ΠΩΣ ΛΟΓΟΔΟΤΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟ;

Φοροφυγάδες, ζήτουλες και λιγούρια μια ζωή οι βάζελοι, αλλά και με περίσσειο θράσος, αφού προσπαθούν να βγουν ''από πάνω'' κάθε φορά, σε όλα τα θέματα. Η ιστορία του Συλλόγου τους συνοπτικά, με μία φράση.

Υ.Γ.1: Αλήθεια, καμιά απόδειξη θα δούμε όλοι οι Έλληνες για αυτά ''τα έργα στη Λεωφόρο''; Εφόσον πληρώνουμε όλοι μας γι'αυτά τα ''έργα'', θέλουμε δεν θέλουμε, πρέπει να δούμε το πού πάνε τα λεφτά κι αν τουλάχιστον καταλήγουν στις γηπεδικές εγκαταστάσεις του βάζελου και όχι στις τσέπες διαφόρων επιτηδείων. Και φυσικά δεν ξεχνάμε ποτέ πως αναφερόμαστε στο δημοτικό γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας. Δεν ανήκει στον Ερασιτέχνη ΠΑΟ το γήπεδο (που χάνει και λεφτά από το όλο νταραβέρι της ''Παναθηναϊκής Συμμαχίας'', δίχως φυσικά να νοιάζονται γι'αυτό οι επαγγελματίες οπαδοί της Μπύρας 13 που τον διοικούν. Έχουν βρει την άκρη με την greenwin αυτοί, δεν έχουν θέμα...). Στο Δήμο Αθηναίων ανήκει. Δηλαδή πληρώνουμε όλοι οι Έλληνες με το ζόρι για έργα που δεν ξέρουμε αν (και σε ποιο βαθμό) γίνονται, σε ένα γήπεδο που κανονικά ανήκει στο Δήμο Αθηναίων, αλλά το εκμεταλλεύεται δίχως να δίνει τίποτε στο Δήμο Αθηναίων (που όπως όλοι οι Δήμοι, επιχορηγείται με χρήματα που προέρχονται από τις τσέπες όλων των Ελλήνων πολιτών) για 90 χρόνια ένα και μόνο Σωματείο και όχι όλοι οι δημότες των Αθηνών (για να μην πούμε όλοι οι Έλληνες). Και ενώ όλα αυτά γίνονται με την ανοχή-έγκριση Πολιτείας-ΕΠΟ-Superleague, οι οπαδοί αυτού του Σωματείου εμφανίζονται και ως ''αδικημένοι από το γαυροσύστημα ΕΠΟ-Superleague και του Ελληνικού Δημοσίου'' από πάνω.

Απατεώνες λαγοί...

Υ.Γ.2: Είπαμε, αυτά τα κόλπα με την ''Παναθηναϊκή Συμμαχία'' τα έχει φέρει στο βάζελο ο μάστορας του είδους, Ιωάννης Αλαφούζος.
http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141124/axeio_870.jpg

rh7
25-11-2014, 16:19
http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141124/axeio_870.jpg

Ετσι γαμει το Β Μονομελες Πλημμελειοδικειο Πειραια

Dimaras7
25-11-2014, 16:25
Τα δικαστήρια του Πειραιά πολύ δυνατά. Πέρσι έριξαν 5 χρόνια στο γατούλη ερήμην. Εδώ να πούμε ότι τα πέντε χρόνια είναι η μέγιστη ποινή για πλημμέλημα.

deninho
25-11-2014, 16:46
έχει λευκό ποινικό μητρώο αφού

peter
25-11-2014, 17:23
Δεν λερώνουν όλες οι καταδίκες το ποινικό σου μητρώο

Darkling
27-11-2014, 20:24
η συγκομιδη των βαθμων της παναθας στον ομιλο του γιουροπα, ειναι ενδεικτικη του μελλοντος αυτης της ομαδας καθως και της δουλειας του Γιαννη Αναστασιου η οποια σε βαθος χρονου θα αποδωσει.

ολα δειχνουν πως τα καλυτερα ειναι μπροστα.

Eleni7
27-11-2014, 20:35
η συγκομιδη των βαθμων της παναθας στον ομιλο του γιουροπα, ειναι ενδεικτικη του μελλοντος αυτης της ομαδας καθως και της δουλειας του Γιαννη Αναστασιου η οποια σε βαθος χρονου θα αποδωσει.

ολα δειχνουν πως τα καλυτερα ειναι μπροστα.

1 βαθμο ο ενας σε αυτον τον ομιλο - εχουμε 1 μονο ρεπορταζ της πλακας για το ποσο καλα επαιξε και προδοθηκε απο την αμυνα. Αδικησε τον εαυτο του.

Μεσα στο κολπο της προκρισης ο Ολυμπιακος (τουλαχιστον με σοβαρες αξιωσεις μπορει να συνεχισει εστω στο Γιουροπα), με κακιστη εμφανιση δε (για να τα λεμε και ολα) - εχουμε 150 αρθρα με "μαυρη νυχτα", "νυχτα ντροπης", "οι συντριβες του Ολυμπιακου στην Ευρωπη", "τι κανει ο Ολυμπιακος στην Ισπανια", "ποιος φταιει" κτλ.

deninho
27-11-2014, 20:38
http://lastgif.com/gifs/10903.gif

συνήθεια θα μείνει στις βαζέλες

Darkling
27-11-2014, 21:20
η συγκομιδη των βαθμων της παναθας στον ομιλο του γιουροπα, ειναι ενδεικτικη του μελλοντος αυτης της ομαδας καθως και της δουλειας του Γιαννη Αναστασιου η οποια σε βαθος χρονου θα αποδωσει.

ολα δειχνουν πως τα καλυτερα ειναι μπροστα.

1 βαθμο ο ενας σε αυτον τον ομιλο - εχουμε 1 μονο ρεπορταζ της πλακας για το ποσο καλα επαιξε και προδοθηκε απο την αμυνα. Αδικησε τον εαυτο του.

Μεσα στο κολπο της προκρισης ο Ολυμπιακος (τουλαχιστον με σοβαρες αξιωσεις μπορει να συνεχισει εστω στο Γιουροπα), με κακιστη εμφανιση δε (για να τα λεμε και ολα) - εχουμε 150 αρθρα με "μαυρη νυχτα", "νυχτα ντροπης", "οι συντριβες του Ολυμπιακου στην Ευρωπη", "τι κανει ο Ολυμπιακος στην Ισπανια", "ποιος φταιει" κτλ.




Το νεο παιχνιδι ειναι η προπαγανδα. Ειναι πια φανερο. Και ξεχαστε αυτα που λεγατε "προπαγανδα" παλια.

Τωρα θα γινει της μουρλης. Ερχεται και η νεα Σπορντεη ακουσαμε. Ολα πανε καλα.

damon7
28-11-2014, 00:10
Το πουτανόσπερμα ο Κόλκας τι έκανε στο fb για Ολυμπιακό;Κάτι μου είπαν για ένα βιντεάκι, για πείτε όσοι είδατε. E ρε μπάσταρδε ξύλο που θες...

rednorth7
28-11-2014, 00:19
Ελεγε "σαν την πουτσα δεν εχει" και αλλα τετοια.Αν σε πειραξε αυτος που ξερουμε ολοι ποσο παπαρας ειναι μπες να δεις παπαθεοδωρου στο τουιτερ.Ενδεικτικα αυτα που ανεβασε το ρεντςεγκενστ.Που να δεις αλλα τουιτς του να γελας με τις ωρες.

gianna7
28-11-2014, 00:33
Πρέπει να μαζεύουν όλα οσα γράφουν τα μυγοχέσματα, να τα μεταφράζουν και να τα κολλήσουν αφίσα στα αποδυτήρια(σε ποδοσφαιρο και μπασκετ). Να δείς για πότε θα βρουν εξτρα κινητρο.

userNOname7
28-11-2014, 00:42
Το πουτανόσπερμα ο Κόλκας τι έκανε στο fb για Ολυμπιακό;Κάτι μου είπαν για ένα βιντεάκι, για πείτε όσοι είδατε. E ρε μπάσταρδε ξύλο που θες...

https://www.facebook.com/video.php?v=10152843850433954&set=vb.805708953&type=2&theater

trust in who we are
28-11-2014, 00:50
Q4iKLWjp-JM

ΣΑ ΚΟΑΛΑ ΓΑΤΖΩΜΕΝΟΙ

Υ.Γ. Στο κρυο οι μαγκες τρωνε παγωτο..... ρε μαλακα αυτη την ατακα την κοψαμε απο την τριτη δημοτικου!

damon7
28-11-2014, 10:19
Για πολλά, πολλά κατακέφαλα ο μοσχαροκέφαλος!

