PDA

View Full Version : Γενικα & Διαφορα


Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

*GrimReaper*
23-03-2010, 19:44
Φτιαχνω ενα τοπικ για να λεμε οτι δεν κολλαει στα υπολοιπα και γενικως να συζηταμε διαφορα θεματα, ειδησεις η γεγονοτα ;)

κανω την αρχη με το θεμα της google στην Κινα

http://www.news247.gr/a/5!124180

DON
24-03-2010, 10:44
Φτιαχνω ενα τοπικ για να λεμε οτι δεν κολλαει στα υπολοιπα και γενικως να συζηταμε διαφορα θεματα, ειδησεις η γεγονοτα ;)

κανω την αρχη με το θεμα της google στην Κινα

http://www.news247.gr/a/5!124180

Ωραιότατο thread! Εδώ μπορώ ας πούμε να πω πόσο ωραία μέρα έχει σήμερα έξω και εγώ είμαι στο κωλογραφείο!?:woot

tc-g6
24-03-2010, 11:22
αφηστε τα αυτα ρε παιδια, εδω εχουμε οικουμενικο προβλημα! ο κοσμος πειναει και η πουτανα τα οικονομαει. για αυτο...

http://img265.imageshack.us/img265/1360/tzoulia.jpg

gianna7
24-03-2010, 12:28
http://www.news247.gr/a/5!124322 :eek:

μιγάδας
24-03-2010, 12:50
εγω μολις γυρισα απο ενα ωραιοτατο διπλο στο σχολειο μου μετα τη γιορτη της 25ης......ηταν πραγματικα καυλα...(σορρυ κιολας αλλα εχω ενθουσιαστει...). λογω των γ*&&%^ν εξετασεων και ενος προβληματος τραυματισμου, φετος δεν ειχα παιξει καθολου μπασκετακι, εχασα κι ολοκληρη την αγωνιστικη χρονια με την ομαδα οποτε το σημερινο ηταν απολαυση.....

tc-g6
24-03-2010, 13:52
http://www.news247.gr/a/5!124322 :eek:

αυτα τα κινεζικα χρεπια ουτε για εναν αποκεφαλισμο της προκοπης δεν κανουν :p

*GrimReaper*
24-03-2010, 16:02
Ωραιότατο thread! Εδώ μπορώ ας πούμε να πω πόσο ωραία μέρα έχει σήμερα έξω και εγώ είμαι στο κωλογραφείο!?:woot

get used to it....τωρα ειδικα που ανοιγει και ο καιρος :cool:

dora7
24-03-2010, 16:41
get used to it....τωρα ειδικα που ανοιγει και ο καιρος :cool:

Τώρα είναι που μεγαλώνει η πίκρα γαμώτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gianna7
24-03-2010, 22:10
http://www.youtube.com/watch?v=f9uJKVcxKn4&feature=player_embedded#

Να δώ τον Λίνας να παίζει Ice Basketball και ας είναι το τελευταίο:D:D:D

*GrimReaper*
24-03-2010, 23:38
http://www.youtube.com/watch?v=f9ujkvcxkn4&feature=player_embedded#

Να δώ τον Λίνας να παίζει ice basketball και ας είναι το τελευταίο:d:d:d

αυτο δημιουργηθηκε ως "διαμαρτυρια" και καλα γιατι δεν δινεται το απαιτουμενο ενδιαφερον και η οικονομικη ενισχυση στο τμημα χοκευ της Λιθουανιας...που πας βρε...στην λιθουανια ζεις

kk_SEF
25-03-2010, 15:10
Τώρα είναι που μεγαλώνει η πίκρα γαμώτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θυμάμαι πριν πολλά πολλά χρόνια να έχω κατέβει για δουλειά με συνάδελφο στη Στουρνάρη μεσημέρι και περνώντας από την πλατεία μετά να βλέπουμε τα μαγαζιά τίγκα στον κόσμο και να αναρωτιόμαστε με την κλασσική ερώτηση "καλά μόνο εμείς δουλεύουμε; "...

konpap7
26-03-2010, 01:55
Σήμερα έκανα το πρώτο μπάνιο της χρονιάς :d

redglove
26-03-2010, 02:05
Εγώ το ψήνω για μεθαύριο, σήμερα έφτασα μέχρι την παραλία! :woot

*GrimReaper*
26-03-2010, 02:19
καλα τοσο ζεστη εχετε εκει κατω?...Εμεις εδω με τα 15αρια δεν παμε πουθενα παντως:cool:

μιγάδας
26-03-2010, 15:21
εγω εχω κανει καμια 20αρια μπανια στο.....κολυμβητηριο.........

*GrimReaper*
26-03-2010, 19:52
15χρονοι χοολιγκανς

http://www.news247.gr/a/36!97913

απο μικροι στο τι εστι αθλητισμος σημερα :rolleyes:

kk_SEF
27-03-2010, 00:42
εγω εχω κανει καμια 20αρια μπανια στο.....κολυμβητηριο.........

Σε ζηλεύω δυστυχώς δεν έχει κανένα αρκετά κοντά μου. Για μερικά χρόνια πήγα σε ένα ακατανόμαστο :d αλλά δεν αντεξα τη βρώμα και σταμάτησα και στο μεταξύ άλλαξα και σπίτι και απομακρύνθηκα. :(


15χρονοι χοολιγκανς

http://www.news247.gr/a/36!97913 (http://www.news247.gr/a/36%2197913)

απο μικροι στο τι εστι αθλητισμος σημερα :rolleyes:

Αίσχος και έλεος!

μιγάδας
30-03-2010, 12:33
καταπληκτικοι αντμινιστρατορες, εχω να δηλωσω απεριφραστα το εξης: ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΤΕΛΟΣ

kk_SEF
30-03-2010, 23:38
Και σε τι περιβάλλον θα ήταν καλύτερη; :p

redglove
30-03-2010, 23:55
καταπληκτικοι αντμινιστρατορες, εχω να δηλωσω απεριφραστα το εξης: ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΤΕΛΟΣ

Γιατί ρε; Πολύ ξηγημένο μάθημα. Για ποιά σχολή πας;

μιγάδας
30-03-2010, 23:57
μαθηματικο....αλλα πραγματικα δεν το μπορω....καθομαι να λυσω μια ασκηση, τη λυνω αλλα μετα βαριεμαι να λυσω κι αλλη....γαμησε τα.......

kk_SEF
31-03-2010, 00:07
Τότε σίγουρα μείνε μακριά από τον προγραμματισμό, πρέπει να το αγαπάς για να το κάνεις ;)

μιγάδας
31-03-2010, 00:10
Τότε σίγουρα μείνε μακριά από τον προγραμματισμό, πρέπει να το αγαπάς για να το κάνεις ;)

εννοειται....βσκ, οταν λυνω ασκησεις δεν βαριεμαι. βαριεμαι να ξεκινησω να λυσω και να λυσω τις επομενες....τεσπα, απλως το ανεφερα γιατι απο ο,τι καταλαβα ειστε αρκετοι εδω μεσα οι προγραμματιστες.....

*GrimReaper*
31-03-2010, 00:36
τρομερη εκπομπη σημερα το ραδιο αρβυλα. Οποιος δεν την ειδε αξιζει να την κατεβασει

redglove
31-03-2010, 01:36
Για καθηγητής πας μιγάδα;

Grim είδα λίγο, μέχρι εκεί που έδειξαν το video για τους παπάδες και τον Χριστό, το συνέχισαν έτσι ή έγινε χαβαλετζίδικο;

*GrimReaper*
31-03-2010, 12:10
Grim είδα λίγο, μέχρι εκεί που έδειξαν το video για τους παπάδες και τον Χριστό, το συνέχισαν έτσι ή έγινε χαβαλετζίδικο;

το συνεχισαν ετσι...Καθε χρονο την τελευταια μερα πριν "κλεισουν" για πασχα κανουν μια "σοβαρη" εκπομπη...προπερσι ειχαν ενα καπως οικολογικο θεμα....περσι λεγανε περι κακοποιησης και εμποριο λευκης σαρκος και φετος για οικονομια-θρησκεια-τηλεοραση. Και γενικως ηταν ενδιαφερουσα εκπομπη και λεγανε και πραγματα τα οποια δεν τους συνεφεραν καθολου αφου ειναι κι αυτοι στο ιδιο κυκλωμα. κυριως οταν μιλουσαν για το θεμα τηλεοραση:cool:

tc-g6
31-03-2010, 12:27
πραγματικα τρομερη εκπομπη η χτεσινη!!!

η δευτερη καλυτερη μετα απο αυτη με τον "αγιο" κλεανθη γριβα!

DON
31-03-2010, 14:32
πραγματικα τρομερη εκπομπη η χτεσινη!!!

η δευτερη καλυτερη μετα απο αυτη με τον "αγιο" κλεανθη γριβα!

δώστε links για κατέβασμα!

*GrimReaper*
31-03-2010, 14:37
δεστο εδω ρε

http://webtv.antenna.gr/webtv/radioarvyla

μιγάδας
31-03-2010, 14:50
Για καθηγητής πας μιγάδα;


γιατι οχι.....δεν το χω ψαξει ακομα αλλα μαλλον.....


οσο για τους ραδιο αρβυλα, λιγο που προλαβα να δω ελεγαν για το Zeitgeist(http://www.youtube.com/watch?v=vkg1yaDj7Fs&feature=PlayList&p=062C8D3A044A95DB&index=0) το οποιο ειναι οντως αρκετα ενδιαφερον αν και προσωπικα διαφωνω με την σκοπια απο την οποια προσεγγιζει τα παργματα. παντως αξιζει.

*GrimReaper*
31-03-2010, 14:56
γιατι οχι.....δεν το χω ψαξει ακομα αλλα μαλλον.....


οσο για τους ραδιο αρβυλα, λιγο που προλαβα να δω ελεγαν για το Zeitgeist(http://www.youtube.com/watch?v=vkg1yaDj7Fs&feature=PlayList&p=062C8D3A044A95DB&index=0) το οποιο ειναι οντως αρκετα ενδιαφερον αν και προσωπικα διαφωνω με την σκοπια απο την οποια προσεγγιζει τα παργματα. παντως αξιζει.

οπως πολυ σωστα τονισαν και οι ραδιοαρβυλοτες μπορει πολλοι να μην συμφωνησουν πληρως, αλλα σιγουρα δινει τροφη για σκεψη. Προσωπικα το zeidgeist το ειχα δει περσι και μ φανηκε πολυ ωραιο. Αυτο που δεν εχω δει ειναι το "network" το οποιο θα κατεβασω να δω

tc-g6
31-03-2010, 20:57
κυριες, δεσποινιδες και κυριοι, καλα μου παιδια,
σας αποχαιρετω για λιγες μερες διοτι αναχωρω για κεφαλλονια!

καλα να περασετε ωρε!!! και η επιστροφη μου (δευτερα) να μας βρει στο f4 του παρισιου!

zouparos
31-03-2010, 21:03
κυριες, δεσποινιδες και κυριοι, καλα μου παιδια,
σας αποχαιρετω για λιγες μερες διοτι αναχωρω για κεφαλλονια!

καλα να περασετε ωρε!!! και η επιστροφη μου (δευτερα) να μας βρει στο f4 του παρισιου!

καλές μάσες-ξάπλες αδερφέ θέμο...

ας χρησιμοποιησω και εγώ τα λόγια σου διότι αύριο αποχωρώ και εγώ:D
κυριες, δεσποινιδες και κυριοι, καλα μου παιδια,
σας αποχαιρετω για λιγες μερες διοτι αναχωρω για αχαϊα μεριά!

καλα να περασετε ωρε!!! και η επιστροφη μου (απροσδιόριστη:D) να μας βρει στο f4 του παρισιου!

tc-g6
31-03-2010, 21:07
καλα να περασεις bro!!! και καλα να περασετε ολοι παιδες!
σε λιγες ωρες εχει ταξιδι το μενου και παω για την καθιερωμενη ουζοκρεατοκατασταση τωρα! (αν βρω τπτ ανοιχτο, αλλα πονταρω στην καφριλα το ελληνα)

cya!

redglove
31-03-2010, 21:11
Καλά να περάσουμε γενικά όλοι αυτές τις μέρες και να τα πούμε στο Παρίσι!

zouparos
31-03-2010, 21:19
τι ουζοκατάσταση πάλι ρε μπεκροκανάτα:D:D
εγώ έριξα άκυρο απόψε σε μια παρέα λόγω μέσσι:cool:

υ.γ.:έχω 3 μπουκαλακια θέμο κρασακι του 2000,2005 και 2006 αντιστοιχα κοψομεσιάστηκα να τα κουβαλήσω απο μπορντό...ανοίγουν κυριακή μαζί με το κατσικάκι και τις λοιπές χιλιάδες θερμίδες:D

kk_SEF
31-03-2010, 22:34
Καλά να περάσετε παιδιά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Μόνος μου βλέπω να μένω εδώ και να τριγυρνάω στους έρημους διαδρόμους του forum :D

dora7
31-03-2010, 22:53
Καλά να περάσετε παιδιά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Μόνος μου βλέπω να μένω εδώ και να τριγυρνάω στους έρημους διαδρόμους του forum :D

Μπα εγώ θα μπαινω να λέω ένα γεια (ενεργοποιησα mobile internet) από Εύβοια, κάπου αναμεσα στις ουζοκατανύξεις!!!!!! Οι φίλοι των Ινδιάνων ποτέ δεν έιναι μόνοι!!!!!!:):):):):):):)

dora7
31-03-2010, 23:17
Παιδιά εύχομαι σε όλους Καλό Πάσχα, να περάσουμε όλοι όπου κι αν είμαστε καλά, και λίγη επιπλέον κραιπάλη ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ!!!

gianna7
31-03-2010, 23:31
Ευβοια βλέπω και μελαγχολώ, διότι δεν θα πάω φέτος:(
Αθήνα και πάλι Αθήνα. Θα κραιπαλιάσω πρωτευουσιάνικα λοιπόν:D:D

Καλά να περάσετε όλοι και ραντεβού στο Παρίσι:woot:woot

kk_SEF
31-03-2010, 23:33
Αστα Γιάννα εμείς θα φυλάμε τις Θερμοπύλες εδώ. Τρελη ξενέρα...

dora7
31-03-2010, 23:37
Αστα Γιάννα εμείς θα φυλάμε τις Θερμοπύλες εδώ. Τρελη ξενέρα...

Κουράγιο παιδιά, θα πιούμε κάτι παραπάνω και για σας!!!!;););););)

μιγάδας
01-04-2010, 00:10
Καλά να περάσετε παιδιά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Μόνος μου βλέπω να μένω εδώ και να τριγυρνάω στους έρημους διαδρόμους του forum :d


μονος σου δε θα 'σαι......εγω δε θα φυλαω τις θερμοπυλες βεβαια αλλα τα ολοκληρωματα.......ρε μη φυγετε ολοι........

ρε δε γινεται.......ρε ειπα να κατσω να δω το πρωτο ημιχρονο μπαρτσα-αρσεναλ και να παω μετα και να γραψω μια εκθεση που ειχα.....και τελικα ειδα το πρωτο οπου εληξε 0-0 και εχασα το 2ο που μπηκαν 4 γκολ!!!!!!! ΕΛΕΟΣ. γ****ω τις εκθεσεις μου.....δεν με παει αυτη τη βδομαδα...χτες που ειδα μπαγερν-μαντσεστερ φαγαμε το γκολ στο '92 και χαλαστηκα ασχημα..ειχαμε χασει και στο μπασκετ πριν...γαμησε τα....και σημερα εχασα ολο το ζουμι του ματς!! με νιωθετε;; θελω να παω στο κρεβατακι μου, να μπω κατω απο την κουβερτουλα μου και να κλαψω.....

500!!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκινημενος, εχω κι αλλο λογο τωρα να κλαψω.......

Υ.Γ: και επιτελους 5αδα!! μπορει ο γιαννακης να μη βαζει τον γιοταμ-γκουσγκουνη-χαλπεριν βασικο, ωστοσο παιρνω εγω το αιμα του ατρομητου ισραηλινου πισω.....και δε χρειαζεται να τον βοηθησουν κατι πρασινοι καλικατζαροι......

redglove
01-04-2010, 06:46
Τί 500 και 5άδες λέει ο μιγάδας ρε παιδιά;

DON
01-04-2010, 10:52
Παιδιά εύχομαι σε όλους Καλό Πάσχα, να περάσουμε όλοι όπου κι αν είμαστε καλά, και λίγη επιπλέον κραιπάλη ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ!!!

Επιβάλλεται λες Ε??? Εντάξει τότε!:woot

Τί 500 και 5άδες λέει ο μιγάδας ρε παιδιά;

Έλα μου ντε!!! Έχει πάθει παράκρουση απο τους μιγαδικούς!:doggy

DirtySniper
01-04-2010, 10:57
500!!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκινημενος, εχω κι αλλο λογο τωρα να κλαψω.......

......

500 ποστ εννοεί ρε παιδιά!!!!

(είδες για να έχεις φάει τα χρόνια σου στα πανεπιστήμια και να έχεις φάει τους μιγαδικούς με το κουτάλι πως τα πιάνεις τα μαθηματικά ε......!!!)

DON
01-04-2010, 11:07
500 ποστ εννοεί ρε παιδιά!!!!

(είδες για να έχεις φάει τα χρόνια σου στα πανεπιστήμια και να έχεις φάει τους μιγαδικούς με το κουτάλι πως τα πιάνεις τα μαθηματικά ε......!!!)

Μα λέει 499 posts!Του έκανα merge 2 post!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!:woot:woot:woot:woot

μιγάδας
01-04-2010, 12:35
ρε αλητη αντμινιστρατορα........χαλασε το ρεκορ μου...μπουχουχου...μονο ο DirtyS με καταλαβαινει.....

μιγάδας
01-04-2010, 16:56
περπατω περπατω μες στο φορουμ οταν οι αλλοι δεν ειναι δω....καλη η εξοχη κουφαλιτσες;;

dora7
01-04-2010, 23:41
[quote=μιγάδας;10208]περπατω περπατω μες στο φορουμ οταν οι αλλοι δεν ειναι δω....καλη η εξοχη κουφαλιτσες;;[/quote
Μικρέ μου μιγάδα είναι πολύ καλή εξοχή πίστεψέ με!!! (δεν θέλω να προκαλέσω βέβαια σε καμια περίπτωση τους φύλακες των Θερμοπυλών!!!!!)

kk_SEF
03-04-2010, 19:53
Παρών!
ΣΤΡ(ΠΖ) kk_SEF 97Β ΕΣΣΟ. Φέρω τυφέκιο G3A3 για την ατομική μου ασφάλεια και επανδρώνω στο φυλάκιο Θερμοπυλών :)


Έμεινα σε τηλεπικοινωνιακό σκοτάδι για 2 μέρες και με τόσες αργίες ahead περίμενα με απόγνωση να επανέλθω μετά το Πάσχα. Αλλά μέρες που είναι έγινε το θαύμα και η γραμμή αναστήθηκε από φέρελπι τεχνικό του ΟΤΕ (τα λέγαμε dirtys ;) να γιατί επιμένω ΟΤΕ :D )

*GrimReaper*
04-04-2010, 00:05
μαγειριτσα rulez. Γεια σου ρε μανα!

μιγάδας
04-04-2010, 13:06
τσουρεκια μας τα καναν τα βεγγαλικα στο μαρουσι...ουτε μια ασκηση δεν μπορουσα να λυσω......:Ρ

Υ.Γ: γκριμ, ακους ξυλινα σπαθια;;;

AIIZ
04-04-2010, 13:42
Υ.Γ: γκριμ, ακους ξυλινα σπαθια;;;

ευχομαι να μην ακουει και αντιθετως να ακουει Grim Reaper, Angel Witch, Diamond Head, Raven, Holocaust, A II Z κλπ

μιγάδας
04-04-2010, 16:54
ευχομαι να μην ακουει και αντιθετως να ακουει Grim Reaper, Angel Witch, Diamond Head, Raven, Holocaust, A II Z κλπ

προφανως και ακουει Grim Reaper(τζαμπα το ονομα;;). αλλα ξυλινα σπαθια γιατι να μην ακουει ο ανθρωπος;;;

dora7
04-04-2010, 23:18
Παρών!
ΣΤΡ(ΠΖ) kk_SEF 97Β ΕΣΣΟ. Φέρω τυφέκιο G3A3 για την ατομική μου ασφάλεια και επανδρώνω στο φυλάκιο Θερμοπυλών :)


Έμεινα σε τηλεπικοινωνιακό σκοτάδι για 2 μέρες και με τόσες αργίες ahead περίμενα με απόγνωση να επανέλθω μετά το Πάσχα. Αλλά μέρες που είναι έγινε το θαύμα και η γραμμή αναστήθηκε από φέρελπι τεχνικό του ΟΤΕ (τα λέγαμε dirtys ;) να γιατί επιμένω ΟΤΕ :D )

ΣΤΡ (ΠΖ) kk_SEF από Θερμοπύλες
Σας ομιλεί το φυλάκιο Εύβοιας όπου κάθε έννοια αυτοσυγκράτησης έχει χαθεί!!!! Κάτι poll με κοιλίτσες είδα αλλά το κάνω γαργάρα!!!!!!!
Εγώ βρίσκομαι ακόμα σε τηλεπικοινωνιακό σκοτάδι, άντε να μην πω τίποτα μέρες που είναι για τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας, με δανεικό mobile internet είμαι, έχω βγει στη ζητιανια για λίγα MB.!!!!!!!!