Darkling
28-11-2014, 13:16
Εχω δει τον Κολκα μια φορα μεθυσμενο να περναει εξω απο δρομακι απ το μπαρακι που ημασταν θεσ/νικη.

αυτος δεν μπορει να δειρει παντως ουτε αναπηρο κουναβι.

hellalogh
28-11-2014, 18:39
Γελάω.
Από Τότε; Γιατί τόσα χρόνια ήμουν σίγουρος ότι ήταν ο Μίνος;

Darkling
28-11-2014, 19:25
o Κολκας ηταν ρε, εναμιση μετρο υψος, εναμιση μετρο πλατος.
ησουν και συ μαλλον ενα με το πατωμα, χαοχαοχαοχ.

deninho
29-11-2014, 00:15
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10801931_569913156444166_2245311496133231966_n.jpg ?oh=97aad9fd3560f34b67608d27678d986c&oe=550A8BA9

το πιο σιχαμένο είδος ζωής στον πλανήτη. Χειρότεροι κι από τα φίδια (μπρρρρρρ)

Red Pulse
29-11-2014, 00:15
 

red champion
29-11-2014, 00:17
εμμετος

Dimaras7
29-11-2014, 00:21
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10801931_569913156444166_2245311496133231966_n.jpg ?oh=97aad9fd3560f34b67608d27678d986c&oe=550A8BA9

το πιο σιχαμένο είδος ζωής στον πλανήτη. Χειρότεροι κι από τα φίδια (μπρρρρρρ)

Και ποιος σας είπε ρε σιχάματα ότι θέλουν το σεβασμό σας; Είστε η κατώτερη μορφή ζωής στο σύμπαν.

damianos
29-11-2014, 01:55
ελπίζω μόνο να πέσουν με τον αστέρα στο τοπ16

Virtuosofriend
29-11-2014, 09:18
Και με εμάς για double penetration.

LFO
29-11-2014, 09:27
ελπίζω μόνο να πέσουν με τον αστέρα στο τοπ16

Και τι θα γινει? Τιποτα. Δυο νικες μεσα εξω χαλαρες για τον Παο

kosvli7
29-11-2014, 10:40
Για τον ΠΑΟ οπως ακριβως τα λεγαμε.....Καλος προπονητης,σχετικα καλες επιλογες ξενων και εξελιξη παιχνιδι με το παιχνιδι.Η εισοδος Νελσον μαλιστα θα τον ισχυροποιησει κ αλλο στις θεσεις τον γκαρντ.Το ταβανι του στην Ευρωλιγκα μαλλον ειναι το τοπ8.Τωρα στην Ελλαδα ειναι το αδιαφιλοκινητο φαβορι για τους γνωστους λογους.Εδω το πηρε με το εκτρωμα του Πεδουλακη δεν θα ειναι φαβορι φετος που εχει σαφως καλυτερη ομαδα και εμεις δεν ειμαστε κ τπτ ιδιαιτερο;Αν στην εξισωση βαλεις τη διαιτησια κ διαφαινομενο πλεονεκτημα εδρας ολα γινονται πιο ευκολα γι αυτους.

Darkling
29-11-2014, 12:43
απο περιεργεια, ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειπες καλη κουβεντα για κατι κοκκινο?

rednorth7
29-11-2014, 12:56
Ρε μαλακα ΛΦΟ.Γιατι προκαλεις.Αλλαξε φωτο.ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΤΟΝ ΑΜΕΣΑ.

kosvli7
29-11-2014, 13:03
απο περιεργεια, ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειπες καλη κουβεντα για κατι κοκκινο?

Δεν μ'αρεσει να λεω ψεμματα.....Οταν γινει κατι σωστο θα το πω....Προς το παρον κ στα 2 τμηματα γινονται μονο λαθη.

LFO
29-11-2014, 13:04
Μονο λάθη? Μόνο λάθη??!!

Ουτε να σε υπερασπιστουμε δεν μας αφηνεις ρε....

kosvli7
29-11-2014, 13:59
Μονο λάθη? Μόνο λάθη??!!

Ουτε να σε υπερασπιστουμε δεν μας αφηνεις ρε....

ενταξει οντως ειναι υπερβολικο το ''μονο λαθη'' αλλα ειδικα στο μπασκετ ρε LFO εχουν γινει τα αδυνατα δυνατα για να καταστραφει οτι ωραιοτερο μετα απο 15 χρονια φαγουρας!Για μενα απ'το καλοκαιρι του 2012 και μετα εχουν γινει εγκληματα κατα της ομαδας.
Υ.Γ Δεν θελω υπερασπιση και πλεον δεν ασχολουμαι οπως βλεπεις με ολους αυτους που με λενε βαζελο.Ας νομιζουν οτι θελουν.....

dora7
29-11-2014, 14:00
βαζελοι καπου το χανετε...οι delije δεν θελουν το σεβασμό σας..κατι αλλο θελουν απο σας και βαρδα`μην ερθουν να το παρουν...

μιγάδας
30-11-2014, 00:33
κοσβλι, ένα πράμα μόνο ρε φίλε. μην βρεθείς ατυχώς καμιά μέρα βελιγράδι.

Virtuosofriend
01-12-2014, 00:03
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10624720_1502949949969046_3540670986715702739_n.pn g?oh=51ca8c29524d95505147ba6ed79a07ab&oe=55177096&__gda__=1427000489_95d3131449515849a5e9b99bb8cb11f d

DCS7
01-12-2014, 00:48
αν και δεν πιστευα ότι θα έρθει αυτή η στιγμή αλλα μπραβο στις μπουγάτσες, δείχνουν χαρακτήρα και ότι δεν είναι σαν τα προβατα του τράκη.

*GrimReaper*
01-12-2014, 09:42
MONO ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΜΑΧΟΥΣ

rednorth7
01-12-2014, 11:46
Διαφημιση στον ρεντ εφεμ του παπαρουζου:Ελατε στην Τουρκια, τη χωρα του τσαγιου και της ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ.Αυτα ειναι.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.

Ισως λαθος τοπικ, αλλα αλλοθρησκος ειναι.:D

peter
01-12-2014, 18:51
Ο Αναστόπουλος πάει για αμυντικός του μήνα τρελό παιχνίδι κάνει

Jasone
03-12-2014, 14:31
M32UZmY4d10

HoopFan
03-12-2014, 15:27
γαμει το βιντεακι..
ηθελα να κανω και αλλο σχολιο επ' αυτου αλλα επιφυλασσομαι..

damon7
04-12-2014, 09:54
Xα,χα,χα!!!Βιντεάραααα!!Εύγε Condenado Bellu!!!

rednorth7
04-12-2014, 12:26
Δώσατε ενα πατημα σε πεθαμενους οπαδους και αρδισκους.Σημερα θα τα λουστουμε και μεις οι οπαδοι και συ χοντρε.

Laokoontas
04-12-2014, 12:51
M32UZmY4d10

Γαμω τα tribute αλλα δν καταλαβα ο Μπελοσεβιτς που κολλαει?Ηταν διαιτητης στον τελικο με την Μπαρτσελονα το '96???

Red Pulse
05-12-2014, 21:15
 

deninho
06-12-2014, 03:17
Αυτό σημαίνει αθλητισμός να παίζεις και να μην προκαλείς, να μην πουλάς οπαδισμό όταν παίζεις, όταν αποσύρεσαι. Θα μπορούσε να πει ότι υπήρχαν χρονιές που νικούσαμε άνετα τον Ολυμπιακό και να ειρωνεύεται όπως έπραξαν άλλοι για τον αντίπαλο για να κάνουν χαβαλέ με τον γνωστό παρουσιαστή. Θα μπορούσε άπειρες φορές να σηκώσει χέρια, να το παίξει μάγκας, να βάλει τα χέρια πίσω από το αυτί του, διότι και παιχταράς ήταν και σε ομαδάρα που σήκωνε κούπες έπαιζε. Παρόλα αυτά κράτησε χαμηλούς τόνους εντός και εκτός παρκέ και συνεχίζει να το κάνει.