*GrimReaper*
04-04-2010, 23:24
Grim Reaper-Annihilator-Crimson Glory- Twisted Sister-Pantera-Black sabbath-Iron Maiden-Q5-hammerfall-megadeath-manowar-motorhead-queenshryche-Rhapsody-iced earth-nightwish-Blind Guardian-Judas Priest-SABATON

ac/dc-deep purple-led zeppelin-guns & roses

και απο ελληνικα εντεχνα-και καμια μπαντα οπως ειπες μιγαδα Ξυλινα σπαθια-τρυπες κτλπ....α και φυσικα την all time classic metal μπαντα τους Εξωριστους

υ.γ μπορει να ξεχναω και κατι :cool:

μιγάδας
05-04-2010, 16:59
και απο ελληνικα εντεχνα-και καμια μπαντα οπως ειπες μιγαδα Ξυλινα σπαθια-τρυπες κτλπ....α και φυσικα την all time classic metal μπαντα τους Εξωριστους

υ.γ μπορει να ξεχναω και κατι :cool:


ειδα το ''ξεσσαλονικη'' και μου ρθε φλασια να σε ρωτησω για τα ξυλινα σπαθια......

μιγάδας
05-04-2010, 17:08
λοιπον, για να επανανορθωσω επειδη ξερω οτι στενοχωρησα καποιους απο δω μεσα(μεγαλα κεφαλια του φορουμ..) και για να αποδειξω ποσο κυκλοθυμικος ειμαι, θα πω οτι τελικα η Αναπτυξη Εφαρμογων σε Προγραμματιστικο Περιβαλλον δεν ειναι τοσο χαλια μαθημα....καθησα κι ελυσα μια ντουζινα ασκησεις αυτες τις μερες και μπορω να πω οτι δεν με χαλασαν...φαση ειχε....ωστοσο, αυτη τη θεωρια ρε φιλε δεν την αντεχω......

kk_SEF
05-04-2010, 19:38
Δε χαλάς κανέναν απλά πάρε μια απόφαση, είναι από αυτές που μετά από 10 χρόνια τις σκέφτεσαι και καταλαβαίνεις τη βαρύτητά τους ;)

tc-g6
06-04-2010, 10:54
κυριες, δεσποινιδες και κυριοι, καλα μου παιδια,
σας αποχαιρετω για λιγες μερες διοτι αναχωρω για κεφαλλονια!

καλα να περασετε ωρε!!! και η επιστροφη μου (δευτερα) να μας βρει στο f4 του παρισιου!

θα γινω πιτ παπαδακος στη θεση του πιτ παπαδακου! ολε ολε ολε!!!

μιγάδας
06-04-2010, 11:56
Δε χαλάς κανέναν απλά πάρε μια απόφαση, είναι από αυτές που μετά από 10 χρόνια τις σκέφτεσαι και καταλαβαίνεις τη βαρύτητά τους ;)


χαχαχαχα. την αποφαση μου την εχω παρει, μην ανησυχεις....και δεν ειχε σχεση με τον προγραμματισμο. απλως τωρα δε βαριεμαι να διαβασω και ειμαι πιο σιγουρος για τις εξετασεις....

μιγάδας
06-04-2010, 14:22
θα γινω πιτ παπαδακος στη θεση του πιτ παπαδακου! ολε ολε ολε!!!



σιγα τη δυσκολη προβλεψη..... :p:p

gianna7
06-04-2010, 16:17
θα γινω πιτ παπαδακος στη θεση του πιτ παπαδακου! ολε ολε ολε!!!




Ναι αλλά μπορείς να προβλέψεις σκόρ και διαφορές, όπως ο Νίκολα;:rolleyes:

χι χι χι χι χι :D:D:D

tc-g6
06-04-2010, 17:18
καλα ρε παιδια, μια μλκ να περναει η ωρα ειπα. :p

μιγάδας
08-04-2010, 00:09
λοιπον, τα πραματα ειναι πολυ σοβαρα.....ΔΟΝ βασιζομαι σε σενα που με καταλαβαινεις.....ΠΟΣΟ ΜΑΚΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΡΑΦΑΕΛ-ΝΤΙΟΓΚΟ;;;;; οχι πειτε μου....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;;;; δικο μας παιχνιδι ρε και καταστρεφεις την ομαδα....ειχε σβησει σ ολο το ματς τον αλ πατσινο και ξαφνικα μου κανει τη μαλακια.....ΕΛΕΟΣ!!!! και δινει αφορμη τωρα στον γκμοχ(στον ποιον;;; ) να κανει κριτικη στον σερ!!!!!!! ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ!!!!! για μια μαλακια του ντιογκο...εμ αγορι μου, με τετοια φατσα που πας;;;;;

υ.γ: τουλαχιστον τωρα θα το παρει σιγουρα η μπαρτσα μεσα στη μαδριτη..ετσι, να τριζουνε τα κοκκαλα του φρανκο και να εξαφανιστει η σιχαμενη ρεαλ......

redglove
08-04-2010, 00:20
Τί λέει ο Γκμοχ; Τί χάνω ρε και ασχολούμαι με forums και "συμφωνώ" κλπ; Φέρτε τον Γκμοχ στον μπασκετικό Ολυμπιακό λέμε!

*GrimReaper*
08-04-2010, 00:51
ΕΤΣΙ ΟΙ ΒΑ(Ρ)ΒΑΡΟΙ!!! τραλαλα π****α!

τελικος:

barca-bayern

μιγάδας
08-04-2010, 16:46
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το καλυτερο του φορουμ γιατι ο,τι και να λεμε δεν μπορει να μας πει ο redglove(τον οποιο υπενθυμιζω ΑΓΑΠΑΜΕ) οτι ειμαστε οφ-τοπικ....

απο την αλλη, παιζει να ειναι και το χειροτερο γιατι δεν μπορουμε μερικοι να κανουμε το αγαπημενο μας χομπι, να βγουμε δλδ οφ-τοπικ....

Υ.Γ: ΡΑΦΑΕΛ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΑΚΑΣ.
Υ.Γ: ΚΟΥΠΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ

dora7
09-04-2010, 09:15
Με αφορμή αυτό που είπε ο GrimReaper στις Ιστορίες Οπαδικής Τρέλας «Σταματήστε γιατί εδώ και 3+ σελίδες γράφουμε ότι νά ναι» και για να σταματήσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! να είμαι off topic, μεταφέρω εδώ την πρόβλεψή μου για το καλοκαίρι.

Όταν λοιπόν θα έχουν τελειώσει οι πανηγυρισμοί για την κατάκτηση και του πρωταθλήματος και αφού θα έχουμε αποθεώσει την ομάδα, η κατάσταση στο φόρουμ θα διαμορφωθεί ως εξής:

Polls:
1. Ψηφίστε το κορυφαίο μαγιώ όλων των εποχών (ασορτί με μπρατσάκια, σκουφάκι, παντόφλες και μπουρνουζοπετσέτα):):):):):).

2. Ποιος δεν έχασε τα επιπλέον κιλά από την πασχαλινή κραιπάλη και βγήκε στην παραλία όπως νά ναι!!!!!:eek::eek::eek:

Επίσης:
Πρωτάθλημα οινοποσίας στα κατά τόπους beach bar ανά την επικράτεια (με προγνωστικά και βαθμολογίες):woot:woot:woot:woot.

Ο DirtyS θα γράφει επικά posts του τύπου «Τι θα είμαστε και που θα είχαμε καταλήξει αν δε γράφαμε στο Redhoops» !!!!!!!:p:p:p

Όπως βλέπεις φίλε GrimReaper τα χειρότερα ΑΠΛΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!:eek::eek::eek:

gianna7
09-04-2010, 10:01
Με αφορμή αυτό που είπε ο GrimReaper στις Ιστορίες Οπαδικής Τρέλας «Σταματήστε γιατί εδώ και 3+ σελίδες γράφουμε ότι νά ναι» και για να σταματήσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! να είμαι off topic, μεταφέρω εδώ την πρόβλεψή μου για το καλοκαίρι.

Όταν λοιπόν θα έχουν τελειώσει οι πανηγυρισμοί για την κατάκτηση και του πρωταθλήματος και αφού θα έχουμε αποθεώσει την ομάδα, η κατάσταση στο φόρουμ θα διαμορφωθεί ως εξής:

Polls:
1. Ψηφίστε το κορυφαίο μαγιώ όλων των εποχών (ασορτί με μπρατσάκια, σκουφάκι, παντόφλες και μπουρνουζοπετσέτα):):):):):).

2. Ποιος δεν έχασε τα επιπλέον κιλά από την πασχαλινή κραιπάλη και βγήκε στην παραλία όπως νά ναι!!!!!:eek::eek::eek:

Επίσης:
Πρωτάθλημα οινοποσίας στα κατά τόπους beach bar ανά την επικράτεια (με προγνωστικά και βαθμολογίες):woot:woot:woot:woot.

Ο DirtyS θα γράφει επικά posts του τύπου «Τι θα είμαστε και που θα είχαμε καταλήξει αν δε γράφαμε στο Redhoops» !!!!!!!:p:p:p

Όπως βλέπεις φίλε GrimReaper τα χειρότερα ΑΠΛΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!:eek::eek::eek:


milos18 RESPECT!!!!!:woot:woot
και όχι μόνο. To 2o poll μπορεί να γίνει σε μορφή διαγωνισμου(Βρείτε ποιος ΔΕΝ έχασε τα κιλά του Πάσχα) με δώρο ένα μασαζοκαλσον και bonus το DVD του ΓΙΟΤΑΜ!!!:D:D:D

tc-g6
09-04-2010, 10:11
στο πρωταθλημα οινοποσιας προβλεπω να σπαμε καθε ρεκορ, εχουμε τρομερο τιμ και φετος...

redglove
09-04-2010, 11:37
στο πρωταθλημα οινοποσιας προβλεπω να σπαμε καθε ρεκορ, εχουμε τρομερο τιμ και φετος...

Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

dora7
09-04-2010, 11:48
Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

Βαθμολογίες θα κρατάω εγώ μιας και το ξεκίνησα, είμαι φερέγγυο άτομο (;););)) και επίσης δεν έχετε να φοβάστε μήπως το στήσω γιατί η νίκη μου θα είναι πεντακάθαρη!!!!!!!:):):):):):)

tc-g6
09-04-2010, 13:50
Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

εγω παντως αδυνατω να κραταω. συνηθως ειμαι με αυτους που το ξημερωμα μπουσουλανε μεχρι το πιο κοντινο παγκακι :p

dora7
09-04-2010, 14:23
εγω παντως αδυνατω να κραταω. συνηθως ειμαι με αυτους που το ξημερωμα μπουσουλανε μεχρι το πιο κοντινο παγκακι :p

Λοιπόν εσύ ίσως και να με δυσκολέψεις λίγο!!!!!:p:p:p:p:p

tc-g6
09-04-2010, 15:33
εδω δυσκολευω τον εαυτο μου που παραπαταω, οι αλλοι θα την παλεψουν?

dora7
09-04-2010, 15:36
εδω δυσκολευω τον εαυτο μου που παραπαταω, οι αλλοι θα την παλεψουν?

Λοιπόν για να σε βγάλω εκτός συναγωνισμού, θα σου φορτώσω τις βαθμολογίες, υπό το βάρος της ευθύνης θα αναγκαστείς να μένεις ΛΙΓΟ πιο νηφάλιος ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ!!!!!!!!;);););););););):):):):):)

tc-g6
09-04-2010, 15:57
για να μεινω νηφαλιος πρεπει να με κλεισουν σε κλουβι αλλα μεχρι τωρα κανενας δεν το προσπαθησε. τιποτα δεν μπαινει αναμεσα στον tc και το αλκοολ του... :p

dora7
09-04-2010, 16:11
για να μεινω νηφαλιος πρεπει να με κλεισουν σε κλουβι αλλα μεχρι τωρα κανενας δεν το προσπαθησε. τιποτα δεν μπαινει αναμεσα στον tc και το αλκοολ του... :p

Εκτός ίσως από μια δίαιτα για να πέσουν οι κοιλιές????:p:p

tc-g6
09-04-2010, 17:28
η κοιλια ειναι ενδειξη ευημεριας και καλοπερασης. εξαλλου πλεον ειναι σε νορμαλ για την εποχη επιπεδα λογω γυμναστικης (η διατροφη τα χαλαει λιγο αλλα μην τα θελουμε κι ολα δικα μας).

*GrimReaper*
10-04-2010, 23:35
ΝΑΙ ΒΡΕ μεσι ΝΑΙ!!!..ΓΚΟΟΟΟΛ...

Τελος 0-2....

puta real madrid

μιγάδας
11-04-2010, 15:35
και τωρα κουπα μες στο μπουρδελο τους να διαμελιστουν απο το τριξιμο τα κοκκαλα του φρανκο!! ΕΤΣΙ ΜΑΜΑΕΙ Η ΚΑΤΑΛΩΝΙΑ (πιπερι)

Dude
11-04-2010, 18:30
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...

*GrimReaper*
11-04-2010, 18:39
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...

θα συμφωνησω μονο αν το λες για τον λογο του οτι ο νεκρος δεν μπορει να απαντησει :p

μιγάδας
11-04-2010, 19:36
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...


ρε dude, μην εισαι τοσο ευγενικος πια, με εκνευριζεις.....:p:p:p
μη βαζεις ολους τους νεκρους στην ιδια μοιρα. η εκκλησια λεει ο,τι οποιος πεθαινει σβηνονται οι αμαρτιες του(ή κατι τετοιο τελος παντων). ε, εγω δεν το πιστευω αυτο γιατι δε γινεται αυτο το κτηνος να εχει στειλει στο θανατο 300.000 ανθρωπους, να εχει βυθισει μια χωρα στο φασισμο και εγω να τον σεβομαι επειδη ειναι νεκρος........

kk_SEF
11-04-2010, 20:03
Τραγικό δυστύχημα... http://www.sport-fm.gr/article/224936

dora7
11-04-2010, 20:04
Αν αρχίσουμε να βρίζουμε και να κατηγορούμε νεκρούς, (άσχετα αν το αξίζουν ή όχι) θα μπούμε σε άλλα μονοπάτια ..... Γι αυτό και συμφωνώ με το Dude.

Dude
11-04-2010, 23:28
Αγαπητέ μιγάδας, προσωπικά δεν συμφωνώ σχεδόν σε τίποτα με αυτά που λέει η εκκλησία, αλλά αυτό δεν νομίζω να αφορά κανέναν...Κατά τα άλλα, επαναλαμβάνομαι και λέω, συμφωνώ με το πνεύμα του σχολίου σου 150%, αλλά ακόμα κι αν περνούσε από το μυαλό μου ακριβώς η ίδια σκέψη αυτούσια δεν θα έγραφα ποτέ κάτι τέτοιο, για τους λόγους που αναφέρει η milos_18... [Γιάννης Αγιάννης mode] Γενικώς, δεν βρίσκω κακό το να ακολουθείς τις αρχές σου ακόμα κι αν απέναντί σου έχεις ανθρωπους που κάνουν τα πάντα για να σε κάνουν να τις απαρνηθείς. [/Γιάννης Αγιάννης mode]

μιγάδας
12-04-2010, 14:37
α κατσε γιατι τωρα μου αρχισες τα φιλοσοφικα και εγω που ειμαι των θετικων επιστημων δεν τα πολυκαταλαβαινω.....δλδ, λες ας πουμε οτι εσυ εχεις ως απαραβατη αρχη να μη βριζεις νεκρους και δεν προκειται να την παραβεις ακομα κι αν ο νεκρος ειναι ο χιτλερ;; αν εννοεις αυτο, τοτε πασο. μονο που προσωπικα δεν το χω σαν αρχη αυτο..... εχω σαν αρχη να σεβομαι τους ανθρωπους που αξιζουν ή που τελος παντων σεβονται και μενα και τον Ανθρωπο, ασχετα αν ειναι νεκροι ή οχι. ο θανατος ειναι μια ιδιοτητα της υλης οπως και η ζωη. αρα οποιον σεβομαι εν ζωη, τον σεβομαι και μετα θανατον. οποιον μισω εν ζωη, τον μισω και εκδηλωνω το μισος μου και μετα θανατον. με πιανεις;; προσωπικη αποψη....

μιγάδας
12-04-2010, 15:41
λοιπον, λοιπον. ζητω πληροφοριες για το Rockwave στο terra vibe park. δεν εχω ξαναπαει και θελω παρα πολυ να παω φετος που παιζουν Ska-P και αγγελακας την κυριακη 11/7. οποιος εχει εμπειρια, ας μου πει τι γινεται με εισιτηρια, μετακινηση, ωρες κτλ. το μονο που βρηκα σε κατι sites ειναι οτι η τιμη του εισητηριου για μια μερα ειναι 43 ευρωπουλα το λιγοτερο.

*GrimReaper*
12-04-2010, 16:10
λοιπον, λοιπον. ζητω πληροφοριες για το Rockwave στο terra vibe park. δεν εχω ξαναπαει και θελω παρα πολυ να παω φετος που παιζουν Ska-P και αγγελακας την κυριακη 11/7. οποιος εχει εμπειρια, ας μου πει τι γινεται με εισιτηρια, μετακινηση, ωρες κτλ. το μονο που βρηκα σε κατι sites ειναι οτι η τιμη του εισητηριου για μια μερα ειναι 43 ευρωπουλα το λιγοτερο.

ΠΡΟΣΒΑΣΗ


To Τerra Vibe Park βρίσκεται στο 37ο km Αθηνών-Λαμίας με κεντρική είσοδο στον παράδρομο της Εθνικής Οδού στο ρεύμα προς Λαμία.
Ερχόμενοι από την Αθήνα προσεγγίστε την περιοχή από τον κόμβο Μαρκόπουλου. Αν έρχεστε από Λαμία, η έξοδος της Μαλακάσας είναι η σωστή επιλογή.

O Ο.Σ.Ε. εξυπηρετεί με δρομολόγια που σταθμεύουν στο Σταθμό Σφενδάλη. Οι αναχωρήσεις των τρένων γίνονται καθημερινά από το σταθμό Λαρίσης, τον Πειραιά και από την Θεσσαλονίκη για ορισμένα δρομολόγια.


Τα K.T.E.Λ. με δρομολόγια που αναχωρούν από το Πεδίο του Άρεως και σταθμεύουν κοντά στην είσοδο του χώρου.


οσο για τα εισητηρια νομιζω ειναι εκει γυρω στα 50 ευρω η γενικη εισοδος...γυρω στα 80+ το εισητηριο διημερου και 150 το 4ημερο (εισητηρια κλασσικα απο τικετ χαους)

για περισσοτερες πληροφοριες μπες στο επισημο σαιτ

http://www.rockwavefestival.gr/

μιγάδας
12-04-2010, 16:13
γαμωτο..... ''say thank to....'' ηθελα να βγει...... thnks man

*GrimReaper*
12-04-2010, 16:25
θα σου προτεινα να πας και gogol bordello παντως :)

dora7
12-04-2010, 16:39
Εγώ πάλι προτείνω να έρθετε όλοι terra vibe στις 24 Ιουνίου στους BIG FOUR!!!!:woot:woot:woot

tc-g6
12-04-2010, 17:05
24/6 θα καουν τα καρβουνα! θα γινει πανικος και μαλιστα απο το πρωι. ελπιζω μονο να μας βρει το επομενο ξημερωμα, διοτι οι διαθεσεις ειναι αγριες και οι πιθανοτητες να καουμε απο τις μεταλλιες και τις μπυρες ειναι αυξημενες...

dora7
12-04-2010, 17:13
24/6 θα καουν τα καρβουνα! θα γινει πανικος και μαλιστα απο το πρωι. ελπιζω μονο να μας βρει το επομενο ξημερωμα, διοτι οι διαθεσεις ειναι αγριες και οι πιθανοτητες να καουμε απο τις μεταλλιες και τις μπυρες ειναι αυξημενες...

Εννοείται ότι την επόμενη μέρα θα έχω πάρει άδεια από τη δουλειά!!! Με τόσο αλκοόλ και head bagging τελειωμένοι θα φύγουμε .... κάποτε από κει!!!!! Κι επειδή με τους Slayer δεν την παλεύω, κάνω φροντιστήριο από τώρα για να συνηθίσω και να αντέξω!!!! Αλλά και μόνο που θα ξαναδώ Metallica live ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!:woot:woot:woot

redglove
12-04-2010, 17:44
λοιπον, λοιπον. ζητω πληροφοριες για το Rockwave στο terra vibe park. δεν εχω ξαναπαει και θελω παρα πολυ να παω φετος που παιζουν Ska-P και αγγελακας την κυριακη 11/7. οποιος εχει εμπειρια, ας μου πει τι γινεται με εισιτηρια, μετακινηση, ωρες κτλ. το μονο που βρηκα σε κατι sites ειναι οτι η τιμη του εισητηριου για μια μερα ειναι 43 ευρωπουλα το λιγοτερο.

Την Κυριακή είναι και οι Massive Attack ε; Ε ρε να 'χω λεφτάάά...

Dude
12-04-2010, 18:06
α κατσε γιατι τωρα μου αρχισες τα φιλοσοφικα και εγω που ειμαι των θετικων επιστημων δεν τα πολυκαταλαβαινω.....δλδ, λες ας πουμε οτι εσυ εχεις ως απαραβατη αρχη να μη βριζεις νεκρους και δεν προκειται να την παραβεις ακομα κι αν ο νεκρος ειναι ο χιτλερ;; αν εννοεις αυτο, τοτε πασο. μονο που προσωπικα δεν το χω σαν αρχη αυτο..... εχω σαν αρχη να σεβομαι τους ανθρωπους που αξιζουν ή που τελος παντων σεβονται και μενα και τον Ανθρωπο, ασχετα αν ειναι νεκροι ή οχι. ο θανατος ειναι μια ιδιοτητα της υλης οπως και η ζωη. αρα οποιον σεβομαι εν ζωη, τον σεβομαι και μετα θανατον. οποιον μισω εν ζωη, τον μισω και εκδηλωνω το μισος μου και μετα θανατον. με πιανεις;; προσωπικη αποψη....

Σεβαστή άποψη, την οποία ακολουθώ κι εγώ πάνω στα νεύρα μου πολλές φορές, μην μπορώντας να ακολουθήσω την προηγούμενη "αλα Γιάννης Αγιάννης" που έγραψα.

Dude
12-04-2010, 18:11
Γενικώς φέτος στην Αθήνα έρχονται γίγαντες της μουσικής από πολλά είδη... Δεν θυμάμαι καλά καλά πόσοι και ποιοι έρχονται, αλλά μόνο τους Massive Attack, U2, Metallica, και Rammstein να πάρεις, καταλαβαίνεις ότι θα γίνει χαμός...

Τώρα μια που πιάσατε τέτοιο θέμα, για τους λάτρεις της funk (straight from the Big Apple - η απόλυτη Νεοϋορκέζικη φανκ μπάντα) έρχεται στα τέλη Απρίλη για κάμποσα Live σε Θεσσαλονίκη, Αθήνα και Ηράκλειο... Μιλάω για το Milo Z και την μπάντα του... Τους έχω δεί και μιλάμε για πολλή δύναμη οι τύποι... Ιδού: http://www.myspace.com/milozband

μιγάδας
12-04-2010, 22:47
για περισσοτερες πληροφοριες μπες στο επισημο σαιτ

http://www.rockwavefestival.gr/



ρε καρνταση, το site δε μου βγαζει τιποτα...απλως μια σελιδα που αναφερει καποια απο τα ονοματα που θα παιξουν και τις ημερομηνιες.... δεν με βοηθαει για ωρες και τιμες εισητηριων....
ολη τη μερα διαρκει το φεστιβαλ;;

*GrimReaper*
13-04-2010, 00:02
για τον πουτσο σαιτ εχεις δικιο....αλλα αυτο εχουν τι να ΣΕ πω....νομιζω απο το μεσημερι και μετα?...κατι τετοιο...αμα ψαξεις λιγο δεν νομιζω να μην βρεις τις ωρες...οι τιμες πανω κατω ειναι αυτες που σου ειπα...το 50αευρω θα το φας για την μια μερα

tc-g6
13-04-2010, 10:34
Εννοείται ότι την επόμενη μέρα θα έχω πάρει άδεια από τη δουλειά!!! Με τόσο αλκοόλ και head bagging τελειωμένοι θα φύγουμε .... κάποτε από κει!!!!! Κι επειδή με τους Slayer δεν την παλεύω, κάνω φροντιστήριο από τώρα για να συνηθίσω και να αντέξω!!!! Αλλά και μόνο που θα ξαναδώ Metallica live ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!:woot:woot:woot

εγω θα παρω αδεια ανημερα για να παω απο το πρωι. την επομενη θα παρω αναρρωτικη... :p

kk_SEF
14-04-2010, 00:04
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8616434.stm
...
http://www.corfupress.com/bulletin/index.php?/athlitismos/igros-stibos/ede-gia-tis-sinthikes-thanatou-tou-d.-nikolouzou.html

*GrimReaper*
14-04-2010, 00:18
καλο ταξιδι μανο :(

http://www.hbnews.gr/permalink/30142.html

LnRbwSKx9jk

W5Bt5AmQXeE

4RAgrgUxFfY

μιγάδας
14-04-2010, 00:37
''ΕΝΑ ΣΩΣΣΥΒΙΟ Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΑΡΓΑ''......ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ

redglove
14-04-2010, 00:57
Όχι ρε... Ελαφρύ το χώμα..

X-ray7
14-04-2010, 03:03
Κι εγώ ξενέρωσα μόλις το μαθα :(

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάζει..

ΕΣΥ ΕΚΕΙ - "ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ" ΜΑΝΟ!

dora7
14-04-2010, 11:46
Για το σημερινό Περιστέρι-Ολυμπιακός ούτε κουβέντα???? Αλλα θα μου πείτε ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?? Οτι θα περάσουμε τρένο και θα κερδίσουμε πάλι με καμιά 30άρα????? Α ρε Παρίσι μας πήρες τα μυαλά!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p

Dude
14-04-2010, 14:24
Σωστή... Αφού δεν ανέβασε κανείς μέχρι τώρα thread, θα ανεβάσω εγώ σε λίγο... Πάντως δεν νομίζω ότι το Περιστέρι είναι Τρίκαλα ή Καβάλα... Είναι ομάδα playoff, και τα δύο συνεχόμενα ματς που δίνουμε τώρα (με Περιστέρι και Κολοσσό) είναι από τα καλά τεστ για το φάιναλ φορ... Επομένως αν βλέπουμε τις 30άρες θα δυσκολευτούμε παραπάνω από όσο πρέπει πιστεύω... Πάμε για μια σοβαρή εμφάνιση και φυσικά για άλλη μια νίκη...

kk_SEF
14-04-2010, 21:54
Ενδιαφέρον site http://xariseto.gr/

*GrimReaper*
14-04-2010, 22:09
Ενδιαφέρον site http://xariseto.gr/

σας παρακαλω κυριε μοντερατορα.... εδω μπαινουν αυτα :p

http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=292

υ.γ ενδιαφερον σαιτ ;)

kk_SEF
14-04-2010, 22:17
χαχαχα κι εγώ εκεί σκέφτομαι πρώτα να τα βάλω όπως και τα χθεσινά μου αλλά στο εισαγωγικό του post εκεί ο τιτανοτεράστιος ADMIN έχει γράψει "Ποστάρετε ελεύθερα ότι αστείο βρίσκετε και θέλετε να μοιραστείτε!" (το bold δικό μου).
Επειδή λοιπόν δεν τα θεωρώ αστεία (και ειδικά τα χθεσινά) τα βάζω εδώ μέχρι να δώσει άλλη γραμμή! :D

ΥΓ να βγει ο Redglove στο τηλέφωνο!:p

DON
22-04-2010, 11:13
Grim Reaper-Annihilator-Crimson Glory- Twisted Sister-Pantera-Black sabbath-Iron Maiden-Q5-hammerfall-megadeath-manowar-motorhead-queenshryche-Rhapsody-iced earth-nightwish-Blind Guardian-Judas Priest-SABATON

ac/dc-deep purple-led zeppelin-guns & roses

και απο ελληνικα εντεχνα-και καμια μπαντα οπως ειπες μιγαδα Ξυλινα σπαθια-τρυπες κτλπ....α και φυσικα την all time classic metal μπαντα τους Εξωριστους

υ.γ μπορει να ξεχναω και κατι :cool:

Πειράζει που ακούω τα ΠΑΝΤΑ??? Απο jazz μέχρι μακρόπουλο ανάλογα το μέρος και την διάθεση!?

Μιας και πιάσαμε όμως την μουσική...

Ήθελα να το ποστάρω ΚΑΠΟΥ να το πω σε κάποιον να το ακούσει γιατί εγώ προσωπικά δεν έχω ξαναδεί μεγαλύτερο ΠΟΝΟ σε τραγουδιστή, ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΟΝΟ...όπως λέει και ο johny cash "I focus on the pain
the only thing that's real"...Ακούστε το...

Απλά πριν το ακούσετε να σας ενημερώσω πως αυτός ο Bon Iver έγραψε ΟΛΟ αυτόν τον δίσκο όταν ΧΩΡΙΣΕ, ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥ και διαγνώστηκε με ΜΟΝΟΝΟΥΚΛΕΩΣΗ (http://en.wikipedia.org/wiki/Infectious_mononucleosis) όλα μαζί μαζεμένα...Και πήγε στο πατρικό του στο wisconsin (όποιος έχει ιδέα απο αμερική μιλάμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ) και έκανε 1 χειμώνα στην καλύβα στο αγρόκτημα ΜΟ-ΝΟΣ του και έγραψε ΟΛΟ το δίσκο σε ΚΑΣΣΕΤΟΦΩΝΟ. Μετά απο αυτήν την εισαγωγή ακούστε και ΤΟ τραγούδι και περιμένω feedback. (σας βάζω το live γιατί ΑΥΤΟ αξίζει παραπάνω).

JfAS6nwYc9g

και το δεύτερο καλύτερο του, πάλι live...

62i9Sodwp5o


υ.γ. ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ υπάρχουν στην γη γαμώ την Ελλάδα μου και τους αμανέδες...

Dude
22-04-2010, 12:10
Ωραίο τα βίντεο... Ειδικά στο πρώτο είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις... Μπορεί εμένα προσωπικά να μην είναι ιδιαίτερα του στύλ μου αυτή η μουσική, αλλά ο τύπος φαίνεται ότι είναι ο μόνος που αυτό το κομμάτι μπορεί να το ερμηνεύσει έτσι...

Στο μόνο που δεν συμφωνώ είναι στον επίλογό σου man... Γιατί σε πειράζουν οι αμανέδες; Αφού τελικά περνάμε ωραία μαζί τους :D...
p70HxvFO95E

Σοβαρά τώρα, και η Ελλάδα έχει μουσικές που μπορεί να προκαλέσουν συναισθήματα που άλλες μουσικές δεν μπορούν... Ιδού ορισμένα παραδείγματα (παίρνοντας πάσα από σένα τα βάζω και γώ εδώ):

a9o-ATgLmhk

YDijkRSTayw

Εδώ είναι λίγο απαράδεκτος ο ήχος γιατί είναι από πανηγύρι, όμως κατά τα άλλα η φωνή και το κλαρίνο λένε άλλα πράγματα...
1hPYCgkzLUA

89NgOOeW07g

Q-tGK_D6Gp0

Υ.Γ. Κάτι εικόνες στο τελευταίο βίντεο είναι ό,τι να'ναι, εγώ απλά για τη μουσική το έβαλα...

DON
22-04-2010, 12:34
λοιπον, τα πραματα ειναι πολυ σοβαρα.....ΔΟΝ βασιζομαι σε σενα που με καταλαβαινεις.....ΠΟΣΟ ΜΑΚΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΡΑΦΑΕΛ-ΝΤΙΟΓΚΟ;;;;; οχι πειτε μου....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;;;; δικο μας παιχνιδι ρε και καταστρεφεις την ομαδα....ειχε σβησει σ ολο το ματς τον αλ πατσινο και ξαφνικα μου κανει τη μαλακια.....ΕΛΕΟΣ!!!! και δινει αφορμη τωρα στον γκμοχ(στον ποιον;;; ) να κανει κριτικη στον σερ!!!!!!! ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ!!!!! για μια μαλακια του ντιογκο...εμ αγορι μου, με τετοια φατσα που πας;;;;;

υ.γ: τουλαχιστον τωρα θα το παρει σιγουρα η μπαρτσα μεσα στη μαδριτη..ετσι, να τριζουνε τα κοκκαλα του φρανκο και να εξαφανιστει η σιχαμενη ρεαλ......

Αργώ να απαντήσω αλλά ΝΑΙ μας γάμησε ο Ράφαελ...Τι να κάνουμε...μαλακία...shit happens!:cool:

[Γιάννης Αγιάννης mode] Γενικώς, δεν βρίσκω κακό το να ακολουθείς τις αρχές σου ακόμα κι αν απέναντί σου έχεις ανθρωπους που κάνουν τα πάντα για να σε κάνουν να τις απαρνηθείς. [/Γιάννης Αγιάννης mode]

ΜΕΓΙΣΤΟΤΑΤΗ ατάκα.

Κι εγώ ξενέρωσα μόλις το μαθα :(

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάζει..

ΕΣΥ ΕΚΕΙ - "ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ" ΜΑΝΟ!

Πήγα Μικρούτσικο-Κούτρα 1-2 μέρες μετά τον θάνατο του και του αφιερώσανε το πρόγραμμα και ένα τραγούδι κιόλας συγκεκριμένα...ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ

DON
22-04-2010, 12:40
Ωραίο τα βίντεο... Ειδικά στο πρώτο είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις... Μπορεί εμένα προσωπικά να μην είναι ιδιαίτερα του στύλ μου αυτή η μουσική, αλλά ο τύπος φαίνεται ότι είναι ο μόνος που αυτό το κομμάτι μπορεί να το ερμηνεύσει έτσι...

Στο μόνο που δεν συμφωνώ είναι στον επίλογό σου man... Γιατί σε πειράζουν οι αμανέδες;

Σοβαρά τώρα, και η Ελλάδα έχει μουσικές που μπορεί να προκαλέσουν συναισθήματα που άλλες μουσικές δεν μπορούν... Ιδού ορισμένα παραδείγματα


1. Ο τύπος απλά ΠΟΝΑΕΙ. ΠΟΛΥ πόνος φίλε...Απίστευτη ανατριχίλα. Και με τα φάλτσα που κάνει μ'αρέσει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ απο το "τέλειο" της ηχογράφησης του cd. Αληθινό, ανθρώπινο.

2. Δεν με πειράζουν οι αμανέδες...Με τρελαίνει όμως που η ελληνική μουσική περιστρέφεται πλέον ΜΟΝΟ γύρω απο αυτά τα σαχλά και προβάλονται ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ.

3. Δεν με κατάλαβες...ΤΡΟΜΕΡΕΣ μουσικές υπάρχουν στην Ελλάδα...Απο Ψαραντώνη μέχρι Κώστα Χατζή και απο Βαμβακάρη μέχρι Μικρούτσικο και απο Πάριο μέχρι Αλεξίου και ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ. Αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο Ελλαδιστάν το σύγχρονο πρέπει να τα ψάξεις με το ΤΟΥΦΕΚΙ όταν άτομα σαν τον Bon Iver στο εξωτερικό τους έχουνε ΘΕΟΥΣ και τους βγάζουν στον David Letterman και εμείς εδώ στον αντίστοιχο (πες χατζηνικολάου) βγάζουμε ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ και την ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ και τέλος. Η Ελλάδα έχει ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ, ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ, ΠΑΡΑΔΟΣΑΡΑ ειδικά σε ψαγμένους ήχους κτλ...Αλλά προβάλονται όσο και το κανάλι της βουλής. ΜΗΔΕΝ ΑΠΟ ΜΗΔΕΝ ΜΗΔΕΝ.

Πάρε και μερικά απο τα πολύ αγαπημένα ελληνικά τραγούδια...

LS9pcP5rGYE

M1oP4AJYshk

KAI EΔΩ ΚΛΑΜΑ

L6nBzWpXOX0

Dude
22-04-2010, 13:22
Αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο Ελλαδιστάν το σύγχρονο πρέπει να τα ψάξεις με το ΤΟΥΦΕΚΙ όταν άτομα σαν τον bon iver στο εξωτερικό τους έχουνε ΘΕΟΥΣ και τους βγάζουν στον david letterman και εμείς εδώ στον αντίστοιχο (πες χατζηνικολάου) βγάζουμε ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ και την ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ και τέλος. Η Ελλάδα έχει ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ, ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ, ΠΑΡΑΔΟΣΑΡΑ ειδικά σε ψαγμένους ήχους κτλ...Αλλά προβάλονται όσο και το κανάλι της βουλής. ΜΗΔΕΝ ΑΠΟ ΜΗΔΕΝ ΜΗΔΕΝ.


Δυστυχώς έχεις τρομερά δίκιο (όσο κι αν δεν μου αρέσει να αφορίζω κανένα, αλλά όπως και να το κάνουμε η ελληνική μουσική δεν είναι ο Ρουβάς)! Γι'αυτό και μόνο το λόγο που περιγράφεις αξίζει να λέμε ένα μπράβο πού και πού σε ανθρώπους όπως το Σπύρο Παπαδόπουλο και την Μπήλιω, που ανεξάρτητα από το αν τους πάει ο καθένας μας προσωπικά σαν προσωπικότητες, καλούν συχνά και καλλιτέχνες που έχουν να πουν κάτι ουσιαστικό στις εκπομπές τους.

DON
22-04-2010, 14:31
Δυστυχώς έχεις τρομερά δίκιο (όσο κι αν δεν μου αρέσει να αφορίζω κανένα, αλλά όπως και να το κάνουμε η ελληνική μουσική δεν είναι ο Ρουβάς)! Γι'αυτό και μόνο το λόγο που περιγράφεις αξίζει να λέμε ένα μπράβο πού και πού σε ανθρώπους όπως το Σπύρο Παπαδόπουλο και την Μπήλιω, που ανεξάρτητα από το αν τους πάει ο καθένας μας προσωπικά σαν προσωπικότητες, καλούν συχνά και καλλιτέχνες που έχουν να πουν κάτι ουσιαστικό στις εκπομπές τους.

Mα ούτε εγώ τον αφορίζω τον Σάκη!!! Τον ακούω μια χαρά και γουστάρω και με τρέλα μερικά τραγούδια του και στην eurovision τον υποστήριζα και τα πάντα όλα. Αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ όπως και δεν είναι μόνη η Δέσποινα και η Έλλη και η Νατάσα...ΜΟΥΣΙΚΗ δεν είναι μόνο αυτά και δυστυχώς ΜΟΝΟ αυτά προβάλονται.

Σπύρο Παπαδόπουλο και Μπήλιω RESPECT.

tc-g6
23-04-2010, 17:12
τι να λεμε, 61 και σημερα και μετα βλεπουμε αν και ποτε θα συνελθω!

μιγάδας
23-04-2010, 18:23
τι να λεμε, 61 και σημερα και μετα βλεπουμε αν και ποτε θα συνελθω!

παιζει να εισαι ο πρωτος που καταφερε να κανει οφφτοπικ σχολιο στο μονο τοπικ που δεν υπαρχουν οφφτοπικς!!!! θα με μαθεις πως γινεται;; :doggy

dora7
24-04-2010, 20:31
τι να λεμε, 61 και σημερα και μετα βλεπουμε αν και ποτε θα συνελθω!

24/6 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!! ΣΩΣΤΑ?????????? Το μέτρημα εκεί με βγάζει......

dora7
28-04-2010, 19:36
Το γράφω εδώ για να κολλάει με τη γενική αδιαφορία:p:p:p:p:p

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!!!! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????????????????:):):):):):):): ):):):):)

*GrimReaper*
28-04-2010, 19:55
ανοιξε το τοπικ ρε μιλος.....γιατι πολυ αδιαφορια εχει πεσει :p..μην τα περιμενουμε ολα απο τους admins και τους mods :p

dora7
28-04-2010, 20:10
ανοιξε το τοπικ ρε μιλος.....γιατι πολυ αδιαφορια εχει πεσει :p..μην τα περιμενουμε ολα απο τους admins και τους mods :p

Ναι μωρέ σκοτώνονται τα παιδιά!!!!χαχαχαχ

Δεν το ανοίγεις εσύ καλύτερα Grim???? Φτιάχνω τα νύχια μου τώρα!!!!!!;);););););););) χαχαχαχαχαχ

Apostolot
28-04-2010, 21:22
Αγαπητέ Don, θα αφήσω στην άκρη τα σέβη σου για τη Μπήλιω και το Σπύρο μόνο για τις κομματάρες από Bon Iver. Αλλά πραγματικά κυκλοφορεί θεσπέσια μουσική στην Ελλάδα (όπως και παντού σχεδόν) ακόμα. Είναι γεγονός ότι δεν προωθείται βεβαίως αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν υπάρχει. Τα πρώτα πράγματα που μου έρχονατι στο μυαλό είναι οι Θεσσαλονικείς Your Hand In Mine οι οποίοι στις οργανικές συνθέσεις του δίσκου τους Every Night Dreams ανέβασαν τον πήχη ακόμα ψηλότερα, οι Night On Earth είναι αξία, ο Θανάσης Παπακωσταντίνου, οι Χειμερινοί Κολυμβητές, η Λένα Πλάτωνος και πάρα πολλοί ακόμα. Και να σκεφτείς ότι δεν αναφέρομαι καν στην ηλεκτρονική μουσική καθώς δύσκολα μπορεί κανείς να πει πως περικλύει εθνική ταυτότητα. Όρεξη θέλει απλά να ψάχνουμε.