Αυτά τα μη προκλητικός που λέει, και οι χαμηλοί τόνοι, είναι για το τζαρτζαρή...

deninho
06-12-2014, 15:55
μικρός βασιλάκης κικίλιας. Επειδή δεν τον θυμάμαι, για πείτε μία τι σόι παίκτης ήτο

weekendman
06-12-2014, 16:02
μικρός βασιλάκης κικίλιας. Επειδή δεν τον θυμάμαι, για πείτε μία τι σόι παίκτης ήτο

1 λέξη αρκεί παλαιστής…

deninho
06-12-2014, 16:05
Παλαιστής πως; Ήταν παλικάρι και πάλευε, ή έπαιζε ξύλο; :p

kseplenhs
06-12-2014, 16:06
μικρός βασιλάκης κικίλιας. Επειδή δεν τον θυμάμαι, για πείτε μία τι σόι παίκτης ήτο

Συμπαθής.Άμπαλος,φιλότιμος,σαν να έπαιζε με μέσο μπάσκετ αλλά να το είχε πάρει είδηση ο ίδιος πως δεν έκανε και σκιζόταν παρόλα αυτά.Θυμάμαι τελικό κυπέλλου με βάζελο να τον πετάει μέσα (μάλλον ο ντούντα ήταν στην άεκ τότε) για να σπάσει τα νεύρα στον μποντιρόμπα και στην τελευταία φάση να τον εξαναγκάζει σε βήματα και να πανιγυρίζει λες και έβαλε μπαζερ μπίτερ σε 7ο αγώνα τελικών nba.

Ίσως υπερβάλω.Έτσι φαινόταν στην αεκ τουλάχιστον που τότε έπαιζε σε επίπεδα πρωταθλητισμού.Στον πανιώνιο έδειχνε πιο υποφερτός απο μπασκετικής άποψης.

DCS7
06-12-2014, 16:08
θεωρούταν απο τα μεγάλα ταλέντα προς το τέλος της εποχής του Γκάλη (ακαδημιες πανιωνίου Μιλκο καπ και τέτοια). Τπτ το ιδαιτερο κατ εμέ μετρος προς το κακός σε όλα απλά ήταν ενα ψηλό για τα δεδομένα της εποχής γκάρντ. Δοκιμασε ο σοφός μαζί του στην ΑΕΚ, προσπάθησε να τον κάνει αμυντικό όπλο αλλα τπτ το σπουδαίο και εκεί. Η καριέρα του πήρε κατήφορο και εγκατέλειψε νωρίς. Ομως εκμετατευτηκε τον νόμο που ισχυε τότε ότι αν πέρναγες 4αδα σε ευρωπαική η παγκόσμια διοργάνωση στις μικρές εθνικές, είχες ελευθερη εισαγωγη σε όποια σχολή ήθελες. Διάλεξε ιατρική, την έβγαλε (αν την εβγαλε) μεγάλος και στην συνέχεια στην ΝΔουλα για καμια θεσούλα μιας και με την ιατρική πρέπει να είχε λιγότερο ταλέντο απο ότι στο μπάσκετ.

weekendman
06-12-2014, 16:09
Παλαιστής πως; Ήταν παλικάρι και πάλευε, ή έπαιζε ξύλο; :p

Θα ήταν πάντως πιο σωστό επάγγελμα από το μπάσκετ μεταξύ σοβαρού και αστείου, γιατί πραγματικά πονούσαν τα μάτια μας με τον συγκεκριμένο, και τον έσωζε μόνο η μαχητικότητα!

Black Vaitsis
06-12-2014, 21:52
Το καλύτερό του ήταν το τουρλοκώλιασμα όταν σούταρε τρίποντο και η μπάλα να φτάνει στεφάνη με το ζόρι

Darkling
07-12-2014, 18:19
Σε οριακό σημείο έχει φτάσει το ανδρικό τμήμα βόλεϊ της ΑΕΚ, καθώς οι εξελίξεις είναι αλυσιδωτές και δεν φαίνεται ελπίδα στον ορίζοντα.

Το πρωί της Κυριακής η ομάδα θα αναχωρούσε για Θεσσαλονίκη για το προγραμματισμένο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ. Οι παίκτες συγκεντρώθηκαν κανονικά, όμως ενημέρωσαν πως δεν πρόκειται να ταξιδέψουν αφού τους οφείλονται μισθοί από την αρχή της σεζόν.
Εκπρόσωποι της διοίκησης πρότειναν στους παίκτες να ανέβουν στη συμπρωτεύουσα, με τη δέσμευση πως το πρωί της Δευτέρας θα έμπαινε στους λογαριασμούς τους ένας μισθός.

Εκείνοι δεν το δέχτηκαν και αντιπρότειναν να κατατεθούν τα χρήματα και στη συνέχεια να ταξιδέψουν αυθημερόν με λεωφορείο προκειμένου να αγωνιστούν…





που σαι ρε τιγρη.
εχω μια ιδεα.
να πεσει το τμημα στην Γ εθνικη και να βαλετε μετα 500 ευρω που χρειαζεται για να το τρεξετε ολη τη σαιζον.
πως σκατα μου ρθε αυτη η ιδεα, οτι να ναι σκεφτομαι ωρες ωρες.

kosvli7
07-12-2014, 20:17
1-1 ο βαζελος ημιχρονο αντι για 4-1!!

Chrisk7
07-12-2014, 20:47
ποσα τετ α τετ θα χασει ο αστερας δηλαδη?

kosvli7
07-12-2014, 20:48
αν κερδισει αποψε ο βαζελος 1ο φαβορι για το πρωταθλημα για μενα.

Darkling
07-12-2014, 21:03
αν κερδισει αποψε ο βαζελος 1ο φαβορι για το πρωταθλημα για μενα.

με την εξαιρεση του Μπεργκ, χειροτερο ροστερ κι απο παοκ.
καλα για προπονητη δε το συζηταμε.

kosvli7
07-12-2014, 21:07
αν κερδισει αποψε ο βαζελος 1ο φαβορι για το πρωταθλημα για μενα.

με την εξαιρεση του Μπεργκ, χειροτερο ροστερ κι απο παοκ.
καλα για προπονητη δε το συζηταμε.

Διαφωνω σε ολα

Darkling
07-12-2014, 21:10
ε αμα σ αρεσει κι ο αναστασιου εισαι οντως υποπτος, λολ

JoeThrylos
07-12-2014, 21:12
Γιατι ρε μαγκες κακη ομαδα εχει φτιαξει ο Αναστασιου με τις μετριατζες που εχει μαζεψει?

Chrisk7
07-12-2014, 21:27
σημερα παντως γλιτωσαν 3αρα το λιγοτερο

Και μια και λετε για τον αναστασιου

Ο Γιάννης Αναστασίου χαρακτήρισε δίκαιο το αποτέλεσμα της αναμέτρησης του "Θ. Κολοκοτρώνης" με τον Αστέρα Τρίπολης

αλλο ματς ειδε αυτος

rednorth7
07-12-2014, 22:17
Kαλησπερα.