*GrimReaper*
01-05-2010, 16:03
XLX62JqIgh8

μιγάδας
01-05-2010, 16:37
λοιπον λοιπον, ειμαι στη δυσαρεστη(λεμε τωρα) θεση να σας ανακοινωσω την αποχωρηση μου απο το φορουμ...... και παραθετω τους λογους αυτης της αποφασης:

1ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον dude που οχι μονο μας τα 'χει κανει οσο τα εχει ο μιλος με τα στατιστικα του, οχι μονο γουσταρει τον γιοτα(μ), οχι μονο στηνει ονλάιν παιχνιδια αλλα θελει να παντρευτει και την ευγενια μανωλιδου και να διαλυσει την καταπληκτικη οικογενεια του αδωνι!!!!!!!!!
2ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον redglove (ΑΓΑΠΑΜΕ redglove) να μου κανει συνεχεια ΑΔΙΚΕΣ παρατηρησεις λες κι εχω βγει ποτε εγω οφτοπικ και λες κι εχω πει κανα ψεμα........
3ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον ΔΟΝ....... δεν θυμαμαι ομως γιατι......
4ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον kk_SEF να μου την μπαινει συνεχεια τελευταια και να μην μπορω να βρω επιχειρηματα να του απαντησω......
5ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον grimreaper γιατι οσες φορες συμφωνει μαζι μου αλλες τοσες διαφωνει.........
6ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ να κανω κι αλλους κοιλιακους απο τα γελια οταν γραφει ο dirtys..... σε λιγο θα φτασω το 12-pack......
7ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον αδυσωπητο ανταγωνισμο με τη milos18..... ακομα να παραδεχτει οτι ειμαι νικητης.....

και τελος...8ον: ΒΑΡΕΘΗΚΑ να ασχολουμαι με μια ομαδα γεματη αμπαλους, αταλαντους παικτες, εκ των οποιων για κανενος τα ποδια δεν μπορουμε να μιλαμε μεχρι το βραδυ και για εναν προπονητη-μυρωδια που δεν εχει παιξει ποτε του μπασκετ και δεν ξερει ουτε τα βασικα..... ΒΑΡΕΘΗΚΑ να μιλαω για μια ομαδα που παει και παιζει σε κατι ψωροδιοργανωσεις της πλακας στο παρισι την ωρα που οι ΑΡΜΑΔΕΣ παιζουν στο ανωτατο μπασκετικο επιπεδο και κερδιζουν με χαρκτηριστικη ευκολια στο ναο του μπασκετ, το κλειστο της οδου κενεντι.......

αυτα.......

υ.γ: ο μουρινιο ειναι προπονηταρας αλλα μαμιεται.... (ενα τελευταιο, αποχαιρετηστηριο οφτοπικ....)

TT7
01-05-2010, 16:49
Oχι ρε μιγαδα...Ξανασκεψου το ...και σου αφιερωνω ενα τραγουδακι..

AC5f8cPz8SI

*GrimReaper*
01-05-2010, 17:13
μπα δεν ειναι τιποτα απεργει λογο εργατικης πρωτομαγιας. Θα επιστρεψει αυριο :p

αλλα παιζουν και τα εξης

-η αλλεργια στην ανοιξη τον πειραξε στον εγκεφαλο
-ΩΡΑ και ΜΕΡΑ που ειναι τον πειραξαν οι ρετσινες

dora7
01-05-2010, 18:02
Παιδια απλά ο Μιγάδας μπέρδεψε τους μήνες και νομίζει οτι ειναι Πρωταπριλιά!!!!!!!!! Και προσπαθεί να μας παραμυθιάσει ότι αποχωρεί, για να βάλουμε αρνιά στις σούβλες και να στήσουμε το γλέντι και πάνω εκεί να σκάσει μύτη απο τη γωνία γελώντας για να μας τη σπασει!!!!!!:eek::eek::eek: Πρόκειται περι οργανωμένου σχεδίου ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ!!!!!!:D:D:D:D:):):):):)

υ.γ Μιγάδα ενα εχω να σου πω: Απο σένα ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!:p:p:p χαχαχαχαχα

TT7
01-05-2010, 18:21
Καλα να το λεει για πλακα παει και ερχεται...αν μπερδεψε την Πρωτομαγια με την Πρωταπριλια...μαλλον πρεπει να κοψει το πολυ ιντερνετ ....;););):d

dora7
01-05-2010, 18:50
Καλα να το λεει για πλακα παει και ερχεται...αν μπερδεψε την Πρωτομαγια με την Πρωταπριλια...μαλλον πρεπει να κοψει το πολυ ιντερνετ ....;););):d

Μα θα' πρεπε να έχεις πια καταλάβει οτι η Πρωταπριλιά ειναι η αγαπημένη του μέρα....τη ζει 365 μέρες το χρόνο!!!!!!!!!!!!!;);););););););)

Dude
01-05-2010, 21:38
Καλή επιτυχία μιγάδα στην επερχόμενη δοκιμασία (που δεν είναι δα και κάτι το φοβερό, όσο κι αν το παρουσιάζουν έτσι)... In migadas we trust!

zouparos
02-05-2010, 23:54
τα έβλεπα,όλη η ευρώπη τα είχε τούμπανο,ρίσκαρα το 100ευρώ μου με ρίσκο να κάνω το σκατό μου παξιμάδι στο παρίσι:p αλλά τελικά δικαιώθηκε η υφήλιος μαζί και εγώ και έβγαλα το εισιτήριο του final4:D:D:D.
100 * 1,90 * 1,30=247E...

Σας ευχαριστώ λίβερπουλ και λάτσιο:cool:

tc-g6
03-05-2010, 13:48
24/6 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!! ΣΩΣΤΑ?????????? Το μέτρημα εκεί με βγάζει......

52 και σημερα!

zouparos
05-05-2010, 16:10
2 ταξίδια το χρόνο κάνω και αυτά σχεδόν πάντα συνδυάζονται με την ομάδα αλλα ειλικρινά σας λέω. Αν δεν ήταν ΤΟΣΟ μεγάλη η *αυλα μας για αυτό που θα γίνει στο Παρίσι θα το ακύρωνα.
Νιώθω εκτός τόπου και πραγματικότητας με αυτά που γίνονται αυτή την ώρα στην Αθήνα. Ο θυμός πάντα σε τέτοιες αντιδράσεις οδηγεί,αλλά ήθελα να ξερα αντιδράμε απέναντι σε ποιον?
Στην αδερφή μας? Τη κοπέλα μας? Το πατέρα μας ή το γείτονα? Σε εμάς?
Αφου αυτοί ψηφισαν,ψηφίζουν και θα ψηφίζουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ επ'αόριστον αυτους που μας οδήγησαν εδώ.
Ο tc-g6 ως φίλος μου ξέρει και τις ιδεολογικές μου πεποιθησεις τις οποιες δε θελω τώρα να αναπτυξω,δεν ειναι η ωρα. Έχω αρχίσει να μαζευω όπως μπορω ενα καλο κεφαλαιο να εξαφανιστω απ'αυτη τη χώρα που επικρατουν τα 3 Ρ.
ραχατι-ρουφιανια-ρουσφετι:(

tc-g6
05-05-2010, 16:41
2 ταξίδια το χρόνο κάνω και αυτά σχεδόν πάντα συνδυάζονται με την ομάδα αλλα ειλικρινά σας λέω. Αν δεν ήταν ΤΟΣΟ μεγάλη η *αυλα μας για αυτό που θα γίνει στο Παρίσι θα το ακύρωνα.
Νιώθω εκτός τόπου και πραγματικότητας με αυτά που γίνονται αυτή την ώρα στην Αθήνα. Ο θυμός πάντα σε τέτοιες αντιδράσεις οδηγεί,αλλά ήθελα να ξερα αντιδράμε απέναντι σε ποιον?
Στην αδερφή μας? Τη κοπέλα μας? Το πατέρα μας ή το γείτονα? Σε εμάς?
Αφου αυτοί ψηφισαν,ψηφίζουν και θα ψηφίζουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ επ'αόριστον αυτους που μας οδήγησαν εδώ.
Ο tc-g6 ως φίλος μου ξέρει και τις ιδεολογικές μου πεποιθησεις τις οποιες δε θελω τώρα να αναπτυξω,δεν ειναι η ωρα. Έχω αρχίσει να μαζευω όπως μπορω ενα καλο κεφαλαιο να εξαφανιστω απ'αυτη τη χώρα που επικρατουν τα 3 Ρ.
ραχατι-ρουφιανια-ρουσφετι:(

φιλαρακι, θα φυγω θα παω αλλου. μεταναστης στο αμερικα, να γινω βλαχοελληνοαμερικανος αλλα να μη ζω αλλο αυτη τη μιζερια. χιλιες φορες χαρουμενος μαλακας παρα αυτο το χαλι στο ελλαντα.

βουλευτες λαμογια, δημοσιοι υπαλληλοι που μιζαρονται, επιχειρηματιες που φοροδιαφευγουν, πολιτες που εισφοροδιαφευγουν, αγροτες που κανουν bmw τις επιδοτησεις και εργατοπατερες που βαζουν πανω απο ολα το κομμα. τους σιχαθηκα.

πεσαμε στα σκατα και ηρθε το ΔΝΤ μπας και μας βγαλει (με το αζημιωτο βεβαια, πρεπει ολοι να στησουμε κωλο) και εμεις τι κανουμε? αντιδρουμε χωρις να προτεινουμε, δεν θελουμε να καταλαβουμε οτι πρεπει να στησουμε παλι τη ζωη μας αντι να κυνηγαμε φαντασματα και παλευουμε οχι για το δικαιωμα μας στην εργασια και την αξιοπρεπη ζωη αλλα για το βολεμα, το ρουσφετι και τη λαμογια.
σε ολα αυτα αμεσο αποτελεσμα ειναι η τυφλη βια που αργα ή γρηγορα οδηγει σε νεκρους.

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που ειμαι κομματι αυτης της κοινωνιας...

TT7
05-05-2010, 17:20
Παιδια εχετε δικιο σε ολα οσα λετε..αλλα αυτο με το ΔΝΤ ειναι πραγματικα τραγικο..Το μονο που θα καταφερουν ολες αυτες οι θυσιες των μισθωτων και των συνταξιουχων ειναι να ξεπληρωνουν τους τοκους απο τα δανεια που θα μας δινουν...μια ζωη θα ξεχρεωνουμε δηλαδη..Οπου πηγε το ΔΝΤ εφερε πεινα και εξαθλιωση και οσα λαθη και αν καναμε σαν λαος μεσω των κυβερνησεων που με ηλιθιοτητα ψηφιζαμε τοσα χρονια δεν αξιζουμε να γινουμε Κινα η Ινδια και να δουλευουμε για λιγα δολλαρια...

tc-g6
05-05-2010, 17:26
Παιδια εχετε δικιο σε ολα οσα λετε..αλλα αυτο με το ΔΝΤ ειναι πραγματικα τραγικο..Το μονο που θα καταφερουν ολες αυτες οι θυσιες των μισθωτων και των συνταξιουχων ειναι να ξεπληρωνουν τους τοκους απο τα δανεια που θα μας δινουν...μια ζωη θα ξεχρεωνουμε δηλαδη..Οπου πηγε το ΔΝΤ εφερε πεινα και εξαθλιωση και οσα λαθη και αν καναμε σαν λαος μεσω των κυβερνησεων που με ηλιθιοτητα ψηφιζαμε τοσα χρονια δεν αξιζουμε να γινουμε Κινα η Ινδια και να δουλευουμε για λιγα δολλαρια...

και τι θα γινει δηλαδη? φαγαμε (σαν κρατος) τα λεφτα και τωρα θα μας ταϊζουν αλλοι? ετσι οπως τα καναμε (με την ανοχη ή τη συμμετοχη μας) να τα λουστουμε τωρα.

οι ενοχοι πρεπει να πληρωσουν αλλα μαζι θα δεινοπαθησουμε και εμεις. αμα το βολεμα και η διαφθορα συνεχιστουν το αποτελεσμα θα ειναι ακομα πιο τραγικο...

redglove
05-05-2010, 18:07
Ποιός τα έφαγε τα λεφτά tc-g6; Η γιαγιά μου που έκανε 3 δουλειές από τα 15 της και τώρα της κόβουν τη σύνταξη;

zouparos
05-05-2010, 18:11
Παιδια εχετε δικιο σε ολα οσα λετε..αλλα αυτο με το ΔΝΤ ειναι πραγματικα τραγικο..Το μονο που θα καταφερουν ολες αυτες οι θυσιες των μισθωτων και των συνταξιουχων ειναι να ξεπληρωνουν τους τοκους απο τα δανεια που θα μας δινουν...μια ζωη θα ξεχρεωνουμε δηλαδη..Οπου πηγε το ΔΝΤ εφερε πεινα και εξαθλιωση και οσα λαθη και αν καναμε σαν λαος μεσω των κυβερνησεων που με ηλιθιοτητα ψηφιζαμε τοσα χρονια δεν αξιζουμε να γινουμε Κινα η Ινδια και να δουλευουμε για λιγα δολλαρια...

@ΤΤ7 +1925 σε όλα. αλλα στις επόμενες εκλογές αν έχουμε πανομοιότητα αποτελέσματα ο λαος θα επικροτήσει όλα αυτα που τώρα κάνουν. αυτό γίνεται 35 χρονια τώρα. έχω βαρεθει σ αυτη τη χωρα να χαϊδεύουμε τα αυτια μας. ΟΧΙ ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑΝΤΗΔΕΣ. βρισκουν και τα κανουν

dora7
05-05-2010, 18:56
Πέρα απο το ποιος φταίει ή δεν φταίει για όλα αυτά που βιώνουμε (είναι απίστευτα μεγάλο το θέμα για να το αναλύσουμε εδώ) εγώ το μόνο που έχω να πω ειναι ΟΤΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΡΙΤΤΩ που ζω στην Ελλάδα του 2010 όπου δολοφονούνται αθώοι στο βωμό της σκοπιμότητας και της ανυπέρβλητης βλακείας....

Υ.Γ. Είμαι έξαλη...

duke
05-05-2010, 20:10
Και μέσα σε όλα αυτά η Marfin έβγαλε κ μια χυδαία ανακοίνωση για τον ''ξύλινο πολιτικό λόγο'' κ να θέτει ηθικούς αυτουργούς τους πολιτικούς... Κ ρε π...στη μου ακόμη κ έτσι να είναι δεν το λες αυτό λίγο μετά τον θάνατο 3 υπαλλήλων σου- την ώρα μάλιστα που ήξερες πως θα γίνουν τα όσα έγιναν σήμερα στο κέντρο κ έχοντας πλήρη επίγνωση των κινδύνων- τους στείλαν να δουλέψουν... Λίγη τσίπα κ ευθυξία δεν υπάρχει ρε γαμώτο?

mzk7
05-05-2010, 20:13
Ρε παιδιά απεργία ήταν σήμερα..όποιος ήθελε απεργούσε..

redglove
05-05-2010, 21:05
Αν δεν απεργεί το σώμα σου πώς θα απεργήσεις;

ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΗΡΕΜΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ..

dora7
05-05-2010, 22:02
Πραγματικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξεφύγουμε..... Μια παρέα είμαστε εδώ για τον μπασκετικό Ολυμπιακό που απλά κάποιες στιγμές συζητάμε και για κάποια γεγονότα που συμβαίνουν και σηματοδοτούν τη ζωή μας......κανένας λόγος κόντρας... απλά κάποιες στιγμές η ζωη μας προσπερνάει...και απλά πρέπει να το πούμε.....τίποτα προσωπικό καμία κόντρα... εγω προσωπικά δεν το θέλω σε καμία περίπτωση.....

*GrimReaper*
05-05-2010, 22:03
οποιος γουσταρει απεργει και οποιος δεν γουσταρει οχι...αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο. Το θεμα ειναι ο μπασταρδος ο διευθηντης του καταστηματος που "συμφωνα με μαρτυριες" οι υπαλληλοι ζητουσαν να φυγουν γιατι εβλεπαν οτι το κλιμα εκει γυρω ηταν αγριο και αυτον τους το αρνηθηκε

redred
05-05-2010, 22:04
Η ΟΤΟΕ(ομοσπονδια τραπεζοϋπαλληλων) συμμετειχε σημερα στην πορεια.Υπαρχαν πανο.Περα απο αυτο ομως,ανεβηκε στο τροκτικο ειδηση που ελεγε πως ζητησαν οι εργαζομενοι να φυγουν απ'το κτηριο λογω επισοδιων κ τους το απαγορευσαν απο τα κεντρικα της μαρφιν.

redglove
05-05-2010, 22:13
Μάλιστα..

Δείτε να τρελαθείτε: http://goo.gl/RSlv

dora7
05-05-2010, 22:27
Δυστυχώς μόνο όσοι δουλεύουν στον ιδιωτικό τομέα ξέρουν τι πραγματικά συμβαίνει με τις απεργίες....και δυστυχώς πόσο παίζεις το κεφάλι σου....τη δουλειά σου...την επιβίωσή σου.....ας μην κοροιδευόμαστε...

duke
05-05-2010, 22:32
Οχι ρε παιδιά τι λέτε τώρα? Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεφύγουμε- όπως λέει κ milos 18- μια παρέα είμαστε...

*GrimReaper*
05-05-2010, 22:39
καλα ενταξει....εχουμε ξεφυγει και η κατασταση στην χωρα δεν προκειτε να γινει καλυτερη αν δεν γινει κατι "σπουδαιο" κατι που θα θυμομαστε για δεκαετιες ειτε ειναι καλο η ασχημο!

*GrimReaper*
05-05-2010, 22:43
Δυστυχώς μόνο όσοι δουλεύουν στον ιδιωτικό τομέα ξέρουν τι πραγματικά συμβαίνει με τις απεργίες....και δυστυχώς πόσο παίζεις το κεφάλι σου....τη δουλειά σου...την επιβίωσή σου.....ας μην κοροιδευόμαστε...

+εκατομμυρια...

αυτο ακριβως!....ο πατερας μου ειναι ο μοναδικος απο το καταστημα της μαρφιν στο οποιο δουλευει που απεργει ΚΑΘΕ χρονο με ΚΑΘΕ ευκαιρια και με ΚΑΘΕ μαζικη απεργια. Αν δεν δουλευε απο τα 20 του στην τραπεζα τωρα δεν θα ειχε δουλεια...Εκτος κι αν θελουν να σκασουν το χρημα και να τον απολυσουν (αυτο θελει και αυτος αλλωστε) :cool:

redred
05-05-2010, 22:48
Επειδη συμμετειχα στην πορεια -απο τα Χαφτεια στην Ομονοια εως τη Συγγρου-αυτο που εβλεπες σε ολες τις τραπεζες ηταν οτι ειχαν κατεβασμενα τα ρολα τους για παν ενδεχομενο.Αυτο γινεται καθε φορα που υπαρχει καποια πορεια.Μεσα οσοι εργαζομενοι δεν απεργουσαν δουλευαν κανονικα.Βεβαια ολα αυτα σε ολες εκτος απο μια,τη μοιραια.Δυστυχως τους αφησαν απροστατευτους τους ανθρωπους απο αυτους τους εγκληματιες.Για του λογου το αληθες διαβαστε εδω:http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=16496&subid=2&pubid=7970563

zouparos
05-05-2010, 23:38
Ποιος τολμά να πα να τα πει αυτά στον τυπο που έχασε το στήριγμα του και το 4 μηνών παιδι του? εγω πάντως οχι. ντρέπομαι:(

*GrimReaper*
06-05-2010, 02:06
hqJX0MFLHlw

kk_SEF
06-05-2010, 08:07
Έχω πολλά να πω αλλά ο χρόνος είναι λίγος κι από την άλλη τα είπε πολύ ωραία αυτά που θα έλεγα κι εγώ χτες ο Κανάκης, ειδικά για τις ευθύνες όλων μας επιτέλους. Ασε τους πολιτικούς και τους Βγενόπουλους και κοίτα και λίγο δίπλα ή στον καθρέφτη ;)


Κανάκης Ράδιο Αρβύλα ΜΕΡΟΣ Α'
http://www.youtube.com/watch?v=cO0y6uguJCM

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα MEΡΟΣ Β'
http://www.youtube.com/watch?v=yib7-kaQYWE

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα Γ ΜΕΡΟΣ'
http://www.youtube.com/watch?v=5CHGSmDN7XQ

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα Δ ΜΕΡΟΣ'
http://www.youtube.com/watch?v=zprv-Y7rM84

mzk7
06-05-2010, 10:12
Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί αυτοί οι μπάτσοι προστατεύουν τον βγενό..πολίτης της χώρας είναι..όχι πολιτικός - βουλευτής.. Όπως επίσης δεν μπορώ να καταλάβω όλους αυτούς τους ειδικούς φρουρούς που έχουμε γεμίσει.. για να είναι η προσωπική φρουρά του κάθε τριανταφυλλόπουλου και του κάθε κούγια... Έτσι γεμίσαμε δημοσίους υπαλλήλους.. Συν τοις άλλοις έχει γίνει αηδία όπου κι αν πας και ότι ώρα να βλέπεις μπάτσους παντού και πολλούς..ούτε στην χούντα να ήμασταν..


Κανάκης Ράδιο Αρβύλα ΜΕΡΟΣ Α'
http://www.youtube.com/watch?v=co0y6ugujcm

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα meΡΟΣ Β'
http://www.youtube.com/watch?v=yib7-kaqywe

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα Γ ΜΕΡΟΣ'
http://www.youtube.com/watch?v=5chgsmdn7xq

Κανάκης Ράδιο Αρβύλα Δ ΜΕΡΟΣ'
http://www.youtube.com/watch?v=zprv-y7rm84

Ευχαριστώ αδερφέ!!! ήθελα να το δω χτες αλλά ήμουν άυπνος αρκετές μέρες και χτες κοιμήθηκα από τις 11..


εντιτ: ΗΘΕΛΑ να το δω αλλά δεν.. κάποιος τα κατέβασε..
Τώρα ή τα λόγια των παιδιών ενόχλησαν ή έχει σχέση το ότι τα τηλεοπτικά δικαιώματα τα έχει ο αντένα κι έτσι μόνο αυτός μπορεί να τα αναδημοσιεύει..

tc-g6
06-05-2010, 10:13
Ποιός τα έφαγε τα λεφτά tc-g6; Η γιαγιά μου που έκανε 3 δουλειές από τα 15 της και τώρα της κόβουν τη σύνταξη;

τα εφαγαν οι κατα καιρους πολιτικοι, τα λαμογια του δημοσιου, οι μεγαλοεπιχειρηματιες, οι εργατοπατερες και οι επιδοτουμενοι τσιφλικαδες. μονο που αυτοι οι παραπανω αποτελουν το μεγαλυτερο μερος του πλυθησμου.

να σου δωσω καποια παραδειγματα?
~ οι μπαρμπας μου ειναι καθηγητης και τσεπωνει 1.500+ € για να δουλευει ΤΟ ΠΟΛΥ 12 ωρες την εβδομαδα, ΤΟ ΠΟΛΥ 8 μηνες το χρονο.
~ ο πατερας μου ειναι απο καρδιτσα και καθε φορα που περναω απο τον θεσσαλικο καμπο βλεπω νεες βιλες και αμαξαρες, εκει πανε οι επιδοτησεις. ενας οικογενειακος γνωστος εχει φτιαξει σπιταρονα με λεφτα που επρεπε να πανε στις ελιες που πλεον δεν εχει.
~ παω σα μαλακας στη δεη και καταθετω εγγραφα για να παρω εργοταξιακο ρευμα σε μια δουλεια. ολα ωραια και καλα και ο νομος λεει οτι σε 3 ως 5 εργασιμες πρεπει να το εχω. ο υπαλληλος ομως λεει σε 20 εργασιμες και αν γιατι δεν εχουν συνεργεια. δινω 100 € και την επομενη μερα το εχω.
~ σπαει ενας αγωγος (που παρανομα περναγε εντος του οικοπεδου) και καλω την ευδαπ. ειναι 9 το πρωι. ερχονται στις 12 και αφου εχει πλημμυρισει ολη η γλυφαδα αλλα αρχισουν να δουλευουν μετα τις 5 (!!!) για να παρουν τις υπερωριες. το καλυτερο? δεν μπορουν να κλεισουν τον αγωγο διοτι ο δημαρχος (που εμφανιστηκε αλλα εφυγε τρεχοντας) εχει δωσει αδειες σε καφετεριες να βγαλουν τραπεζια και να βαλουν ξυλινο δαπεδο στο πεζοδρομιο που ηταν η βανα. τελικα κλεινουν τον κεντρικο αγωγο και σε μια ωρα τελειωνει η δουλεια.

αν μπει κλεφτης στο σπιτι σου εχεις δυο επιλογες, ειτε παιρνεις τους δρομους και τους ψαχνεις ειτε ξαναστηνεις τη ζωη σου. εγω επιλεγω ΠΛΕΟΝ το δευτερο αρκει παραλληλα να θωρακισουμε το σπιτι μας (ελλαδα) για να μην τα ξαναφανε οι κλεφτες.

δεν ειμαι υπερ των μετρων επειδη με εξυπηρετουν, το αντιθετο μαλιστα συμβαινει. ομως θεωρω οτι αυτα ειναι πλεον αναγκαια. ή μετρα και σκληρη προσπαθεια ή χρεοκοπια και μιζερια.

kk_SEF
06-05-2010, 11:31
Ευχαριστώ αδερφέ!!! ήθελα να το δω χτες αλλά ήμουν άυπνος αρκετές μέρες και χτες κοιμήθηκα από τις 11..


εντιτ: ΗΘΕΛΑ να το δω αλλά δεν.. κάποιος τα κατέβασε..
Τώρα ή τα λόγια των παιδιών ενόχλησαν ή έχει σχέση το ότι τα τηλεοπτικά δικαιώματα τα έχει ο αντένα κι έτσι μόνο αυτός μπορεί να τα αναδημοσιεύει..

Το πρωί παίζανε εννοείται τα link. Πιθανόν να κατέβηκαν λόγω webtv του Ant1. Αν και στο τέλος της εκπομπής ο Κανάκης είπε απευθυνόμενος σε όποιον του μίλαγε από το κοντρόλ "ναι ρε π... θα πάω και σε διαφημίσεις" και όταν γύρισαν άφησαν υποννοούμενα ότι μπορεί να μη συνεχίσει η εκπομπή γιατί ενόχλησε. Δες αν παίζεται ακόμα εδώ
http://webtv.antenna.gr/webtv/

Edit: Απότι είδα παίζει κανονικά ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΩΣΤΟ. Δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα... Και για τον ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ που μας κατατρώει, για τον ΦΟΒΟ που μας περνάνε και για τις ατομικές ευθύνες ΟΛΩΝ που τις μεταβιβάζουμε.

dora7
06-05-2010, 20:13
Το πρωί παίζανε εννοείται τα link. Πιθανόν να κατέβηκαν λόγω webtv του Ant1. Αν και στο τέλος της εκπομπής ο Κανάκης είπε απευθυνόμενος σε όποιον του μίλαγε από το κοντρόλ "ναι ρε π... θα πάω και σε διαφημίσεις" και όταν γύρισαν άφησαν υποννοούμενα ότι μπορεί να μη συνεχίσει η εκπομπή γιατί ενόχλησε. Δες αν παίζεται ακόμα εδώ
http://webtv.antenna.gr/webtv/

Edit: Απότι είδα παίζει κανονικά ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΩΣΤΟ. Δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα... Και για τον ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ που μας κατατρώει, για τον ΦΟΒΟ που μας περνάνε και για τις ατομικές ευθύνες ΟΛΩΝ που τις μεταβιβάζουμε.

Και τώρα παίζουνε τα links....Μόλις τα είδα....

kk_SEF
07-05-2010, 07:15
Δεν με ενδιαφέρει τι κόμμα είναι, η ομιλία αυτή είναι κάτι διαφορετικό

Γρηγόρης Ψαριανός - Βουλή 6.5.2010
http://www.youtube.com/watch?v=hFSyqYwJSOU&feature=player_embedded

mzk7
07-05-2010, 08:32
Δεν με ενδιαφέρει τι κόμμα είναι, η ομιλία αυτή είναι κάτι διαφορετικό

Γρηγόρης Ψαριανός - Βουλή 6.5.2010
http://www.youtube.com/watch?v=hFSyqYwJSOU&feature=player_embedded
Και από κάτω τον ακούνε μόνο οι δικοί του βουλευτές..άντε και καναδυο άλλοι..
Οι υπόλοιποι ρε γαμώτο που πήγαν???Δεν το πήραν όλο το μηνιάτικο για να κάτσουν σε όλη την συνεδρίαση???:mad::mad::mad:
Κωλόπουστες κλέφτες δολοφόνοι!!!!!
Βάλτε μπιπ στο "βουλευτές"

dora7
11-05-2010, 17:17
Φίλε tc-g6 εσύ που κρατάς το μέτρημα, πόσες και σήμερα?????????????????:woot:woot:woot:woot:woot:w oot

tc-g6
11-05-2010, 17:26
44 και σημερα!!!

dora7
11-05-2010, 17:31
44 και σημερα!!!

Και φυλακισμένοι να είμαστε πιο χαλαρά θα μετράγαμε τις μέρες!!!!!!!!!!!!!!
;););););););) Αρρώστια!!!!!!!!!!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:w oot

tc-g6
11-05-2010, 17:33
μολις πατησει μονοψηφιο ειναι το ζορι που δε θα περνανε με τιποτα οι μερες.
ε ρε τι εχει να γινει... ΠΑΝΙΚΟΣ!!!

dora7
11-05-2010, 17:43
μολις πατησει μονοψηφιο ειναι το ζορι που δε θα περνανε με τιποτα οι μερες.
ε ρε τι εχει να γινει... ΠΑΝΙΚΟΣ!!!

Εχω από τη συναυλία του 99 στη Ριζούπολη t-shirt με ζωγραφισμένο στην πλάτη (από την αδερφή μου) το οχτάρι φίδι των Metallica. Και ΦΥΣΙΚΑ το κειμήλιο θα επιστρατευθεί και για τις 24.6.2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tc-g6
12-05-2010, 12:27
Εχω από τη συναυλία του 99 στη Ριζούπολη t-shirt με ζωγραφισμένο στην πλάτη (από την αδερφή μου) το οχτάρι φίδι των Metallica. Και ΦΥΣΙΚΑ το κειμήλιο θα επιστρατευθεί και για τις 24.6.2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OMG! ημουν και εγω εκει!!!

μετα ακολουθησαν συναυλιες των iced earth, motorhead (αγγλια), sepultura (αγγλια), judas priest (αγγλια) και iron maiden προπερσι.

dora7
12-05-2010, 16:27
omg! ημουν και εγω εκει!!!

μετα ακολουθησαν συναυλιες των iced earth, motorhead (αγγλια), sepultura (αγγλια), judas priest (αγγλια) και iron maiden προπερσι.

Εγώ για πολλά χρόνια μετά για κάποιο απροσδιόριστο λόγο δεν ήθελα να πάω σε συναυλία, εκτός από μια που πήγα το 2005, την οποία περίμενα από την εφηβεία μου και δεν θα την έχανα με τίποτα, αλλά δεν λέω σε ποια γιατι θα χαλάσω το καλό όνομα που έχω στην πιάτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα;););););)

Το '99 στη Ριζούπολη ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

zouparos
13-05-2010, 17:11
έχω βαρεσει διάλυση απ τη ζέστη-κουφοβραση-ξαφνικη νεροποντη-ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ...

και εδω μέσα δε κουνιεται κουνούπι:( που βρισκεται και ο don αραγες

dora7
13-05-2010, 17:19
έχω βαρεσει διάλυση απ τη ζέστη-κουφοβραση-ξαφνικη νεροποντη-ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ...

και εδω μέσα δε κουνιεται κουνούπι...ς

Είμαι στο γραφειο και κοντεύω να κοιμηθώ πάνω στο πληκτρολόγιο.....

ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ν' ΑΝΑΨΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ!!!!!;););):):)

dora7
13-05-2010, 17:41
Εχω να καταγγείλω ότι ο μιγαδας παρ' ολο που ανακοίνωσε ότι μας βαρέθηκε και αποχωρει, αυτή τη στιγμή είναι ΠΑΛΙ μέσα στο φόρουμ!!!!!!!!! Καμία μπέσα πια σ' αυτόν τον κόσμο!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p χαχαχαχαχαχαχα

μιγάδας
13-05-2010, 17:57
σου λειψα πολυ ε φιλεναδα;;;;;; το περιμενα....ε, μ' αυτα που ακουω τις τελευταιες μερες, επρεπε να πω κατι κι εγω.......

dora7
13-05-2010, 18:55
σου λειψα πολυ ε φιλεναδα;;;;;; το περιμενα....ε, μ' αυτα που ακουω τις τελευταιες μερες, επρεπε να πω κατι κι εγω.......

Κι αυτό έπρεπε να είναι ένα υπέρτριπλο σεντόνι??? Βαρέθηκα να διαβάζω!!!!!
Και είναι τυχαίο που πανω που έλεγα ότι βαριέμαι, πειτε κάτι να ανάψουν τα αίματα, μπήκες ΕΣΥ στο φόρουμ????χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ. Καλή επιτυχία κι από μένα μικρέ......:):):)

redred
13-05-2010, 22:53
Δεν ξερω ποσοι μενετε Αθηνα και που εγω παντως στο Μπραχαμι την ακουσα για τα καλα την εκρηξη στον Κορυδαλλο και δεν μπορεις να πεις οτι ειμαι κοντα.

kk_SEF
15-05-2010, 15:29
Εχω να καταγγείλω ότι ο μιγαδας παρ' ολο που ανακοίνωσε ότι μας βαρέθηκε και αποχωρει, αυτή τη στιγμή είναι ΠΑΛΙ μέσα στο φόρουμ!!!!!!!!! Καμία μπέσα πια σ' αυτόν τον κόσμο!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p χαχαχαχαχαχαχα

Πρέπει να πω όμως ότι το διάβασμα τον μεταμόρφωσε και γράφει τα καλύτερα post σχετικά με την ομάδα από τότε που θυμάμαι (μη πεις τίποτα γι'αυτό) :) Keep... studying μιγάδα :woot

dora7
17-05-2010, 16:13
Σε βλέπω πάλι μέσα Μιγάδα!!!!! Για πες νεα!!!!!! Πως παει???

*GrimReaper*
17-05-2010, 17:02
Σε βλέπω πάλι μέσα Μιγάδα!!!!! Για πες νεα!!!!!! Πως παει???

Τι εγινε?...επειδη βαριεσαι εσυ θα το κανουμε τσατ εδω μεσα?....ανταλλαξτε αριθμους :cool: :p

dora7
17-05-2010, 17:09
Τι εγινε?...επειδη βαριεσαι εσυ θα το κανουμε τσατ εδω μεσα?....ανταλλαξτε αριθμους :cool: :p

Δεν κατάλαβα Grim!!!!!!! Επειδη άνοιξες κάποτε το topic θα μας λες και τι θα λέμε τώρα??????:p:p:p:p:p:p Ετσι τόχετε εσεις στη Θεσσαλονίκη???? Γιατι εμεις εδώ στην Αθήνα δεν μασαμε!!!!!!:woot:woot:woot;);););)χαχαχαχα

*GrimReaper*
17-05-2010, 17:16
Δεν κατάλαβα Grim!!!!!!! Επειδη άνοιξες κάποτε το topic θα μας λες και τι θα λέμε τώρα??????:p:p:p:p:p:p Ετσι τόχετε εσεις στη Θεσσαλονίκη???? Γιατι εμεις εδώ στην Αθήνα δεν μασαμε!!!!!!:woot:woot:woot;);););)χαχαχαχα

Ισα ρε....χαλλλαρωσε :cool:

dora7
17-05-2010, 17:22
Ισα ρε....χαλλλαρωσε :cool:

Για πες λοιπόν!!!!!!! Πως το χετε εσεις εκει πανω???? Εχω μια ώρα μπροστα μου να σκοτώσω....είμαι ολη αυτια!!!!!!!!χαχαχαχα:p:p:p:p:p

*GrimReaper*
17-05-2010, 17:25
Για πες λοιπόν!!!!!!! Πως το χετε εσεις εκει πανω???? Εχω μια ώρα μπροστα μου να σκοτώσω....είμαι ολη αυτια!!!!!!!!χαχαχαχα:p:p:p:p:p

δεν δινουμε μεγαλη σημασια σε πραγματα που δεν πρεπει...ειμαστε ηρεμοι μεσα στα νευρα μας. Πανεμορφοι-πανεξυπνοι κτλπ κτλπ...ειναι γνωστα πλεον δεν χρειαζετε να τα λεω :cool: ....Και σαν την σαλονικια την γκομενα δεν εχει ;)

dora7
17-05-2010, 17:33
δεν δινουμε μεγαλη σημασια σε πραγματα που δεν πρεπει...ειμαστε ηρεμοι μεσα στα νευρα μας. Πανεμορφοι-πανεξυπνοι κτλπ κτλπ...ειναι γνωστα πλεον δεν χρειαζετε να τα λεω :cool: ....Και σαν την σαλονικια την γκομενα δεν εχει ;)

Και όπως βλέπω εισαστε απιστευτα μετριόφρονες, καθόλου τοπικιστές κ.λπ.κ.λπ.

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ και ενεπλάκης σε chat που μόλις πριν λίγο κατηγορούσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!χαχαχαχαχαχαχα

Αλλο πράγμα οι Αθηναίες φίλε μου Grim!!!!!!:woot:woot

*GrimReaper*
17-05-2010, 17:39
Και όπως βλέπω εισαστε απιστευτα μετριόφρονες, καθόλου τοπικιστές κ.λπ.κ.λπ.

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ και ενεπλάκης σε chat που μόλις πριν λίγο κατηγορούσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!χαχαχαχαχαχαχα



ωραια επεσα στην παγιδα σου, δεν μιλαω αλλο :p

Αλλο πράγμα οι Αθηναίες φίλε μου Grim!!!!!!:woot:woot

για ανελυσε το λιγο :cool:

dora7
17-05-2010, 17:44
για ανελυσε το λιγο :cool:

Τι ωραία που σε έριξα στην παγίδα εννοώ.....Μαφία φίλε μου εμείς οι Αθηναίες!!!!!!!!

Τα υπόλοιπα που μας αφορούν θα αφήσω να τα γράψει η Ιστορία!!!!!!!!;););););););):):):):)

DON
18-05-2010, 12:52
Λοιπόν έχω να γράψω εδωμέσα καμια 10+ μέρες και έχετε ποστάρει σε 37 διαφορετικά topics περίπου 20 posts σε κάθε topic δηλαδή κοντά στα 800 posts! ΠΟΝΕΣΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ και ακόμα μένουν 20 topic! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ! ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΤΕ!

Η ΟΤΟΕ(ομοσπονδια τραπεζοϋπαλληλων) συμμετειχε σημερα στην πορεια.Υπαρχαν πανο.Περα απο αυτο ομως,ανεβηκε στο τροκτικο ειδηση που ελεγε πως ζητησαν οι εργαζομενοι να φυγουν απ'το κτηριο λογω επισοδιων κ τους το απαγορευσαν απο τα κεντρικα της μαρφιν.

Και που είναι το κακό ρε μάγκες? Πρέπει ΙΔΙΩΤΙΚΗ επιχείρηση να κλείσει επειδή γίνονται επεισόδια? Πρέπει το κράτος να παραλύει επειδή κάποια ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ σπάνε-καίνε την Αθήνα?

TT7
18-05-2010, 22:18
Και που είναι το κακό ρε μάγκες? Πρέπει ΙΔΙΩΤΙΚΗ επιχείρηση να κλείσει επειδή γίνονται επεισόδια? Πρέπει το κράτος να παραλύει επειδή κάποια ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ σπάνε-καίνε την Αθήνα?

Don το θεμα δεν ειναι ομως αυτο..Το θεμα ειναι εαν (δεν ξερω αν εχει αποδειχτει οριστικα) η επιχειρηση τους απαγορεψε να συμμετεχουν στην απεργια κατι το οποιο ειναι απαραδετκο μιας και αποτελει συνταγματικο δικαιωμα..Και ναι μεν τα τσογλανια μαμησανε την Αθηνα αλλα το ΚΥΡΙΟ γεγονος ηταν μια μεγαλη απεργια ολων των εργαζομενων που αντιδρουσαν για τα τρομερα μετρα που θα παρουν..Ε δεν θα επεφτε εξω ο Βγενοπουλος εαν το συγκεκριμενο υποκαταστημα το κρατουσε κλειστο μια μερα,ενω ηξερε οτι η πορεια θα ηταν συναισθηματικα φορτισμενη και θα περνουσε και μπροστα απο το καταστημα..Τα τσογλανια παντα βρισκουν ευκαιρια να γαμ... οποιαδηποτε μορφη διαμαρτυριας δυστυχως...Αλλα παρ'ολο που την ευθυνη εχουν τα ανθρωποειδη για αυτο που εκαναν μπορουσε και η διευθυνση της τραπεζας να κρατησει διαφορετικη σταση..Τελος παντων οι ανθρωποι δεν ερχονται πισω οτι και να λεμε και μακαρι να μην ζησουμε και αλλα τετοια στην Ελλαδα...

*GrimReaper*
18-05-2010, 22:26
δεν τους το απαγορευουνε...τους λενε απλα πανε αμα θες αλλα το πρωι μην ελπιζεις να βρεις την πορτα ανοιχτη για σενα...απλα πραγματα!