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10461627_10205782549028842_219499701322046286_n.jp g?oh=6de81dc6e937ddc5da3d1323beddd690&oe=550D2354

JoeThrylos
07-12-2014, 22:28
Σωραιος, εψαχνα τα highlights για να βαλω αυτες τις φασεις...αλλα τα πες ολα με μια εικονα

rednorth7
07-12-2014, 22:50
Οχι τιποτα αλλο, απλα να μαθουν επιτελους και τι ειναι το οφσαιντ, ολοι αυτοι οι επιστημονες των κοινωνικων δικτυων, που μας ειχαν κανει τα @@ τουμπανα με την συγκεκριμενη ατακα και φωτογραφια απο το αντιστοιχο ματς της Τριπολης.

krataios75
07-12-2014, 22:56
τους γραφεις μια χαρα στα @@ σου και συνεχιζεις. Και που τους δινεις σημασια πολυ τους ειναι,οχι να τους παρεις και σοβαρα και ν'αρχισεις κουβεντα μαζι τους. Εχουν τελειωσει τα σανα και τρωνε και τα λουλουδια απο τις γλαστρες

Darkling
08-12-2014, 02:01
σημερα παντως γλιτωσαν 3αρα το λιγοτερο

Και μια και λετε για τον αναστασιου

Ο Γιάννης Αναστασίου χαρακτήρισε δίκαιο το αποτέλεσμα της αναμέτρησης του "Θ. Κολοκοτρώνης" με τον Αστέρα Τρίπολης

αλλο ματς ειδε αυτος

γιατι, ποτε εχει δει το ματς που εγινε?

duda-agelopouloi-v-span
08-12-2014, 02:27
Μολις καταλαβαν οι κομπλεξικοι τι πανε να καταφερουν εγιναν καφε τα σορτσακια και εφαγαν τεσσαρα απο τη ξανθη.τους πνιγει ο πυθωνας της πραγματικοτητας

D.Rivers
08-12-2014, 18:09
Όχι ρε, μην ασχολείστε καθόλου... Μόνο με το Μαρινάκη ασχοληθείτε και κατηγορείστε τον για τρομοκρατική οργάνωση!
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/141208/gianni-zampetaki-min-masas

air josh
08-12-2014, 18:16
Οι μεν δινουν στη φορα ονοματα αδιαφορωντας για τς συνεπειες,οι δε θα εχουν προβλημα με τους ελεγχους της ουεφα και οι αρδακες προσπαθουν να πεισουν τους φιλαθλους μας οτι για ολα τα δεινα φταει ο μαρινακης!

D.Rivers
08-12-2014, 18:27
Και το ανέκδοτο της ημέρας, επειδή δεν κρατιέμαι...

Υπογράφει επέκταση συμβολαίου παίκτης της αλογοτροφής στο ποδόσφαιρο και δηλώνει:
«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα συνεχίσω να είμαι μέλος του Παναθηναϊκού και για τα επόμενα χρόνια. Πιστεύω πολύ στην δουλειά που γίνεται στην ομάδα και το πλάνο που υπάρχει!
Αυτό που υπόσχομαι, αν και δεν μου αρέσουν τα πολλά λόγια, είναι να δουλέψω σκληρά, για να δικαιώσω την εμπιστοσύνη της διοίκησης και να μπορέσουμε όλοι μαζί να πανηγυρίσουμε κι άλλους τίτλους στο μέλλον»


Τι κι άλλους τίτλους βρε φουκαρά; Πότε ήταν ο πιο πρόσφατος και θέλεις κι άλλον; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :D :D :D

LFO
08-12-2014, 18:35
Το κυπελο περυσι

D.Rivers
08-12-2014, 18:43
Σιγά τον τίτλο το μεγάλο ρε συ! Αυτός κάνει λες και πήρες πρωτάθλημα...

LFO
09-12-2014, 10:12
Τρακης για Προεδρος της Δημοκρατιας. Ηταν Προεδρος και την ξερει την δουλεια. Φερτετον να δει η χώρα «ασπρη» μερα

peter
10-12-2014, 16:03
Τελικά ή κάθε βρωμιά θέλει τον Παναθηναικακια της

Master of disaster
11-12-2014, 21:55
Tεράστιο Χ πήρε ο βάζελος σήμερα .. άντεξε στο τέλος στο αναλέητο σφυροκόπημα της Εστορίλ και η Ελλάδα πήρε βαθμολογική ανάσα.

Darkling
12-12-2014, 02:19
την ασυλια που εχει ο Αναστασιου, λες και εχει παρει τσαμπιονς λιγκ, δεν την ειχε ουτε ο Ντουσκοελληνας στα καλα του.

peter
12-12-2014, 09:12
την ασυλια που εχει ο Αναστασιου, λες και εχει παρει τσαμπιονς λιγκ, δεν την ειχε ουτε ο Ντουσκοελληνας στα καλα του.
Όταν το 80% των θέσεων εργασίας για ΑΡΔ ανήκουν στον Αλαφούζο λογικό είναι.
Για κάτσε να ζητήσει καμια μεταγραφή τίποτα χρωστουμενα και θα δεις πως θα γίνει μυρωδιάς χαραμοφαης σε dt

Darkling
12-12-2014, 10:28
Σιγα μη ζητησει μεταγραφη, τι ειναι χαζος?
τιποτα δεν κανει, νεα ελπιδα ελληνικης προπονητικης τον ανεβοκατεβαζουν, Μιτσελ πριονοκορδελα, αυτος με 2 βαθμους ανετος, ολα καλα πανε, το λενε και οι αντικειμενικοι, λιγη ατυχια εχει μονο.

trust in who we are
12-12-2014, 11:44
Και τα ball boys! Μην ξεχνάμε τα ball boys!

LFO
12-12-2014, 11:48
Σιγα μη ζητησει μεταγραφη, τι ειναι χαζος?
τιποτα δεν κανει, νεα ελπιδα ελληνικης προπονητικης τον ανεβοκατεβαζουν, Μιτσελ πριονοκορδελα, αυτος με 2 βαθμους ανετος, ολα καλα πανε, το λενε και οι αντικειμενικοι, λιγη ατυχια εχει μονο.

Tυφλα να εχει ο Μπαρτζωκας δηλαδη σε στηριξη....:p

peter
12-12-2014, 11:56
Σιγα μη ζητησει μεταγραφη, τι ειναι χαζος?
τιποτα δεν κανει, νεα ελπιδα ελληνικης προπονητικης τον ανεβοκατεβαζουν, Μιτσελ πριονοκορδελα, αυτος με 2 βαθμους ανετος, ολα καλα πανε, το λενε και οι αντικειμενικοι, λιγη ατυχια εχει μονο.

Το μονο του πρόβλημα είναι πως επειδή ο ΠΑΟ του Αλαφούζου είναι ενα κλασικό FiFo συστημα στην επόμενη φορά που θα χρειαστεί να πέσουν κεφάλια το δικό του έχει σειρά άσχετα αν ή προπαγάνδα τον έχει στο ενδιάμεσο παρομοιάσει με το Μουρινιο. Αλλωστε οι κωλοτουμπες είναι στο job description .
Πχ περιπτωση Νταμπιζα

Black Vaitsis
12-12-2014, 14:07
Την περίπτωση Νταμπίζα είχα κι εγώ στο μυαλό μου. Έναν έναν θα τους τρώει ο Φαπαφούζος προκειμένου αυτός να μένει στο απυρόβλητο

VasilisL7
12-12-2014, 20:20
Η υπόθεση λουλουδιών

Σαν σήμερα, το 1975 ο ιδρυτής του Ολυμπιακού, Γ. Ανδριανόπουλος ψηφίζει υπέρ της απαλλαγής του Παναθηναϊκού για την υπόθεση δωροδοκίας σε ποδοσφαιριστή του Ηρακλή. Την υπόθεση των λουλουδιών...

Η ημερομηνία (σαν σήμερα) πριν από 39 χρόνια, ήταν σημαδιακή όχι μόνο για τον Παναθηναϊκό αλλά και για όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο, καθώς έδειχνε μια άλλη πλευρά του που έχουμε ξεχάσει, αυτή του ρομαντισμού που το έκανε και πιο ωραίο, πιο ελκυστικό στα μάτια των φιλάθλων.

Διότι δεν είναι και λίγο ένας άλλοτε πρόεδρος του Ολυμπιακού και άνθρωπος των Ερυθρολεύκων, ο Γιώργος Ανδριανόπουλος, με την δική του ψήφο να παραμένει στην Α’ εθνική ο «αιώνιος» αντίπαλος Παναθηναϊκός !

http://i58.tinypic.com/2yyp3ko.jpg

Έμεινε στην ιστορία ως η «υπόθεση των λουλουδιών» όπου ένας παίκτης του Ηρακλή ο Γιώργος Ροκίδης είχε καταγγείλει τον Παναθηναϊκό και τον παράγοντα της ομάδας των «πρασίνων» Αντώνη Μαντζαβελάκη ότι τον πλησίασε με σκοπό να τον χρησιμοποιήσει ως μεσάζοντας για να δωροδοκήσει τους παίκτες του «Γηραιού» Ζαχαρία Χαλιαμπάλια και Τάκη Νικολούδη προκειμένου να έχουν μειωμένη απόδοση στον νοκ άουτ ημιτελικό του κυπέλλου Ελλάδος στην Τούμπα μεταξύ των δύο ομάδων (29.5.1975) όπου έληξε τελικά με νίκη του Τριφυλλιού με 2-1.

Ο Παναθηναϊκός κρίθηκε ένοχος στα ποινικά δικαστήρια (όπου μάλιστα τη στιγμή της απολογίας του Αντώνη Μαντζαβελάκη ο αστικός μύθος λέει ότι κάποιοι από το ακροατήριο πέταξαν ανθοδέσμες μπροστά του), ωστόσο στις 12/12/1975 θα αθωωθεί από την τριμελής επιτροπή της ΕΠΟ χάρη στην ψήφο του Γιώργου Ανδριανόπουλου, γλιτώνοντας τον υποβιβασμό στην Β' Εθνική.

«Δεν επείσθην περί της ενοχής του σωματείου», δήλωσε χαρακτηριστικά ο Ανδριανόπουλος (φωτο) που αργότερα είχε αποκαλύψει στα αδέλφια του ότι δεν μπορούσε να καταδικάσει ένα τόσο ιστορικό σωματείο.

Να σημειωθεί ότι αυτή η υπόθεση ονομάστηκε έτσι για την ανθοδέσμη με τα λουλούδια που θα δινόταν στους παίκτες του Ηρακλή στη σέντρα του γηπέδου και αν την αποδέχονταν θα σήμαινε αυτομάτως πως οι προαναφερθέντες παίκτες συμμετέχουν στη συναλλαγή.

Επίσης η εκδοχή της εποχής έλεγε ότι η ανθοδέσμη θα πήγαινε στο ξενοδοχείο του Ηρακλή και θα περιείχε μέσα τα χρήματα.

Κατά κάποιους άλλους η ονομασία «Υπόθεση των λουλουδιών» προήλθε από το γεγονός ότι στις τηλεφωνικές συνομιλίες τα χρήματα αναφέροντας ως…λουλούδια.

http://i62.tinypic.com/10ydjzq.jpg

Η υπόθεση στιγμάτισε την καριέρα των παικτών και ιδιαίτερα του Τάκη του Νικολούδη (αρχηγός του Ηρακλή και πρώτος σκόρερ τότε της διοργάνωσης με 4 γκολ), όπως εξιστόρησε και ο ίδιος στο αθλητικό ντοκιμαντέρ του ΣΚΑΙ λέγοντας ότι χρειάστηκε να δείξει μεγάλο σθένος για να το ξεπεράσει, ενώ τόνισε ότι ουδέποτε πήρε χρήματα αλλά ούτε και λουλούδια.

Τον μπελά του είχε πάει να βρει και ο τερματοφύλακας του Ηρακλή Γρηγόρης Φανάρας διότι είχε δεχτεί ένα χαζό γκολ και πολλοί θεώρησαν ότι ήταν αυτός ο παίκτης στον οποίο είχε προταθεί να έχει μειωμένη απόδοση.

Ένα χρόνο αργότερα στη Νέα Φιλαδέλφεια, έζησε τον απόλυτο θρίαμβο αποκρούοντας δύο πέναλτι (του Σιώκου και του Συνετόπουλου) στη διαδικασία των πέναλτι βοηθώντας τον Ηρακλή να κατακτήσει το κύπελλο με αντίπαλο τον Ολυμπιακό σε εκείνον τον αξέχαστο τελικό, ίσως τον καλύτερο όλων των εποχών (2-2 κανονική διάρκεια, 4-4 παράταση, 6-5 στα πέναλτι ο Ηρακλής) με το σώου του Βασίλη Χατζηπαναγή.

«Τα λουλούδια ήταν πλαστικά»

Αυτός είναι ο τίτλος των «ΝΕΩΝ» την επομένη της απόφασης της Διοικητικής Ανακριτικής Επιτροπής (ΔΑΕ) της ΕΠΟ, στις 13 Δεκεμβρίου του 1975.

Με την ψήφο του προέδρου του Α.Σ.Α. Γιώργου Ανδριανόπουλου να έχει βαρύνουσα σημασία ο Παναθηναϊκός με ψήφους 3-2 απαλλάχθηκε από τις κατηγορίες περί δωροδοκίας για τον ημιτελικό του κυπέλλου με τον Ηρακλή στη Θεσσαλονίκη (29.5.1975).

Εκτός του Ερυθρόλευκου παράγοντα, υπέρ της αθώωσης του τριφυλλιού ψήφισαν και οι κ.κ. Γ.Βασιλόπουλος (πρόεδρος της ΔΑΕ) και Γ.Γεραρής (συν.εφέτης)

Αντίθετα ένοχο είχαν κρίνει τον Παναθηναϊκό οι κ.κ. Κ.Παρασκευόπουλος και Μ.Γεωργόπουλος (εισηγητής).

Μέτρησε το συναίσθημα για τον Γιώργο Ανδριανόπουλο, ο οποίος αρκετά χρόνια αργότερα όταν τον ρώτησε ένας από τους αδελφούς του ο Λεωνίδας, πως ψήφισε υπέρ του Παναθηναϊκού του απάντησε:

«Δεν πήγαινε η καρδιά μου να πέσει ένα τόσο ιστορικό σωματείο. Άλλωστε με ποιόν θα παίζαμε αν γινόταν κάτι τέτοιο, με τον Εθνικό μόνο να κόβουμε 50 εισιτήρια ;».

Τα στοιχεία που επικαλέστηκαν οι τρεις άνδρες που αθώωσαν τον Παναθηναϊκό ήταν τα εξής:

1) Το γεγονός ότι ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής Χαλιαμπάλιας που παρουσιαζόταν ως ένας από τους εμπλεκόμενους στην υπόθεση, στην ένορκη κατάθεσή του χαρακτήρισε την υπόθεση ως αστεία.

2) Το γεγονός ότι ενώ ζητήθηκαν, ο Ηρακλής δεν προσκόμισε τις μαγνητοταινίες που είχε επικαλεστεί ότι έχει στη διάθεσή του ως ηχητικά ντοκουμέντα για τη δωροδοκία.

3) Το γεγονός ότι είχε καταγγελθεί για ανάμιξη στην απόπειρα δωροδοκίας ο τότε γενικός γραμματέας του Παναθηναϊκού Παύλος Γιαννακόπουλος, ο οποίο όμως όπως αποδεικνυόταν από το διαβατήριό του το ίδιο χρονικό διάστημα βρισκόταν στην Ιαπωνία για επαγγελματικό ταξίδι

4) Το γεγονός ότι ο ίδιος ο προπονητής του Ηρακλή Λες Σάνον (αντίθετα με την καταγγελία της διοικήσεων του συλλόγου) κατέθεσε ενόρκως ότι η απόδοση των παικτών του ήταν καλή ενώ ο Χαλιαμπάλιας ήταν εξαιρετικός και πως η ήττα οφειλόταν σε μια άτυχη ενέργεια του τερματοφύλακα Φανάρα που δέχτηκε ένα «φθηνό» γκολ αλλά και στο γεγονός ότι οι παίκτες του Ηρακλή ήταν άπειροι.

Τέλος αναφέρθηκε ότι η κατάθεση του Γ.Ροκίδη, του πρώην παίκτη του Παναθηναϊκού και τότε του Ηρακλή (ο οποίος λόγω ασθένειας δεν είχε παρουσιαστεί ενώπιων της επιτροπής) ελήφθη μετά τον αγώνα και η ανάμιξη του ονόματος του παράγοντα του Παναθηναϊκού κ.Μαντζαβελάκη (φωτο) έγινε κατόπιν πιέσεων, απειλών ακόμα και υποσχέσεων.

Ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού Απόστολος Νικολαϊδης, εμφανώς ικανοποιημένος είχε δηλώσει τότε:

«Δεν έχω διαβάσει τη δικογραφία, αλλά το μόνο που μου δημιουργεί κάποια απορία είναι γιατί η καταγγελία έγινε μετά και όχι πριν τον αγώνα. Μου φαίνεται ότι οι δωροδοκίες πάνε να γίνουν επάγγελμα. Οι μαγνητοταινίες ελήφθησαν μετά τον αγώνα και αυτό είναι κάτι που λέει πολλά».