DON
19-05-2010, 13:20
don το θεμα δεν ειναι ομως αυτο..Το θεμα ειναι εαν (δεν ξερω αν εχει αποδειχτει οριστικα) η επιχειρηση τους απαγορεψε να συμμετεχουν στην απεργια κατι το οποιο ειναι απαραδετκο μιας και αποτελει συνταγματικο δικαιωμα..Και ναι μεν τα τσογλανια μαμησανε την Αθηνα αλλα το ΚΥΡΙΟ γεγονος ηταν μια μεγαλη απεργια ολων των εργαζομενων που αντιδρουσαν για τα τρομερα μετρα που θα παρουν..Ε δεν θα επεφτε εξω ο Βγενοπουλος εαν το συγκεκριμενο υποκαταστημα το κρατουσε κλειστο μια μερα,ενω ηξερε οτι η πορεια θα ηταν συναισθηματικα φορτισμενη και θα περνουσε και μπροστα απο το καταστημα..Τα τσογλανια παντα βρισκουν ευκαιρια να γαμ... οποιαδηποτε μορφη διαμαρτυριας δυστυχως...Αλλα παρ'ολο που την ευθυνη εχουν τα ανθρωποειδη για αυτο που εκαναν μπορουσε και η διευθυνση της τραπεζας να κρατησει διαφορετικη σταση..Τελος παντων οι ανθρωποι δεν ερχονται πισω οτι και να λεμε και μακαρι να μην ζησουμε και αλλα τετοια στην Ελλαδα...

τι πάει να πει ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ? Δεν μπορείς να ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ. Το αν η εταιρία τους είπε "αν πάτε απολύεστε" είναι δικό της ζήτημα γιατί ξαναλέω είναι ΙΔΙΩΤΙΚΗ επιχείρηση και δεν μπορείς να της κάνεις κουμάντο για το ΠΟΙΟΝ και ΠΟΤΕ θα τον απολύσει. Θέλει να δουλέψει η εταιρία και θα δουλέψει είτε εσύ απεργείς είτε όχι!

Εγώ λοιπόν δεν δέχομαι το επιχείρημα "εσύ φταίς που σε βιάσανε κοπέλα μου να μην πήγαινες μέσα στο αδιέξοδο, φορώντας μίνι και τακούνια 3 το πρωί"...αυτό μου λες τώρα...Αφού ήξερε ότι θα τον "βιάσουν" ας έκλεινε την τράπεζα...Ε ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ. Και με "γ@μάς" και ΦΤΑΙΩ?

Δυστυχώς την αστυνομία την έχουμε εκεί που ΔΕΝ την θέλουμε (συνταξιούχους, παιδιά, γυναίκες) και εκεί που πρέπει να τραβήξουν ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟ και ΜΙΑ ΜΠΑΑΑΜ στο δόξα πατρί στα ΠΟΥΤΑΝΟΣΠΕΡΜΑΤΑ ΑΥΤΑ (το λέω με πλήρη επίγνωση του τι λέω) πάνε και τους κοιτάνε να καίνε απλά.

μιγάδας
19-05-2010, 13:47
με προκαλειται αλλα θα κρατηθω και δεν θα συμμετεχω σ' συτην την (σοβαροτατη) κουβεντα ως εκπροσωπος της ''νεας γενιας''-αυτο ηταν σποντα για 'σας τους παππουδες- ξεροντας πολυ καλα οτι στο ιντερνετ μεχρι και τα λινκς εχουν αυτια...... θα αλλαξω λοιπον την κουβεντα και θα πω το εξης: ΜΑ ΚΑΛΑ, ΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ;;;; ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΠΙΑ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ;;;

zouparos
19-05-2010, 14:05
ευκολα ή δυσκολα εννοεις μιγάδα?
τι δινατε σημερα γιατι το χασα?
ειχα μεινει στην εκθεση που το θεμα ηταν ωραιο αλλα..., και στη βιολογία

μιγάδας
19-05-2010, 14:09
μαθηματικα κατευθυνσης........ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ ομως........ εκει που καποτε το 80% ηταν κατω απ τη βαση, τωρα χωρις καθολου διαβασμα την επιανες ανετα τη βαση..... και ενας πολυ καλα προετοιμασμενος που καποτε εγραφε μεχρι 17 ανετα και μετα προσευχες, σημερα εφτανε στο 100αρι χωρις να δυσκολευτει πουθενα.... εγω που φοβομουν μη δε με φτασει η ωρα, τελειωσα στη 1μιση ωρα....... βεβαια ειχαν βαλει δυσκολα στα γενικης παιδειας, κυριως στα μαθηματικα και φυσικη...... τουλαχιστον, με συντελεστη 1,3 και μ' αυτα τα θεματα περνας αερα....... γι αυτο λεω να ξεκουραστω τωρα και να μην πολυδιαβασω αυτη τη μαλακια τον ΑΟΔΕ που δινω μεθαυριο....:Ρ

tc-g6
19-05-2010, 14:27
αυριο παλι απεργια και τα παπαρια μας κουνιουνται (σορρυ δεσποινιδες).
μια ζωη στα ακρα αυτο το μπουρδελο που λεμε και "πατριδα". απο τη μια να κλεβουμε το κρατος και απο την αλλη να πληρωσουν για αυτο καποιοι αλλοι εκτος απο εμας. απο τη μια να κανουμε απεργια για τα νεα μετρα και απο την αλλη να μην ξερουμε τι ειναι αυτα. απο τη μια να εχουμε τον μπατσο με το οπλο του και απο την αλλη τον ψευτοεπαναστατη βανδαλο με τη μολοτοφ του.
ρε θα φυγω, θα παω αλλου. δεν παλευεται αλλο.

κατι βοσκοπουλοι, κατι λατσιδες, οι εργατοπατερες (κομματοσκυλα στα νεα ελληνικα), οι κλεφτες πολιτευομενοι και αρκετα δημοσιολαμογια κανουν οτι γουσταρουν. και αντι να τους κοψουμε τον κωλο εμεις φωναζουμε για το οτι θελουμε και εμεις μεριδιο στη ρεμουλα. μπραβο, αυτοι ειμαστε!

μονο που και παλι αυριο στην πορεια θα ειναι καποιοι απο τους 150.000 μισθωτους που εκλεβαν την εφορια, καποιοι απο τους 200.000 που με δικη τους ευθυνη δουλεουν ανασφαλιστοι και καποιοι απο τους 500.000 δημοσιους υπαλληλους που πληρωνονται για να ξυνονται και ενιοτε χρηματιζονται.
και τελος θα ειναι και καποιοι αλλοι που αναμεσα στην χρεοκοπια και την προσπαθεια επιλεγουν το πρωτο διχως να αναλογιστουν τις συνεπειες. διαφωνια χωρις προτασεις δηλαδη...

εγω δηλαδη που εχω μια μικρομεσαια επιχειρηση να δινω το 45% σε φορους και να φορολογουμαι και σαν ιδιωτης μετα (συνολο 60% περιπου) χωρις να εχω ωραριο και να κανω διακοπες το πολυ 10 μερες και το αλλο το λαμογιο που διδασκει 12 ωρες την εβδομαδα (πχ ο μπαρμπας μου) και κανει 4 μηνες τα μπανακια του να θελει να ζει απο εμενα. ή ο αλλος (φιλος μου) να δουλευει χωρις ικα απο επιλογη του για να τσεπωνει και τα φραγκα του ΟΑΕΔ (μηδεν δηλαδη αποδοση στην εφορια) και να απαιτει να του πληρωνω τις εξετασεις στους γιατρους. ακομα και αυτος που κανει ιδιαιτερα (αλλος φιλος μου) και τσεπωνει 3.000 € τον μηνα αλλα δηλωνει 500 € ωστε να μην πληρωνει και παλι φορους.
ρε παμε καθολου καλα? αμα το κλεισω το μαγαζι θα ειναι ευχαριστημενοι? και οι 10 υπαλληλοι που θα χασουν τη δουλεια τους? και οσοι συνεργατες χασουν μεγαλο μερος του κυκλου εργασιων τους?

μιγάδας
19-05-2010, 14:32
χαχαχαχαχαχαχα. λοιπον, καταρχας να ξεκαθαρισω οτι ο χαρκτηρισμος ''πανευκολα'' για τα θεματα χρησιμοποιηθηκε μονο και μονο επειδη ξερω οτι κανενας αλλος απο δω μεσα δε δινει. και το λεω αυτο για τον εξης λογο: μπηκα σ αυτο το μαθητικο φορουμ(ischool.gr) να δω τι λενε για τα θεματα και γινεται της ποπης!!! εχουν μπει ολα τα ''ξεφτερια'' και οι ψωναρες και λενε ''γελοια θεματα'', ''οποιος δεν επιασε το 16 να μην παει να γραψει τ' αλλα'' κτλ.. και τρωνε κραξιμο απο τα αλλα παιδια, τους πιο αδυναμους μαθητες που δεν εγραψαν καλα.... και απλως το αναφερω, για να μην παρεξηγηθουν τα λεγομενα μου... τα θεματα αντικειμενικα ηταν οντως πολυ ευκολα, με την εννοια οτι ενας πολυ καλα προετοιμασμενος δεν αντιμετωπιζε ιδιαιτερες δυσκολιες και επισης δινοταν η δυνατοτητα στους πιο αδυναμους να παρουν ενα βαθμο παραπανω καθως τα θεματα θεωριας ας πουμε ηταν απο τα ευκολα, δεν ζητησαν δλδ κατι εξεζητημενο. βεβαιως αυτο δεν θα το πεις σε ενα παιδι που δεν τα πηγαινει πολυ καλα γενικως και σημερα δεν εγραψε καλα, ειναι σαν να του λες: ''εισαι μαλακας''.... επειδη ομως εσεις ειστε ουδετεροι, αναφερω την προσωπικη μου γνωμη, εστιαζοντας στο γεγονος οτι ολοι οι καλοι μαθητες εγραψαν πολυ καλα, αρα οι βασεις των μεγαλων σχολων μαλλον πανω προς νεα αυξηση.......

zouparos
19-05-2010, 14:38
πωωω πως αλλάζουν οι καιροί...εγω ειχα γραψει μόλις 11,9 στα μαθημ. κατευθ.
αλλά με είχαν σώσει κάτι 20αρια σ'αυτα που επρεπε,ειδικά οικονομία και μπήκα ασοεε:D
εγω μαθαίνω τώρα απ'τη κοπελα μου που θα δώσει ασεπ τα οργια που γίνονται:mad: Ακου να φρίξεις! πρώτα πρώτα ζητούν πιστοποιητικο παιδαγωγικης καταρτισης ΠΡΙΝ τον ασεπ καταργώντας ουσιαστικά το πρόγραμμα σπουδων των ιδιων των πανεπιστημιων τους που σου δίνουν τέτοιο πιστοποιητικο. μετά αφού κάνεις το σκατο σου παξιμαδι και περάσεις στον ασεπ καταργούν την προυπηρεσια!!!! δηλαδη τι να μενεις στη κρητη και να σε στειλουν εβρο να πληρωνεις νοικια,ξυδια,μεταφορικα ΔΕΕΕΝ τους ενδιαφερει. μορια γιοκ:mad: Τι σου κάνουν δλδ? σε οδηγουν με την μια στη παραπαιδεια για να ζησεις. Και υστερα,νεοτατος στα 50 σου εισαι έτοιμος να αμολύσεις στα παιδάκια το κομπλεξ που 40 χρόνια σου έχουν δημιουργήσει και να τα ποτίσεις με τις φρεσκότατες(εχεις πάρει πτυχιο πριν 35+χρονια) πια γνώσεις σου:mad::mad:

και μετά μου λέει ο dude να μην μεταναστεύσω. που στο λονδίνο το πτυχίο μου ανταλλάσεται με 2000λίρες περ μανθ για πλάκα και εδώ με 700 ευρώ υπόδουλος του κάθε τραπεζιτη:mad:

DON
19-05-2010, 14:39
ρε θα φυγω, θα παω αλλου. δεν παλευεται αλλο.

ΟΟΟΛΑ όσα λες είναι τόσο αληθινά που δεν τα βάζω στο quote...Αλλά αυτό που κράτησα απλά αξίζει το εξής σχόλιο :

Welcome to my world.

http://www.planet-wissen.de/politik_geschichte/wirtschaft_und_finanzen/wirtschaftswunder/img/intro_wunder_gastarbeiter_g.jpg

μιγάδας
19-05-2010, 14:42
αυτο που λες ζουπαρε ειναι απαντηση στον tc-g6, που αναφερθηκε στην αυριανη απεργια...... τεσπα, προτεινω(τωρα που 'μαι χαλαρος κανω και προτασεις...) να σταματησετε την κουβεντα περι πολιτικης που εχετε ανοιξει(γιατι στην ουσια πολιτικη κουβεντα ειναι) γιατι ο καθενας εχει την αποψη του και δεν υπαρχει λογος σ' ενα μπασκετικο φορουμ να τσακωνομαστε για πολιτικα ζητηματα..... συν του οτι, το ιντερνετ δεν ειναι και τοσο ασφαλες.....

zouparos
19-05-2010, 14:43
καποιοι απο τους 200.000 που με δικη τους ευθυνη δουλεουν ανασφαλιστοι

αυτό πάλι? μιλούν τα αγραμματα κομματόσκυλα που "πίπωναν"(σορρυ κιολας:p) έξω απ'τα πολιτικά γραφεία για να μπουν σε ενα προγραμματακι σταζ ανασφαλιστοι χωρις καμμια μονιμότητα και τώρα που τους πετάνε σα ζωα αφού τους χρησιμοποιησαν εκλογικά ΦΩΝΑΖΟΥΝ,ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ!!!!:mad::mad:

μα αυτο ειχατε υπογράψει τότε γαμωώωωωω:mad::mad::mad:

@μιγαδα...ΟΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ!! και το πως θα μοιράσει το χρόνο το απόγευμα ο κοουτς γιαννακης πολιτική είναι πίστεψε με! και κανεις δε τσακώνεται,ούτε κάνουμε πολιτική προπαγάνδα όπως σε πολλά φόρουμς. κουβεντα κάνουμε και όπως βλέπω κανείς δε λέει την άποψη του. περιστατικα αδιαμφισβητητα καταθετουμε και απλά ο καθεις βγάζει και τ αναλογο συμπέρασμα

tc-g6
19-05-2010, 14:53
πρεπει τελικα DON να ειμαστε ο ενας ο αλλος εαυτος του αλλου. :p

γνωριζω οτι οι περισσοτεροι διαφωνουν με αυτες τις αποψεις αλλα τι να κανουμε, ο καθενας κρινει απο τα βιωματα του.
εγω ειχα την τυχη και την ατυχια να ζησω και τις δυο πλευρες του νομισματος.
οταν εμενα στον παππου και στη γιαγια γιατι οι γονεις μου δουλευαν, οταν η μανα μου μας πηγαινε σπιτι με ενα χρεπι αμαξι που οταν εβρεχε εσβηνε, οταν πηγαινα το καλοκαιρι σε δημοσια κατασκηνωση και οταν τον πατερα μου τον εβλεπα μονο τα σ/κ γιατι δουλευε 12-15 ωρες ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ εγω δεν σκεφτηκα ποτε να εχω πχ playstation. τα ξαδερφια μου ειχαν απο ενα ο καθενας ομως και οι γονεις τους δουλευαν 12-15 ωρες ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ και εκαναν 4 μηνες διακοπες οικογενιακα.
σημερα εμεις εχουμε ενα αμαξι ο καθενας (που το πληρωνει απο τη δουλεια του) ενω τα ξαδερφια μου δεν μπορουν να βγαλουν καν διπλωμα και ας ειναι 22 και 25 ετων. βεβαια εγω κανω ακομα 10 μερες διακοπες ενω αυτοι σχεδον ολο το χρονο.

δεν θελω ΚΑΝΕΝΑΣ να μου χαρισει ΤΙΠΟΤΑ. αλλα δεν θα χαρισω και εγω σε κανεναν. δεν χρωσταω ρε ουτε στον καθηγητη που ξυνει τα παπαρια του, ουτε στον δημοσιο υπαλληλο που μιζαρεται, ουτε στο κοπροσκυλο που πληρωνεται απο τον ΟΑΕΔ, ουτε σε αυτον που ΘΕΛΕΙ να δουλευει ανασφαλιστος και εισφοροδιαφευγει, ουτε στο λαμογιο που ειναι κηπουρος εκει που δεν υπαρχει καν κηπος, ουτε στον κλεφτη πολιτικο και το κομματοσκυλο του (εργατοπατερες της συμφορας), ουτε στον αγροτη που εκανε σπιτια και αμαξια τις επιδοτησεις, ουτε στον μεγαλοεπιχειρηματια που φοροδιαφευγει. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

αυτό πάλι? μιλούν τα αγραμματα κομματόσκυλα που "πίπωναν"(σορρυ κιολας:p) έξω απ'τα πολιτικά γραφεία για να μπουν σε ενα προγραμματακι σταζ ανασφαλιστοι χωρις καμμια μονιμότητα και τώρα που τους πετάνε σα ζωα αφού τους χρησιμοποιησαν εκλογικά ΦΩΝΑΖΟΥΝ,ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ!!!!:mad::mad:

μα αυτο ειχατε υπογράψει τότε γαμωώωωωω:mad::mad::mad:


ετσι ειναι φιλος! ετσι και ακομα χειροτερα.
οι ιδιοι που εγλυφαν πολιτικους κωλους για να δουλευουν εις βαρος των υπολοιπων τωρα φωναζουν.
οπως φωναζουν αυτοι που ενω υπεγραψαν συμβαση ορισμενου χρονου τωρα θελουν να γινει αοριστου για να βαλουν και αυτοι χερι στη ρεμουλα.
οπως κανουν και οσοι μεχρι τωρα ζησουν απο την εισφοροδιαφυγη και τη φοροδιαφυγη και τωρα δε θελουν να δωσουν στους υπολοιπους οσα τους χρωστανε.

σε καμια περιπτωση τα πιστευω μου δεν ειναι επιχειρηματα υπερ του κρατους μπουρδελο που εχουμε, καθε αλλο μαλιστα.
πρωτα και κυρια φταινει οι απατεωνες πολιτικοι αλλα δεν ειμαστε και οι υπολοιποι αμοιροι ευθυνων...

zouparos
19-05-2010, 15:03
κ άλλη φλασιά!

@μιγαδα...για να καταλάβεις σε ποια χώρα ζεις και σε τι παλεύεις να μπεις τώρα με τις πανελλήνιες ΕΝΑ θα σ πω...
πάρε ενα κράνος ΑΠΟΨΕ και πήγαινε τ'απογευματακι στο πιο κοντινό στο σπίτι σου πανεπιστήμιο;););)

μιγάδας
20-05-2010, 10:21
αφηστε το παιδια, απλως διαφωνουμε καθετως,οριζοντιως και πλαγιως. δεν εχει νοημα ομως να χαλασουμε τις καρδιες μας για πολιτικα σ' ενα μπασκετικο φορουμ. απλως ρε παλικαρια, δεν καταλαβαινετε(εσυ κυριως tc-g6) οτι ειναι ΑΚΡΩΣ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ για πολυ κοσμο να λες οτι επειδη ο μπαρμπας σου τα ξυνει, τα ξυνουν και κλεβουν το κρατος ολοι οι δημοσιοι υπαλληλοι;;; δλδ 500.000 ανθρωποι τα ξυνουν;; ή δλδ πρεπει να πεταγονται στο δρομο σαν στημενες λεμονοκουπες ολοι οι σταζιεριδες που εγλειφαν κατουρημενες ποδιες για να βρουν δουλεια;;; μα αμα δεν το 'καναν, δεν θα 'χαν να φανε..... δλδ αν σημερα θελει καποιος να παρει διπλωμα, δεν θα λαδωσει;;;; θελοντας και μη, θα αναγκαστει..... αφου αυτο το κρατος εχουν δημιουργησει..... αφου αυτοι που τοσα χρονια κυβερνανε, εχουν φτιαξει αυτο το συστημα του λαδωματος και της αρπαχτης..... αν εισαι μαγκας, διωξτους απο κει. αλλιως, μην τα βαζεις με τον κοσμακη λες και αυτος εχει την κυρια ευθυνη..... αν καποιος απο δω δουλευει στο δημοσιο και ξεσκιζεται στη δουλεια, δεν ειναι λογικο να προσβληθει απο αυτη την αναφορα σου;;; ξεκαθαριζω, οτι δεν εχω καμια σχεση με το δημοσιο τομεα προσωπικα..... ζουπαρε που ειπες για χτες και τα πανεπιστημια, στη σχολη σου λοιπον πηγαν κατι φοιτητες υποστηρικτες αυτων που τοσα χρονια κυβερνανε και πεταξαν απο τα παραθυρα τα παραβαν...... ποιος λοιπον εκφυλιζει το ελληνικο πανεπιστημιο;; ο δημοσιος υπαλληλος;;

ειναι μεγαλη κοουβεντα και δεν ειναι εδω ο καταλληλος χωρος για να γινει. απλως θα σας παρακαλουσα να ειστε πιο διακριτικοι στις εκφρασεις σας, γιατι στο που εσεις πιστευετε δεν ειναι κατ' αναγκη αντικειμενικη αληθεια.......

tc-g6
20-05-2010, 12:31
αλλα αυτο περι "αντικειμενικης αληθειας" ισχυει και αντιστροφα.
επειδη ο αλλος καταδεχθηκε να φιλησει κατουρημενες ποδιες για να βρει δουλεια ή οταν μπηκε στο δημοσιο και κααααααααααθεται (8/10 αυτο κανουν), δεν παει να πει οτι εγω πρεπει να τον πληρωνω. βεβαια εκτος του μπαρμπα μου που δουλευει 12 ωρες την εβδομαδα ως καθηγητης (!!!) δημοσιος υπαλληλος ηταν και η μανα μου (στο ΤΣΜΕΔΕ) και ξερω καλα πως "δουλευουν" ολοι αυτοι.