Αργότερα αθωώθηκαν και δικαστικά οι παράγοντες του Παναθηναϊκού και η υπόθεση μπήκε στο αρχείο.

ΜΠΟΧΑ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ Η Θ13

ΔΟΥΡΟΣ, ΔΕΔΕΣ, ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΣΑΡΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΙ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΠΑ ΣΤΟ ΚΕΡΜΑ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ
ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝΕ ΜΕ ΤΑΝΚΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΥΣΤΙΑ.

ΡΟΤΣΑ, ΠΙΣΤΟΛΙΑ, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ
ΛΕΦΤΑ ΜΕΣ'ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ

ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΗΤΗ

Darkling
13-12-2014, 01:21
κοβω σωματικο μελος μου, οτι αν ο Ανδριανοπουλος ηξερε τοτε τι θα ακολουθησει και ποσο λασπη θα φαει ο Ολυμπιακος απο αυτο το σωματειο θα το ειχε ριξει και με τα δυο ποδια.

τι να κανεις.

balrog7
13-12-2014, 10:18
Ρε παιδες ξερετε αν εγινε κανα σκηνικο χθες με βαζελους πουθενα γτ χτες στον συνδεσμο στο μολ στον αγιο δημητριο ηταν μαζεμενοι 200 μου...πανα με κρανη ροπαλα...

Dimaras7
13-12-2014, 10:28
κοβω σωματικο μελος μου, οτι αν ο Ανδριανοπουλος ηξερε τοτε τι θα ακολουθησει και ποσο λασπη θα φαει ο Ολυμπιακος απο αυτο το σωματειο θα το ειχε ριξει και με τα δυο ποδια.

τι να κανεις.

Δε νομίζω. Και τότε όσο και τώρα βρωμιάρηδες ήταν. Αλλά ο Ανδριανόπουλος δε λειτούργησε ούτε ως παράγοντας του Ολυμπιακού ούτε ως άνθρωπος του ποδοσφαίρου. Λειτούργησε ως πολιτικάντης και προσωπικός φίλος των παραγόντων του Παναθηναϊκού. Γενικά, εξ όσων έχω καταλάβει, ο Ανδριανόπουλος ανήκει σε εκείνη την κατηγορία μελών της Ολυμπιακής οικογένειας που βάζουν εαυτούς πάνω από τον Ολυμπιακό. Δείτε ενδεικτικά το ρόλο του στην αποχώρηση του Γουλανδρή.

deninho
13-12-2014, 22:30
Στο ΑΓΟ Ρεθύμνου - Κολοσσός Ρόδου, έσκασε ένας παίκτης της Ρόδου μπουνιά στη μασκότ των γηπεδούχων.

D3ef5H7XJ-8

Φυσικά οι ρεφεραίοι δεν πήραν χαμπάρι.

air josh
14-12-2014, 01:35
Ο γελοιος ο σκουρτοπουλος,ο καραγκιοζης να βγει να μας πει αν του αρεσε η διαιτησια,οπως μιλαγε με εμας για διαφορετικα κριτηρια.Επισης εσεις οι τραγικοι στο e basket που γραφεται σχολιο για τις βολες οταν η βαζελα τις επαιρνε τοσα χρονια στο οακα τσιμουδια!

rednorth7
14-12-2014, 18:08
Mη δειτε οφσαιντ που κοπηκε στην Τουμπα για την Κερκυρα.Θα γελατε μεχρι αυριο.

panagiotis
14-12-2014, 18:15
Mη δειτε οφσαιντ που κοπηκε στην Τουμπα για την Κερκυρα.Θα γελατε μεχρι αυριο.

Σταματα ρε κακοηθη ανθρωπε!Ανθρωπινο λάθος ήταν μόνο ο γαύρος τα παίρνει εσκεμμένα

Black Vaitsis
14-12-2014, 18:30
Μιλάμε κάθε αντεπίθεση της Κερκυρας είναι μισο γκολ. Η ομαδάρα του Άγγελου στα καλύτερα της.

Darkling
14-12-2014, 19:13
στο ραδιο το ακουγα, κερκυρα ασυλληπτη διπλη ευκαιρια να το κανει 2-2 στο 93'

rednorth7
14-12-2014, 19:19
Γραφει στο τουιτερ ο Νινης αυτο:@sot_ninis A few days left till my first game! #Ninis #official #paofc paofcgr http://instagram.com/p/wl31a0kyLf/

Τον ρωταω γιατι το εγραψε στα αγγλικα και με μπαναρε. :confused::D

deninho
18-12-2014, 18:54
Που ΠΑΣ ρε ΠΑΟΚ; :p Πρωταθλητής χειμώνα τάχα μου δήθεν και καλά ναούμ

D.Rivers
18-12-2014, 19:09
Κλαίω με το σύνθημα "να τοι, να τοι οι πρωταθλητές"...

deninho
18-12-2014, 19:11
γελάει το σύμπαν και οι σκουληκότρυπές του, με την αποβολή του παίκτου του ΠΑΣ Γιάννενα. 2 κίτρινες για τον ίδιο πανηγυρισμό. Πάλι καλά που δεν παίζουν μαζί μας την επόμενη αγωνιστική οι Ηπειρώτες.

Darkling
18-12-2014, 19:15
με το που ανακυρηχτηκε νεος καισαρας η αρμαδα του χομπιτ και της παναγιτσας μας και με το που αρχισαν δηλωσεις οι ατιτλοι "μας ταιριαζει ο πρωταθλητισμος" (ολ αυτα μετα το 1-2) επτα γκολ σε 2 εκτος εδρας ματς.

κοιτα δω κατι πρωταθλητες.

κατσε να δουμε και τα 11 φαξ των ανακοινωσεων του αλλου τωρα.

JoeThrylos
18-12-2014, 19:20
Δεν γινεται να το χασουμε απο αυτους τους ανυπαρκτους. Ηταν βεβαιο οτι θα την πατησουν εκτος εδρας αρκετες φορες οταν θα πρεπει να παρουν νικη. Παναθηναικος ξεκαθαρα καλυτερος αντιπαλος με Μπεργκ. Λογικα θα τον περασει κι αυτον ενα χερακι η Ξανθη σημερα βεβαια

krataios75
18-12-2014, 19:29
εμεις να κοιταξουμε τα χαλια μας και ας αφησουμε τους αλλους στην ανυπαρξια τους. Εμεις με τις μαλακιες μας τους καναμε μαγκες ,κανενας αλλος. Αλλες φορες θα ηταν 10 βαθμους πισω και θα γουσταραν κιολας

deninho
18-12-2014, 19:36
Να και οι άλλοι επίδοξοι πρωταθλητές.

Darkling
18-12-2014, 19:45
αυτη την αμυνα αμα δεν την κανουν μπουρδελο σημερα ο Σολτανι κι ο Κλειτον, σε λιγη ωρα που θα ανοιχτει και λιγο ακομα, να μη με λενε Νταρκλινγκ.

Darkling
18-12-2014, 19:45
ε, λολ.

Chrisk7
18-12-2014, 19:48
θα γυρισει μη φοβασαι

Darkling
18-12-2014, 19:49
χαχαχα

εγω παντως το παιξα γκολ-γκολ απο πριν, πληρωθηκα ηδη. χαχαχ.

red champion
18-12-2014, 20:00
χαχαχαχαχα ελα ρε παοκαρα..πρωταθλημα θελατε..χαχαχαχα..

κατα τα λοιπα οπως ειπε κ ενα παιδι πιο πριν ειναι πολυ χαμηλο το επιπεδο για να ασχολουμαστε μαζι τους..συνεχιζουμε να χρειαζομαστε μεταγραφες κ βελτιωση..ας κοιταξουμε τη δουλεια μας κ θα το παρουμε κ με σχετικη διαφορα..

Jasone
18-12-2014, 20:11
ΤΟ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ. Απολαύστε το. ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ γράψτε ρε για το παρηκμασμένο ελληνικό πρωτάθλημα που φτάνουμε 15 δεκεμβρίου και οι πρώτες 6 ομάδες αλληλογαμιούνται μεταξύ τους και ο 1ος απέχει 1 απο τον 2ο και 4 απο τον 3ο με -1 ματς.