εχουμε το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ και ταυτοχρονα ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΥΤΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. εγω φταιω για αυτες?
ο ιδιωτικος υπαλληλος και ο μικρομεσαιος επιχειρηματιας? οχι βεβαια! ουτε ειμαι εγω αυτος που πρεπει να βρω με το μικροσκοπιο ποιος απο ολους αυτους δουλευει, να πανε απο εκει που ηρθαν ολοι τους. μαζι με τα ξερα θα καουν και τα χλωρα γιατι ειμαστε στο χειλος του γκρεμου. ειτε μας αρεσει ειτε οχι.

το κρατος ειναι που φταιει! και κρατος δεν ειναι μονο οι κυβερνωντες αλλα και οι κρατικοι υπαλληλοι. ξυσιμο, μιζα και ρεμουλα...
μια παροιμια λεει "αδικος δεν ειναι μονο αυτος που αδικει αλλα και αυτος που ανεχεται την αδικια", μηπως θα επρεπε να μας θυμιζει κατι?
ΦΥΣΙΚΑ λοιπον και φταινε πρωτα οσοι ειχαν και εχουν την εξουσια, αλλα επισης συνυπευθυνοι ειναι και οσοι με δικη τους ευθυνη και πρωτοβουλια εγιναν κομματια αυτου του σαπιου μηχανισμου. η μανα μου για παραδειγμα, ακριβως επειδη τους σιχαθηκε, σηκωθηκε και εφυγε και ας παιρνει τωρα ψιχουλα αντι για συνταξη.

οχι ομως να ερχεται τωρα ο αλλος που δουλευει 12 ωρες την εβδοαμαδα και τσεπωνει 1.500 € και να κλαιγεται, οταν εγω δουλευω 10 ωρες την ημερα για λιγοτερα. ουτε γινεται ο πατερας μου που δουλευει 12 ωρες και φορολογειται με 60% αντι για... 15-20% αυτων να θεωρειται "κεφαλαιο" και λοιπες μαλακιες. αυτα ειναι ξεφτιλικια.
οπως ξεφτιλικι ειναι και να τσεπωνουν 7 - 15 χιλιαρικα το μηνα οι διεφθαρμενοι και ανικανοι βουλετες...

zouparos
20-05-2010, 14:36
και για να ξεφυγουμε και λιγο...

Μένει στην "Μπάρτσα" ο Ρούμπιο
Τη φανέλα της Μπαρτσελόνα θα φοράει και τη νέα αγωνιστική περίοδο ο Ρίκι Ρούμπιο, όπως αποκάλυψαν οι άνθρωποι των Τίμπεργουλβς (τον είχαν επιλέξει στο νούμερο 5 του περσινού ντραφτ). Ο πρόεδρος των "λύκων", Ντέιβιντ Καν μαζί με τον Πιτ Φάιλο (υπεύθυνος σκάουτινγκ της ομάδας, στην Ευρώπη) συναντήθηκαν με τον ταλαντούχο γκαρντ, τον εκπρόσωπο και τους γονείς του, στο πλαίσιο του φάιναλ φορ του Παρισιού και συζήτησαν το συγκεκριμένο θέμα.

"Ο Ρίκι θα παίξει σε ακόμα ένα... φάιναλ φορ και εν συνεχεία θα "μετακομίσει" στην Μινεσότα" δήλωσε στο tubasket.com, ο Καν, ο οποίος εμφανίστηκε ικανοποιημένος από την αγωνιστική πρόοδο του Ρούμπιο.

peter
20-05-2010, 18:00
ξερει κανεις που θα βρω αγωνες του ολυμπιακου σε rapidshare ειχα βρει κάτι αλλα δεν μπορω να το ξαναβρώ

zouparos
20-05-2010, 18:50
ποιους αγωνες θες φιλος?
ελλαδα? ευρώπη? φέτος?

πες μου

peter
20-05-2010, 19:10
ποιους αγωνες θες φιλος?
ελλαδα? ευρώπη? φέτος?

πες μουΦετος τους αγωνες που έδειχνε η Νοβα Ελλάδα
Είχα βρεί ένα σαιτ ολυμπιακό που είχε αλλα δεν μπορώ να το ξαναβρώ

zouparos
20-05-2010, 23:07
ΛΟΙΠΟΝ ΦΕΤΟΣ Η ΝΟΒΑ ΕΙΧΕ ΑΡΗ,ΑΕΚ,ΜΑΡΟΥΣΙ,ΠΑΟΚ...οριστε λοιπον μαζι με ακομα 1-2 που δεν ηταν σε σκαι ερτ κτλ

Αρχιζω και ότι θες ξαναλες...

A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2009-10: 1 Aγωνιστική: Άρης - Ολυμπιακός

http://img193.imageshack.us/img193/6342/bybvzd0y7q5awxhwsn0g.jpg

http://rapidshare.com/files/297853746/A1.Basket.2009-10.1h.ARHS-OLYMPIAKOS_24.10.09.DSR.XviD.Tyx.avi.part1.rar
http://rapidshare.com/files/297872861/A1.Basket.2009-10.1h.ARHS-OLYMPIAKOS_24.10.09.DSR.XviD.Tyx.avi.part2.rar
http://rapidshare.com/files/297876281/A1.Basket.2009-10.1h.ARHS-OLYMPIAKOS_24.10.09.DSR.XviD.Tyx.avi.part3.rar
http://rapidshare.com/files/297846831/A1.Basket.2009-10.1h.ARHS-OLYMPIAKOS_24.10.09.DSR.XviD.Tyx.avi.part4.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2009-10: 4η αγωνιστική: ΜΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

http://img40.imageshack.us/img40/4159/qwe1000028193020.jpg


http://rapidshare.com/files/310904365/A1.09-10.4h.agonistikh.Paok-Olympiakos_22.11.09.part1.rar
http://rapidshare.com/files/310910294/A1.09-10.4h.agonistikh.Paok-Olympiakos_22.11.09.part2.rar
http://rapidshare.com/files/310920257/A1.09-10.4h.agonistikh.Paok-Olympiakos_22.11.09.part3.rar
http://rapidshare.com/files/310920487/A1.09-10.4h.agonistikh.Paok-Olympiakos_22.11.09.part5.rar
http://rapidshare.com/files/310924114/A1.09-10.4h.agonistikh.Paok-Olympiakos_22.11.09.part4.rar






RAR PASSWORD : http://olympiacostv.informe.com


Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2009-10: 10η αγωνιστική: ΑΕΚ - Ολυμπιακός

http://img171.imageshack.us/img171/3724/a1basket091010hagwnaeko.jpg

http://rapidshare.com/files/330159218/A1.Basket.09-10.10h.Agwn.AEK-Olympiakos.DSR.XviD.BwGt.part1.rar
http://rapidshare.com/files/330183464/A1.Basket.09-10.10h.Agwn.AEK-Olympiakos.DSR.XviD.BwGt.part2.rar
http://rapidshare.com/files/330181739/A1.Basket.09-10.10h.Agwn.AEK-Olympiakos.DSR.XviD.BwGt.part3.rar
http://rapidshare.com/files/330194838/A1.Basket.09-10.10h.Agwn.AEK-Olympiakos.DSR.XviD.BwGt.part4.rar
http://rapidshare.com/files/330158609/A1.Basket.09-10.10h.Agwn.AEK-Olympiakos.DSR.XviD.BwGt.part5.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2009-10: 14η αγωνιστική: Μαρούσι - Ολυμπιακός

http://img251.imageshack.us/img251/969/qwe1000264195539.jpg

http://rapidshare.com/files/348230522/A1.Basket.2009-10.15agwn.Marousi-OSFP_07.02.10.DSR.XviD.bwgt.part1.rar
http://rapidshare.com/files/348254991/A1.Basket.2009-10.15agwn.Marousi-OSFP_07.02.10.DSR.XviD.bwgt.part2.rar
http://rapidshare.com/files/348229242/A1.Basket.2009-10.15agwn.Marousi-OSFP_07.02.10.DSR.XviD.bwgt.part3.rar
http://rapidshare.com/files/348261022/A1.Basket.2009-10.15agwn.Marousi-OSFP_07.02.10.DSR.XviD.bwgt.part4.rar
http://rapidshare.com/files/348239804/A1.Basket.2009-10.15agwn.Marousi-OSFP_07.02.10.DSR.XviD.bwgt.part5.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

A1 Μπάσκετ 25η αγωνιστική Ολυμπιακός - Ολυμπια Λαρισας
http://i264.photobucket.com/albums/ii188/kostas83/snapshot20100428193746.jpg

ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟ EUROSPORT 2!!!
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕ ΜΕΤΑΔΟΘΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ!!

part1 (http://rapidshare.com/files/381191417/A1.Basket.2009-10.25h.OLYMPIAKOS-OLYMPIA_LARISSAS.Highlights.25.04.10.DSR.Greek.Xvi D.GrLTv.part1.rar)
part2 (http://rapidshare.com/files/381215906/A1.Basket.2009-10.25h.OLYMPIAKOS-OLYMPIA_LARISSAS.Highlights.25.04.10.DSR.Greek.Xvi D.GrLTv.part2.rar)

A1 Μπάσκετ 26η αγωνιστική Πανελλήνιος - Ολυμπιακός

http://i44.tinypic.com/n4tm6s.png
http://i43.tinypic.com/33e1jwk.png

part1 (http://rapidshare.com/files/383012570/A1_Basket__09_-__10_26h_PANELLHNIOS_-_OLYMPIAKOS_28.04.10.part1.rar)
part2 (http://rapidshare.com/files/383016369/A1_Basket__09_-__10_26h_PANELLHNIOS_-_OLYMPIAKOS_28.04.10.part2.rar)
part3 (http://rapidshare.com/files/383020160/A1_Basket__09_-__10_26h_PANELLHNIOS_-_OLYMPIAKOS_28.04.10.part3.rar)
part4 (http://rapidshare.com/files/383024253/A1_Basket__09_-__10_26h_PANELLHNIOS_-_OLYMPIAKOS_28.04.10.part4.rar)
part5 (http://rapidshare.com/files/383025992/A1_Basket__09_-__10_26h_PANELLHNIOS_-_OLYMPIAKOS_28.04.10.part5.rar)

Password : ultras.gr

Α1 Μπασκετ 2009-10 Playoffs 2ος Προημιτελικός Αρης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

http://i39.tinypic.com/16hnvhg.jpg

part1 (http://rapidshare.com/files/383383012/A1_Basket__09_-__10_Playoffs_QF2_ARHS_-_OLYMPIAKOS_03.05.10.part1.rar)
part2 (http://rapidshare.com/files/383386293/A1_Basket__09_-__10_Playoffs_QF2_ARHS_-_OLYMPIAKOS_03.05.10.part2.rar)
part3 (http://rapidshare.com/files/383389154/A1_Basket__09_-__10_Playoffs_QF2_ARHS_-_OLYMPIAKOS_03.05.10.part3.rar)
part4 (http://rapidshare.com/files/383389816/A1_Basket__09_-__10_Playoffs_QF2_ARHS_-_OLYMPIAKOS_03.05.10.part4.rar)

Password : ultras.gr

zouparos
20-05-2010, 23:24
Πάμε τώρα και στη euroleague της νοβα...

Euroleague Bakset 2009-10 Ουνικάχα Μάλαγα & Ολυμπιακός

http://img203.imageshack.us/img203/2407/euroleaguebasket200910gn.jpg

http://rapidshare.com/files/299732708/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.2h.Unicaja-Olympiacos.28.10.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part1.ra r
http://rapidshare.com/files/299753036/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.2h.Unicaja-Olympiacos.28.10.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part2.ra r
http://rapidshare.com/files/299755442/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.2h.Unicaja-Olympiacos.28.10.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part3.ra r
http://rapidshare.com/files/299726327/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.2h.Unicaja-Olympiacos.28.10.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part4.ra r

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Euroleague Bakset 2009-10 Ορλεάν - Ολυμπιακός

http://img525.imageshack.us/img525/8850/euroleaguebasket200910g.jpg

http://rapidshare.com/files/315761755/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.6hAg.Orleans-Olympiacos.02.12.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part1.ra r
http://rapidshare.com/files/315762063/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.6hAg.Orleans-Olympiacos.02.12.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part2.ra r
http://rapidshare.com/files/315780905/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.6hAg.Orleans-Olympiacos.02.12.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part3.ra r
http://rapidshare.com/files/315775595/EuroLeagueBasket.2009-10.Group.B.6hAg.Orleans-Olympiacos.02.12.2009.DSR.XviD.bwgt.val46.part4.ra r

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Euroleague Bakset 2009-10 Λιέτουβος Ρ. - Ολυμπιακός

http://img41.imageshack.us/img41/2585/snapshot20091217032002.jpg

http://rapidshare.com/files/322095338/EuroLeagueBasket.2009.Olympiakos-LietuvosRytas_16-12-09.BwGt.part1.rar
http://rapidshare.com/files/322116623/EuroLeagueBasket.2009.Olympiakos-LietuvosRytas_16-12-09.BwGt.part2.rar
http://rapidshare.com/files/322119280/EuroLeagueBasket.2009.Olympiakos-LietuvosRytas_16-12-09.BwGt.part3.rar
http://rapidshare.com/files/322130082/EuroLeagueBasket.2009.Olympiakos-LietuvosRytas_16-12-09.BwGt.part4.rar
http://rapidshare.com/files/322093129/EuroLeagueBasket.2009.Olympiakos-LietuvosRytas_16-12-09.BwGt.part5.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Euroleague Basket 09-10 Oλυμπιακός - Παρτιζάν

http://img197.imageshack.us/img197/2881/euroleague200910olympia.jpg

A' Ημίχρονο :

http://rapidshare.com/files/335385386/EuroLeague_2009-10_Olympiakos_-_Partizan_A__13-01-10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/335404062/EuroLeague_2009-10_Olympiakos_-_Partizan_A__13-01-10.part2.rar
http://rapidshare.com/files/335409471/EuroLeague_2009-10_Olympiakos_-_Partizan_A__13-01-10.part3.rar

B' Hμίχρονο :

http://rapidshare.com/files/335426205/EuroLeague_2009-10_Olympiakos_-_Partizan_B__13-01-10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/335438582/EuroLeague_2009-10_Olympiakos_-_Partizan_B__13-01-10.part2.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

ultras.gr

Euroleague 2009-10 TOP16: 2η Αγωνιστική: Oλυμπιακός - Κίμκι

http://www.freefotos.gr/images/oo6e6ksujotk6xezy6e.png

A' Hμίχρονο :

http://rapidshare.com/files/345790454/EL_2009-10_TOP16_2h_Agwnistikh_OLYMPIAKOS_-_khimki_A__Hmixrono_03.02.10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/345794102/EL_2009-10_TOP16_2h_Agwnistikh_OLYMPIAKOS_-_khimki_A__Hmixrono_03.02.10.part2.rar

Β' Ημίχρονο :

http://rapidshare.com/files/345801016/EL_2009-10_TOP16_2h_Agwnistikh_OLYMPIAKOS_-_khimki_B__Hmixrono_03.02.10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/345805126/EL_2009-10_TOP16_2h_Agwnistikh_OLYMPIAKOS_-_khimki_B__Hmixrono_03.02.10.part2.rar

ΚΩΔΙΚΟΣ

ultras.gr

Euroleague Basket 2009-10 Ολυμπιακός -Τσιμπόνα

http://img6.imageshack.us/img6/7/gavrosaavisnapshot00072.jpg


http://rapidshare.com/files/349337309/EL.2009.10.Top.16.3h.agwn.OSFP-Tsimpona.10.02.10.DSR.XviD.gkepek.BwGt.part1.rar
http://rapidshare.com/files/349358049/EL.2009.10.Top.16.3h.agwn.OSFP-Tsimpona.10.02.10.DSR.XviD.gkepek.BwGt.part2.rar
http://rapidshare.com/files/349352566/EL.2009.10.Top.16.3h.agwn.OSFP-Tsimpona.10.02.10.DSR.XviD.gkepek.BwGt.part3.rar
http://rapidshare.com/files/349334768/EL.2009.10.Top.16.3h.agwn.OSFP-Tsimpona.10.02.10.DSR.XviD.gkepek.BwGt.part4.rar

KΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Euroleague Basket 2009-10 Τσιμπόνα - Ολυμπιακός

http://img203.imageshack.us/img203/6066/osfpaavisnapshot0024.jpg


http://rapidshare.com/files/356313505/EL.2009.10.Top16.4h.agwn.Cibona.vs.OSFP.24.02.10.D SR.XviD.bwgt.gkepek.part1.rar
http://rapidshare.com/files/356323125/EL.2009.10.Top16.4h.agwn.Cibona.vs.OSFP.24.02.10.D SR.XviD.bwgt.gkepek.part2.rar
http://rapidshare.com/files/356334145/EL.2009.10.Top16.4h.agwn.Cibona.vs.OSFP.24.02.10.D SR.XviD.bwgt.gkepek.part3.rar
http://rapidshare.com/files/356330448/EL.2009.10.Top16.4h.agwn.Cibona.vs.OSFP.24.02.10.D SR.XviD.bwgt.gkepek.part4.rar

KΩΔΙΚΟΣ

http://olympiacostv.informe.com

Euroleague 09-10 Playoff - Game2 OLYMPIAKOS - Prokom 90 - 73
http://img156.imageshack.us/img156/3215/euroleague2009102osproh.jpg


A' Ημίχρονο :
Part1 (http://rapidshare.com/files/368423788/Euroleague_2009-10_2os_Prohmitelikos_OLYMPIAKOS_-_PROKOM_A_25.03.10.part1.rar)
Part2 (http://rapidshare.com/files/368431103/Euroleague_2009-10_2os_Prohmitelikos_OLYMPIAKOS_-_PROKOM_A_25.03.10.part2.rar)
Part3 (http://rapidshare.com/files/368432294/Euroleague_2009-10_2os_Prohmitelikos_OLYMPIAKOS_-_PROKOM_A_25.03.10.part3.rar)

Β' Ημίχρονο :
Part1 (http://rapidshare.com/files/368438101/Euroleague_2009-10_2os_Prohmitelikos_OLYMPIAKOS_-_PROKOM_B_25.03.10.part1.rar)
Part2 (http://rapidshare.com/files/368443590/Euroleague_2009-10_2os_Prohmitelikos_OLYMPIAKOS_-_PROKOM_B_25.03.10.part2.rar)

Password : ultras.gr

Euroleague 09-10 Playoffs - Game4 Prokom - OLYMPIAKOS 70 - 86
http://i264.photobucket.com/albums/ii188/kostas83/Euroleague2009-104osProhmitelikosPR.jpg

part1 (http://rapidshare.com/files/371142165/Euroleague.2009-10.4os.Prohmitelikos.PROKOM-OLYMPIAKOS.01.04.10.DSR-GrLTv.part1.rar)
part2 (http://rapidshare.com/files/371153570/Euroleague.2009-10.4os.Prohmitelikos.PROKOM-OLYMPIAKOS.01.04.10.DSR-GrLTv.part2.rar)
part3 (http://rapidshare.com/files/371165454/Euroleague.2009-10.4os.Prohmitelikos.PROKOM-OLYMPIAKOS.01.04.10.DSR-GrLTv.part3.rar)
part4 (http://rapidshare.com/files/371174359/Euroleague.2009-10.4os.Prohmitelikos.PROKOM-OLYMPIAKOS.01.04.10.DSR-GrLTv.part4.rar)

Password : http://olympiacostv.informe.com

peter
20-05-2010, 23:53
Ευχαριστώ πολύ

μιγάδας
20-05-2010, 23:57
ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ Α.Ο.Δ.Ε................ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ, ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΣΥΓΓΑΥΡΟΙ....... τουλαχιστον αυριο θα εχει γινει ισλανδικη τεφρα το βιβλιο...........