Hoichi
18-12-2014, 20:23
ΤΟ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ. Απολαύστε το. ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ γράψτε ρε για το παρηκμασμένο ελληνικό πρωτάθλημα που φτάνουμε 15 δεκεμβρίου και οι πρώτες 6 ομάδες αλληλογαμιούνται μεταξύ τους και ο 1ος απέχει 1 απο τον 2ο και 4 απο τον 3ο με -1 ματς.


Περιμενουν να περασουμε εμεις μπροστα και τοτε θα αρχισουν παλι το τροπαρι για το παρηκμασμενο πρωταθλημα

plextis
18-12-2014, 20:35
Καλα αν περάσουμε μπροστά δεν θα έχει πλεον ενδιαφέρον, θα ειναι το πρωταθλημα της παρακμής, της παράγκας, των στημένων κλπ

Ρε νούμερα που θελετε πρωταθλητισμό επειδή περυσι κάνατε καλο 2ο γύρο στο -20, για δείτε λίγο πως είναι να παίζεις με το άγχος οτι στην πρώτη γκέλα σε φτάσανε οι αντίπαλοι.

DirtySniper
18-12-2014, 20:53
ωραιο το ντορτι στο βαζελο

dora7
18-12-2014, 20:54
σε αλλα νεα 4-2 η Ξανθη με το βαζελινο...νομιζω να κανουν φερ πλει στο 7-2 και να σταματησουν να βαζουν...:p

Jasone
18-12-2014, 21:10
Ο Καπετανος θέλει 40 μητρογλου για καλημέρα. Ευκολα. Μαρινακη γκαμησου.

kopitis
18-12-2014, 21:27
γαμώ τα κωλοδοκάρια....

Darkling
18-12-2014, 21:53
Αλαφουζε, ξερεις εσυ.
βρες ενα ραδιο αυριο πρωι στη Γροιλανδια και κανε δηλωσεις. Με ονοματα.


σε αλλα νεα

αυτη την αμυνα αμα δεν την κανουν μπουρδελο σημερα ο Σολτανι κι ο Κλειτον, σε λιγη ωρα που θα ανοιχτει και λιγο ακομα, να μη με λενε Νταρκλινγκ.


Darkling προεβλεψε απ το 5ο λεπτο, εδω τα διαβασατε πρωτοι.

gianna7
18-12-2014, 22:11
Ευτυχως που υπαρχουν κι'αυτοι και γελάει το χειλάκι μας. Καπετάνος εγινε πολυτεκνος σήμερα. :D:D:D

Darkling
18-12-2014, 22:17
εγω παντως το ειχα γραψει προσφατα και το ξαναγραφω. την ασυλια που εχει ο αναστασιου εχω πολλα χρονια να την δω.
τον Μιτσελ δουλευουν 24ωρα οι πριονοκορδελες.

Καλα για τον αλλο δε το συζητω, δεν εχει χωσει ευρω, η ομαδα του ειναι επι δυο χρονια επιπεδου Ατρομητου με το ζορι (χαφ σαν τον Ουμπιντες παντως δεν εχει, για να μη μιλησουμε για τιποτα χαφ του Αστερα και βαλουνε τα κλαμματα) και δεν τρεχει τιποτα ειναι ο μοναχικος καπετανιος που οδηγει στα σιγουρα το καραβι στη θυελλα.

πιο αστειοι ειναι παντως οι οργανωμενοι φιλοι μας τυπου gwf, τους εχουνε το Μπουρμπο αν εχετε θεο δεξι μπακ βασικο κι απ την πολυ στηριξη στο dynamic duo, δεν κοταει να μιλησει κανεις.
εκει, στην πιεση.

Eleni7
18-12-2014, 23:28
Εχει καλη ομαδουλα ο Πας. 4 Γεναρη ερχεται και ο βαζελος εδω. Θα περασει πολυ δυσκολα.

JoeThrylos
18-12-2014, 23:29
Ποια ασυλια φιλε εχει ο Αναστασιου? Εχετε παρει χαμπαρι τι ροστερ εχει? Οτι παιζει με Μπουρμπο, Ρισβανηδες,Χουχουμηδες, Κλωναριδηδες,Καρεληδες, κατι Πρανιτς, Μεντες και το κακο συναπαντημα? Δλδ τι κριτικη να γινει στον Αναστασιου που εχει εκτος σχεδον ολη τη χρονια τον μοναδικο ποιοτικο παιχτη που εχει? Κριτικη πρεπει να γινει στους προεδρους τους, αυτοι βαζουν τα χρηματα. Οι ανταγωνιστες μας εχουν αστειο ροστερ. Ακομα και το προβληματικο μας φετινο ροστερ δεν μπορει να συγκριθει με αυτα του Παοκ και του Παο. Οποτε μαλλον πως ενα απο τα 2 συμβαινει μεχρι τωρα και ειμαστε τσιμα τσιμα με τους ανυπαρκτους. Ειτε ο προπονητης μας δεν εχει κανει φετος καλη δουλεια μεχρι τωρα ειτε οι αντιπαλοι προπονητες εχουν κανει καλη. Μπορει να συμβαινουν και τα 2.

Darkling
19-12-2014, 00:21
Ποια ασυλια φιλε εχει ο Αναστασιου? Εχετε παρει χαμπαρι τι ροστερ εχει? Οτι παιζει με Μπουρμπο, Ρισβανηδες,Χουχουμηδες, Κλωναριδηδες,Καρεληδες, κατι Πρανιτς, Μεντες και το κακο συναπαντημα? Δλδ τι κριτικη να γινει στον Αναστασιου που εχει εκτος σχεδον ολη τη χρονια τον μοναδικο ποιοτικο παιχτη που εχει? Κριτικη πρεπει να γινει στους προεδρους τους, αυτοι βαζουν τα χρηματα. Οι ανταγωνιστες μας εχουν αστειο ροστερ. Ακομα και το προβληματικο μας φετινο ροστερ δεν μπορει να συγκριθει με αυτα του Παοκ και του Παο. Οποτε μαλλον πως ενα απο τα 2 συμβαινει μεχρι τωρα και ειμαστε τσιμα τσιμα με τους ανυπαρκτους. Ειτε ο προπονητης μας δεν εχει κανει φετος καλη δουλεια μεχρι τωρα ειτε οι αντιπαλοι προπονητες εχουν κανει καλη. Μπορει να συμβαινουν και τα 2.


και ποιος ειπε οτι εχει ασυλια ο Αναστασιου επειδη συγκρινω κατι με Ολυμπιακο?
προπονητικα ειναι τραγελαφικος, και μεχρι να καταλαβει τι γινεται στο ματς εχουμε φτασει στο 70' και χανει 3-1.
το μονο του συστημα που εχει πιθανοτητες επιτυχιας ειναι λιγο πιεση, λιγο πισω, λιγο σαρανταρες στον Μπεργκ να κρατησει μπαλα μεχρι να σπασει δεξια αριστερα γιατι ειναι σκανδιναβος (ενω αν ηταν βραζιλιανος η παναθα θα ειχε σκοραρει σε 2 χρονια τα μισα γκολ σε σχεση με σημερα) η να σκοραρει.

η δε βελτιωση της ομαδας του ειναι μηδενικη. οχι μονο μηδενικη, αλλα ο παο φετος με το ιδιο ροστερ ειναι μια σκαλα χειροτερος, για να μην αναφερω τα ξεφτιλικια στον ομιλο γιουροπα.

ξερεις λοιπον τι εχει ακουσει ο Αναστασιου για ολα αυτα?

τι.
πο.
τα.


αυτο εννοω λοιπον.


εντιτ. α και κατι αλλο. προπονητης μεγαλης ομαδας που τα ριχνει στα ball boys ειναι για τα κουνουπιδια.

stefanos
19-12-2014, 00:31
https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10435832_843305822387514_1904442570519784792_n.jpg ?oh=e5e3b2d618140664c15328784ff8e7f8&oe=5505F92A https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10481346_10152904149451870_1201049508756640403_n.j pg?oh=f2b209a1081c99ee34d0c42230f657b2&oe=550D1F70&__gda__=1429721125_d7ef0d9ecdab5fed4c9a23b7fbf2fe7 d

LFO
19-12-2014, 07:43
Η Ξάνθη έριξε δυο 4αρες στα παιδιά χαλαρά. Η Ξάνθη. Του Πανοπουλου.

Εμείς; Πίπα στο ένα, φτύσιμο αίματος στο άλλο.

Ας αναλογιστούμε μονο αυτό για την ωρα

damon7
19-12-2014, 09:18
Oχι LFO, μη λες τέτοια σε παρακαλώ. Πάμε γερά για το 42ο πιο καυλωτικό!

kopitis
19-12-2014, 09:49
Ρε πάτε καλά εδώ μέσα;
Δεν έβαλε 2 4αρες η Ξάνθη του Πανόπουλου.
Η Ξάνθη του Μπέρτου, του Μπαξεβανίδη, του Φλίσκα, του Κλέιτον και του Καπετάνου τις έβαλε με προπονητή τον Λουτσέσκου...

Jasone
19-12-2014, 12:54
Damon τα εχουμε αναλυσει ρε! ΜΠΕΡΤΑΡΟΣ!

DirtySniper
19-12-2014, 22:35
Τουτην την ταυτην στιγμην
ο Ματσει Λαμπε σοδομιζει τους ψηλους του βαζελου

Black Vaitsis
19-12-2014, 22:51
Ο Ποα 24 πόντοι σε ένα ημίχρονο με την Αρμάνι και 23 σήμερα. Είναι που ο Μποχού κράταγε τα καθαρόαιμα και ήρθε ο Ιβάνοβιτς και τα αμόλησε ελεύθερα

Dimaras7
19-12-2014, 22:56
Αποφάσισαν να αυτοκτονήσουν ομαδικώς;

deninho
19-12-2014, 22:58
μόνο γυναικόπαιδα διώξτε. Τους άλλους κρατήστε τους μέσα

Lateralus
19-12-2014, 22:59
Πηραν τηλεφωνο για βομβα, μαλλον οι Αφοι ηταν τους τρολαρουν ακομα και τωρα

deninho
19-12-2014, 23:03
17 πόντους στο ημίχρονο είπαν, μη σπάσει η 35άρα είπαν, πάρτε τηλέφωνο για βόμβα είπαν. Ουστ ξεφτίλες

Black Vaitsis
19-12-2014, 23:04
Μόνο έτσι σταματάει το γαυροσύστημα την αρμάδα του Τράκη. Με τηλεφωνήματα για βόμβες

stefanos
19-12-2014, 23:10
-Καλή η Πανάθα;
-Μπόμπα!(copy)

standby25
19-12-2014, 23:10
Κρίμα που ήταν φάρσα

somekindofgrinder
19-12-2014, 23:12
ΤΡΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ...

somekindofgrinder
19-12-2014, 23:14
Δημητρης Χατζηγεωργιου ΣΟΛΑΡΕΙ ΜΕ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΗ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΑ για το ανθρωπομορφο κτηνος,αυτο το σαλεμενο μυαλο που σκαρφιστηκε αυτη την απαραδεκτη φαρσα.

Darkling
20-12-2014, 00:17
http://www.redhoops.gr/forum/image.php?u=619&dateline=1310581670

somekindofgrinder
20-12-2014, 00:28
ΧΟ ΧΟ ΧΟ.

trust in who we are
20-12-2014, 07:01
ΧΟ ΧΟ ΧΟ.

ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ!

deninho
20-12-2014, 13:14
Από πράσινη περιμέναμε επικό πρωτοσέλιδο, από Αρένα πρες μας ήρθε. "Σιγουριά με Ιβάν στον ΠΑΟΚ! Κανένα πρόβλημα με τα ρούβλια, έχει πολλά αποθέματα"
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Darkling
20-12-2014, 13:41
Πρασινη εντελως πεντε σκαλες κατω απ οσο περιμενα.

σαν να ξερουν οτι δεν παιζει να αλλαξει η κατασταση αλλα και παλι με αυτους εκει δε ξερεις ποτε.

stefanos
21-12-2014, 02:29
Εφτά απουσίες ο Λεβαδειακος παόκια αλλα δεν περνατε απο τη Λιβαδειά.

Darkling
21-12-2014, 19:03
στημενο και παραρτημα δηλαδη?

Master of disaster
21-12-2014, 21:21
Tι χάνει η Λειβαδιά γαμώ το σύμπαν όλο

stefanos
21-12-2014, 21:45
ας οψεται το καραγκιοζακι ο τζαβελας που τρελανε Μαντζιο κ αποβληθηκε,εκει κριθηκε το ματς(Βαγγελακης αρρωστος με μπασκετικο Ολυμπιακο,να ξερετε :) )

Chrisk7
21-12-2014, 22:36
ακουω οτι την σφαξαν την παοκαρα
ισχυει?

duda-agelopouloi-v-span
21-12-2014, 22:40
Οχι με τιποτα το 0-1 ειναι οφσαιντ ο σαλπιγγιδης και στο δευτερο ημιχρονο δε δινεται πεναλτι σε χερι του παπαδοπουλου

Chrisk7
21-12-2014, 22:43
ναι αλλα τωρα ακουγα νικολογιαννη, μαζι με εναν απο πανω να λενε οτι σφυριζε συνεχεια φαουλ υπερ του λεβαδιακου!!!

θα δωσε και κανα αναποδο πλαγιο, αρα σφαγη

air josh
21-12-2014, 22:43
Δε τον εσφαξαν απλα εφαγαν πολυ ξυλο.καποια μαρκαρισματα ηταν σκληρα του λεβαδειακου.βεβαια δεν εχω δει ολοκληρο το παιχνιδι για πιο σιγουρη αποψη

kopitis
22-12-2014, 12:21
Πάντως νοοτροπία που μπορεί να έχει μια ομάδα...
Στο 2ο ημίχρονο που παίζουν κι οι 2 ομάδες με 10, ο Λεβαδειακός έχει κάνει 17 τελικές αν θυμάμαι καλά ( ο ΠΑΟΚ 1), η κατοχή είναι στο 70-30 και μιλάνε για διαιτησία κι αγώνα παρωδία.
Δηλαδή είναι δυνατόν; Σε έναν αγώνα που έχει μπει γκολ οφσάιντ και δεν έχει δωθεί ένα καθαρό μπέναλντι κι αν θέλετε τα αφήνουμε εκτός αυτά, γίνεται να μιλάς για διαιτησία με 17 τελικές από τον Λεβαδειακό σε ένα ημίχρονο;

rednorth7
22-12-2014, 13:16
Ο Δημήτρης Παπαδόπουλος έκανε δηλώσεις στην Αθλητική Κυριακή της ΝΕΡΙΤ και μεταξύ άλλων σχολίασε όσα είπε ο Μίτσελ μετά το τέλος του αγώνα του Ολυμπιακού με την Καλλονή. «Ναι, εμείς θα κάνουμε Χριστούγεννα στην κορυφή. Επειδή ξέρω ισπανικά άκουσα τον Μίτσελ να λέει χθες ότι θα κάνουν αυτοί. Πρέπει να σταματήσει η τρομοκρατία» είπε ο επιθετικός του ΠΑΟΚ και όταν ρωτήθηκε τι ακριβώς εννοεί με την τελευταία φράση του απάντησε: «Ξέρουν αυτοί…».

χαχαχαχαχαχαχαχ

red champion
22-12-2014, 13:23
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τρομοκρατια λεει..
τι πινουν κ δεν μας δινουν ;;

μπασκετομάνα7
22-12-2014, 13:24
Μεγαλες δηλωσεις μεγαλων αντρων... Ουτε με βυσμα το Νικοπολιδη δεν καταφερε να βρει μια θεσουλα στον παγκο κ βγαζει πονο.. Οι πιο γελοιοι μπαουγκατζιδες ειναι "συμπτωματικα" οσοι απορριφθηκαν απο μας

Darkling
22-12-2014, 13:47
o Παπαδοπουλος, ο φορ του Πανθρακικου και του Ατρομητου, μιλαει υποτιμητικα για τον Μιτσελ.
ενταξει.

στο επομενο πλανο οι σποντες και τα βελη του Κατσικά στον Καρεμπε.