TT7
21-05-2010, 00:34
χαχαχα...μου αρεσει που αν δεν παρεις την δοση σου απο redhoops δεν μπορεις!!!!...ελα γερα και θα περασεις ενα καλοκαιρι γεματο με μπανακια και redhoops...:woot:doggy

redglove
21-05-2010, 05:03
Αύριο (=σε 9 ώρες) τελειώνει και το δικό μου μαρτύριο. Από τις 8 Μαΐου μέχρι και αύριο (21) έγραψα 7 μαθήματα (και πήγα και Παρίσι για το Θρύλο). Τα 5.5 από αυτά ήταν 90% θεωρία και 10% πρακτική. Και σπουδάζω Επιστήμη Υπολογιστών.

Όποιος έχει σκοπό να έρθει σε ΜΕΤΡΙΟ Αγγλικό Πανεπιστήμιο, ας το σκεφτεί 10-20 φορές ακόμη. Δεν αξίζει τα έξοδα. Ας μείνει σε ένα ΤΕΙ να κάνει ότι καλύτερο και ας έρθει για ένα καλό μεταπτυχιακό.

Και έχω άλλη μια χρονιά για το πτυχίο... :(

*GrimReaper*
21-05-2010, 16:02
εγω παλι εχω 1 μηνα μπροστα μου...θα βραζω μεσα στον Ιουνιο και την γαμωεξεταστικη

dora7
22-05-2010, 13:11
Κουράγιο παιδιά με τις εξετάσεις σας και όλα αυτά!!!!! Αν σας παρηγορεί αυτό σας λέω ότι θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ήμουνα στη θέση σας κι όχι να ζω το απόλυτο ξενέρωμα της δουλειάς!!!!!!!! Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):) :):):):):)

μιγάδας
22-05-2010, 15:27
Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;:D:D:D:p:p:p:woot:woot:woot

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF..... :woot:woot

TT7
22-05-2010, 16:39
Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...

dora7
22-05-2010, 20:40
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;:D:D:D:p:p:p:woot:woot:woot

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF..... :woot:woot

Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek ::eek:χαχαχαχαχα

Ασε τις κακίες μικρέ γιατί θα περάσεις πολύ άσχημα εδώ μέσα από δω και πέρα!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: ):):):):):):):):):):):):):)

μιγάδας
23-05-2010, 00:08
Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...

καλα, διαβασε πρωτα τι ΜΑΛΑΚΙΕΣ μαθαινουμε σ' αυτο το μαθημα και τι παπαγαλια χρειαζεται και μετα πες μου αν το καις ή οχι.... δεν ειμαι υπερ της καυσης των βιβλιων γενικα, απλως σ' αυτο το βιβλιο ηταν το λιγοτερο που μπορουσα να κανω...... και ναι, εχα 2 βιβλια, εκ των οποιων το ενα το αγορασα.......κι αυτο ομως, κομμματια εγινε και οσο κανιβαλιστικο, γελοιο κι ανωριμο κι αν ακουγεται, το ευχαριστηθηκα περισσοτερο απ' το 100 που εγραψα στα μαθηματικα κατευθυνσης......

Υ.Γ: μουρινιο ξεχασα τις μπαντοφλες μου κατω απ' το κρεβατι σου, θα μου τις φερεις;;;;;;

TT7
23-05-2010, 00:34
Κοιτα επειδη ημουν Θετικη δεν συγκρινεται με Βιολογια κατευθυνσης..εκει να δεις παπαριες...Αλλα οτι και να ναι δεν δικαιολογεισαι...
Οσο για τον Ζοσε ετοιμασου γιατι σε αυτο το γηπεδο του χρονου θα τον δεις πολλες φορες να πανηγυριζει....χαχαχα...Εκτος και να ο Λαπορτα βαλει μυαλο...

μιγάδας
23-05-2010, 13:03
τουλαχιστον η βιολογια ειναι επιστημη...δεν μαθαινεις παπαριες...μπορει να μην σ' αρεσει(εγω τη απεχθανομαι προσωπικα) αλλα τουλαχιστον δε σου λεει μαλακιες... στο ΑΟΔΕ μαθαινουμε ο,τι παπαρια μπορεις να φαντασεις..... το ψεμα του ψεματος.......τεσπα, τωρα το βιβλια αυτο δε ζει, οποτε........

αυτος ο π...ς ο μουρινιο, ειναι τιτανοτεραστιος προπονητης ναι, αλλα ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΑ ΜΑΣ ΟΝΕΙΡΑ;;;;;(το δανειζομαι απο τον gionaxos...) ας παει στη ρεαλ... κι ας παρει οσα προωταθληματα θελει..... την μπαλα της μπαρτσα δεν προκειται ποτε να την παιξει και γι αυτο κανενας δεν θα ασχολειται μετα απο λιγα χρονια με τη ρεαλ του μουρινιο... θυμαται κανεις τη λιμοζ του '93( ; );;;;;;;; προσωπικα πιστευω οτι θα 'ναι η θεια δικη για μια ομαδα σαν τη ρελα, που και καλα ειναι η κορυφαια ευρωπαϊκη ομαδα ολων των εποχων και εχει παιξει την καλυτερη μπαλα....ε, θα ερθει τωρα ο ζοζε και θα κρυβονται οι μαδριλενοι απ' την ντροπη τους για την μπαλα που θα παιζουν....κι ας παρουν και το διαγαλαξιακο.....

dora7
23-05-2010, 14:19
και ήρθε η ιστορική στιγμή που θα συμφωνήσω με το μικρο μιγαδα.....η μπαλα ειναι θέαμα κι όχι σκέτη, στεγνή σκοπιμότητα....και το λέω για όλους κι οχι μόνο για το Jose...απλά ο Μουρίνιο πρεσβευει ακριβώς αυτο και μονο...

redglove
23-05-2010, 17:15
Συνέλθετε λέμε! Ο άλλος ρωτάει αν θυμάται κανείς τη Λιμόζ. Φυσικά και τη θυμόμαστε. Όλοι. Ξέρεις ποιούς δε θυμόμαστε; Αυτούς που έπαιξαν μεν καλά, έμειναν 4οι-5οι δε. Από το 2004 ποιός θα θυμάται την Τσεχία και ποιός την Ελλάδα;

Το ποδόσφαιρο είναι θέαμα για εμάς που είμαστε απ'έξω. Για όλους τους άλλους είναι μπίζνα. Ο Μουρίνιο πληρώνεται για να παίζει όμορφα η Ίντερ ή για να κερδίζει; Αν μπορεί να τα κάνει και τα δύο καλώς, αν όχι προέχει το να κερδίζει.

Είναι επάγγελμα πλέον αυτό το πράγμα, δεν είναι ερασιτεχνικό...

Dude
23-05-2010, 17:44
Και μην παραγνωρίζουμε ότι κατά στιγμές παίζει πολύ όμορφα... Κατά τα άλλα αυτός είναι ο πρωταθλητισμός δυστυχώς (κάτσε να τον είχαμε στο Θρύλο, και τον Ιωαννίδη θα είχαμε ξεχάσει από την ηδονή ;))...

μιγάδας
23-05-2010, 21:23
Συνέλθετε λέμε! Ο άλλος ρωτάει αν θυμάται κανείς τη Λιμόζ. Φυσικά και τη θυμόμαστε. Όλοι. Ξέρεις ποιούς δε θυμόμαστε; Αυτούς που έπαιξαν μεν καλά, έμειναν 4οι-5οι δε. Από το 2004 ποιός θα θυμάται την Τσεχία και ποιός την Ελλάδα;

φυσικα τη θυμομαστε και την καταριομαστε:p:p:p. παντως δεν τη θυμομαστε με τον τροπο που αρμοζει σ' ενα πρωταθλητη. η ελλαδα ηταν αλλο πραμα. ηταν μια απιστευτη εκπληξη. δεν ηταν ιντερ που ξερεις οτι ειναι απ' τις καλυτερες ομαδες στην ευρωπη. μ' αυτη την εννοια ειπα οτι δεν θα τη θυμομαστε με θαυμασμο αυτην την ιντερ.


Το ποδόσφαιρο είναι θέαμα για εμάς που είμαστε απ'έξω. Για όλους τους άλλους είναι μπίζνα. Ο Μουρίνιο πληρώνεται για να παίζει όμορφα η Ίντερ ή για να κερδίζει; Αν μπορεί να τα κάνει και τα δύο καλώς, αν όχι προέχει το να κερδίζει.

Είναι επάγγελμα πλέον αυτό το πράγμα, δεν είναι ερασιτεχνικό...

εγω που ειμαι απ' εξω λοιπον μπορω να καταριεμαι οσο θελω τον μουρινιο;;; γιατι μπιζνα ειναι και για την μπαρτσα αλλα δεν το βιαζει.... και η μπαγερν ακομα που απο πλευρας ποιοητας υστερει σε σχεση με την ιντερ, προσπαθει να παιξει μπαλα σε καθε ματς. οχι σ' ενα παιχνιδι οπως η ιντερ και μετα κατενατσιο. εν τελει, μαγκια του του μουρινιο, ειναι κορυφη ο τυπος και αφου αυτος ηταν ο μονος τροπος να παρει την κουπα, καλα εκανε και τον ακολουθησε. το αθληματακι ομως :hump το πηγε.......:p:p

redglove
24-05-2010, 04:00
Χθες ποιός βίασε το άθλημα περισσότερο; Η Μπάγερν με τόση κατοχή δηλαδή που δεν έκανε τίποτα είναι οκ;

tc-g6
24-05-2010, 12:38
ναιιιιιιιιιιιιιιι!!! 1 μηνας εμεινε ωρε!

dora7
24-05-2010, 19:12
ναιιιιιιιιιιιιιιι!!! 1 μηνας εμεινε ωρε!

Με πρόλαβες!!!! Πάνω που ήμουν έτοιμη να ρωτήσω!!!!!!! Τριήμερο είμαστε εκτός κι όλο γι αυτό μιλάγαμε!!!!!!!!!!! :woot:woot:woot

DirtySniper
25-05-2010, 13:55
τουλαχιστον η βιολογια ειναι επιστημη...δεν μαθαινεις παπαριες...μπορει να μην σ' αρεσει(εγω τη απεχθανομαι προσωπικα) αλλα τουλαχιστον δε σου λεει μαλακιες... στο ΑΟΔΕ μαθαινουμε ο,τι παπαρια μπορεις να φαντασεις..... το ψεμα του ψεματος.......τεσπα, τωρα το βιβλια αυτο δε ζει, οποτε........



All science is either physics or stamp collecting
Ernest Rutherford

dora7
25-05-2010, 17:59
Πάντως ένα έχω να πω: Πρέπει να είμαστε και το μοναδικό φόρουμ παγκοσμίως που στο τοπικ Γενικά και Διάφορα καταφέραμε και βγήκαμε off topic με τη διαφωνία για το Μουρίνιο!!!!! Παιδιά ολόκληρο τόπικ Champions League 09/10 έχουμε γι αυτό το λόγο!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p αχχαχαχαχαχα

kk_SEF
25-05-2010, 23:22
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;:D:D:D:p:p:p:woot:woot:woot

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF..... :woot:woot

Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek ::eek:χαχαχαχαχα



Τι είμαι να τον αφορίσω βρε Μilos δεσπότης ή πάππας; Που και αν ήμουν δλδ μόνο το μιγάδα ΔΕΝ θα αφόριζα. Αν ήταν ο θρύλος θρησκεία (ναι ξέρω θα πείτε μερικοί είναι αλλά ούτε τις θρησκείες έχω σε εκτίμηση οπότε πάλι χάσατε :p ) και ήμουν ηγέτης της, πρώτα απόλους θα αφόριζα τους ολυμπιακάρες που βρίζουν τους παίκτες μας και εκτοξεύουν απειλές ως wannabe νταβάδες! Σαν αυτούς που άκουγα τo Σάββατο στο ΣΕΦ να βρίζουν και να ειρωνεύονται τον Βασιλό "τι έπαθες ΠΑΛΙ?" Τους εύχεσαι τώρα να πάθουν κάτι ανάλογο ή δεν το εύχεσαι; Ας μην γίνουμε και τόσο κακοί ε; Ας περάσουν οι τελικοί όμως...

και ήρθε η ιστορική στιγμή που θα συμφωνήσω με το μικρο μιγαδα.....η μπαλα ειναι θέαμα κι όχι σκέτη, στεγνή σκοπιμότητα....και το λέω για όλους κι οχι μόνο για το Jose...απλά ο Μουρίνιο πρεσβευει ακριβώς αυτο και μονο...

Ζω για τη στιγμή που η -κατά τους αρχαίους ΥΒΡΙΣ- αλαζονεία του θα τον τιμωρήσει. Και ο τιμωρός εύχομαι να φοράει μπλεκόκκινες ρίγες και να του ρίξει 5αρα του καρ...
A κι επειδή ένας special one πάνω απόλα έχει λόγο-συμβόλαιο πάρτε κι αυτό που διάβασα σήμερα στο contra
(http://www.contra.gr/Soccer/Italy/SerieA/InterMilan/274684.html)Ο Μουρίνιο ορκίζεται αιώνια αγάπη στην Μπαρτσελόνα (http://www.contra.gr/Soccer/Italy/SerieA/InterMilan/274684.html)

μιγάδας
26-05-2010, 13:19
το βραδυ θα νικησουμε......ποσο χαλια μπορει να μου παει αυτη η μερα πια;;;;;; αυτα τα γ.....α(πιπερι) οι φυσικοι, δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν: ''δεν παμε να μαμησουμε τα παιδακια;;;;''.........

panas12
26-05-2010, 19:11
Ρε παιδιά μηπως συμμετεχει κανείς σε ερασιτεχνική ομάδα που παίζει σε πρωτάθλημα η τουρνουά εταιρίων (και γενικά εργαζομένων),ή γενικοτερα ξέρει κανείς τι παίζεται σε αυτες τις διοργανώσεις?Μιλησα με κάποιον που έχει μια ομάδα και μου πρότεινε να συμμετεχω αλλά στη πορεία μου τα λέει λιγο περίεργα (-ζητάει και καποια λεφτά) και έχω μπερδευτεί..Αν μπορεί να με διαφωτίσει κανείς θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα..

kk_SEF
26-05-2010, 21:45
το βραδυ θα νικησουμε......ποσο χαλια μπορει να μου παει αυτη η μερα πια;;;;;; αυτα τα γ.....α(πιπερι) οι φυσικοι, δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν: ''δεν παμε να μαμησουμε τα παιδακια;;;;''.........

Εεε πρόσεχε έχει και φυσικούς το φόρουμ :d

Ρε παιδιά μηπως συμμετεχει κανείς σε ερασιτεχνική ομάδα που παίζει σε πρωτάθλημα η τουρνουά εταιρίων (και γενικά εργαζομένων),ή γενικοτερα ξέρει κανείς τι παίζεται σε αυτες τις διοργανώσεις?Μιλησα με κάποιον που έχει μια ομάδα και μου πρότεινε να συμμετεχω αλλά στη πορεία μου τα λέει λιγο περίεργα (-ζητάει και καποια λεφτά) και έχω μπερδευτεί..Αν μπορεί να με διαφωτίσει κανείς θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα..

Ήμουν πριν 3 χρόνια σε εταιρική και κατεβήκαμε και σε μια διοργάνωση.Μετά χτύπησα άσχημα και σταμάτησα αναγκαστικά και η εταιρεία προσπαθούσε να αποδείξει ότι δεν το έπαθα στο μπάσκετ μη και τους ζητήσω τίποτα. Και μιλάμε για τεράστια εταιρεία.
Από εκεί και πέρα όμως να σου ζητάνε και λεφτά μου βρωμάει... τι να σου πω!Πρόσεχε!

panas12
27-05-2010, 22:03
Ήμουν πριν 3 χρόνια σε εταιρική και κατεβήκαμε και σε μια διοργάνωση.Μετά χτύπησα άσχημα και σταμάτησα αναγκαστικά και η εταιρεία προσπαθούσε να αποδείξει ότι δεν το έπαθα στο μπάσκετ μη και τους ζητήσω τίποτα. Και μιλάμε για τεράστια εταιρεία.
Από εκεί και πέρα όμως να σου ζητάνε και λεφτά μου βρωμάει... τι να σου πω!Πρόσεχε!

Ευχαριστώ φιλος..!

μιγάδας
28-05-2010, 16:37
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ (τωρα δε θες να μαθεις που θα τους βαλω τους 10 χαρακτηρες........)

redglove
29-05-2010, 04:30
Μιγάδα Τεχνολογική ήσουν; Πώς έλυσες το 3ο; Με πίνακα;

μιγάδας
29-05-2010, 08:41
τωρα επιτηδες το κανεις;;; :Ρ ναι, με πινακα το 'λυσα........ ρε φιλε, δεν μπορω ομως να καταλαβω.... γιατι να μην μπορει ο χρηστης να διαβαζει το μεγεθος του πινακα στην αρχη του αλγοριθμου;; δηλ, να διαβαζει ο χρηστης 10 αθλητες και να δημιουργειται πινακας 10 θεσεων με τα ονοματα των αθλητων....στειλε π.μ αν θες να μη μαμησουμε το τοπικ....το 90% με πινακα το 'λυσε.....επισης, ενα φροντιστηριο στις λυσεις που εδωσε, ειχε κανει κι αυτο πινακα....θα με τρελανουν....

γενικα ηταν αρκετα δυσκολα. εγω βεβαια εγραψα οσο ηθελα για τη σχολη μου κι ειμαι κομπλε.......θα πεσουν κι οι βασεις....αλλα το μαμημενο το 3ο....ακους εκει χωρις πινακα....

τεσπα, την κανω για κορινθο, τα λεμε στο εγγυς μελλον.....

redglove
31-05-2010, 09:18
Δείτε σε τι κωλοκατάσταση τα φέραμε όλα...

http://www.skai.gr/news/world/article/144629/israilini-enithesi-enadion-tou-diethnous-stoliskou-/

TT7
31-05-2010, 10:09
To Ισραηλ δεν αστειευεται σε αυτα μαγκες..απο την στιγμη που τους ειπε οτι αν πλησιασουν θα τα κανουν μπουρ... το εκαναν...Προκειται για σφαγη αυτο που εκαναν αλλα πιστεψτε με δεν θα ανοιξει μυτη...

redglove
31-05-2010, 10:22
Μπαίνει και η Τουρκία στο παιχνίδ τώρα όμως..

μιγάδας
31-05-2010, 20:11
to Ισραηλ δεν αστειευεται σε αυτα μαγκες..απο την στιγμη που τους ειπε οτι αν πλησιασουν θα τα κανουν μπουρ... το εκαναν...Προκειται για σφαγη αυτο που εκαναν αλλα πιστεψτε με δεν θα ανοιξει μυτη...


ανοιξαν 19 μυτες.....ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

tc-g6
02-06-2010, 15:57
αφου η δυση τους εκανε "μαγκες" τους εβραιους τα τελευταια 50 χρονια τωρα τι περιμενει? να μην κανουν οτι γουσταρουν? ας τολμησει καποιος να προβαλλει ουσιαστικη αντισταση ή διαφωνια. @@

milos18, ο καιρος γαρ εγγυς! το τελοc πλησιαζει!!!

dora7
02-06-2010, 16:07
milos18, ο καιρος γαρ εγγυς! το τελοc πλησιαζει!!!

22 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!:woot:woot

TT7
02-06-2010, 16:21
ανοιξαν 19 μυτες.....ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ


Oταν εννοω μυτες εννοω στον ΟΗΕ η απο την Αμερικη κλπ...Ενταξει ειναι γνωστο ποσο μπορουν και επηρρεαζουν αποφασεις με τα λομπι τους αλλα ας μην ανοιγουμε τετοια κουβεντα εδω,,BIg Brother is watching us...

redglove
02-06-2010, 20:52
Πάντως είναι το λιγότερο τραγικό να πρωτοστατεί η Τουρκία σε τέτοιες κινήσεις.

TT7
02-06-2010, 21:17
H tουρκια θα ειναι απο τις Μεγαλλες Δυναμεις πλεον...Ραγδαια αυξηση στην δυναμη της οικονομικα και στρατιωτικα..Η αντιδραση της κατα του Ισραηλ δειχνει πλεον πως οι Ισλαμιστες εχουν κερδισει εδαφος σε σχεση με το στρατιωτικο-Κεμαλικο καθεστως(παραδοσιακα φιλο-Ισραηλινο)...ο Ερντογαν ειναι μεγαλος πολιτικος..

μιγάδας
04-06-2010, 00:37
θελω να ζητησω συγγνωμη απο το φορουμ και ειδικα απο τις γυναικες και τους αντμινς και μοντς για το επιπεδο του λεξιλογιου που χρησιμοποιησα την τελευταια μερα λογω των τελευταιων γεγονοτων. εχετε κανει μεγαλη προσπαθεια να κρατηθει ενα καλο επιπεδο επικοινωνιας ολον αυτον τον καιρο στο φορουμ και ισως εγω το παρατραβηξα καπως χρησιμοποιωντας και λεξιλογιο μαλλον προσβλητικο για τις γυναικες.
συγχωρεστε με, αλλα οταν καταστρεφουν το μπασκετ και ληστευουν τον ολυμπιακο, γ**&^νε τη ζωη μου.....

zouparos
04-06-2010, 00:48
+1........